Opinie o Zakład Aparatury Elektrycznej Woltan Sp. z o.o. w Łódź Gdańska 138

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Zakład Aparatury Elektrycznej Woltan Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakład Aparatury Elektrycznej Woltan Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Aparatury Elektrycznej Woltan Sp. z o.o. w Łódź Gdańska 138

Hanna

Podejrzewam, że już odżałowaliście prezesa. Jednak czas biegnie dalej i pytanie, czy nadal niesatysfakcjonująco płacą w tym zakładzie, a także co jest między starymi pracownikami, a nowymi? Warto tam przyjść chłopcu po technikum elektrycznym, czy pójdzie i zostanie (usunięte przez administratora) dla wyjadaczy? To poważne pytanie.

Ehh
@Hanna

(usunięte przez administratora) Nie, nie warto. Ja byłem takim chłopcem, strata czasu i nerwów. Brak pieniędzy, duża odpowiedzialność, brak jakichkolwiek plusów.(usunięte przez administratora)

Czy Zakład Aparatury Elektrycznej Woltan Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Hanna

@Hanna

Odradzam, w innych pracach za te kasę jest lepiej. Popsujesz sobie humor i nie pracując w innych miejscach pomyślisz, że tak musi być.

Stefano
@Anonim

Prawda, pracujac tam myslisz ze tak jest wszedzie. Firma popsuje Ci humor.

Były Nowy wpis
@Hanna

Oj tak. Ja właśnie tak skończyłem. 3000 brutto to rzekomo była wyjątkowo dobra wypłata. Byłem ambitny, dużo naprawiłem w procedurach firmy, a jak skończyłem to raz - nie zapłacili mi, dwa - zwolnili z jakichś zmyślonych powodów, których nie próbowali i nie umieli nawet logicznie uzasadnić nie mówiąc już o udowodnieniu. I jestem bardzo szczęśliwym człowiekiem, że nie utknąłem tam na lata, bo od razu zacząłem zarabiać 2,5 raza tyle w przyjemniejszej pracy, bez brania odpowiedzialności za innych i będąc docenianym.

Ehh Nowy wpis
@Hanna

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Zakład Aparatury Elektrycznej Woltan Sp. z o.o.?

Tragedia jedno mówią drugie robia nie polecam i takie jest moje zdanie. Zarząd obchodzi tylko żeby im się zgadzało.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Zakład Aparatury Elektrycznej Woltan Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Kuba

Wystarczy być dobrym pracownikiem a nie byłoby powodu do narzekania bo firma jest ok!

do kuby
@Kuba

I tu masz rację kuba w stu procentach jesteś dobrym pracownikiem( ale w kablowaniu na swoich kolegów i lizaniu du...y prezesom i jest tu poważny problem, że robisz to co dziennie a należy trochę przystopować bo to tak nie ładnie FE....

Barbara

@Gessler, rozumiem, że zarobki mogą być mało satysfakcjonująca, więc może napiszesz, jak wygląda atmosfera, która panuje w tym miejscu pracy pomiędzy zatrudnionymi osobami? Można liczyć na wsparcie i pomoc bardziej doświadczonych osób, które pracują w firmie WOLTAN ZAKŁADY APARATURY ELEKTRYCZNEJ?

@Barbara

W tym zakładzie mozna liczyć tylko na siebie.

@Gessler

Widzę, że masz informację o tym, jak wygląda praca w firmie WOLTAN, więc zastanawia mnie, czy wiesz może, jak pracodawca podchodzi do pracowników ambitnych, którzy chcieliby rozwijać się zawodowo? Pracodawca daje szanse takim osobom na poszerzanie swojej wiedzy i ewentualny awans na wyższe stanowisko? Odpowiedz proszę, jak to wygląda.

@Barbara

mało powiedziane jeżeli chodzi o zarobki . Najniższa krajowa to w tym zakładzie norma przy wymaganiach nie wiadomo jakich. Atmosfera Każdy obrażony na każdego starzy pracownicy wysługują się świeżymi pracownikami.

