Opinie o Grupa Kapitałowa EURO-BUD Sp. z o.o. w Jaksice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Grupa Kapitałowa EURO-BUD Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Grupa Kapitałowa EURO-BUD Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Kapitałowa EURO-BUD Sp. z o.o. w Jaksice

Zapalony

Wypłata lipa totalna nigdy na czas Umowy nigdy prawdziwe zawsze przepisywane bezprawnie i wszystko powyzej jest prawdą nie polecam

wierxzyciel1

Witam! nie polecam wchodzic w społke z ta firma bo robia ludzi w balona! obcinaja wyplaty nie placa na czas i wogole atmosfera jest do (usunięte przez administratora) buntuje njeden drugiego a w rezultacie wychodzisz na tego najgorszego! wysyllaja ludzi w delegacje nie dajac pieniedzy na przezycie i bez narzedzi potrzebnych do pracy! o pieniadze trzeba sie upominac i zawsze sie pytaja na co ci te pieniadze pan D... jesli sie do niego dzwoni nie odbiera a jesli idziesz do niego upomniec sie o pieniadze to nigdy go nie ma w domu a jak jest to nie wychodzi z domu i psy wypuszcza na posesje zeby nie wejsc! odradzam wspołprace z ta społka!!!!!!!1

wierzyciel

do wierzyciela 3, e-mail do kontaktu w/s GK Euro-Bud Sp.z o.o.: [usunięte przez moderatora]

Wierzyciel 3

Poszukujesz, to są ale jak mają się z Tobą niby skontaktować? (usunięte przez administratora)

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Grupa Kapitałowa EURO-BUD Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Wierzyciel

witam, poszukuję wierzycieli GK Euro-Bud Sp. z o.o.

joa

Słuchajcie a jak teraz wygląda ewentualny harmonogram robót czy sa jakies zlecenia ? i czy wicie może ile jest siedzib lub tez terenów na którym dzialaja, spółka wisi mi troche kasy !!!!!!!

madafaker
@joa

a za co dokładnie wisi Ci kase bo mnie tez za dostawe towarów

Wierzyciel 3

Tak jak pisze Wierzyciel i poprzednicy, nic dodać nić ująć. Każdy kto zastanawia się czy to nad robieniem biznesów z panami [usunięte przez moderatora] czy to nad zatrudnieniem w tej firmie niech wezmą sobie powyższe opinie do serca, bądź chociażby spojrzą dokładnie na KRS, żeby nie było że ktoś tu jakieś pomówienia robi...

wierzyciel 3

Kolego, ta firma to wydmuszka nigdy regularnie nie dostaniesz wypłaty, nigdy uczciwie i nigdy normalnie. Nie płacą składek, takie polskie piekiełko.

wierzyciel 2

a kolego za co Ci nie zapłacili bo ja też czekam i chyba skieruję wniosek do sadu przeciw [usunięte przez moderatora]

Wierzyciel

Przestrzegam przed firmą EURO-BUD !!! Nie jest ona partnerem w biznesie, nie płaci swoich zobowiązań, unika kontaktu, kłamie i zwodzi. Sprawa właśnie jest przygotowywana do postępowania sądowego.

drażliwy

Kilka firm w jednym, zatrudniają w jednej, a pracuje się dla kilku firm za jedne pieniądze, każdy rządzi, nie wiadomo kogo słuchać i kto ważniejszy, ogrom pracy za marne pieniądze, szukają naiwniaków, o własne pieniądze trzeba się prosić i tłumaczyć na co są człowiekowi potrzebne. Buntują pracowników przeciwko sobie, żeby donosili na siebie. [usunięte przez moderatora] co tu myśleć o takiej firmie..... żenada. Uciekajcie jak najdalej.

nietykalna

prywata, [usunięte przez moderatora], nie szanują ludzi, wszystkich maja za nic,[usunięte przez moderatora], nie polecam najgorszemu wrogowi,

Firma typowa rodzinna prywatka. Myślą , że jak dają pracę , to mogą wszystko powiedzieć. Tak się gospodarują, że na 10 prawie zawsze nie ma pieniędzy na przelewy dla pracowników. Stały tekst żeby uzbroić się w cierpliwośc. Co znaczy że, przelew jest na 20. Kpinny sobie, robią. [usunięte przez moderatora]. Nie dośc, że dobrze się nie zna na swojej pracy. To sobie [usunięte przez moderatora] [usunięte przez moderatora]Ogólnie firma, dno. Nikomu nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Kapitałowa EURO-BUD Sp. z o.o. - Jaksice

Grupa Kapitałowa EURO-BUD Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 54 ocen.
  • Szosa Chełmińska 26 lok. 510
    87-100 Jaksice
  • NIP: 5542583727 KRS: 0000207248

Grupa Kapitałowa EURO-BUD Sp. z o.o.