Opinie o DS Smith Polska S.A. w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy DS Smith Polska S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DS Smith Polska S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DS Smith Polska S.A. w Kielce

Lalo

Witam. Czy firma przyjmuje na stanowisko pracownika produkcji bez uprzedniego doświadczenia?

Ile w tym roku bedzie procent podwyżki?

A skąd wiecie czy będą jakieś? W ogóle? W sumie przy inflacji to byłoby dobrze

Karol
@Monika

W poruwnaniu do innych firm w Kielcach u nas były najmniejsze podwyżki że Brak Słów.W poruwnaniu do obecnej drożyzny Zarzad bardzo znikkme dał podwyżki.!(usunięte przez administratora)!

Mirek

Czy rekrutacje do Bełchatowa prowadzi nadal pan W.W. ?

Człowiek

Opinia dotyczącą firmy ds schmidt sady. ludzie tam pracujący bardzo fajni koleżeńscy. Nie dziwi fakt że najdłuższy stażem pracuje rok ,cała reszta miesiące. Przemiał ludzi potężny, ale nie ma się co dziwić. Toalety na hali brak chcesz do wc to dajesz przez biuro i wchodzisz do ich łazienki przyjmując spojrzenia całej ekipy zarządzającej.W kuchni brak zlewu, w szatniach bród smród i skrajnie rażące zaniedbanie ,np okna pozaklejane ..czymś..z kranów to chyba herbata leci bo kolor taki ma ów woda.Chcesz przerwę to niech cię ktoś zastąpi, pan z bhp co dwa dni spacer z Panem koordynatorem , szukanie dziury w całym, duperele, a cała reszta pod dywan, Katastrofa,brak organizacji, nacisk na bhp w teorii bo do praktyki daaaaaaaleko.Ten co tam rządzi na hali i zarządza pracownikami miły dopóki nie zaczniesz pracować,potem docinki,wymuszanie ,grafik zmieniany z godz na godz bo ludzi brak,i sterczenie za słupem by tylko móc się doczepić.Nie polecam.

@Człowiek

To chyba nie o naszej firmie piszesz. Gdzie Ty masz takie warunki. Pracuje tutaj 20 lat i wiem jak jest. To co piszesz to jakies bzdury sa.

@pracownik

Jak pracujesz 20 lat to masz już duże doświadczenie. Powiesz jak jest naprawdę? Bo zależy mi na dobrych warunkach i stałym grafiku a nie jak kolega napisał że zmieniany z godziny na godzinę. Jest tu w miarę stabilnie?

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kielce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Proplastica Sp. z o.o.
Miłośnicy Planety Ziemi ;)

