Opinie o DS Smith Polska S.A. w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy DS Smith Polska S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DS Smith Polska S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DS Smith Polska S.A. w Kielce

Stary pracownik

Śmiech na sali w Tarnowie Podgórnym na lidera przetwórstwa proponują 3500zl brutto nie warto nawet iść na rozmowę

Mirek
@Stary pracownik

No i przyjąłeś tę ofertę?

@Stary pracownik

Masz jakieś nieaktualne dane bo zarabia się dużo więcej! Ja pracuję tu już od kilku lat i moje wynagrodzenie miesięczne jest dużo wyższe. JA wiem co piszę a TY piszesz co wiesz.

NEW

Dostałem zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną na Reprezentanta Handlowego. Czy ktoś ma doświadczenie w tej firmie na tym stanowisku ? Czego można się spodziewać ?

Moria
@NEW

Jedziesz na jakies szkolenie? Jak wyglada oferta na poczatku? Mam rozmowe kwalifikacyjna. Praca w Bełchatowie

Jula

Czy jedzie ktoś 1 października do Kielc?

Ursus

Warto by tych mądrych mistrzów z P2 Kielc przenieść do Bełchatowa.Wiadomo o kogo chodzi.W końcu mają doświadczenie.W naszej firmie innowacje są wprowadzane na wszystkich stanowiskach.Niech i oni poczują smak czegoś nowego.

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kielce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.
logo firmy Referent prawno-administracyjny
Służba Cywilna
Tomexxx88

Czy ktoś z Bełchatowa był już na rozmowie kwalifikacyjnej stanowisko mistrz zmiany produkcyjnej? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Marcin D
@Tomexxx88

Tak, szału ni ma średnio 4 k na ręke wyjdzie.

Kamil

Witam jak jest z umowa czy można dostać na stałe ? I czy są nadgodziny możliwe ? Dzięki , 5!

Tomek były pracownik DOK-u

Jestem byłym pracownikiem działu obsługi klienta w firmie DS Smith Polska Sp. z o.o. w Kielcach. Niedawno zakończyliśmy współpracę. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany moją opinią na temat pracy w tej firmie jestem otwarty aby podzielić się swoim zdaniem. Można się ze mną skontaktować pod numerem telefonu: +48 782 495 377 bądź adresem e-mail: tomasznowak86ukjnckpl@gmail.com

Arek
@Tomek były pracownik DOK-u

Hej, zaaplikowałem na stanowisko technologa ds. opakowań do Bełchatowa i mam rozmowę w poniedziałek. Możesz mi coś teoretycznie powiedzieć o tym stanowisku? Albo wynagrodzeniu, bo widziałem stawki od 6k do 10k.

Tomek były pracownik DOK-u

Jestem byłym pracownikiem działu obsługi klienta w firmie DS Smith Polska Sp. z o.o. w Kielcach. Niedawno zakończyliśmy współpracę. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany moją opinią na temat pracy w tej firmie jestem otwarty aby podzielić się swoim zdaniem. Można się ze mną skontaktować (usunięte przez administratora)

LEON

czy ktos dostal juz info czy ma szkolenie do zakladu w belchatowie ??

Tobi
@LEON

Witam, Czy ktoś z kandydatów dostał już propozycję pracy w Bełchatowie? Może list intencyjny już ktoś podpisał itp.?

Tomasz Zadykowicz
@LEON

Tak. Ja dostałem że szkolenie odbędzie się w Kutnie.

Tomasz Zadykowicz
@Tobi

Tak Ja dostałem pracę. Ale na szczegóły wciąż czekam. Mają dzwonić.

Anonimek

I jak tam oferty w Bełchatowie ?

Tobiiii Amazon
@Anonimek

25 brutto +30% brutto premii ale dopiero po 3 miesiącach

P2

Podwyżki podwyżkami, śmiech na sali 60 groszy podwyżki to jest szczyt wszystkiego . Do tego dochodzi świetna atmosfera w pracy którą wdraża Mistrz B Zachowanie jak by zakład był jego własnością, A pracownicy skazancami ,niewolnikami. Nic nie można, wszędzie rozkazywanie A już o darciu to nie wspomne. Cały czas ganianie ludzi po hali od jednej pracy do drugiej ,zero oddechu ,A jak człowiek pójdzie chwilę odpocząć na stołówkę to odrazu przychodzi i każe iść na halę robić jak robol ,ciągle mało i mało nie patrzy na to że człowiek może być zmęczony czy źle się czuje tylko tyrać w narożniku, A przecież co niektórzy pracownicy/e są już w podeszłym wieku.. O podwyżkach i angazach można zapomnieć w tej firmie, ci co mają dostać to są pupilki mistrzów, bądź kierownictwa.. A Najlepsze jest to że jakieś 30% osób prowadzących maszyny sa Wogole niedoceniani i mają stawki jak pracownicy pomocniczy którzy nic nie robią i mają wszystko gdzieś, A operator musi od ustawienia maszyny po kontrolę produkcji itp A ma parę groszy więcej od pomocnika ...wstyd

Temida z produkcji
@P2

Teraz to przesadziłeś,to ty nie masz zrozumienia dla"pracowników ,pomocniczych"Z trudem radzisz sobie z jedną maszyną.Bogdan jaki był taki był ale odpowiednio przydziela pracę z uwzględnieniem możliwości pracownika.Jest miły.Dobrze cię poznał jak i twój stosunek do pracy .Ciesz się że masz to co masz.Na wydziale jest skrzynka albo powiedz mu o co chodzi.Pan Prezes nie będzie spełniał naszych życzeń ,dba o godność wszystkich pracowników!

Polska
@Temida z produkcji

Czy to ten pracownik co z P1 przeszedł?

Piniadze to nie fszystko
@P2

Mistrz zle organizuje prace.Zostawia pracownikow w trudnej systuacji gdzie jest nadmiar pracy samym sobie.Pozwala niektorym osobom na Sielanke! (Robta sobie co chceta a ja sie troszeczke zdrzemne a przy tym nie zle sie posmieje).W sumie to ciekawie wygladalo bo poprawil mu sie chumor jak sie wyspal w pracy i zobaczyl jak ludzie sobie lby urywaja.Wszyscy sobie radza jak nie maja duzo zajec.Nikt ich nie ruszy teraz bo sa chronieni i lekcewaza sobie prace i stosunek do pracy! A My Mamy Sobie Sami Radzic???i poradzimy sobie!!!Sa jeszcze kontrole poza zakladowe co sprawdza jak sytuacji wyglada w firmie po przez rozmowe z pracownikami.Kierownik nie nadaje sie do zarzadzania wydzialem!

P1
@P2

Na P1 też było dwóch takich.Ale w końcu poszli na emeryture już jakiś czas temu. I co? Na wydziale wielkie pony, ryja darli, wszechmocni... A teraz na ulicy jak szczury, łeb w dół i ani słowa bo się boi żeby w ten ryj nie dostać. Szczególnie ten wyzszy. Także i na waszego B. o którym tu już nie pierwszy raz ktoś pisze też przyjdzie pora. Góra z góra się nie zejdzie...Przyjdzie pora że i on łeb w dół opuści.

Komisarz
@P1

To są grożby karalne.Na to jest paragraf

andres
@P1

Byly z P1. I bardzo dobrze,że były.Dla takich co w morde by chcieli dawać jest miejsce na Zagnańskiej a nie w porządnej firmie

P1
@Komisarz

Komisarz. Jakby to były groźby karalne, to administrator usunął by ten wpis. A ty się naucz czytać ze zrozumieniem. Chyba że jesteś jednym z tych dwóch i teraz trzęsiesz porami na widok każdego że swoich byłych podwładnych?Tak to jest jak się całe lata (usunięte przez administratora) trenuje na pracownikach, to się później chodzi z łbem opuszczonym.

Komisarz
@P1

Były.Nie jestem ,żadnym z tych dwóch ale jednym z wiekszości,która nie akceptuje (usunięte przez administratora) i słow typu ryj,łeb itp. Rozumiem ,ze tam gdzie teraz jestes tylko glaszczą sie po główce i grzecznie proszą i przepraszają że musisz pracować. Chyba ,ze w ogóle teraz nie pracujesz i ząjąłes sie twórczoscią w internecie

Gumiś

Gratuluje kreatywności pani kierowniczce,która wprowadza klimaty przedszkolne na pożegnanie Dyrektora.Pokazała swoje zdolności,które są na poziomie dziecka ze szkoły podstawowej klasy od 1do3.ŻENADA! Swoją drogą z żalem żegnamy Pana Dyrektora i życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia...,

Czy w Bełchatowie oferują umowę o pracę ? Jakie stawki ?

Klan

Czy znajdzie się ktoś odważny i powie jakie stawki panują na stanowisku operatora ?

Majer79

Witam, mam pytanie pracuję w Anglii jako operator przy produkcji opakowań na maszynie EMBA245 3 kolorowa czy w tej firmie pracujecie na maszynach EMBA , jaki macie dzienny target

Do Majera
@Majer79

Target waha się od 17 do 23 tyś arkuszy na zmianę, w zależności od maszyny. Park maszynowy firmy Bobst. Technologia maszyny będzie podobna za wyjątkiem połączenia w linii - drukarka i sztanca, u Ciebie jak rozumiem sama drukarka.

Majer
@Do Majera

Dziękuję za odpowiedź ja pracuję na maszynie gdzie są tylko drukarki ale pracowałem reż na innych rozważam powrót do Polski i tak chciałem się troszkę dowiedzieć, a jakie są godziny pracy?

Majer79

Bambo

Witam oddział Ds Smith P7 Oława. Mam pytanie to osoby (osób) które podjęły decyzję o przeniesieniu czytników kart z biura przepustek na halę produkcyjną. Czy jesteście już z siebie zadowoleni patrząc jak pod jednym jedynym czytnikiem na wyjście z pracy ustawia się długa kolejka oczekujących pracowników, którzy chcą już wyjść z pracy? Czy nie przeszkadza już pandemia? Chyba że w tym miejscu i o tej porze ma zakaz przebywania na zakładzie? Czy było ciężko zamontować drugi taki zestaw zegarów po drugiej stronie hali gdzie znajdują się szatnie pracowników? A może zadbaliscie o ich formę fizyczną, aby sobie pobiegali? Może pomyślcie i zróbcie coś z tym problemem bo jest to problem. Pozdrawiam całą załogę P7 OŁAWA!!!

Aparat

Stać was ?? Hihi na tyle tylko

Bambo
@Aparat

Tak na tyle nas stać he he he

Ciocia gogle
@Bambo

Witam .Mam takie pytanie odnośnie A .Gawlika .Czy ktoś wie gdzie sie chłłopak podziewa? Został przeniesiony do Wilna?

@Ciocia gogle

Taa jestem w Wilnie na L4.Pozdriwienia .

Wszystko będzie dobrze .

Jak produkcja w Olawie??

pracownik dss

kielce P2 porażka . ten kto widzi ten wie jak jest

Anka

Piszecie tu o firmie w sadach czy Kielcach . Nie mogę nic poszukać na temat firmy w sadach.

Fado
@Anka

W Sadach pracuje "super ktoś". Ogólnie to fajna firma i fajni ludzie. I pozdrawiam ich wszystkich serdecznie.

Ktoś

Witam pracowników Ds Smith Oława. Mam pytanie czy ktoś z was pracujących w tej fabryce mógłby mi naswietlic sens przyjęcia się tam do pracy. Z tego co wiem ta fabryka w regionie ma dość wysokie priorytety i cieszy się dość dużym poważaniem. Czy to jest prawda? Napiszcie mi o atmosferze panującej w tej firmie, ludziach pracujących, pieniądzach itd. Z góry dziękuję i pozdrawiam. Kandydat na pracownika Ds Smith w Oławie.

Laluś
@Ktoś

Jeżeli jesteś osobą odpowiedzialną i sumienną ta praca jest dla Ciebie na pewno trzeba być elastycznym, na głowę nie kapie w zimie ciepło w lecie gorąco lecz znośnie. Zarobki są dobre jak się wykaże swoje umiejętności, atmosfera w pracy jest ok jak się zajmuje swoimi sprawami a nie czyimś prywatnym życiem. Ogólnie polecam tą firmę pracuje tu długo i jestem zadowolony pozdrawiam

Ktoś
@Laluś

Dziękuję za informację. Myślę że jest prawdziwa nie zmyślona. Raczej podejmę decyzję o zatrudnieniu się w waszej firmie, więc może się niebawem spotkamy Pozdrawiam

Co kogo obchodzi czyje fotki. Żeby ktoś nie znalazł twoich

Zostaw merytoryczną opinię o DS Smith Polska S.A. - Kielce

• Jak się pracuje w DS Smith Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy DS Smith Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 98.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DS Smith Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 13 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DS Smith Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w DS Smith Polska S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DS Smith Polska S.A.