Opinie o DS Smith Polska S.A. w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy DS Smith Polska S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DS Smith Polska S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DS Smith Polska S.A. w Kielce

Przepraszam Pana Kierownika

Pragnę przeprosić Pana kierownika za te bzdury w powyższym wpisie. Taka sytuacja nigdy nie miała miejsca w naszym zakładzie. Jest Pan przykładnym przełożonym i zawsze otwartym do ludzi a także wykształconym i chcącym jak najlepiej dla nas wszystkich! Serdecznie Pana przepraszam. Jestem osobą niepoczytalną i nie powinienem się udzielać na takich portalach. Administratora proszę o usunięcie tych obraźliwych wpisów. Jeszcze raz przepraszam

@Przepraszam Pana Kierownika

Chyba nie tylko Pana Kierownika powinnaś przeprosić...

Koronawirus
@Przepraszam Pana Kierownika

Dajcie już sobie spokój z opisywaniem kierownika, czy naprawdę brakuje tematów do opisywania? A tu kierownik taki, sraki, nijaki itd... Co to jakaś gwiazda P7?

Oława

Proponuję maść na ból (usunięte przez administratora) Z wypowiedzi wnioskuję, że osoba nie miała zbyt łatwego dzieciństwa i jak widać lekko dalej nie jest. Za wszystkie pomówienia na miejscu chłopaków udał bym się do organów ścigania. Internet nie jest tak anonimowy jak Ci się wydaję. Treść napisana po drugiej zmianie w piątek, aż dziwne...

Prawy i Sprawiedliwy

Ale bzdury wypisujesz. Jeśli kończą pracę o 6.00 a potem przychodzą na 14.00 to się na to porostu zgadzają nikt ich nie zmusza. Pewnie sam(a) tak zapierdalaleś(aś), tylko teraz Ci odmówili, więc (usunięte przez administratora) boli że inni dorabiają z własnej nieprzymuszonej woli. Dopóki nie przyjęli Ciebie do tego zakładu to był spokój, ale (usunięte przez administratora) przyszło takie badziewie jak Ty i wypisuje pierdoły urojone w tej swojej pustej główce.

pracownik roku

Praca super, pieniążki bardzo dobre, atmosfera pracy miał i rodzinna, można powiedzieć że to drugi dom. A od kierownika proszę się odjebać.

Głos rozsądku
@Prawy i Sprawiedliwy

Gościu nie denerwuj się tak!Jak sobie wybrałeś taką ekipe do rządzenia to niestety masz Problem!

Pani B która to pisze niech się zastanowi następnym razem zanim wyleje swoje żale na forum. Każdy wie o kogo chodzi. Najlepiej komuś obrobić tyłek na boku. Kozak w necie,(usunięte przez administratora)w świecie! Pracuje w tym zakładzie już jakiś czas nie, jest idealnie jak wszędzie. Ale można się co każdej kwestii dogadać. Zależy jaki z ciebie pracownik i człowiek.

Pani.b

Proszę nie robić ze mnie kozła ofiarnego lubię swoją pracę A już nie pi drodze mi obrażać kierownika

@Pani.b

Śmiechu warte. Gubisz się kobieto w zeznaniach.

Spider-Man

Niestety wina leży po stronie osób zatrudniających takie osoby. Zatrudnianie całych rodzin (klanów) nigdy nie sprzyjało poprawie atmosfery panującej w firmach,. Otóż Ci ludzie siedząc w swoich chalupach przy piecach mają jeden temat PRACA!!!. I tak (usunięte przez administratora) co na twojej zmianie się dzieje a co na mojej. Potem szukają sensacji i wypisują takie pomyje i oszczerstwa dla zabawy i rozrywki, ale uwaga ORGANY ŚCIGANIA!!! do boju. Buraki uważajcie bo wyjdzie na jaw kto? , co? itd... A wtedy się bardzo zdziwicie Powodzenia w dalszym opisywaniu bzdur.

Koronawirus
@Spider-Man

Widzę temat z Oławy i raczej się nie mylę!!!

