Sunsol Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Sunsol Sp. z o.o.

anonim Nowy wpis
Inne

Patrzę na wymagania, odnośnie Specjalisty ds telemarketingu, typu komunikatywność i gotowy do prowadzenia rozmów sprzedażowych z klientami, czy energiczny głos i pozytywne nastawienie do świata. I liczę, że dowiem się, czy osoby , do których miałbym dzwonić, również są gotowe do prowadzenia jakichkolwiek rozmów związanych z fotowoltaiką? Słowem, czy jest tu baza numerów do osób autentycznie zainteresowanych tematem? Dzwonienie w ciemno do przypadkowych ludzi byłoby dla mnie deprymujące na dłuższą metę.

Nowy wpis

Pracodawca

 Aktualność
Wywiad z prezesem SunSol na portalu Gram w Zielone
Rząd ogłosił program dotacji na domowe elektrownie wiatrowe. Portal Gram w Zielone poprosił prezesa firmy SunSol, Michała Kitkowskiego, aby wypowiedział się jako ekspert czy zapowiedziane dofinansowanie pomoże, czy może zaszkodzi rozwojowi krajowego rynku domowych turbin wiatrowych. 
Wywiad można przeczytać klikając w link: Dofinansowanie na domowe elektrownie wiatrowe - za i przeciw
Zachęcamy do czytania!
Pytanie
 Pytanie

Ogłoszenie na Praktykant do Sunsol Sp. z o.o. pojawiało się w Trojmiasto.pl, polecacie aplikować?

Pracodawca
Pracodawca
@Pytanie

Mocno zachęcamy do aplikowania na praktyki w SunSol. Osoby, które zaczynały od praktyk obecnie na stałe współpracują z firmą nie przerywając nauki na studiach. Możliwa jest praca zdalna. Jeśli ktoś jest zaangażowany i ma czas łatwo awansować na stanowisko młodszego specjalisty.

anonim Nowy wpis
Inne
@Pracodawca

O, super z tymi praktykami. A gdzie sa ogłoszenia dla praktykantów? Bo na stronie firmy szukacie montera, doradcy, ale nie ma nic o praktykach. Czy trzeba czekać na ogłoszenia na praktyki czy można wysłać cv po prostu do biura z dopiskiem, że to cv na praktyki?

Nowy wpis

Pracodawca

@anonim

Ogłoszenie jest na portalu trojmiasto.pl - https://ogloszenia.trojmiasto.pl/praca-zatrudnie/praktykistaz-w-dziale-projektowania-instalacji-fotowoltaicznych-ogl65204958.html Możesz wysłać cv na adres: biuro@sunsol.pl Zapraszamy!

Administrator

Mam doświadczenie w pracy jako Specjalista Ds. Wsparcia sprzedaży. Myślicie, że firma Sunsol Sp. z o.o. będzie w przyszłości potrzebować takich pracowników?

Pracodawca
Pracodawca
@Administrator

Właśnie rekrutujemy na stanowisko Specjalisty ds wsparcia sprzedaży. Zachęcamy do zapoznania się z treścią ogłoszenia na to stanowisko: https://www.gowork.pl/oferta/specjalista-ds-wsparcia-sprzedazy,77IEgxfUT3sQb6oHRuoxx3,gdansk i wysłania cv .

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Sunsol Sp. z o.o. na stanowisko Doradca techniczno-handlowy ds OZE? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Zbyszko
Inne

W propozycji pracy dla Specjalisty ds. handlowych z końca maja nie podano zakresu wynagrodzenia. Kto dopisze, ile to może być podstawy i prowizji? Co do umowy, to widzę, że jest wybór, a czy wśród dostępnych narzędzi pracy jest również auto do użytku prywatnego?

Pracodawca
Pracodawca
@Zbyszko

W zależności od zaangażowania i Twojej skuteczności przewidujemy wynagrodzenie na poziomie od 8000 PLN do 15 000 PLN brutto. Najlepsi doradcy SunSol osiągają zarobki na poziomie 20 000 PLN brutto. Co miesiąc otrzymujesz dużą pulę leadów sprzedażowych, więc bez problemu jesteś taką kwotę w stanie wygenerować.

