Opinie o E Leclerc Kielce w Kielce Massalskiego 3

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy E Leclerc Kielce. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie E Leclerc Kielce o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E Leclerc Kielce w Kielce Massalskiego 3

wspolczuje tej dziewczynie co jest asystentem na wedlinach teraz to sie (usunięte przez administratora) to co sie tam dzieje teraz to jest jakas porazka doslownie!srey ryby bez kierownika!oni mysla ze dadza rade nigdy w zyciu!!szokkkkkkkkkk:((((((((

sztaplarka

Kombinują jak mogą, nie tylko w kadrach zmiany bo także i na działach: powiększyli napoje, zmniejszyli bardzo chemię i gospodarstwo i co im z tego chaosu przyjdzie ?Czekamy na dalsze rewolucje

niestety polecial kierownik wedlin i czekamy co teraz bedzie ?tego niewie nikt?szkoda fajny koles byl:(jak myslicie kto terz poleci?zarabiste zmiany nadeszly na stanowiskach kierowniczych!tak sie szanuje pracownikow ktorzy tyraja tam od samego poczatku:(brak słów!!

niunia

witam, co do kilku głów to jest prawdą, że ostatniego dnia maja zostali zwolnienie- Albert z działu nabiał, mrożonki [usnięte przez moderatora], Aneta z działu gospodarstwo domowe ( podobno bo miała najmniejszy staż pracy-dobre !!!!!), oprócz tego zwolnili babeczkę z wędlin, oraz spożywki i do tej grupy chcieli dorzucić kogoś z piekarni, a może to zrobili bo wielu twarzy już dawno nie widziałam. no pocieszające jest to że jak głosi plotka- zabiorą się także za kierowników i asystentów.

Sprzedawca

Rozmowę przeprowadzał ze mną kierownik działu świeżej żywności na dział wędliny.Nie wypytywał szczegółowo o moje poprzednie zatrudnienie ani o moje kwalifikacje-spytał tylko czy pracowałam kiedyś przy mięsie i wędlinach.Opowiadał jak praca na dziale przebiega itp.Pod koniec rozmowy powiedział że będę pracować na umowę o pracę ale nie od razu.Na początek umowa zlecenie ze stawką 5zł./godz.(przez jeden miesiąc).Zgodziłam się bo mieszkam blisko i stwierdziłam że miesiąc szybko minie i że wreszcie jest szansa że będę normalnie pracować,że znalazłam stabilizację zawodową.Niestety MYLIŁAM SIĘ...

Nie padło żadne trudne czy skomplikowane pytanie.Wszystko na temat np.czy mam dojazd na 6 rano

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
merczendajzer

praca bez przyszłości a ostatnio poleciało pare głów, kilka naprawde doswiadczonych. teraz reszta bedzie [usnięte przez moderatora] za dwoje albo zatrudnią nowych ktorych zwolnią jeszcze szybciej niz tamtych

Renata

niebieskosiwiony - 2013-03-03 19:51:09 No widzę ,że "ATMOSFERKA" w tym zakładzie jak po użyciu kadzidła z ziołem w kościole!!!! Sukcesów w realizacji,jak jest w sklepie zimno to pracownik musi się ruszać i nie śpi na stanowisku pracy bo jak stanie usiądzie to zmarznie!!! motywacja do pracy jest tylko coś z waszą "iskrą" wewnętrzną słabo,a gdzie tu do ognia,tylko się nie zapalajcie w tej pracy bo będzie ogień!!!!hehe na działach to się pracownicy ruszają a na kasach to siedzą na tyłkach.Wiem coś o tym bo sama pracowałam w tej firmie.A czy Ty niebieskosiwiony miałeś przyjemność tam pracować czy tylko szukasz jakichś tanich sensacji.Więc wiesz co zachowaj trochę przyzwoitości zanim nie sprawdzisz pewnych faktów.