Spider -Man
@Koronawirus

Nie mylisz się strzał w 10

Klient

Jeżeli administrator będzie nadal tak leniwie reagował i tego rodzaju spam będzie tu wpuszczany, zablokuję stronę, gdyż nie takich wpisów tu oczekuję.

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kielce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.
pracownik ds Smith

Czy zarząd nadal nic nie będzie robił patrząc na to ile jest zachorowań u nas na wydziale P1 czy wydziale P2 .. Gdy było 3 tyś zachorowań na COVID dziennie to wdrożone zostały przerwy między zmianami, tak by zmiany nie mogły się widywać, do tego dochodziła dezynfekcja przed każdą zmianą szatni ,toalet itp . Teraz gdy jest ponad 30 tyś dziennie i coraz więcej osób z firmy jest zarażonych, bądź na kwarantannie, zostały zmiany przywrócone do normalnych godzin pracy ,gdzie i tak kazdy z kazdym sie wita podajac sobie rece ,czy normalnie rozmawiają przy maszynie(jedna zmiana z drugą zmianą) a dezynfekcja już nie jest przed każdą zmianą tak by pracownicy mogli wejść do pomieszczeń dezynfekowanych ,tylko dezynfekcja jest na odczep się i o godzinie 7 ,15....jaki tu jest sens??? Wiadomo liczą się zyski ,ale zdrowie pracowników również jest bardzo ważne

Może mi ktoś opisać jak wygląda praca pomocnika operatora? Jest szansa przejścia z czasem na stanowisko operatora?

@Paweł

Panie Pawle, Dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie. Poniżej przesyłam linki do aktualnie prowadzonych rekrutacji na stanowisko - Operator Maszyn Produkcyjnych. Jeżeli spełnia Pan określone w ogłoszeniach wymagania dot. tego stanowiska pracy, zachęcam do złożenia swojej aplikacji. (usunięte przez administratora) Pozdrawiam Anna Zespół HR

Szyderca z P1
@Paweł

Jako pomocnik jesteś tak naprawdę giermkiem operatora. Nosisz mu zbroję, parkujesz konia, drapiesz po plecach, odwijasz kanapki z folii, parzysz herbatę. Po jakimś czasie możesz dotknąć maszyny i poczuć zapach świeżej tektury. Po kilku latach terminacji sam zostajesz operatorem i dostajesz swojego giermka.

Trybek
@Szyderca z P1

W firmie jest przeciażenie praca.Pracownicy sa wyciskani jak sok z pomarańczy do ostatniej kropli.Firma to jest drugi (usunięte przez administratora).Czlowiek tylko traci zdrowie.Zwierzchnicy nie moga nic z tym zrobić tylko podkręcaja obrót pracy na maksa bo Rzadzacy Firma tego wymaga i nakazuje!!! i chcą mu zaimponować kosztem Pracowników!!!

Mariusz M
@Zespół HR

Dzień dobry Gdzie zamieszczają państwo aktualne oferty pracy ?? Z regionalnych informacji dotyczących DS Smith w Kielcach trwa rozbudowa zakładu i trwają poszukiwania nowych pracowników. Proszę o informacje na mój pomocniczy adres @ prymus21@gmail.com Dziękuję za informacje

rafal

Dzień dobry czy wie ktoś ile teraz zarabia się firmie Schmidt ile jest do wypłaty za miesiąc na produkcji na maszynie

Klient
@rafal

Jeżeli interesują cię zarobki w firmie Schmidt, to tam skieruj pytanie bo ta do której skierowałeś pytanie to jest zupełnie inna firma. Podejrzewam, że tam, jak zresztą wszędzie, zarobki uzależnione są od wykształcenia, doświadczenia i umiejętności oraz wykonywanych czynności.

Sk1

A jak z nadgodzinami jak płatne?

Możecie mi powiedzieć jak wygląda praca w wigilię i Sylwestra, normalnie czy jakieś skrócone godziny?

