Opinie o DS Smith Polska S.A. w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy DS Smith Polska S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DS Smith Polska S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DS Smith Polska S.A. w Kielce

P7 Oława produkcja

Witam proponuję przegląd umów zarobki w porównaniu z cenami i rosnąca inflacją nie są zbyt dobre pozdrawiam

@P7 Oława produkcja

Prezes sam sobie przyznaje podwyżki i premie i dlatego pracownicy zarabiaja grosze a on śpi na fortunie z naszej cieżkiej pracy.

Olawa
@P7 Oława produkcja

A może porozmawiamy o dysproporcjach w stawkach między mężczyznami i kobietami nowo przyjętych . Mężczyźni dostają więcej , dlaczego ? Taką samą praca , to samo stanowisko ? Kobiety drugi sort , z racji płci - dyskwalifikacja.

Jajamiomate
@P7 Oława produkcja

Nie są zbyt dobre to bardzo delikatne określenie

To jest dobry wątek bo gdzieś te pieniądze muszą iść ,które są obcinane z pensji nam pracownikom po przez zmniejszenie Premi od Wyrobu!

Maro

Dla tego warto zadać sobie pytanie ... Czy godzina twojego życia jest warta 21 zł brutto ? Jedna godzina życia, człowiek powinien się cenić!!

@P7 Oława produkcja

Czy to prawda że w Oławie są tylko 2 zmiany ?

@Maro

Powiedz tym, co nie maja pracy i na święta będą się zastanawiać czy kupić chleb czy rybę...

Lolek

Może prezes by pokazał zapisy w prawie pracy gdzie jest zapisane że przełożony dzwoni w nocy do pracownika żeby pracownik przyszedł na inna zmiane niż ma wyznaczoną?Przekraczacie prawa pracownicze i robicie jak wam pasuje i kiedy.Widocznie panuje w firmie wolna Amerykanka.Taki przełożony powinien być usunięty dyscyplinarnie.

@Lolek

To jakieś pojedyncze sytuacje czy często tak dzwonią po nocach? Nie macie jakiegoś grafiku z góry ustalonego?

P7 Oława

Brawo jeszcze raz brawo dla Pana prezesa ! Ludzie przed świętami tracą pracę bo ubzdurało się przesikowi budowa fabryki w Bełchatowie. Oława nie jest (usunięte przez administratora) dlatego też poleciało pismo do Londynu aby wszyscy się przekonali co prezes wyprawia.Nie ominęliśmy oczywiście pana dyrektora z Oławy i kierownika. Dość z kłamstwem i łamania kodeksu pracy. A za brak szacunku do kobiet i nadużycie kamer służących do celów BHP a nie inwigilacji ludzi, kierowniczek odpowie osobiście!

Pozytywny
@P7 Oława

No i to mi się podoba kamery przeglądają i dzwonią do mistrzów by wyszli na halę bo za dużo osób stoi przy szredeże dramat!!! Przypominam kamery włożyć mają bezpieczeństwu!!! No ale jak ktoś nie ma co robić i się nudzi to ma szare życie

Wojtek

Czy ktoś wie jakie są stawki na produkcji w fabryce w Bełchatowie bo nie wiem czy składać papiery czy dać sobie spokój z nimi? Jaka tam jest atmosfera, bo widzę ze oferty pracy są cały czas.

Karol
@Wojtek

Oferty są ponieważ fabryka startuje i potrzebuje więcej pracowników - trzy zmiany.

Bałaganiarz
@Karol

W jakich godzinach tam się pracuje, tzn. od której jest poranna zmiana?

Alladyn
@Wojtek

Nikt Ci nie powie na jakie zarobki możesz liczyć. Przy wysyłaniu CV pojawia się rubryka jakiej stawki oczekujesz? Taki przetarg tylko w drugą stronę. Czyli dostaną pracę te osoby które będą chciały jak najniższe zarobki. Czyli pójdą za tzw. (usunięte przez administratora) Firma prowadzi swoją politykę. Ale takie cuda to tylko w Polsce. Za granicą nikt nie czyta takich ogłoszeń w których nie jest podana stawka n którą może liczyć pracownik.

Cypisek
@Alladyn

Prawda czysta prawda.Najniższa krajową można zarobić i tak naprawdę ona winduje na pasku po miesiącu pracy!Zero szału i perspektyw.

