Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "EWA" S.A. w Krotoszyn

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "EWA" S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "EWA" S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "EWA" S.A. w Krotoszyn

LAN

Bierny, mierny ale wierny zasada PRACY w Tej firmie jeśli chcesz przetrwać .

@LAN

Zgadzam się z Tobą 11 przykazanie nie wychylaj się

Ciekawy

Halo, Czy coś już wiadomo o obiecanej dywidendzie (usunięte przez administratora)zł za akcję?

Będzie 0 +

akcjonariusz zainteresowany

To mamy spotkanie w maju NWZA , pewnie będzie gorąco i ciekawie i weekend zajęty do późnych godzin wieczornych.

Namiarowa

A kiedy podwyżki dla nas kobiet?

@Namiarowa

Miały być w listopadzie 2018 r., niestety sytuacja uległa gwałtownej zmianie i musicie czekać do listopada któregoś roku !!!!!!!!!!pewnie nowy coś zrobi dla kobiet na dzień kobiet.

Akcjonariusz
@Namiarowa

Ja czekam na wieści w sprawie dywidendy, Pani (usunięte przez administratora) pod koniec zeszłego roku wspominała o 7 zł za akcje, ktoś coś wie ?

@007

Chcesz powiedzieć że gdyby nie zmiana zarządu to podwyżki by były?

@Ciekawy

Jak było przyrzeczone to na pewno by były

Akcjonariusze pamiętają obietnicę 7 zeta i tego należy się trzymać

Nikt
@Akcjonariusz

Skoro Ci obiecywała to możesz ją rozliczyć na walnym bo jeśli coś będzie to grosze i to pewnie też kosztem kapitału zapasowego.

Bik
@Akcjonariusz

Nikt nie mógł obiecywać 7 zł dywidendy skoro spółka kończyła rok bez wyniku de facto na stracie. Panie oczywiście zrobią wszystko by wyszło 100 zł zysku ale tylko po chyba powiało jeszcze choć trochę optymizmem. Niestety to, że Panie nie otrzymały podwyżek świadczy tylko o tym że długookresowa perspektywa nie jest dla spółki dobra i pewnie nie obejdzie się bez bardziej radykalnych działań takich jak ograniczenie bądź likwidacja nierentownych produkcji.

@Bik

HALO a pracownicy akcjonariusze zapisali w kalendarzach (usunięte przez administratora) zeta dywidendy i ta obietnica musi się ziścić

wieść niesie , że pewnie będzie 0,70 zł

@nieznajomy

No i wszystko jasne! Pewnie chodziło o 0,7 zł a nie 7 zł. Pewnie każdy słyszał co chciał :) i tu i tam jest przecież magiczna cyfra 7

normalny
@Bik

Tej bik a może wystarczy właśnie odciążyć tą produkcję całą masą ludzi z innych działów przekładających papiery i udawających, że są zapracowani....

@normalny

popieram brawo

EWA Krotoszyn S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Laborant. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Dietetyk
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

wieść gminna niesie , że wybrano nowego szefa firmy ? może wiadomo cos na ten temat

Agentka xxl
@007

Cóż jaka rada, jaki bezwiedny zarząd taki wybrany prezes.

Pipa
@Agentka xxl

Wiesz coś na jego temat? Skoro w ciągu tygodnia jest dostępny to pewnie zawalony robotą nie był. Prezes nowy pewnie niewiele będzie się odzywał na walnym o ile w ogóle się na nim pojawi. Cała odpowiedzialność za przygotowanie propozycji działania spółki oraz sprawozdań spada na obecny zarząd. Rozwolnienie murowane. Lepiej już udać się do apteki...

@Agentka xxl

Na pewno rada wie co robi. To doświadczeni członkowie, którzy znają się na rzeczy. Wspólnie z zarządem opracowują teraz najlepsze rozwiązania dla spółki. Wierzmy w nich! Zasługują na to!

@Agentka xxl

Witaj rozumiem , że taki dobry i gotowy zmierzyć się z taką radą i bezwiednym zarządem, co by po rozpoznaniu się w tym wszystkim nie wziął nogi za pas

@Jak9

Może i doświadczeni ale to zarząd kreuje bieżącą politykę a rada tylko nadzoruje i kontroluje

@007

Albo będzie wykonywał polecenia przewodniczącej albo będzie niezależny i szybko ją z firmy wywali razem z mężulkiem, co z pewnością ostudzi jej zapały przywódcze a jemu zapewni spokój. Jeżeli faktycznie zna się na rzeczy to zrobi to szybko.

@B25

Zanim rozkmini co jest grane to potrwa a do tego czasu i tak będzie słuchał "rad" szefowej oj biada mu biada

@007

Ty tak na poważnie? bo to co napisałam na temat rady to żart...takie łubu dubu

@007

Tak? a co ta rada kontrolowała i nadzorowała? chyba niewiele skoro stary zarząd a zwłaszcza prezes-turysta pozwalał sobie na wszystko.

Prostolinijny
@B25

Obserwując twoją aktywność stwierdzam, że zostałeś już tylko sam na tym forum wraz z byłą kochanką-agentką. Upadłeś już na samo dno, brak ci obecnie jakichkolwiek argumentów, więc czepiasz się teraz nawet rodziny przewodniczącej, to jest podłe, w stylu oprawców UB

@Jak9

A mnie nie jest do śmiechu piszę całkiem poważnie i traktuj to serio

@Prostolinijny

Nie wiem co bierzesz ale sugeruje żebyś przestał. Opcja pozostawienia go w robocie po zwolnieniu przewodniczącej raczej nie wchodzi w grę i tyle. Dla niej gra jest o najwyższą stawkę. A jeśli nowy prezes będzie miał charakter i się postawi to nie powinien zbyt długo czekać bo czas nie będzie grał na jego korzyść.

@B25

Masz rację to gra ale o być albo nie być firmy , musi być jak człowiek z żelaza bo inaczej "zielona trawka'

@007

Z tym byciem z żelaza to lekka przesada. Ciekawe czy nowemu też zaproponowała dwadzieścia parę tysiaków....czy może Poznań jest droższy niż Wrocław i padły trzy dychy ? Czy sobie też obniży wynagrodzenie dla dobra spółki? Chyba nie bo zapracowana przecież jest. Jeszcze (usunięte przez administratora) nie wybierała w ciągu 3 miesięcy ha ha

Prostolinijny
@Ciekawy

Pisząc niedawno że BD został sam z kochanką i kolaborantką na tym forum potwierdza się. Czytając te wpisy doszedłem do wniosku że jesteś żałośni w tym co piszecie. Zmienianie pseudonimów niczego nie ukryje i tak wiadomo kto to pisał. Odnoszę wrażenie że intelektem nie grzeszycie pisząc takie paszkwile albo złość was zjada po utraconych przywilejach.

B2
@Prostolinijny

Wystarczy czytać pewne dokumenty i wszystko jasne. Jeśli tego nie wiesz to twoja strata a jak wiesz piszesz co piszesz jesteś (usunięte przez administratora) Nie pij tyle!

@Prostolinijny

Wystarczy czytać pewne dokumenty i wszystko jasne. Jeśli tego nie wiesz to twoja strata a jak wiesz piszesz co piszesz jesteś kłamcą albo kłamczuszką.

Chichot losu
@B25

B2 i B25 zobacz co piszesz i ile razy to samo piszesz,bo z tych wpisów widać ewidentnie że to ty nadużywasz alkoholu albo białego proszku. Skończ z zażywaniem tych środków odurzających bo inaczej marne twoje szanse na znalezienie jakiejkolwiek posadki.Z tego co wiem w Ewie mają cię już dość i nie zależnie co byś dalej knuł to zapamiętaj że tak się zawsze dzieje kiedy pycha kroczy przed upadkiem.

Ewik

Posty o upadłości, rezygnacja nowo wybranego Prezesa, który zorientował się w co by się wpakował tzn. współpracę z niekompetentnym zarządem uzależnionym od chcącej panować nad wszystkim z tylnego siedzenia przewodniczącej. Obecnie kolejny wybitny p.o. prezesa. Czy jakiś normalny przedsiębiorca będzie chciał podjąć lub kontynuować współpracę z takimi ludźmi ? Ostatnie 3 miesiące to idealne podsumowanie działań nowego zarządu i rady nadzorczej. NWZA to w tej obowiązek bo chyba każdy zaczyna dostrzegać lub powinien zacząć, że w tym składzie lada moment będzie po spółce.

agentka xxl
@Ewik

Nowy się wycofał ...pewnie przejżał na oczy plus zrobił konkretny wywiad... Dobry ruch! Pytam się czy jest ktoś w zakładzie by wziąść odpowiedzialność za losy pracujących tu ludz i ich rodzin? Czy dalej będą co niektórzy brać kasę i nie ponosić żadnej odpowiedzialności pomimo, że w spółce są od kilkunastu lat i mają wpływ na decyzje pośrednio - jak i bezpośrednio - czas obecny....

@agentka xxl

Witaj Agentko to co "zanim się zaczęło to już się skończyło". Chcesz mojej rady , przywrócić poprzedniego jak go nazywacie "turystę ", tym bardziej , że jest jeszcze w zatrudnieniu ale bez prawa wykonywania pracy(zakaz M.A.) , to załatwi czekającą was w lutym ważną kontrolę, przywróci kilka dobrych biznesów, a los ludzi i ich rodzin będzie bezpieczny

@król maciuś

Witaj królu Julianie- lemurze z Wrocławia! Tak, tak jesteś królem z serialu, który wykonany został techniką komputerową, ale co tam przecież chciałeś być i byłeś „specjalistą aż i tylko od kompa”. Szkoda, że ciągle zabierasz głos, chociaż powinieneś dobrze wiedzieć, że to jest serial anonimowy…. zatem zamiast wpędzać ludzi w zakłopotanie i zastraszanie - lepiej milcz!!!!! Zawsze byłeś, jesteś i będziesz lekkomyślny i zapatrzony tylko w siebie i swoje zachcianki. Nigdy nie zdawałeś sobie sprawy z odpowiedzialności, jaka leży na barkach Szefa i nigdy nie starałeś się należycie wypełniać swoich obowiązków. Jesteś uparty tak samo jak ten lemur , co to nie znosi przyznawać się do błędów. Tak samo jak on uwielbiałeś organizować dla siebie i dla wybranych podwładnych wycieczki turystyczne dookoła świata. Co za bzdury wypisujesz z tym załatwieniem ważnej kontroli w lutym- przecież przez 3 lata nie potrafiłeś tego załatwić jak należy , a teraz mydlisz oczy , że w miesiąc się uporasz z tym zdaniem, które cię dawno przerosło?!!!! Ja ci nie wierzę i innym mówię nie wierzcie Julianowi- to matacz, krętacz i kłamca!!!!

