Opinie o Inter Groclin Auto w Grodzisk Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Inter Groclin Auto. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Inter Groclin Auto o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inter Groclin Auto w Grodzisk Wielkopolski

taki ktoś

Karolina do dziś są reklamacje na te pająki co robilas twoja Urbaniaczka znała się tylko na kapowaniu i plotach krowa gruba. PAS z Opalenicy to też bałagan uczą 1 dzien

lala
@taki ktoś

chyba coś jest z tobą nie tak sama nienawiść w tobie ciekawe dlaczego wogóle to forum to cyrk przeciez wielu ludzi już dawno zapomniało o groclinie i zyja swoim zyciem ale widocznie wam wciąż mało sensacji

gość

Jak robia?jak je zwolnili w pazdzierniku te dwie,no chyba ze znowu przyjete

inteligentny

Do prawdy.-Masz słuszną,oczywistą rację to co napisałeś(aś).Zyczę powodzenia w poszukiwaniu pracy tej wymażonej i wyrozumiałych i dobrych ludzi w tej nowej pracy.A swojego nazwiska nie ujawnię bo ze względu na tych ludzi fałszywych w firmie Groclin,mogli mi zaszkodzić w szukaniu innej pracy!Powodzenia.Pozdro.

@inteligentny

TAK MASZ RACJĘ!!! Po co kusić los, jeszcze by wydzwaniali do kierownictwa do tej firmy w której pracujemy i głupoty z mściwości i nienawiści wymyślali na Nasz temat, aby Na zaszkodzić!!!!!!! Ale tych powyższych, co wymieniłam w poprzednim poście to zal mi, już im nic nie zostało, tylko oczernianie i pojeżdżania po KAROLINIE - aż tak Jej zazdroszczą! - To niech też tak sobie życie ułożą jak Ona, chociaż wątpię w to, żeby aż tyle im odwagi starczyło - bo KAROLINA jest oryginał nie do podrobienia!!!:):):):):):):)

PRAWDA

BOŻE - jaki tutaj fałsz i obłuda i zazdrość, co to robi z człowiekiem, i pomyśleć, że ja z takimi jak to KAROLCIA napisała kiedyś tu na forum - HADZIAJAMI jeszcze muszę pracować, ale nie długo, bo złożyłam papiery w PHOENOX CONTACT WIELKOPOLSKA!!!!!!! - tam całkiem inni ludzie pracują, lojalni, rzetelni, którzy nie zwracają uwagi na to, czy ktoś ma wymalowane usta czy nie, patrzą na siebie jak wyglądają, dzięki Bogu, ze Panie Agniesz.....ka Urb...... i Karol....ina Wiecz...... już odeszły z tego HADZIAJSTWA i od takich chorych obłąkanych i mściwych ludzi jak Wy tu jestescie i ułożyły sobie życie, a to co pisze inteligentny to racja i prawda i tak jak już pisałem TYLKO PRAWDA MOŻE NAS WYZWOLIĆ!!!!!!!!!!!!!!! Natomiast jedna z konza, taki ktoś, fiki miki, zbychu, benia, wercia czy pożal się Boże anymaniak tacy mądrzy w pysku, ale Swojego prawdziwego nazwiska jakoś nie ujawniają! Czego się boją? Tacy ludzie nie zasługują ani na szacunek ani na kopnięcie w (usunięte przez administratora) - szkoda nogi i palcy u nóg na takich jak Wy i Wam podobnych

xyz
@PRAWDA

A to ciekawe Phoenix Contact Wielkopolska to takie cudowne miejsce pracy??? poczytaj na ich forum jak tam jest cudownie - wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. A tak naprawdę to zarówno w Groclinie jak i Phoenixie innych firmach - zależy na jaki dział trafisz. I to wszystko w temacie.

@xyz

Otóż nie XYZ - źle to ująłeś - wszędzie dobrze, gdzie się nie ma do czynienia z takimi ludźmi jak Panie(usunięte przez administratora) To obojętnie w jakim zakładzie można pracować, byle Ci ludzie tam nie byli!!!!!!!!!! Współpraca z takimi jak Oni, to nie współpraca tylko istna masakra, nawet gorzej, trudno określić, bo to są ludzie chorzy, na niczym się nie znający!!!!!!!!!!!!!!!! Tacy jak Oni do jakiejkolwiek firmy by nie poszli, to ta firma tak samo by podupadła jak Inter Groclin Auto!!!!!!!!!!!!!!!! Więc dzięki Bogu, ze nie trafili do Phoenix Contact Wielkopolska w Nowym Tomyślu czy do Prettl Appliance Systems - PAS Polska w Opalenicy, bo wtedy, w powiecie grodziskim już nigdzie nie było by pracy, bo te zakłady również by rozpier...........dolili jak GROCLIN GROUP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam resztę PRACOWNIKÓW z GROCLINU - tych kompetentnych i pracowitych!!!!!!

mały
@PRAWDA

Racja 100 %. W każdym zdaniu się zgadzam z Tobą. Tylko, że w Wielkopolsce lub PASie żadna z tych osób by miejsca nie zagrzała! Po pierwsze tam liczy sie praca i wydajność, po drugie są tam kompetentne osoby zarządzające z głową na karku i do takich scen by nie doszło! Zobaczcie sobie jak w w/w firmach funkcjonują systemy wspomagające produkcje, a w IGA? W IGA zonk.

@mały

Tak mały, o tym nie pomyślałam, faktycznie, przecież sama w Prettl Appliance Systems - PAS Polska w Opalenicy pracowałam i wiem, ze Ci co po chwilę łazili na papierosa a 100% wydajności nie wyrabiali to po miesiącu wylot na zbity pys....k - takie osoby dłużej by nie śmierdziały, a w GROCLINIE jaki kierownik na konzie takie pracownice i nie dziwota, że to dział i zakład upadły na pysk!!!!!!!!!!!! Do takich firm jak Phoenix Contact Wielkopolska w Nowym Tomyślu czy do Prettl Appliance Systems - PAS Polska w Opalenicy to Inter Groclin Auto Sp. z o.o. za panowania ludzi z Kabel Technik Polska i Prezesa Niemca musiała by się zesrać pod względem zarządzania, przyjmowania na kierownicze stanowiska i brygadzistek czy liderek ludzi kompetentnych, znających się na tych wiązkach kablowych, a nie kolesiostwo po znajomości ze szkoły!!!!!!!!!!!!!!!! No i z tego wszystkiego zamiast Bóg wie jak wielkiego interesu wyszły same szkody, na których najbardziej i to niesprawiedliwie ucierpieli pracownicy, co naprawdę na tym się znali, bo większość ludzi w GROCLINIE to byli pracownicy z Prettl Appliance Systems - PAS Polska w Opalenicy - więc Oni mieli duże pojęcie o wiązkach kablowych np. takie osoby jak: Patrycja Dziur..... Marysia Gierliń...... Agnieszka Urban.... Ania Gozd...... Izabela Kaczmar...... Katarzyna Skib........ - Kasia to pracowała w Phoenix Contact Wielkopolska w Nowym Tomyślu i zarowno w Prettl Appliance Systems - PAS Polska w Opalenicy - to miala podwojne doświadczenie, no i jeszcze Pani Karolina Gorzel....... Wiecz....... - która wiązki zarówno na GETRIEBE, HALSSBERGU i na KONZIE znała na pamięć i na sztekowaniu jechała bez rysunku ni to bezbłędnie - wiem, bo sama z Nią współpracowałam, co prawda poznalyśmy się na VOLVO na WROCŁAWIU - bo tam też dużo umiała sztekowac na pamięć i wizualnie sprawdzała też!!!!!!! Ale zarówno Karolina jak i Agnieszka U. same odeszły - Agnieszka pracuje w Phoenix Contact Wielkopolska w Nowym Tomyślu, a KAROLCIA wyszla za mąż i ułożyła sobie życie w Sandomierzu u boku Swego kochającego męża, a pozostali jak zostali potraktowani, za Swoją rzetelną pracę, zostawaniu na nadgodzinach, gorzej jak psy, nie warto być dobrym i kierownictwu czy szanownemu dyrektorstwu za dużo pokazywać, bo jest się na końcu kopniętym w tyłek, a takie Magda H. i Natalia P. do dzisiaj pracują - Magda na SKANII, a Natalia na KONZIE - bliżej łysego, żeby w kazdej chwili mu druta pociągnąć!!!!!!!!!!! I TYLE NA TEMAT - smutne, ale jakże prawdziwe - Groclinowska rzeczywistość - sam fałsz i obłuda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Inter Groclin Auto się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
inteligentny

To nie są pierdoły,tylko rzeczywista,uczciwa prawda o tych osobach co jest napisane!!Prawda i dobro nas wyzwoli a nie kłamstwo i zło!!A ten kto nie jest za dobrem,to nie powinien się wypowiadać na tym forum!!!Wszyscy jeszcze pracujący w firmie Groclin,wezcie się do pracy,bo niedługo ten słynny zakładzik upadnie i co wtedy??!!!Pozdro dla benii.

Benia

Toś kolego uciszył to forum! Już o pierdołach nie piszą!

fiki miki

Toś ziom pocisnął!

jedna z Konza

Karolina weź sie ogarnij w koncu a nie napisz jeszcze recenzje tu na forum o swoim życiu zajmij sie lepiej szukania nowej pracy bo nie pracujesz już w Groclinie a cały czas cos komentuje na tym forum

inteligentny

Masz rację ,tacy ludzie jak Serwowie nie mają serca!!!A ten KSIĄDZ powinien być zgłoszony kurii i do Watykanu do papieża,wydalony z Kościoła!,bo Ojca św.mamy naprawdę dobrego,sam już zrobił z niektórymi KSIĘŻMI porządek!!Ja już to zrobiłem!!!!!

Tak to jest rzeczywista prawda o osobach Serwach,PRAWDA W OCZY KOLE.Sam się przekonałem!!Serwowie to ludzie którzy zmieniają księży z dobrej drogi na złą.A ta osoba jest zaślepiona i wierzy im!!Mówią o dobrych i uczciwych ludziach kłamliwie,następnie taki Adrian Serwa wysyłał meila do innego zakładu pracy-gdzie ta osoba(uczciwa,dobra) pracowała i opowiada szefostwu same kłamstwa aby jej zaszkodzić!!Niech da pan Adrian spokój tej osobie uczciwej i niech nie stoi na przeszkodzie w znalezieniu pracy!!!A taki KSIĄDZ powinien być do kurii zgłoszony i usunięty z Kościoła!!!

taki ktos

Widac jak mało wiesz KAROLINO a w zasadzie nic bo na hallsbergu układała i kostkowała tak samo na konz tylko ty nic poza soba błyszczykiem i lusterkiem nie widziałaś.

taki ktos

Jestes mlodą męzatką zajmij się swoim życiem i mężem chyba że pisanie tu jest ważniejsze niż sex i mąż albo już cię ma dość ten twój książe. Drukowaniem kości zajmuje się laser nie ona nie ona popełniła błąd. A i mieszka w Nowym Tomyslu. Ogarnij się wyglądałas z tym błyszczykiem wyglądałas jak pani co ciałem zarabia pod latarnią

anymaniak

Czy ty sie z choinki przedswiątecznej kobieto urwałaś? Wywalili cie z groclinu ze względu na redukcję etatów. Zapewne już składałaś gdzieś swoje CV. I co? Ostatni okres zatrudnienia masz wypisany OD - DO i miejsce pracy GROCLIN. Twój potencjalny przyszły pracodawca może cie przeswietlić podobnie jak ty go. On wejdzie tu na forum i przeczyta twoje wpisy, zobaczy to marudzenie, wymyślanie i wymadrzanie sie i co? Pozdrowi cię środkowym palcem, najzwyczajniej podziękuję. Rozważ mój wpis, daj sobie na wstrzymanie i przemyśl swoje postepowanie, odpowiedz sobie po cichu czy chcesz pracować, czy mieć dziekowane przez każdego pracodawcę, który odwiedzi to forum i poczyta sobie twoje wypociny. Tak jak kolega wyżej wspomniał, zajmij się mężem, odprężcie się pod kołdrą a będzie napewno przyjemjiej wam choć przez chwilę.

zbychu
@anymaniak

Masz racje ziomek! Każdy w swoje sprawy. Rozgrzebujecie stare tematy zamiast skończyć je raz na zawsze. Już tam większość z was na pracuje, a żyjecie tym zakładem na całego. Odpuśćcie sobie!

wercia
@anymaniak

100% racji! Zamiast tracić czas wpisując tu coś co chwila niech lepiej mężowi dobrze zrobi.

