Opinie o Ortomax Pomorskie Centrum Protetyki i Ortotyki Narządu Ruchu Sp. z o.o. sp.k. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Ortomax Pomorskie Centrum Protetyki i Ortotyki Narządu Ruchu Sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Ortomax Pomorskie Centrum Protetyki i Ortotyki Narządu Ruchu Sp. z o.o. sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ortomax Pomorskie Centrum Protetyki i Ortotyki Narządu Ruchu Sp. z o.o. sp.k. w Gdańsk

Administrator Nowy wpis

Pojawiły się nowe oferty pracy do firmy Ortomax Pomorskie Centrum Protetyki i Ortotyki Narządu Ruchu Sp. z o.o. sp.k.. Poszukują kogoś na stanowisko asystent osoby niepełnosprawnej. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

dramat

DRAMAT! nie ma chyba ani jednego pozytywu, którym można by określić firmę ORTOMAX i prowadzących ją E. i M. minusy: -brak szacunku do pracowników -umowy śmieciówki albo koniecznosc założenia dzialalności -brak odpowiednich narzędzi do pracy -traktowanie pracownika jak złodzieja -sprawdzanie pracownika na każdym kroku -wszędzie kamery (nawet na zapleczach) PEŁNA INWIGILACJA -wyśmiewanie pracowników za ich plecami i nie tylko -rażąca niekompetencja szefostwa, -traktowanie pacjentów i klientów jak najgorszy sort ludzi - wykłócanie się o każdy grosz (przypomnę, że klientami są osoby niepełnosprawne, często niezbyt zamożne) -rotacja pracowników -wahania nastroju szefowej (jednej chwili do rany przyłóż, za chwile wrzaski i straszenie więzieniem) -obiecanie niestworzonych rzeczy na rozmowie i później wycofywanie się ze wszystkiego po kolei -żadnych benefitów, premii, wyjść firmowych, pracownik to po prostu zło konieczne -straszne sknerstwo szefostwa -o zarobkach nie ma co wspominać nawet... plusy: +fajny zespół pracowników (ale niestety wielu nie wytrzymuje roku, duża rotacja) Kto szanuje siebie i swój czas niech omija ortomax szerokim łukiem!

Też były pracownik Nowy wpis
@dramat

Wszystko potwierdzam jeśli chodzi o p.E. (nie zdążyłm na tyle poznać p.M.) Na początku wszystko wydaje się być świenie (poza stawką, któa od początku jest nędzna), ale z czasem pracownik czuje się coraz bardziej jak potencjalny (usunięte przez administratora) i zło konieczne! Dodatkowo - powiedziany w twarz zakaz chodzenia na L4, chory masz chodzić do pracy! Firma trzyma się chyba tyko dzięki wytrwałości kilku praowników, bo każda nowa osoba szybko odchodzi. Plusy - świetny zespół pracowników, z którymi dobrze się współpracuje i jak niema szefowej atmosfera jest pozytywna!

Aaa Nowy wpis
@Też były pracownik

A co się stanie jeśli pójdzie się na L4, są jakieś konsekwencje czy jak? Traci się premię? Piszesz też o nędznej stawce początkowej, a czy po czasie, np. po kilku miesiącach można liczyć na coś więcej?

Obecy wieloletni pracownik Nowy wpis
@Też były pracownik

Witam, jestem wieloletnim pracownikiem tej firmy oraz członkiem -słuszniePani zauważyła - tego świetnego zespołu o którym Pani pisze na czele z Panią E. w którym wspieramy się polegamy na sobie i pomagamy sobie wzajemnie. Przykro mi czytając Pani opinie z którymi się nie zgadzam jeżeli komuś zależy na pracy wywiązuje się ze swoich obowiązków wszystko jest w porządku. Natomiast jak jest problem idziemy do Pani E. rozmawiamy i wspólnie szukamy rozwiązania zawsze można się dogadać. Nigdy przez tyle lat pracy Pani E. nie okazała braku szacunku do mnie czy innych pracowników wręcz przeciwnie polega na nas. Zwolnienia lekarskie bywają i z tym nie ma problemu , gorzej jest jeżeli ktoś chodzi co tydzień na L4 wówczas pozostałe osoby muszą nadganiać pracę tej osoby – pacjenci nie mogą czekać bo ktoś jest na chorobowym. Pani E. za osiągnięcia i zaangażowanie potrafi docenić. Przykry i smutny jest fakt pisania nieprawdy o pracodawcy. Każdy kto popracuje troszkę w tej firmie i angażuje się w swoją pracę potwierdzi moje słowa.

