Opinie o Skanem Introl w Swadzim

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Skanem Introl. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Skanem Introl o rekrutacji.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skanem Introl w Swadzim

ojojojojo

Jacek Gryska ...... opinie :)

momo89

poszukiwany Mistrz zmianowy oraz Pracownika przygotowania produkcji do oklejania polimerów

PAULO
@momo89

JAKI INTROL TAKA FIRMA JUŻ NIE ISTNIEJE

były

oj skanem szuka robo przez olx no jakby nie patrzeć taniej

były pomocnik

paputki i inne znerwicowane sebastianki jeszcze pracują ?

Były

"Wylądowałem tutaj przypadkowo" - to są właśnie ludzie których przyjmuje jaśnie Magda - mierni, bierni ale wierni. Nowe lizusów się w firmie chełpi a starszych doświadczonych pracowników się miesza gó*nem. Nie martw się i na Ciebie przyjdzie kolej kiedy popadniesz w niełaskę. Poza tym "Paweł" od kiedy zmieniłaś płeć Magdo?

Wylądowałem tutaj przypadkowo, nie mam z Wami ani z Waszą branżą nic wspólnego. Czytając te brednie, ten jad pełen arogancji i braku samokrytyki współczuję Waszemu pracodawcy i innym pracodawcom, którzy muszą zatrudniać tak beznadziejnie egoistycznych i bezkrytycznych w stosunku do siebie samych pracowników. Winni są zawsze inni. Lepiej jest zawsze tam gdzie Was nie ma. Ludzie, patrzcie najpierw na siebie zanim zaczniecie rzucać kamieniami w innych. Jak można tak bluzgać na firmę w której się pracuje, z której czerpie się środki do życia. Jak Wam się nie podoba i jesteście tacy znakomici to należy się zwolnić i robić kariery na jakie zasługujecie, Waszym zdaniem, oczywiście.

Były

Dopiero jak człowiek odejdzie z tamtej "firmy" zauważa jak toksyczne środowisko tam panuje. Zarządzanie tam opiera się o wzór stalinowski. Raz na jakiś czas czystka, kiedy ktoś popada w niełaskę tworzy się wokół niego "próżnia" i nikt z nim nie rozmawia, udaje się że kogoś niema.... Gdy ktoś "znika" nikt o nic nie pyta, tak jak by to było oczywiste.... Możesz być też najbardziej oddanym pieskiem liska jak sroczka a i tak cię w du*ę kopną :D....

rffrfr
@Były

bajzel tu jest....., ale sroczka ma już nowe gniazdo, i to takie o którym większość z Was by marzyła ....

mama89

firma norweska czyli to happy life oferowane w ofertach pracy to tylko w norwegii?

tu jest taka rotacja, że drukarz po jednej zmianie już rezygnuje z nowej pracy .... cudnie !!! ale przy tych warunkach mu się wcale nie dziwię. sam się też nad opuszczeniem tego kotła zastanawiam.

Wrona

A za Anie byly uklady i kolesiostwo a teraz co sie zaczyna??? Ktos taki jak Robert bedzie za Olka pracowal??

PFFF

Nie ma ludzi niezastąpionych jak widać. Wygląda jakby chcieli całą ''starą'' obsadę zastąpić świeżą oraz tańszą. przykro na to patrzeć

rozbawiony

I Oleczek też wylatuje. A taki niby niezastąpiony był....

drukarz

i znów będzie sieczka z klasyfikacją drukarzy - koniec kwartału. do kitu z tym systemem tutaj. znów po premii :(

nn

introlowiec pisze że ciekawe jak sobie poradzą nowe nabytki personalne z konkurencji CHEMES a tym czasem nabytki ze skanem nic nie pokazały w CHEMES

zzzz
@nn

Słyszeliśmy o tym. Ale prawda jest taka ze najlepsi nadal pracują w skanem. Przeszli co najwyżej sredniacy. Ale to wolny rynek, ludzie mogą robić co chcą. Jeszcze będą wracać na kolanach i prosić o prace... Wszyscy z nich są niezadowoleni.

introlowiec
@nn

najlepsi drukarze zostali w skanemie, a ci co są w chemesie to z tego co wieści niosą to nie są zadowoleni z atmosfery i wynagrodzenia, sa tacy co już wracają

Ktoś
@introlowiec

To wypowiedz na poziomie teorii spiskowych Macierewicza. Jakakolwiek polemika mija się z celem. Życzę dużo zdrowia( zwłaszcza psychicznego).

introlowiec
@Ktoś

Ktośiu masz lukę w informacjach albo nie wiesz co się dzieje w Skanemie, są drukarze którzy wrócili więc Twoje bazgroły to bardziej pasują do Ciebie

a

Prawda kole w oczy? Wreszcie ktoś napisał szczerą prawde rotoflexy ściemniają by były nadgodziny cała firma to widzi oprócz dyrektorów.

goma

Laski ten komentarz to nie z handlowego raczej kojoty albo spedycja

PITI

Droge Panie Powiedzmy to wprost ze generujecie koszty dla firmy sztucznymi nadgodzinami a nie poswieceniem kosztem rodziny!!! Jak nazwac fakt rozpoczecie pracy niepredzej niz 7 bo przeciez trzeba pogadac a w niedziele to wogole sielanka!!! Co 45min przerwa na fajeczke do tego slodziutka kawka no i efekt jest widoczny nie tylko w biodrach;-))) Do tego pelna odsluga bo smieci musi wyniesc parobek gilzy tez pod nos podstawione no i z byl drobna sprawa mechanik pod reka a wmiedzy czasie okupacja palarni;-)) Tak wyglada wasza RZETELNA PRACA KOSZTEM RODZINY Smiech drogie PANIE i dziwie sie ze nikt z tym porzadku jeszcze nie zrobil!!! Z 12h to Wy macie moze 8h teoretycznie RZETELNEJ PRACY!

nn

Widocznie dział handlowy ma jakieś zle źródło informacji. Zdążają się lepsze wypłaty ale tylko dzięki wielu nadgodzina i braku czasu dla rodziny. A co do porównania do chemesu to zawsze tam było gorzej.

ja@@@

ciekawe skąd dział handlowy ma takie info ile rotofl zarabiaja?a żeby mieć dobre pensje panie muszą na nadg chodzić i to nie raz w miesiącu tylko dużo....i 5z przodu???marzenie....

PFFF

5 NIKT NIE WIDZIAŁ? CO ZA BREDNIE WYGADUJESZ! WIELOKROTNIE PANIE Z ROTOFLEXÓW MIAŁY WYNAGRODZENIE W PRZEDZIALE 4-5TYS I ZA CO? BO NA PEWNO NIE ZA RZETELNĄ KONTROLĘ! RACZEJ ZA ZATRZYMYWANIE CAŁYCH METRÓW W CIEMNO BĄDŹ PUSZCZANIE MASZYNY I PIŁOWANIE PAZNOKCI.

Zostaw merytoryczną opinię o Skanem Introl - Swadzim

• Jak się pracuje w Skanem Introl?

Zobacz opinie na temat firmy Skanem Introl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skanem Introl?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 1 to opinie pozytywne, 41 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Skanem Introl?

Kandydaci do pracy w Skanem Introl napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Skanem Introl