Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "EWA" S.A. w Krotoszyn

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "EWA" S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "EWA" S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "EWA" S.A. w Krotoszyn

Elektryk automatyk

Witam. Wpadło mi w ręce ogłoszenie, że poszukują elektryka automatyka utrzymania ruchu. Ilu zmianowy system w firmie obowiązuje, czy soboty wolne, jakiego wynagrodzenia można się spodziewać, na co uważać?

CV
@Elektryk automatyk

Złóż kolego jak najszybciej CV bo za chwilę nie będzie miał kto pracować w tym dziale. Akcjonariusze nie pozwólcie odejść doświadczonym pracownikom.

Elektryk automatyk

dzieki za odpowiedz. a jakie zarobki proponują na start?

@Elektryk automatyk

Minimalne nie tylko na start kiepska firma szukaj dalej

ciekawy
@CV

a jak akcjonariusze mieliby nie pozwolić na odjeścia doświadczonych pracowników?

Jan
@ciekawy

Akcjonariusze ocenia postępki zarządu na zebraniu kiepscy pravownicy to kiepska firma i tyle

Zima
@Jan

Postepki Zarządu kiepskie nawet bardzo kiepskie faworyzują swoich i na tym firma traci.

Odpowiedź

Niestety byle jaka praca i beznadziejni kierownicy

@Zima

Każdy zarząd faworyzuje swoich. Nie ma w tym nic dziwnego.

Nic nowego
@Akcjonariusz

Swoi będą głosować pod dyktando akcja wybory już się toczy ,skąd my to znamy

@Nic nowego

No właśnie skąd? Od zawsze tak było. Nie odkrywaj Ameryki. Skoro spółką zainteresowała się taka firma jak Neuca to oznacza, że jest w niej potencjał.

Nocka

Potencjał w Spółce był od zawsze, tylko nie odpowiedni ludzie przy władzy zasiadali i tak jest tym razem wsxystko na pokaz i akcję za 20 zł cwaniak skupuje. A wystąpienie prezesa i księgowej na wydziale to jeszcze w historii spółki nikt nie opowiadał takich bzdur, ale my się już na to nie damy nabrać, pracujemy bo za nocki mamy duzo stwierdził prezio hihihihi, istny cyrk,

@Nocka

Kto wybierał tych którzy tych nieodpowiednich wybierali? Nikt na siłę was nie trzyma. Chyba dobrze, że spółka ma zamówienia i daje pracownikom extra zarobić.

Portfel
@Akcjonariusz

Jak piszesz o extra zarobkach to masz na myśli swoje zarobki, czy szyderujesz z tych co pracują na nockach?

Reporter
@Akcjonariusz

Kto, dlaczego, w jakim celu i za ile ciebie trzyma? czy trzyma cię na siłę?

@Reporter

Jestem bo chcę. Nikt mnie nie trzyma. Będę tutaj dopóki mi się będzie podobało. Nie chcecie pracować nikt was nie trzyma. W Krotoszynie jest przecież tyle możliwości lepszych zarobków.

CZAS
@Nocka

Czy to prawda że zarząd planuje walne bardzo wcześnie bo najpóźniej w marcu? Czy to już najwyższy czas pisać o udostępnienie sprawozdań aby móc pomóc policzyć zera tym którzy mają problemy z rachunkami? Czy to prawda że zarząd chce dywidendy według własnych widzi misie a nie zgodnie z wolą Akcjonariuszy?

@CZAS

Pisz o dokumenty ja już to zrobilem a dywidenda no cóż oni planują ale decyzja należy do akcjonariuszy zawsze im się propozycja rozjeżdża a zebranie w marcu wątpię księgowa nie zdąży z papierami a jeszcze audyt to (usunięte przez administratora)

Kabaret
@Nocka

Czy ten pan i ta pani są naprawdę tacy niedoinformowani?

Ja i ty
@Nocka

Ta pani gada co prezio rozkaże muszą wam zamydlić oczy bo coś kombinują uważajcie na nich !! To nie są uczciwi ludzie a ksiegowa i tak wam nie powie prawdy o sytuacji finansowej bo musi kłamać taki rozkaz

Miki

Finansami zajmuje się odpowiednia osoba z wyższym wykształceniem a nie po lokalnych średnich sorbonach i weekendowych kursach.

iks

A może ktoś wie, lub pamięta czy Ania która pewnie w firmie zajmuje się finansami, to ta sama osoba która dwa lata temu prawdopodobnie na polecenie zarządu na walnym zgłosiła wniosek o niższą dywidendę dla wszystkich akcjonariuszy? A może ktoś wie, czy główna pobiera emeryturę i jednocześnie dorabia w spółce na stanowisku głównej i członka zarządu?

Aplikacja
@Miki

Najlepszy nabór jest na stanowisko koordynatorka,ten musi mieć wyzsze wykształcenie i większe doświadczenie niż obecny kierowniczek utrzymania ruchu który ma tylko średnie hahaha

Minnie
@Miki

a czy aby to wyższe wykształcenie osoby zajmującej się finansami nie zostało zdobyte na zajęciach weekendowych w lokalnej "sorbonie" i w dodatku za spółkową kasę?

Miki
@Minnie

Spróbuj sam/a zdobyć jakiekolwiek wyższe wykształcenie gdziekolwiek.

@Minnie

Zdobyte na lokalne sorbonie prace pisane w firmie przygotowania do egzaminów tez w firmir bo nikt kie przeszkadzał a kasa też byla firmowa świetne lprezenty tylko szkoda ze nie mozna wykorzystac tej wiedzy ktora wtloczono w ich glowy bo ona juz dawno uleciala

@iks

To ta sama osoba ale trzeba ją zrozumieć bo dostała takie przykre polecenie służbowe . Główna jeszcze chce pracować na siłę bo to większa kasa niż emerytura. Członkiem zarządu się bywa i na pewno nie dożywotnio, a kibitka się boi , że na emeryturze nikt ją nie będzie chronił przed odpowiedzialnością, teraz ma chociaż prawnika w firmie więc czuje się bezpieczna. Do zobaczenia na walnym, mam nadzieję, że akcjonariusze zmądrzeli i będą podejmować odpowiedzialne decyzje.

Profesor
@Miki

Tak wychwalać to mógłbyś osoby, które ZA WIEDZĘ otrzymały wykształcenie zdobyte na renomowanych uczelniach studiując w trybie stacjonarnym w miastach akademickich, a nie osoby "kształcące" się na przysposobionych uczelniach w miastach powiatowych ZA KASĘ Spółki w trybie weekendowym, bo jak widać poziom u nich jest jeszcze dużo niższy niż nauka zdalna, która na rynek pracy wypuściła wiele niedouczonych osób

Szanowni akcjonariusze kilka lat temu spółka skupiła akcje od Pana W i nie tylko . W tej chwili robi się problem ponieważ macki doktora po nie siegaja i wiadomo kto je kupi . Akcjonariusze pracujący pilnujcie tych akcji bo będziecie pracowali w prywatnej firmie. Pozdrawiam

@Zainteresowany

Akcje te zostały skupione celem odsprzedaży akcjonariuszom. Nie kilka lat temu ale ponad 10 lat temu. Aby mogły być sprzedane trzeba oszacować ich wartość i ustalić cenę sprzedaży. Kto będzie chciał to kupi. Jak mają akcjonariusze strzec tych akcji przed sprzedażą? Jak ich zarząd nie sprzeda trzeba będzie je umorzyć. Poza tym wydaje mi się, że firma jest już prywatna?

Zaniepokojony
@Akcjonariusz

Strzec akcji można, poprzez zmianę zarządu. Na rozwój spółki pracowali akcjonariusze przez ładne parę lat, a doktor przez 3 lata pracy chcę aby pracowały te akcję na jego korzyść.

sprostowanie
@Zaniepokojony

Spółka powstała z przekształcenia Spółdzielni w 1998 r., więc Akcjonariusze zatrudnieni w Spółce, na Jej rozwój pracowali po kilkanaście i więcej lat, a nie tylko parę lat.

@Zainteresowany

Szanowni akcjonariusze szybko sprzedawajcie akcje póki ktoś chce je kupować ale blokujcie doktora bo on nie ma dobrych zamiarów i już sięga po wasz majątek

@sprostowanie

Spółka jest od ponad 20 lat spółką akcyjną. Jej ustrój i zasady funkcjonowania reguluje KRS i statut a nie prawo spółdzielcze. Udziałowcy otrzymali swoje pakiety i każdy zrobił z nimi co chciał. Jednym z ustawowych obowiązków zarządu jest wykonywanie uchwał walnych zgromadzeń. Skup akcji własnych odbył się na podstawie takiej uchwały która określiła cel skupu tych akcji i zasady ich nabycia . Uchwałę podjęli akcjonariusze. Są akcjonariusze którzy są zainteresowani nabyciem tych akcji i trzeba im to umożliwić.

Dewidenda
@Akcjonariusz

Zastanów się nad tym co piszesz, bo spółka była prowadzona tak, aby akcje były w rękach pracowników. A ty piszesz że zainteresowanym trzeba udostępnić kupno akcji, takich jak ty trzeba wywieźć na taczce!!!

@Dewidenda

Jezeli akcjonariusz ma wolę zbycia akcji to jego prawo ale niech to robi mądrze i.dobrze wybierze chętnego do nabycia ktory nie ma niecnych celów bo taki z łajdackim charakter .będzie chcial gromadzić je tylko.po.to dla siebie aby zagarnąć jak.najwiecej i.miec kartę przetargową dla potencjalnego inwestora

@Prawo

Akcjonariusz ma prawo sprzedać swoje akcje każdemu kto zaproponuje dobrą cenę. Nie ma obowiązku weryfikacji intencji nabywcy. W spółce akcyjnej decyduje ten kto ma więcej akcji. Jeżeli będzie miał ochotę rozmawiać z inwestorem to jego prawo. Czasy spółdzielni minęły. Pogódźcie się z tym. Jak na razie w dotychczasowym układzie pseudowłaścicielskim spółka cieniutko przędzie a świat idzie do przodu.

@Dewidenda

Była źle prowadzona....gdzie jest teraz? Byliście baranami wodzonymi za nos przez różnych cwaniaków.

@Akconariusz

To od woli akcjonariusza zależy komu sprzeda akcje tylko musi wiedzieć że w dzisiejszych czasach ludzi o złych intencjach jest coraz wiecej i oby się nie okazało że ten potencjalny inwestor będzie chciał zlikwidować firmę potencjalnie konkurencyjna a gdyby jednak ją przejął to od razu zrobi kipisz kiedyś każdy kto kupował akcje był dla tej firmy wrogiem a teraz chcecie nowego rozdania powodzenia!

@Prawo

Zapędy doktorka mogą się skączyc nadzwyczajnym, jak te akcje będzie próbował ruszyć, przyglądamy się i zareagujemy jak będzie trzeba, , to są nasze miejsca pracy.

@Akcjonariusz

Pitolisz i tyle w temacie. Akcje powinny być zgodnie z wola walnego zgromadzenia wystawione na sprzedaż uprawnionym akcjonariuszom.

Limo
@Prawo

Nic nie musi wiedzieć. Może sprzedać akcje komu chce i kiedy chce. Nikogo o zdanie nie musi pytać. Jak rada nie wyrazi zgody na sprzedaż musi wskazać innego nabywającego za tę samą kwotę. Jeżeli tego nie zrobi akcjonariusz dysponuje akcjami które wystawił na sprzedaż według swojego uznania. Czekamy na wycenę akcji nabytych przez spółkę. Może się w końcu doczekamy....

Corleoneee
@Akcjonariusz

Czy to prawda, że ,,akcjonariusze zainteresowani nabyciem akcji,, skupionych wcześniej przez spółkę, to ci sami którzy od RN dostali olbrzymią podwyżkę wynagrodzenia od stycznia tego roku??? A teraz za tą kasę będą wykupować akcje?

@Corleoneee

Musiałaby być to jakaś gigantyczna podwyżka. Jeżeli pijesz do prezesa, to pewnie jego stać jest na zakup bez podwyżki.

Kalambury
@Akconariusz

czy nie jest prawdą że w sierpniu dla wydawnictwa hurt&detal prezes napisał o drastycznych podwyżkach? I o tym że każdy ma swój poziom ceny krytycznej? - Czy RN przekroczyła poziom cen krytycznych w wynagradzaniu zarządu? Czy tylko prezes jest zainteresowany skupem akcji? Czy już wiadomo jaka jest cena akcji? I Czy uwzględniono w niej wysoki poziom inflacji?