@Żiżi

Słuchaj mądralo a może ty podejmiesz się szefowaniu tej firmie, z tego co piszesz to jesteś obowiązkowy , nie masz zachcianek, nie jesteś kłamcą ani krętaczem i nie lubisz podróżować, moim zdaniem nadajesz się na szefa !!!!!!!!!!!!!!no odwagi kolego zgłoś się hi hi

@Ewik

Ewik mądrze piszesz. jedyne wyjście to NWZA brawo za inicjatywę

Viiki
@król maciuś

Turysta to z koleżankami teraz trochę zajęty jest na ławie oskarżonych... Poza tym co on miałby teraz takiego zrobić skoro za obecną kondycję spółki odpowiada on i jego ekipa.

@Ewik

Nie płacz Ewik, bo tu miejsca brak. Rezygnacja nowo wybranego Prezesa to jego sprawa … czy będzie on tego żałował?- czas pokaże, a może ktoś „życzliwy” zrobił mu „niedźwiedzią przysługę”?! Zgadzam się z Tobą, że ostatnie 3 miesiące, to idealne podsumowanie ogromu działań podjętych przez nowy zarząd i radę nadzorczą. Działań naprawczych tego, co pozostawił po sobie turysta-bałaganiarz, żyjący ponad stan i który zamiast do pracy wolał latać na plażę i podrywać turystki. Nawołujesz do NWZA- a ja się pytam po co teraz??? Aby turysta mógł wylądować i wzorem poprzednich walnych dalej szantażować akcjonariuszy i radę nadzorczą? Niebawem odbędzie się walne normalne, to i tak się wszyscy dowiemy jaka jest prawda. Jeżeli jesteś pracownikiem to dobrze wiesz, że produkcja się odbywa, sprzedaż też, tylko Dom Handlowy świeci pustkami , ale to już „zasługa” poprzedniego Zarządu. Nowy Zarząd pewnie się i z tym tematem upora, ja mu tego serdecznie życzę- dla mojego dobra i dobra innych pracowników. Spółka będzie istnieć!!!!

bn
@Ewik

Co Ja tu czytam? Westchnienia za magikiem który za rządów „siwego” wydoił wielokrotną dywidendę i zagrał na nosie wszystkim włącznie z rysią-pysią, alinką-malinką. Gdzie jeszcze nie był w Meksyku, w USA?. Znów chcecie fundować mu darmowe zachcianki, począwszy od iphonów z górnej półki a skończywszy na limuzynach rodem ze skody. Zapomnieliście że to przez niego połowa załogi nie otrzymała podwyżki! Wypisujecie bzdury, wybielacie kłamstwo marnotrawstwo i obłudę poprzedników. Hejt w wydaniu zaiste obrzydliwym, „maciusiu” mącisz w naszych głowach. Poradz więc, swemu ulubieńcowi-turyście, aby pozostawił tę firmę daleko od siebie, nie chcemy jego wątpliwych biznesów. Interesował się przede wszystkim własnym podróżniczym EGO wikłając co niektórych w swe lepkie układziki. Niech pozostawi los naszych rodzin w naszych rękach, ponieważ wszystkiego czego dotknie, zaczyna się psuć i gnić. (p)rezesie-turysto jesteś porażką tej firmy, zostaw ją w spokoju, nie musisz urabiać opinii na forach, ludzie mają dobrą pamięć i pamiętają nie tylko ciebie ale i rysie-pysie alinke-malinke, siwego, bogobojną i wielu, wielu innych zawsze z tej samej strony; złej strony! Około czterysta opinii i żadnej pozytywnej o tej firmie. Dajcie im pracować, a jeśli jesteście tak dobrzy jak piszecie to pracujcie dla niej lepiej niż piszecie.

@agentka xxl

Piszesz, że nowy się wycofał , że zrobił dobry ruch , a ja myślę zgoła odwrotnie. Pewnie ktoś mu pomógł w podjęciu decyzji o wykonaniu tego „dobrego ruchu”- czy to twoja robota? Czy to robota ludzi o twoim pokroju? Kogo ty jesteś agentką? tajną funkcjonariuszką? szpiegiem?- turysty???!!! Ty się pytasz: czy jest ktoś w zakładzie by wziąć odpowiedzialność za losy pracujących tu ludzi i ich rodzin?- a od czego my mamy taką szeroką rzeszę kierowników ( kolaborantów) faworyzowanych przez poprzedni zarząd??? Twoja nerwowość nie wynika z wiedzy, czy niewiedzy co się w spółce dzieje, ale ze ślepego przekonania, że ten obieżyświat się w tobie po prostu bujnął….no bo kto przy zdrowych zmysłach porzucałby pewną i stabilną pracę w spółce z dużym potencjałem, na „korzyść” rozpadającej się właśnie pseudo miłości?

pixi
@król maciuś

Te król maciuś, obawiam się że twoja agentka jest za chuda w uszach żeby ciebie przywrócić! Nie trzeba być "miszczem" żeby się domyśleć że to ty nadajesz. Po co miałbyś wracać? twój czas już minął i módl się żebyś dojechał do końca wypowiedzenia bez zmiany jego przyczyny. Rozumiem że brakuje ci wspólnych egzotycznych wyjazdów ale wyluzuj...bo pewnie cie czeka sporo wyjaśnień przed walnym.

Agentka xxl
@Żiżi

Kobieto czy ty coś brałaś czy fiksukesz. Jaki buknął...kto w kim...po co......jak?!! Mnie zastanawia np. rola pani dyr. produkcji i byłego członka zarządu.. Czy obecny zarząd i słynna rada podejmie w stosunku do niej jakieś kroki czy będą trzymać ją jak babcie Gajową..i udawać, że wszystko jest ok....

zigzag
@007

I co wy (razem z ewikiem) chcecie na tym walnym niby robić? Chyba tylko za darmo się najeść. Jak jesteście głodni to podjedźcie do sekretariatu może dadzą wam kanapkę albo zorganizują szybką zrzutkę na zupkę ha ha

@bn

Hej wszyscy pisarkowie ! przeczytałem wszystkie wasze wpisy i włos się jeży na głowie, skąd u was tyle nienawiści , pogardy i złości , bywam w różnych firmach gdzie panuje spokój ,szacunek do ludzi, wzajemne zaufanie a przede wszystkim dobra atmosfera w pracy a tu lejecie kubły pomyj na wszystkich poprzednich i obecnych , a nie lepiej wprowadzić spokój , uczciwie pracować ,odnosić się do ludzi z szacunkiem zaakceptować obecny stan rzeczy a przede wszystkim wspólnie zabrać się do rzetelnej i uczciwej pracy dla tej firmy i zatrudnionych ludzi . Sukces nie przychodzi łatwo ale wspólne działanie daje siłę i pokona wszelkie trudności , więc przestańcie hejtować a zacznijcie pracować. Życzę sukcesów . Powodzenia!!!!!!!!!!!!!

@Viiki

Viiki czyżbyś był sędzią i wydał już wyrok a może to ty jesteś tym który załatwił ławę oskarżonych ?

Prawda
@Żiżi

Czy ja dobrze widzę"ogromu działań" to jakiś żart czy kpina. Jakie działania? Ustawianie na stołkach swoich za odpowiednie wynagrodzenie.Zmiana na stanowisku p.o.z dobrej na jeszcze lepszą."Normalne walne" które będą organizować osoby wiedzące jak się je "organizuje".DH świeci pustkami i będzie świecić bo kto się tym tematem ma zająć.Dla Twojego Żiżi dobra spółka będzie istnieć to pewne ale czy innych pracowników- wątpię.

Viiki
@król maciuś

ha ha rozumiem że królowi ktoś tę ławę oskarżonych po prostu ot tak "załatwił"

@zigzag

Chcemy usłyszeć od każdego jaka jest jego wersja wydarzeń i na podstawie tego czym ją poprze ustalić kto ma rację. Prawda jest taka, że nie mam pojęcia co do powiedzenia, zaproponowania czy wyjaśnienia w swoich działaniach ma stary zarząd czy stary prezes, ale fakty są teraz takie, że gdy tylko odeszli i nadeszła tak długo przez zwolenników przewodniczącej zmiana po raptem 3 miesiącach rozmawiamy o możliwej upadłości Spółki. Skoro zwolennicy przewodniczącej i nowego zarządu są tak pewni ich racji i tego, że potencjalne NWZA obnaży i zniszczy stary zarząd i prezesa to dlaczego są mu przeciwni ? Poza tym w sytuacji takich zmian, takiego kryzysu NWZA powinno się odbyć tak czy tak, a w kontekście wspomnianych tu zarzutów i dyskusji o kłamcach złodziejach już w szczególności.

@Żiżi

A Ciebie Żiżi proszę o konkrety, a nie non stop wszyscy zwolennicy przewodniczącej tylko oskarżacie, szczekacie i rzucacie frazesami beż żadnego pokrycia ;)

zigzag
@Ewik

Wersja wydarzeń jest jasna. Zarząd złożył rezygnacje i tyle. Rada rozpisała konkurs i wygrała kolegialnie najlepszego. To że zrezygnował to już inna sprawa. Mógł np dostać podwyżkę lub złapał inną pracę bo pewnie nie tylko do ewy składał papiery. Zdarza się. Rozpisze się nowy konkurs i tyle. O możliwości upadku to mówi się tutaj na forum i to tylko po to aby siać zamęt. Robisz to ty, smiszny król maciuś i paru innych anonimów pod których podszywa się stary zarząd. Piszecie bzdury o konieczności zwołania NWZA. Po co, skoro za 4 mieś będzie zwyczajne. Teraz weź głęboki oddech, zrelaksuj się i przygotuj się do odpowiedzi na pytania w ramach swojej działalności w spółce bo takie pewnie padną w związku ze sprawozdaniami zarządu. Chcecie NWZA zwołajcie je. Jak was się kosztami obciąży to się oduczycie warcholić.