Angelka
Inne

Jest tu jakaś osoba, która tam pracowała na stanowisku doradcy techniczno - handlowego może? Chciałabym coś więcej wiedzieć o tym systemie pracy hybrydowym, nigdy wcześniej tak nie pracowałam, a w ogłoszeniu jest napisane, że tak to tam działa. "Częściowo w domu" tzn ile godzin tak muszę pracować w tygodniu?Pozdrawiam

Marketing SunSol
Pracownik
@Angelka

Nie ma określonej liczby godzin pracy zdalnie. Doradca sam wybiera, czy bardziej pasuje mu praca z domu czy w biurze. Oczywiście mówimy o Gdańsku, bo tu się mieści biuro firmy. Niektórzy doradcy na stałe pracują zdalnie, bo działają na terenie innych województw. Dużo też czasu spędzają w terenie, na spotkaniach z klientami. Ale są osoby, które zdecydowanie wolą pracę w biurze i mają taką możliwość. Godziny pracy też są elastyczne. Ogólnie przyjęte jest, że pracuje się od 8:00 do 16:00, ale są osoby, które wolą przyjść później i zostać do 18:00. Generalnie jest duża elastyczność.

anonim
Inne
@Marketing SunSol

Jeśli pracuje się z domu, to czy można liczyć na pomoc firmy i na niezbędne narzędzia pracy? W trybie home office obowiązują takie same zasady, jeśli chodzi o godziny? Czy można je troszkę rozszerzyć i pracować w jeszcze innych? Myślę nad aplikacją :P

Marketing SunSol
Pracownik
@anonim

Każda osoba zatrudniona otrzymuje laptop i telefon. Odnośnie godzin, to tak jak pisałam w biurze jest system 8:00-16:00 i jeśli działasz z domu, to podobnie. Natomiast jeśli chcesz sobie przesunąć ten zakres, np 9:00-17:00 to masz taką możliwość. Ważne, żeby się wywiązywać z powierzonych obowiązków. Natomiast warto być pod telefonem, bo w nagłych sprawach można się spodziewać kontaktu od prezesa.

Anon
Pracownik
@Angelka

Na dziale handlowym liczy się głównie sprzedaż tak samo dla ciebie jak i dla firmy, więc nikt nie rozlicza cię z godzin pracy w ciągu dnia, pod tym kątem jest raczej luźno. Możesz pracować z domu, możesz przyjść do biura, up to you ;).

anonim
Inne
@Anon

Napisałeś, że na dziale handlowym pracownicy nie są rozliczani z godzin pracy, czyli jeżeli wyrobie się ze swoją pracą w 5 h to 3 h mogę już nie pracować a płatną mam całą dniówkę?

Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda rozmowa w Sunsol Sp. z o.o. na stanowisko projektant? Z iloma osobami się rozmawia? 2 lutego pojawiło się ogłoszenie.

Marketing SunSol
Pracownik
@Pytanie

Dzień dobry, Rozmowę rekrutacyjną z kandydatem na projektanta przeprowadzają dwie osoby - Kierownik działu projektowego i Dyrektor ds handlowych. Serdecznie zapraszamy!

Ewe
Były pracownik

Super ekipa to najmocniejsza cześć tej firmy aż chce sie przychodzić. Jest luz ale nie w handlowym tam ciśnienie na wynik. Firma poukładana, ale dyżury do sprzątania to jakaś pomyłka, w poprzedniej firmie była co rano soba zmywająca naczynia, więc żenada. Ale tak mogę polecić

anonim
Inne
@Ewe

Serio prócz swoich obowiązków jeszcze dyżury do sprzątania. Czemu firma zrezygnowała z osoby która się tym zajmował skoro wcześniej była? Jakieś oszczędności czy kierownictwo uważa że pracownicy sami powinni trzymać porządek. Często są takie dyżury i jak długo trwają?