Firma DS Smith niszczy naturalne zasoby ziemi - wycina setki, tysiace hektarów drzew rocznie do produkcji katonów, które zaśmiecają i niszczą naszą piekną, wspaniałą planetę. Ludzie naprawdę otwórzcie oczy, bo niszczycie planetę - matkę ziemię nie tylko sobie ale również innym milionom ludzi, tylko dla własnych interesów, w imię pieniądza, a zanieczyszczenie coraz większę, zmiany klimatyczne na niespotykaną dotąd skalę, choroby ludzi - problemy z oddychaniem, choroby skóry i wiele innych, to wszystko skądś się bierze. Czy na takiej planecie chcecie żyć i zostawić ją swoim dzieciom, które wam napewno nie będą za to wdzięczne. Prowadzicie siebie i przyszłe pokolenia do katastrofy ekologicznej. Cały greenwashingowy corpobolshit z sadzeniem drzewek to przykrycie problemu niby dobrymi dzialaniami. NIE NISZCZCIE NATURALNYCH ZASOBOW ZIEMI !!! od tego zacznijcie. Poniżej dwa artykuły jeden o sadzeniu przez waszą firmę drzewek (usunięte przez administratora) Zmieńcie trajektoria i priorytety w życiu i nie niszczcie naszej planety sobie i innym. Opakowania, choć część z nich nadaje się do recyklingu ( co jest na plus ), można zamienić albo zupelnie wyeliminować, poza tym wiele produktów, dla których firma DS Smith produkuje opakowania, jak alkohole, słodycze, chrupki nie są dla nas zdrowe i potrzebne. Tak samo jak opakowania do klei, silikonów. Szanowni państwo, naprawdę zastanówcie się kupując dany produkt czy naprawdę jest on wam potrzebny, co zostało zurzyte do jego produkcji ( w tym właśnie opakowanie ), które zniszczyło w pewnym stopniu nasze środowisko. Nie kupując danego produktu z półki sklepowej nie wspieracie niszczącego naszą wspaniałą planetę biznesu. Zaoptarujcie się w pełni w to, co jest naturalne, np. owoce i warzywa, orzechy, migdaly kupicie luzem bez opakowania. Odzywiajcie sie i wasze dzieci zdrowo. Nikt nam nie karze wspierać takich biznesów jak DS Smith !!! Wiem o czym piszę, bo pracowałem tam przez jakiś czas i poznałem ten biznes od środka i stwierdziłem właśnie to, co powyżej napisałem. Praca pracą, pieniądze pieniędzmi ale nie kosztem mojego zdrowia, innych czy dobra planety. Ochrona środowiska przez DS Smith to greenwashingowym zabieg tej korporacji. Kto się ze mną zgadza polubi ten post a pracownicy DS Smith dla ochorny swoich stanowisk pracy i dobra biznesu mogą go hejtować bądź próbować usunąć. Gorąca prośba do administratora by tego nie robił, bo życie na czystej planecie dotyczy również jego i jego rodziny ( zastanów się proszę ). Poza tym nie ma tu żadnych wulgarnych określeń, które miałyby tu kogoś obrażać personalnie, tu chodzi o rodzaj biznesu, który niszczy dobra planety. Jeżeli ten post zniknie istnieje jego kopia i będzie on rozpowszechniany nie tylko na goworku. Takich działań jak to będzie coraz więcej z naszej strony aby biznesy zagrażające dobru naszej planety zmieniły totalnie swoje myślenie i przestawiły się na działąnie na rzecz dobra planety albo zniknęły całkowicie z powierzchni ziemi. Czas zatrzymać to szaleństwo i wypowiedzieć " wojnę " ludziom, którzy niszczą naszą planetę. Pozdrawiam wszystkich życzliwych naszej planecie - matce Ziemi.

@Miłośnicy Planety Ziemi ;)

Czegos sie boja ze zlikwidowali wpis!

Sylwia

ale przeciez odpisujesz na wpis, nie jest zlikwidowany. o co ci chodzi ?

świadomy pracwonik
@Miłośnicy Planety Ziemi ;)

Miłośniku.Pewnie nie wiesz,że 90% opakowań jest produkowanych w DS Smith z papierow makulaturowych to znaczy na bazie papierów wytwarzanych z makulatury,Jest więc to cykl zamknięty,Jeśli chcesz wspomagać srodowisko to segreguj (usunięte przez administratora) w tym makulaturę. Alternatywą dla tektury jest plastik,ktory stwarza prawdziwe zagrożenie dla środowiska gdyż jest niebiodegradowalny. Ucz się bo to zawsze pomaga.Nie kupuj ciuchow,ktore produkowane są z włokien syntetycznych,nie używaj toreb plastikowych

