Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "EWA" S.A. w Krotoszyn

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "EWA" S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "EWA" S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "EWA" S.A. w Krotoszyn

Mistrz

Prośba, Akcjonariusze nie dawać pełnomocnictw Bartusiowi z PL, przyjdźcie obowiązkowo sami to są wasze pieniądze i Wy zdecydujcie. Dość kretynizmu.

akcjonariusz zainteresowany
@Mistrz

Bartuś dyrektor ważny gość ale ważniejszy Renatko to jemu dajcie, niech się chłopina ucieszy , że jest ważny

Akcjonariusz

Panie B K proszę o nie usuwanie wpisów, ponieważ uzyskanie wieku emerytalnego to chyba żaden wstyd, lecz w Zarządzie potrzeba młodych ludzi i z nowymi pomyslami, dwa projekty nie wypaliły, dwie maszyny stoją, my akcjonariusze mówimy dość, zapraszamy na produkcję.

@Akcjonariusz

Wiek nie ma tutaj nic do rzeczy. Ważny jest potencjał. Zarząd w tym składzie ma potencjał słaby. Rada coś z tym musi zrobić.

Tarantula

Czy osoby z Rady Nadzorczej wynoszą informacje ze Spolki? Nasze akcje przy takiej Radzie są zagrożone.

Obserwator
@Tarantula

Info o akcjach jest powszechnie dostępne na stronie erapkobp

Ocena
@Obserwator

Po pierwsze twoja odpowiedź jest nie na temat. Z czytania ze zrozumieniem możesz dostać tylko i aż jedynkę. Tarantula zapytała bowiem o problem czy osoby z rady wynoszą informacje ze Spółki?, a nie kwestię gdzie można przeczytać o akcjach spółki. Po drugie z premedytacją kłamiesz, że informacje są powszechnie dostępne na stronie erapkobp, bo ani adres się nie zgadza, ani nie ma powszechnej dostępności informacji, ponieważ potrzebne są: login do zalogowania i hasło. I po trzecie, jeżeli jesteś członkiem rady i wypisujesz takie kłamstwa, to akcje spółki są naprawdę zagrożone.

Tarantula
@Ocena

Ocena, masz rację potrzebny jest login i hasło, teraz jest widoczne że nasza RN jest bardzo słaba i nie potrafi zadbać o nasze akcje które ciężko wypracowaliśmy. Zarząd też jest słaby i nie potrafi podjąć słusznyvh decyzji co coraz bardziej jest widoczne, a Spółka posiada bardzo duży potencjał, i można wypracować spory zysk.

Zxc
@Tarantula

Zarząd nie pasuje, Rada nie pasuje. To co/kto wam pasuje? Ujawnijcie się na walnym. Pokażcie się. Powiedzcie coś mądrego. Z tym potencjałem to bym nie przesadzał. Bo gdzie on niby jest? Nawet inżyniera nie ma.

Inżynier
@Zxc

Zxc odpowiedz jest prosta, potencjał w Spółce jest, lecz w ostatnim roku Spółka została zaniedbana dwa projekty nie wypaliły to RN powinna zastanowić się nad zmianą Zarządu, akcjonariusz oczekuje dywidendy i to jest normalne i tu nikt nikogo nie obraża .

ten obcy
@Zxc

A kto ma gadać na walnym, przecież to są w większości emeryci i obcy których interesuje tylko dywidenda i słusznie . A Rada- taką sobie wybraliście to do kogo pretensje, trzeba było mądrze głosować w roku 2021. Dariuszek ma własny biznes i pracę we Wrocławiu, emerytka sekretarz -cienka, tylko ta druga pani mądra kobitka i szkoda że nie ma z kim pracować. A co do inżyniera to jest taki jeden co dłuuuuuuuuuuuugo studiuje to może wreszcie zdobędzie tytuł inż,

zorientowany
@Ocena

Hasełka i login to pewnie wszyscy zainteresowani mają zatem można poczytać kto ma i ile akcji . Informacje ze spółki zawsze były i będą wynoszone i nikt nikomu gęby nie zamknie.

bnm
@Tarantula

nie bredź! jeśli rada coś wynosi to najwyżej słone paluszki. akcje zagrożone? co to Dino jest?

Jkl
@ten obcy

Jasne! Trzeba było wybrać rysię pysię z całą ferajną. To dopiero byłby bajzel.

Skorpion

Ten obcy Ta druga pani co piszesz to jest osobą co ponad 20 lat przytakiwała i brała pieniążki, a jak zmieniły się rządy i kazali zabrać się do roboty to uciekła jak szczur do kanału, teraz na nią wszyscy pracują a efektów nie ma żadnych. Ta osoba na pewno nie jest w stanie zapewnić bezpieczeństwa naszych akcji, skoro nie umiała przypilnować produkcji, nie mówiąc o innych rzeczach. Po tylu latach rzadów na produkcji z koleżanką kwaśną nic nie wdrożyły.

EWA Krotoszyn S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Laborant. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Emeryt

Czy ktoś może wie dlaczego tak śmierdzi na zakładzie, coraz gorzej tam macie.

Ornitolog
@Emeryt

może dlatego że gniazda dudka na ogół nieprzyjemnie pachną, ale spoko taka ich natura

Gołąb
@Ornitolog

Nie obrażaj emeryta-akcjonariusza będziesz go potrzebował/ła Kto zarządza w technicznym, widocznie jest kiepski że tak śmierdzi.

Zniesmaczony akcjonariusz emer
@Gołąb

Tym różnym skunksom mówię że przyjdzie czas rozliczeń już na najbliższym zebraniu oj będzie się działo

@Zniesmaczony akcjonariusz emer

Stara śpiewka o czasie rozliczeń. Kto tam będzie rozliczany, za co i przez kogo ?

Zasmócony

Po wypoczynku przyszlismy do pracy a tu zoong, brak flowpacka który miał przynosić zyski z oczyszczania języka , teraz będzie oczyszczał PC

Katarzyna
@Zasmócony

Ale to co, zabrali Wam? Dlaczego? To utrudnia teraz pracę?

Akconariusz
@Zasmócony

Ciesz się ze mogłeś odpocząć...sezon na brednie przed walnym się zaczął.

@Akconariusz

Dni wolne ustawowo to nie Ty dajesz i niema się z czego cieszyc bo przez takich jak ty to Spółka jest o kolejny rok do tyłu nie wspominając o żelkach gdzie jest też farsa . Jeśli uzyskałaś wiek emerytalny daj krok do tyłu

Urszula
@Akconariusz

A wy nie mieliście możliwości odpoczynku czy co, że tak piszesz?

bystrzak
@Szczęśliwy

jeszcze się taki nie narodził co by w EWIE wszystkim dogodził. Chociaż jedna próbowała ha ha. Związków, rady i zarządu nie da rady połączyć....