@król maciuś

„Miałeś, chamie, złoty róg, miałeś, chamie, czapkę z piór: czapki wicher niesie, róg huka po lesie, ostał ci się ino ….., ostał ci się ino …..” cytat ten można zastosować do kilku osób, które źle pokierowały interesami firmy, naszej firmy Cytat jest nadal aktualny, tylko (usunięte przez administratora) od czasów Wyspiańskiego się zmienił. Kto jest (usunięte przez administratora) Trzeba sobie samemu dopowiedzieć. Sądzę, że Wyspiański podobnie rozumiał owe słowa; myślał o roztrwonionym skarbie z prywaty, z braku talentu, zajmowania się rzeczami zastępczymi itd…. miałeś stanowisko, miałeś niemałą pensyjkę, miałeś złotą kartę, miałeś autko służbowe do prywatnych wojaży, miałeś darmowy fotel lotniczy w klasie biznes, miałeś pokoiki hotelowe, miałeś obiadki, kolacyjki, bankiety, libacje itd. itp. Tylko dlaczego ty nadal miałbyś bezkarnie brylować w dalekim świecie? kiedy pracownicy (co najmniej połowa załogi) za twojego panowania nie dostała żadnej podwyżki i kiedy akcjonariuszom nie chciałeś należycie płacić, kiedy z wojaży nie przywiozłeś żadnych kontraktów na przyszłość, a te które Wam zostawili poprzednicy straciłeś bezpowrotnie!!!

@Ewik

Co ty bredzisz? Zmiana owszem zaszła, ale nie przez przewodniczącą i jej zwolenników, a przez stary zarząd , który szantażem rzucił 3 wymówienia, co to im papugi z warszawy nabazgrały. Ciekawe kto za to zapłacił: oni czy nasza firma? Z kim ty rozmawiasz o upadłości naszej firmy? Co ty kombinujesz?, porzuć te nikczemne plany!!! Nawołujesz do NWZA, tylko po co? Przecież dobrze wiesz, że wtedy, gdy ty tron w Ewie obejmowałeś to NWZA nie było!!! A sytuacja wtedy była tragiczna. A teraz co - sam abdykowałeś i chcesz na siłę po raz kolejny wrócić na tron?! Powiedz czy ty swoje dyplomy dostałeś za nazwisko, czy celowo wpuszczasz ludzi w maliny? Jeżeli to pierwsze to dobrze ci radzę, odrób lekcje z przepisów!!! jak mantrę ciągle powtarzasz o NWZA, a okazuje się, że w ogóle nie masz bladego pojęcia czemu powinno ono służyć, no bo chyba nie temu abyś jak co roku mógł bajerować Emerytów? ( ludzi zasłużonych do firmy, w przeciwieństwie do ciebie) i świadomie, z premedytacją wprowadzać ludzi w błąd, czyli dalej uprawiać czarną propagandę! Przyjdzie czas obędzie się normalne walne, a wtedy w jego trakcie każdy akcjonariusz wnioski wyciągnie sam. Uspokój się i nie cwaniakuj, zresetuj się.

@007

007 przytoczone słowa w tym wpisie są święte. szkoda tylko że dzień wcześniej nawoływałaś do rozróby. Czyżby symptomy choroby dwubiegunowej?

@obserwator

To tylko doświadczenie i obserwacje i korzystanie z własnego rozumu

@obserwator

Znudzi Wam się wreszcie żałosna taktyka nazywania mnie prezesem lub członkiem zarządu ? Analizuje co się dzieje i wyciągam wnioski, czy jest tu chociaż jedna osoba będąca zwolennikiem przewodniczącej, która jest w stanie porozmawiać na argumenty ? Co do złożonej przez zarząd rezygnacji, chcieli ją wycofać i nic nie stało na przeszkodzie żeby zostawić ich na stanowisku przynajmniej do końca roku, ale zamiast tego przewodnicząca postanowiła wreszcie zrealizować przez ich błąd to co chciała już bardzo dawno, ale zwyczajnie nie umiała, pozbyła się ich obstawiając stanowisko swoimi pachołkami nie biorąc na siebie bezpośrednio żadnej odpowiedzialności, ale faktycznie przejmując władzę absolutną. Pamiętajmy też o poniesionych w związku z tym kosztach skoro tak liczycie każdą złotówkę czyli np. pensje dla starych członków zarządu nadal trzeba było wypłacać, a nowi członkowie zarządu co oczywiste i logiczne nie pracowali za darmo tak więc mamy już kilkadziesiąt tysięcy złotych. Do tego dochodzi zlecenie napisania opinii prawnej zaprzyjaźnionej kancelarii chyba też za nie małe pieniądze i pewnie wiele innych rzeczy, o których zwyczajnie nie wiem. To tylko wierzchołek góry lodowej, w każdym razie jeśli ktoś chce rozmawiać na argumenty zapraszam. Z osobami Twojego pokroju czy innych szczekaczy zwyczajnie nie ma sensu, musisz obudzić się z ręką w nocniku dopiero wtedy coś zrozumiesz bo kwestionowanie NWZA w obliczu takich przemian, tylu wątpliwości, złych nastrojów wewnątrz spółki "bo za kilka miesięcy będzie normalne, a w ogóle to Ty kłamco oszuście, krętaczu bla bla bla" jest mówiąc delikatnie niemądre ;)

@Ewik

Nic dodać nic ująć brawo

Bik
@Ewik

Ewik jak tobie się wydaje ze członkowie zarządu mogą tak sobie jednego dnia rezygnować i drugiego dnia wracać jak gdyby nigdy nic to ty nie wiesz w jakiej rzeczywistości jesteś. Przecież to nawet w spółdzielni jest niemożliwe. Członek zarządu rezygnując z funkcji nie podając terminu rezygnuje z momencie oświadczenia i przestaje być członkiem zarządu. Czy ktoś ich do tego zmuszał? Przykładał pistolet do głowy? czy byli niepoczytalni? po co ta agitacja za ZWZA? Jak zbierze się grupa chcąca zwołać do się zbierze. Widocznie nie ma nawet takiej grupy zainteresowanych więc skończ już ten bełkot w temacie.

Kiki

Czy t3 informacje o upadłości są prawdziwe? Podobno po ostatnich zmianach budżet świeci pustkami. Nie wiem co myśleć, to prawda?

zet
@Kiki

Jakie informacje? Pieniędzy może za dużo nie ma ale do upadłości jeszcze daleko. Nie rozsiewaj plotek a tym bardziej nie używaj słów których znaczenia być może nie znasz.

@Kiki

A może coś jest na rzeczy bo jest ogłoszenie o sprzedaży akcji po 30 zeta

@król maciuś

A co ma wspólnego cena 30 zł za akcję z upadłością spółki? Akcje upadłej Spółki są nic nie warte podobnie jak spółki która nie płaci dywident.

Felixd
@zet

Stary zarząd widocznie nie bez powodu zrezygnował. Teraz to problem nowego.

@Ciekawy

Ale to może być początek paniki

Czy ktoś wie po ile teraz można sprzedac/kupić akcje?

Dijo
@Zainteresowany

Dzwoń do poprzednika byłego prezesa. On sprzedaje.

@Dijo

A ja wiem że po 70,00 zeta

Vege

A ja wiem ze 40 zł

@Vege

słaba cena było w ogłoszeniu 70, 00 ktoś nabiera i to zdrowo

@obcy

Hejka!!! a Ty uwierzyłeś , że jest (usunięte przez administratora) który kupi za 70,00 , przecież to podpucha!!!!! jak będzie strata za 2018 to cena spadnie do 20,00/25,00

Pstryk
@obcy

Jego akcje jego cena. To nie spółdzielnia. Wielu chciałoby sprzedać za 40 zł tylko się pęka. Jeszcze się pęka. Ale miałeś chamie złoty róg... Trzeba było sprzedawać jak płacili po 50 zł.

@Pstryk

No to niech nie pękają tylko jak jest chętny to szybko sprzedawać, tylko uwaga co by to nie była podpucha i nie chciałoby kupić jakieś szemrane towarzystwo.

Pstryk
@obcy

Co to znaczy podpucha? Jak się znajdzie kupiec to się sprzeda. Zawsze mogą kupić Spółka lub akcjonarusze. Kto ma decydować kto jest szemrany a kto nie? Ty, przewodnicząca?

bzyk
@Pstryk

Jak dawali 50 zeta to zarzad i rada piały jaka to swietna kondycja spółki jest, jaki wspaniały zarząd i wogóle żeby nie sprzedawać bo sie nie opłaca. i co teraz? nad tym sie teraz bedą zastanawiac ci co mogli sprzedac a tego nie zrobili. Moze im rysia z towarzystwem zrekompensuje straty? kolejnym razem pewnie akcjonariusze nie dadzą się już nabrać....

Akcjonariusz..

Zdarza się. Podleglych pracowników biją ci kierownicy którzy są pod ochronią AT i zwolennicy turysty.

Viola
@Akcjonariusz..

I są bezkarni!!! Ludzie obudźcie się!!!!

krasnal utrzymania
@Viola

Pytam się dlaczego za uderzenie pracownika rada i zarząd nie wyrzuciła gbura ze zdun?!!!

Maryś
@krasnal utrzymania

Widocznie związki zaw. stanęły w obronie bijącego.Pozostaje tylko Państwowa Inspekcja Pracy,skoro jest taki obrót sprawy.

