Opinie o Skanem Introl w Swadzim

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Skanem Introl. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Skanem Introl o rekrutacji.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skanem Introl w Swadzim

Cappy

Z ogłoszenia firmy Skanem szukającej pomocnika drukarza. Zakres pracy:W Skanem jako pomocnik drukarza. . - wykonywanie czynności pomocniczych związanych z drukowaniem - nieprawda, z procesem drukowania pomocnik nie nic wspólnego. - dbanie o czystość maszyn drukujących- to akurat prawda, lecisz na szmacie jak komuś cos sie rozleje i myjesz kałamarze z kilku maszyn i nie tylko. - dostarczanie palet z wydrukowanymi etykietami w wyznaczone miejsce - w praktyce wygląda to tak, że robisz tzw zmiany na kilku maszynach czyli myjesz kałamaże, aniloxy a później wywozisz odpady ze wszystkich maszyn. I dopiero gdy znajdziesz chwilę czasu by zwozić palety z całej hali to robisz to ze swiadomoscią, że za chwilę ktos znów ciebie zawoła do umyciała kałamarzy lub aniloxów. Jetses ciągle w biegu. - dbałość o segregację odpadów na hali produkcyjnej - nie dość że robisz tzw zmainy, myjesz kałamarze z kilu maszyn, wywozisz odpady z całej hali, i plaety również z całej hali, oczywiscie gdy znajdziesz wolna chwilę, to jeszcze masz inne obowiazki zwiazane z segregacją i ważeniem ile plastikiu jest w tym kontenerze, albo ile zlewek acetonu w innym. Oczywiście ze świadomoscią, że za chwilę masz tzw zmiane, albo palety i odpady z innych maszyn do wywiezienia. . Nie ma w ogłoszeniu ze tzw pomocnik drukarza dostaje 3000 brutto choc wczesniej o tym pisali. W Lidlu starzysta zarabia 3500 brutto za mniej wymagajaca pracę. Nie wim ile zarabiają w Biedronce ale Skanen raczej normalni ludzie omijaja.

cappy

Tak dla uświadomienia - starzysta w Lidlu zarabia 3500 brutto.

M

A kto teraz rządzi w Skanem?

nlp

Pracowałem wcześniej jako pomocnik drukarza więc zatrudniłem sie w Skanemie myśląc ze bede tam razem z drukarzem zawodnikiem na jednej maszynie jak w kazdej normalnej firmie. A okazało sie, ze zamiast działac z drukarzem i mu pomagac, mam tylko myć kałamarze, wywozić śmiecie z wilu maszyn i ważyć odpady jak jakiś śmieciarz. Zawiodłem sie i sugeruję abyście szukali pracy gdzieś indziej.Porażka.

adhd

W Skanemie pracują tylko nieudacznicy i życowe łajzy którym ta patologiczna firma uratowała zycie. Tam mąż i żona, innym razem ojciec i syn, albo ojciec i matka i i synowie, albo bracia i ich szwagier.Nie polecam tej firmy nikomu.

Qwerty
@adhd

Dokładnie tak tam jest. Jeśli nie masz tam cioci, mamusi czy tatusia to zapomnij o jakimkolwiek rozwoju czy awansie.

Magazynier
@adhd

Tam nawet prezes i szef produkcji, typy którzy zostali (usunięte przez administratora), po znów czasie wrócili do skanemu, Jaką trzeba być miernota by tak zrobić. Ta cała firma z takich ludzi sie składa.

mnbv

Pracować w Skanemie to jak handlowćc skarpetami na bazarze. Ludzie, szanujcie siebie.

vcxz

Nic dziwnego, ze Skanem ciagle szuka pomocników drukarzy i magazynierów.Bedac tam pomocnikem biegarz z językiem na wierchu podczas gdy inni z nogami na stole graja sobie w gierki. A na magazynie jestes sam i ciągle nadrabiasz cos czego nie był w stanie zrobić twój zmiennik. Normalni ludzie porzucają pracę tam.

grubas

Jakiś czas temu zatrudniłem sie w Skanemie jako pomocnik drukarza. Nikt niczego mnie nie uczył a gdy zrobiłem cos żle miałem zjebkę a inni się ze mnie śmiali. Rozlałem farbę z kałamarza bo nikt nie powiedział mi jak prawidłowo to zrobić, wszyscy mnie olewali.Wytrzymałem dwa dni i odszedłem. Gdyby nie to że pracę polcił mi znajomy, nigdy bym tam nie trafił. Mialem do czynienia z róznymi firmami ale takiego krindżu jak skanem nie widziałem nigdy.Skanem to jeden wielki cringe.

ffff

Nie dziwie sie , ze ludzie odchodzą z tej firmy. Ty, potencjany kandydacie, jesli jestes człowiekiem rozumnym, myślącym, wiedz, że jeśli tam sie zatrudnisz to po dwóch dniach odejdziesz jak kazdy normalny człowiek. Zamiast tracić czas na Skanem szukaj pracy gdzie indziej..

