Opinie o Skanem Introl w Swadzim

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Skanem Introl. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Skanem Introl o rekrutacji.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skanem Introl w Swadzim

habib

Nie dość że mało płacą, premii nie jestes w stanie wyrobic to jeszcze atmosfera jak w (usunięte przez administratora). Trzeba byc desperatem bez perspektyw na przyszłość by chcieć tam pracować.Najbardziej poniżająca praca ever. Nie polecam nikomu.

SKRYTY PRACOWNIK SKANEMU

Co tam nowego słychać ?

Owsik

@Taki ktoś. Oho, uderz w stół....a nygusy się odezwą. Wylazł odważny gieroj schowany pod nickiem. Od kiedy w firmie jest 7 przerw? Może pora zmienić pracę. Polecam kotłownię... jako (usunięte przez administratora)

@Owsik

Lepiej w kotłowni, w Biedronce i Lidlu niz w skanemie xD Nic dziwnego ze normalni ludzie stąd odchodzą a nowych na ich miejsce od miesiecy nie mogą znaleźć xD Nawet benefit w postaci miejsca parkingowego ludzi nie zachęca xD

@Owsik

A może przy okazji ujawnisz swoje imię i nazwisko czy tez bedziesz chować się na nickiem? Co za dzban xD

Taki ktoś
@Owsik

Oh nadgorliwcze ,dawno pracę zmieniłem, a Ty wejdź im wszystkim w dziurę odbytową po samą szyję. Zapewne Cię wynagrodzą Lizityłku. Rób dalej tak jak robisz bo jak Nick mówi trzęsiesz się i twe miejsce jest w dziurze opisanej powyżej .

Cappy

Amazon zapowiada podwyżki wynagrodzeń . Jak czytamy w komunikacie prasowym, już od 1 lipca płace pracowników poziomu początkowego wzrosną o 12,5 proc. i będą zaczynać się od 22,5 zł/godz. brutto. Ich miesięczne wynagrodzenie wzrośnie do poziomu 4 082 zł brutto, a pensja liderów zespołów będzie zaczynać się od 5 080 zł brutto. Tutaj pojawia się zastrzeżenie - wyższa pensja będzie dotyczyć pracowników, którzy będą przychodzić do pracy zgodnie z grafikiem i przepracują 168 godzin w miesiącu. . Ponadto, Amazon przewiduje miesięczne premie dla najlepszych pracowników w wysokości 15 proc. Przedsiębiorstwo zachęca również świadczeniami, prywatną opieką medyczną, ubezpieczeniem na życie i bezpłatnym transportem na wybranych trasach. Kolejną zachętą dla przyszłych zatrudnionych mają być ciepłe posiłki za symboliczną złotówkę oraz dostęp do programu szkoleń zawodowych.

Cappy

Koordynator Magazynu Surowca Pracownik Przygotowania Produkcji Magazynier Pracownik Mieszalni Farb Specjalista ds. BHP, PPOŻ i Ochrony Środowiska Planista Produkcji Pomocnik Drukarza . Oj sporo ludzi stąd odeszło. Ciekawe dlaczego normalni ludzie nie chcą parcowac w Skanemie a zostali tylko ci, którzy świata poza Skanemem nigdy nie widzieli i jak w przypadku pomocników drukarza czekają juz tylko na emeryturę? xD

Wuja

Tata z synem jest najlepszy,wołają na nich 007... 0 motywacji 0 kompetencji 7 przerw na papierosa

samsung
@Wuja

Weż sie do roboty leniuchu zamiast trollowac w internecie w godzinach pracy, dzbanie!

@samsung

Wy również możecie buraki z ex lachociągow rudi ... koleżanka cię nie obchodzi to moim zdaniem cała firma leży :) do góry JAJA MI

samsung
@Piotr

Proszę, przetłumacz to na język polski.

Taki ktoś
@Wuja

Naucz się palić to też będziesz miał 7 przerw na papierosa. A może żal tyłek ściska? Polecam żel na ból odbytu. A jak on nie pomoże idź do proktologa

Cappy

stanowisko: pomocnik drukarza. . Pracodawca nie wymaga CV . Oni są juz tak zdesperowani że wezmą byle kogo skoro normalni ludzię stąd odchodzą xD

Cappy

To w końcu Cappy tu nadal pracuje i chce zniechęcić konkurencję, czy ma żal (usunięte przez administratora) że został zwolniony? Bo juz sie pogubiłem? I kto to pisze? Mąż żony, syn ojca czy szwgier brata? xD Oczywiście reszcie radzę omijać ta firmę xD

Snake

Przecież Cappy tu dalej pracuje...

Gosc
@Snake

Tak mu się podoba, że próbuje zniechęcić konkurencję

Cappy

Jeśli w Skanemie Benefitem jest miejsce parkingowe dla pracowników to składajcie aplikacje jak najszybciej. Takie atrakcje tylko w Skanemie.

Gosc

Desperat?

Cappy

Stanowisko: pomocnik drukarza. Wymagania: chęć do pracy. . Chęć do pracy to się zgadza, ale za dzięśięć osób których tu brakuje. Pasuje ci robić za dziesięciu, jesteś aż tak zdesperowany, to zapraszam.. . Zwłaszcza do tak przyjaznego środowiska pełnego konfidentówi xD

?
@Cappy

Tobie się nie nudzi pisać jedno i to samo w kółko?

Mamcoszokiem
@?

