Opinie o Skanem Introl w Swadzim

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Skanem Introl. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Skanem Introl o rekrutacji.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skanem Introl w Swadzim

Abc

Propozycja nowych wynagrodzeń dla drukarzy: brawo!!! Ktoś chyba wąchał klej razem z Terleckim.

Były
@Abc

Tzn? Co nowego wymyśliły "oreły" z dyrekcji?

Ktoś
@Abc

A co boisz się, że stracisz na nowych propozycjach ? I 7 grupy nie będzie ;)

Def
@Ktoś

Chyba nie po to pracujesz uczciwie i sumiennie żeby za każdym razem tracić na tym finansowo. Raczej powinno być odwrotnie. Zastanów się czasem co piszesz...

Abc
@Były

Szkoda gadać. Chcą zabrać najlepiej zarabiającym, żeby podrzucić trochę kasy tym z najniższych grup. Coś w rodzaju Janosikowego wg PIS.

zszszszsXD

Jeśli chcesz zatrudnić się w firmie skanem, nie ważne na jakim stanowisku, czy to na dziale przygotowalni, czy jako drukarz lub pomocnik miej świadomość, że bedziesz uważał ze robisz tam za szmate za żenujące pieniądze od której wymagają nie wiadomo jakich rezultatów.

Maja

Cześć, orientujecie się może na jakie zarobki może liczyć osoba z kontroli jakości?

A. Z.
@Maja

Myślę że na początek nie za dużo. A z czasem nie więcej niż 2500

Dominika
@A. Z.

Dziękujemy Ci za tę informację. Na pewno było tu sporo osób, których interesowała ta kwestia. Na pewno już od jakiegoś czasu pracujesz w Skanem Introl, a więc mógłbyś powiedzieć nam coś więcej na temat tego pracodawcy. Słyszałam, że firma ta zapewnia swoim pracownikom między innymi wydarzenia integracyjne dla pracowników i ich rodzin. Powiesz, jakiego typu są to wydarzenia i jak często mają one miejsce?

Hapacz
@Dominika

Dzień dobry. Jeżeli chodzi o imprezy integracyjne to raz w roku jest dzień drukarza. Spotkanie integracyjne dla pracowników z rodziną... I w sumie to wszystko :)

Ktoś
@Hapacz

W tym roku nie było. Pewnie jak zwykle nie było pieniędzy :) albo atmosfera byłaby bardzo „przyjazna” W sumie jeszcze trochę i pewnie firmy nie będzie. Jak tak dalej sytuacja będzie wyglądać. Zarobki małe, jedynie drukarze na lepszych maszynach maja dobrze zapłacone. A tak lepiej unikać :)

Sławomir
@Ktoś

Czy w zamian za imprezę integracyjną firma zaoferowała inny dodatek na przykład premie lub atrakcyjne szkolenie? Pojawiło się kilka ofert rekrutacyjnych na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/skanem-poznan-spolka-z-o-o,27364. Pracodawca wśród wielu benefitów proponuje dodatkowe świadczenia z okazji świąt. Chętnie dowiem się więcej o takich dodatkach do wynagrodzenia.

Kolega
@Sławomir

Dostaniesz 100zł brutto albo paczkę ze słodyczami. A z dodatków to możesz dostać np naganę od (usunięte przez administratora)za byle co. A i w firmie nie ważne co się stanie i z jakiego powodu ale zaraz szuka się winnych i nie ważne, że można nie mieć tak naprawdę z tym nic wspólnego.

Wsciekly
@Maja

NIe licz na cuda bo to marne 2000 zł na rękę , dla tego jak wyżej jest napisane KJ tylko z nazwy , bo ludzi już tam nie ma . Pozdro

