Opinie o Grupa Kapitałowa EURO-BUD Sp. z o.o. w Jaksice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Grupa Kapitałowa EURO-BUD Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Grupa Kapitałowa EURO-BUD Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Kapitałowa EURO-BUD Sp. z o.o. w Jaksice

Mieczysław Nowy wpis

Jak jest teraz z wypłatami? Terminowo? Bo wcześniejsze wpisy mówią o jakichś zadłużeniach dla kontrahentów. Pracownicy na tym nie ucierpieli i normalnie dostają wypłatę? Pytam bo nie chciałbym zatrudnić się i zostać bez kasy.

pastel Nowy wpis
@Mieczysław

Z tego co słyszałem to jest ok.

P.P.H.U BUD-MAX BOBULA JÓZEF Nowy wpis

Witam czy firma jest ok czy warto nawiązać współpracę ??? Na inwestycje budowlane???? !!! Pozdrawiamy !??? Proszę o informacje ???!

Michał Nowy wpis

Pracowników nie interesują rozliczenia z innymi firmami. Liczymy na informacje o pracy w firmie.

512-868-817

Uwaga, ta firma to dłużnik ! Nie placi za faktury ! Szukam pozostałych wierzycieli, którzy zostali oszukani, podpowiem jak skutecznie odzyskać swoje pieniądze poprzez prokuraturę. 512-868-817

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Grupa Kapitałowa EURO-BUD Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Cloud Data Architect
P&P Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Infrastruktury IT
Katowice
Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.
logo firmy Menadżer ds. technologii oczyszczania ścieków
Technologie Galwaniczne Sp. z o.o.
Agnieszka

@anonymous, co konkretnie chciałeś przekazać użytkownikom poprzez swój post? Możesz go uargumentować? Każda merytoryczna uwaga będzie ważna dla osób, którzy planują ubieganie się o współpracę z Grupa Kapitałowa EURO-BUD.

Jaką macie atmosferę w pracy? Warto aplikować? Czy jest tak dobrze, że nie widzicie potrzeby pisania?

Ludzie dajcie spokój tym oskarżenia niech Maciuś lepiej obserwuje zakłady przez kamery a należności coś wychwycić a poza tym są specjalne zabezpieczenia na tzw szafy może czas o tym pomyśleć o tym

Agnieszka

@Kontrahent ode mnie tego się niestety nie dowiesz, bo nie jestem związana z Grupą Kapitałową EURO-BUD. Ale skoro tak wygląda sytuacja to musicie się cięgle z firmą kontaktować w tej sprawie i nie odpuszczać.

Agnieszka

@Kontarhent a nie jest może tak, że jak najpierw wpłaciła część zobowiązań to chce to rozłożyć na raty? Czy próbowaliście rozmawiać z Grupą Kapitałową EURO-BUD, co oznacza dla niej wpłacenie tylko części pieniędzy? Może zapytajcie, kiedy dostaniecie kolejną część lub najlepiej resztę długu. Komentarze negatywne o firmie pojawiają się w tym samym temacie od lat. Ciekawe jest to, że prawo nie potrafi w żaden sposób tego wyegzekwować.

Kontrahent
@Agnieszka

Szanowna Pani, co było do powiedzenia zostało już jasno i wyraźnie napisane..., albo Pani nie rozumie, albo jest Pani przedstawicielką firmy, to pytam- kiedy odzyskamy wyłudzone od nas pieniądze? Jednorazowo czy w ratach? I co z odsetkami od 2012 roku?

Agnieszka

@Kontrahent i co w takim wypadku chcecie zrobić? Jakie czynności prawne mogą Wam pomóc w odzyskaniu pieniędzy od Grupy Kapitałowej EURO-BUD? Czy próbowaliście tą sprawę rozwiązać polubownie? Byłeś w biurze firmy i rozmawiałeś na ten temat czy od razu podałeś firmę do sądu?

Kontarhent
@Agnieszka

Szanowna Pani, każda rozsądna firma rozwiązuje spory polubownie, ale ta firma to (usunięte przez administratora) firma wypłaca niewielki odsetek zobowiązań po to, aby uniknąć sprawy o wyłudzenie, droga sądowa wyczerpana i zakończona bezskuteczną egzekucją.