@świadomy pracwonik

W swoim poście podajesz, że jest to 90%. Skąd przeciętny obywatel może mieć takie informacje. Ponad to procent, który podajesz, przecież można sobie zawsze wymyśleć. Z ochotą przyjrzałbym się raportowi wydanemu przez jakiś oficjalny organ ( i tutaj też mam nadzieję, że byłby on rzetelny, bo nieraz słyszy się o przekupstwie tego typu instytucji czy ekologów ). Z definicji, która na szybko znalazłem w internecie na portalu wikipedia "Makulatura – niepotrzebne lub zniszczone wyroby papiernicze, nadające się bezpośrednio do wtórnego wykorzystania w innych celach niż były przeznaczone pierwotnie lub nadające się jako jeden z surowców do produkcji nowego papieru." Jak najbardziej takie działania powtórnego użycia niepotrzebnego wyrobu papierniczego są pochwalane. Jednak wciąż makulatura skądś pochodzi ... z papieru, który jest produkowany z drzew i do tego mamy zastrzeżenie. Jesteśmy również przeciwni produkcji plastiku. Mamy na myśli zrównoważoną prdouckję. Doskonale rozumiemy, że pewne produkty wymagają przechowywania w jakimś rodzaju opakowania czy pojemnika, czy kartonowego czy plastikowego. Uważamy, że te kartonowe opakowania oraz plastikowe butelki, siatki i pojemniki po prostu zalewają każdego z nas z każdej strony i zanieczyszczają naturalne środowisko, które powstawało przez miliony lat a człowiek nieraz bezkarnie uzurpuje sobie prawo do niszczenia naturalnych zasobów. Zwróćcie tylko uwagę ile jest opakowań kartonowych i butelek pojemników plastikowaych na pułkach w hipermarketach. To fakt wszyscy potrzebujemy czymś się żywić ale tego wszystkiego jest nadmiar często stoi na półkach miesiącami i niekupowany trafia po przeterminowaniu do utylizacji, bo co z nim zrobić? Produceni opakowań kartnowych jak i butelek czy pojemników plastikowych powinni się dogadać z supermarketami i innymi odbiorcami ile realnie potrzeba a konsumenic powinni być uczeni co i ile powinni konsumować dla swojego dobra. Podam jeszcze dwa przykłady, które mam nadzieję posłużą na dobre każdemu, kto przeczyta ten post. Pamiętam jak jeździłem z rodzicami na wieś i od wtedy nieraz zdarzało się, że braliśmy jajka kurze od naszych znajomych i przyjezdzalismy powtornie z kartonowymi pojemnikami na jajka i dość długo używaliśmy tych samych. Kolejny przykład to woda. Regularnie jezdzimy z 5L plastikowymi butelkami plastikowymi do zrodla, w ktorym pobieramy czysta wode do picia i uzywamy ich wielokrotnie, za kazdym razem tez sa czyszczone przed powtornym uzyciem. Miedzy czlowiekiem a przyroda powinna byc rownowaga. Myslimy, ze nie ma nic zlego w korzystaniu z dobrodziejstw natury, np. budowanie drewnianych domow, musimy gdzies mieszkac, zwierzeta buduja np. z galazek swoje gniazda, tylko chodzi o zachowanie rownowagi, skoro wycialem jedno drzewo i zabralem cos naturze to na tym miejscu sadze nowe, by za jakis czas odroslo i dalo spowrotem ta sama korzysc, co kiedys to wyciete. Ale nie dopuszczalne jest wycinanie w pien drzew i nie zwracanie uwagi na innych ludzi, na klimat, itd. Poszukajcie artykulow, ktore mowia ile lasów wycieto w ostanim czasie. My dla przykadu dajemy te dwa: https://www.money.pl/gospodarka/czy-naprawde-polska-wycina-swoje-lasy-w-pien-sprawdzilismy-twarde-dane-oto-co-pokazuja-6650870258637696a.html oraz https://natemat.pl/348651,wycinki-lasow-w-polsce-ludzie-pokazuja-zdjecia-pytamy-co-na-to-lesnicy

@Miłośnicy Planety Ziemi ;)

A czym po te wodę jeździsz do źródełka FURMANKĄ CZY SAMOCHODEM ?

Elektryk

Teslą

Mam nadzieje, że do producentów opakowań z plastiku napisaliście mocniejszy tekst. Staramy się chronić najlepiej jak to możliwe nasze środowisko. Dziękujemy za te słowa, ale każdy z nas musi pracować, nie mamy poczucia, że przez nas ziemia ginie. Świadomość wśród pracowników i zarządzających jest naprawdę duża i każdy z nas razem jak i osobno stara się robić wszystko aby ochronić ziemie.

@pracownik

Bzdury piszesz. Musicie pracować, to zmieńcie dziedzinę np. na rolnictwo ekologiczne. W czym problem?

@Miłośnicy Planety Ziemi ;)

Wez człowieku zastanów się co piszesz !!!

praca
@Miłośnicy Planety Ziemi ;)

ekolog jak tak dbasz o planete to czemu uzywasz komórki ,komputera, tv . Zawsze mozna jesc korzonki..

Cóż za hipokryzja ????

Proponuję zacząć od studiowania swoich metek na ubraniach. Ciekawe z czego większość jest produkowana hmm ???? może ze 100% bawełny?? ???? ???? ???? ????

Wnioskujący
@Cóż za hipokryzja ????

Skoro ktoś pisze że jest niszczona przyroda a dziecko wie że papier jest z drzewa to wiadomo co i jak.Krótko mówiąc Prawda w Oczy Kole,Nie musze wyjaśniać już że firma zamawia papier a dostawca co? Z ksieżca go bierze.

praca
@Wnioskujący

proponuje przejść na plastik

Albert

Czemu w firmie my pracownicy ktorzy dłużej pracujemy od Adama W.Nie mamy gwiazdek i nie robią z nas operatora maszyn?Dlatego że nie mamy ojca mistrza tak ja Adama ktory ma ojca mistrza Jerzego W.Chłopak ma prawie 40 lat a jest przywiązany pepowiną do ojca.Takie zachowanie ich Wes...ów jest żałosne i poniżają innych pracowników żeby tylko im było dobrze.Nawet Jerzy zabiegał u byłej kierownicy Łat....kiej żeby synusia posadzić w biurze na przygotowalni!Oczywiście lepsze dostał wynagrodzenie i z ojcem Idzie po trupach do celu!Na wszystko dyrektor przymyka oko!Układy powiązania panują w firmie i nie uczciwa oraz nie fer gra z pracownikami.Dużo osob chce być operatorem i mieć gwiazdki żeby lepiej zarabiać ale tylko (usunięte przez administratora) moga awansować!Chłopak jak by miał troche oleju w głowie to oddzielił by pempowine i sam by się starał być zaradny oraz liczył sie z kolegami jak tak to można nazwać!

Robson

Czy ktoś z kandydatów otrzymał już propozycję zatrudnienia w przyszłej fabryce w Bełchatowie?

@Robson

Ja tez czekam jak narazie nic

Zaczynają się rozmowy w Bełchatowie

JDM
@Robson

Jeżeli chodzi o Bełchatów to nie mam watpliwości że szukają jelenia. 1. Brak jakichkolwiek informacji o zarobkach 2. Wykładanie dużych oczekiwań a w zamian oferowanie socjali 3. Sama atmosfera podczas rozmowy nie zachęca do współpracy. Pan W. zgrywa cwaniaka i opowiada jakieś korporacyjne bzdury. Niepoważna firma, niepoważni ludzie.

Mikołaj Biernacki
@JDM

z tego co mi mowili to zarobki beda mowic telefonicznie jak ustala z zarzadem jednak stawka w granicach 22-25 zł brutto na poczatek z zaleznosci od doswiadczenia na produkcji;)

BaKuN
@Mikołaj Biernacki

Na strefie w Radomsku w Frigo, pg, cortizo W Kleszczowie some, gdrilling Stawki co podałeś to podstawa 25 brutto) więc ciężko dssmith będzie nakłonić do zmiany pracy ludziom

Obiektywny
@JDM

Zgadza się. Pan W. to dobry bajerant. W sumie czymś trzeba przyciągnąć (usunięte przez administratora) do pracy ????

Zniesmaczony
@Obiektywny

To co oni daja to jest zapomoga a nie wypłata!!!

Justyna

Cześć. Czy może ktoś opowiedzieć o pracy na stanowisku Specjalisty ds Obsługi Klienta? Czy specjaliści dostają jakieś narzędzia pracy od firmy ?

Obsługa klienta
@Justyna

Cześć Justyna. Jakie narzędzia potrzebujesz? Dostaniesz krzesło, biurko, komputer i telefon. Papeteria też się znajdzie. Jak zasłużysz, to dostęp do ekspresu z kawą. Pytanie na poziomie licealisty.

Sandra
@Obsługa klienta

Jaka miła i życzliwa odpowiedź. No nic tylko walić pokłony za tą uprzejmą odpowiedź. Ludzie powinni z Pani brać przykład jak być miłym kulturalnym i niezastąpionym ????

Praca
@Sandra

Jak ktoś pracował albo pracuje w tej firmie to wie że w firmie jest źle praca planowana.Mianowicie np.Trzy dni robi się tak że nie ma czasu oddech złapać a nastepne dni idzie się na urlop bo brak pracy na danym stanowisku.Ci co planuja prace nie mają głowy na karku bo robią w firmie jeden wielki (usunięte przez administratora)

Sandra
@Praca

To nie zmienia faktu, że kultura i kultura wypowiedzi obowiązują nadal.