Teresa z kalkuty
@Akconariusz

Jeśli jest taki bogaty zobaczymy jakie będą podwyzki, bo przez 3 lata dawał swoim wybrańcom i nakupił złomu jak poprzednik

@Kalambury

Tak, o drastycznych podwyżkach surowców i energii oraz o rosnącej inflacji. Poziom ceny krytycznej dotyczył wyrobów a nie personelu. Strasznie kofabulujesz. Artykuł jest w sieci . Każdy może przeczytać. Jeżeli faktycznie jest planowane uruchomienie najnowocześniejszej lini na wydział produkcji leków, to po takiej inwestycji powinna nastąpić znaczna redukcja obsady. To co powinno być zrobione już dawno. Jest chyba zrozumiałym że tego typu inwestycja powinna być podparta mocnym kontraktem z solidnym odbiorcą. Pozostaje kwestia obsługi. Czy jest już jakiś inżynier, automatyk???

Mądra głowa
@Akcjonariusz

Jeśli prezes nie napisał o drastycznych podwyżkach wynagrodzeń zarządu to nie zmienia to faktu że RN wysokie podwyżki przyznała a członkowie zarządu je biorą. Te podwyżki wynagrodzeń są jednym z czynników wpływających na ceny produktów i na wynik finansowy spółki. Wysokość wynagrodzeń zarządu winna być skorelowana z wynikiem finansowym firmy, tak aby akcjonariusze mogli otrzymywać godziwą dywidende a pracownicy godzowe place.

@Mądra głowa

Wpływ wynagrodzeń zarządu nie jest porównywalny ze wzrostem cen energii i surowców. Nie wiem jaką formułę zmian wynagrodzenia przyjęła rada. Mam nadzieję, że dotyczyła części zmiennej uzależnionej od wyniku spółki. Dywidendy wypłacane przez spółkę są godziwe.

@Akcjonariusz

Solidnego odbiorcy nie ma i nie będzie ale plus dla szefa jest w postaci jakieś linii tylko nie wiadomo kto ją obsłuży bo inżynierów w tej firmie brak chyba że się weźmie tego ze Zdun co to na wszystkim się zna i dobry jest do psucia

@Mądra głowa

Zarzad swoje będzie brał i to niezależnie od wyników i kondycji firmy bo im się to po prostu należy a o podwyżkach i dywidendzie zapomnijcie

@Odpowiedź

Skąd ty to możesz wiedzieć czy nie ma. O takich tematach nie mówi się na szerokim forum zwłaszcza w Ewie w której przynajmniej jeden akcjonariusz pracuje dla konkurencji i planował przejęcie spółki. O takich sprawach się po prostu nie papla......

Abc
@akcjonariusz

Ty też paplasz i za plecami knujesz aby akcyjki firmowe kupić

@Akcjonariusz

Tych akcji niestety się nie umorzy bo takie jest prawo ale ktoś ostrzy sobie na nie zęby więc bądźcie czujni

Abcd
@Prawo

Tylko nikt do tej pory ich nie ruszał a taki doktorek chce narobić (usunięte przez administratora)

@Abcd

Na walnym najbliższym będzie akcja z akcjami chyba że doktorek zmusi organy firmy aby mógł je kupić to bardzo prawdopodobne przecież jest skcjonariuszem i szefem a szef ma zawsze rację i jemu się nie odmawia więc już wszystko wiadomo

@Prawo

Te akcje niestety się umorzy. Zostały nabyte na podstawie uchwały walnego, której zakres stosowania już dawno minął. Mam nadzieję, że spółka znajdzie sposób aby zgodnie z prawem sprzedać te akcje. Czy kupi je doktor? Może tak jeśli jest uprawniony to może kupić. Pewnie paru innych również się znajdzie.

@Abcd

Uniemożliwiając zakup tych akcji uprawnionym akcjonariuszom zarząd nie wykonał uchwały wz. Były oferty na zakup a zarząd odmawiał. Jeżeli akcje zostaną umorzone a spółka straci kilkaset tysięcy złotych ktoś powinien za to odpowiedzieć.

Ja wiem
@Akcjonariusz

Oferty byly ale za grosze a teraz kupi doktorek też za grosze i co mu zrobocie ano nic sprzedacie bo strach was oblecial

@Ja wiem

Nic nie wiesz albo najzwyczajniej łżesz. Oferty były tylko zarząd nie był zainteresowany sprzedażą akcji....Nikomu nie odmówiono z powodu ceny. Jeżeli spółka będzie je chciała sprzedać za grosze to też będziesz mógł kupić.

@Akcjonariusz

Pewnie tak ale sprzedaż akcji za grosze to strata dla firmy

@Odpowiedź

Akcje nie powinny być sprzedane poniżej ceny nabycia a tak naprawdę zarząd powinien zlecić biegłemu wycenę akcji I od tej ceny zacząć.

@Akcjonariusz

Wygląda na to, że spółka nie odsprzedając akcjonariuszom akcji, skupionych przecież w tym celu, obroniła spółkę przed swoimi akcjonariuszami ha ha....swoją drogą ciekawe, czy i kto odpowie za straty wyrządzone spółce jeśli te akcje zostaną umorzone?

@Akcjonariusz

A wycena będzie taka jaką zyczy sobie zlecający ot co!

@Odpowiedź

Wycenę sporządza biegły na podstawie danych księgowych i przyjętej do tego typu wycen metody. Założę się że i tak skupione akcje zostaną wycenione nie mniej niż cena ich zakupu.

Trzy pytania
@Akcjonariusz

A czy inwestycja w linię do żelek jest podparta mocnym kontraktem z solidnym odbiorca? No i co z kwestią jej obsługi? Czy wydajność tej zapowiadanej najnowocześniejszej na świecie kolejnej linii zakupionej przez obecny zarząd będzie również tak niska jak zelkowej?

Zapytanie
@Akconariusz

Jaka jest obecnie,, dobra cena,, akcji? Dlaczego spółka,, cieniutko przędzie,,- czy w tej spółce to nie zarząd reprezentuje spółkę?

Trzy pytania
@Akcjonariusz

Ile to.juz lat minęło od czasu skupu akcji przez spółkę? Czy cena ich zakupu + faktyczna inflacja = aktualna cena? Kto zlecił wycenę i kto z kasy spółki zapłaci biegłemu za wycenę?

Kobza
@Trzy pytania

To pytanie do zarządu lub rady. Na walnym trzeba było pytać a nie na goworku.

Strzepan
@Kobza

Co ty struny strzepisz po próżnicy? -,, na walnym trzeba było pytać zarządu lub rady ,, - przecież rada wtedy wcale nie chciała udzielać odpowiedzi , może nic nie wiedziała a może dlatego że nie było Jaśko przewodnika , no a zarząd był bardzo zajęty... szukaniem zera

@Strzepan

Strzepan to prawda widok był na poziomie zero

@Akcjonariusz

A kto będzie reagowal garstka zastraszonych akcjonariuszy pracowników przeciez on już scenariusz sobie napisał jesteście dla niego nic nie znaczącym epizodem zrobi co zechce a kto się odważy mu przeciwstawić a nadzwyczajne walne nie znajdzie się w tej firmie taki odważny a tym obcym to wisi kto kupi akcje

Gumiś
@Strzepan

Ani zarząd ani rada nie mają obowiązku ujawniać kontaktów biznesowych spółki pojedynczym akcjonariuszom. Miej więcej głosów, znacz więcej to będziesz wiedział. Po to kupuje się akcje.

znafca
@Gumiś

Czy rada ma obowiązek ujawniać informacje o spółce swojemu przewodnikowi??? - NIE I zarząd i rada mają obowiązek pracować dla dobra spółki, a nie ponad spółkę przedkładać li tylko dobro własne. Po co kupuje się akcje? Z kupowaniem akcji wiąże się możliwość zarobienia pieniędzy, ale też prawo do dywidendy i dodatkowo akcjonariusz posiada również prawo do udziału w podziale majątku spółki w przypadku jej likwidacji.

@Gumiś

Akcje skupuje się po to aby przejąć kontrolę nad firmą i tak się tu stanie a ukrywanie kontaktów biznesowych przez tą władzę to standard bo czym tu się chwalić jak nic nie ma

@znafca

To demagogia dla jakiego dobra co ty pleciesz tylko dla wlasnych interesów im więcej się nagrabi tym się będzie ważnym

Inspektor Modżejko
@Gumiś

ile akcji posiada osobisty przewodnik rady?

Deduktor Siwyjon
@Odpowiedź

Dlaczego dajesz plus dla szefa za jakąś linię widmo? i którą nie wiadomo kto obsłuży?

@znafca

Kruszynkę akcjonariusze pogonili z rady, to zaraz jakiś przewodnik się przyśnił, nie ośmieszaj się....

IDaro
@Akcjonariusz

Czy to prawda niesłychana, że przewodnik Ryżyjon zawsze jest dostępny pod telefonem i nie tylko, połączenia od rady odbiera, a potem doradza i prowadzi ? Czy to prawda, że w tym roku na walne niestety nie dotarł a szkoda bo napewno pomógłby radzie...?

Gadanie
@Akcjonariusz

Zarząd powinien wystawić akcje skupione po cenie godziwej ale kto z was je kupi przeciez nie noga wycenić za grosze bo firma na tym straci a u was tylko nieliczni maja kase na zbyciu i wiadomo kto to jest wiec rada chetnie sprzeda takiemu istnemu te 28 tys akcji

@Gadanie

Kto ma kase i będzie chciał ją wydać na te akcje to je kupi. Kto nie ma kasy nie kupi. Jasne. To spółka akcyjna i takie jest życie.

Tajemnicza
@Akconariusz

wysokość podwyżki to jedna wielka tajemnica rady i zarządu, to na jakiej podstawie ty - pojedynczy akconariusz wątpisz w wysokość tej podwyżki? no i skąd u ciebie wiedza na co było stać prezesa przed podwyżką? czy ty jesteś prezesem?

@Tajemnicza

Tak jestem prezesem! Przyznaję się....dla ciebie. Przed powyżką stać mnie było na akcje i po podwyżce też.

Rachmistrz
@Akcjonariusz

jak już postanowiłeś się przyznać! to przyznaj się jeszcze, na ile szt. było cię stać przed podwyżką a na ile tys. szt. stać cię po otrzymanej podwyżce?

@Rachmistrz

Stać mnie było na te 28 tysiaków przed i po podwyżce. A co?

Jasnowidz jackowsky

przestań ściemniać

pani z Rady
@Akcjonariusz

nic się nikomu nie przyśniło, na serio mówię prawdę , wyznaję bowiem odgórne wartości, mojej koleżance opowiadałam już na jawie o tym że przewodniczący na posiedzenia rady przychodzi nie przygotowany, bez porządku obrad, bez potrzebnych materiałów i ciągle wydzwania do przewodnika z Wrocławia, Wam też mogę to potwierdzić prosto w oczy- chętnych zapraszam na krotoszyński targ, ja tam co wtorek i piątek podpisuje listę obecności (oprócz dni kiedy akurat jestem na pielgrzymce).

@Zainteresowany

Do paniska brama powoli się otwiera

Słoneczny patrol
@Inspektor Modżejko

Ponoć całkiem niewiele, ale dostępu do informacji o spółce ma bardzo wiele

Komentarz

To że, dla istnego jesteśmy "nic nie znaczącym epizodem" nie może przyczynić się do tego, aby nasza spółka pozostała nic nie znaczącym epizodem

INFORR
@Odpowiedź

A może biegły okaże się faktycznie biegły i dokładnie przyjrzy się kwitom po ile akcje były i są wystawiane na sprzedaż, przecież te kwity są w spółce

Ciekawska
@Akcjonariusz

A czy podwyżki wynagrodzeń pracowniczych są porównywalne ze wzrostem cen energii i surowców???

@INFORR

Skupione przez spółkę akcje nigdy nie były wystawione na sprzedaż to jedno. Biegły wycenia wartość godziwą akcji i tyle. Niczemu się nie przygląda. To drugie.

Jej Wysokość Prawo
@Akconariusz

Definicja wartości godziwej w prawie finansowym to cena wykorzystywana do ustalenia wartości aktywów. Zgodnie z art. 28 ust. 6. Ustawy o rachunkowości za wartość godziwą przyjmuje się kwotę, za jaką dany składnik aktywów mógłby zostać wymieniony, a zobowiązanie uregulowane na warunkach transakcji rynkowej pomiędzy zainteresowanymi i dobrze poinformowanymi, NIEPOWIĄZANYMI ze sobą stronami. Wartość godziwą może odzwierciedlać cena sprzedaży pochodząca z rynku.

@Jej Wysokość Prawo

Cena nabycia akcji oferowana wyłącznie przez jednego nabywcę nie jest odzwierciedleniem ich wartości rynkowej, bo nie ma rynku. Chciałoby się kupić akcje za grosze ale to się nie uda. Akcje zostały skupione z majątku spółki celem ich odsprzedaży akcjonariuszom a nie umorzenia.

Sprawiedliwy

Dlaczego mamy zapomnieć o podwyżkach i dywidendzie?- czy nam też się kasa nie należy?