Taka Jedna...;)

Aha.... jeszcze zapomniałam dodać, że KAROLCIA nigdy wiązek nie zakówał, ale w kontaktach i niektórych indeksach kontaktów i silków od zakucia też się znała, bo raz mi na zakucie przynosiła, żebym jej zakuła jeden kabel - więc prawie wszystko wiedziała i umiała i jak już pisałam wielu jej tego zazdrościło i raziło to w oczy

Kto(usunięte przez administratora)wykasował te święte słowa o tych osobach SERWACH?!Tak to jest rzeczywista prawda co o nich było napisane!PRAWDA NAS WYZWOLI!!

taki ktos

Nikt nie umie wszystkiego ale to prawda (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora)były mądre jak je się uczyło ale zero od siebie nowym osobom tam nie miał kto uczyć czaplinek nie miał czasu a liderki i brygadzistki prawie żadna nie miały pojęcia o niczym. Jak potrzebowałam pomocy to szłam do kosmitki bo ona zawsze znalazła czas

Taka Jedna...;)
@taki ktos

Ale KOSMITKA wszystkiego nie umiała! Jedyne na czym się znała to na zakuwaniu, na przekrojach kabli i na kontaktach, a jeśli chodzi o kostkowanie, to w ogóle zielonego pojęcia nie miła co do czego gdzie i jak, tak samo na układaniu wiązki na brecie - w tych rzeczach była głupia do potęgi trzeciej i jedyne jeszcze co potrafiła to krzyczeć i się wymądrzać

Jasiu K

:)...może lepiej do sądu :) napisać :)

janwar.
@Jasiu K

A po co do Sądu?!W Sądzie są matactwa!!! to nadaje się do telewizji,sprawy do reportera.Tam pani Jaworowicz zajmuje się takimi sprawami osób pokrzywdzonych!

taki ktoś

Zamiast tu pisać napiszcie do prezesa i zarządu to nikt nie czyta

janwar

Pracując w innej firmie dowiedziałem się że pan Piotr Napierała (brygadzista,pózniej krojczy),jest to człowiek który mści się nad osoba uczciwą,dobrze wykonującą swoją pracę,zrobił korektę w komputerze-najmniej błędów skóry osoby uczciwej przypisał na osoby które mają najwięcej błędow(jest to świństwo),wydzwania do innego zakładu gdzie ta osoba uczciwa pracowała i mówi kierownictwu zakłamane słowa które nie są prawdą.A mianowicie zagraża aby nie przedłużali jej więcej umowy. Chcę aby ten człowiek dał tej osobie dobrej, uczciwej spokój i nie krzywdził jej.

jedna z wielu

W tekscie jest pomyłka NIE 23 DNIACH A 2 LUB 3 DNIACH !!!~!!! PRZEPRASZAM!!

hej karolina - wyluzuj czytam to forum i juz sie pogubilem idz moze do dobrego psychiatry ,bo pisanie sama ze soba to niezdrowe prawda, nie obibok i tym podobne to ty nie wstyd ci

ketie
@ja

Tak to jest prawda,co piszą o tym jak tam jest!Sam się przekonałem co do niektórych osób!!Ten nowy prezes powinien zrobić z tymi wszystkimi porządek,to by była całkiem inna firma!!Proszę nie wypowiadać się na ten temat i nie bronić już tych OBIBOKÓW!!Ta nowa produkcja już upada,jedyna produkcja to jest w Pasie Opalenica,tam jest wszystko na swoim miejscu!!Kończę bo nie ma co się wypowiadać o tej chorej firmie Groclin!!!