Stary Pracownik

Jak to jest z tym ubezpieczeniem na życie? W ogłoszeniach o pracę jest wypisane jako dodatkowy benefit, ale my, pracownicy, mamy potrącane 50zł z pensji co miesiąc na takie ubezpieczenie. Czyli nowi pracownicy mają takie ubezpieczenie za darmo, czy w ofertach jest ściema?

Ubezpieczony
@Stary Pracownik

Ubezpieczenie to jest dobrowolne, kto chce to z niego korzysta.

Stary Pracownik
@Ubezpieczony

Nie rozumiem. Czyli w ogłoszeniu jako benefit jest ubezpieczenie na życie, które jest dodatkowo płatne?? Równie dobrze mogę iść do budki na rogu i sobie taką polisę kupić samemu. Może dopiszcie jeszcze w ogłoszeniach o pracę że jest samochód jak sobie opłacisz leasing, telefon jak zapłacisz abonament, karnet na siłownię jak sobie go opłacisz i bilet miesięczny na MZK po opłaceniu przez pracownika :-). No i owocowe piątki, jak sobie przyniesiesz banana do pracy.

Mistrz
@Stary Pracownik

Usunęli z ogłoszenia. Jak się nie ma co zaoferować, to się takie głupoty wpisuje.jak np. teraz paczki świąteczne. Jaka to jest wartość dla pracownika? 50zl raz w roku? Tyle to bmka prezesa spala przy wyjeździe z parkingu.

Brygadzista
@Mistrz

Mistrzu Po pierwsze paczki sa dla dzieci pracowników a nie na pracownika a ich wartość to 130 zł a nie 50 jak piszesz. Po drugie to zapomniałeś chyba ,że firma płaci "świateczne" każdemu pracownikowi po kilkaset złotych. Po trzecie masz rację,kto to slyszał ,żeby prezes jezdził bmw

@Brygadzista

Ludziom nigdy się nie dogodzi. Polacy to taki naród, że zawsze im mało. Co by się nie działo zawsze będzie coś nie tak. Skoro Państwu tak mało i nie komfortowo proszę aspirować na stanowisko prezesa i jeździć hmm polonezem.... Pytanie tylko czy jest z czym startować na to stanowisko? :)

Mistrz
@Brygadzista

Krzysztof serio uważasz że 130zl raz w roku o ile masz małe dziecko, to na tyle ważny dodatek aby umieszczać go w ogłoszeniu o pracę? Firma płaci świąteczne z jakiego funduszu? ZFŚS? Takie prawo, łaski nie robi.

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie DS Smith Polska S.A.?

Libon

Przydalo by sie sprawdzic czemu na zmianie mistrza Jerzego przyjezdzaly karetki.Zdazylo sie to juz trzy razy lacznie z ostatnim przypadkiem.Pracownik po zejsciu z trzeciej zmiany mistrza Jerzego dostal zawalu i trafil do szpitala.Nowo przyjetych pracownikow na sklejarki testuje na innych zmianach poniewasz chce miec spokoj.A roznie znimi bywa.

Czyli były ostatnio jakieś podwyżki tak?

Pani zzz

Panie Prezesie To co ostatnio się dzieje przechodzi ludzkie pojęcie! Ja rozumiem że jest COVID itd ale żeby bhp wchodziło do szatni jak się przebieramy to już cios poniżej pasa. Jak można wpuścić faceta do szatni gdzie przebierają się kobiety. Zero prywatności! Nie jesteśmy małpami w cyrku tylko ludźmi

Głos rozsądku
@Pani zzz

Gdybyście przestrzegali procedur a nie zachwoywali się jak w przedszkolu z pewnością nie byłoby tego typu sytuacji :) Pozdrawiam

Ali
@Głos rozsądku

Nie szanujecie czyjes prywatnosci i swiadczy o was ze nie macie szacunku do pracownikow

krzysztof Sadowski
@Pani zzz

Bardzo Panie przepraszam.To nie powinno sie zdarzyc.W przyszlosci kontrole w szatniach damskich przeprowadzane beda przez kobiety Krzysztof Sadowski

Niemam

Poszukują pracowników produkcji. Opłaca się tam iść do pracy? Jakie zarobki na start? Czy osoba bez doświadczenia jako operator może się starać tam o zatrudnienie?