Wyspiańsky
@Wiem

W Krotoszynie (i nie tylko) było wiele firm, w których ślepo wierzono, że szef ma zawsze rację i jemu się nie odmawia i co? ... zostały już zlikwidowane ( Browar, Cerabud, Zakłady Mięsne, Tartak, Z-dy meblowe, Z-dy Tekstylne itd. itd.) Organy pogrążone w niemocy i bezradności powinny się wreszcie wyzwolić z tego chocholego tańca ( symbolu marazmu i uśpienia) i reagować!!!

Deszczówka
@Zainteresowany

Masz rację, firma jest 2 lata do tyłu, tylko słychać o samych projektach A efektu zero. Czy się robi czy się leży to kasa się należy .(usunięte przez administratora)

Alpinist=a
@Zainteresowany

Skupujecie akcje hurtem po 20 zeta akcjonariusze , emeryci i spadkobiercy bo przyjdzie ktoś wskazanym przez władze i z kasą i wezmie całą pulę i pozamiatane

J23
@Alpinist=a

Czesc akcjonariuszy do dzisiaj uważa, że te akcje powinny być im podarowane.

Alpy

Dyrko rozkazy wydał i bryknol na narty, a podwładni za niego pracują, za niewiedzę ładną mu kasę płacą że wyjeżdża 5 x w ciągu roku.

Hejka
@Alpy

A kto bogatemu zabroni przecież nie te dwie osoby albo bezradni firma stoi na krawędzi a on się luzuje tak trzymać

Alpinista

Temu gościowi ktoś pozwala na częste wojaże i jeszcze mu dają na to kaskę a kiedyś jego poprzednika kontrolowali i spowiadali z kazdego wyjazdu a nawet sądem straszyli a ten dostaje błogosławieństwa na wyjazdy i szusowac na nartach może do woli brawo wy

Akcjonariusz

Wszystkim tu obecnym życzę aby święta Bożego Narodzenia były przepełnione miłością i spokojem a nowy rok był dobrym czasem

Urszula
@Akcjonariusz

Dzięki wielkie. Ogólnie jesteś może pracownikiem tej firmy? :) Możesz coś napisać na temat zarobków i atmosfery w tym miejscu?

Były
@Urszula

Byłem pracownikiem,szkoda słów nie idź tą drogą nie masz szans na rozwój i awans tam rządzą sami swoi masakra

EWA Krotoszyn S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Laborant. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
LELUMPOLELUM

Co to za czasy nastały że brakuje mężczyzn do pracy. Czy kadra kierownicza nie widzi co się dzieje?

Klosterfrau
@LELUMPOLELUM

No chyba żyją jeszcze czasami jak to kiedyś mówili że jak się nie podoba to 20 stoi za bramą.

obserwator
@LELUMPOLELUM

Mamy uprawnienie i parytety to i kobiety mogą pracować zamiast mężczyzn a z tymi problemu nie ma kadra kiewownicza, Kobiety na traktory -to było hasło w przeszłości więc o co ci chodzi ?

nikt
@LELUMPOLELUM

A co z menami kierownikami, jest ich pod dostatkiem , ogonic do roboty renatki, sławusie itp i tyle

obcy
@LELUMPOLELUM

Firma cienko przędzie a kierowników pełno wszędzie !

Irena
@obserwator

I faktycznie według Ciebie mogą się tak dobrze sprawdzać jak mężczyźni tutaj? Oczywiście nikomu nie ubliżając przy tym

Dudek
@nikt

Renatki, Bartusie tych przecież znamy z niróbstwa przez lata tylko się chowali po kątach. Renatko to wieczny student planowane ukończenie studiów to około 2040 rok

XX
@Dudek

W 2040 będzie już profesorem mniemanologii stosowanej

@XX

Te dwie Damy wybrały tych profesorów a efektów nie widać, Roczek Spółka do tyłu, a Rada z tym nic nie robi

Śmiechu warte
@Nikt

Bo to są damy i od roboty mają (usunięte przez administratora) a one są od klaskania na filmiku ha ha

Wolny
@LELUMPOLELUM

Kadra kierownicza woli płeć piękną, wiadomo dlaczego a zwłaszcza panią M.N.

@Śmiechu warte

Podstawa, aby każdy znał swoje miejsce w szeregu. Najwidoczniej nie jesteś od klaskania. Limit miejsc ograniczony. Nie wszyscy mogą klaskać.

@Nikt

Mimo tych utyskiwań chyba skuszę się na akcje spółki.

Pan z dłuuuuugą brodą
@Akcjonariusz

Podstawa, aby za złe zachowanie nie żądać oklasków. Najwidoczniej nie każdy ma ochotę klaskać na rozkaz. Nie każdy może dostać to na co liczył, bo są tacy to nie żart, dla których jesteś wart mniej niż zero! Szkoda że nie ma limitów na takich snobów jak ty!

@Akcjonariusz

A co o sprzedaży akcji własnych spółki myśli pani kmiecik i pani bloch czy to one wlasnie uknuly ten spisek a moze byly tylko wykonawczyniami polecenia naczelnego i jaka przyswiecala tej sprzedazy idea czyżby te 500 tysiecy ma uratowac firmę a jub bylo.tak dobrze i znowu nie wyszło

@Nikt

Akcje zostały skupione celem odsprzedaży uprawnionym akcjonariuszom i powinny do nich trafić. Nie wszyscy głosowali za tym by je umorzyć.

@Nikt

Dlaczego ma mnie obchodzić co myślą Panie K i B. Skoro spiskiem jest sprzedaż akcji zgodnie z uchwałą wza to może spiskiem było już podjęcie tej uchwały?

Znajomy
@Ciekawy

A czy wiesz że ta uchwała straciła już moc? Cel byl świetny ale ta sprzedaż za grosze to duży błąd za który ktoś odpowie i to będą wspólniczki prezia to tyle w temacie

Sylwester
@Znajomy

Tak pokròtce rok zakończyliśmy z niezrealizowanymi obietnicami przedstawionymi na WZA prezio i wspólniczki zrobili akcjonariuszy w bambuko, nie wspominając sprzedaży akcji spolkowych za śmieszne pieniądze, mało tego przez 2 lata montują nam firmy 2 maszyny, jedna do żelek druga do lizakow, te urządzenia nie zarobiły nawet złotówki a firmy prywatne przyjeżdżają tu 2 lata, Akcjonsriusze odpowiedzcie sobie sami dlaczego te firmy są tak szanowane przez Zarząd. Jedna kupiła migap, a druga firma czuje się jak u siebie RN jak widać w tym roku nie podjęła nawet jednej słusznej decyzji co do Zarządu a jeszcze IM dala nagrodę.

@Znajomy

Te akcje juz dawno powinny być sprzedane. Byli chętni ale poprzedni zarząd odmówił sprzedaży jeszcze w trakcie obowiązywania uchwały NWZA. Bardzo dobrze, że zamiast umorzenia akcje wystawia się na sprzedaż akcjonariuszom. To, że nie wszystkich na nie będzie stać to inna historia.

Nowy Rok
@Sylwester

Przecież mezulek tej pani ze Zdun wyleciał za to samo co ona zrobiła z tymi spolkowymi akcjami.

@Sylwester

Prezio na ostatnim WZ łgal jak pies aby dać obecnj radzie szanse , (usunięte przez administratora) wykorzystał Czas dla siebie ,zapomniał po co został powołany do spółki

Sylwester 22
@Nikt

W tej noworocznej szopce panie BK i KB może są tylko statystami, bo jeżeli panie BK i KB,,uknuły spisek,, to dlatego, że ktokolwiek powinien te działania nadzorować, to totalnie sprzedaży akcji nie dopilnował! Wiesz może, kto to taki?

Melania
@Ciekawy

No właśnie dlaczego ciebie ma obchodzić co myślą Panie K i B, skoro ciebie nic nie obchodzi poza twoim czubkiem nosa, bo twoja narcystyczna osobowość i twoje Ego ktore przerasta szczyty Himalajów na to nie pozwalają. To pytanie pewnie było wystosowane do innych osób a nie do ciebie, ale ty zawsze myślisz tylko o sobie!!!!

Akcjonariusz

Nawiązując do ostatniego WZA Zarząd nie przedstawił za ile sprzedał dwie maszyny formujące Migap gdzie jedna z nich pracuje u konkurencji brawo wy. Ciekawe czy pani od finansów dopilnowała sprzedaży tych maszyn czy znowu się jej zera pomyliły i oddano za 20 zł tak jak akcje .

WOW
@Akcjonariusz

Cena 20 zl/akcje to dobra cena. Fakt, że sprzedaje się maszynę używaną, którą nabywca potem używa to żadna niespodzianka.

@WOW

Ja myślę ze dla ciebie to dobra cena bo to okradanie reszty akcjonariuszy ,takie formierki w internecie to koszt bardzo duży za ile ty sprzedałeś własność akcjonariuszy? Odpowiedz na forum.

Baltazar
@Akcjonariusz

A może ta pani jednak dopilnowała sprzedaży maszyn a nabywcy maszyn zapłacili okrągłe sumki które trzeba dobrze schować, bo prezes zamówił sejf meblowy, który lada dzień dotrze do firmy

Melchior
@WOW

Nie żartuj sobie z Akcjonariuszy ,,cena 20 zł/akcje to dobra cena,,! 20 złotych za akcje w 2022 roku to żenada, bo niektóre akcje skupione zostały po 30 zł za sztukę, bo zainteresowany kupiec w 2011 roku oferował 20 zł a w 2015 roku kolejny oferował 50 zł i dlatego że akcje są warte powyżej 100 zł

Rynek cukierniczy
@WOW

Czy nabywca używanej i sprawnej maszyny od Ewy zaopatruje te same rynki zbytu co nasza Spółka w produkty cukiernicze lub suplementy diety lub żywność wzbogaconą?

łaaał
@Pozytywny

twój post jest bardzo (usunięte przez administratora) Akcjonariusze ówcześni już raz opłacili te akcje (z zysku za lata ubiegłe tj. z zysku z którego mogli wziąć wtedy większą dywidendę), więc po jakiego grzyba mieliby za nie teraz płacić jeszcze raz?! z ciebie przewodnik/dyrygent/doradca mizerny. Należało zwołać NWZ i umożliwić Akcjonariuszom podjęcie uchwały co dalej z tymi akcjami i z pewnością nie byłaby to uchwała za umorzeniem akcji.

Bigos
@łaaał

Akcjonariusze mogli też sami zwołać walne i podjąć decyzję co do dalszego postępowania z akcjami. Najwyraźniej na taki pokrętny i idiotyczny wywód żaden oprócz ciebie nie wpadł.

Yeva

co na to Zarząd? co na to Rada Nadzorcza? Nie działają? Przespali? Zaspali? Brylują na sponsorowanych wycieczkach? Pasuje im to czy co?

Yeva
@Bigos

Jednym z organów spółki akcyjnej jest walne zgromadzenie akcjonariuszy, które łączy w sobie cechy nadzorcze oraz decyzyjne. NWZA zwołuje Zarząd lub Rada Nadzorcza lub Akcjonariusze reprezentujący co najmniej 1/20 kapitału zakładowego. Zarząd o swoim pomyśle wystawienia akcji na sprzedaż za cenę 20 zł zapewne wiedział no bo to Ich pomysł, Rada Nadzorcza w myśl KSH sprawuje stały nadzór nad działalnością spółki we wszystkich dziedzinach jej działalności, więc jej członkowie też pewnie wiedzieli a Akcjonariusze nie zostali powiadomieni ani w piśmie (informującym zdaniem piszących o planowanym skupie akcji EWA przez NEUCA Toruń) , ani na stronie Ewy w zakładce Akcjonariat. WZA posiada też różne kompetencje np. postanowienia w zakresie naprawienia wyrządzonych szkód.

Szeryf
@Pozytywny

Potwierdzam był m.in. taki (usunięte przez administratora) chętny "kupić" akcje Spółki, miał nawet napisany bardzo korzystny dla niego biznes plan, chciał objąć akcje Spółki od zaraz i od razu chciał pobierać dywidendę od akcji nie opłaconych, a zapłacić planował w długoterminowych ratach swoją wyimaginowaną pensją- znasz li tego szczwanego lisa?

@Szeryf

Nie znam ale chętnie poznam tego lisa lub lisicę.

@Ciekawy

A ja znam gość już sobie odpuścił i ma rację nie warto zajmować się już tą firmą

Nikt

Oby w Nowym Roku pojawił się akcjonariusz branżowy, który tą spółkę ustawi a różnym cwaniakom ostatecznie wybije z głowy mrzonki o powrocie do koryta.

Ironiusz
@Nikt

a to checa, pojawi się akcjonariusz branżowy- czy to ma być zapowiedź tego o którym Zarząd i RN pisali do Akcjonariuszy przestrzegając przed transakcjami sprzedaży? Czy być może niektórym bąbelki od szampana uderzyły do głowy?