WD-40
@krasnal utrzymania

Dlaczego nie napiszecie zawiadomienia do PIP. Zróbcie coś wreszcie a siedźcie jak pipy przed kompem wierząc że gowork coś zmieni. Będziecie się tutaj teraz użalać. Wylewać łzy? Szukać pocieszenia? W dalszym ciągu się boicie? Czego? Kogo? jeśli pani z rady to po was. Przewietrzyć związki jak trzeba! To już nie jest spółka akcyjna tylko spółka pip grochowych.

@WD-40

To skandal , że w zakładzie kierownik używa siły w stosunku do pracownika , reakcja powinna być natychmiastowa, zawiadomienie do PIP oraz na policję . Jeżeli to nie zostało zrobione od razu to teraz po ptokach , bo nikt już się nie przyznał , że widział. wie, czy był świadkiem a poszkodowany pewnie się boi. To granda , Pewnie teraz bicie będzie już na dzień dobry

@WD-40

Jaki udział ma w tej sprawie AT ... decydujący. Zarząd potulnie słucha i wykonuje jej polecenia nie bacząc na zdanie związków i innych osób. Dzisiejszy dzień to potwierdził. Czas tej pani w tej firmie dobiegł końca, dość szkodzenia. Na emeryturę!!!

WD-40

Jeżeli AT w dalszym ciągu rządzi tzn. że pani KB w zarządzie to porażka. Zresztą chyba jest jej zwolenniczką podobnie jak prezesa turysty.

Akcjonariusz

Nikt i Ewik przecierz to wy jesteście z poprzedniego zarządu tymi wpisami tylko to potwierdzacie. Teraz bronicie pani AT bo przecież to jedna z was a jeśli to prawda o tych podwyżkach to zasada przydzielania jest taka sama jak poprzednio. Oby to nie było prawdą.Zwiazki zawodowe do broboty.Członkowie poprzedniego zarządu Nikt,Ewiki kto tam jeszcz zachowaliści się jak ostatni kretyni składając rezygnację a teraz na siłę chcecie wrócić. To jest prostackie. Prostackie jest rownież urabianie sobie akcjonariuszy w tak prymitywny sposób przez was i wasze trole. Myślicie że ktoś w te kłamstwa uwierzy. Wierzymy mało tego jesteśmy pewni że teraz będzie dużo lepiej,bez krętactw,kłamstw i oszczerstw jakich poprzednio doznaliśmy.

B2
@Akcjonariusz

Jedynym uzdrowieniem sytuacji jest zmiana rady, która to wszystko firmowała o czym piszesz i była tego częścią.

Pinokio
@B2

Dopisałem jeszcze coniektórych kierowników produkcji i działu technicznego. Generalne wietrzenie potrzebne!

Tofik1
@Pinokio

A szczególnie pseudo kierowniczka, który dopuszcza się kar cielesnych.

@Tofik1

To u was biją ?

@B2

Zmiana rady na szczęście już nastąpiła, chyba że piszesz o tych panach którzy byli i są nadal w radzie oraz pani blądi. To oni są odpowiedzialni za popieranie poprzedniego zarządu i zaistniałą sytuację. Jeżeli panowie z rady mają odrobinę honoru to niech za przykładem zarząd też zrezygnują ze stanowisk.

@Pinokio

Przewietrzyć należałoby kierowniczkę i jej zastępczynię z produkcji pl.za ich" kompetencje i wiedzę". Są tam tylko bo chroni je ciocia Ala. W normalnej firmie nie miałyby prawa bytu.

@Akcjonariusz

Po 1 nie jestem żadnym byłym członkiem zarządu. Po 2 w którym miejscu bronię Pani AT ? Po 3 macie nowy zarząd i Panią z rady, które jakimś cudem współpracują z Panią AT więc jeśli już to oni wszyscy odpowiadają teraz za sposób przydzielania podwyżek. Po 4 wymień konkretne "kłamstwa, krętactwa, oszczerstwa" powtarzam żebyś zrozumiał KONKRETNE, te śmieszne ogólniki i zwykłe szczekanie sobie daruj i każde z tych "kłamstw, krętactw, oszczerstw" poprzyj jakimiś dowodami.

Mały akcjonariusz
@Akcjonariusz..

Zmiana rady nastąpiła ale wynagrodzenie radnych jest nadal na skandalicznie wysokim pozimie i nie mają skrupułów brac takiej kasy a niby tak myślą o firmie i pracownikach .Pracownik musi się prosic o podwyżkę a towarzystwo bierze coraz wieksza kasę no im się należy nie mają honoru! Akcjonariusze na walnym powinni obnizyc im wynagrodzenie o połowę a kasa ktora zostamie to na podwyzki dla pracowników.

@Mały akcjonariusz

Hej ale to właśnie akcjonariusze na walnym ustalili sposób wynagradzania rady , więc niech mają pretensje tylko do siebie ,że rada bierze tyle ile kierownik ,znam różne spółki gdzie rada dostaje tylko za posiedzenia np. ryczałt 500 zeta

Jan
@król maciuś

Trzeba też obniżyć również pensję zarządowi i dyrektor produkcji co bierze napewno dalej tyle co prezes to by było na podwyżki. Kierownikom też należy obniżyć pensję za to co sobą prezentują i co wnoszą do firmy. Tylu ile ta firma ma kierowników to nie ma chyba KGHM a każdy z dużą pensją.

Radykalny
@Jan

A ja proponuję rozpuścić leni do domów. Będzie dla pozostałych na podwyżki i na dywidendę dla akcjonariuszy. Na inwestycje też się środki znajdą. Misja społeczna spółki dobiegła końca. Oczywiście obecna rada na trawkę.

@król maciuś

Królu Maciusiu (Królu Julianie)sam abdykowałeś a teraz co?-żal ci dużej kasy którą brałeś, żal wycieczek do Azji i nie tylko, żal samochodu służbowego, żal towarzystwa papug z Warszawy, żal złotej karty itd.itd. A ja znam członków zarządu z innych firm, którzy pracują społecznie! Oj maluśki maluśki tobie bajki się pomieszały!!!!!

Marusia

Witam, czy dwie panie z zarządu w porozumieniu z panią AT jeszcze w grudniu przyznały niemałe podwyżki dla wybranych (swoich) osób? Jeżeli tak to jest to ewidentnia hipokryzja z ich strony. Nam wmawiały że na podwyżki przyjdzie czas później. Czym różnią się ich działania od poprzedników chyba niczym. Widać ewidentny wpływy oddziaływania AT na ich decyzje. Jeśli coś więcej wiecie na ten temat podzielicie się nią z współpracyownikami.

@Marusia

Dlaczego nie angażujecie związków? Tutaj odpowiedzi nie znajdziecie.

@Marusia

Witaj Marusia a czy ta pani AT ma wpływ na zmiany wynagrodzeń jest członkiem zarządu w kompetencji którego są podwyżki o których piszesz ? Nikt nie ma prawa wpływać na decyzje zarządu chyba tylko związki zawodowe jeśli są mogą zostać poinformowane.

Pyr Pyr
@nikt

Członek zarządu w którego kompetencji są podwyżki? Ciekawe który to członek?

@Pyr Pyr

Domyśl się kto tam rządzi!!!!!!!!!!!!!!!!!

Słowianka

Po ostatnich wpisach widać jaka jest panika w szeregach poprzedniego zarządu i ich zwolenników. Jest ostra jazda po przewodniczacej. Widać negowanie tej pani to zapewne taktyka na pozbycie się jej z rady. Komuś pali się grunt pod nogami skoro jak niektórzy twierdzą odbędzie się niebawem rozprawa karna, a w zanadrzu mogą być następne to nić dziwnego że trzeba pozbyć się niewygodnej osoby i zatuszować to co by mogło być podłożem kolejnych karnych spraw. Czytając te wpisy to nasuwają się pytania ; dlaczego osoby z poprzedniego zarządu i ich zwolennicy pod swoimi opiniami na tym forum używają ksywek,dlaczego nie mają odwagi wyrazić swoją opinię imiennie,dlaczego atakują tylko jedną osobę,dlaczego negują kompetencje innych osób sami ich nie mając, dlaczego będąc na takich stanowiskach nie stosowali się do prawa,dlaczego osoby te posuwają się do kłamstw i oszczerstw chyba że jest to w ich naturze. Zmieńcie retorykę nadszedł czas na spokój i wyciszenie

@Słowianka

Zwykła propagandowa wypowiedź pełna ogólników i pseudo zarzutów nie poparta żadnymi konkretami mająca na celu tylko i wyłącznie dalsze szczucie oraz uciekanie od odpowiedzi na bardzo konkretne wątpliwości dotyczące przewodniczącej w dodatku okraszona uwagami nt. odwagi wyrażania opinii "używając ksywek" podpisana jakże odważnie przez jakąś Słowiankę.... Logikę działań przewodniczącej generalnie w Spółce i na tym forum oraz osoby piszącej dla niej ten post widać idealnie po hipokryzji i prymitywnej treści w nim właśnie zawartej zakończonej apelem o spokój i ciszę chwile po sugestiach o kolejnych procesach, zarzutach czy jakimś tuszowaniu czegokolwiek. Ja dla odmiany apeluje o chwile refleksji, prostych przemyśleń do wszystkich popierających tego typu działania.

@Słowianka

A może byście wszyscy wreszcie skończyli z tą falą nienawiści i hejtu. Proszę Was wszystkich niech zapanuje cisza!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ewik

Przewodnicząca rady cały czas wiedziała o działaniach poprzedniego zarządu i popierała je przez lata, a skoro teraz twierdzi, że poprzedni zarząd działał na szkodę, to wychodzi, że też w tym uczestniczyła. No… a to by znaczyło, że dopóki jej pasowało,to przymykała oko na „nieprawidłowości”, albo, że później wymyśliła to wszystko i zrobiła zadymę po to, żeby pozbyć się ludzi, którzy nie chcieli się jej podporządkować. Nowy zarząd nic nie zrobi bez jej zgody. Efekty decyzji nowego zarządu już widać, oni nie są w stanie załatwić nowych zleceń, Pani z rady tym bardziej, ona tylko tropi „afery”. Nikt poważny z tymi ludźmi nie będzie rozmawiał. Pytanie zatem, czy przewodnicząca razem z poprzednim zarządem działała latami na szkodę spółki, czy też jest tak bardzo niekompetentna, że nie rozumiała co się działo? Jest jeszcze sprawa z GIF, ktoś wie co będzie?

