Opinie o Amiblu Poland Sp. Z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Amiblu Poland Sp. Z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Amiblu Poland Sp. Z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amiblu Poland Sp. Z o.o. w Gdańsk

kjn

wyzysk człowieka. Praca po 12 lub więcej godzin, często brak czasu na jedzenie.Ciężko z urlopem bo bez zastępstwa nie możesz iść na wolne.Bardzo małe zarobki w porównaniu do ilości pracy i obowiązków. Podsumowując pył,syf i obóz pracy. Nie polecam.

PRACOWNIK

NIE POLECAM PRACY W AMITECHU PYŁ KURZ SMRÓD NIE PŁACĄ NADGODZIN 100% PONIEWAŻ NADGODZINY LICZĄ OD PENSJI PODSTAWOWEJ BEZ PREMII TO JEST JAKIEŚ 70% MASKI MAMY 2 LUB 3 GATUNKU MUSISZ UMIEĆ WSZYSTKO W KRÓTKIM CZASIE BO CIE ZWOLNIĄ -SPRZĘT DO PRACY PRZESTARZAŁY .MUSISZ WYJEŻDZAĆ W DELEGACJE I DUŻO WIĘCEJ NIE ZAROBISZ.CO DO PENSJI TO PO 2 LATACH MAM 2000

Adrianna

ofertę w sumie mają zachęcającą, ciekawe, może warto jednak spróbować

emondi

płacą setki za nadgodziny i ostatnio jak się chce to można dorobić albo złapać trochę luzu na nockach, bo nie ma nikogo z dyrekcji. a warunki takie jak wszędzie, kto robił w stoczni albo u prywaciarza to może sobie porównać że tam zamordyzm jest bez dużo większy

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Amiblu Poland Sp. Z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
Jigsaw

Na produkcji masakra, szkoda zdrowia, za taką kasę. Biuro ok - relatywnie wysokie zarobki, praca od 8-16 i nic więcej Cię nie obchodzi. Najlepiej mają handlowcy - pączki w maśle, ale wydaje im się ze są bogami, a to przecież zwykli przedstawiciele handlowi.

terminator

pracowałem w tej firmie, nie polecam!!!!syf i smród. ludzi mają za szmaty.Dyrekcja to banda mobberów którzy z resztą sami pod sobą ryją. słyszałem że w krs jest wniosek o rejestracje związku zawodowego ....

Wisławsky

Normalnie powinni zapłacić za to co człowiek wypracuje, a spanie sobie organizujcie w domu pod kołderką.

amit

Płuca są jak gąbka więc chłoną wszystko co wdychasz gorzej z oczyszczeniem tego. Maski jak chcesz to dostaniesz ale i tak styren wejdzie w ciebie którędy bedzie chciał. I zgadza się że ochrona środowiska z prezesem zapewne dobrze żyje. W norwegi z tego co wiem zamkneli taką fabrykę właśnie ze względu na środowisko.

albrecht

maseczka nie da na zrąbaną wątrobę. ci z ochrony środowiska siedzą w kieszeni prezesa tej firmy...inaczej dawno by ją zamknęli .Amitech co kilka lat zmienia lekarzy po to by ci nie robili koło [usunięte przez moderatora] ...wszyscy pracownicy mają wątroby jak tuczone gęsi

bogo

niepolecam duzo ludzi sie tam zwalnia od kilku lat niema podwyzek dyrekcja to banda [usunięte przez moderatora] nieszanuja ludzi naprawde lepiej sobie odpuscic

Rambo

Mam kolegę w Amitech, pracuje w biurze. Bardzo sobie chwali pracę i zarobki, nie narzeka.

laminiarz

Generalnie odradzam prace w tej firmie, nieciekawe kierownictwo slabe zarobki jak na warunki pracy jedyny plus to 100% platne nadgodziny. Poczatkowa placa to 2000 brutto

Zostaw merytoryczną opinię o Amiblu Poland Sp. Z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Amiblu Poland Sp. Z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Amiblu Poland Sp. Z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amiblu Poland Sp. Z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Amiblu Poland Sp. Z o.o.