Opinie o Megatech Industries Tomaszów Sp. z o.o. w Tomaszów Mazowiecki

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Megatech Industries Tomaszów Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Megatech Industries Tomaszów Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Megatech Industries Tomaszów Sp. z o.o. w Tomaszów Mazowiecki

kurt russel buzia

odepnij tą szmizjerkę a zobacze twoje gwiedne wrota:)

buziowski red

oj ty moja fryciulo kochana nie odpuszcze ci tego manewru

Dorota uszczelka

pani Doroto cieknie w damskiej ubikacji i moczem ciągnie na podwórku da rade coś z tym zrobić?

lodzia modzia

myslałam że z pryczkami jesteśmy rodziną?takie rozczarowanie że tylko pryki olsztynskie nas goszczą no i te sliczności z skierniewickie ale cudny ten mircio taki miodowy jego usmiech

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Megatech Industries Tomaszów Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Mechanik ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
frytka marzena opiekunka

to joszi mnie namawia do złego panie dobry glino to ten pseudo wujek

skórek prezes jesce wice

oj wita moi maleńcy co pryku z johambinowicem chcieli lodzi halince za loda wykręcić w tej hameryce niemieckiej a dać mariuszka rudeko a zabrać pieluszkę marcinka kompletnie zielonego kobuszka

jarosławski walety waceław nie pilot

bo na owe czasy przybyło w liczbie 4 i dwóch z samej stolicy dwóch konsomolców z telewizji trwam w postaci werner i lisa i machniom dwojaków na podoredziu wibickiemu syna a julci strulci dziewcyna

piotr

bo gałcynica wojciech wrócił z tej amerycki i razem z hruscielica i paradą ustalali nowe pożadki zaczeły się aresztowania,zgony,samobója,gwałty tak panie robotnicy ustalali to w malej kawiarence na słonecznej ulicy ale wieczorem cichaj pan by nikt nie dostrzegł co to za pani tam się gnieździ z tym kobylim zadem schudła z 10 kg ale nadal paszteciór nie do pokonania w łazience

marek i włodziu

to dwaj przyjacielecieleciele napisali my dwa polecone do prezesów aby waszą trójcę świętą przyjeła na stanowiska wicedyrektorów a oni w hujawacka lecą-twardziele

dyżurny robert

asbartos ogól się i wypachnij przeczytaj kryminał lub powieść sensacyjną o mrówach sf znaczy mój ty zielonooki darku ruchałku

włodek świacki

oddaj mi córkę lucuś a pogadamy o gimnastyce artystycznej asbartos

mikinka niezła muminka

tak móił robuś nieprawdaż haluś johambinowicz?

mama wojtka ordynusa

to co mój ty duży kulturysto zapoznać cię z grzesiem nieświerzałowiczem on dokleja mięśnia i wygląda jak sylwester stallone:))

higienistka wychowanka wojtka z-śi

tak machiawelli był dobą lekturą uwielbiam jego ekstazy

wyrzykowic z liceum

a jak tam moje córki judzio szpiczasty nosku sbek szura już kulosami bo dostaje proszki na to od ozary do zadań specjalnych znaczy druga w hameryce kulaski ułanki ale moja krew pedzio ją przygarnoł a kondzio wychowuje zal mi tylko tego biednego daniela.

John Brennan

adrzejku and you know how to sit at a table at the Academy West Point?

jan ziółkowski

nie zapominaj że marek mój syn również mirek z tobą tam jeździł w odwiedziny do tej stadniny

pryku nie mylić z pryczką

to ja byłem u was tej pamiętnej nocy poślubnej gdzie ty się witek nadawałeś do zapłodnienia tej szkapy

witek bella

to ja ciebie zbyszek widziałem u nie w nocy?co mnie tak biłeś za nic?

ksiądz czarodziej ojcec

zbychu skrobidupek uważaj masz tam dużo w rodzinie do powiedzenia a jako ojciec modlę się o dobrą szkołę dla twego syna który mi nie wyszedł bo elwircia twoja za krótko chodziła z tym pacieżem do mnie ale rozgrzeszenie ma u mnie

Zostaw merytoryczną opinię o Megatech Industries Tomaszów Sp. z o.o. - Tomaszów Mazowiecki

• Jak się pracuje w Megatech Industries Tomaszów Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Megatech Industries Tomaszów Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Megatech Industries Tomaszów Sp. z o.o.?

Megatech Industries Tomaszów Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 319 ocen.
  • Piaskowa 120
    97-200 Tomaszów Mazowiecki
  • NIP: 7731591947 KRS: 0000019720

Megatech Industries Tomaszów Sp. z o.o.