Maciek

Cześć, Wiadomo czy mają już pełny skład do nowej fabryki w Bełchatowie ? Nie wiem czy jest sens aplikować bo na internecie wciąż są ogłoszenia. Z góry dzięki za informacje :)

@Maciek

Nie mają pracowników, bo dobremu pracownikowi trzeba dobrze zapłacić, a oferując takie stawki i to jeszcze w delegacji to jest śmiech, teraz już szukają nawet przez posrednictwo pracy,czasy się zmieniły, będzie tam duża rotacja ludzi, poniosą tylko koszty szkolenia, bo nikt z doswiadczeniem nie spędzi pół roku w delegacji za 3000 zł.

Radek
@Tomek

Tomek , może warto wytrzymać pół roku, aby później mieć stawkę 24-25 zł + premia 30% + dodatki nocne Rozmawiałem z operatorem oddziału z Kielc to średnio pensja - 5500-6000 brutto + zawsze można sobie zostać na nadgodziny lub przyjść w soboty. Nikt ci nie da na nauce kokosów ...

@Radek

Oczywiscie zgodzę się z tobą, że na start nie jest to taka zła oferta i zaakceptował bym ją gdyby praca była na miejscu w Bełchatowie, obecnie za prace w delegacji proponują z dodatkiem około 3150 netto, jestem oczywiście zdecydowany na taki wyjazd, no ale moim zdaniem jest to za mało.

Emil Arak
@Tomek

No szału nie ma ale źle też nie jest. Dodaj sobie dodatek 500 zł do delegacji no i około 400 zł do paliwa. A zawssze możesz sobie przeczekać do końca roku i zaaplikować później bez wyjazdów do różnych oddziałów.tam przyjęcia zawsze będą bo pracy dużo i zaklad wielki Doświadczeni operatorzy po roku czasu zarabiają /oddział w Oławie 28 brutto za godzinę do tego premie 30 procent/połowa premii mas gwarantowana za same BHP reszta to wyniki i frekwencję i dodatek nocny też z 2 stówy. Tak jak kolega wyżej pisal poniżej 5500 kawałków ciężko zejść nawet jak się ma trochę mniejsza stawkę. Soboty płatne 100procent i można zostawać kilka razy w miesiącu na 12stko płatne 50procent. Myślę że się opłaca jak na okolice chyba że masz dobry zawód ale jeśli nie to w porównaniu do jakiś colepow czy innych caparolow za śmieciowe pieniądze warto myślę pracować w tym ds.

Bartosz
@Tomek

Tomek skąd będziesz dojeżdżał i jaki oddział Ci przydzielili ? mozemy jeżdzić razem:)

@Bartosz

Hej. Ja się dostałem do tej firmy DsSmith na operatora maszyn produkcyjnych. Szkolenie będę miał w Kutnie. Au Was jak wygląda sytuacja ????? Dajcie znać proszę z góry dziękuję ☺️

@Bartosz

Jak by co to Ja też szukam transportu. Jak by to miało być Kutno oczywiście.

@Tomek

Tomek a Ty zaakceptowałeś warunki pracy ????? Jeśli tak to gdzie będziesz miał szkolenie ????? Daj znać z góry dziękuję ☺️

lllll
@Tomasz Zadykowicz

bede dojezdzal z belchatowa, podaj adres email to sie zgadamy:)

Benek
@lllll

Panowie kiedy dostaliście informacje o przyjęciu ? I wiecie czy może skład mają już pełny ? Byłem na rozmowie i mieli dzwonić w lipcu a tu cisza dalej

Michał model
@Benek

Jest jeszcze kilkanaście wolnych miejsc do Bełchatowa

@lllll

hipek143@interia.pl Będę czekał na info. Pozdrawiam ????

@Benek

16 lipca miałem telefon. A o wolnych miejscach nic Mi nie wiadomo. Musisz czekać. Ale w email ???? jasno było napisane że skontaktują się tylko z wybranymi osobami.

@Tomasz Zadykowicz

Hej jaka stawka jest w Bełchatowie, ile dają za dojazdy?

Mario
@Tomasz Zadykowicz

Cześć, dołączę się do dyskusji, bo też mam mieć szkolenie w Kutnie, ale zaproponowano mi zakwaterowanie. Jeśli mogę zapytać to macie zamiar jeździć z Bełchatowa do Kutna czy mówicie o wspólnych dojazdach do pracy już z Kutna?