Cappy dobrze prawisz, pisz proszę więcej, czekam na kolejny artykuł gdzie można znaleźć prace.

@?

Mogę ciebie prosić o imię i nazwisko bym wiedział komu odpowiadam?

Cappy

Stanowisko: pomocnik drukarza. Wymagania: chęć do pracy . . (usunięte przez administratora)

komes

Skoro juz nawet BHP-owcy stąd odchodzą, kierownicy i koordynatorzy to nic dziwnego, ze brakuje pracowników mieszalni, magazynierów i pomocników drukarzy, których na trzy zmainy i osiem maszyn jest tylko trzech.K to normalny chciałby tutaj pracować ?!

Cappy

Skanem poszukuje: - Pracownika Mieszalni Farb -Pracownika Przygotowania Produkcji -Planisty Produkcji -magazynierów -pomocników drukarzy . Fajnie widzieć, ze normalni ludzie odchodzą ze Skanemu i zostali juz tam tylko nieudacznicy, którym pracę tam załatwili rodzice albo znajomi.

Cappy

Biedronka zaprasza: . - W sklepie, w którym będziesz pracować wynagrodzenie na stanowisku Sprzedawcy Kasjera wynosi 3250 – 3600 zł brutto miesięcznie w pierwszym roku pracy. W Biedronce możesz pracować również na stanowisku Pracownika Sklepu lub Kasjera – wynagrodzenie na tych stanowiskach waha się w granicach 3200 – 3450 zł brutto miesięcznie na początek, ze względu na okrojony zakres obowiązków. .

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Skanem Introl?

@@@ja

Praktycznie nie ma.. Od lat nie było czegoś takiego w tej firmie.. Nie doceniają swoich pracowników lepiej przyjąć nową osobę i to często niemającą pojęcia o poligrafii.

Robaczek

W Skanemie nie ma żadnych szans na awans ale degradacja i poniżanie jak najbardziej na porządku dziennym. Przykre ale prawdziwe.

Ławka

Lepiej drzewo ciąć scyzorykiem niż w skanemie być pomocnikiem.

Cappy

Skanem poszukuje: - magazynierów - pomocników drukarzy - pracownika przygotowania produkcji - planiste produkcji - pracownika działu technologii. . Ktoś moze sobie pomysleć, że skoro az tylu ludzi poszukują to Skanem musi być poważną rozwijającą się firmą. Ale tak nie jest, Skanem jest zwijająca sie firmą w krórej nikt normalny nie chce pracować, dlatego ciagle szukają pracowników bo każdy stąd odchodzi po kilku dniach. Biedronka i Lidl zdecydowanie góruja nad Skanemem. Omijać, szkoda waszego czasu. .

zszszszsXD

Planista produkcji. Naprawdę wspólczuje tym ludziom, którzy zajmują to stanowisko w tej krindzowej firmie jaką jest Skanem.Ciągła presja, z jedenej strony handlowcy naciskają na ciebie że ich zlecenie ma być pierwsze w druku, wywołują presję, naciskają a tych handlowców, jest kilku, co chwile wydzwaniają i czegos od ciebie wymagają. A gdy sie ugniesz pod ich presją, zmienisz plan produkcji to przychodzą do ciebie drukarze i Ciebie wyzywają, że przez Ciebie znów muszą przezbrajać maszynę w irracjonalny sposób i mają ciągle do ciebie pretensje.Zresztą nie tylko drukarze ale też pomocnicy, którzy muszą robić bezsensowne zmiany, plus oklejacze którzy wykonali swoją pracę z wyprzedzeiem i znów muszą zaczynać wszystko od nowa. Taką pracę można wykonywac w firmie cieszącą się jakąs renomą, ale to jest tylko Skanem, cos gorszego od Biedronki czy Lidla. Luidzie, omijajcie tą krindżową firme z daleka. Chyba

Cappy

Z ogłoszenia firmy Skanem szukającej Pracownika Działu Technologii Wymagania: -wykształcenie min. średnie -min. 1 rok doświadczenia w pracy w firmie produkcyjnej -znajomość zagadnień poligraficznych będzie dodatkowym atutem. Jeśli znajomość zagadnień poligraficznych zamiast być priorytetem jest tylko dodatkowym atutem to nic dziwnego że ci technlodzy wiedzą tylko jak zrobić kopiuj wklej a gdy potrzebna jest ich pomoc to palą Jana. Wykształecenie średnie w dzisiejszych czasach ma każdy, wystarczy że przepracujesz rok przy produkcji gumy balonowej i mozesz byc technologiem w w firmie Skanem. Czy to jest powazna firma? xD . Oczywiście w ogłoszeniu żadnego info o zarobkach.... pewnie dlatego, ze porównywalne pieniadze zarobisz w Biedronce.

Nick Nolte
@Cappy

W samo sedno. Jednak Biedronka nadal ma sporą przewagę jeżeli chodzi o finanse. W Skanem 2800 na rękę to bajońska suma. Zarobki w Biedronce są sporo wyższe już nie wspominając o benefitach dla pracowników. Za to Skanem szczyci się benefitem 35 zł na miesiąc oraz opieka medyczna.....naprawdę jest o co walczyć.

Zostaw merytoryczną opinię o Skanem Introl - Swadzim

• Jak się pracuje w Skanem Introl?

Zobacz opinie na temat firmy Skanem Introl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skanem Introl?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 1 to opinie pozytywne, 41 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Skanem Introl?

Kandydaci do pracy w Skanem Introl napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Skanem Introl