Czesław Miłosz

Nie, nie i jeszcze raz nie. Kasa byle jaka. Atmosfera w pracy beznadziejna. Wszyscy pokłóceni. Prezes wiecznie pogniewany i obrażony, reszta też ciągle nadąsana. Zwiałem i nie żałuję.

@Czesław Miłosz

Zwiewają ci co mają cos na sumieniu. Normalni składają rezygnacje i odchodzą.

Barbara

@Czesław Miłosz, a długo pracowałeś w WOLTAN ZAKŁADY APARATURY ELEKTRYCZNEJ? Co Twoim zdaniem powinno zmienić się w tej firmie, aby była bardziej atrakcyjnym pracodawcą? Czy dobrze Wam się pracuje w WOLTAN ZAKŁADY APARATURY ELEKTRYCZNEJ? Jakie warunki oferuje ten pracodawca?

klasowy
@Barbara

Najpiękniejsza gejsza w klasie z tyłu liceum z przodu muzeum !!!

Mila
@Barbara

Wszystko. Lacznie z prezesem. Ten zaklad nie jest na miare tych czasow. To pomylka.

@Mila

Dlaczego tak uważasz? Masz jakieś informacje na temat tego, jak wygląda praca w firmie WOLTAN ZAKŁADY APARATURY ELEKTRYCZNEJ? Jeżeli tak to chętnie dowiem się, jak wygląda atmosfera w tym miejscu pracy? Można liczyć na wsparcie i pomoc bardziej doświadczonej kadry pracowniczej? Rozwiń również swoją myśl, że "zakład nie jest na miarę tych czasów". Zachęcam do dalszej dyskusji.

@Mila

Juz odszedł. Co by nie płakali po nim

Prawy

Może tak być

Tez tak sądzę

@pracownik

jaki był taki był ale ludzi szanował

@Mila

prezes potrafił sie przywitac nawet z prostym robolem. Szacun dla niego

Osobnik
@inny

Potwirdzam ze potrafił podać reke nawet sprzatace. Uznanie dla niego

@Osobnik

Pracujecie obecnie w firmie WOLTAN ZAKŁADY APARATURY ELEKTRYCZNEJ? Jeżeli tak, to dobrze się składa, ponieważ chciałbym dowiedzieć się, czy firma organizowała w tym roku spotkanie wigilijne dla zatrudnionych pracowników? Zastanawia mnie również, czy z okazji świąt Bożego Narodzenia pracownicy otrzymali jakieś premie bądź nagrody? Proszę o informację, jak to wyglądało.

@Mirosław

Było spotkanie i premia

prawda

Osobnik
@Mirosław

Tak jak co roku. Spotkanie kawa ciastko i premia

Barbara

@klasowy, co ma na celu Twój komentarz? Nie wnosi on zbyt wiele do dyskusji na temat pracodawcy, jakim jest WOLTAN ZAKŁADY APARATURY ELEKTRYCZNEJ z Łodzi. Czy ktoś z Was pracuje aktualnie w tej firmie? Jakie widzicie plusy i minusy pracy w tym miejscu?

@Barbara

Jakie plusy pracy w tym zakładzie... Ciężko stwierdzić bo po prostu ich nie ma. Pensje stoją w miejscu. Co do zarobków więcej zarobi się na kasie w biedronce czy Lidlu.

Gesler

Zakład pamięta czasy komuny tak samo jak i pracownicy. 90% pracowników to osoby po 50 roku życia. Chcesz zarobić w tym zakładzie pieniądze zapomnij. Udziałowcy muszą zarobić. Nie szary pracownik. Najniższa krajowa wyjazdy. Ciągły brak materiały brak rąk do pracy to codzienność w tej firmie. Przychodząc do tego zakładu na własną odpowiedzialność.

admin

Co twoim zdaniem warto zmienić w firmie WOLTAN ZAKŁADY APARATURY ELEKTRYCZNEJ SP. Z O.O? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Aparatury Elektrycznej Woltan Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Zakład Aparatury Elektrycznej Woltan Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Aparatury Elektrycznej Woltan Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Zakład Aparatury Elektrycznej Woltan Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 9 ocen.

Zakład Aparatury Elektrycznej Woltan Sp. z o.o.