hard

Ludzi którzy pracują tam całe zycie i świata poza Skanemem nie znają rozumiem, pracują tam od zawsze, dlatego stamtąd nie odejdą. Naturalne.. Ale jeśli ktos chce sie teraz tam zatrudnić to chyba musi byc chory na łeb. Innej opcji nie ma.

polasd

Pomocnik drukarza nie jest tam pomocnikiem drukarza tylko gosciem od wyworzenia smieci i odpadów oraz pomywaczem latajacym jak (usunięte przez administratora) po całej hali ( 2 albo 3 "pomocników' na 8 maszyn plus odpady z pozstałych maszyn do których ciagle ktos ciebie woła) za 2300 na reke. Omijac szerokm łukiem.

***** ***

Z czystym sumieniem ale nie polecam!! Firma niestety od lat się nie rozwija ,brak nowych inwestycji. Zarządzanie typowe dla korporacji czyli jak robić więcej za mniej. Ciągłe zawyżanie norm przez co zarabia się mniej. Brak jakichkolwiek podwyżek od wielu lat i niestety na zmiany się nie zanosi. I najlepiej jakbyś nadgodziny robił tylko za "pięćdziesiątki".

jwdp

Skanem znów magazynierów szuka xD Nic dziwnego, bo gdy ktos tam przyjdzie to od razu odchodzi. Nikt normalny w tej firmie nie chce pracować.. Chcesz byc magazynierem w skanemie to wiedz że(usunięte przez administratora) sam na zmianie

harari

Lepiej rowerkiem jedzenie rozwozić w Uberze niż (usunięte przez administratora) w tej nędznej firmie.za podobne albo nawet gorsze pieniądze.Atmosfera jak w oboz#e pracy przymusowej albo na plantacji bawełny w czasach kolonialnych USA.(usunięte przez administratora)

Lepiej rowerkiem jedzenie rozwozic w Uberze niż (usunięte przez administratora) w tej nędznej firmie za podobne albo nawet gorsze pieniądze. Atmosfera jak w (usunięte przez administratora) przymusowej albo na plantacji bawełny w czasach kolonialnych USA.

SlimShady

Nie polecam nikomu zatrudnienia się w tej firmie, zarobki coraz bardziej żałosne a system premiowy zrealizowany jest w taki chytry sposób, że i tak nie jesteś w stanie zarobić potencjalnie najwyższej możliwej kwoty a zaledwie koło 20% z tego co jest obiecywane. Przez pół roku obiecywana podwyżka wyniosła 68 zł i to brutto (śmiech na sali). Atmosfera niczym w domu pogrzebowym a myślałem, że zatrudniam się w drukarni... Kiedy wykonujesz pracę za 3 nie licz nawet na dobre słowo za to najmniejsze potknięcie ohoho to już się wiąże z pasywno-agresywną gadką. Zero szacunku do osoby jak i wykonywanej przez nią pracy....

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Skanem Introl?

Polecam złożyć cv do biedronki/lidla lepsze warunki pracy

Ciekawyyy

Czy wiadomo już ile osób w zakładzie ma "koronę"

@Ciekawyyy

Ty ale jeszcze nie wiesz

WG

Czy w projekcie pod nową halę jest przewidziany kanał do naprawy samochodu dla pewnego kierownika.

azs
@WG

Albo sala kinowa z maszynką do robienia popcorcu dla kierownika D (usunięte przez administratora). Od oglądania filmów muszą go strasznie oczy bolec i krzesło niezbyt wygodne.

JS
@WG

I jeszcze zatrudnić sekretarkę do podpisywania prac bo i tak nie patrzy co podpisuje

Na pewnym dziale ostatnio podwyzki były. 69 zł brutto. Widze że melina Skanem trzyma poziom xD A ta zdechła mysz tam jeszcze leży, w firmie z brc, czy w końcu ją wyrzucili? xD I czy Jacek nadal grzebie w śmietnikach w poszukiwaniu gryzki jabłka? Słyszałem kiedyś w firmie, ze Darek w przeszłości tańczył na rurze za pieniądze, prawda to? Nie twierdzę, ze tak było, tak mi opowiadano i jestem ciekawy czy to prawda :D

Rotofleksica
@93

Czy firma na pewno wytrzyma takie obciążenie finansowe? Przecież nigdy na nic nie było pieniędzy a tu nagle takie gigantyczne koszta!

Zostaw merytoryczną opinię o Skanem Introl - Swadzim

• Jak się pracuje w Skanem Introl?

Zobacz opinie na temat firmy Skanem Introl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skanem Introl?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 1 to opinie pozytywne, 41 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Skanem Introl?

Kandydaci do pracy w Skanem Introl napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Skanem Introl