Tadek
@Maciek

Cześć Jeszcze nie ma pełnego składu do pracy w Belchatowie

DDD
@Radek

Zarobki żenada w Oławie klocki z wioski zarabiają po 3500 i radość jakby 6000 zarabiali ....

DDD
@Emil Arak

Taaa a ja tyle zarabiam nie (usunięte przez administratora) na produkcji na 3 zmiany ...... Zarobki żenada chyba kogoś poniosło jak 3500 mają na ręe to jest mega wypłata (usunięte przez administratora)

Fredka
@DDD

Ale jesteś kozak, cały domaniów takiego nie widział. Jak rowerem podjedziesz pod Maka to każda laska twoja.

Kkkk

Witam chciałam spytać na czym polega praca upaństwa w firmie jakie zarobki

Aaaa
@Kkkk

Dobre pytanie

Oczekując

Witam. Czy firma kontaktuje się z kandydatem z odpowiedzią na jego aplikację na stanowisko? Jestem po 3 etapie, ale na mailu i w telefonie cisza. Nie wiem czy oznacza ona odrzuconą aplikację, czy cierpliwie czekać dalej na wiadomość.

lolo
@Oczekując

Kolego po jakim 3cim etapie? Do mnie dzwonili w listopadzie i od tej pory cisza tez a mieli dzownic jescze w starym roku...lecz do mnie tylko dzownil nie byłem na spotkaniu jeszcze

Pracownik z Oławy

Dziś w Oławie kierownik Jastrzębski chodził po fabryce i grzebał pracownikom w polarach. Przeszukiwał kieszenie, pracownicom wyjmował podpaski. I firma nic z tym nie robi. Jak widać takie praktyki są tu normalne.

@Pracownik z Oławy

W głowie się nie mieści ŻENADA!!!

Ktoś1
@Ktoś

Ciekawe czego szukał w tych kieszeniach u pracowników?

Pomocna dloń
@Pracownik z Oławy

Moja rada dla Pana kierownika.Oficjalnue orzeprosić załogę za swoje bezmyślne zachowanie.Po drugie nauczyć się trochę szacunku dla ludzi pracujących na produkcji to oni robią na Pana wysokie premie ,bezwypadkowość ,rekordy itd.Myslę że nie przemyślał Pan do końca swoją decyzję przeszukaniu.Warto zdobyć sobie szacunek wśród tych ludzi niech mi Pan wierzy

k.p.
@Pomocna dloń

Panie Kierowniku, na szacunek i zaufanie pracuje się latami. Pan stracił jedno i drugie w jednej chwili, przez jedną (usunięte przez administratora) decyzję. Nic takiego zachowania nie tłumaczy. My kieszenie pozaszywamy, Pan natomiast szacunku i zaufania wśród załogi już nie odzyska. Może Pan tego nie wie, ale nie pieniądze są najważniejsze tylko godność człowieka. Powodzenia w dalszej pracy.

@k.p.

W pełni popieram to co napisałeś ( napisałaś ) ponieważ człowiekiem się jest a kierownikiem tylko się bywa. A szacunek jest pojęciem zupełnie obcym dla tego pana. Karma wraca…

nie wierzę
@Ktoś

Czytam i nie wierze że pracujemy w tej samej firmie. Po co ten chejt? Dlatego, że kierownik pilnuje porządku? Takie jego zadanie. Ci którzy piszą te negatywne opinie chyba nie pracowali nigdy w innej firmie. Ja tak. I powiem wam że tu jest naprawdę dobrze. Ja mam inny cytat. nie nażekaj na kierownika swojego bo możesz mieć gorszego.

Prawda
@nie wierzę

Przestań brednie i głupoty wypisywać.Stawiacie się ponad prawem i traktujecie pracownika jak (usunięte przez administratora)

nie wierzę
@Prawda

Jak ci tak źle to dlaczego tak się męczysz? Zmień pracę na lepszą. W Oławie jest dużo ofert pracy. Zmień coś w swoim życiu i zacznij nażekać na nowego pracodawcę.

@nie wierzę

Co ty bredzisz człowieku .. Od tego to jest policja a nie kierownik.