Senior

Smutne panie składały smutne życzenia wesolym i roześmianym seniorom na spotkaniu a prezio się wymiksowal bo to nie jego liga szkoda słów

Elf
@Senior

Czy ja tego pana w grudniu po południu nie spotkalem poza granicami kraju łokietka na sponsorowanych wakacjach, czy to był tylko jego sobowtór?

Senior
@Elf

Wakacje w grudniu fajna sprawa lepsze to niż spotkanie ze starcami to na pewno był on !

Śnieżynka
@Senior

Wakacje w grudniu fajna sprawa, wakacje sponsorowane bez wydawania własnej kasy korzystna sprawa, a spotkanie z Emerytami bardzo ważna sprawa , bo gdyby nie Ci Emeryci nie byłoby Spółki. Czy naprawdę nie można było zaprosić Emerytów 3 dni wcześniej tj. przed wylotem i wtedy spotkać się z Nimi w pełnym składzie osobowym?

Senior odpowiada
@Śnieżynka

A co go obchodzą emeryci którzy pracowali w firmie aby on mógł teraz jeździć za firmową kasę im już nic nie potrzeba no może takie spotkanie zamknie im gębę i się ucieszą z talonika i śmiesznych żelek chlop ma gest tyle cukierków dać starcom strata dla firmy!

Mikołaj
@Senior odpowiada

Łokietek i pseudo dyrektor na sponsorowanych wakacjach, obce firmy błakają się po Spółce A te dwie Panie z Zarządu pozamykane na 4 spusty, a my kolejny tydzień przepracowny w odorze to jest jakaś farsa.

Mówię
@Mikołaj

A tym smutnym starym paniom nic nie śmierdzi bo się pozamykały za srebrnymi drzwiami a dla was tylko odór tak was traktują

De facto
@Senior

Rzeczywiście dla tego "pana" Emeryci to nie ta liga, bo Emeryci są z pokolenia dla których Człowiek był i jest ważny i nie można Go ignorować! Emeryci to SUPER LIGA w której dla cwaniaczków i ignorantów miejsca nie ma

Skrzat
@Mikołaj

Dyrektor ponoć przebywa na sponsorowanych wakacjach w kraju niezwykle fascynującym i ciekawym, w którym nie sposób się nudzić, wśród narodu bliskiemu mu z jego ostatnich osiągnięć (wśród spóźnialskich Greków), a panie za srebrnymi drzwiami ....no cóż ostatnio mają na głowie poważne remonty gabinetów członków zarządu, to może po prostu im wszystkim czasu nie starcza na wszystkie ważne sprawy

@Mówię

Dlaczego nie posprzątacie i popsikacie czymś?

Pixi
@De facto

Emeryci są przereklamowani w tej firmie....

Mikołaj
@Skrzat

Remontują dla przyszlych lokatorów a prezio korzysta ze sponsoringu bo pewnie to już ostatni przyszła kryska na matyska

Czy może ktoś powiedzieć dlaczego tak śmierdzi na wydziale PC i nie tylko.

Lolek

Zapraszamy zarząd na hale produkcyjną musicie poczuć ten smród, taki osoby nie powinny reprezentować spółki!!!

Ixi
@Lolek

Oczekujesz, że zarząd będzie hale sprzątać. Chcesz pracować w smrodzie to twoja sprawa.

Irena
@Ixi

a można się dowiedzieć jakie konkretnie tam warunki są, że tak narzekacie? to takie trudne do ogarnięcia, że ludzie sami z siebie nie mogą? co z firmą sprzątającą, nikt nie wyszedł jeszcze z inicjatywą, żeby zatrudnić?

Wiadomość

Jest okazja na zbycie akcji firma solidna i stabilna łap okazję bo warto

QUIZ
@Wiadomość

Rada Nadzorcza wraz z Zarządem napisała do Akcjonariuszy, że możemy się „spodziewać ofert sprzedaży akcji”- od kogo my Akcjonariusze możemy się spodziewać ofert sprzedaży akcji?..... w pierwszych słowach listu napisano z imienia jaka firma złożyła oferty zakupu akcji. Kto zdaniem RN i Zarządu jest możliwym sprzedawcą, a kto potencjalnym nabywcą? –te pojęcia w liście są mylone…czy jest to brak zrozumienia terminów przez aż 6 osób? Czy może świadome i celowe działanie piszących?

Kogel Mogel
@Wiadomość

Zarząd i RN informują, że do Spółki wpłynęły oferty (liczba mnoga) zakupu akcji z grupy Nxxxa S.A.- a gdzie byli jak wpłynęła pierwsza oferta? Gdzie byli gdy ofertę zakupu złożył pan Prezes i inni, i dlaczego nas wtedy nie powiadomiono? Jakimi kryteriami kieruje się RN wybiórczo informując Akcjonariuszy o ofertach zakupu akcji Spółki? Czy oferty zakupu są faktycznie efektem zamieszczonych w siedzibie Spółki ogłoszeń o zamiarze sprzedaży akcji przez Akcjonariuszy czy być może są następstwem spotkania RN i Zarządu z Przedstawicielem firmy od której wpłynęły w/w oferty zakupu akcji?

Listonosz
@Wiadomość

„Mając na względzie dobro naszych Akcjonariuszy Zarząd wraz z Radą Nadzorczą spotkał się z przedstawicielem wyżej wymienionej firmy celem pozyskania informacji dotyczących planów grupy ……S.A. wobec naszego przedsiębiorstwa” i czego się dowiedziały najwyższe organy w mistrzowskim składzie osobowym? „że firma ……. S.A. planuje skup akcji od akcjonariuszy”- czy naprawdę trzeba być Einsteinem (autora słów „rzeczą ważniejszą od wiedzy jest wyobraźnia”) żeby się domyślić, że ponieważ „do Spółki wpłynęły oferty zakupu akcji z grupy …… S.A., to znaczy że firma ta chce kupić akcje?!, zatem po co w ogóle odbyło się to spotkanie? Jaki był rzeczywisty cel spotkania? Kto zaproponował spotkanie? Kiedy odbyło się w/w spotkanie? Gdzie się odbyło? Ile w/w spotkanie kosztowało Spółkę? Czy przy okazji tego spotkania przedstawiciel ….. S.A. miał okazję rozejrzeć się po Spółce, czy rozeznanie umożliwiono mu już wcześniej?

@QUIZ

Jest chętny na zakup akcji podana firma z imienia trzeba tam zadzwonić i zlozyc do spolki pismo o zamiarze zbycia akcji szukaj kontaktu na stronie tej firmy nikt nie moze przeszkodzić w sprzedazy akcji prawo jest po twojej stronie powodzenia

@Listonosz

Ta spółka jest świetna wizyta w ewie to nic groźnego na pewno intencje dobre i szansa wielka na rozwój tylko nie z tymi organami a dla akcjonariuszy poza spółka okazja zarobku warto skorzystać

Hej
@Listonosz

Jakaś tajemnicza sprawa a może to prezio coś kombinuje i mydli oczy jakimś pismem do wlascicieli albo boi się o stołek pytać trzeba radę nadzorczą oni muszą znać prawdziwe intencje

Hej hej
@Kogel Mogel

Szkoda że nie ma zaufanego szefa rady nadzorczej poprzednik już by znał intencje i mógłby zadziałać ale ten obecny jest mierny ale wierny więc nic nie będziecie wiedzieć chyba że poprosicie Panią m.a. o sprawdzenie w czym rzecz niestety na taki gest was nie stać no to klops

Kumata!
@Wiadomość

piszący do Akcjonariuszy słusznie zauważyli, że każdy z nas doświadczył wzrostu inflacji w postaci cen produktów pierwszej potrzeby, to może w takiej trudnej sytuacji dla Akcjonariuszy dobra byłaby zaliczka na poczet dywidendy? Spółka może przecież wypłacić zaliczkę na poczet przewidywanej dywidendy, jeżeli jej zatwierdzone sprawozdanie finansowe za poprzedni rok obrotowy wykazuje zysk. O planowanej wypłacie zaliczek zarząd ogłasza m.in. wysokość kwoty przeznaczonej do wypłaty, a także dzień, według którego ustala się uprawnionych do zaliczek.

Carramba
@Kumata!

O zaliczce zapomnij stabilna sytuacja wcale nie musi oznaczać ze jest dobrze lepiej się zastanów kto dowie się o prawdziwych intencjach chętnego na zakup brakuje pani marleny co !?już by wiedziala

Dobra pamięć
@Wiadomość

W poprzednich latach, piszący do Akcjonariuszy apelując o rozwagę podczas ewentualnej konieczności sprzedaży akcji, wskazywali też na alternatywę odsprzedaży akcji np. Spółce, a obecnie żadnej innej propozycji nie wskazano… dlaczego?

Obiektywnie
@Hej

Nie jest prawdą, co piszą w liście do Akcjonariuszy, że Zarząd i RN nie mają wpływu na sprzedaż akcji, a tylko i wyłącznie Akcjonariusze, bo to Zarząd jako pierwszy dowiaduje się kto chce sprzedać akcje, ile akcji chce sprzedać, za jaką cenę chce sprzedać, komu chce sprzedać albo kto chce kupić te akcje, a RN z kolei może nie wyrazić zgody na potencjalnego nabywcę i może też wskazać innego nabywcę (oby tylko wiarygodnego, który nie wycofa się z transakcji zakupu akcji, jak to już miało miejsce z grona akcjonariuszy blisko spokrewnionych z członkiem zarządu). Zgadzam się z przedmówcą, że to jakaś tajemnicza sprawa, ale po ostatnim walnym nie wierzę, że Członkowie rady nadzorczej są skłonni odpowiedzieć na pytania Akcjonariuszy

Mamba
@Dobra pamięć

Bo innej opcji nie ma i nie będzie a oni sami są zaskoczeni wywiad działa dobrze jedna osoba na pewno już wie w czym rzecz ale slusznie że nie mówi bo została przecież wyautowana i dobrze wam tak sytuację macie patową a doradcy brak

Chwila prawdy
@Mamba

A może Pan Prezes, który podczas Wiosennej Konferencji Farmaceutycznej opowiedział o skutecznej minimalizacji cyberryzyka produkcji leków na przykładzie zakładu w Krotoszynie ma już skuteczny pomysł, co zrobić aby zminimalizować skup akcji, który nie został zaaprobowany przez Zarząd lub RN??? i czy tym pomysłem skutecznie podzieli się z radą?

Nieco
@Chwila prawdy

Działał pewnie od dawna po cichutku i jego pomysł się ziścił. (usunięte przez administratora) z niego

Świadomy wyborca
@Nieco

Jak można pisać, że Zarząd lub RN nie uczestniczą w skupie akcji przez firmę zajmująca się dystrybucją wyrobów farmaceutycznych, skoro z przedstawicielem tej firmy już się dawno spotkali, a co de facto ustalili, to pewniakiem wiedzą uczestnicy spotkania czyli Członkowie Zarządu i Rady. Czy takie pisanie to jest jakaś farsa, czy przejaw hipokryzji piszących list?

@Świadomy wyborca

Ustalili wszystko po cichu ale się do tego nie przyznają to hipokryzja

Bolek
@QUIZ

Skoro nie ogarniasz prostego przekazu to trudno. Jeżeli akcjonariusze dowiedzą się o możliwości sprzedaży akcji za dobrą dla nich cenę to być może będą chcieli to zrobić. Czy aż tak trudno to zrozumieć?

Szkoła Pani Sowy
@Bolek

Oj Bolek, Bolek... czy aż tak trudno zrozumieć, że z ofertą sprzedaży akcji to może się zgłosić sprzedający, a nie potencjalny kupiec? Ogarnij się, bo z czytania ze zrozumieniem masz ewidentne problemy

Emeryt

Zarząd i RN (usunięte przez administratora) akcjonariuszy, jak można być tak naiwnym i wystawić akcje za tak niską kwotę, zarząd sprzedaje nam spółkę za plecami to jest nie dopuszczalna sytuacja,a doktorek to me.... da. czy to wszystko przypadek, nie sądzę. Ludziska to są wasze miejsca pracy i waszych rodziców którzy też tu pracowali przez lata.

Przypadek
@Emeryt

Cena akcji stanowczo nie adekwatna do rzeczywistej wartości- dla kogo i w jakim celu ta cena została ustalona? W ostatnim czasie Akcjonariusze wystawiali swoje akcje w wyższej cenie- czy zarządowi chodzi o celowe obniżenie ceny akcji? czy termin wystawienia akcji do sprzedaży po spotkaniu z przedstawicielem firmy konkurencyjnej i po wysłaniu listów do Akcjonariuszy to zbieg okoliczności-nie sądzę.

@Emeryt

Jak uważacue, że akcje są wycenione za nisko to je kupcie. Zrobicie dobry interes. Sprzedający będzie też pewnie zadowolony.

@Emeryt

Zarząd i RN sprzedają swoje akcje po niskiej cenie? Coś się pomieszało. Akcje wystawine na sprzedaż nie są akcjami członków organów spółki.