@Ewik

EWIK w tej firmie największym szkodnikiem była i jest przewodnicząca, która teraz udaje matkę wybawicielkę a wokół siebie zgromadziła osoby które ślepo jej służą szukają tylko haków i dlatego nie mają czasu na zajmowanie się biznesem a czas ucieka i konkurencja nie śpi , za chwilę będzie pustka w kasie

Ciekawski
@Ewik

Mógłbyś wymienić konkretnie te działania byłego zarządu na szkodę Spółki? I jak możesz to jeszcze dodaj co motywowałoby Stary Zarząd do działania na niekorzyść Spółki, w której przepracowali połowe życia... Co do samej roli Pani Przewodniczącej, to jest to kpina, Rada Nadzorcza owszem ma kontrolować działania zarządu ale jest to organ, który powinien z zarządem współpracować i wspólnie tworzyć plany na przyszłośc. Rada Nadzorcza zachowuje się niestety jak komisja rewizyjna, zdecydowanie myli politykę z biznesem. W biznesie trzeba mieć wiedzę i doświadczenie. A teraz? W Zarzadzie jest laborantka, księgowa i obcy Pan nie znający specyfiki spółki, w Radzie Nadzorczej natomiast prym stanowi 1 osoba, referentka...

@Ciekawski

Ja nie uważam, że stary zarząd dopuścił się jakiś przestępstw, chodziło mi o pokazanie braku logiki w działaniach pani przewodniczącej tzn. w skrócie, jeśli twierdzi, że stary zarząd zależny od niej dokonywał wspomnianych przestępstw i działań na szkodę Spółki to jak pisałam wcześniej albo się na to godziła lub w tym wprost uczestniczyła bo nikogo z zarządu nie odwoływała, wręcz przeciwnie przyjmowała sprawozdania, raporty itp. itd.. Natomiast jeśli przez tyle lat w tych domniemanych przestępstwach nie uczestniczyła, ale też ich nie widziała to znaczy tylko, że nie nadaję się na to stanowisko bo jest niekompetentna. Jest też 3 wersja, najbardziej prawdopodobna. Poza oczywistym brakiem kompetencji do jakichkolwiek zagrniacznych kontaktów, rozmów czy wizji rozwoju firmy u Pani przewodniczącej pojawiła się niemożliwa do zrealizowania wcześniej szansa w oparciu o rozpowiadane kłamstwa i prezent w postaci rezygnacji Zarządu do przejęcia kontroli nad wszystkim w Spółce i władzy absolutnej wykonywanej notabane z tylnego siedzenia przy pomocy równie niekompetentnych Pań z nowego zarządu i największej możliwej kpiny tzn. p.o. Prezesa

sceptyk
@Ewik

Skoro przewodnicząca bezpodstawnie twierdzi ze stary zarząd dopuszczał się działania na szkodę spółki i popełniał jakieś przestępstwa to dlaczego ten stary zarząd nie pozwie jej do sądu o zniesławienie. Gdyby to zrobił pewnie droga do jego powrotu byłaby możliwa a droga na out dla przewodniczącej szybka. Skoro jednak tego nie robi być może jest coś na rzeczy i dlatego siedzi cicho.

Tofik1
@Ewik

Czy stary zarząd dopuścił się czy nie to rozstrzygną odpowiednie organy.To forum nie jest miejscem na tego typu dyskusje.Jeśli stary zarząd ma czyste sumienie i nie dorabiał się na krzywdzie pracowników i akcjonariuszy to może spać spokojnie. Natomiast jeśli porusza się temat Pani przewodniczącej to poprzedni skład wybrał ją na przewodniczącą a przecież Panowie i była Pani radna-blondi są bardzo doświadczeni i kompetentni.W czteroosobowym składzie głosuje się większością a więc reszta jest tak samo winna.

@Ewik

Brawo!!!!!!!!!!!!!!!! wreszcie znalazł się ktoś mądry i napisał prawdę o chęci i wręcz obsesji dominacji przewodniczącej .

Zig

Ciekawe ogłoszenie dla chętnych na bycie współwłaścicielami Spółki (usunięte przez administratora)

@Zig

To już było zwykła podpucha

@nikt

(usunięte przez administratora) nie może zapomnieć o większym (usunięte przez administratora)

BUT1

Niektórzy dalej nie mogą pogodzić się z utrata przywilei. Tęsknią za dawnymi(usunięte przez administratora) i korzyściami jakie stracili. Gadanie o dobru firmy to jedna wielka ściema ze strony tych osób co tej firmie wyrządzili tyle złego.

Zosia
@BUT1

Niektórzy po prostu myślą, analizują to co się dzieje teraz, patrzą w przyszłość, ale jednocześnie zastanawiają się nad bardzo intrygującą rolą , a także działaniami Pani Przewodniczącej. Slogany o utracie przywilejów i 0 merytorycznego odniesienia do wymienionych przeze mnie problemów jasno pokazuje, że jesteś zwykłym pionkiem nie mającym o niczym pojęcia lub internetowym trollem przewodniczącej.

@Zosia

Witaj Zosiu ja tez się zastanawiam jaką role tak naprawdę odgrywa Pani Przewodnicząca , przecież w tej radzie jest 5 osób co oni tam robią pewnie biorą tylko kasę i siedzą cicho jak myszy pod miotłą i zgadzają się na wszystkie jej pomysły które nie mają nic wspólnego z przyszłością firmy i jej pracowników szkoda ludzi bo pewnego dnia obudzą się na bruku a ona sobie poradzi

NIK
@nikt

Pewnie nie dużo się pomylę jak stwierdzę że w obecnej radzie dwóch zasiadających panów to figuranci i nic więcej. Tak jest zresztą od momentu kiedy odwołano E.W. Panowie chociażby chcieli coś zrobić to nic nie zrobią bo zawsze są w mniejszości. Tak było jak rada grała pod dyktando rysi w składzie 4-sobowym i tak jest teraz kiedy uzurpatorem jest przewodnicząca mająca dwie panie które wykonują to co jej każe bo same nie mają żadnego swojego zdania ani tym bardziej kwalifikacji, ale to wystarczało do rady zakładowej. Rok temu była szansa żeby coś zmienić w radzie a wiec i w spółce ale nic z tego nie wyszło. Rada w obecnym składzie nie jest w stanie niczego konstruktywnego zrobić to się wp........ we wszystko tworząc wizerunek zatroskanych o losy spółki. Za pół roku walne. Ktoś rzucił temat pytań na walne. Proponuję tym razem dokładną analizę pracy rady nadzorczej i odpytanie z podjętych uchwał i wyników głosowań. Wtedy będzie jasne kto co robi. Można też zarządzać sprawozdania z aktywności każdego z członków. Co proponował, jakie wnioski składał lub ile ciastek zjadł i kawy wypił. Wtedy będzie wszystko jasne i potem.....absolutorium

BUT46
@Zosia

Rolę w tej farsie jaką gra obecnie, JEJszerokość to reżyseria i rola Robespierre więc niech poważnie do niej podchodzi bo los bywa różny, bez względu na to czy była popierana, jest lub nie będzie. WZA oceni swymi głosami cały ten zgiełk, który się wytworzył po upadku monarchii a właściwie abdykacji. Firma istnieje i funkcjonuje dla zysków to NIE SPÓŁDZIELNIA! Mnie jako akcjonariusza posiadającego „ileś tam” akcji interesuje właśnie zysk. Bez kombinatorstwa i kiwania na każdym kroku akcjonariuszy. Poprzednicy pożerali w swej zachłanności większą część potencjalnego zysku. (Ktoś pisał tu o podróżach itp.)Nietykalni w firmie zachowujący się jak podstarzałe, wyleniałe miśki zamiast tworzyć psują . Panowie KUBY już nie będzie, czas brać się do pracy/roboty dość tego obijania się pod ochronką Pani dyrektor. O byłym „słońcu firmy” nie ma co pisać wylano na niego już wystarczająco sporo pomyj a w perspektywie trzeba będzie się zabrać z uczciwą pracę i pokryć z własnej kiesy podróże do trybunału..

@NIK

Hejka Nie tykaj zmarłych( EW) to podłe i niesmaczne , a tak w ogóle to członków rady wybierali właściciele , więc widziały gały co brały miejcie pretensje do siebie że wybieracie miernoty bez pojęcia i zarządzaniu a pytania do rady brawo!!!!!!!!!!! może znajdzie się ktoś odważny , a ciasto i kawę i obiadek przecież niektórzy tylko po to przychodzą ,reszta ich nie interesuje no może jeszcze wysokość dywidendy i to wsio

R2D2
@nikt

Do zadawania pytań znajdzie się pewnie więcej chętnych niż za starego zarządu bo wtedy pytania zadawał tylko poprzednik byłego prezesa lub/i jego pełnomocnik. Zresztą z tego co wiem niebawem jeszcze w styczniu rusza rozprawa w sądzie karnym przeciwko byłemu zarządowi za ograniczanie uprawnień byłego prezesa i zarazem akcjonariusza poprzez odmowy udostępniania mu sprawozdań przed walnymi. Pewnie po to aby właśnie nie zadawał niewygodnych pytań.

@R2D2

Gościu jesteś dobrze poinformowany pewnie na bieżąco sprawozdaje Pani Przewodnicząca dzięki temu macie informacje z pewnego źródła i na pewno prawdziwe lub nie wybierz co Ci pasuje

Mak
@nikt

Nikt, To akurat raczej pewna wiadomość. Ta rozprawa ma być 31 stycznia.