Nienormalny
@Pracownik z Oławy

Więc tak.Zostaną zaszyte kieszenie w bluzach i nie będzie problemu.Potem w spodniach ,kiedy wreszcie kontrola osobista ?Myślę też że wnoszenie wody mocny gaz też zostanie zabronione.Normalnie robi się coraz bardziej wesoło,ale kierownika też trzeba zrozumieć gość ma ciśnienie a pomysłów brakuje więc niech działa.

Oława
@nie wierzę

Pracowałem w innej firmie , nikt nigdy tam nie przeszukiwał kieszeni pracownikom ! I nie zabierał np. inhalatora ???? ... I przestrzegali 11godzinnej przerwy między zmianami , nikt bez wiedzy pracownika nie dawał mu nadgidzinn .I co ty na to ?

K.K.
@k.p.

Skąd pewność, że to miało miejsce? To tylko jakiś wpis na tym forum i wcale nie musi oddawać prawdy a być pomówieniem z zemsty za coś. Szafek zamykanych na odzież tam nie ma? Nie wierzę jakoś.

Albert
@Nienormalny

Człowiek po zawodówce jest Kierownikiem?Co ta za układy?

A.A.A.
@K.K.

Sytuacja miała miejsce. Przeszukiwanie były polary na hali produkcyjnej także szafki ubraniowe nie mają z tym nic wspólnego

gość
@Oława

Może tak było jak pracowałeś. teraz karzą operatorom przychodzić z drugiej zm na poierwszą (w dodatku na 12 godz) bez pytania. Po prostu ustalaja grafik i tyle....

@nie wierzę

Nie wierze. Co Ty w ogóle chlopie piszesz??? Od przeszukiwania to jest Policja, jak ma podejrzenia wobec kogoś to powinien ja wezwać. A tak to ja mogę powiedzieć, że miałem w kieszeni 1000 zł a teraz ich nie ma.(usunięte przez administratora)

Kekw

Policja to jest od przeszukiwań w sprawie łamania prawa karnego, a nie regulaminu zakładowego adwokacie po zawodówce. Do przeszukania szafki lub kieszeni wystarczy komisja składająca się z 3 osób, żeby właśnie taki chłopek nie powiedział, że miał tysiaka chociaż każdy wie, że tyle kasy na raz w łapie to pierwszy i ostatni raz miałeś po komunii.

Ktoś

Witam. P7 ,Wstyd,żenada,brak taktu,zero profesjonalizmu.Obrazony kierownik nawet nie zszedł na dół do roboli z życzeniami świątecznymi PORAZKA (usunięte przez administratora) i wodorosty !!!WSTYD!!!

Basia P7
@Ktoś

Tez bym Wam nie skladala, najpierw zadbajcie o higiene, smrod w szatni straszny, w toaletach woda nie spuszczona, jak tak mozna, mydło nie jest drogie , trzeba używac, nie bac się tego. Jest zaraz a wy dalej rąk nie myjecie.

Damian

Są teraz jakieś przyjęcia w DS Smith (konkretnie mam na myśli oddział w Kielcach), czy dopiero po nowym roku raczej można się spodziewać?

Urlich
@Damian

Oczywiście cały czas są przyjęcia.Czy jest miejsce czy nie ma.Zawsze to można stałych pracowników przesunąć gdzieś zwłaszcza tych którzy nie są lubieni przez mistrzów.A to czy oni dobrze czy źle pracują to jest nie istotne.Każdy powód jest dobry.Owszem jeśli chcesz zająć czyjeś miejsce to rozbijaj się łokciami!

@Urlich

Cyniczna odpowiedź jakiegoś frustrata, ale mimo wszystko dzięki :)

@Damian

Musisz złożyć cv

k.s.