Renata
@Alladyn

To pracownicy na takim samym stanowisku dostają różne pensje zależne od tego ile sobie wynegocjują?

@Renata

Dokładnie.Będziesz pupilkiem przełożonych to będziesz miała więcej a oni będą po czasie poniewierać tobą.Pensje w firmie są za małe a podwyżki są marne.Obcieli premie jak dali podwyżkę.Przekrękret zrobili.Firma na czele z Sadowskim powinna oddać te Pieniądze które zabrała przez obcięcie premii.Z pracownikami się nie postępuje!

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kielce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.
Roman

Na jaką stawkę może liczyć operator maszyn w Bełchatowie? Mam mieć rozmowę i chciałbym wiedzieć czego moge się spodziewać. Z góry dziękuję za informację.

Czy na tą chwilę potrzebuja pracowników produkcyjnych do Kielc? Po jakim czasie odzywają się po złożonym CV?

Marian

Czy w Bełchatowie poszukują Mistrza zmiany produkcyjnej? Jakie tam są zarobki?

Edek
@Marian

Najmniejsze bo nikt z tamtąd nie chce robić w tej słynnej fabryce a raczej w firmie która (usunięte przez administratora)tanią siłę roboczą.Mogli by tych nieudaczników pseudo mistrzów z Kielc wyemigrować tam a nie na chama i na siłę namawiać pracowników do pracy w delegacji.

@Edek

Czy ja dobrze rozumiem, że nadal pracujesz w tej firmie? Szkoda, że oceny nie zaczynamy od siebie...

Marian
@Edek

To ile może zarobić Mistrz zmiany produkcyjnej? Czy w Bełchatowie pracują na trzy zmiany? Maja pełna obsadę?

Praca

Witam ile na początek dostaje operator maszyn produkcyjnych w kielcach? Chodzi mi już razem z premia i sobotami

@Praca

Mizernie zarobisz a na lekarzy wydasz więcej bo jest ogrom pracy.Nawet w czasie pracy nie można odpocząć bo muszą być duże zyski dla właścicieli firmy.Człowiek to nie maszyna!

Praca

Mizernie to znaczy ile można dostać? Chciałabym dokladnie się dowiedzieć ile można zarobić

P7

To raczej jest wszystko za wiedza prezesa on moze nawet to wymysla bo inaczej za takie rzeczy by kierownika zwolniono. To sie nawet dla polici nadaje zeby zglosic bo to jest naruszenie prywatnosci albo do pipu trzeba zglosic.

Bezwypadkowy
@P7

Panie Prezesie proszę się wypowiedzieć na forum jakie środki Pan zamierzą wprowadzić w tej sprawie .

Emil
@P7

Czas najwyższy żeby zebrał sie zarząd i zmienił urzędującego prezesa na innego człowieka który bedzie miał szacunek do Pracowników!!! i zażegna Nekanie Dreczenie oraz Zastraszanie pracowników przez jego podopiecznych!!!

Ktś
@Emil

Ciekawe czego szukał w tych kieszeniach u ludzi?

Pracownicy
@P7

Zgadzam się prezesik pozwala na złe traktowanie pracowników.Oczym świadczy Sprawa Kobiety z Biurowca która musiała iść do psychiatry bo był stosowany wobec niej Mobing!!!Sprawa była głośna i prezesik nie usunął kobiety ktora poniewierała pracownikami w biurze do czasu aż Centrala zajęła się tą sprawą!!!.Takie rzeczy dzieją się dalej za jego Wiedzą!!!Wytrenował sobie Piesków do pilnowania interesu a jest czego pilnować!!!.

PRAWDA
@Pracownicy

Gołym okiem widać że szkoli mistrzów i kierowników żeby zastraszali pracowników i sami się proszą żeby zgłosić sprawe do prokuratóry żeby się nimi zajęła.To są ludzie Bewzględni i nie mający skrupułów...,W sądzie liczą się dowody i konkrety i takie są jako wisienka na torcie...,

Bazyli
@P7

Obawiam się, człowieku, że chyba nie orientujesz się w sprawach prawnych. DS Smiths to prywatna firma, totez tzw kumoterstwo, czyli załatwianie pracy po znajomości, nie jest karane. Nie wolno tego robić w firmach państwowych, ale to jest też tylko teoria, bo bez znajomości i koneksji rodzinnych nie znajdziesz w firmie państwowej dobrej pracy, czy to jest Policja, czy szpital, czu DPS.