@Mak

Cześć to trzeba wysłać szpiega, co by mieć pewność , że wyprowadzą ich w kajdankach

XYZ

Wybór prezesa z branży technicznej bez doświadczenia w sprzedaży wobec pozostałych członków zarządu i rady również nie mających w tym temacie bladego pojęcia to byłby strzał w kolano gdyby wyniki były ok. Wobec obecnych to strzał w głowę. Na walnym rozliczy się radę, bo taki wybór to działanie na szkodę spółki.

Mikus
@XYZ

Rada jak rada ale że się na to nowy zarząd zgodził. Można było dłużej szukać.

Vitotal
@Mikus

A co te kopciuszki z zarzadu mogą..o wszystko biegają pytać do big mamy...no i umowę mają jak narazie do 31.01 więc co się będą wychylać....

@Vitotal

Vitotal nie masz racji umowa nie jest do końca stycznia nie wiesz że od lutego dostaną dyrektorskie stołki no i oczywiście odpowiednie wynagrodzenia

@XYZ

na bezrybiu i rak rybą więc rada wolała sobie strzelić w głowę bo gdyby nikogo nie wybrali to spółka nie istnieje więc wzięli co mieli

Pixi
@nikt

To teraz tylko trzeba uzbierać ok. 20 tys głosów i listę pytań do porządku obrad na najbliższe walne aby zarząd i rada musiały udzielić wyjaśnienień. Jakieś pomysły?

NB46
@XYZ

To zrozumiałe, wybrali takiego prezesa, który różni się od poprzednich: 1) Pochodzi z Krotoszyna nie ma parcia na limuzynę i darmowe przejazdy dom-praca , praca-dom, praca-asystentka/asystent. 2) Ma wyrobioną umiejętność konwersacji w innych językach aniżeli polski, nie będziemy zmuszeni Go niańczyć, uczyć języków obcych, zaopatrywać w osobistą tłumaczkę z języka powszechnie znanego jako angielski na polski. 3) Zwiedził a niektórych krajach mieszkał za własne zarobione pieniądze w odróżnieniu do poprzednika. 4) Nie musi się znać na technice by zauważyć, że w tej spółce bardzo panoszyły się nie tylko firmy typu o Ra….ar, Sy….et, pociotki i znajomki pleszewskich garko-klepków. Co widział, wręcz dostrzegał poprzednik poprzednika wyrzucony przez prawie-księgową i entuzjastkę odnowy duchowej.. Faktem jest, że MENADŻEROWIE sprzedaży powinni być wsparciem prezesa a z tego co widzę to jest jakieś zahukane outsiderskie towarzystwo nie rozumiejące dla kogo pracują. Z rozrzewnieniem oczekują powrotu „turysty” do firmy na białym koniu (parodia). Wytykacie Paniom z zarządu, że nie mają doświadczenia i pomysłu na funkcjonowanie firmy, Jakoś nie widziałem na Walnych Zgromadzeniach oficjalnej dezaprobaty dla działań przedników „dziabiących” od przeszło dwudziestu lat jak się dało i ile się dało. Nikt nie pytał prezia-turystę o strategię dla firmy. Panie z obecnego zarządu (z tego co wiem)to dobrzy fachowcy w swych zawodach, może sobie dadzą radę wraz z Nowym prezesem rządzić tą firmą bez kumoterstwa, nepotyzmu i nonszalancji wobec załogi. Może uda im się obronić przed zakusami dyktatorskimi Pani przewodniczącej, może, może…. Bardzo mądrze miszczu piszesz ,ciekaw jestem czy ty (mądralo) byłeś w ich sytuacji. Czy może jesteś jednym z ekipy „szeptanych agentów” wynajętych do urabiania opinii na forum?

@Pixi

Myślę że to dobry pomysł na uratowanie tej spółki, potrzeba ponad 20 tys. aby była siła i nadzwyczajne walne

Biovital
@NB46

A to koleżanka ma widać wiadomości z pierwszej ręki...czytałaś już biografię nowego prezesa....rozmawiałaś z nim po angielsku... A co do fachowców hmm... pani K. z działu finansowego jaką ma szkołę skończoną..czy nie przypadkiem UJ...uniwersytet jarociński ???? jeśli nie proszę mnie poprawić...

@Biovital

a biografia bardzo oj bardzo ciekawa, pani K pewnie kiedyś będzie fachowcem w końcu musi wreszcie pokazać co umie bo skończyła szkołę za pieniądze spółki

as

Tragedia jacy ludzie są powoływani na stanowiska decyzyjne.....rok temu pani G. nie miała czasami przesunięcia na produkcję na operatora pakowania.... Do kompletu to brakuje jeszcze chyba Romana z rowerkiem....hehe

princepolo
@as

Nic dziwnego ta spółka tylko z nazwy jest akcyjna, bo w duchu jest głęboko zakorzeniona w spółdzielni, gdzie z powodzeniem można było mianować nawet dozorcę na prezesa jeśli tylko był członkiem spółdzielni. Pani przewodnicząca w dalszym ciągu na walnych zachowuje się tak jak by nie widziała różnicy...

PP66
@as

Masz rację tragedia z tymi nowo powolanymi członkami zarządu niedość że nie mają pojęcia o zarządzaniu przedsiębiorstwem to jeszcze brną dalej w stare układy. Obserwując poczynania i decyzję pań z zarządu odnoszę wrażenie że rządzi nimi pani AT dalej mająca ogromne wpływy i uklady. Bądź co bądź ich poprzednia przełożona więc strach w nich przed nią jest chyba ogromny sądząc po podejmowanych decyzjach. Brak jakichkolwiek zmian a wręcz kontynuowanie tego co robił poprzedni zarząd jest tego dowodem,a przed zmianami ostro obie panie krytykowały poprzedni zarząd za styl i sposób rządzenia,za nieprawidłowości.nadużycia,układy,a co teraz robią z tym nic!!!! Widać że to nie one rządzą.

Wieszcz
@princepolo

Princepolo zapoznaj się z KSH a potem wyrażaj opinię. Też nie jest zwolennikiem takich nominacji ale prawa trzeba przestrzegać. Śmiem twierdzić że ten nowy zarząd długo nie porządzi, to jest jakaś zbieranina przypadkowych osób myślących tylko o sobie a nie o dobru firmy. Rada Nadzorcza niech się poważnie zastanowi czy nie popełniła ogromnego błędu wybierając tę osoby.

Wieszcz
@PP66

PP66 a gdzie jest rada nadzorcza ,to przecież oni je wybrali,chodziło o zmiany. Skoro masz taką wiedzę o działaniach tego zarząd a myślę że jesteś pracownikiem,to przekaż te uwagi pracującym w firmie członkom Rady Nadzorczej.

@PP66

PP66 nie ma tam starych układów, są nowi i to oni rządzą, ale pomysłu na nowe to nie mają więc robią to co stary zarząd widać teraz że tamten był dobry tylko nie chciał się podporządkować Pani M.A. więc musiał odejść a szkoda bo pomysły na nowe biznesy na pewno były i firma miałaby dobre perspektywy a tak to utonie

@nikt

Bredzisz! Stary zarząd to pomysły miał ale na siebie. Co takiego osiągnął stary zarząd? Oprócz wydanych milionów na inwestycje? Wyniki z roku na rok coraz gorsze. W tamtym roku ledwo się utrzymali ale w tym będzie strata jak nic. Prezes na pewno zwiedził z rodzinką a czasem z tłumaczką kawał świata a AT i KK dobiły sobie emeryturki.

@Gizmo

Dla Ciebie to może brednie ale jak masz trochę oleju w głowie to wiesz że bez inwestowania biznes się nie będzie kręcił, a wyniki nie były by gorsze tylko właściciele żądali co roku dywidendy więc sami wybrali na co przeznaczyć kasę. a co zrobią akcjonariusze jak za rok 2018 będzie wysoka strata? jaki zarząd rozliczą pewnie zrzucą winę na stary zarząd który jak wiesz zostawił spółkę za III kw w dobrej kondycji finansowej i miał perspektywy nowych biznesów ale niestety rada go wyautowała .

princepolo
@Wieszcz

Wymagany skład członków zarządu tej spółki jest określony w jej statucie a nie w ksh. Nie oznacza to że do zarządu może być powołany byle kto, nawet na parę miesięcy. W radzie jest parę osób z jakimś wykształceniem.

@nikt

Biznes to się kręci jak się mądrze inwestuje. Gdyby te inwestycje były chociażby w połowie tak dochodowe jak zapewniał prezio to nie byłoby tak marnych wyników jak w ostatnich latach. Właściciele uznali że lepiej wziąć kasę niż ją wtopić lub finansować zachcianki prezesa. Skoro zarząd już przestał informować na co chce wydawać kasę to nie ma się co dziwić. Zarząd zostawił spółkę w III kw w dobrej kondycji? Cha, cha! Przecież ta Spółka od dawna zarabia głównie w IV kw. Za wynik całego roku odpowiada stary zarząd bo to on miał zapewnić sprzedaż na IV kw. Te perspektywy to zarząd miał ale tylko na walnych.

@Gizmo

Te Gizmo a wiesz , że w IV kwartale to już starego zarządu nie było!!!!!!!!!!!!!!!!a nowy nic nie robił żeby zdobywać nowe kontrakty tylko po dzień dzisiejszy bawi się w policjantów i złodziei a nowi/starzy kontrahenci sami nie przyjdą trzeba do nich wyjść a kto tam jest władny do podejmowania decyzji gospodarczych księgowa i jakościowiec wraz z laborantką cha cha !!!!!!!!!!!ludziska nadciagają czarne chmury

@nikt

Od kiedy zamówień na suplementy i leki szuka się w IV kw. Albo nie masz pojęcia o tej firmie albo jesteś członkiem starego zarządu który musi być rozliczony aby ich błędy za 6 mies nie spadły na nowy zarząd. Widzę że tobie to nie pasuje. Na pewno nowy zarząd w takim składzie ma słabe szanse na wyprowadzenie tej firmy.