Halina

Cześć. Pisaliście tutaj, że umowy śmieciowe a ja jednak znalazłam starą ofertę dla fizjoterapeuty, gdzie oferowali umowę o pracę. To jak z tą umową? Aktualnie można też liczyć na UOP? Od razu na start jest przyznawana? Czy po jakimś konkretnym czasie pracy można dopiero na nią liczyć ?

B.
@Halina

uzyskanie UOP graniczy z cudem. albo zlecenie albo działalność.

@B.

Tak? Orientujesz się może jakie kryteria trzeba spełniać, żeby jednak dostać tę umowę o pracę? Jest możliwa po określonym stażu pracy, czy jakieś inne zasady ma szefostwo? Jak wychodzą zarobki na uz? Niżej ktoś napisał, że lepiej nie wspominać :P Znasz kwotę, jaką oferują na rękę fizjoterapeutom? W sumie ciekawi mnie też, gdzie oni szukają pracowników? Oferty pracy nigdzie nie są widoczne, a rotacja podobno jest ;)

B.

Kryteria - żadne. Taka jest zasada szefostwa i tyle. zarobki- zależy co będziesz robić dokłądnie jako fizjo, bo tam też są jakieś procenty od obsłużonych pacjentów. swego czasu ogłoszenia były na trojmiasto.pl

@B.

Dzięki wielkie za rozjaśnienie. A wiesz może ile samej podstawy oferują, bez tych procentów? Są jakieś nagrody/premie gdy ktoś ma najwięcej wykonanych usług i pacjentów np. w danym okresie, czy tak to nie działa w firmie?

Krystyna

powiedzcie, wczesniej pisaliscie ze mozna tutaj liczyc tylko na umowe zlecenie, ale bylo to w postach sprzed dwoch lat, czy teraz firma stalym pracownikom oferuje umowe o prace ? Na jaki okres ?

B
@Krystyna

Jak chcesz poznać wyzysk, zwłaszcza pani E. ..... Spróbuj

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Ortomax Pomorskie Centrum Protetyki i Ortotyki Narządu Ruchu Sp. z o.o. sp.k.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.

Z Waszych komentarzy wynika, że mogę liczyć tylko na umowę zlecenie. W dodatku, pracownik traktowany jest bez szacunku, co przekłada się na dużą rotację. Czy są jakieś pozytywy z pracy w tym miejscu? Może macie fajny zespół, można liczyć na fajną atmosferę wśród pracowników? Zastanawiam się, czy warto aplikować, nawet gdyby miała to być praca na kilka miesięcy.

b
@Anna

Spróbuj a zobaczysz. Pani E. Bardzo "przemiła" osoba w pierwszym kontakcie. Później, sama się przekonasz, dlaczego tak duża rotacja wśród pracowników.

jahahah

Mogę prosić o więcej informacji na temat pracy na Aniołkach (dzielnica)Gdańsk? Umowy o pracę normalnie i atmosfera?

Google
@jahahah

Nie polecam. Przedmiotowe traktowanie pracownika jak i pacjenta.

Dawid

Czy w firmie jest tylko zleceniówka?

ble ble
@Dawid

zleceniówka i kontrakt. Pierwszy miesiąc będzie uroczo i miło, a potem zaczną się krzyki.

Julia
@ble ble

Cześć, napisałeś, że pierwszy miesiąc będzie uroczo i miło, a potem zaczną się krzyki. Czy możesz napisać coś więcej na ten temat i przybliżyć całą sytuację? O co dokładnie chodzi i dlaczego wraz ze zwiększeniem stażu pracy się coś w tej kwestii zmienia?

Danuta

Gdynia Legionów 165 ORTOMAX 12.11.2020 korzystałam z usług sklepu obsługa profesjonalna bardzo mila polecam.

ktoś

Czy ktoś może się wypowiedzieć jak w tej chwili wygląda atmosfera w pracy i warunki w zakładzie protetyki?

tochybajakas kpina
@ktoś

Odradzam pracę w Ortomax,praca na umowę zlecenie,co 3 miesiące rotacja pracowników,szefowa (usunięte przez administratora) jest niezrownowazona psychiocznie

Zostaw merytoryczną opinię o Ortomax Pomorskie Centrum Protetyki i Ortotyki Narządu Ruchu Sp. z o.o. sp.k. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Ortomax Pomorskie Centrum Protetyki i Ortotyki Narządu Ruchu Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Ortomax Pomorskie Centrum Protetyki i Ortotyki Narządu Ruchu Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Ortomax Pomorskie Centrum Protetyki i Ortotyki Narządu Ruchu Sp. z o.o. sp.k.
1.9/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Mariana Smoluchowskiego 17
    80-214 Gdańsk
  • NIP: 9570013458 REGON: 191888170 KRS: 0000668116

Ortomax Pomorskie Centrum Protetyki i Ortotyki Narządu Ruchu Sp. z o.o. sp.k.