Opinie o Target PRO w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Target PRO. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Target PRO o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Target PRO w Łódź

zywiec

siemano, ja pracuje w ŻZ przez target i premią czasami wyrabiam drugą wypłatę :)

Ted
@zywiec

chyba w snach na głębokiej jawie. Co kolego brałeś podziel się?:)

unilever - sieci

Ja pracuję na sieciach w projekcie Unilever i obsługuję tylko klientów sieciowych. Całe szczęście bo jest cała masa produktów i mamy co robić. Dopilnowanie ekspozycji i rozmowa z kierownikami zajmują dużo czasu.

karli

Poszukaj na pracuju wpisz target Pro i wyskoczą nowe oferty

karli

Ostatnio patrzyłam na oferty na pracuju to poszukują ciągle PH do różnych firm. Widać, że firma się rozwija :D

Przedstawiciel Handlowy

Byłem już na kilku rozmowach rekrutacyjnych w swojej karierze, ale z takim bucem jak w targecie jeszcze się nie spotkałem. Zero etyki zawodowej i kultury osobistej. Skoro tak wygląda rekrutacja to jak współpraca z nimi, zresztą czytają opinie tutaj i słysząc w rynku to wniosek jest jeden.

Doświadczenie, zarobki, od kiedy, dlaczego zmieniam itp.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Development Lead / Senior Software Engineer
Katowice
Diebold Nixdorf
karli

Ja byłam ostatnio. Dużo dopytywali o moje doświadczenie zawodowe i pracę z klientem. Spoko babka prowadziła tą rozmowę. Jakoś przeżyłam. Zapach do auta dostałam. :D

Pytajnik

Wymynieram się na rozmowę do Targetu. Jak się do niej przygotować ?

Poszukiwacz

A nie wiecie jak tam stanowisko Merchandise ra. Target kogoś na Podkarpacie poszukiwał?

sieciówka

A jest jakaś oferta gdzie są sami sieciowi klienci?

handlowiec

Słuchajce jak to jest z tą pracą jako Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży – Unilever, czy to jest jakieś zlecenie i czy to jest praca jako jakiś Przedstawiciel czy o co chodzi?

Dfg

Szukaj na ich www targetpro pl

Doradca

Apropos jeszcze tego całego mBanku, jak to jest czy można po tym zostać jakimś doradcą?

Ryś

Witam, Jeśli chodzi o sprawy finansowe na stanowisku PH w Target PRO jak to wygląda? Jaki przedział? Ile można wyciągnąć na prowizji?

Abc

W Żywcu: jakie auto lepsze? Clio czy Fabia? - jakie sa limity?

Usuwają niewygodne posty sam pisałem jak jest w Żywcu i zaraz był usunięty. Banda idiotów zakochanych w swoich firemkach.

jacok

Widziąc co tu sie wypisuje to widzę, że chyba co nie któzy nie wiedzą co piszą........ 2000 zł netto na stażu????? Chyba nie wiecie jak działa rynek. Firmy nie dają nic czasami na praktyce lub stażu, wykrzoystując studentó do cna. Tutaj to chociaż masz jakąś tam kaskę i czegoś się idzie nauczyć. W innych bankach to masz figę a nie kase

Racja
@jacok

Masz racje. Ludzie chyba nie rozumieją rynku pracy w Polsce. W szczególności takie osoby jak studenci, osoby młode bez doświadczenia myślą, że na stażu otrzymają Bóg wie co a rzeczywistość jest inna.

Dostałem propozycje pracy do Żywca. Jak Wam sie pracuje w targecie? Jak warunki, social, samochod, wypłata terminowa?

qwerty
@Nowy

Cześć, jeśli to nie tajemnica to na jaki teren się załapałeś?

Sieciak

Widzę, że wiecie co się dzieje w Targecie. Aktualnie pracuję z klientami detalicznymi. Szukam pracy na sieciach. Target ma takie oferty?

Maciek
@Sieciak

Tak. My w Danone obsługujemy detal i sieci. Klienci sieciowi to dobra sprawa bo są ustalenia centralne i nie trzeba się namęczyć ze sprzedażą jak na detalu.

stażysta

2000 zł na stażu?? To chyba nie byliście nigdy na stażu. Ja byłem na wielu i maks była stawka 900 zł brutto. Chyba rynku nie aznacie.....

bksa

2000 na stażu ? gdzie tak jest to ide jak w dym

Jestem opiekunem

Mnie zatrudnili a nic nie mialam zwiazanego z bankowoscia. Kasa nie jest zla i można coś się nauczyć.

Figiel

Tak. Myśle ze chcą "ludzi"

Zostaw merytoryczną opinię o Target PRO - Łódź

• Jak się pracuje w Target PRO?

Zobacz opinie na temat firmy Target PRO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 144.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Target PRO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 14 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Target PRO?

Kandydaci do pracy w Target PRO napisali 22 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Target PRO
3.5/5 Na podstawie 1252 ocen.

Target PRO