@bystrzak

Na pewno nie Ty jesteś w stanie komu kolwiek poprawić byt w Ewie napisz ile zysku przyniosły te maszyny do tej pory ????????????

@Szczęśliwy

To żelki też nie wypaliły, a miał być taki super biznes pewnie konkurencja go zjadła. To na czym teraz robicie kasę?

Abc
@Szczęśliwy

Taki ciekawy jesteś, biznes robimy na tofiarce chińskiej, przez Ciebie zakupionej.

Dobra Rada
@bystrzak

Hej byszczak, zmień ksywkę, bo z matmą u ciebie całkiem kiepsko, co najmniej trzy osoby pracowały w: związkach radzie i zarządzie. Osoba ktora nie potrafi policzyć do 3 nie może nazywać siebie byszczakiem

@Dobra Rada

U Ciebie jest jeszcze gorzej z matematyką bo nawet nie umiesz liczyć do 3, o Radzie obecnej nawet nie wspominaj bo wstyd, idź na odpoczynek .

dudek
@Dobra Rada

ale tylko jedna osoba miała aspiracje do rządzenia wszędzie i wtykania nosa we wszystkie sprawy. teraz jakby przygasła gwiazda. coś konkretnego zaczęła wreszcie robić w tej firmie czy co?

Ornitolog
@dudek

Do dudek=bystrzak itd. itp. Swoim wpisem potwierdziłeś, że wcześniej źle policzyłeś ilość osób które pracowały w: związkach, radzie i zarządzie, a także to że tylko jedna z tych osób kontrolowała co się dzieje. Teraz przyjąłeś postać dudka – ptaka wędrownego, niskich lotów, łatwo rozpoznawalnego po czubie i po dudnieniu. Mawiają, że każdy dudek ma swój czubek, ale u ciebie na głowie już i włosów mniej, i jeszcze ten ptasi m….ek. Karnawał się już skończył-twoje kostiumy są już zbyteczne, Wielkanoc też minęła więc skończ z tymi jajcami i zamiast wycieczek personalnych lepiej byś wydukał datę walnego jeśli ją znasz i kwotę dywidendy jaką zaplanowano

Akcjonariusz

Smutne bo nadal nie ma własnego produktu a potenciał w Spółce jest. Jeśli osiągłaś wiek emerytalny daj krok do tyłu.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w EWA Krotoszyn S.A.?

Klosterfrau

Zależy na jakie stanowisko kandydujesz

Klosterfrau

Nasz naczelny to prawdziwy wódz pogroził palcem i zabrał przywilej i odrazu w szeregach zrobił się spokój.

MKD

Nie polecam pracy w tej firmie. Obgadywanie siebie nawzajem, (usunięte przez administratora) kłamstwa, brak profesjonalizmu - to wszystko co spotkało mnie w pracy. Tyle i aż tyle.

nieznajomy
@MKD

Opinia o tej firmie jest zła i nic się nie zmieni dopóki będą w niej tacy jak groszkowa, księgowa i paru takich co to nic nie robią a kasę biorą. Szanowna Rado czas zrobić porządek i posprzątać tę stajnię Augiasza.

@nieznajomy

Że niby to kogo ta rada miałaby posprzątać?

Pracownik produkcji
@Ciekawy

Wszystkich za lizaki i zerwanie kontraktu przez niemca

@Pracownik produkcji

O jakim Niemcu piszesz,to odszsdl ten z Wrocka pochodzenia Ukraińskiego, ten co łapki miał klejące. A lizaczki będziemy produkować nadal, masz kiepskie informacje i nie rozpiepszaj systemu.

Dobry mechanik
@Szczęśliwy

Chyba że patyczki na klej przyklejsz obrońco systemu

@Dobry mechanik

Czy ty jesteś dobrym mechanikiem? Czy szkodnikiem tej Spółki. Na klej możesz przykleić łatkę na misia.

zawiedzony

Drodzy Państwo jak to niedawno nasz Pan prezes opowiadał że była przewodnicząca blokowała rozwój naszej firmy(zarządu) A z nową radą będziemy się intensywnie rozwijać. Prezes wypowiadał wówczas prorocze słowa,otóż właśnie nową radą dała zarządowi taką możliwość.Czy przyznanie zarządowi bardzo dłużej podwyzki jest taką możliwością .Pytam a co nowa rada przyzna nam szeregowym pracownikom. Brawo Rada Nadzorcza, brawo zarząd Tak trzymać.

wesołek
@zawiedzony

A czego się spodziewałeś? To nie była przewodnicząca blokowała rozwój ale to zarząd blokował dostęp do informacji dla byłej przewodniczącej i ukrywał prawdziwą sytuację firmy. Nowy przewodniczący musi się przypodobać zarządowi i dlatego podwyżka, a szeregowi ludzie się nie liczą , a poza tym to wy wybraliście sobie taką radę to teraz siedźcie cicho i pracujcie za głodowe pensje, trzeba było wybrać mądrze, była szansa na zmianę.

chichot losu
@zawiedzony

Ten wasz prezes to bajkopisarz, dużo gada i tyle

@wesołek

Kruszynka sama ze sobą prowadzisz rozmowę? Nie wyszedł planik uknuty z BD, Rysią i ciocią, to myślisz że damy się dalej nabierać? Zabierz się lepiej za pracę, ponieważ chodzą słuchy że i tego nie umiesz zrobić.

Behawiorysta

A ty lepiej sam się weź za robotę, bo ciągle tylko swymi kłami gryziesz i gryziesz ... zachowujesz się jak ten niewłaściwie wychowywany, agresywny i groźny dla otoczenia pies samuraja albo amerykański pitbulterier lub nieułożony amstaff. Proponuję zaszczepić się na wściekliznę. Druga dawka na rozum i przyzwoitość.

Niezawiedziony
@zawiedzony

Nowa rada nic nie przyzna pracownikom bo nie ma takich kompetencji...

Pracownik produkcji
@chichot losu

Jaka armia taki wódz tylko koryto inne.

Rozsądek

Namawiają nas do bierności aby samemu osiągnąć korzyści. To jest ich wyrafinowany sposób działania, nie pozwólmy na to i przyjdźmy na walne jak najliczniej. Pokażmy siły prawdy nad bezprawiem panoszącym się w tej chwili, kumoterstwem, kolesiostwem i nepotyzmem. Nie dajmy się zastraszyć wyrafinowanymi sloganami jakimi nas częstują. Przyjdźmy licznie!