Praca

Cześć mam pytanie ile na początek dostaje operator maszyn produkcyjnych, chodzi mi o Kielce? Razem już z premia i z sobotami

Witam czy w DS SMITH pracują też kobiety na produkcji ?

@Anonim

Tak oczywiście.

Schofer
@Anonim

Odradzam prace w tej firmie.Ciężka praca za (usunięte przez administratora) pieniądze.

@Schofer

Drogi Anonimie, nie wiem na jakim stanowisku pracowałeś, ale praca z pewnością nie jest ciężka. Nawet kobiety dają rade.

@Schofer

To ty z tych co chcą zarabiać i siedzieć na stołówce?

Smith

Dlla mnie super było miła atmosfera praca ok

Pracownik P1

prezesie zapraszamy do nas na halę P1. Zobaczymy ile wytrzymasz w tej temperaturze :) Nie uważacie że przy takiej temperaturze to 15 minut przerwy jest za mało??? Przecież na drugiej zmianie to nie jest do wytrzymania, zróbcie coś z tym w końcu. Ale wiadomo, wasze (usunięte przez administratora) ważniejsze niż nasze zdrowie więc zainstalowaliście kamery.

Jacek
@Pracownik P1

O rany, to jaka tam jest temperatura - 40 stopni?

P1
@Pracownik P1

Zgadza się. A batalionowski nazwijmy go mistrz, chociaż nie bardzo wiem w czym, no chyba że w ściemnianiu wychodzi z klimatyzowanej mistrzowki i ze swoim kretyńskim uśmiechem się pyta:cyt:"czy u was na hali też jest tak gorąco??? I co tu komentować. Byłem, pracowałem i nikomu nie polecam.Nigdy więcej tej firmy (w moim przypadku wydziału P1) ani ja ani moje dzieci!!!Za to traktowanie pracowników.I każdemu odradzam, jeśli się mnie pyta, bo słyszal,że są przyjęcia. Koniec. Kropka.

Lolek
@Pracownik P1

Kamery dla bezpieczeństwa śmiech na hali chyba do wystawiania nagan itp żałosne zagranie

Bełchatów

Jeśli chodzi o Bełchatów to zdecydowanie nie polecam. Zakład na poziomie Humaxu. Straszny (usunięte przez administratora) a kasa mała. Lepiej poszukać roboty w firmach na Rogowcu.

@Bełchatów

A podasz mniej więcej stawkę i to, ile godzin pracy miesięcznie wychodzi?

@Bełchatów

Najnowocześniejsza firma w Polsce , młody zespół i co Ci jeszcze trzeba? Niestety pracować wszędzie trzeba a nie brać kasę za nic.

Mirek

3010 zł brutto

Werty
@pracownik

Weź się człowieku zastanów co piszesz.Albo stań przy maszynie chociaż na trzy tygodnie najlepiej jak są upały.Pensje są zbyt małe za taką ciężką prace gdzie pot po plecach leci.Siedzisz pewnie w biurze.Latem masz klimatyzacje i podskakujesz na stołku jakiś ty mądry.Ile masz pensji na miesiąc parenaście tysięcy czy kilkadziesiąt.Bo my jako tania siła robocza mamy 3tyś albo dwie trzy stowki wiecej netto.Mało tego o to kombinowanie wasze żeby jak najwiecej skroić pracownika na kasie to nasze pensje po mimo podwyżek co rocznych Stoją w Miejscu Od paru lat.Czego są dowodem paski od wypłat a także zaksiegowania w biurze.

Jajamiomate92

Firma jak firma, z tym że traktują ludzi jako parobki. Każą robić wszystko oczywiście żeby się produkcja zgadzała. Obiecują gruszki na wierzbie a tak nie jest. Nie masz znajomości albo nie jesteś pupilem to leja ciepłym moczem. Nawet jak się pokazuje, że się coś umie i nie jest się przeciętnym "szarym" pracownikiem to mają cię gdzieś. Niespełnione obietnice przełożonych przecież są najważniejsze a później przy wypłacie i angażach kuku... Jak ktoś wymaga pracy gdzie nie potrzebne jest myślenie i lubi podczas monotonii sobie wewnętrzne pomyśleć o życiu codziennym, to dla niego idealna firma... A o awansie można zapomnieć jak nie jest się kogoś pupilem. Wykształcenie nawet nie jest brane pod uwagę. Więc dalej trzeba robić wszystko na produkcji. Na minus dodatkowo temperatury na halach, na zewnątrz w chusteczkę na plus a tam dodatkowo więcej bez ruchu powietrza. A przerwy dodatkowe strikte teoretyczne, bo co z tego, że można stanąć maszyną jak normy poj.. .ane i nie do nadrobienia jak się zrobi dodatkowy postój maszyny... Podwyżki są co jakiś czas, nie tylko norm ale płacy stawki podstawowej, z tym że zabierają później to co się należy z premii. Wcześniej były po 20-30% a teraz tak wykombinują, że się bierze 10-20%. Odpadu już czasem 2% więc na paskach przy wypłatach widnieje od paru lat wypłata oscylującą 2500-3500. Więc robić na 3 zmiany to pupy nie urywa...