Drogi Pracowniku Po pierwsze chce Pan zapewnic,ze ani w Olawie ani w calej firmie nie pracuje zaden czlonek mojej rodziny ani inny "pociotek" jak to Pan ujal. Po drugie informuje Pana,ze nigdy nie interweniuje w sprawie awansow ani wynagrodzen pracownikow ,ktorzy mi bezposrednio nie podlegaja. Po trzecie W naszej Firmie nie ma zadnych form dyskryminacji ani preferowania pracownikow ze wzgledu na ich narodowosc,płeć ,poglady czy wyznanie. Wylacznym kryterium oceny pracownika sa jego umiejetnosci,zaangazowanie,dyspozycyjnosc i osiagnae wyniki. Nie ma zadnego znaczenia to skad ktos pochodzi. W Pana wypowiedzi mozna sie doszukac opinii ,ze powinno byc innaczej.Jesli ktos przyjechal do nas z Ukrainy,Rumunii czy jeszcze innego kraju to nie powinien miec rownych praw z pozostalymi pracownikami Fundamentalnie sie z tym nie zgadzam. Czy chcialby Pan na przyklad aby Polacy pracujacy w Wilekiej Brytanii byli traktowani gorzej niz inni? Poza tym radze sie zastanowic,nad tym ,ze akurat na Dolnym Slasku wszyscy kiedys przybyli skads w tym bardzo wiele osob z terenow dzisiajszej Ukrainy,ktore kiedys nalezaly do Polski

gość
@k.s.

Jak się Pan odniesie do zachowania kierownika, który łamie prawa pracownika (szpera pracownikom po kieszeniach)? A może ma Pana przyzwolenie, gdyż nie komentuje Pan poprzednich komentarzy?

Oława

Zachowanie kierownika -totalna porażka ! Pracownicy są wkurzeni . Co to za praktyki ? (usunięte przez administratora) ???? napis na drzwiach ; Wychodzisz do strefy o podwyższonym standardzie higienicznym : -smiechu warte , w kiblach śmierdzi , tym niech kierownik się zajmie.

Bubu bibi

Nie chce żebyście mi pofawali konkrety, ale czy na początku na stanowisku operatora można wyciągnąć przynajmniej 3300 na rękę?

Wtajemniczony
@Bubu bibi

Spokojnie wyciągniesz więcej, nie wiem co za ćwierć mózgi tu piszą bo przecież do stawki brutto jest premia do 30% i każdy ogarnięty wyciąga w granicach 25% czyli to co masz brutto wychodzi na rękę bo premia pokrywa brutto. Wiem cześć nie zrozumie bo to skomplikowane ale tak na prosty rozum spokojnie zarobisz więcej. Tak koło 4 ki z hakiem wyjdzie, zależy ile nadgodzin jeszcze wpadnie i weekendów.

@Wtajemniczony

Dzięki. Czekam na telefon.Ciekawe czy zadzwonią i z jaką ofertą

Wtajemniczony 2
@Wtajemniczony

Lubisz siadać na kolanach to ok , i jest fajnie , uczciwy pracownik robi sam na siebie i wie na co go stać , a wy dalej drałujcie do biura

Mistrz
@Bubu bibi

Chyba 2300 na rękę

@Mistrz

Takie grosze ochłapy to niech sobie w buty wsadzą będą wyżsi ale nie mądrzejsi.Niech sobie sami za te jałmużne utrzymają dom i rodzine.Paranoja!!!

Nie polecam tej firmy miałam okazję pracować w Skawinie totalna porażka...umowa śmieciowa niby o pracę ale tymczasowa i oczywiście agencyjna żadnych perspektyw na podnoszenie kwalifikacji ani otrzymania umowy o pracę nie śmieciowej z firmą,wypłata na rękę to 2300 śmieszne pieniądze,a Pani B kierownik oddziału traktuje ludzi jak (usunięte przez administratora) a same dostaje premie i nowe samochody

Tomexxx88

Kto jedzie 1 października z Bełchatowa do Kutna?

Tomexxx88

Masz możliwość pogadania prv?

Aaabbbb

Mam Podaj numer telefonu

Duży
@Tomexxx88

Jeśli jedziesz na szkolenie to już wiesz ile proponują na początek?

Moria
@Tomexxx88

A jak wyglada szkolenie? Ile trwa?

@Moria

Ja jestem w Kutnie od 1 październik do czasu aż otworzą fabrykę w Bełchatowie. Weryfikacja umiejętności po 3 miesiącach.

Piwosz

No i podoba ci się tam?

@Piwosz

Jest spoko. Nie ma co narzekać. Atmosfera w pracy jest ok.

Zostaw merytoryczną opinię o DS Smith Polska S.A. - Kielce

• Jak się pracuje w DS Smith Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy DS Smith Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 98.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DS Smith Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 13 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DS Smith Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w DS Smith Polska S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DS Smith Polska S.A.