@ketie

Masz rację katie - ale oprócz PASA w Opalenicy jest jeszcze jedna bardzo porządna firma z 20 - letnim stażem, która również zajmuje się produkcją wiązek kablowych, a jest nią PHOENIX CONTACT WIELKOPOLSKA w Nowym Tomyślu. I takie firmy jak PAS w Opalenicy czy WIELKOPOLSKA w Nowym Tomyślu będą istniały jeszcze długie lata i nigdy nie upadną, bo tam firmą i działami zarządzają ludzie kompetentni, którzy znają się na tym, a nie czyściciele basenów, rybacy itp. No a Inter Groclin Auto - a tak właściwie teraz za nowego Prezesa to się nazywa GROLCLIN GROUP - to ta firma jest skończona i już dawno poszła spać, a jesli chodzi o szwaczki to tylko kwestia czasu - taka PRAWDA i nikt temu nie zaprzeczy, pamiętajcie, tylko PRAWDA MOŻE NAS WYZWOLIĆ

@ja

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH Bardzo ładne masz imię i nazwisko - Ja - jak to śmiesznie brzmi, a jeszcze bardziej śmieszniejsza jest Twoja wypowiedź - pozdrawiam i życzę powodzenia

gość_KTP
@PRAWDA

gdyby Groclin dopuścił zarządzanie na takim poziomie jak zarządzanie w KTP to nie mielibyśmy teraz do czynienia z takimi wypowiedziami.Nie bez znaczenia na pewno jest to, że IGA to zakład pracy chronionej i nie oszukujmy się "stary" prezes musiał być za dobry dla ludzi skoro firma prawie upadła i pozwoliła się przejąć przez KTP. Teraz chcieliby mieć nie wiadomo jaki poziom ale ani osoby zarządzające ani pracownicy nie nadają się do tego...

jedna z wielu
@gość_KTP

Każdy dział w Groc. był wdrażany przez odp osoby z KTP no i co z tego wyszło???? Ludzie bez odpowiedniego pouczenia i nadzoru po 23 dniach mieli samodzielnie produkować wiązki, bo już były wysyłki nie jeden nie wiedział co robi, co jak nazwać, bez narzędzi,Ludzie nie potrafili czytać rysunków bo ich NIKT TEGO NIE NAUCZYŁ!!!!PANIE z CZAPLINKA owszem czasem pomogły ale chwile bo musiały robić prod.PYTAM KTO PRZY ZDROWYCH ZMYSŁACH uruchamia prod.i wykonuje zamówienia ludzmi z ulicy bez czasu na przyuczenie. Ciekawe czy p.Irena p.Sylwia itp panie po takiej nauce potrafiły np.naprawić telewizor czy robić coś co widzą pierwszy raz na oczy w takim SYSTEMIE i czasie robić dobrze no i szybko- bo normy!!I MIAŁAM zaszczyt[wątpliwy] być tam wtedy i pracować wiem co to był za młyn,ja odnajdowałam się w tym ponieważ gdy owe panie może kończyły szkoły to ja pracowałam już jako elektromonter przy obwodach drukowanych z lutowaniem włącznie i dla tego po tylu latach pracy byłam zszokowana systemem wdrażania nowych produktów.NO ale to byli fachowcy jak nauczyli tak było A stan produkcji zależy od personelu średniego a nie prezesa!!!!Dużo osób chodziło zarządzało i wprowadzało wielki chaos wiecej o pracy pisałam w swoich postach ale pewnie były za długie i bez plotek to się nie czytało,A za poziom Waszego zarządzania gościu zKTP pełen mobingu, poniżania,zastraszania serdecznie dziękujemy.Pozdrawiam iżyczę dobrej pracy kosztem GROCLINU i na jego plecach nie udzwignoł i PADA!!!!!