Proste jak ...
@Pozytywny

Nic się nikomu nie pomieszało, organy które reprezentują Spółkę wystawiły akcje Spółki na sprzedaż za niewiarygodnie niską cenę i tak napisał Emeryt, a Ty,,pozytywny,, świadomie i bezszczelnie przekręcasz wypowiedź, nieładnie...jesteś całkowitym przeciwieństwem wszystkiego co pozytywne

@Pozytywny

To ty beszczelnie wprowadzasz akcjonariuszy w błąd i pomieszalo się Wam w głowach za tymi srebrnymi drzwiami, wystawić akcje wycenione tak nisko w takim czasie kiedy za płotem czycha konkurencja,

Wiedza
@Zdziwiony

Sprawdźcie powiazania neuca z jednym szemramym gościem furmanowym ciekawa historia a niska wycena jest celowa aby ten istny zainteresowany mógł kupić

ALOJZ Z KROTOCHWILA
@Pozytywny

Pewnie, że zarząd i RN nie sprzedają swoich akcji po niskiej cenie, tylko te skupione przez Spółkę za nasze pieniądze! Swoje by wycenili znacznie wyżej

@Emeryt

Ja bym to badał przez wywiadownię

Prosta odpowiedź
@Przypadek

Za dwa miesiące wszystko będzie jasne i dowiecie się że macie nowego akcjonariusza a potem to już poleci

Poprawka
@Emeryt

Jak można być tak nieodpowiedzialnym, zuchwałym i przebiegłym żeby wystawiać akcje za tak niską kwotę?

Znak
@Ciekawy

Wszystkie znaki na ziemi i na niebie wskazują że tu chodzi o bardzo duże pieniądze

Mariola nie z Opola
@Akcjonariusz

Z czego niby sprzedający będzie zadowolony, że wystawił akcje po niedowartościowanej należycie cenie?

O to chodzi
@Mariola nie z Opola

Tu nie chodzi o te parę akcji tylko o cel jaki ma kupujący mleko się już rozlało tego nikt nie zatrzyma

@Mariola nie z Opola

To niech je wystawi po dowartościowanej. Kto mu broni?

Sowa
@Prosta odpowiedź

czy to prawda , że "Wszystkich dziś ciekawość budzi, kto jest najszczęśliwszym z ludzi. A ja mówię, że nad pana najszczęśliwszy los furmana."

Detektyw bez licencji
@O to chodzi

no i kto to mleko rozlał? babcia gapcia ze Zdun? a może inny Członek Zarządu, który , " wiedział, nie powiedział, a to było tak" z żelkami? a może przewodnik RN ( który kilka lat temu na walnym wypowiadał się nt. firmy produkującej lizaki i pastylki do ssania z Kraśnika)? Cel?- wiadomo Kupujący ma cel korzystny dla siebie....

Lek
@Akcjonariusz

Po pierwsze: Akcje są wycenione za nisko to fakt bezsporny. Po drugie: My już akcje posiadamy i nie musimy kupować kolejnych. A po wtóre nie zgadzamy się na sprzedaż akcji kupionych za nasze pieniądze ( tj. z zysku, który mogliśmy zabrać w formie dywidendy), i jeszcze na domiar złego firmie konkurencyjnej po niskiej cenie. Krasnalu skończ wreszcie z tymi durnowatymi podpowiedziami i wracaj do swego ogrodu.

@Lek

Jak tobie wystarczy akcji to twoja sprawa. Ja z chęcią dokupię. Brawo zarząd.

Inspektor P
@Akcjonariusz

skoro ty deklarujesz, że z chęcią dokupisz akcji po zaniżonej cenie, to znaczy, że to dla ciebie akcje zostały tak nisko wycenione...ot co

@Emeryt

Akcje kupi ten który u was najwiecej zarabia a potem je odsprzeda z zyskiem a rada naiwna się zgodzi i to na tyle moja rada szukajcie porady w ksh jest wyjście

@Nowy

RN to kompletnie nie odpowiedzialni ludzie!!!!!

Obserwator

Jeszcze się taki nie narodził coby wam dogodził...

Przysłowie
@Obserwator

"... ale wszystkich wnerwić, to już żadna sztuka". A może warto się trochę postarać, aby większość była zadowolona i szczęśliwa, a nie tylko jednostki i w dodatku kosztem pozostałych.

odpowiedź nowego

Oni są odpowiedzialni bo wyniuchali dobry interes dla siebie "coś za coś "

Brawo ty
@Akcjonariusz

I dokupiłeś a może dokupilas bo jesteś już w rejestrze 200 akcji masz a to pewnie początek gratuluję

Sjp
@odpowiedź nowego

Jeżeli naprawdę „wyniuchali dobry interes dla siebie "coś za coś "”, to znaczy że nie są odpowiedzialni, lecz interesowni, pazerni, wyrafinowani, chciwi no i egoistyczni.

@odpowiedź nowego

Oni ? tzn. kto?

@Sjp

Ojej ! Wyniuchali pieniądz! Nie dali wam zarobić! Zdradzili! Po prostu straszne...

@Brawo ty

200 akcji ma i wielki akcjonariusz RN, kolejna ma 100 akcji i wielki czlonek Zarządu, tylko nas (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) z każdego grosza, ogólnie jest brak nadzoru nad Spółką, mało tego jeszcze przed akcjonariuszami uciekają i że schodów się potykają .Od powstania Spółki żadna RN nie dopuszczała do takiego zagrożenia jak jest w chwili obecnej, a każdy z poprzednich prezesikow musiał być nadzorowany bo mieli też zachęty.

Odpowiadający

Uciekają bo sumienie mają nieczyste i grają nieczysto a zagrożenie jest duże i mają tego świadomość a rada przeciez jest niema a te 200 akcji to kupiła we wrześniu sekretarka aby nie czuć się zagrożoną na wypadek czegoś

Wesołek

Poprzednia rada nie dopuściła by do takiego zagrożenia a poprzedni przewodniczący czuwał i dbał o dobro spółki niestety musiał odejść a teraz hulaj dusza piekła nie ma

@Wesołek

Poprzednia rada wielokrotnie doprowadzała do sytuacji w której akcje mogły być sprzedane komukolwiek.Spółka miała szczęście, że akurat nie było chętnych...nie pisz bzdur o poprzedniej radzie i jej przewodniczącej.

diagram ryby
@Zdziwiony

aby znaleźć odpowiedź na problem jaki dotyka Ewy, należy zadać 5 PYTAŃ DLACZEGO: 1. dlaczego inni tak bardzo chcą kupić lub przejąć Spółkę Ewa? 2. dlaczego Neuca zainteresowała się akcjami Ewy w czasie, gdy prowadzona była wycena akcji skupionych przez Spółkę? 3. dlaczego Rada i Zarząd przestrzegając akcjonariuszy przed firmą Neuca i sugerując akcjonariuszom rozwagę przy ewentualnej próbie sprzedaży, sami nawet jednym słowem nie zapewnili, że Zarząd zarówno Neuce jak i żadnemu słupowi tej firmy, nie sprzeda akcji Spółki? 4. dlaczego Zarząd i/lub Rada nie zwołali nadzwyczajnego walnego zebrania, tylko w czasie , gdy nabywca nie aprobowany przez Radę i Zarząd dobija się do akcji Spółki, oni wystawili 28 tys. akcji na sprzedaż? 5. dlaczego akcje wyceniono poniżej ceny za jaką w ostatnich miesiącach pojedynczy akcjonariusze wystawiali je do sprzedaży?

Widmo
@Pozytywny

Poprzednia RN na pewno bardziej pilnowała niż teraźniejsza i na pewno nie sprzedawała akcji Spółki po 20 zł tak jak Wy to robicie obecnie i nie wprowadzała obcych do Spólki i był nadzór przez panią M która obrażasz i przez panią J.

FAKty
@Pozytywny

Bzdury o poprzedniej Radzie i Jej Przewodniczącej to piszesz akurat ty, ale po co? dlaczego? przecież dobrze wiesz i inni też wiedzą , że poprzednia Rada nigdy nie doprowadziła do sytuacji, w której akcje mogły być sprzedane komukolwiek, a chętni z Poznania, Warszawy, Wrocławia i innych miejscowości byli. Byli też Pre-zesi z pomysłami zarówno rozdawnictwa akcji jak i kupna akcji na preferencyjnych warunkach, ale zgody na te i inne niesprawiedliwe pomysły nie było i dlatego do skutku nie doszły, co będzie teraz… niebawem się dowiemy (oby obecna rada zachowała chociaż resztki kręgosłupa moralnego). Poza tym to niektórzy Członkowie poprzedniej Rady wraz z niektórymi Członkami Zarządu i innymi Pracownikami, którzy dbali o dobro Spółki i Jej przyszłość stworzyli pismo apel do Akcjonariuszy, a obecna rada co zrobiła? …. ano skorzystała z wzorca, ale świadomie lub nie świadomie go popsuła. Oczywiście można by jeszcze przytoczyć wiele innych przykładów, ale czy ten por-tal jest właściwym miejscem do przeprowadzania porównań działania organów Spółki?

@FAKty

Apel do akcjonariuszy to rzeczywiście największe osiągnięcie poprzedniej ekipy. ha ha dobry jesteś albo dobra....

Flik
@Widmo

Pani m to największy szkodnik w tej spółce. Zawsze zapatrzona w czubek własnego nosa pod pozorem dbania o dobro spółki. Autorka pewnie 99% postów na tym forum chwalących jej czasy w radzie. Na szczęście większość akcjonariuszy pokazała już jej odpowiednie miejsce w szeregu.

Pospolite ruszenie
@Odpowiadający

znaczy, że Walne zgromadzenie potrzebne na cito!

Czytacz

z obecnej rady niektórzy uciekają na schodach, niektórzy telefonów nie odbierają, niektórzy zawsze rządzącym przytakują jak ten murzynek przy skarbonce, niektórzy z nich się potykają … czyżby to znak aby się wreszcie opamiętali?

Robin Hłód
@Akcjonariusz

o osiągnięciach poprzedniej rady można by pisać wiele, natomiast o osiągnięciach obecnej rady nic pozytywnego jeszcze napisać nie można, bo się jeszcze nie wykazali, teraz mają okazję, to niech wreszcie pokażą względem Spółki szlachetność i odwagę

Pplityka
@Flik

Piszesz pod siebie, Największym szkodnikiem w obecnej chwili jest Pani B i reszta Zarządu , takiego bałaganu nie było od lat, ale chociaż terax wiedzą pracownicy i akcjonariusze na co Was stać.

Wawrzyn szlachetny
@Flik

A z ciebie ogrodnik jak z koziej (usunięte przez administratora) trąba, bo nie umiesz odróżnić roślin szlachetnych od szkodników

KLM
@Pplityka

Jak moze być największym szkodnikiem ktoś kto nie ma za dużo do powiedzenia?

grot
@Wesołek

Masz racje niestety pan E już nie wróci. Po Nim tylko miernoty i miezeria....

Delicja
@grot

Brawo, masz rację, że „pan E już nie wróci”, no chyba że ktoś wierzy w reinkarnację i z niecierpliwością czeka, aż spotka duszę pana E która przeszła w nowy byt fizyczny np. w ciało nowo narodzonego zwierzęcia - powodzenia nie życzę, bo znowu będziesz z nim kombinował jaką tym razem bajkę sprzedać akcjonariuszom. Dalej piszesz „po nim tylko miernoty i mizeria”, brawo znowu masz rację, ten praffnik przywieziony przez pana E w czarnej walizce zasiadał w radzie od początku Spółki i jeszcze przez 9 lat po odwołaniu pana E, aż wreszcie gdy na walnym nie umiał napisać prostego oświadczenia kandydata na członka rady nadzorczej (i musiały mu pomagać rzesze osób z firmy zewnętrznej wraz z przewodniczącym zebrania), w końcu pokazał jaką był miernotą. Mizeria jak można domniemać to synalek pana E, który od papci nielegalnie dostał adresy wszystkich akcjonariuszy i je wykorzystał w sposób niezgodny z prawem, a sam jest praffnikiem.

Grot
@Delicja

Wszystkie składy rady od obecnego to jedna wielka porażka. Kto przez lata pozwalał nawieloletnie używanie samochodu służbowego przez prezesa zarządu bez umowy, kto akceptował jego służbowe wycieczki rodzinno-towarzyskie na daleki wschód. Kto dopuscił do 100% przepłacenia kolejnej chinki? Bańka w plecy. Kto płakał na walnych że mu zarząd nie chce udzielać informacji. Kto patrzył na to wszystko i nic nie robił? Jedyne co wam wychodziło to motta i sentencje w sprawozdaniach.

