5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Sunsol Sp. z o.o.

Nowy wpis

Aktualność
Wywiad z prezesem SunSol na portalu Gram w Zielone
Rząd ogłosił program dotacji na domowe elektrownie wiatrowe. Portal Gram w Zielone poprosił prezesa firmy SunSol, Michała Kitkowskiego, aby wypowiedział się jako ekspert czy zapowiedziane dofinansowanie pomoże, czy może zaszkodzi rozwojowi krajowego rynku domowych turbin wiatrowych.
Wywiad można przeczytać klikając w link: Dofinansowanie na domowe elektrownie wiatrowe - za i przeciw
Zachęcamy do czytania!

Ogłoszenie na Praktykant do Sunsol Sp. z o.o. pojawiało się w Trojmiasto.pl, polecacie aplikować?

Mocno zachęcamy do aplikowania na praktyki w SunSol. Osoby, które zaczynały od praktyk obecnie na stałe współpracują z firmą nie przerywając nauki na studiach. Możliwa jest praca zdalna. Jeśli ktoś jest zaangażowany i ma czas łatwo awansować na stanowisko młodszego specjalisty.

@Pracodawca

O, super z tymi praktykami. A gdzie sa ogłoszenia dla praktykantów? Bo na stronie firmy szukacie montera, doradcy, ale nie ma nic o praktykach. Czy trzeba czekać na ogłoszenia na praktyki czy można wysłać cv po prostu do biura z dopiskiem, że to cv na praktyki?

Nowy wpis

Ogłoszenie jest na portalu trojmiasto.pl - https://ogloszenia.trojmiasto.pl/praca-zatrudnie/praktykistaz-w-dziale-projektowania-instalacji-fotowoltaicznych-ogl65204958.html Możesz wysłać cv na adres: biuro@sunsol.pl Zapraszamy!

Mam doświadczenie w pracy jako Specjalista Ds. Wsparcia sprzedaży. Myślicie, że firma Sunsol Sp. z o.o. będzie w przyszłości potrzebować takich pracowników?

Pracodawca Nowy wpis

Właśnie rekrutujemy na stanowisko Specjalisty ds wsparcia sprzedaży. Zachęcamy do zapoznania się z treścią ogłoszenia na to stanowisko: https://www.gowork.pl/oferta/specjalista-ds-wsparcia-sprzedazy,77IEgxfUT3sQb6oHRuoxx3,gdansk i wysłania cv .

Zbyszko

W propozycji pracy dla Specjalisty ds. handlowych z końca maja nie podano zakresu wynagrodzenia. Kto dopisze, ile to może być podstawy i prowizji? Co do umowy, to widzę, że jest wybór, a czy wśród dostępnych narzędzi pracy jest również auto do użytku prywatnego?

@Zbyszko

W zależności od zaangażowania i Twojej skuteczności przewidujemy wynagrodzenie na poziomie od 8000 PLN do 15 000 PLN brutto. Najlepsi doradcy SunSol osiągają zarobki na poziomie 20 000 PLN brutto. Co miesiąc otrzymujesz dużą pulę leadów sprzedażowych, więc bez problemu jesteś taką kwotę w stanie wygenerować.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Sunsol Sp. z o.o. na stanowisko Doradca techniczno-handlowy ds OZE? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Angelka

Jest tu jakaś osoba, która tam pracowała na stanowisku doradcy techniczno - handlowego może? Chciałabym coś więcej wiedzieć o tym systemie pracy hybrydowym, nigdy wcześniej tak nie pracowałam, a w ogłoszeniu jest napisane, że tak to tam działa. "Częściowo w domu" tzn ile godzin tak muszę pracować w tygodniu?Pozdrawiam

@Angelka

Nie ma określonej liczby godzin pracy zdalnie. Doradca sam wybiera, czy bardziej pasuje mu praca z domu czy w biurze. Oczywiście mówimy o Gdańsku, bo tu się mieści biuro firmy. Niektórzy doradcy na stałe pracują zdalnie, bo działają na terenie innych województw. Dużo też czasu spędzają w terenie, na spotkaniach z klientami. Ale są osoby, które zdecydowanie wolą pracę w biurze i mają taką możliwość. Godziny pracy też są elastyczne. Ogólnie przyjęte jest, że pracuje się od 8:00 do 16:00, ale są osoby, które wolą przyjść później i zostać do 18:00. Generalnie jest duża elastyczność.

@Marketing SunSol

Jeśli pracuje się z domu, to czy można liczyć na pomoc firmy i na niezbędne narzędzia pracy? W trybie home office obowiązują takie same zasady, jeśli chodzi o godziny? Czy można je troszkę rozszerzyć i pracować w jeszcze innych? Myślę nad aplikacją :P

Marketing SunSol

Każda osoba zatrudniona otrzymuje laptop i telefon. Odnośnie godzin, to tak jak pisałam w biurze jest system 8:00-16:00 i jeśli działasz z domu, to podobnie. Natomiast jeśli chcesz sobie przesunąć ten zakres, np 9:00-17:00 to masz taką możliwość. Ważne, żeby się wywiązywać z powierzonych obowiązków. Natomiast warto być pod telefonem, bo w nagłych sprawach można się spodziewać kontaktu od prezesa.

Anon
@Angelka

Na dziale handlowym liczy się głównie sprzedaż tak samo dla ciebie jak i dla firmy, więc nikt nie rozlicza cię z godzin pracy w ciągu dnia, pod tym kątem jest raczej luźno. Możesz pracować z domu, możesz przyjść do biura, up to you ;).