Karolina Wieczorek (KAROLCIA)
@jedna z wielu

BARDZO MĄDRE I PRAWDZIWE SŁOWA - Ja pracowałam w Prettl Appliance Systems - PAS Polska i tam, jak przyszła nowa osoba z ulicy, to w pierwszym dniu pracy została taka osoba przydzielona do starej pracownicy, która wiązki robiła jakościowo dobrze, dokładnie i szybko na procenty na premię i z taką pracownicą ta osoba cały dzień wiązkę robiła od 1 do np. 7 dni - w zależności, jak ta nowa osoba była orientatywna, niektórym starczyły 2 góra 3 dni, a potem, kiedy już taka osoba sama robiła, to (usunięte przez administratora) obowiązkiem brygadzistki było od czasu do czasu do takiej osoby zajrzeć, jak sobie radzi i tam ją podejrzeć i taka osoba ani na minutę nie została sama - a wiązki kablowe w Opalenicy były o wiele łatwiejsze od wiązek w GROCLINIE!!!!!!! A w GROCLINIE - wszystko poszło za szybko, na łeb i na szyję, i tak szybko jak powstał, to jeszcze szybciej upadł, a co do szanownej firmy KTP w Czaplinku, to szkoda się wypowiadać o przyuczaniu się u Nich - dam Wam dobry przykład - Ja w Czaplinku w ogóle nie byłam na przyuczeniu, pracę zaczęłam na dziale GETRIEBE u Pani (usunięte przez administratora), po tygodniu czasu Ja już na pamięć umiałam robić dwa moduły A330 I Y155, KTÓRE POTEM RAZEM SIĘ ŁĄCZYŁO, po miesiącu pracy Pani Halinka mi dawała nowe osoby co przychodziły do pracy do przyuczenia tych modułów, a Panie, które do Groclinu przyszly po miesięcznym szkoleniu w tym Waszym KTP w Czaplinku to mnie wołały i się pytały jak te dwa moduły się łączy!!! A Ja wtedy tej jednej babce się pytam, a coś Ty przez ten miesiąc robiła w KTP? Czego Oni Cię tam nauczyli? A Ona na to, że chciała ale Panie w KTP nie miały czasu jej dalej pokazywać, tylko nauczyła się modułu Y155, a dale nic, bo nie było na to czasu, bo były wysyłki i Panie w KTP robiły na akord!!! KURIOZUM NIE Z TEJ ZIEMI DRODZY PAŃSTWO - TO JA W GROCLINIE PRZEZ MIESIĄC CZASU ILE JUŻ UMIAŁAM W PORÓWNANIU DO TYCH OSÓB CO PRZYJECHAŁY ZE SZKOLENIA Z KTP W CZAPLINKU - ŚMIECH NA SALI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ktoś
@Karolina Wieczorek (KAROLCIA)

Ty Karolina już wszystko umiesz po tygodniu! Normalnie aż szok! Szkoda że byłaś wredna dla nowych

Taka jedna...;)
@Ktoś

KAROLCIA wredna nie była tylko nerwowa, a faktycznie - na każdym jednym dziale jakim była wszystko po tygodniu, a nawet wcześniej umiała - nie wstydziła się pytać, czego nie wiedziała, mimo, że była przy tym upierdliwa, ale co się dowiedziała i nauczyła to nikt Jej tego nie odbierze i każdego umiała przyuczyć lepiej od niektórych liderek, brygadzistek czy kierownika, wszystko wiedziała, na wszystkim się znała, szybko do wszystkiego dochodziła, a Ty KTOŚ???????? NIE DORASTAŁAŚ JEJ DO PIĘT I WIELU Z WAS JEJ PO PROSTU ZAZDROŚCIŁO I GDYBY TO BYŁO MOŻLIWE UTOPILIBYŚCIE JĄ W ŁYŻCE WODY!!!!!!! Pozdrowienia dla zazdrośników i na niczym nie znających się obiboków :)

ciekawski
@Karolina Wieczorek (KAROLCIA)

Co się kryje za słowem ,,orientatywna"?

PRAWDA

(usunięte przez administratora) Independent Fishery Professional Albany, Nowy Jork, Stany Zjednoczone/Rybołówstwo

Zostaw merytoryczną opinię o Inter Groclin Auto - Grodzisk Wielkopolski

Inter Groclin Auto