Badzio

Jak w działach finansowych? Dobre warunki?

Panie prezesie na taka duza firme z oddzialami w roznych miastach dac smieszna podwyzke pracownikom to jest ponizenie pracownikow za ich ciezka prace.Lepiej mogl pan tych groszy nie dawac i sie nie osmieszac z zarzadem.My pracyjemy na trzy zmiany a po pracy nie mamy sil dla rodzin dzieci bo wychodzimy z zakladu padnieci i wyczerpani.Dodam jeszcze ze co roku wszystko drozeje a my mamy wyplaty w martwym punkcie sa tego dowodem paski od wyplat z wielu lat zbierane.

wydział p2

Otóż to ,nic dodać nic ująć

Enter

Witam, czy praca przy obsłudze maszyn na wydziale P1 jest ciężka? Jakie są zarobki? i jak to jest z premiami?

Czy jest rozsądny na wielkość parking dla pracowników fizycznych, cz też jest z tym parkowaniem problem.

Mazbi

Szkoda czasu na tą firmę Wyzysk, rodzinne układy, obcy jest jednak całkiem obcy. Firma nie dba o pracowników, liczy się tylko zysk tych co na stołkach. trzeba się prosić o swoje. Była pracownica

Wielki pędzel
@Mazbi

Zależy, ludzie robią po 15, 20 40 lat a sa pomocnikami tych którzy robią 5 lat , i o to chodzi , nagle idąc na maszynę nic nie umie bo pierwszy raz w życiu widzi taką maszynę na której robił ponad 20 lat :) , pozdrawiam

@Mazbi

Dzień dobry, Z uwagą podchodzimy do warunków pracy jakie oferowane są wszystkim zatrudnionym w naszej firmie i dokładamy wszelkich starań, aby były one jak najlepsze. Osoby, które mają jakiekolwiek uwagi, zachęcamy do ich zgłaszania za pośrednictwem wewnętrznych kanałów komunikacji, m.in. skrzynek na anonimowe uwagi pracowników. Zapewniamy, że wdrożone w DS Smith procedury, stwarzają możliwość rozpatrzenia uwag z dbałością o dobro pracownika występującego z danym wnioskiem. Anna Zespół HR DS Smith Polska

@Mazbi

Dzień dobry, Informujemy, że zwracamy szczególną uwagę na warunki pracy oraz panującą w firmie atmosferę. Jeżeli zauważacie Państwo jakiekolwiek nieprawidłowości w swoim miejscu pracy, zaniedbania lub nieodpowiednie postępowanie, prosimy o przekazywanie tych informacji poprzez dostępne w każdym zakładzie wewnętrzne kanały informacji, m.in. skrzynki na uwagi pracowników czy anonimowe ankiety badające satysfakcję pracowników z pracy. Dzięki uzyskanym informacjom istnieje możliwość przedyskutowania problemów i propozycji z Zarządem naszej firmy i wypracować wspólnie rozwiązania przedstawionych sytuacji. Zapewniamy, że wewnętrzne kanały komunikacji stwarzają możliwość otwartego zgłaszania uwag przy jednoczesnym zachowaniu anonimowości. Anna Zespół HR DS Smith Polska

Erwin

(usunięte przez administratora) To w skrócie z czym kojarzy mi się to miejsce. Nie spotkałem w swoim życiu gorszego miejsca pod tymi względami. Niestety polskie oddziały zagranicznych firm bywają takimi "mutacjami"

Zostaw merytoryczną opinię o DS Smith Polska S.A. - Kielce

• Jak się pracuje w DS Smith Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy DS Smith Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 98.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DS Smith Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 13 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DS Smith Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w DS Smith Polska S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DS Smith Polska S.A.