@Gizmo

I zapewnił sprzedaż tylko kontraktorzy jak się dowiedzieli że w Ewie zawierucha to nikt w niepewny biznes nie chciał wchodzić , bo kto miał mu zagwarantować stabilność i ciągłość ta trójca rządzących śmiechu warte

Vege
@nikt

Plany sprzedaży GSK już w 1kw są praktycznie w 100% realizowane na cały rok a więc i w 4 kw. Sprzedaż do Gsk spada od kilku lat. Poza tym jest konkurencja. Bardziej dynamiczna i tańsza niż ewa. Nie życzę nowemu zarządowi źle ale jego sytuacja jest bardzo ciężka. Zanim nowy prezes załapie o co chodzi i zacznie sobie wyrabiać kontakty w GSK i pozostałymi zleceniodawcami o ile je w ogóle wyrobi upłynie pewnie rok albo i dłużej więc pewnie następny rok będzie podobny. Ale to również pójdzie na konto rady która zdecydowała się na wybór prezesa spoza branży i to jeszcze bez doświadczenia w sprzedaży.

@Vege

mądrze gadasz kiepska ale prawdziwa perspektywa pewnie akcje spółki poszybują w dół

Dron

Ciekawa sytuacja podobno zawieszony prezio też zgłosił się do konkursu na prezesa. Czy ktoś coś wie na ten temat?

Amik
@Dron

Jeżeli startował to pewnie jednak liczył że 3 głosy dostanie. Na głosy starego składu pewnie mógł liczyć a i jeden z obecnego też mógł się trafić. To byłaby historia!

@Amik

amik a ja myślę że to dobrze dla tej firmy on chociaż nie będzie potrzebował czasu na rozkminienie co w trawie piszczy

@Dron

a ja myślę że stary nowy to było by dobre ma kontakty biznesowe a to się dzisiaj liczy i nie będzie żądał siatek pensji ja mu kibicuję

@nieznajomy

To po co rezygnował skoro miesiąc później znów kandyduje. Pewnie chce mieć zmiany pod kontrolą aby na niego za dużo nie padło.

@Dron

a wiesz na pewno że sam zrezygnował?

@nieznajomy

Bo cały stary zarząd zrezygnował z pełnienia funkcji a prezio podróżnik został zawieszony bo zrezygnował z końcem roku a rada nie chciała go już w nowym składzie. Przedwcześnie zrezygnował. Bolka i Lolka obejrzał, zrozumiał że jest jeszcze parę kontynentów na których nie był i pewnie dlatego złożył papiery.

@Dron

Cześć Dron widzę że jesteś dobrze poinformowany pewnie jesteś blisko centrum informacji więc powiedz co było powodem rezygnacji ? bo przecież nikt nie rezygnuje ot tak sobie i nie bierze bez powodu zabawek z piaskownicy , musiało być coś na rzeczy jakaś mina !!!!!!!!!!!!!!

KLAPEK45.5
@Dron

Jak KTOS może brać udział w konkursie na stanowisko prezesa-dyrektora, działać w różnych organizacjach skoro jest na L4? Chyba nie. Może! Poza jednym przypadkiem, kręci mu się w głowie rzeczywistość albo ma zielone papiery.

Riki
@KLAPEK45.5

Może to jednak nie ściema z tym zwolnieniem od psychiatryka. Może należałoby go powiadomić że pacjent potrzebuje mocniejszych leków? A może jednak powiadomić ZUS że gość stymuluje?

@Riki

Te mądralo a psychiatra to nie lekarz a może po tym wszystkim to właśnie sposób na odreagowanie i wyciszenie

Riki
@nieznajomy

Jak potrzebuje spokoju i wyciszenia to niech złoży papiery do Lubiąża. Tam se odpocznie i wyciszy. Bardziej to firma potrzebuje wyciszenia i spokoju po jego prezesowaniu.

@Riki

Ktoś z Was zna może szczegóły tych zmian, jeżeli chodzi o prezesa firmy EWA? Ciekawi mnie, dlaczego w ogóle taka zmiana następuje? Jak sądzicie, będzie to miało znaczący wpływ na warunki zatrudnienia, które będą w przyszłości mieć zatrudnione osoby? Proszę, aby ktoś szczegółowo opisał całą sytuację.

@Piotr

hej Piotr zmiany zainicjowane przez radę nadzorczą, ma być nowy szef więc sądzę , że będzie miał swoja wizję firmy oraz nową politykę personalną a z tym zawsze wiąża się zmiany to pewnie będzie rewolucja a nie ewolucja

Pikuś
@nikt

Jeżeli będzie to osoba nowa z zewnątrz to raczej nie będzie rewolucji personalnej w ciągu przynajmniej 6-7mies. Jeżeli znajdą jakiś radykalne zmiany wcześniej to będą one raczej wynikiem nacisku rady. Co do samodzielnej inicjatywy rady w temacie zmian mam wątpliwości, bo data początku rozpierduchy nie jest przypadkowa. Dziwnym trafem zbiegła się dokładnie z dniem postawienia zarzutów wielokrotnego naruszenia praw akcjonariusza przez zarząd. W cuda nie wierzę. Ale cytując klasyka ciemny lud pewnie to kupił.

@Pikuś

Pikuś rozwiń temat a o jakich zarzutach mówisz?

Pikuś
@nikt

W sądzie dowiesz się pewnie więcej i to samych konkretów. Pierwsza rozprawa ponoć już w styczniu.

@nieznajomy

Zrezygnowali ponownie (zrobili to kolejny raz ) aby poniżyć części rady nadzorczej ,a ta żeby przyszła z podkulonymi ogonem błagać ich o powrót. Przeliczyli się i teraz panie z starego zarządu plują sobie w brodę że podłączyły się do intrygi podróżnika.

@nieznajomy

Miny wychodzą teraz. Dziwne jeszcze że nowy zarząd i rada nie zgłosiła do prokuratury tych min o których słyszymy.

@KLAPEK45.5

Tobie chodzi chyba o żółte papiery.

Gram
@Obserwator

ani zarząd ani rada nic nie zgłoszą do prokuratury bo radzie trudno będzie się wytłumaczyć że nic nie wiedziała o działalności zarządu skoro sama przewodnicząca pracuje piętro niżej biorąc również udział w posiedzeniach zarządu. W prokuraturze może coś zdziałać tylko ktoś trzeci. Rada dopilnuje aby zarząd ( w tym nowy prezes) siedział cicho i nie rozgłaszał zbyt szeroko "afer" poprzedników. Bedzie klasyczne zamiatanie pod dywan. Jeżeli sprawy trafią do prokuratury rada dostanie rykoszetem i zdaje sobie z tego sprawę.

@nikt

Wybrano już może nowego szefa? Jeżeli nie, to wiesz może, na kiedy przewidziany jest wybór tej osoby? Będzie to na podstawie konkursu, czy może rada nadzorcza sama ma podjąć taką decyzję? Zachęcam, abyś przedstawił, jak to obecnie wygląda, ponieważ widzę, że masz dużą wiedzę na ten temat.

@Piotr

Witaj Piotr wybrano nowego szefa na postawie castingu w grudniu , pracę rozpoczyna od 01.02.2019, wyboru na podstawie przepisów dokonała rada nadzorcza, znam nazwisko ale niestety jest RODO, dodam tylko że z poprzedniej pracy musiał odejść ciekawe czemu ?

@nikt

Dziękuję za odpowiedź. Czy nowo wybrany szef podjął już jakieś decyzje, które mają istotny wpływ na pracowników, którzy pracują w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Ewa? Zapowiedziane są może jakieś większe bądź mniejsze zmiany od nowego roku? Zachęcam Cię do dalszej aktywności.

@Piotr

Witaj Piotrze nowo wybrany szef będzie działał dopiero od 1.02.2019 r. Pewnie zrobi roszadę pracowniczą bo takie dostanie polecenie od naczelnika rady a że człowiek nie jest z branży to będzie musiał pracować pod dyktando , a jak się nie podporządkuje to won. Współczuje tej firmie miała szanse a teraz bryndza

Obserwator

Kiedy wreszcie nowy zarząd zabierze się za nieudolnych kierowników,ich zastępców,oraz ich redukcję.

@Obserwator

No biurowych jak najbardziej bo jak tak dalej pójdzie to wykwalifikowanych na produkcji już nie uświadczysz za te pieniądze...

@tinky winky

hejka a będzie kasa dla tych wykwalifikowanych jak nie ma przychodów?

@nikt

Nieprodukcyjnych zredukować do minimum jak to jest w prywatnych przedsiębiorstwach to pieniążki się znajdą...

Mak
@Ewa

to też jest prywatna firma tylko należąca do 200 właścicieli po części jeszcze pracujących. sami mają siebie wyrzucić lub swoje rodziny?

@Ewa

witam Ewa zredukować pewnie można ale kto będzie organizował i zabezpieczał oraz dbał o pozyskanie źródeł przychodów , zrobią to pracownicy produkcyjni nie bardzo w to wierzę

gryzik
@Obserwator

socjalizm wiecznie żywy! wywalić gryzipiórków żerujących na klasie robotniczej. A może tak na początek : wydziały i biuro zautomatyzować i zinformatyzować. Ograniczyć zatrudnienie do 60 osób na produkcji i do np 40 w tzw. reszcie. 100 setka i tak może za dużo ale spokojnie powinna opędzić tą firmę pod warunkiem że będzie nadal co produkować i nie będą to słodycze.

@gryzik

gryzik taki jesteś mądry a skąd firma weźmie kasę na tę automatyzację i informatyzację myślisz że właściciele zgodzą się na pozostawienie zysku w firmie przecież połowa z nich jest na zewnątrz, marzyciel !!!!ale to nic nie kosztuje możesz marzyć dalej

@gryzik

No w twoim przypadku to prl w głębokim wykonaniu na 1 produkctjnego 0,67 biurowego/przekladajacego papiery...zapisz sie do Miejska na uniwerek może zaocznie zrobisz tam magistra....

gryzik
@tinky winky

A ty mądralo jak sobie wyobrażasz działanie tego zakładu bez kontroli jakości, zapewnienia jakości, kadr, sprzedaży, księgowości czy technologii, zarządu czy administracji. 7roboli na 1 umysłowego było w PRL ale organizacja pracy tych zakładów była inna. Środki to nie problem bo się zwrócą. Trzeba mieć tylko pomysł.