Szalony

Przyszłym pracownikom gratuluję wyboru szamba. Narobisz się a nie zarobisz. Do tego wycyckaja i wypluja. Kasa marna, klimat marny, robota jak robota. Wszędzie trzeba coś robić ale w Skanem nawet nie wiesz czasem co robisz, po co to robisz, jaki ma to sens? Nikt nic nie wytłumaczy, wręcz cie zajada jak się szybko nie ogarniesz. Wieczne (usunięte przez administratora) bo za to że podpierdo##lisz inna osobę będziesz sobie wyrabiać oko u kierownika. Każdy dział działa wg swoich dziwnych zasad bez ładu i jakiegokolwiek systemu. Każdy ma inne informacje a komunikacja w tej firmie??? Komunikacji brak chyba że w sensie dojazdu to autobus jest na czas. Planowanie? Coś takiego nie istnieje, teraz jedziemy to a za chwilę już jest coś innego. Jak się uda to nawet zjebke zalapiesz że nie to przygotowałes. Kontrola jakości to tylko z nazwy bo spec brak. Technologia to tak naprawdę przepisywanie dokumentów i to z błędami, na magazynie za chwilę nie będzie miał kto pracować a mieszalnia to w ogóle Hit! Wszystko się trzyma niczego stąd też się wszystko rozpada. Ktoś pytał o socjalne? Integrację? Kiedyś to było, a teraz to tylko wspominki. W tym roku kompletne dno! Nic!. W zeszłym była integracja w dniu drukarka dla rodzin i nic więcej. Obiecywanie, mówienie o przyszłości to zarządowi wychodzi ale bokiem. Realizacja i pokrycie tego co miało być to Wielkie Zero. Oczywiście zachęcam do próby podjęcia tego chleba, bo nie ma to jak przekonać się na własnej skórze. Musicie pamiętać że przed szlabanem jest Kolejka więc czym prędzej się decydujcie heh. W wielkim skrócie to chyba tyle.

.........
@Szalony

Amen.Nic więcej dodawać nie trzeba....

Fred
@Szalony

Podnosisz swoje kwalifikacje? Uczysz się nowych rzecz stanowisk? Co możesz dostać za to w skanemie? Mianowicie jedno wielkie nic, o dodatkowej kasie zapomnij (ba nawet głupiego dziękuję nie usłyszysz), za to bardzo chętnie będą wykorzystywać to, że możesz więcej niż wynika to z twojej umowy. Firma jest doskonałym przykładem tego, że nie warto się starać bo tylko większy garb od roboty będzie. A kiedy odmówisz czynności nie wynikających z twojej UOP? To zaraz straszenie naganami, dyscyplinarkami itd....

Szalony
@Fred

Przykre to jest, ale prawdziwe. Powoli firma pustoszeje i nadal to nie dociera do pewnych osób ze nie tedy droga. Ale tak to jest kiedy krotkozwrocznosc przysłania perspektywy przyszłości. Ważne że zgadza się tym którym się zgadza, a reszta nie jest ważna. Tylko jak długo wytrzyma taki system? Jeśli ludzie nie mogą się rozwijać i podnosić kwalifikacji to jak ma się firma rozwijać? Firmę tworzą fachowcy których zostało już niewielu. Oszczędności na pracownikach nigdzie i nigdy nie przynosiły zysku. Tutaj możesz pokazać że chcesz ale wzamian dostaniesz dodatkowe obowiązki a nie $$$$ wraz z ciągłym wykorzystywaniem a kiedy się postawisz to tak jak pisałeś straszenie, nagany itp. Jaka to jest motywacja? Otóż do zmiany pracy. Coraz więcej osób się decyduje, a kto wie może następna będę ją ;) czego sobie życzę.

Nick.

Za bramą nadal pusto od kilku lat,żadnych fachowych drukarzy tylko kilku niedobitków.Nie siejcie propagandy bo to nie Korea Płn....

A.

Ciekawe gdzie stoi tych dziesięciu na bramie. To nie te czasy i nie te zarobki

Mordehaj

Czy w "firmie" nadal uważają, że danie komuś 100zł brutto "nagrody" to dużo i należą się za to podziękowania jak za conajmniej 10000zł?

Ajka

Witam. Chciała bym podjąć pracę na dziale sprzedaży? Jakie kwalifikacje są potrzebne?

Dominika
@Ajka

Czy w dalszym ciągu poszukujesz zatrudnienia w Skanem Introl? Wysłałaś już swoje CV? Jeśli tak, powiedz, czy jesteś na etapie oczekiwania na zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną? Czekamy na Twoją odpowiedź.

Były

Firma się chyba jeszcze nie zorientowała, że z potentata stała się już małą podrzędną firemką na wylocie. Brak inwestycji, zero rozwoju. Obecnie to tylko "docinanie resztek kuponów" z dawnej świetności. Za parę lat po prostu, norweg zgasi światło i tyle.

...

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić HR

Forall
@...

Teraz najważniejsze są tabelki i tabeleczki a nie praca...

