Opinie o Skanem Introl w Swadzim

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Skanem Introl. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Skanem Introl o rekrutacji.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skanem Introl w Swadzim

xxx

Lalka, zapamiętaj sobie jedno, że premia jest po to żeby zabierać pracownikowi, jeśli nie masz jej zawartej w umowie o pracę, to możesz się centralnie bujać i nie masz prawa o jakiekolwiek roszczenia. Tak sobie wymyślili pracodawcy że robić z pracownikami co chcą, czyli ich centralnie wydymać w d....ę.

bzdury
@xxx

Czemu sciemniasz?kazdy kto ma system premiowy to na to dokument, o premiach dla kazdego dzialu jest tez w regulaminie firmy. co jak co ale Skanem to nie firma jakich wiele ktora daje pod stolem premie, wszystko jest na papierze. a dwa klientow wcale nie ma coraz mniej, byl chwilowo zastoj, co zdarza sie wszedze, a juz jest coraz wiecej pracy i duzo kontraktow na horyzoncie, niedlugo bedzie tez nowy sprzet, weszli w sleevy, zaraz cyfra, wiec co za bzdury ludzie piszecie, moze tu nie jest idealnie ale klamac?

xxx
@bzdury

O święta góra się odezwała :) i próbuje firmę reklamować ... ale prawda jest jedna - patrzycie jak sobie zrobić dobrze, a ludziom pracującym patrzycie jak tylko premie poobcinać i śrubowac wymagania ... nowy sprzęt ? ale ubaw, po co i gdzie to wsadzicie ? miejsca na to brak a i jakoś zwiększonej ilości pracy nie widać .... sleevy ? to ze wasz kierownik sprzedaży pomysły z chemesu przytargał to nie kłamcie że robimy ... tylko podzlecamy i mówimy ze to nasze dzieło .... tu jest jedno wielkie zakłamanie . ja myślę że czas stąd uciekać do porządnych firm

@xxx

To czemu jeszcze pracujesz, czyżby Cię nikt nie chciał???

bzdury
@xxx

Rozczaruję cie xxx, nie dość że nie sama góra, to chyba sam dół. ja jednak pracowałem w wielu innych msc przed Skanem i dlatego doceniam to msc. a prawda jest taka, że widzę że głównie narzekają pracownicy którzy tu pracują od zawsze, stare wygi, i tylko od lat mówią że odchodzą, ale jakoś ciągle tutaj, sadomasochizm?tu też wiem, że idealnie nie jest, ale jest umowa o pracę, wszystko na papierze, podstawa też wyższa niż w 2 firmach gdzie byłem na takim stanowisku, w porządku przełożeni. i nie wiem dlaczego jak ktoś dobrze mówi to od razu głos że sama góra się odezwała. sorry, ale nie sądzę by góra bawiła się w wpisy na gowork hahaha

lenon

tak tylko jaką karierę w firmie co się nie rozwija, nie inwestuje .... :( tracimy kolejnych klientów i roboty jest coraz mniej. osobiście bardzo zastanawiam się nad zmianą pracy, jak widzę te inwestycje u sąsiadów z Sadów to widać, że tam jest rozwój. ich dobudówka jest chyba większa niż nasza cała firma, a i słuchy chodzą że tam podwyżki płac i premie dla załogi są.

Jak czytam te bzdury to aż nie mogę uwierzyć, że w tym samym msc pracujemy. W żadnej firmie nie ma cały czas sprzedaży rosnącej, z tego co wiem,za marzec nie było premii po raz pierwszy od wielu lat. premia jest jak idzie sprzedaż,a sprzedaż to sinusoida, nie ma firm gdzie jest ciągły wzrost. jak ktoś oczekuje cudów to raczej nigdzie ich nie znajdzie. i ciekawe że mam kontakt z paroma osobami które odeszły i jakoś nie są zadowolone w nowych pracach. a może ten typ tak ma?

hiob

no premia jest dla swoich, a dla kogo innego ? nie warto tu siedzieć. częsty brak roboty, wymuszone wolne... brak inwestycji i rozwoju. ludzie bez odwagi siedzą, bo co mają zrobić... może pensja bez cięć będzie, zależy jak K.policzy . ludzie z układami z szefem sprzedaży z poprzedniego zakładu dostają niezłe pensje, bez recenzji . samo kumoterstwo .. a tam się buduje i rozwija zakład - ja się zastanawiam nad zmianą , słyszałem że nawet oprócz premii dodatkowe gratyfikacje są i wszyscy są zadowoleni ...

Lalka

No i po premii, gdzie ten sprawiedliwy system?

witam pracuje tu już trochę i powiem że atmosfera w porównaniu z poprzednimi pracodawcami też w tej branży o niebo lepsza , a lizusów i karierowiczów też trochę jest jak w każdej firmie . wszystkim niedowiarkom i tym którzy się zastanawiają czy przyjść do pracy polecam przekonać się osobiście , a jak ktoś hołduję powiedzeniu czy się robi czy się leży kasa się na leży . niech szuka dalej i niech potem nie wypisuje jak to ciężko , bo takiemu wszędzie będzie nie pasowało. ja jestem zadowolony z systemu , kaski oraz atmosfery w pracy

@pracownik

Wreszcie ktoś się zaczął sensownie wypowiadać. Zgadzam się, system premiuje osoby, którym się chce pracować.

kotek

warto u was pracować duża rotacja ludzi ile zarabia magazynier?

el

Wszyscy straszą a ciągle siedzą na tyłku w Skanemie. Mocni jesteście tylko na forum, poza to strach zagląda w oczy żeby nie stracić roboty. Praca jak wszędzie-trzeba robić swoje i tyle. Ważne że wypłata na czas i w miarę sensowna.

Lyk

Konkurencja się rozwija i szuka ludzi do pracy za chwilę nie będzie tu komu pracować bo się wszyscy zwiną...

nikt ważny

Motylowa... Specjalistka od spraw innych niż magazynowe! Szkoda tylko jej męża.

jan
@nikt ważny

a nie jest to menagerka od logistyki? inne niż magazynowe? nie kręci z kims do góry?

piotr
@nikt ważny

sam spójrz i porównaj. zobacz kto się rozwija buduje nowe zakłady i instaluje najnowszą technologię, a kto się zwija - masz odpowiedź

campo

sam - a tobie to chyba ta konkurencyjna sasiedzka firma zaplacila za tak propagandowy wpis... Poltora roku po pierwszych ocenach ucieklo od nas do Chemesu 5-6 osob co jest zrozumiale po dostali finansowo po d.pie. Obecnie pracuje chyba jeszcze 2(?), reszty juz dawno nie ma, a ci ktorzy zdecydowali sie na druga przygode z ta firma uciekli najszybciej - tak jest tam " (usunięte przez administratora) quot;. Metody rekrutacji do tej firmy sa powszechnie znane - na wstepnej rozmowie zgadzaja sie na prawie kazda kwote itd, na probnym masz mniej wiecej tyle co chciales, a pozniej przy kolejnym angazu szok - 500-700 zl mniej...i slyszysz, ze przeciez tak sie umawialismy...i ze zle ich wczesniej zrozumiales. W Skanemie tez nie jest super cudownie, niesprawiedliwy system ocen, presja na metry itd. robic trzeba wszedzie. A jak Chemes jest dla ciebie wzorem firmy, to przeciez nikt cie nie zatrzymuje - idz i zloz papiery;)

kotek
@campo

kolego campo wypowiedz się na temat pracy może magazynierów i ich zarobków? a układy niestety są wszędzie. kim jest ten bocian? jakie sa ogólnieśednie zarobki drukarzy w tej firmie? jaka jest lepsza firma chemes czy skanem? kim jest ta motylowa na magazynie?