Kontrahent

Firma GK Euro- Bud od 2012 do dnia dzisiejszego nie wypłaciła nam należnych nam pieniędzy. Egzekucja komornicza bezskuteczna- brak majątku. Jeszcze jakieś wątpliwości?

Agnieszka

@audik skąd taki wniosek? Strona internetowa istnieje firmy Grupa Kapitałowa EURO-BUD, więc w internecie nie ma żadnych przesłanek do tego, żeby firma już zamykała działalność. Czy jakiś pracownik firmy mógłby zabrać głos w tej sprawie i wyjaśnić te przesłanki?

Week

W tym momencie limity są dość dobre i łatwe do osiągnięcia, nie wydaje mi się, aby były jakieś problematyczne wielce, chyba sensownie tutaj jest w tym momencie

audik

Ta firma już chyba istnieje tylko na papierze... a te opinie typu że jest ok czy raczej musi być ok to piszą chyba pracownicy albo właściciele... Kapitał do wypłacania mają taki że komornik nic ściągnąć nie może... Na inne głupie teksty typu "wydaje mi sie" czy "na pewno nie jest tak zle" to śmiech na salija się to czyta, a wydaje to sie chyba właścicielom że sa biznesmenami. Ogólna ocena i pierwsze 5 opinii z góry mówi wszystko, tyle w temacie bo to takie bicie piany nad trupem sie robi.

ktos3

nie jeszcze raz nie.zdala od tej firmy.mgr pisze głupoty

Mgr

Nie zgadzam się z poprzednimi opiniami, bzdury i jeszcze raz bzdury. Pracowałem w tej firmie, wypłaty płacone na czas i nigdy nie na żadne raty. Tak samo po odejściu zero problemu z rozliczeniem i na pewno nie jak opisane wyżej że poodciągane pieniądze za ciuchy. Także proszę nie pisać bzdur.

ktos2

omijajcie ludzie te firme z daleka nie polecam pracujesz na najzizszej krajowej tak cie zatrudniaja wypłata nigdy nie jest na czas i na raty atmosfera w pracy beznadzieja.jak sie zwalniasz to tak cie oskubia ze w zaleznosci ile masz zarobione nie wypłaca Ci za urlop odciagna Ci za ciuchy itp.NIE POLECAM!!!

ktos

ta firma to beznadzieja maja ludzi za nic nie szanuja buntuja przeciwko sobie

POLTEX

Uważam że taka firma jak EUROBUD Sp. z o.o. powinna już dawno zostać zamknięta. Nam za pobrany towar do dnia dzisiejszego nie uregulowali faktury z 21.01.2013r. Kombinatorzy, zrobią wszystko aby niezapłacić. Wykonaliśmy dziesiątki telefonów, i wysłaliśmy naście wezwań do zapłaty. Jeśli chcecie pracować za darmo to polecam, Jeśli szukacie rzetelnego kontrahenta to napewno nie jest to EUROBUD Sp. zo.o.

były pracownik ktoremu zlodziej nie zaplacil pobor

omijac zlodziaja z daleka!!!!Firma nie placi pracownikom!!Komornicy nie moga wyegzekwowac wyrokow sadowych.To zwykli zlodzieje kryjacy sie z kontami bankowymi,zmieniaja ciagle adresy.OMIJAC DZIADOW z daleka jak nie chcecie pracowac za darmo dla zlodzieji!

ZNAJOMA
@były pracownik ktoremu zlodziej nie zaplacil pobor

ZGADZAM SIĘ Z PRZEDMÓWCĄ, OMIJAJCIE TYCH LUDZI Z DALEKA

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Kapitałowa EURO-BUD Sp. z o.o. - Jaksice

Grupa Kapitałowa EURO-BUD Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 54 ocen.
  • Szosa Chełmińska 26 lok. 510
    87-100 Jaksice
  • NIP: 5542583727 KRS: 0000207248

Grupa Kapitałowa EURO-BUD Sp. z o.o.