XX
@Rozsądek

Brawo ludzie przeczytajcie ten apel i się nie bójcie jesteście siłą

S.A

O kumoterstwie kogo? K.K, B.D, MZ, E.K. Ich występy znamy i pamiętamy

MA
@S.A

Panie Konradzie i po co chowa się pan za inicjałami SA ? Przysłowie mówi "tonący brzytwy się chwyta" ale czy to dobry pomysł?- nie sądzę dobrej nocy życzę. MA

XX
@Rozsądek

Wystosowali pismo i zakazują udzial seniorów 70+ bo się ich po prostu boją pewnie jest coś do ukrycia . Szanowny zarzadzie seniorom udzial w zebraniu się po prostu nalezy oni bardzo powaznie traktują prawo w przeciwieństwie do was ktorzy chcą ich potraktować jako drugi sort

AKC
@MA

Szalenie mi przykro, że po raz kolejny perfidny zarząd utrudniał pani wykonywanie obowiązków nadzorczych poprzez zaprzestanie zapraszania członków rady na posiedzenia zarządu. Nie ma pani szczęścia do tych zarządów. Na początku wszyscy panią zapraszają a później już jakoś nie. Z czego to wynika? Niech się pani jednak tym faktem nie przejmuje. W większości spółek członkowie rady nie tylko nie uczestniczą w posiedzeniach zarządu ale również nie mają ze spółkami nic wspólnego. Nie pracują w nich ani ich rodziny ani krewni. nie przeszkadza im to w należytym wypełnianiu obowiązków. Akcjonariuszom czytającym to forum, pragnę zwrócić uwagę na jeden szczegół dotyczący prawdopodobnej konieczności umorzenia akcji zakupionych przez spółkę celem ich odsprzedaży akcjonariuszom. Przypomnijcie sobie kto był za tym skupem akcji w latach 2011-2015. Jaki był cel tego skupu. Kto nie chciał dać możliwości nabycia tych akcji akcjonariuszom? Kto nie wyrażał zgody na odsprzedaż akcji spółki uprawionym akcjonariuszom, którzy złożyli wole nabycia tych akcji? Przypomnijcie sobie to wszystko kiedy trzeba będzie umorzyć akcje o wartości ponad 500 tyś złotych i obniżyć tym samym kapitał podstawowy. Kto wtedy biegał do was i kto biega teraz? Przeliczcie sobie to na dywidendę. Nawiasem mówiąc nie dziwi mnie parcie byłych członków organów spółki na pozostanie lub nawet powrót i ich umizgi do was. Jeżeli faktycznie dojdzie do umorzenia tych akcji to może być to dla niektórych trudny okres.

Wieszcz
@Rozsądek

Będzie ciekawie i obowiązkowo trzeba się stawić nie dajcie się uwieść wytafinowanym sloganom powodzenia

MA
@AKC

Każdym kolejnym wpisem udowadnia pan, że jest pan złym i niegodnym człowiekiem, ale wcale mnie to nie pociesza że Akcjonariusze dzięki pana wpisom poznają się na panu, bo mam świadomość, że ten portal mogą czytać i zapewne czytają także ludzie z innych firm, w tym z naszej konkurencji, dlatego proszę niech pan przestanie na tym portalu ujawniać informacje po Spółce. Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy to jest właściwe miejsce do przedstawiania i rozpatrywania informacji o Spółce. Tam możemy i będziemy rozmawiać merytorycznie i osobowo, a nie tutaj, pod płaszczykiem nicków. Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli. MA

szczęka
@S.A

rozgryzłem cię... przybranymi inicjałami podszywasz się pod inne osoby, bo chcesz skłócić ewentualnych kandydatów pomiędzy sobą.., a potem zgodnie z powiedzeniem gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta... chcesz wprowadzić swoje osoby do rady...powodzenia nie życzę

@szczęka

Czy już coś wiadomo o kandydatach?

jak9
@Rozsądek

w tej spółce kumoterstwo zawsze było. w czym wiec problem?

Pozorna rzeczywistość

Czy to prawda że prawdopodobnie szefostwo szykuje 2 osoby z zewnątrz do rady, w tym małżonkę/małżonka, jeśli to jest prawda to wiadomo dlaczego fala jadu i hejtu jest wylewana na przewodniczącą i inne osoby.

Klops
@Pozorna rzeczywistość

Wybór małżonka/małżonki członka do RN jest niemożliwy. To plotka aby siać format. Ja z kolei słyszałem o kondydatach z minionej epoki, którzy min zakupili w 2016 roku chinkę za grubą kasę, prawdopodobnie przepłacając o bańkę i która teraz została zdemontowana z uwagi na zły stan techniczny. Sytuacja ta z pewnością nie jest korzystna dla pani przewodniczącej, kontrolującej podobno wszystko tylko jak widać bez efektów wymiernych.

Bzdura
@Klops

Jeśli twoim zdaniem tylko jedna przewodnicząca była od kontroli, to napisz jeszcze co robili pozostali i za co brali kasę? O jakich wymiernych efektach piszesz? Masz je? Powiedz też o wymiernych efektach maszyn zakupionych za miliony przez bieżące wladze a które stoją bezużyteczne od bardzo dlugiegooo czasu?

Wsparcie
@Klops

Powiemy tak, zacytuję słowa Prymasa Tysiąclecia ,,Rzucają tobie kamienie pod nogi weź je pozbieraj i zbuduj od nowa coś dobrego.'' Pani Marleno wiemy że Pani ma rację, jesteśmy z panią popieramy panią.

Turysta
@Wsparcie

W sobotę w południe narada na rynku Krotoszynie od wieczora Hejt na goworku - przypadek? Stara ekipa wraca do gry? Chcą dokończyć operacje z przejęciem?. Nie hejtują „kruszynki” - przypadek? Powrót córy marnotrawnej? Fakt!!

Pozytywny
@Turysta

Pewnie masz rację z tą starą ekipą. Coraz więcej ich grzeszków wychodzi na światło dzienne., więc pewnie chcieli by wrócić aby mieć kontrolę nad papierami. Jedno trzeba przyznać, że hejterzy, o których piszesz są wyjątkowymi półgłówkami.

Ciec
@Turysta

Pewnie nie przeszedłeś testu na inteligencję to cie nie zaprosili

Turysta
@Ciec

Ty wręcz tryskasz elokwencją spod budki piwa „nic” adekwatny do wybujałej natury prawdopodobnie odziedziczonej. (usunięte przez administratora) nie jestem pewien czy cokolwiek rozumiesz o czym tu na tym forum się pisze. Sadzę, że ciebie jednak zaproszono do biura na Rynku. Trolluj dalej juniorze

przesada
@Turysta

żeby kilka wpisów zaraz hejtowaniem zwać to już chyba przesada

Schaboszczak
@Klops

Skoro jak piszesz pani przewodnicząca kontrolowała bez efektów wymiernych, a my w minionych latach i w tym roku też dostaliśmy dywidendę, to jak obecny pan przewodniczący zacznie kontrolować wszystko z efektami wymiernymi (czego mu życzę) to znaczy, że w przyszłym roku dywidenda będzie co najmniej dwukrotnie wyższa i za te wymierne efekty i za sowitą dywidendę już trzymam mocno kciuki

@Schaboszczak

Pewnie będzie kontrolował- oczywiście jak mu pozwolą, a na dywidendę to nie licz, bo na razie jest duży minus a czasu do końca roku mało .

Małgorzata
@Klops

Niby czemu jest niemożliwy? W tym kraju wszystko jest możliwe.

Zaskoczony

Od kiedy byłej przewodniczącej nie ma w radzie skończyły się sensacje i docinki. Nie ma już tematów dla goworka. Czy tylko mnie się tak wydaje?

@Zaskoczony

Zaczną się jak rada okrzepnie i zorientuje się kto i w co się gra, jeszcze zatęsknisz do byłej.

usychający z tęsknoty
@ciekawski

Już tęsknię za nimi. I za lenką i za rysią i za lalą i za ich wodzem też. Brakuje ich wiedzy i doświadczenia bez których z pewnością polegniemy na tym świecie pełnym zasadzek....

Liczydło
@Zaskoczony

Skończyły się wpisy, bo sporo swoich własnych wykasowałeś. Jak się tak dziwisz, że nie ma już tematów dla Goworka, to najpierw (oczywiście jak umiesz liczyć do tak dużej liczby) policz na tym portalu swoje wpisy i wpisy członków twojej bandy, a potem weź się nie wygłupiaj i nie udawaj zaskoczonego

Planeta
@Zaskoczony

Kto pisze te wypociny? Kogo tym wpisem chcesz bronić? tych co zgubili milionik a walne dało rozgrzeszenie, ciemną nocą, z pomocą skrzeczącej papugi, ferajny umyślnych opóźniaczy (z niewydolnej obsługi zewnętrznej) i prawdopodobnie za pomocą pełnomocników oraz zacinających się lub celowo blokowanych smartfonów. A tobie to zawsze coś się wydaje i wydaje. Kim ty jesteś? Z jakiej galaktyki się urwałeś?

Leśniczy
@usychający z tęsknoty

O jakich zasadzkach kłusowniku piszesz? - chyba o tych, gdzie swoje wnyki zastawiłeś ty!

Miś

Rysia ty na Walnym zgubilaś misia, Ty wstydu nigdy nie miałaś , chciałaś pozbawić pracowników miejsc pracy z tym milickim burakiem.

@Miś

Obserwowałem z uwagą to zebranie, jestem zniesmaczony występem zarządu, pokrętne, kłamliwe, pełne frazesów, szacun dla tych którzy byli merytorycznie przygotowani i zadawali konkretne pytania oczywiście pozostały one bez odpowiedzi , bo co rządzący mieli powiedzieć, musieli by skłamać a bali się konsekwencji. Groszkowa wreszcie poszła na zielona trawkę! Spółka idzie na (usunięte przez administratora)

kabareciarz
@Miś

Ludzie dostali papiery przed zebraniem i co? Siedzieli cicho bo bali się zadawać pytania tym siedzącym naprzeciwko. No tak przecież za brak lojalności- do odstrzału. Żenada.

@Miś

Misiu masz inteligencję na poziomie magla i dlatego cię nie wybrali.

obecny

A ta wasza księgowa to zaliczyła już dwie wpadki, strach jaka będzie trzecia!

Cieć
@Miś

Miśku zapamiętaj te mądrości życiowe 1.Są ludzie, z którymi tracisz czas i z którymi tracisz poczucie czasu. To tylko kwestia wyboru 2.Są ludzie, którzy wiedzą wszystko i niestety to wszystko, co wiedzą 3.Ludzie są jak rowery: utrzymują równowagę tylko wtedy, gdy się poruszają 4. Gdy człowiek obrasta w piórka to nie znaczy że będą z nich skrzydła

Żelek
@Miś

Miś masz rację boimy się o swoje miejsca pracy, nie wspomnę o pociechach.

@Żelek

Trzeba się bać to przecież stało się za waszym przyzwoleniem macie to co chcieliście dobrze wam tak

J23
@Zeus

Polecam "Nie (usunięte przez administratora) " .PRZYDA CI SIĘ. Spółka mogłaby zacząć robić te pastylki. A może żelki?

Obecny
@Zeus

A pan B. Powinien szybko zrobić porządek z takimi jak miś i jego zausznicy oj będzie wesoło

Glosy
@Obecny

Juz jest wesoło. Groszkowa z kadrowa nazbieraly kwitow które pracowały na nieobecnego a nie na nią.

Kier
@Cieć

Coś nie tak z twoją głową. Zmień szampon bo już nie można tego spokojnie czytać. Wszystkie twoje opinie to wielki gar pomyj. Odpuść sobie, stało się to co miało się stać. Nikt zapewne nie chce czytać twoich treści żołądkowych. Idz precz.

J23
@J23

Mogłaby ale przepis jest w głowie naczelnego , będzie kasa będzie przepis

Rzepa
@Miś

Burak to cenne warzywo, bogate w witamy i związki mineralne więc strzeliłeś gola. Może wiesz co to był za gość w czarnych rękawiczkach, któremu na słupkach coś wzrosło a teraz pewnie opadnie , śmieszny jakiś i małego formatu

@Glosy

Czy ten pan B. to ten sam co sprzedaje samochody we Wrocławiu, duży rozrzut od autek do słodyczy.

Dominika
@Kier

Wiesz, co? Wszystkie opinie tak działają. W ciągu kilku dni natrzaskaliście ich kilka stron, a człowiek spoza Ewy nie wie kompletnie, o co chodzi! Pracownicy mieli mieć podzielone między siebie dywidendy i nie wyszło? Czy co tam było na tym zebraniu... A o pracy na produkcji ani słowa :/

Kier
@Dominika

Coś nie do końca rozumiesz o co chodzi w spółkach. Są akcjonariusze i pracownicy pierwsi mogą liczyć na dywidendę a pracownicy premię. Tak to wygląda różnica między właścicielami a pracownikam. Rozumiesz?

obserwator

Jeszcze zatęsknisz za kruszynką, bo nowi /starzy nie będą tacy układni. Zarząd dał plamę na tym zebraniu, to był żenujący obrazek.

Janusz
@kabareciarz

Czemu według ciebie pracownicy bali się walczyć o swoje? Mogliby zostać zwolnieni jakby zadali niewygodne pytania?