@Jajamiomate92

Za to wszystko odpowiadają głowni rządzący i Krzysztof S.

Terala
@Jajamiomate92

Na zmianie Jerzego W.źle się dzieje.Parę tygodni temu pracownik zasłabł i został odwieziony do szpitala.Następny po nim miał udzielaną pomoc bo też zasłabł.Sprawę drugiego zasłabnięcia Jerzy W.zatuszował zakazał mówić pracownikom co się stało czyli Gęba w kubeł.U niego to jest normalne zastraszanie i szantażowanie pracowników.Obiecuje pracownikom że zrobi z nich operatora jak przymkną oko na jego wybryki.Po czym mówi że po co Ci operator.Swojego synka wepchał na lepsze stanowisko żeby lepiej zarabiał a nami pomiata jak śmieciami.Można się temu nie dziwić ponieważ on jest narodowości Niemieckiej i każdy Polak wie co oni robili.

Kolega

Przecież w DSS z tego co mówią moi znajomi jest dobrze niezłe zarobki cały socjal i ubezpieczenie na czas imprezy sponsorowane przez firmę drobne upominki słodycze (mufinki) standard życia pracownikow też jest chyba niezły co widać po furach jakimi się wożą tak że skąd te gorzkie żale bo nie bardzo rozumiem

Woodson
@Kolega

Tak dobrze się powodzi pracownikom co nie którym jak by rodzina nie pomogła to by nie przeżyli od wypłaty do wypłaty.A o samochodzie nie mówiąc,jak pracownicy mają wzięte kredyty na auta lub mają pieniądze ze sprzedaży nieruchomości w rodzinie i stąd mają .Masz racje są fury ale nie z pensji zwykłego pracownika bo pracownicy muszą zapieprzać na zwierzchników i to oni się rozbijają dobrej klasy autami i poniżają nas jako tanią siłę roboczą.Kierowniczka jak była reklamacja na około 900zł to ściągneła z nas gdzieś 1300zł.Gdzie te 400zł poszło MOŻE ona sobie przyznała bo rozbija się Nowym Autem.Jak byłaby uczciwa to powinna przeprosić nas pracowników że źle wyliczyła i zwrócić resztę pieniędzy nie słusznie odliczone od pensji.Firma jak miała duże zyski na wiosnę to dała nam po ciasteczku jak dziecku które kaszkę zjadło.To nie wiem czy śmiać się czy płakać.Wstyd!Mało tego teraz wymienili szafki w szatni gdzie żeby dostać do półki trzeba na ławkę stanąć.A jak ktoś złamie nogę bądź rękę bo się poślizgnie to co wtedy?Za taki wypadek spowodowany ignorancją firmy wchodzenia na ławkę żeby do półki dostać! bo szafki są źle Zaprojektowane i Wykonane to firma powinna całe koszta leczenia pokryć i odszkodowanie wypłacić.Behapowiec Wody w Usta Nabrał problemu nie widzi ale jak skrawek leży koło maszyny to już Gębę Drze!W innej firmie taki behapowiec został by dyscyplinarnie zwolniony za narażanie pracowników na wypadek i złamanie kończyny!

Kropek

Będę odnosić się w swojej wypowiedzi na temat stanowisk kierowniczych(oczywiście nie wszystkich): totalny brak kompetencji, umiejętności w zarządzaniu ludźmi, zastraszanie, obłuda, ignoranctwo i chamstwo. Brak poszanowania człowieka i pracownika. Bardzo smutny jest fakt, że ich pracownicy również tak uważają, ale boją się odezwać. Są zastraszeni i godzą się na traktowanie jak śmieć tym samym dając przyzwolenie takim osobom. Przykre to. A (usunięte przez administratora) rządzi, szokujące jest to, że jest na to przyzwolenie, ale karma wraca i wszystko co dane będzie nam oddane.