GPS
@Grot

Poprzedni prezes samochodem służbowym kierował sam osobiście, a obecny potrzebuje jeszcze dodatkowo etatowego kierowcy, a kto na to pozwala? - ano obecna rada. I koszty dodatkowe lecą, ale co tam wycieczki rodzinno-towarzyskie na wschód i w inne kierunki były i są nadal, koszty nadprogramowe znów lecą a co na to niema rada? ano nic, czyżby cała obecna rada przez 365 dni w roku przyjęła rolę (usunięte przez administratora) przytakujące-go przy skarbonce? no bo obecny zarząd pewniakiem informuje obecną radę o wszystkich wyjazdach nawet tych autkiem tylko i wyłącznie bez GPS i w dodatku bez karty drogowej, z małżonką i nie tylko. Nawiązując do wpisu o bańce w plecy za rzekomo prze-płaconą chinkę - to napisz proszę czy sądy wreszcie potwierdziły te oskarżenia? jakie koszty Spółka poniosła przez te oskarżenia i czy nie byłoby lepiej aby tą kasę zainwestować w rozwój firmy? kiedy realnie nastąpi zwrot kasy jak jesteś taki energiczny, skuteczny etc. Napisz może jeszcze ile kosztowała linia do żelków, sortownik i inne maszyny zakupione przez obecny Zarząd, na których nie jest prowadzona produkcja, no i jak już tak lubisz procenty to proszę napisz o ile % te maszyny zostały przepłacone? Piszesz że "wszystkie składy rady od obecnego to jedna wielka porażka", a przecież wszystkie pytania które później zadajesz należy głównie skierować do członka zarządu pani B, bo to ona bez mrugnięcia okiem podpisywała delegacje na wschód, podpisywała delegacje autkiem bez umowy, podpisywała dokumenty dotyczące zakupu chinki itd. itd. nie informując o nieprawidłowościach ówczesnej rady.

Murzynek
@GPS

Bo punkt widzenia zależy punktu siedzenia

Elf
@Grot

Coś ty (usunięte przez administratora)? moja rada jest krótka : odstaw to co brałeś do tej pory. ... Hahahaha lol ej zio-mus... bierz połowę albo zmień (usunięte przez administratora), a potem przepytaj księgową i członek zarządu panią B ona o wszystkim wiedziała i jej to wtedy pasowało.

@Sjp

T tu trafiłeś w dziesiątkę ale szukaj dalej jesteś blisko

Pan
@diagram ryby

Dobre pytania ale do organów ścigania i to szybko

Lolek Zielarz

no szczurki już uciekają z okrętu, a że ogony mają podkulone przed władzą to się potykają

Oni grają w orkiestrze którą dyryguje prezio i nie mogą się wychylać ot co

akcjonariusz

Prezio od tego jest aby dyrygować.... każdy powienien znać swoje miejsce w szeregu.

My
@akcjonariusz

Ale orkiestra gra na fałszywą nutę a dyrygent też jest fałszywy

Cukiereczek

My mamy słuch absolutny

@Cukiereczek

I nie zorientowałeś się cukiereczku że prezio gra pod dyktando pewnego dyrygenta i na jego nutę jesteś slaby z muzyki ot co

Belfer
@akcjonariusz

Jesteś jak mały, zielony żołnierzyk trzymający w dłoniach karabin z krzywą, smętnie wiszącą niczym kut#s tapira, lufą. Marzy ci się ustawianie ludzi w szeregu? marzy ci się kariera wojskowa? a firma i pracownicy mylą ci się z ołowianymi żołnierzykami? Jak masz takie duże zapędy wojskowe, to może zaciągnij się do legionów cudzoziemskich na wschodzie.

Małgorzata
@Belfer

Do kogo Ty teraz mówisz? Brzmisz, jakby ktoś ci zaszedł za skórę, ale nie wiadomo, kto i co. Aż korci zapytać, jak tam atmosfera w tym zakładzie...?

Obserwator

Czy R N widzi co robi doktorek z naszymi miejscami pracy dlaczego go nie odwołają

@Obserwator

To pewnie robota celowa a oni to akceptują

@Obserwator

A co takiego robi z tymi waszymi miejscami pracy?

@Ciekawy

Zastępuje ludzi ekstra maszyną z półki sklepowej

@Ciekawy

Pozwala zwolnić się każdemu kto tylko złoży wypowiedzenie bez próby zatrzymania

@Odpowiedź

To chyba normalne! Nie po to inwestuje się w nowoczesną zautomatyzowaną linię aby w dalszym ciągu utrzymywać ponad 200 osobową załogę...Takie czasy....

@Zdziwiony

Czy w administracji też będą zmany bo ludzi coraz mniej a kierowników i biurowych coraz więcej i kto ma na nich pracować super maszyna sama nie da rady zarobić na nich wszystkich bo to przecież nie jest robot

@Odpowiedź

Jak bedzie nowa maszyna to właśnie administracja będzie potrzebna a nie obsługa. Tego typu linie obsługują ze 2 os na zmianie ale o nieco innych kwalifikacjach. Swoją drogą to źle, że nie ma szerszej rozmowy z akcjonariuszami na ten temat. Rada i zarząd ukrywając faktyczne zamiary co do przyszłego zatrudnienia strzelają same sobie w stopy. Nie ma się co dziwić, że absolutorium potem nie dostają.

@Obserwator

Obserwator masz rację, to pracownicy przez lata budowali tą spółkę i nigdy nie zarabiali dużych pieniędzy, a co roku chcą brać dywidendy i to jest zrozumiałe. A przyszedł kolejny (usunięte przez administratora) i stwarza zagrożenie przez te akcje które są w Spółce. Już raz je odkupilismy .

Spikerka
@Zdziwiony

Cóż za niespodzianka- wiekoPomna chwila jest, jest, jest… chwila historyczna, punkt zwrotny brawo! nowa linia jest już w spółce czy nowoczesna? czy zautomatyzowana, czy extra lub super? czy europejska lub czy hitowa?, czy kupiona wraz z „paszportem maszyny” i z technologią?- wkrótce się dowiemy... takie czasy...to chyba normalne!

Ciekawy

Co w tym dziwnego? jak ktoś składa wypowiedzenie to ma go błagać żeby został? Porażający stopień naiwności. Nie składajcie wypowiedzeń chyba, że rzeczywiście chcecie odejść i macie gdzie....

Normalny!!!!!
@Zdziwiony

Co ty tam jarasz ? Odstaw to i wtedy pisz normalnie, nie pisz farmazonów! Czy ponad 200 osobowa załoga jest utrzymanką? jeśli tak to kogo? A może ta ponad 200 osobowa załoga wykonuje pracę , która przynosi zysk dla spółki? czy to nie normalne, że pracownikom za ich pracę przysługuje stosowne wynagrodzenie? "Pracownik nie jest winien swemu pracodawcy służalczości i posłuszeństwa. Jest mu jedynie winien usługę, za którą otrzymuje zapłatę, będącą nie łaską, lecz zasłużonym wynagrodzeniem." Ludwig von Mises

@Ciekawy

Lepiej pozwolić wszystkim którzy mają wiedzę na temat tej pracy odejść i zamknąć komórkę. Wtedy ludzie z administracji będą produkować ? Wątpię. Ludzie chcą godnie żyć. Naiwny jest rok myślenia że maszyny zastąpią ludzi. W pewnym stopniu tak lecz nie całkowicie

i tyle w temacie

Pracownik masz rację: ludzie chcą godnie żyć i naiwny jest tok myślenia, że maszyny w 100 % zastąpią ludzi. Maszyny kupuje, montuje, uruchamia, wprowadza się do produkcji i eksploatuje po to, aby ludziom lżej się pracowało, aby masa była jednorodna, produkt wyższej jakości i aby zwiększyć wydajność produkcji oraz obniżyć koszty wytworzenia produktu.

Wiedza
@i tyle w temacie

I sam odpowiadasz wszystkim że trzeba obniżyć koszty a więc między innymi zwolnić część ludzi którzy generują koszty pracy

Ciekawy

Ludzie z administracji zostaną zredukowani w drugiej kolejności. Zautomatyzowana linia produkcyjna pozwoli pewnie na redukcję zatrudnienia na wydziale o 70%. Taka jest rzeczywistość. Maszyny zastąpią znaczną część ludzi.

Primo
@Wiedza

jak zwykle się mylisz, przecież tą samą ilością pracowników można przy wykorzystaniu nowoczesnej, zautomatyzowanej linii wyprodukować znaczniej więcej produktów a wtedy cena jednostkowa produktu będzie niższa, ale jak masz takie parcie na zwalnianie ludzi którzy generują koszty pracy- to w pierwszej kolejności szczerze odpowiedz- kto w spółce generuje najwyższe koszty? czy zarząd i kierownicy generują najwyższe koszty?

@Primo

Potwierdzam że generują wysokie koszty pracy jest ich dużo i pensje mają wysokie a to cześć kosztów wytworzenia a ponadto żeby wiecej produkować to trzeba mieć dla kogo a pytanie czy są kontrakty

Goździkowa
@Wiedza

Ło rany, "trzeba obniżyć koszty"... "trzeba zwolnić część ludzi" ...no to od kogo zaczną się zwolnienia o 70 %: od Zarządu czy od Kierowników? Czyż to nie prawda, że ostatnie walne pokazało, że 70 % zarządu dla niektórych osób jest zbyteczne? czy to nie jest lek na rozwiązanie ewentualnego dylematu?

@Goździkowa

Łatwo powiedzieć a trudniej zrobić po walnym i braku absolutorium oni pracują nadal bo przecież ludziska nic się nie stało a decyzję wlascicieli można olać

wniebowzięty
@Odpowiedź

Możecie kandydować do zarządu. Dlaczego tego nie robicie właściciele? Tylko ujadać potraficie. Skoro na walnym wniosek o zwolanie nadzwyczajnego dwukrotnie nie został przegłosowany to oznacza że jednak większość obecnego na walnym akcjonariatu nie chciała zmian ani w radzie ani w zarządzie spółki.

@wniebowzięty

Zgromadzeni ludzie uznali że zostaną obciążeni kosztami zwolania pomimo że w projekcie bylo zapisane kto zaplaci ale oni nie wierzą tym organom które mogą mataczyć

@Odpowiedź

Czas dobiega końca, trzeba zwołać Nadzwyczajne.

Sortownik
@Praca

To (usunięte przez administratora) nam ochłapy a oni dziesięciokrotnie zabrali więcej

Jastrząb
@wniebowzięty

Kim ty jesteś, żeby Właścicieli oskarżać ,, tylko ujadać potraficie,, Bardzo, ale to bardzo brzydko z twojej strony! A z tym nadzwyczajnym to może do trzech razy sztuka? A może do skutku?

@Jastrząb

Jestem akcjonariuszem i dbam o dobro tej Spółki, bo Ty o nią nie dbasz.

Więc
@Jastrząb

To właściciele niech szybko organizują to nadzwyczajne żeby ci przy wladzy nie narobili już większych szkód i czas najwyższy ich się pozbyć

Cichy
@Emeryt

Jak leży ci na sercu dobro tej firmy to działaj akcjonariusze na zebraniu gęby nie otwierają więc zarząd i rada robią co chcą i śmieją się z niemoty was ha ha!!

Odważny
@Emeryt

Gdybyś dbał o dobro tej firmy to na zebraniu nie wybrano by tych ludzi do wladzy macie co wybraliście to się teraz męczcie

Ktoś z Ktosiowa
@Emeryt

Jeżeli faktycznie jesteś emerytem to się ciesz, ale pamiętaj inni też chcą przepracować w tej firmie do emerytury a kolejni chcą podjąć w niej pracę. Czy ty dbasz o dobro Spółki?- czy raczej o dobro malzonki? no i na koniec jak już tak się chełpisz statusem akcjonariusza, to może napisz jakim fuksem nim zostałeś?

@Cichy

A może jednak większość akcjonariuszy nie chce jeszcze radykalnych zmian? Czy po lekturze goworkowych treści mogą jednak zmienić zdanie?

@Ktoś z Ktosiowa

Dawno dawno temu w podniebnej galaktyce....

@Ktoś z Ktosiowa

Został akcjonariuszem bo miał po prostu kasę a wy jak chcecie zachować miejsca pracy to zróbcie porządek z tymi co rządzą i doradzają a wtedy wasze miejsca pracy będą bezpieczne spieszcie się

Odpowiedź

Władzę należy oddać w ręce ludzi mądrych którzy zadbają o interes firmy i dobro oraz bezpieczeństwo pracowników a ty nie obrażaj ludzi tylko weź się do roboty i tyle

Po środku
@Odpowiedź

Czyli pewnie tobie, bo należysz do kliki poprzedniej epoki, o której pisze pozytywny.

Neutralny
@Po środku

A ty napewno należysz do kliki terazniejszej która wszystko psuje.

Cicho

RN powinna prowadzić nadzór nad Zarządem, w tej chwili to Zarząd nadzoruje RN, ha ha i teraz wszystko wszystkim pasuje.

@Cicho

Niema rada pasuje zarządowi który ma przyzwolenie na wszystko ktoś ich wybrał

Pani Jesień
@Wiem

Został akcjonariuszem, bo po prostu miał kasę? Na serio? Takiego zamglonego tłumaczenia dawno nie słyszałam...

Kynologia
@wniebowzięty

piszesz, że właściciele potrafią tylko "ujadać" a rozkminiłeś już może do jakiej niebezpiecznej/agresywnej rasy psów ty należysz?

oko proroka
@Odpowiedź

masz rację, "władzę należy oddać w ręce ludzi mądrych którzy zadbają o interes firmy i dobro oraz bezpieczeństwo pracowników"- może znajdzie się jakiś odważny Orfeusz lub inny roztropny przywódca?

Zaciekawiony
@oko proroka

Pewnie ktoś by się znalazł ale trzeba się pozbyć paru dworzan i duetu kingusiobogusiowego szukajcie odważnego bo czas leci.

Ciekaw
@oko proroka

A ten duet papuzi jeszcze razem gra przeciez one nie dostały absolutorium i czas na nie

Orfeusz
@oko proroka

tak i pewnie byście chcieli żeby ten odważny Orfeusz lub inny roztropny przywódca pracował za parę groszy, siedział cicho i słuchał waszych poronionych pomysłów ha ha

Mennica
@Orfeusz

W Polsce jednostką monetarną jest złoty (PLN) który dzieli się na 100 groszy i dlatego każdą kwotę, nawet tą w dziesiątkach tysiaków przytulaną co miesiąc też można wyrazić w groszach .. jak tak wolisz... w kwestii pomysłów, to jak ktoś nie ma dobrych pomysłów własnych, to może lepiej aby posłuchał co mówią inni ?

Dyrektor szkoły

Czy ten Orfeusz chce aplikować na woźnego?

E misjonarz

z twoim zachowaniem i charakterkiem, nawet nie jesteś godzien wachlować Im liściem palmowym w czasie upałów

@Mennica

A co takiego mówią inni i kim oni są?

Milion uszu
@Ciekawy

Inni czytaj Akcjonariusze i Pracownicy życzliwi Spółce (nie mylić z życzliwością do aroganckich cwaniaków spod ciemnej gwiazdy). Inni mówią aby maszyny i linie produkcyjne kupować z rozwagą, nowoczesne i takie dla których firma posiada technologię produkcji a przede wszystkim takie, które po uruchomieniu będą pracować, a nie tylko zajmować miejsce na hali i zbierać kurz. Mówią też aby kontrakty podpisywać korzystne dla Spółki, a nie tylko dla firm zewnętrznych itd. itd.

@Milion uszu

No ni, A czy ktoś się kiedyś wsluchal w ten glos życzliwych spółce? Kupił wam coś z czego byliście zadowoleni?

Akcjonariusz stary
@Ciekawy

Bodeusz przecież był. On słuchał wszystkich życzliwych...

Ale
@Cicho

dziwię się tylko Pani Justynie, że wpisała się w to towarzystwo wzajemnej ado-racji

Izka
@Sortownik

to zarząd w tym roku od RN znów dostał imponującą podwyżkę? " Takiemu to dobrze takiemu dobrze Nie staje przed każdym na baczność Takiemu to dobrze takiemu dobrze.."

@Ale

Ta pani to mądra kobieta jest ale przy pozostałej dwojce stoi na pozycji przegranej szkoda jej bo tylko się męczy w tym towarzystwie

Słońce
@Odpowiedź

Męczy się, piszesz bzdury to ona między innymi przyznała podwyżkę dla Zarządu. Jak widać czuję się dobrze w tym towarzystwie.

Księżyc
@Słońce

Tak, to pająk przyznał podwyżkę dla Zarządu, zmienia się jak kameleon, i kaske za darmo bierze za nic robienie.

Hasło

Pewnie dla ciebie groszkowa była lepsza

@Hasło

Zdecydowanie była pracowita i uczciwa.

Rozbawiony
@Praca

Ha ha zong Pani hasło haha, zdecydowanie była lepsza w przesiadywaniu na recepcji w większości swoich godz.pracy.

Gonzo
@Rozbawiony

Tak, a ta druga również walcząca o spółkę w internecie....

Jak
@Praca

Justa uczciwie biegala po ludziach i załatwiała dla siebie glosy bo trudno zrezygnowac z dodatkowych tysiączków tak bardzo potrzebnych na salon dla córki i moze cos jeszcze

Jesien
@Jak

Pająk za mocno w pajeczynę sie pozawijałaś, poluzuj bo ciuszki z importu nie będą pasowały za spółkowe a szkoda bo takie ładne amerykańskie.

@Obserwator

Dlaczego RN tak długo zwleka z odwołaniem doktorka, mamy już pierwsze efekty, na początku oprowadzanie firmy po Spółce, reklama listowna, propozycja firmy, ale akcjonariusze swój rozum mają i pokażą gdzie jest miejsce takiego pseudo Zarządu.

Patriota
@Obserwator

Proszę wszystkich aby nie kontaktowali się z firmą N....a w przesłanym piśmie od Zarządu, jest to firma obsługująca sieć aptek, a takimi rzeczami zajmują tylko Mafiozo.

@Patriota

Żałosny wpis. Czym się zajmuje firma Neuca można sprawdzić na ich stronie internetowej. Boicie się utraty wpływów.

Prawy akcjonariusz
@Patriota

Dlaczego twoim zdaniem mamy nie kontaktować się z firmą, którą w liście polecił nam Zarząd? A może ty się boisz, że ktoś inny dogada się przed tobą, bo kto pierwszy ten lepszy... czy ty jesteś krupierem?

OBYWATEL
@Obserwator

Wartość spółki jest bardzo duża, grubo ponad 100 zł za akcję a ty piszesz brawo Zarząd który wystawił akcję spółkowe za 20 zł, jesteś tak słaby jak ten zarząd, czyli pochodzisz z ich ogródka, widać że do zarządzania się nie nadajecie. A RN też jest nic nie warta bo przytakuje Zarządowi. Zamiast RN prowadzić nadzór nad zarządem to teraz zarząd rządzi RN, efekty widać.

Lady ironia
@Patriota

" Mafiozo"? to znaczy, że Zarząd i RN wybrali i zaprosili do stołu gangstera? Dziwny jest ten świat...

@OBYWATEL

Grubo ponad 100 zl? Sama ma jest warta 200. Nie ośmieszaj się....żaden z akcjonariuszy tych akcji nie odkupi i spółka zaliczy wtopę pół bańki.

Głębia Challengera
@OBYWATEL

To że akcje spółkowe warte grubo ponad 100 zł za akcję, zostały wystawione przez Zarząd za zaledwie 20 zł, oznacza, że sprawa ta sięga już dna Rowu Mariańskiego

KSH
@Obserwator

Prozio zebrał 56 lajkow niezadowolenia z jego złych działań to chyba rekord, nie wydaje Wam się że powinien już odejść? RN do działania! w obronie naszych miejsc pracy.....

@KSH

Tak, Propnuje go odwołać na gowoku.

Produkcja
@Pozytywny

Prezio Wybitny rekordzista od podejmowania złych decyzji, co widać na WPL 3 zmiany 1 gotowacz, a wszystko na pokaz i kto tu liczy koszty chyba zdunowianka i znowu zapomniała o zerach.

@Produkcja

a dyrektora ds produkcji to już nie ma? za wszystko winny wyłącznie prezes?

Poinformowany
@Ciekawy

a czy nie jest prawdą, że jak i jest dyrektor produkcji, to prawdopodobnie też wykonuje posłusznie wszystkie polecenia prezesa, dokładnie tak jak ci w firmie którzy pokornie główką przytakują niczym Judasz za trzydzieści srebrników?

Nikt

Nawet prostego zdania nie potrafisz sklecić analfabeto....

Akcjonariusz

Patrząc na działania prezesa który zaprasza obce firmy do spólki prowadzi je na Wydziały pozwala robić zdjęcia, to jest niedopuszczalne, zdrada spółki NWZA jest pilne

Uradowany
@Akcjonariusz

A jakie firmy ma zapraszać? Swoje? Konieczny jest dynamiczny inwestor branżowy. Brawo Prezes i RN.

Na poważnie
@Akcjonariusz

Można wyróżnić trzy tryby udzielania Akcjonariuszowi informacji przez Spółkę. Jednym z nich jest udzielanie przez Zarząd informacji każdemu Akcjonariuszowi (niezależnie od wysokości jego udziału w kapitale zakładowym Spółki) podczas obrad walnego zgromadzenia. Z uwagi na fakt, że Rada Nadzorcza i Zarząd za istotne uznali poinformować Akcjonariuszy o ofertach zakupu akcji przez firmę N… S.A. wysyłając do Akcjonariuszy pismo wprowadzające poważne obawy wśród wielu Właścicieli, dlatego aby móc stanąć wobec Akcjonariuszy w prawdzie i odpowiedzieć uczciwie i szczerze na wszystkie pytania w temacie obrotu akcjami, zwołanie NWZA jest potrzebne, konieczne i pilne

Niezorientowany w temacie
@Uradowany

Z twojej wypowiedzi wynika, że Zarząd do Spółki zaprosił dynamicznego inwestora branżowego...po twych oklaskach można wnioskować, że jesteś wtajemniczony w te działania, to powiedz proszę, dlaczego Zarząd z Radą Nadzorczą w piśmie do Akcjonariuszy napisał, że mają być świadomi, iż nie jest to skup, który został przez nich zaaprobowany i w którym uczestniczy Zarząd lub Rada Nadzorcza?... znając odpowiedź może też się przyłączę do braw.

@Niezorientowany w temacie

Pewnie jest to, że uzyskali efekt odwrotny od zamierzonego.

Drugi
@Akcjonariusz

To zwolujcie nwza bo czas nagli a licho nie śpi spieszcie się

STRATEGIA
@Akcjonariusz

Inne firmy można zapraszać, aby negocjować korzystne dla Spółki kontrakty, ale żeby pokazywać technologie produkcji i jeszcze pozwalać fotografować, to nie jest dobre działanie, bo szanujący się szef kuchni nigdy nie zdradza swoich przepisów, a wytrawni grzybiarze mają swoje miejsca, których nigdy nie zdradzają.

@STRATEGIA

Ten człowiek narobił dużo zła, widać że to słaby gość na każdym kroku kolesiostwo, zniszczył nam kawał spółki podziękujmy mu, to zły wizerunek.

Gazeta

W Kuklinowie nie byli ale w Zdunach na pewno byli i propozycje przedstawili. Czas odejść na emeryturę babcia

@Akcjonariusz

Jeżeli uda się pozyskać partnera branżowego, który zainwestuje w Spółkę wykorzystując do tego swoją dystrybucję to będzie to jego największe osiągnięcie tego zarządu. Skończy się era kolesiostwa i układów. Groszkowe i malenki zabiorą się wreszcie do roboty zamiast kombinować jak wrócić. Rysia i linka wreszcie na emeryturze odpoczną a jumper zajmie się podbieraniem klientów innym spółkom. Bardzo dobry ruch dla spółki.

Zwycięzca
@Akcjonariusz

Obrażasz wszystkich którzy pracowali dla dobra tej Spółki. Tylko bezradność Zarządu zmusza do zdrady Spółki i takiej jak ty osoby, NIC nie wniosłaś przez 4 lata tylko bazowałas na innych, pomagasz obcym firmom wejść w nasze progi. Wysłanie pism do akcjonariuszy było celowym działaniem i reklamom dla tej firmy, Zduny na emeryturę,!!!!!

Świerszczyk
@Akcjonariusz

Nieroby to są za zielonymi drzwiami nie zrobili nic przez 4 lata tylko ściągli pseudo inwestora tylko to potrafią!!!

Piąty
@Świerszczyk

Sytuacja firmy jest tak zła że szukają strategicznego i to ci za srebrnymi drzwiami są winni muszą odejść i to szybko ale obawiam się że jest za późno prezio zdezerteruje a one i tak nie połapały się o co chodzi w tej grze

@Zwycięzca

Miernoty w tej spółce zawsze najwięcej rozrabiały a najmniej robiły. Jedyne co potraficie to hamować tą spółkę...

Akcjonariusz

A kto nie był w tej spółce z łapanki?

Akcjonariusz

A po co? Na najbliższym walnym i tak dowiemy się co i jak.

akcjonariusz

tak w lepszej rzeczywistości, bo walne będą krótsze ha ha

@Świerszczyk

Jeżeli neuca to pseudoiwestor to kto według ciebie jest inwestorem. Oby jak najwięcej takich pseudoinwestorów pseudoakcjonariuszu

Podpowiedź
@Akcjonariusz

Gdzieś ty był? Z kim I coś ty pił? Skąd u ciebie taki wielki zachwyt firmy podrzuconej w kopertach? Cudze chwalicie.... jak chcesz poznać prawdziwe oblicze tej spółki to weź na trzeźwo poczytaj opinię na goworku, tam znajduje się ok. 4 tys. wpisów , miłej lektury

Dziesiątka
@Podpowiedź

Opinia o tej firmie to masakra ale wasz prezio ma taki sam stosunek do ludzi jak opisywani tam zróbcie zadymę

Podróżnik
@Akcjonariusz

Brawo, masz rację, osiągnięć temu zarządowi brak, a era kolesiostwa i układów równa się szczytom Himalajów

@Podpowiedź

I na opinii z go work mam sobie wrócić opinie na temat firmy? Wystarczy , że widzę ich produkty w aptece.