Marketing SunSol
Pracownik
@anonim

@PL nigdy w firmie nie było dyżurów zmywania. Po prostu jest zasada, że każdy po sobie myje swój kubek czy talerzyk. Ale potwierdzam, że jest niewielki aneks kuchenny i nie ma zmywarki. Także spokojnie, zajmujesz się tylko swoimi obowiązkami.

pracownik
Pracownik

Bardzo polecam pracę w firmie Sunsol. Świetni ludzie, Prezes bardzo w porządku. Jak wiesz, za co odpowiadasz i potrafisz sobie zorganizować pracę to szefostwo daje wolną rękę. Chętnie przystaje na Twoje pomysły, nie blokuje działań. Trzeba chcieć i robić, zamiast oczekiwać, że ktoś za Ciebie zorganizuje pracę. Zarobki na wysokim poziomie. Bardzo polecam!

Obecny
Pracownik

Nie będę bardzo się rozwodzić, ale nie polecam zatrudniania się w tej firmie. Jeżeli jesteś młody i chcesz się czegoś nauczyć, to nie bardzo jest od kogo, a jeżeli masz już wiedzę i doświadczenie to i tak nikt Cię nie posłucha.

Tadek
Pracownik

Firma fajna, jest luz i fajni ludzie dużo się można nauczyć jak się chce. Trochę za dużo bumelantów i czarodzieji jak na firmę o takich rozmiarach, ale zawsze się jacyś trafiają . Przydałaby się nowa siedziba bo teraz to trzeba jeździć miedzy Gdańskiem a Rumią i w korkach stoisz.

Administrator

Twój komentarz może pomóc tworzyć zjawisko polskiego rynku pracy bez tajemnic. Już teraz dodaj opinię na temat firmy Sunsol Sp. z o.o. w miejscowości Warszawa jako pracodawcy. Twoja wypowiedź ma znaczenia.

Szuro
Pracownik
@Administrator

Firma spoko dużo młodych osób i luźna atmosfera w firmie. Po małej rodzinnej firmie zamienia się powoli w korpo i to jest trochę problem, bo ludzi przybywa i masz mniejszy wpływ na to co się dzieje. Ale nadal spoko praca jak trzeba cos załatwić na mieście można wyjść, jak robisz robotę. Przydałoby się więcej imprez integracyjnych zorganizowanych przez firmę, bo tak sami organizujemy wypady na miasto. Polecam.

Administrator

Czy ktoś pracował kiedyś w firmie Sunsol Sp. z o.o. jako Monter? Jakie macie wrażenia?

Rafi
Pracownik
@Administrator

Sprzęt na busach kompletny wszystko na Makitach ciuchy robocze i buty dają nowe jak się sprawdzisz po jakimś miesiącu a tak dają używane. Kasa duża jak się szybko robi wiec zależy od ekipy generalnie na umowę wychodzi z 30-35 zł na godzinę wiec z 6000-8000 na rękę można wyciągnąć kiero tysiaka więcej, można na działalność i tu kasa jest lepsza. Robota na dachu jak się wkręcisz i zgrana ekipa idzie szybko. Magazyn daje d..y czasem trzeba patrzeć im na ręce a tak polecam.

Rufus
Pracownik

Fajna atmosfera w pracy, fajni ludzie - większość młodych. Co do prezesów to dbają o pracowników, jak wybuchła wojna to zorganizowali akcje sprowadzania rodzin, załatwiali mieszkania, była zbiórka rzeczy. Faktycznie przydałoby się określić kompetencje niektórych osób, bo część ewidentnie nie pracuje i gdzieś się kręciła co wkurza i demotywuje tych co pracują. I tak ludzie to najlepsza część tej firmy.

Administrator

Zaciekawiła mnie oferta pracy w firmie Sunsol Sp. z o.o. jako Praktykant. Wiecie coś więcej o tym pracodawcy? Jak go oceniacie?

Angry
Były pracownik
@Administrator

Jako praktykant spoko, ludzie są fajni, pomocni, (usunięte przez administratora)

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Ciekawy
Inne
 Pytanie

A jak z płynnością? Płace, dostawcy etc.

Wenus z Milo
Pracownik
@Ciekawy

Płace (usunięte przez administratora)są na czas, a co do reszty to nie mam takiej wiedzy.

Zostaw merytoryczną opinię o Sunsol Sp. z o.o. - Gdańsk

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Sunsol Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Sunsol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Sunsol Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 4 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sunsol Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii