Opinie o Skanem Introl w Swadzim

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Skanem Introl. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Skanem Introl o rekrutacji.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skanem Introl w Swadzim

Skanem kiedys Introl dobra firma teraz juz nie....ludzie zwalniają sie odchodza do konkurencji lepsza kase dostaja....drukarze jeszcze tu sie trzymają ale i sa tacy co odchodza i Panie z roto...nic nas tu nie trzyma nie ma szefa nie ma stabilizacji,wszystko na łapu capu ....coraz gorzej.I do tego Lis ma wrócić na stanowisko dyrektora....znowu kase obetnie....

@13204

Serio ,Lis ma wrócić? No to bez rewelacji...wyrazy współczucia.

@123456

Jeśli Lis ma właśnie do Was wrócić to zazdrościmy. W piątek dostaliśmy informację że Lis od nas odszedł. Nagle i niespodziewanie (chociaż ponoć złożył rezygnację już w ubiegłym roku a parę dni temu go widziałem). Dla nas to wielka strata bo dobrym szefem był. Jedyne co spartolił to sposób odejścia. Mógł się chociaż pożegnać.

Ggg
@Starogrodniak

Widocznie zbyt krótko u was rządził albo nie miał wam już z czego upier...ić wypłat. My też przez pierwsze 1,5 roku myśleliśmy że to najlepszy dyro jaki mógł nam się trafić. A potem wziął się nasze zarobki...

Starogrodnik
@Ggg

I co wziął się za Wasze zarobki i nie zwolniłeś się, tylko do dziś pracujesz? Szybko uciekaj skoro wraca do Waszej firmy i jeśli za jego rządów było tak źle.

Ggg
@Starogrodnik

A skąd wiesz, że ja tu jeszcze pracuję?

PRACOWNIK SKANEM
@Ggg

"tu" oznacza, że nadal pracujesz w Skanem. Gdybyś nie pracował, TU zastąpiłbyś TAM :) ******

@Starogrodnik

Dlaczego podszywasz się pode mnie? Ja jestem ze Starogardu czyli Starogrodniak a nie starogrodnik. Chciałem merytorycznie podyskutować, dowiedzieć się co tam u Was, a co może być u nas (lub odwrotnie)

@PRACOWNIK SKANEM

Pracownik Skanem. I co tam? Lis do Was wrócił, czy to plotka była? Zwracam się do Ciebie, bo najbardziej merytorycznie rozmawiamy (na naszym lub Waszym forum)

@1987

A czy to prawda że źle obliczaja nadgodzi y

@@1987

Zdarza się. Teraz jest nowa osoba zajmująca się naliczeniem, więc może .... będzie lepiej ale może, czas pokaże

Nie polecam !!!!!!! Zero atmosfery w całej firmie. Wg mnie są 3 osoby, które są fajne, miłe i chętne pomóc i wdrożyć. Jak ktoś szuka miejsca pracy w którym może wysłuchiwać wiecznego narzekania, lubi pracę w atmosferze napięcia, wiecznego narzekania i obwiniania innych tylko nie siebie to miejsce jest idealne dla takiej osoby.

Pracuś

Jak wybierać to Skanem. Chemes polecajcie tym których nie lubicie. Jestem osobą która była w obu firmach.

Pracuś

Lepiej w Skanem niż w Chemesie, ludzie wracają z Chemesu do Skanemu.

SARNA

Nasz pracodawca robi z nami co chce. Kłamie na każdym kroku, podwyżki śmiech tragedia. Jestem pracownikiem tej firmy z długim stażem. Miał być nowy system premiowy w maju, przygotowany został na koniec listopada tragedia. Skoro Prokurent otacza sie niekompetentnymi ludzmi to może czas na zmiany. Kierownik produkcji nieznajacy sie na robocie, robiocy kilometry po hali, myślący ze bez jego obecności firma upadnie. Ogolnie jesteśmy bez wazeliny jawnie .....chani w (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

@@@ja
@SARNA

Super Sarna....prokurent i Kazik do zwolnienia.gorszych tu nie było

Filozof
@@@@ja

Szanujcie prokurenta swego bo możecie mieć gorszego

Dominika

@maja nie jestem związana z Skanem Introl. Dopytuję, by dowiedzieć się więcej o tej firmie jako pracodawcy. Na forum każdy ma możliwość wypowiedzenia się zgodnie ze swoimi doświadczeniami. Jednak należy pamiętać o regulaminie, który akceptuje się podczas zostawiania komentarza. Regulamin nie ogranicza jeśli chodzi o możliwość zostawienia opinii. Jeśli ktoś ma zastrzeżenia co do firmy jako pracodawcy, może również się wypowiedzieć. Można to zrobić bez uciekania się do nawoływania do przemocy, pomówień, czy też używania treści wulgarnych.

tragikomedia

Dominika

Ponownie przypominam o obowiązującym wszystkich użytkowników regulaminie portalu. Zachęcam do zapoznania się z jego treścią: www.gowork.pl/regulamin Niedopuszczalne są m.in. wpisy zawierające treści wulgarne, ordynarne czy naruszające dobra osobiste innych.

maja
@Dominika

Dominika, czy ty jesteś pracownikiem tej firmy, pytam gdyż zadajesz bardzo podchwytliwe pytania i jeszcze ten regulamin /w sensie że ma być ładnie o firmie :-)/

...

Śmiać się chce, jak się to czyta ????ciekawe, która gwiazda z roto takie pierdy wypisuje ????

@@@ja

Może napiszcie na której zmianie takie hetery?ponoc są 4 zmiany. zastanawiam się czy tam nie iść ale jak już to wolę wiedzie .ponoć tylko jedna zmina jest fajna...a na roto potrzebują.

NINA :)

Super dziekuję a jakie tam są wynalazki z ejest popsuta atmosfera obgadywanka czy klada pod nogi kłody mam pare informacji ale chce sie upewnić czy na tym dziale idzie pracowac z tymi ludzmi s atam sam ekobiety slyszało sie ze sie woża jedna madra przez druga ale co krzycza na siebie czy cos jak to wyglada zarobki niby maja po 3 tys ??? i wysługują się drukarzami i pala fajki i myslą ze sa Boginiami moze j akas trzeba zlikwidowac hiiii co ferment sieje ????takie ogniwa psuja atmosfere chyba ze lubi góra tyranów:) jak sa takie pancie prosze o info a na handlowca wie ktos czy da rade tam sie dostac jakies jezyki trzeba umiec .A na rynek Polski chyba nie trzeba??? chodzi o stacionarnego handlowca. Albo recepcja tez mam zamiar skladac papiery co mozna polecic wiadomo atmosfera gdzie sie zarabia jest surowa gdzie sróbki zawsze była lepsza chodz niema wplywu zależy od ludzi czy sa normalni czy n iezrownoważenie lub wazeliny wchodzace wtylek jak panuje w firmach samowolka a szef polowy nie wie to jeden chcerzadzic drugim hahhahahha:) proszę o opinie pozdrawiam wszystkich spoko :).

nina

Witam jak dostac sie na handlowca??, i tego typu ettam dosc daleko miala bym do pracy ale moze system 4 brygady lub dostac sie do biora tam pewnie na8:00, sie dojezdzam jestem z okolic rataj ,prosze szczerze gdzie probowac w ktory dzial sa rotoflexsy i jaka atmoswera i zarobki,moze ktos mi cos powiedziec niby tam sa pancie lolity i wielkie obgadywanie jeden drugiego tyle sie slyszala i dodatkowo czytam te opinie:---))) prosze polecic gdzie jaki dzial opinia zarobki o i system pracy jaki ???? Dzieki za odp:----)

Agar
@nina

Atmosfera we firmie jest naprawdę ciezka. Ludzie pracują bez humoru. Po podwyżkach zarabia się mniej niż przed jeśli nie dostanie się premii która jest ciężko wyrobić w obecnej sutuacji. Produkcja pracuje na 4 zmiany za to handlowy na 1. Na rotoflexach zawsze była ciężka atmosfera a teraz przekracza to już granicę chociaż nie na każdej zmianie. Szczerze mówiąc odradzam. Ale spróbować można jak się ktoś nie boi popsutej atmosfery.

Oldi
@Agar

No to rzeczywiście macie ciężko. Dobrze, że już tam nie pracuję.

Dominika

Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak pracuje się w Skanem Introl i jakim firma jest pracodawcą. Jednak nie jest to miejsce na dyskusję odnośnie jej indywidualnych pracowników. Przypominam również, że wszystkich użytkowników portalu obowiązują zasady regulaminu. Zachęcam do zapoznania się z jego treścią.

Dominika

@Pracownikjakie zmiany nastąpiły wraz ze zmianą kadry kierowniczej? Mógłbyś powiedzieć coś więcej o obecnych warunkach pracy w firmie?

...

Taa... no ale przecież zastąpieni są lepszymi "nabytkami", z podejściem bardziej systemowym, jakże pożądanym, którzy wyczyścili szeregi z osób niekompetentnych, starych, mających własne zdanie :) hehe Sokolica? Kto to niby....

No co

Lis, Zyzol, Łysy, Rusin, Sokolica, Gryska no i mistrz UR Marcin S.

...

Oho. Któż to się niby zmienił?

Masakra. Zmienila sie cala kadra kierownicza i teraz widac tego efekty. Droga do upadku.

obserwator

Czy ktos tu jeszcze panuje nad tym balaganem bo norweg jak sie wkur... to ten bajzel zamknie

bel
@obserwator

Jaki Pan taki kram!

Zostaw merytoryczną opinię o Skanem Introl - Swadzim

• Jak się pracuje w Skanem Introl?

Zobacz opinie na temat firmy Skanem Introl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skanem Introl?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 1 to opinie pozytywne, 41 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Skanem Introl?

Kandydaci do pracy w Skanem Introl napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Skanem Introl