Antoni
@Kropek

Kropek znowu z tą karmą wyskakujesz.Przecież już cię tu nie ma i ciągle przeżywasz? Przecież teraz powinno być ci dobrze

Jacek
@Antoni

To wiesz o kogo chodzi? I co powiesz na temat tej opinii, nie zgadzasz się z niczym tutaj?

Filip

Zarządzający firmą myślicie że my nie umiemy liczyć.Daliście nam podwyżke pracownikom a obcieliście premie z 25-26 do 15-16 procent a nawet mniej?Efektem jest ta sama pensja co przed podwyżką.Jak wam nie wstyd tak nas z pensji okradać?Inflacja szaleje a wy nas kroicie na kasie.Maszyny idą pełną parą więc jest bez podstawne cięcie premi z wyrobu.Tą SPRAWĄ powinna zająć sie SKARBOWKA i wystarczy żeby zrobiła kontrol KRZYŻOWĄ..,

@Filip

(usunięte przez administratora)jakie obcięcie premi kłamiesz żadnych zmian w regulaminie premiowania nie było

Dobrze kręcisz tylko katarynke sobie kup

Nowa

Witam wszystkich jako nowy kandydat do pracy ds smith w Czeladzi gdzie oferują stawkę 22zl plus premie indywidualna i nadgodziny w sobotę 100%platne rozważam iść tam czy gdzie indziej powie mi ktoś jak sytuacja tam wygląda?czy warto się pchać czy lepiej szerokim łukiem omijać?

Nikt
@Nowa

Nie polecam jeśli masz doświadczenie na produkcji bo warunki są specyficzne i atmosfera też nie najfajniejsza. Podstawowy problem jaki jest w Czeladzi to to że liderzy w ogóle nie wiedzą co jest ich obowiązkiem często mają (usunięte przez administratora) na wszystko poza tym nie mają kompetencji by zarządzać w jakikolwiek sposób ludźmi. Szkolenie nowych pracowników to jakaś kpina a potem wymagają cudów. Niestety ale ciągle rekrutuja nowych i ciągle nowi odchodzą lub są zwalniani nawet po 2 tyg. Pracownicy z dłuższym stażem np rocznym też uciekają. Warto wspomnieć że ta firma może trzymać dłużej pod agencja niż 1.5 roku bo podobno nie ma miejsc pod firmę chociaż facetom łatwiej się dostać bo obsługują maszyny ale kobiety są przekreslone na starcie niestety więc nawet jakby ktoś chciał tu pracować to polityka tego zakładu jest bardzo niejasna i szkoda czasu i nerwow

Asterix
@Nikt

Liderzy to nawet badań nie mają do Zarządzania ludźmi bo te maja badania co pracownicy.A pracownik nie zarządza ludźmi.Jeden wielki (usunięte przez administratora)

Damian
@Nikt

Czemu przyjmują a po 2 tygodniach zwalniają? Trochę mnie zaniepokoiłeś tą informacją bo chciałem się zatrudnić. A wolałbym nie wylecieć od razu po przyjęciu. Powiesz co się dzieje?

Nikt
@Damian

Jest jedna pani lider która ma duży wpływ na kierownika i wystarczy że się na ciebie poskarży że coś wolno lub niedokładnie zrobiłeś albo że jej odpyskowales i już jesteś do zwolnienia. W tej firmie jest przedszkole nikt cię nie traktuje poważnie, pracownikami się szasta tak jakby ich nie wiadomo ilu mieli, dlatego oferta pracy jest non stop ponawiana. Nie ma kto szkolić liderzy podchodzą do tego tak jak ten wyżej czyli beztrosko jak nowy sobie sam poradzi i wytrzyma to będzie robił a jak nie to next. Szkoda bo praca nie jest zła tylko ludzie to świnie

@Nikt

Naprawdę? A może faktycznie coś źle robicie?

Agata
@Sylwia

Nie KOMPETENTNI ludzie pracują do zarządzania pracownikami.Tu jest główna PRZYCZYNA.