@gryzik

brawo gryzik popieram to co piszesz dodam tylko, że jak pisze tinky winky robole powinni przepracować 7,5 godziny a nie 6 a resztę przesiedzą na śniadanku a kończą prace pół godziny przed końcem zmiany to jak ma być dobrze? Wieszczę tej firmie rychły koniec!!!!!!!!

@gryzik

Człowieku czytaj ze zrozumieniem chyba że tego nawet niepotrafisz.. Widać że siedzisz w tej firmie od zawsze, a inne zakłady produkcyjne branżowe to widziałeś conajwyżej w galileo... Te działy o których piszesz są potrzebne bo wynika to ze specyfikacki branży ale do cholery nie tak rozrośnięte gdzie w każdym 3 robi to co w innych 1 -osoba.. A produkcyknych ludzi proszę nie nazywać robolami bo jak oni staną to ty w tym swoim biurze będziesz mógł conajwyżej samolociki z papieru robić..

@tinky winky

a Państwo produkcyjni nagrody dostali? i to się chwali, będą sute święta i na bogato a co potem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bryndza, a ja wieszcz wieszczę wam!!!!!!!!!!!

@wieszcz

Co potem? Czekają spółkę pewnie słabsze lata. Zarząd w porę dał nogę. Na kolejnych walnych będą krytykować obecny zarząd a na wypadek odpowiedzialności pokażą żółte papiery. To takie proste...

@F16

Witaj F16 zarząd nie dał dyla tylko przewodnicząca nie chciała z nimi pracować na partnerskich i transparentnych zasadach żółtych papierów nikt niema a Ty nie obrażaj ludzi bo to nie przystoi inteligentnemu człowiekowi a chyba za takiego się masz. Walne zgromadzenia są miejscem na dyskusje i zadawanie pytań i każdy ma do tego takie samo prawo a jak z tego nie korzystają to ich strata. Wieszczę , że na pewno pytań będzie sporo!!

@wieszcz

Dla kogo te farmazony! Przez 18 lat przewodnicząca była elementem systemu. I co? Nagle przejrzała na oczy! Teraz chce transparentności? Stary zarząd ją przerósł. Okazała się głupiutka i naiwna. Nawet była za słaba aby ich odwołać. To co piszesz o walnym wskazuje że nigdy na nim nie byłeś a jak byłeś to spałeś. Daruj sobie reklamę przewodniczącej bo akcjonariusze zwłaszcza pracujący wiedzą swoje.

@F16

Hejka ! używasz bardzo obraźliwych słów w stosunku do przewodniczącej i kobiety, jeżeli pracujący akcjonariusze są tacy mądrzy i wszechwiedzący to dlaczego do dzisiaj nie zwołali nadzwyczajnego walnego co zabrakło im odwagi! tam wtedy mogli by wyrazić swoje votum nieufności dla przewodniczącej alb o dać jej poparcie, wieszczę, że tego nie zrobicie bo jesteście tchórzami!!!!!!!!!!

@wieszcz

Lata praktyk poprzednich zarządów skutecznie oduczyły pracowników zajmowania się polityką w spółce. Ale swoje zdanie wyrażą na walnym bo to już potrafią robić. Poza tym zmiana zarządu była najbardziej oczekiwanym posunięciem więc po co mieliby zwołać nadzwczajne walne teraz. Ty jesteś tylko trollem przyszywany wieszczu i tyle.

R22
@F16

Trzeba jeszcze dodać że przez wszystkie te lata przewodnicząca a wcześniej członek rady była częścią tego układu z którym od niedawna podobno walczy, bo nagle coś stało się dla niej niejasne. Tylko wymiana starej rady jest szansą dla tej spółki.

@F16

Hej F16 jakoś przez te wszystkie lata siedzieli cicho i nie wyrażali swojego zdania , to co teraz nagle zmądrzeli ! a czy pracownicy znają prawdziwą prawdę , czy jest to prawda rady ? Wieszczę, że to drugie!

@wieszcz

Nie wyrażali swojego zdania bo bali się stracić robotę. Nie rozumiesz tego bo jesteś tylko trollem próbującym robić punkty przewodniczącej. Na walnych od lat żaden w pracujących akcjonariuszy się nie odzywa z obawy bo walne od jakiegoś czasu są rejestrowane. Poza tym obawiają się że ich głosowania będą ujawnione zarządowi i radzie. Kto jest odpowiedzialny za wprowadzanie ich w błąd i podtrzymywanie takich nastrojów? Tylko stary układ w którym była przewodnicząca. Było im na rękę. Być może się to zmieni ale pewnie nie od razu o ile w ogóle, bo taki stan rzeczy jest korzystny dla każdego zarządu i rady. Jestem uczestnikiem walnych i jakoś nie wiedziałem aby przewodnicząca zachęcała do swobodnego głosowania, przekonywała że tajne głosowania są naprawdę tajne. Jej rzekoma odnowa jest raczej fałszywa i ukierunkowana na przetrwanie. Teraz ma trudny orzech do zgryzienia bo ma wybrać kogoś nowego prezesa, który powinien się jej jak najszybciej pozbyć jeśli chce coś osiągnąć w tej firmie.

@F16

F16 tez jestem uczestnikiem walnych , nikogo nie punktuję , walne były i są tajne i nikt nikomu nigdy nie ujawniał wyników głosowań , opowiadasz głupoty i kłamiesz, jeszcze raz powtarzam, że ludziska na walnym wola siedzieć cicho i się nie wychylać , są tchórzami i tyle, więc teraz niech płacą za swoje niepytanie!!!!!!!!! Wieszczę, że w przyszłości może być tylko gorzej a nowemu współczuję

@F16

F16 no to wybrali nowego prezesa zero doświadczenia w branży ale swój chłop bo pochodzi z Krotoszyna wieszczę , że wytrzyma najdłużej pół roku chyba , że będzie wykonywał polecenia pani przewodniczącej to może się uchowa dłużej

PPS
@wieszcz

Ciekawe czy nowy zarząd będzie tak samo walczył z podróżnikiem jak poprzedni zarząd z byłym prezesem i jaką rolę odegra tym razem przewodnicząca. Ostatnia walka znajdzie niebawem swój finał w sądzie karnym.

Blacha
@wieszcz

I dobrze, bo na kosztach się zaoszczędzi. Do roboty będzie mógł chodzić pieszo albo dostanie parę stów na dojazd własnym samochodem. Pensje też dostanie krotoszyńską. Same korzyści. Na wyniki i tak większego wpływu mieć nie będzie. Liczy się sztuka. Ma szczęście chłopina bo startuje z dołka. O ile poprzedni zarząd robił wszystko aby pokazać coś na plusie o tyle nowy nie musi się nadwyrężać i pewnie będzie strata.

@Blacha

Witaj Blacha obyś się nie zdziwił w końcu panisko przywędruje w wielkiego miasta to nie zadowoli się pensją krotoszyńską, a samochodzik i tak musi dostać , żeby poznał się przynajmniej z niektórymi kontrahentami przecież nie będzie jeździł PKS-em . Łatwo chłopina miał nie będzie nie ma przecież zielonego pojęcia o tej branży potrzebuje dobrego nauczyciela więc pewnie przewodnicząca się zaoferuje z pomocą bo zna się na wszystkim i wieszczę , że po kwartale chłopina wysiądzie.

@wieszcz

Przestańcie wreszcie opluwać tą firmę i ludzi w niej pracujących. Jesteście tacy odważni pod pseudonimami,ujawnijcie się.Przedstawcie się,Ci wszyscy którym na tej firmie zależy a którą tak szkalujecie.Piszeci o tej firmie w ten sposób bo myślę że albo nie znacie reali w niej panujących ,albo jesteście byłymi sflustrowanymi pracownikami, bądź też obecnymi pracownikami którzy tracą przywileje po zmianie władzy.Włączcie opamiętanie albo udajcie się do odpowiedniego lekarza specjalisty bo to jest chore co wyprawiacie. Dajcie tym ludziom spokojnie pracować a swoje flustracje wyładujcie w inny sposób.

@Obserwator

Masz racje opluwać nie wolno ale martwić się o jej przyszłość i ludzi tam pracujących to trzeba bo to przecież 200 ludzi którzy muszą pracować co by rodziny wyżywić i jeszcze coś zostało

Trelemorele
@Obserwator

Nikt tutaj nie opluwa firmy. Czytaj ze zrozumieniem trolu. Od kiedy krytyka osob odpowiedzialnych za zarządzanie i nadzór jest krytyką firmy. Jest to raczej dowód troski o firmę tym bardziej jeśli zachowanie członków wymienionych organów budzi wątpliwości i godzi w jej interes i interes akcjonariuszy.

Tomasz
@wieszcz

To z Krotoszyna jest czy nie z Krotoszyna? Piszecie w jednym miejscu , że z Krotoszyna a potem że z wielkiego miasta... Bez doświadczenia?? Czyli z jakiej branży przyszedł?

@Tomasz

Pochodzi z Krotoszyna a branża techniczna

@Tomasz

Hejka Tomasz jest nowy członek zarządu niespodzianka !!!!!!!!!!!!!!!! bo to członek rady- Justa, a to się porobiło, wieszczę pelną porażkę

Gal Anonim

"Kiedy ptak żyje......zjada mrówki Kiedy ptak umiera......mrówki zjadają ptaka Z jednego drzewa można zrobić milion zapałek, ale jedna zapałka może spalić milion drzew. Okoliczności mogą się zmienić w jednej chwili. Nie poniżaj nie krzywdź nikogo w życiu. Możesz czuć się potężny dzisiaj, ale czas jest potężniejszy od Ciebie." Pozdrawiam TYCH co piszą i co czytają a szczególnie kadrę kierowniczą i związki zawodowe firmy. Kiedy ktoś z Was przeciwstawił się ?Macie czyste sumienia?

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "EWA" S.A. - Krotoszyn

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "EWA" S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "EWA" S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "EWA" S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 71, z czego 7 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 58 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "EWA" S.A.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "EWA" S.A.