Bulbi

To co się dzieję tutaj zostawmy bez komentarza ;)

skanemus

też tam pracowałem i zmieniłem pracę i jestem zadowolony, dlatego przestańcie pisać swoje wywody "małego bolka", nie podoba się to zmiencie pracę, generalnie narzekają ci którzy są zawsze niezadowoleni, szkoda tego pisania i straszenia innych waszymi złymi odczuciami

abcd.;.;

Z wielkim niepokojem obserwuje, to co dzieje sie w tej firmie. Maszyny maja wielogodzinne postoje, bo drukarze sa zli i nic sie kompletnie nie dzieje, by to zmienic. Dyrektor ma na drukarzy wyj.bane, a drukarze maja na dyrektora. Zniwo zbiera fatalny system ocen i grup, ktory kilka lat temu ow dyrektor wprowadzil i ktory wtedy zadzialal, bo ludzie uwierzyli dyrektorowi i M.K., ze bedzie dobrze i wystarczy sumiennie i rzetelnie pracowac. . No i szarpali jak woly, byle tylko byc lepszym od innych i wskoczyc do wyzszej grupy. Teraz po latach ludzie sa zli i zmeczeni, bo nie dziala to jak powinno i nikt nie slucha ich, by to zmienic. W dodatku firma rozstaje sie zupelnie bez walki z fachowcami(mechanicy, drukarze) wiele lat zwiazanych z nasza firma. Zaklad powoli robi sie pusty, a ze strony zarzadu nie widac zadnych refleksji...Czyzbysmy mieli byc firma, ktora zakonczy dzialalnosc z powodu nadmiaru zlecen, a nie jak to zazwyczaj bywa, z uwagi na brak roboty?? Rece opadaja...

Agnes
@abcd.;.;

A wszyscy myśleliśmy że będzie lepiej. Ludzi z konkurencji pościągali i co? ... jest coraz gorzej...

Ska
@Agnes

Przestańcie pisać głupoty. Gryska wrócił i czegoś się w Chemes nauczył. Dajcie im szanse ... nie można od razu narzekać

Daria

Czym jest spowodowana ta cisza?

Feliks

Myślę, że nie wszyscy muszą być na bieżąco szkoleni, wystarczy, że wykonują powierzoną im pracę!!!

May
@Feliks

"Myślę" nie rób tego więcej bo nie wychodzi to tobie :D.

Firma ciągle nie zorientowana, że czasy "na twojej miejsce jest już 5ciu za bramą" się skończyły. Brak benefitów poza płacowych, brak jakiejkolwiek "ścieżki kariery", zapomnij o awansie, raz przyjęty na jedno stanowisko będziesz na nim do końca kariery tam, chyba, że dobrze liżesz d*pe to może coś ugrasz.....

W dzisiejszych czasach pracownicy coraz częściej oczekują od firmy zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w Skanem Introl?

Mijający

A więc, zwiększą ci zakres obowiązków przy jednoczesnym zmniejszeniu pensji, żebyś mógł więcej pracować. Zresztą, czego oczekujesz od firmy która żydzi nawet na naprawie neonu na fasadzie. Ile już lat nie świeci się na budynku od strony DK92 S i a i napis "etykiety"? :D:D:D

Techniczny

Co dalej z K ? Jak długo tu będzie pracował ? Swoje już zrobił. Niech wraca skąd przyszedł - nikt go tu nie chce (narobił samych szkód).

...

A to niespodzianka. Jednak wrócił...

@...

Wlasnie. Tylko czekac az sciagnie majewskiego.

@...

a to wcale nie jest głupie

Nikt
@...

Raczej nikt świadomie nie wsiądzie na statek o nazwie Skanem (czyt. Titanic).

@Nikt

Tylko kto do tego doprowadził?

Rozsadek
@Nikt

Kwestia kasy. Lis tez tu za to samo nie wrócił.

G-18
@...

Nie jest. Jak się kogoś zapytać (technicznych, jakość, drukarzy itd) to raczej każdy go dobrze wspomina. A to co się działo przez ostatnie parenascie miesięcy to można pozostawić bez komentarza.

@Rozsadek

skoro wrócił to znaczy, że wcześniej lepiej działo się w firmie niż przez ostatni rok, ktoś zwyczajnie nie dał rady i nie podołał może za wysokie progi

Swiadomy pracownik
@...

Raczej nie wróci. Poszedł do przodu. Aaaale może go namówią. Czego nam wszystkim i nawet lisowi zycze :)

Ciekawski

Takie szybkie pytanie czy to prawda że rusza u was produkcja etykiet typu shrink sleeve ??? (Oczekuje normalnej odp. )

Zostaw merytoryczną opinię o Skanem Introl - Swadzim

• Jak się pracuje w Skanem Introl?

Zobacz opinie na temat firmy Skanem Introl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skanem Introl?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 1 to opinie pozytywne, 41 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Skanem Introl?

Kandydaci do pracy w Skanem Introl napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Skanem Introl