Detektyw
@Nowa

Gosiuni już nie ma, ale został i na zawsze pozostanie zakładowy sekretarz David. Szanowna pani lider (do pani lider jej bardzo daleko), również robi robotę. Omijać, uciekać....Siano fajne i tyle z pozytywów.

Detektyw
@Sylwia

Nie ma takiej opcji....Praca bardzo fajna, chwilami ciężko fizycznie, ale tu liczy się to czy Cię polubią i "będziesz grzeczna". Oprócz tego liczy się ilość jaką zrobiłaś już w 1szym dniu. Jakość już nie. Starania, zaangażowanie, chęć do pracy i polepszania swojej wydajności po kilku dniach już nikogo nie interesuje.

@Nikt

Nie wszyscy mężczyźni którzy przechodzą pod firmę pracują na maszynach a jednak przechodzą. Skoro firma nastawiona jest na facetów to po co w ogóle przyjmują kobiety. Wiele pracowników odchodzi bo nie ma przyszłości z tą firmą. Wiadomo pod agencją żadnych socjali tylko musisz (usunięte przez administratora) w soboty nadgodziny żeby mieć parę zł więcej na św no i jeszcze jak są bo nie zawsze

@Nikt

To niestety prawda i nie jedna osoba przez liderke tam nie pracuje, no chyba że ciśnie się jej (usunięte przez administratora) bez mydła i zostaje jej pupilem. A sam kierownik o tym nie wie albo nie chce wiedzieć, no cóż o tym że ,,psy na nim wiesza,, do innych pracowników też o tym nie wie, dziwne że takiej osobie we wszystko wierzy

@Detektyw

Pani lider nie wiele ma wspólnego z liderowaniem. Brak organizacji przede wszystkim a to czym się zajmuje to plotkowanie kto gdzie i kiedy. A ten dzieciak D zawsze zostanie uprzywilejowany. Pupila liderki G nie ma i bardzo dobrze, pewnie nie długo pojawi się następna

@Detektyw

Tak to prawda szczególnie musisz przytakiwać liderce we wszystkim to zostaniesz. Niestety bo jakimś czasie zauważysz brak organizacji i wykorzystywanie gdzie jedne osoby ciągle robią jedno i to samo a drudzy latają do wszystkiego. Jak się odezwiesz to masz już porobione przez nią u kierownika i nie ważne już wtedy jakbyś się starała

Pierdu Pierdu
@XD

Jesli traktujesz pracę poważnie masz przyzwoita wydajność i jakość to i odezwać się możesz i się wybronisz w każdej sytuacji ale trzeba mieć konkretne argumenty a nie robić zamieszanie wokół siebie a potem buczec że zapyskowac nie możesz bo będziesz wrogiem nr 1. Trzeba mieć odrobinę inteligencji a nie rzucać się o wszystko do każdego samemu nie robiąc ani wydajności ani jakości

A ha
@Detektyw

A o którego Dawida chodzi bo jest kilku i czemu sekretarz? Nie ma w tej firmie takiego stanowiska

Trakt
@Pierdu Pierdu

Co Ty za pierdoły piszesz o wydajności,taka mamy dawać wydajność ze ludzie Mdleją przy maszynach?Pytam sie?Teraz sa upały i jak myślisz ile można w gorącym pomieszczeniu wytrzymać przez klimatyzacji..,?Pytam sie cwaniaczku?

Pierdu Pierdu
@Trakt

Jak były upały to większość uciekła na l4 więc nie wiem o kim piszesz ze zemdlal bo nie kojarzę takiej sytuacji za to pamiętam doskonale te dniowki gdzie 3/4ludzi uciekło na l4 a liderzy chcieli kilkoma osobami cała produkcję ogarnąć i jakoś nikt nie mdlal i wszyscy przeżyli więc nie rób z siebie ofiary bo pewnie jesteś byłym pracownikiem albo tym który uciekł wtedy na l4 albo jesteś jednym z tych którzy nie potrafią się odezwać do kierownika i wyzygac mu w twarz swoich frustracji

Czytajacy
@Pierdu Pierdu

Nie wiesz wszystkiego.

Mirek

Czy w Bełchatowie rozmowy kwalifikacyjne nadal prowadzi pan W.W?

Zostaw merytoryczną opinię o DS Smith Polska S.A. - Kielce

• Jak się pracuje w DS Smith Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy DS Smith Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 98.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DS Smith Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 13 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DS Smith Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w DS Smith Polska S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DS Smith Polska S.A.