sam

jerzy - skąd się urwałeś? to jest hejt :) każda porządna firma ni działa inaczej , a moim zdaniem zapłacili Tobie za tą wypowiedź.. W tej firnie tylko koneksje się liczą... Bocian ściągnął drukarza z najlepszej firmy z sąsiedztwa i on od ręki 7 koła dostał bez oceny... oczywiście z czasem karencji do oceny i wiadomo jak ona przebiegnie skoro jest swój. Za to widać jak sąsiedzi są skuteczni - podobno budują 10 tyś nowych metrów produkcyjnych, CheMes zawsze był wzorem dla naszych, a już dobitnie od pojawienia się bociana. Sorry ale moim zdaniem z nimi przegramy, i jak ktoś chce się rozwijać to niech pomyśli

PracownikAnonimowy

Pozdrawiam Pania Jolę oraz jej magiczny guzik. PS - tak sie nie da pracować..

new

Umowy właśnie zawierają tylko o pracę, nigdy nie było żadnych śmieciówek i może to straszne, ale w naszej polskiej reality to cenne, bo znam wiele zacnych firm które dają umowy zlecenia albo każą zakładać działalność. A negatywy?bo tacy są Polacy,zawsze im zle,niestety, znajdz tu firmę o której dobrze się pisze. Owszem,jest mnóstwo firm o których nie dałoby się dobrego słowa napisać, ale też widzę tu firmy które dobrze znam i piszą o nich jakieś totalne bzdury.Nie wiem,moze dlatego ze glownie pisza osoby które np. zostały zwolnione

new

Pracuję od pół roku i nie pojmuję tej krytyki. Stawki są b.konkurencyjne, ludzie mili, atmosfera świetna. Nie wiem może to piszą jakieś osoby które mają jakieś problemy z przeszlą ekipą, z tego co wiem zmieniła się tu większa część góry w ostatnich 2-3latach lub osoby których nigdy nic nie zadowoli. Tylko co one tu nadal robią? Ja szczerze polecam,jeśli ktoś szuka stabilnej pracy ze wszystkim na papierze, fajnym klimatem i warunkami. A najlepsze,że przez opinie na tym forum prawie bym nie pojechała na rozmowę, tak fatalny obraz przedstawiają!

tomek

ale cisza po ostatnim minionku szok poprostu czyżby glu....:-( CZY WRESZCIE KTOŚ DAŁ SENSOWNY WPIS

ANIA83

Ludzie przestańcie bzdury wypisywać nikt ze starej załogi nie zapomina o tych którzy już z nami nie pracują to po prostu nie jest miejsce na takie wpisy. Tak krótko info dla szukających opinii o Naszej firmie,zarobki po mimo zmian nadal jedne z lepszych w Wielkopolsce jeśli chodzi o drukarnie warunki pracy dobre w porównaniu do innych, GDYBY BYŁO TAK ŹLE JAK NIEKTÓRZY PISZĄ TO POŁOWA ZAŁOGI ZATRUDNIONA PRZED 2015 ROKIEM SAMA BY ODESZŁA :-)

chemesik

a coś więcej?? dlaczego go u Was nie ma ? "...na każdego cwaniaczka są sposoby ..."

Stary pracownik rcs
@chemesik

JG - kłótliwy z chorymi ambicjami do których nie mial podstaw (brak wiedzy poza doświadczeniem z maszynami - brak angielskiego, znajomości prawa pracy, finansów, mechaniki itd.). Taki majster bardziej z poprzedniej epoki. Chodził z pracownikami na mecze i ci byli naj. Resztę traktował jak g. To zmienilo sie na plus. A odszedł bo pewnie po przyjściu Lysola byłby zwolniony więc wolał sam odejść. Na 100% będzie u was mieszał. Co ciekawe to szybko wszyscy o nim zapomnieli.

wieloletni

Gryska jak to Gryska - lepiej go miec po swojej stronie i z nim dobrze zyc, bo inaczej mozesz miec ciezki i marny zywot...;)

chemesik

Też chętnie dowiem się kilka słów na tego Pana :)

Zostaw merytoryczną opinię o Skanem Introl - Swadzim

• Jak się pracuje w Skanem Introl?

Zobacz opinie na temat firmy Skanem Introl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skanem Introl?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 1 to opinie pozytywne, 41 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Skanem Introl?

Kandydaci do pracy w Skanem Introl napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Skanem Introl