Cukierek albo psikus
@Akcjonariusz

Jak masz taki dobry wzrok, to powiedz proszę czy produkty Ewy też widzisz, gdzie je widzisz? I jakie sprawiają wrażenie?

Czarna rękawiczka
@Akcjonariusz

Wszyscy widzieliśmy już w roku ubiegłym na walnym, że te Panie na emeryturze były wypoczęte i pełne wigoru, czego u Członków Zarządu niestety widać nie było ...więc komu potrzebny ten odpoczynek?

Jedynka
@Akcjonariusz

A kto mu podziękuję przeciez dostał jako jedyny absolutorium więc teraz może robić co chce ma wolną rękę to wasz wybór był to i się szarogęsi a wy jesteście za slabi żeby się przeciwstawic ja was nie żałuję

Ciekawy

Rozwiń temat! Jacy poprzednicy i o jakim inwestorze piszesz?

Bogus
@Akcjonariusz

Przeciez to prosta ukladanka. Neuca kupila udzialy w Global Pharmie: https://ototorun.pl/artykul/gigant-z-torunia-inwestuje/1257241 Global Pharma to znani na rynku zawodnicy od pastylek. Kiedys robili to jako MSFarma w Krasniku na ulicy Kolejowej. Dzisiaj jest tam niby inna spolka Stella gdzie dziala byly prezes Ewy. Bardzo ciekawe jak przedsiebiorcza jest rodzina Furmanow rozdajaca karty. Wszystko widac w KRS. Na horyzoncie widac kraine mlekiem i miodem plynaca......

Dwójka
@Bogus

Pudlo nie trafiłeś weź na celownik global i poszukaj motywu

Poczytaj o furman holding

Zaniepokojony
@Bogus

Ciekawa teoria, poszukałem trochę, ale Pani F przecież chwali się jako business woman w internecie, że już mają produkcję pastylek obok innych form. Trochę mi to wygląda na jakiś (usunięte przez administratora)....

Ekonomista

może faktycznie pani F okaże się lepsza od obecnej księgowej , bo w necie napisano, że pani M. F. to ekonomistka z dyplomem z rachunkowości i finansów, której przyświeca motto " Kto stoi w miejscu, ten się cofa". ciekawe kto wybrał zmienniczkę księgowej - RN czy Prezes?

To ja
@Ekonomista

Pani F szuka drobnych inwestorów z 1 mln euro na zbyciu więc już znalazła i nie odpuści brawo ona

Dobra rada

Milionik euro to spora kasa od dobrej pani F na przetrwanie wystarczy i na konieczne zmiany

mistrzostwo świata
@Dobra rada

28 tysiaków akcji po 20 zł , w przeliczeniu na EURO nie dają milionika euro, czyżby ktoś znowu miał problem z zerami?

@mistrzostwo świata

Od czegoś trzeba zacząć najpierw 28 tysięcy akcji a potem już z górki tak to idzie

Zaniepokojony 2
@Ekonomista

Miałem nie wchodzić i się nie denerwować bo przecież to trzeba na spokojnie, no ale to sie chyba nei da. Pewien klasyk by powiedział że to słynne "kto nie idzie do przodu ten się cofa" to taka "piękna złota myśl z podręcznika akwizytorów". A jaka prawda? prawda taka że papier przyjmie wszystko a ten wirtualny to już wogole. KRD każdy sobie może sprawdzić i zerknąć na tą piekną historie finansów i rachunkowośćci w różnych spółkach. Polecam też goworka ich to też nei trudno znaleźć. I tak patrząc na to co tam jest to nagle z tych finansów i rachunkowości wychodzi nam raczej sama rachunkowość i to dosyć mocno kreatywna bez finansów .... a człowiek tak czyta i czyta tutaj niektórych i się ma wrażenie że taka pani F to już pisze wśród nas.

@Zaniepokojony 2

Casting już się rozpoczął i nikt tego nie zatrzyma

@Zaniepokojony 2

Czego się nabrales

Help

Opinia o żelkach masakra żołądek wariuje język staje kółkiem kto wymyślił ten badziew klienci nie idzcie tą drogą

Efekt domina

czy aktualna sytuacja jest może następstwem wypowiedzi udzielonej przez Pana Prezesa w sierpniu 2022r, że PPH „EWA” S.A., jest spółką działającą w sektorze farmaceutycznym, nasze produkty, wytwarzane są w tych samych warunkach co wyroby o przeznaczeniu aptecznym, rozwijamy bardzo intensywnie segment produkcji suplementów i leków, gdzie w przyszłym roku planujemy postawić najnowocześniejszą, obsługiwaną w pełni cyfrowo linię produkcyjną w Europie. .... ???

Temat
@Efekt domina

Prezes człek medialny dużo gada a przecież ktoś to czyta i łyka więc pewnie stąd to zainteresowanie akcjami a może ma w tym interes warto się zainteresować sprawą powodzenia

SOS

Jako akcjonariusze nie spodziewaliśmy się że Zarząd i RN doprowadzi do takiej sytuacji. Nie wpuszczajcie dziadostwa do Spólki!!!!

Piston

Ta praca magazyniera, której oferta jest na str firmy na czy polega?8godzin na wózku czy jak?

Powiem
@Piston

Casting musisz przejść a to nie łatwe powodzenia

Piston

Chodziło mi o to czy jest bite osiem godzin ściągania palet z regałów i wlasania kolejnych czy takie wszystko po trochu-wózek,paleciak,kompletacja itd. Ale widzę że jak taki miły jesteś to lepiej sobie odpuścić.Jeszcze za samo przyjście do pracy ktoś będzie bykiem spod czapki patrzył.

@Powiem

Tak jest wszędzie.Chodzilo mi opis stanowiska pracy.W każdym zakładzie magazynierski fach wygląda inaczej.U nas w Nagle jeździsz wózkiem osiem godzin.Sa firmy gdzie wózka używasz czasem godzinę czasem dwie albo wcale a resztę robisz rękami bo są lekkie rzeczy albo nie ma regalów na palety i możesz paleciakiwm sobie wozić.

@Piston

Jak jesteś od kogoś z władzy to masz szansę ale uczyć się musisz sam a to nie łatwe nikt nie pomoże więc próbuj

Kanold Krotoszyński

To ile jest tej podwyżki w końcu?

@Kanold Krotoszyński

Ile tej podwyżki tym razem i która to już w tym roku?

@Kanold Krotoszyński

100 zł netto totalne inbecyle...

Iza

Ale to pierwsza podwyżka w tym roku? Czy było ich już trochę? Czy poza tym jakieś dodatki na święta albo coś w tym stylu macie?

Znam
@Iza

Będzie stały dodatek slodyczowy

Bank

Ostatnie podwyzki świadczą o poziomie pseudo zarządu, (usunięte przez administratora) dużo pracownikom tycium tycim czyżby pani od finansów dostała amnezji czy starczej demecji, wystarczy tej farsy....

Zero
@Bank

Zarząd musi się wyżywić i to jest najważniejsze a ludzie mają pracować za minimum bo tyle piwinno im wystarczyć na przeżycie a pani od finansów dostała polecenie od szefa żeby podwyżkę byly marne i tak ma być rozkaz wykonała

Październik

Szanowni akcjonariusze zwołanie NWZ jest pilne ponieważ brak jakiego kolwiek nadzoru ze strony R N prezio niszczy spółkę , kupuje drogie maszyny które stoją i nie pracują na zyski. A my chcemy brać dywidendę, bo spółka była w dobrej kondycji tylko ją napędzać dalej.

@Październik

No to do roboty zwołać nadzwyczajne i pozbyć się szkodników pytanie kto będzie inicjatorem bo tych którzy mogliby to zrobić już nie ma a reszta to tchórze

Nostradamus

Nie odwracaj kota ogonem! Jak jest potrzeba zwołania NWZ to jest i kropka. I żadnymi szkodnikami nie będą zwołujący lecz obrońcami Spółki! Czy zakupione maszyny linię itd. wreszcie pracują a ich amortyzacja stanowi de facto koszty uzyskania przychodu? Ile ton żelek wyprodukowano na wypasionej kosztownej linii (nie licząc kg wytworzonych w termomiksie)? Czy firma podpisała korzystne kontrakty na żelki, sweet'clean, coffini i inne?

Gwiazda

Widać że strach cię oblecial i boisz się utraty władzy

Myślę
@Nostradamus

Te cukierki już płyną statkiem przez wielką wodę oby tylko dopłynęły w całości i nie stały się miałem i pyłem jak węgiel

Cam

To kiedy można liczyć na większą dywidendę z sprzedaży żelek i oczyszczania jęzora, czy prezio może szuka innej pracy

Odpowiem
@Cam

Nie licz na zyski z żelek i tych do czyszczenia języka slaba sprzedaż byle jakość licz tylko na siebie a szef robotę ma w różnych agencjach więc się zabezpieczył

Kit
@Odpowiem

Tego człowieka po tych dwóch nieudanych projektach dawno powinni usunąć pozostawi po sobie tylko górę zlomu

Sprzedaż
@Odpowiem

Czy słaba sprzedaż żelek i tych od czyszczenia języka wynika z braku w ofercie sprzedażowej?

Produkcja
@Sprzedaż

Nie, wynika z braku technologii na którą wsxyscy czekamy, i nie dociągniec urządzenia, a to już odpowiada Renatko

@Produkcja

Zakupiono maszynę bez technologii?

Niki
@Produkcja

Jest tylko kwestią czasu jak maszyny się posypią. Bez dobrego, doswiadczonego kierownika ur i automatyka nie ma szans....

Krach
@Niki

Babcia zabierze swojego cukrownika a to będzie checa

Dron
@Krach

Lepszy babci cukrownik niż nikt. Może z rafciem trzeba będzie się przeprosić?

@Krach

Cukrownik wykształcony za firmową kaskę na pewno się nada już wcześniej pokazał że umie psuć

@Dron

Jeden as się kształci już 10 lat to nada się za nastepne dziesięć tylko trzeba poczekać trzeba było nie wyrzucać mądrego rafcia który już nigdy do tego gniazda os nie wróci brawo rafciu!

Odpowiem
@Kit

A gościu uparty jest i wciąż próbuje dorobić jeszcze większą górę złomu i da nogę a wy złom sprzedacie i będzie trochę kasy, na odprawę dla niego pewnie wystarczy !

@Odpowiem

Prezio na WZ był bardzo zachwycony wprowadzeniem tych swoich suplementów ale nic z tego nie wyszło nic pozytywnego do spólki już nie wniesie do niego każdy miesiąc to ładna kaska a dla nas stracony czas.

Mistrz
@Zainteresowany

Co na to rada a zwłaszcza osoba z produkcji Tarantula

interpelacja
@Mistrz

a co na to pan z RN i jego osobisty oraz Rady przewodnik?

@Zainteresowany

Technologia do dzisiaj gotuje się w garnuszku jak na razie to wielka klapa

@interpelacja

Przewodnik zgubił mapę przez to pan z rady działa po omacku

Namiarowa

Pan z rady niech w końcu założy te swoje maleńkie okularki i zrobi porządek , przewodnik się spalił po całości, pająk Dno, jeszcze została Pani którą zasiada 4 latka, niech ruszy swój umysł.

Ja i ja
@Namiarowa

Pani tylko zasiada od 4 lat i nie korzysta z umysłu tylko bierze kaskę i potakuje władzy jak murzynek przy skarbonce a pan z rady jeszcze nie zrozumiał że ma zadania do wykonania bo ktoś go rozliczy z funkcji a jak zrozumie to będzie za późno i mleko się wyleje

Antonikosibba
@Odpowiem

czy spółka się przebranżowiła i doktor teraz prowadzi działalność związaną ze sprzedażą złomu?

@Antonikosibba

Ze złomu też można dostać sporą kasę a tego w firmie nie brakuje trzeba wyczyścić hale i zrobić miejsce do tej europejskiej hitowej maszyny i do automatyka ze zdunow bo to będzie wielkie dzieło

O jakiego automatyka chodzi ?

Człowiek myślący

Ale czy aby don Wiesławo odpracowując wyłożoną na niego kasę, nie wyrządzi spółce kolejnych gigantycznych strat?

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "EWA" S.A. - Krotoszyn

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "EWA" S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "EWA" S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "EWA" S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 71, z czego 7 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 58 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "EWA" S.A.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "EWA" S.A.