@Anon

Napisałeś, że na dziale handlowym pracownicy nie są rozliczani z godzin pracy, czyli jeżeli wyrobie się ze swoją pracą w 5 h to 3 h mogę już nie pracować a płatną mam całą dniówkę?

Jak wygląda rozmowa w Sunsol Sp. z o.o. na stanowisko projektant? Z iloma osobami się rozmawia? 2 lutego pojawiło się ogłoszenie.

Marketing SunSol

Dzień dobry, Rozmowę rekrutacyjną z kandydatem na projektanta przeprowadzają dwie osoby - Kierownik działu projektowego i Dyrektor ds handlowych. Serdecznie zapraszamy!

Ewe

Super ekipa to najmocniejsza cześć tej firmy aż chce sie przychodzić. Jest luz ale nie w handlowym tam ciśnienie na wynik. Firma poukładana, ale dyżury do sprzątania to jakaś pomyłka, w poprzedniej firmie była co rano soba zmywająca naczynia, więc żenada. Ale tak mogę polecić

@Ewe

Serio prócz swoich obowiązków jeszcze dyżury do sprzątania. Czemu firma zrezygnowała z osoby która się tym zajmował skoro wcześniej była? Jakieś oszczędności czy kierownictwo uważa że pracownicy sami powinni trzymać porządek. Często są takie dyżury i jak długo trwają?

Marketing SunSol

@PL nigdy w firmie nie było dyżurów zmywania. Po prostu jest zasada, że każdy po sobie myje swój kubek czy talerzyk. Ale potwierdzam, że jest niewielki aneks kuchenny i nie ma zmywarki. Także spokojnie, zajmujesz się tylko swoimi obowiązkami.

Bardzo polecam pracę w firmie Sunsol. Świetni ludzie, Prezes bardzo w porządku. Jak wiesz, za co odpowiadasz i potrafisz sobie zorganizować pracę to szefostwo daje wolną rękę. Chętnie przystaje na Twoje pomysły, nie blokuje działań. Trzeba chcieć i robić, zamiast oczekiwać, że ktoś za Ciebie zorganizuje pracę. Zarobki na wysokim poziomie. Bardzo polecam!

Obecny

Nie będę bardzo się rozwodzić, ale nie polecam zatrudniania się w tej firmie. Jeżeli jesteś młody i chcesz się czegoś nauczyć, to nie bardzo jest od kogo, a jeżeli masz już wiedzę i doświadczenie to i tak nikt Cię nie posłucha.

Tadek

Firma fajna, jest luz i fajni ludzie dużo się można nauczyć jak się chce. Trochę za dużo bumelantów i czarodzieji jak na firmę o takich rozmiarach, ale zawsze się jacyś trafiają . Przydałaby się nowa siedziba bo teraz to trzeba jeździć miedzy Gdańskiem a Rumią i w korkach stoisz.

Twój komentarz może pomóc tworzyć zjawisko polskiego rynku pracy bez tajemnic. Już teraz dodaj opinię na temat firmy Sunsol Sp. z o.o. w miejscowości Warszawa jako pracodawcy. Twoja wypowiedź ma znaczenia.

Szuro

Firma spoko dużo młodych osób i luźna atmosfera w firmie. Po małej rodzinnej firmie zamienia się powoli w korpo i to jest trochę problem, bo ludzi przybywa i masz mniejszy wpływ na to co się dzieje. Ale nadal spoko praca jak trzeba cos załatwić na mieście można wyjść, jak robisz robotę. Przydałoby się więcej imprez integracyjnych zorganizowanych przez firmę, bo tak sami organizujemy wypady na miasto. Polecam.

Czy ktoś pracował kiedyś w firmie Sunsol Sp. z o.o. jako Monter? Jakie macie wrażenia?

Rafi

Sprzęt na busach kompletny wszystko na Makitach ciuchy robocze i buty dają nowe jak się sprawdzisz po jakimś miesiącu a tak dają używane. Kasa duża jak się szybko robi wiec zależy od ekipy generalnie na umowę wychodzi z 30-35 zł na godzinę wiec z 6000-8000 na rękę można wyciągnąć kiero tysiaka więcej, można na działalność i tu kasa jest lepsza. Robota na dachu jak się wkręcisz i zgrana ekipa idzie szybko. Magazyn daje d..y czasem trzeba patrzeć im na ręce a tak polecam.

Rufus

Fajna atmosfera w pracy, fajni ludzie - większość młodych. Co do prezesów to dbają o pracowników, jak wybuchła wojna to zorganizowali akcje sprowadzania rodzin, załatwiali mieszkania, była zbiórka rzeczy. Faktycznie przydałoby się określić kompetencje niektórych osób, bo część ewidentnie nie pracuje i gdzieś się kręciła co wkurza i demotywuje tych co pracują. I tak ludzie to najlepsza część tej firmy.

Zaciekawiła mnie oferta pracy w firmie Sunsol Sp. z o.o. jako Praktykant. Wiecie coś więcej o tym pracodawcy? Jak go oceniacie?

Angry

Jako praktykant spoko, ludzie są fajni, pomocni, (usunięte przez administratora)

Ciekawy

A jak z płynnością? Płace, dostawcy etc.

Wenus z Milo
@Ciekawy

Płace (usunięte przez administratora)są na czas, a co do reszty to nie mam takiej wiedzy.

Zostaw merytoryczną opinię o Sunsol Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Sunsol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sunsol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sunsol Sp. z o.o.?