@Janusz

Oczywiście, ten zarząd nie lubi niewygodnych pytań, dlatego jest nakaz milczenia, a kto go złamie to musi odejść

Nikt

Z niedowierzaniem patrzyłem wczoraj na damski skład poprzedniego zarządu. Paniom wydawało się, że są podlotkami. Wypoczęte i żwawe. Pełne energii do pracy dla spółki w radzie. Oczywiście pod wodzą mega kompetentnego pana D otwarcie przyznającego, że pracuje dla konkurencji i któremu wydawało się, że od poniedziałku zacznie zmiany w spółce.

men
@Nikt

Potwierdzam, wypoczęte i pełne energii. mają klasę, której niektórym brakuje, a praca dla konkurencji to jest przecież zdrowy biznes.

Peryskop

Dziś po dłuższej przerwie zacząłem czytać aktualne wpisy. Włosy na głowie się jeżą gdy to czytam zwłaszcza to że ludzie dali się złapać tym paniom i dali im pelnomocnictwa.Znam je dobrze i wiem że dla forsy i stołka zrobią wszystko. Nie znam waszego szefa ale musi być niezłe ziolko skoro tak zajadę zwalcza przewodniczącą. Moim zdaniem jak to czytam to niezłą zadymę robią rządzący aby przejąć pełnię władzy. Doskonale wiecie że żaden zarząd nie chce wypłacać dywidendy więc jest to pewne jak sugerują w niektórych wpisach że tak będzie. Niektóre osoby będą żałował swojej decyzji ale cóż będą musiały żyć z tą wiedzą że przez nie wiele osób będzie z tego powodu cierpiało. Ja nie mógł bym spojrzeć im w oczy.

Ptyś
@Peryskop

Kruszynka, zmiana nicka nic nie pomoże. Walczysz o to żebyśmy cię znowu do rady wybrali, i żebyś dalej naszą kaskę goliła. Już nam turystę wybrałaś mając swój interes w tym. Teraz biegniesz w kierunku rysi, żeby ci pomogła poukrywać papierki, za które kolejne autko za nasze pieniążki kupione. Okłamywałaś nas jak wiedziałaś, co się z chinką dzieje, jak twój najlepszy przyjaciel zabierał swoje dzieci wraz z turystą na wypady za nasze pieniążki. Za każdym razem wystawiałaś na walnym laurkę jaki to jest świetny. Teraz chcesz kolejne lata bawić się na nasz koszt, traktując nasz jak idiotów. W pracy, to nawet nasi chłopacy ci muszą pomóc jeden płyn przenieść, ponieważ kruszynka jest za drobna i delikatna. Widzieliśmy już dużo, szkoda że nie 7 lat wcześniej.... Czas na ciebie i twoje inteligentne toaletowe wpisy. Moi drodzy, nie dajmy się dłużej zwodzić i oszukiwać kruszynce, rysi i jej bandzie. Czas wziąć sprawy w swoje ręce. Kruszynka związki już rozpieprzyła, w zeszłym roku załatwiła nam brak podwyżek a to my wypracowujemy dywidendę nie ona. Nie dajmy jej rozwalić naszej Ewy do końca, w zamian za jej nowe autko.

Tuptuś
@Ptyś

twoja zmiana nicka tym bardziej nic nie pomoże po tych wszystkich przezwiskach na innych wokół, poznać ciebie i twoj charakter na kilometr. co tam jedno autko na wymianę, salon urody i warsztat samochodowy to dopiero kasy trza zeby wyposażyć. kruszynce prywatnego szofera i ochroniarza nie dali a tobie i owszem za kazdym razem gdy potrzeba czy nie potrzeba kupic jakis drobiażdżek i jeszcze ci malo? na parkingu przy tych luksusowych furach stojących obok to autko całkiem skromne, ale tobie widac zazdrosc muzg wypala, masz problem, twoj problem

Zniesmaczony
@Ptyś

Do Ptysia. Pytają się o Ciebie w Kościanie i Miliczu przypadek to czy nie bo to już w Twoim przypadku zakrawa na chorobę. Gdzie się odwrucisz tam widzisz tą osobę o kim piszesz to tylko o niej. Ty chyba masz urojenia. A może to nie choroba Ty po prostu chcesz się jej pozbyć aby przytulić nie 250 tys. jak teraz a dwa razy więcej. A może odkryła jakieś interesy o których nie chciałbyś żeby się inni dowoedzieli. Coś w tym wszystkim musi być. To nie jest przypadek. Bez tej kruszynki jak ją nazywasz dziś byłbyś bezrobotny, (usunięte przez administratora) Ci uratowała. Czy z poprzedniej roboty Cię wywalili? Jeśli tak to za co?

C19
@Peryskop

Żaden zarząd nie chce wypłacać dywidendy? Informacja zarządu o planowanej dywidendzie za rok 2020 jest na stronie 5 sprawozdania finansowego. Żeby nie było wątpliwości RN zaopiniowała ten wniosek pozytywnie a zdanie odrębne pani przewodniczącej nie zawiera jej odrębnego stanowiska w tej kwestii. Myślisz głupcze, że nie potrafimy czytać.

@Ptyś

Do Peryskopa: 1.Oto rodzaj ludzi. Często wypada żałować, że Noe z towarzyszami umieścił ich na Arce. 2.Odkąd zniesiono niewolnictwo ludzie sprzedają się sami. 3.Niektórzy ludzie mają tak otwarte umysły , że im mózg wycieka 4.Staraj się zostać uczciwym człowiekiem-zyskasz dzięki temu pewność, że na świecie jest o jednego drania mniej

@Ptyś

Ptyś to takie słodkie ciasteczko a ty jesteś jak jadowita żmija. Nie ma groźniejszego potwora od człowieka a ludzie zazwyczaj podleją stopniowo.

Walne

Czy to prawda, że Pani z kadr i Pani Groszkowa na polecenie góry nazbierały 60 tysięcy akcji dla mężusia Pani kadrowej, który będzie głosował tymi akcjami, czy na pewno tego chcecie, aby ktoś z zewnątrz głosował za Was? Jeżeli tak, to prawdopodobnie zapomnijcie o dywidendzie bo ten Pan na pewno będzie głosował pod dyktando góry. Odbierzecie upoważnienia i pełnomocnictwa przekazane Pani z kadr i Pani Groszkowej, oraz upoważnienia puste tylko z Waszymi podpisami. To jest perfidna gra, aby przegłosować wszystko co rządzący zaplanowali na swoją korzyść.

Zebra
@Walne

Każdy posiadacz akcji może z nimi rozporządzać według swojej woli. Pani przewodnicząca robi dokładnie to samo. Zwolennicy obecnego zarządu i niektórych członków rady organizują swoich zwolenników. Podobnie robią oponenci. A pani Cz to z jakimi pakietami przychodziła na walne? Zachęcam do zapoznania się ze sprawozdaniem RN jeszcze przed walnym. Informacje z żądaniem można przesłać mailem i prosić o skan. Warto zapoznać się z treścią i przygotować pytania, bo jest o co pytać.

Enteer
@Zebra

Pani Cz przychodziła tylko z 1 lub 2 pelnomocnictwami od swoich Koleżanek z ktorymi lata całe przepracowała w tej spółce , i ty chcesz powiedzieć że mąż p. Kadrowej 60 tysiecy akcji dostal od swoich Koleżanek czy kolegów z Ewy? Przecież on nigdy nie pracowal w tej firmie a tylko śmieszne szkolenie poprowadził za niezłą sumkę.

@Walne

Pełnomocnictwo otrzymałem lecz nie płaciłem za nie bonami sodexo, mam czyste sumienie i godnie będę reprezentować interesy zgodnie z wolą mojego mocodawcy.

@Enteer

Kiedyś to były WZA na które, spędzano cale rodziny począwszy od: synów, bratanic, szwagrów, zięciów, sióstr a skończywszy na prawnikach ze stolicy. Wiecie o co i o kogo chodzi.

ktokolwiek Pawelciooo
@Pełnomocnik

czy pan płacił, ile i komu za pełnomocnictwa to wie pan i pana mocodawcy, ale ja pamiętam ( i inni pracownicy zapewne też pamiętają) pana szkolenie o RODO itd. na którym pan z wielką dumą informował pracowników z ewy, jak to pomysłowo, przebiegle i sprytnie wszedł pan do skarbca Banku, to skąd nam teraz wiedzieć czy nie wejdzie pan na konta EWY, czy nie wejdzie pan na konta osobiste???? wzorem lat ubiegłych jest duże prawdopodobieństwo że wszystkie głosowania będą przeprowadzone tajnie, więc pana mocodawcy nie będą mogli sprawdzić czy pan zagłosował zgodnie z ich wolą!!!!!!!! a czy sumienie ma pan czyste? kto to wie. kto poświadczy? czy jest prawdą że kiedyś bezskutecznie ubiegał się pan o stanowisko w Ewiie? czy nadal aspiruje pan zostać głownym informmatykiem ewy? czy pana małzonka chce zostać przedterminowo kierrownicką ?

@ktokolwiek Pawelciooo

Zacytuje klasyka tego forum „ znów pudło a w głowie wiadomo co”. Nie przyszło ci do głowy, że może pisać te słowa kto inny, czyli Ja? Walisz na oślep chwytasz się i tu cytat tępej „brzytwy”

zeus
@Walne

Oj prawda pani kadrowej pewnie złożyli intratną obietnicę to musi zbierać te pełnomocnictwa, a mężuś jest narzędziem do celu. Odbierzcie te kwity póki nie jest za późno

prawnik
@ktokolwiek Pawelciooo

Zaufani będą obsługiwać to i odtajnić tajne można

pewnik
@Enteer

Bo dostał i to właśnie dlatego , że jest obcy przecież pracownik nie może być pełnomocnikiem

obcy
@Zebra

Piszesz bzdury już nie można, przeczytaj przepisy a potem się wypowiadaj

sulmierzanek
@ktokolwiek Pawelciooo

I pan od 50 tysięcy pewnie zostanie naczelnym informatykiem bo z zobowiązań trzeba się wywiązać a jego pani zapewne kierrownicką. Obietnic należy dotrzymywać!!!!!!!!!!!!!!!!!

@sulmierzanek

Zapewne tę wiedzę masz od prezia-turysty, który podawał się za naczelnego informatyka. Jeśli jest taki rozmowny to niech ci wyjawi plany przejęcia spółki przez inne podmioty oraz udział byłej ekipy w tej akcji. Będę dalej drążył ten temat

akcje
@pewnik

okey pracownik nie może być pełnomocnikiem , to tłumaczy dlaczego kadrowa nie dostała pełnomocnictw na siebie ale wzięła papiery na mężą. Nie zapominaj, że firma ma dużo lojalnych wobec spólki akcjonariuszy, którzy już nie sa pracownikami, ale losy firmy są dla nich bardzo ważne.

Jasio
@Zebra

Wstyd , wstyd, wstyd. Jak będziecie mogli spojrzeć w oczy koleżance czy koledze którzy przez was co daliście pełnomocnictwa tym paniom nie dostaną dewidendy. Tego na pewno chcecie. Napisał ktoś wcześniej że każda że stron ma swoich zwolenników. Tak ale w jaki sposób pozyskanych i ile to będzie kosztowało pozostałych akcjonariuszy. Przecież wielokrotnie obecne rządzący mówili że dywidendy nie należy wypłacać. Robią wszystko aby tak się stało, a wy nieświadomi tego im w tym pomagacie. Możecie jeszcze anulować te pełnomocnictwa i zróbcie to.

otwarta księga
@Archeolog

nie jest tajemnicą kto, komu i ile akcji dał na upoważnieniu, to można i trzeba sprawdzić zeby wiedzic komu podziekowac za mizerna dywidende i wielką strate obecnego zarzadu co jest w porzadku obrad do glosowania

praktyk
@prawnik

Nawet jak zaufani wodza będą obsługiwać walne, niech nie będą tacy gieroje, bo my już nie jesteśmy żółtodziobami i na przewałki im nie pozwolimy.

Grot
@Jasio

Przecież nie ma mowy o niewypłacie dywidendy. Zakładasz analfabetyzm akcjonariuszy? Zaproponowana przez zarząd jest na przyzwoitym poziomie i wielokrotnie wyższa niż jakakolwiek lokata. Jej wysokość została zarekomendowana przez RN. Próbujecie trole wprowadzić akcjonariuszy w błąd ale się wam nie uda.

Grot
@otwarta księga

Kogo chcesz straszyć tym wpisem? Wręcz przeciwnie ustalimy kto będzie głosował za wyższą dywidendą aby wiedzieć komu spółka będzie zawdzięczała być może upadłość. Z tym nie będzie większego problemu nawet gdy głosowanie będzie tajne.

Ustawka
@Grot

Jeśli to prawda jak pisze prawnik że twoi zaufani będą obsługiwać to walne i odtajnić tajne będzie można, to ci powiem że w historii tej firmy takiego przekrętu jeszcze nie było o którym ty też piszesz i prawdopodobnie możesz być pewnien, że wtedy twój świat odwróci się do góry nogami.

Kasa
@sulmierzanek

Też byłam na tym szkoleniu o RODo jak ten pan od 50 tysięcy akcji przechwalał się o swoim bezprawnym wejściu do skarbca BANKU, ale jeśli to nie były przechwałki tego gościa, a prawda, to ja już się boję o kasę spółki i moją wypłatę. Obietnic należy dotrzymywać ale czy warto taką osobę zrobić naczelnym informatykiem a jego paniom kierrownickom?

@Jasio

Ciekawe, ile dywidendy zaproponują ci którzy na WZA2018 przy 4 złotych rzucali papierami z rezygnacją? Sama spójrz w lustro.

zeus
@Grot

To macie odpowiedź , że wszystko zostanie odtajnione mimo że będzie tajne, bo to zaplanowanaustawka jest.

prawnik
@praktyk

I to mi się podoba, patrzcie im na ręce, zawsze możecie głosować za przerwą w obradach ale nie dłuższą niż 30 dni i zorganizować nową firmę do obsługi, mądrzy z was ludzie.

@otwarta księga

No tak obecni u władzy zgubili milionik a walne ma dać im rozgrzeszenie.Fajnie!

@cieć

Zapewne ten milionik to efekt sprzątania brudów po byłej księgowej. Ale ona o tym i o innych brudach wie doskonale a jeśli nie pamięta, niech zapyta Gustawa.

@Walne

Przyganiał kocioł garnkowi. Już nie pamiętasz jak kelnerka wraz kruszynką jeździły i kupowały głosy?

konik polny
@obcy

Nie mieszaj ludziom w głowie. Treść przepisu za trudna? Poproś przewodniczącą to ci wyjaśni. Zna się na wszystkim. W każdym momencie do doby poprzedzającej walne można pisać o ksero, skan.

@Archeolog

Ty mądralo to jest milionik tej księgowej, czytaj uważnie kwity, coś mało kumaty jesteś. Radzę szkolenie.

praca
@Pełnomocnik

żadna praca nie hańbi, wszystkie zawody są potrzebne a nie tylko sami informmmatycy i prezzzesi.

eszkola
@Grot

lubisz rzucać grotami, gromami i V2 - kim ty jesteś Neandertalczykiem który niedawno wyszedł z jaskini , czy też małym chłopczykiem co lubi bawić się ołowianymi żołnierzykami?

backspace
@zeus

lepiej odebrać kwity i pójść samemu, a nie płakać gdy haker wejdzie na dywidendee i będzie zero

czarna mamba
@Ustawka

ale jaja, naczelny informatyk zdunów nie dawał rady glosowac i połowica musiała mu pomagać

@czarna mamba

trzeba zmienić formę głosowania na podnoszenie paluszka, wtedy chłopina da radę

luna
@czarna mamba

A ten naczelny komputerowy ze zdunów to ten sam co firma mu zapłaciła za studia kilkanaście tysi, i zapłaciła za jego gadanie przez letefon też kilkanaście tysi, fajny gość , powiedz gdzie można obejrzeć jego lico

Zawiedziona

Drodzy Państwo jak to jeden człowiek może zmienić w sensie negatywnym innych ludzi. Trzy lata wstecz dzisiejsi rządzący wydawało się że byli ludźmi honoru. Dziś intrygi, krętactwa że poprzednicy mogli by się od nich dużo nauczyć. Smutne to co piszę ale prawdziwie tego się nie spodziewałam. Do tego jeszcze należy dodać to co czytam na wpisach i dochodzę do wniosku że prawo jakie ta osoba stosuje to jego prawo.Jak ludzie mogą się tak upodlic aby uzyskać stanowiska.

@Zawiedziona

Witaj to jest piękne co napisałaś. Dopowiem jeszcze coś co pasuje do tych ludzi że człowiek, który dla interesu poświęca swój honor, traci i swój honor, i swój interes.

wzruszony do łez
@Zawiedziona

Urzekła mnie pani historia.... Poprzedników to szanowna pani rzadko kto by prześcignął...swoją wersję prawa to tylko jedna pani w organach nadzoru stosuje i mam nadzieję, że niebawem jej misja totalnie chaotycznego i bezproduktywnego nadzoru dobiegnie końca po najbliższym walnym.

Lizak

Hahaha, na Wydziale PL Don Stanislawo już prowadzi kampanię w której już go nikt nie chcę słuchać bo akcjonariuszy wysadzili w kosmos przez lata. Kolejne autko z salonu kupili i ludziom oczy zamydlili bo w tym samym kolorze autko kupili. Ja balbince już dziękuję.

wd40
@Lizak

Podzielam twoje zdanie lizak i mam nadzieje ze tym razem balbina trafi na zieloną trawkę. Wiedzy nie ma. Rozumem nie grzeszy. Jedno co potrafi to wkładać kij w szprychy.

Lizak

Loża, na pomrocznośćt to ty chorujesz, nówka bryka z salonu to tylko balbiny stoi, my wszystko widzimy bo trawę kosimy.A ja właśnie nie zagłosuje czekam na rekompesate z lat ubiegłych .

Lizak

Czy ty jesteś balbiny sekretarzem że wiesz kto Kiedy kupił, a może męzulkiem który ją tak broni. Nas nie interesuję już opisywanie pracowników którzy dawno już tu nie pracują. Nas interesuje to co było robione że spółką, bo chyba ktoś chorował na nadmroczność. My sprzątalismy i dużo wiedzieliśmy zapraszamy na plac.

sherlock
@Lizak

Lizaczku fakt że schowałeś się pod płaszczykiem Lizaka nie czyni się majestatycznym śledczym i charyzmatycznym detektywem Kojakiem. Ja nie jestem ani sekretarzem "balbiny" ani jej mężem. Hejtowanie na "balbinę" przybiera niczym tsunami zawsze wtedy gdy nad panią BEE zbierają się czarne chmury, więc pytam przypadek to czy (usunięte przez administratora) pogodynki fasolki. To że pani jak ją nazywasz "balbina " kupiła samochód to nic szczególnego, przecież to nie helikopter albo odrzutowiec. Autko stoi na parkingu w miejscu gdzie poprzednio a nie pięć przecznic dalej, sam widziałem, zatem zakup autka to sprawa prywatna, przesadnie rozdmuchana przez ciebie a to że ty lubisz komuś zaglądać do kieszeni świadczy tylko i wyłącznie o twojej słabości. Niech Każdy swoją kasę wydaje na to co sam uzna za stosowne. Jedni kupują mieszkania sobie inni dzieciom albo rozkręcają biznesy dzieciom wyposażając warsztaty czy studia urody ewentualnie wyprawiają w pandemii huczne wesela i osiemnastki a jeszcze inni kupują samochody żeby móc do dzieci dojechać. To jest tak proste że brak mi po prostu słów

GRU
@Lizak

Balbina niech sobie ma samochód jaki chce. Mam to gdzieś. Jako osoba mająca dbać o interesy akcjonariuszy - jak się zresztą lansuje - dała ciała i tyle. Sama zresztą o tym pisze w swoich sprawozdaniach. Wystarczy je przeczytać. Brak kompetencji i wiedzy jest ewidentny tak samo jak wkładanie kija w szprychy każdemu zarządowi z którym prędzej czy później zawsze jest jej nie po drodze. Jest niewątpliwie jednym z największych szkodników w firmie. Jeżeli tak nie jest to niech ktoś wskaże jakieś osiągnięcie jej lub tej rady w ostatnich latach zanim pojawiły się w niej bardziej konkretne osoby mające interes tej spółki na pierwszym miejscu. Ja ze sprawozdań nowego zarządu i rady nadzorczej widzę same wtopy i konkretne straty.

Sokole oko
@GRU

Gołąbeczku a fruń że ty w te krzaki gdzie twoje miejsce bo swoimi odchodami to tylko potrafisz ufajdać wszystko i dlatego największym szkodnikiem ty jesteś. Pani z rady zrobiła kwał dobrej roboty. Nie pozwoliła zamknąć naszej firmy jak inne wkoło nas. To forum nie jest od tego żeby wypisywać wszystko o spółce i konkurencji podsuwać info na talerzu. W tym roku niebawem walne i tam można i trzeba tej pani podziękować za jej wspaniałą pracę na rzecz utrzymania firmy na rynku pracy w Krotoszynie. Teofilów rozwbrany a Paryzanki uwielbiały stroje z Polski, Browar zamknięty a pan likwidator kupił inny w kraju zaklad piwny i teraz panisko piwne, Zaklady Mięsne zamknięte a wędzonkę krotoszyńską produkuje konkurencja itd. Sprawozdania można było wysłuchać na walnych i w tym roku też będzie można dowiedzieć się co rada i zarząd zrobili. O jakich stratach piszesz nie wiem, więc napisz konkretnie a nie znowu rozrzucacasz tylko swoje odchody. Nieładnie tak brudzić wszystko i wszystkich!

Sowa
@Sokole oko

Masz rację sokole. Ten firmowy zasraniec za wszelką cenę chce wyciągnąć jak najwięcej informacji o naszej firmie żeby je czym prędzej zanieść pod swoimi brudnymi piórkami do konkurencji.

koczis
@Sokole oko

Po co nam zarząd skoro balbina jest simply de best? Niech odwoła zarząd i sama przejmie stery? O jej realnych dokonaniach można się dowiedzieć na walnych słuchając treści sprawozdań rady oraz wsłuchując się w to co mówi zarząd. Tylko naiwny albo upośledzony uwierzy dzisiaj że ze swoim potencjałem balbina miała jakąś moc sprawczą chroniącą firmę przed upadłością. Gdyby tak było to firma nie szorowała by pod dnie przez ostatnie lata poprzedniego zarządu czego pewnie nie zauważyła.

O2
@Sokole oko

Masz rację niedługo walne i mam nadzieję, że dla balbiny bój to będzie ostatni. Uczcimy minutą ciszy jej osiągnięcia dla firmy by następnie jeszcze bardziej przyjrzeć się jej osiągnięciom ale z innej perspektywy.

Paragraf
@O2

Tak walne niedługo, będzie się działo ale z tą perspektywą totalnie przegiąłeś. Karma wraca i do ciebie też wróci bo zapamiętaj sobie kto pod kim dołki kopie sam w nie wpada!!!!!!

Prokurator
@O2

panie... bekniesz pan za to mocno!!!! na początek polecam zapoznać się z art. 190a §1 kodeksu karnego

Cha cha
@Prokurator

Nie osmieszaj się kimkolwiek jesteś

HGW

Spoko każdy kto ma głowę na karku nie da się omamić twoim bzdurom.

Zapracowany
@Prokurator

Kto napisze zawiadomienie? Balbina jakaś czy co? Kto to w ogóle jest! Przestań palić trefny towar :)

@O2

Ludzie co wy tu wypisujecie, to jakieś (usunięte przez administratora) jest, chowacie się za nickami zamiast na oficjalnym forum gadać ale pewnie strach by was obleciał więc lepiej tutaj wylewać pomyje, a konkurencja czyta i szykuje niespodziankę, więcej szacunku dla innych a przede wszystkim dla siebie.

Dsf
@sędzia pokoju

Specem od niespodzianek to chyba jest były prezio tak bardzo zachwalany na walnym przez radę jako mąż godny zaufania.

@Dsf

Jadem plujesz koleś ,zazdrość przez ciebie przemawia, jak był zachwalany to widocznie na to zasłużył, a tobie nienawiść mózg zlasowała za to , że nikt cię nie chwali, pewnie nie ma za co!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jfk
@sędzia pokoju

Wygląda na to raczej, że (usunięte przez administratora) akcjonariuszy ten co go zachwalał i wybrał zamiast ogłosić konkurs. O osiągnięciach byłego zarządu już ogólnie wiadomo dużo. Słabe wyniki i przepłacone inwestycje w miernej jakości sprzęt. I ludzi wartościowych też trochę ubyło...

Sędzia pokoju
@jfk

A teraz urządzenie dobrej jakości stoi bo zamówień brak a ludzie wartościowi się zorientowali ze w tej firmie przyszłości nie ma i dali nogę

@Sędzia pokoju

Lepiej posiadać dobrej jakości urządzenie, które stoi z powodu chwilowego braku zamówień niż mieć przepłacony 2 razy szajs, który produkuje braki lub jest zepsuty kiedy te zamówienia są. Będziesz kandydował do rady czy może ubiegasz się o reelekcję, ha, ha?

@O2

Skąd u ciebie tyle jadu, domyślam się, że kręcisz się w pobliżu tej "balbiny" i zazdrość cię zżera , że ona jedyna coś robi dobrego dla tej firmy, a ty wspólnie z dworakami tylko knujesz , a może jesteś z rady i chcesz zająć miejsce "balbiny", jesteś na to za cienki i do pięt jej nie dorastasz. Ciesz się zatem bo to twój ostatni bój!!!!!!!!!!!!!!

@wd40

Koleś ty za to pewnie masz rozumu aż nadto, a wiedzę nabyłeś studiując zaocznie mniemanologię stosowaną. Nie obrażaj drugiego człowieka abyś sam nie był obrażany, a w starciu z tą balbiną nie masz szans , jesteś za cienki Bolek .

sulmierzanek
@sherlock

Hejka potwierdzam zrobiło się i weselisko, i warsztacik i salonik urody , w końcu ma kilkadziesiąt tysiaków dodatkowo z rady. A kto bogatemu zabroni?

Do administratora

Czy gowork może umożliwić sortowanie według daty wpisu? Sortowanie wg najswieższe nie działa. Zresztą w aplikacji mobilnej jest mniejsza możliwość filtrowania. Dlaczego? Jest misz masz. Ktoś nad tym panuje?

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "EWA" S.A. - Krotoszyn

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "EWA" S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "EWA" S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "EWA" S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 71, z czego 7 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 58 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "EWA" S.A.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "EWA" S.A.