niebieskosiwiony

Były kasjer

Szira - 2013-02-26 13:31:42 Były kasjer - 2013-02-26 12:39:55 Do szira---- Jakbyś nie wiedziała, a kto dymił na kasach by dziewczyny nie chodziły w polarach???? :) Skoro Sziro ujawniłaś moje imię to czego nawet swojego stanowiska nie podasz.Wstydzisz się, że podpadniesz Pani Prezes?I też polecisz z pracy za byle bździnkę ;) Pozdrawiam Cię Sziro ciepło i życzę powodzenia oraz utrzymania się w tej firmie do emeryturyKotenieńku dziewczyny na kasach to maja strój a nie polary i tego sie trzymajmy. Mają chyba prawo założyć jakąś podkoszulkę czy coś nieprawdaż? Słuchaj jak widzę kasjerki czasem też są chore i nie mają śpika do pasa. Wystarczą chusteczki naprawdę...Które mają, to mają a jak Pani Prezes nie patrzy to polary zakładają. Ale przyznaj, że nie jest przyjemne dla pracownika iść na zwolnienie lekarskie a potem wracać ze stresem do poracy po zwolnieniu ;)

Szira

ss

Czego ma się wstydzić?? Przecież napisał prawdę!

Były kasjer

Witam Państwa jeśli chcecie podjąć pracę w E. Leclerc Kielce na dziale kas to proszę uważajcie na siebie i nie pobierajcie z kadr bluzę polar, bo siedzenie w służbowej bluzie polar nie jest mile widziane przez panią Prezes.Bo właśnie przez bluzę polar dostałem wypowiedzenie z pracy dostałem 28 grudnia 2012 gdzie na prawdę było zimno na hali sklepu jeszcze na stoisku z fajerwerkami.A "zadyma" związana z polarem miała miejsce 10 grudnia 2012 i trwała cały tydzień gdzie Pani Prezes w nieuprzejmy sposób zwracała kasjerkom uwagę odnośnie noszenia bluz polarowych.Okres przed sylwestrowy,wypowiedzenie z pracy w dniu 28 grudnia 2012 roku, koniec "polarowej zadymy" nastąpił 18 grudnia 2012 a umowę o pracę miałem do 31 sierpnia 2017 roku powód rozwiązania umowy to zachowanie okresu 14 dniowego okresu wypowiedzenia.A nieoficjalnie poszło o tą bluzę polarową.DLATEGO TEŻ OSTRZEGAM OSOBY PRZYJMOWANE NIE POBIERAJCIE BLUZ POLAROWYCH Z KADR LEPIEJ MARZNĄĆ KASŁAĆ I SMARKAĆ NIŻ PODPADAĆ ZA NOSZENIE BLUZ POLAROWYCH NA KASACH!!!!!!!!!

Beta

Umowa - zlecenie, 5 zł na godzinę, co miesiąc nowa umowa.

???????????

jeśli już to zgryźliwa. widzę że nie tylko masz problem z pracą ale z czytaniem ze zrozumieniem

yyyyyyyyyyy

Ty nie bądż taki zgryżliwy :) Ja się nie dziwie tym nowym co nie pracują cały rok i nic im się nie należy, odpierdzielają za was dłuższych stażem robotę żeby cały dział wyrobił normę a i tak tylko wy dostajecie talony więc może do roku czasu po prostu zlewkę robić skoro nam się nic nie należy i w kółko ta sama śpiewka masz za mały staż a premia jest chyba naliczana za dany mc jak ja wypracujesz , więc skoro się na nią naharowałeś to czemu masz nie dostać ?????????

???

no napisz odrazu ze jestes pracownikiem bo dobrze jestes poinformowany, w twoich pytaniach zawiera sie odpowiedz, napisz od razu co cie boli a nie sciemniaj. chcesz wiedziec czy w grudniu dostaniesz paczke i talon? jasne dostaniesz paczke a talony? czekaj cierpliwie to moze cos ci skapnie.

nowy

Jestem ciekaw warunków pracy typu ile trwa przerwa ustawowo 15 min czy 30 (15 od odrobienia),Czy dostajecie jakieś bony na święta lub paczki. Czy poza przerwą możecie korzystać z toalety ( oczywiście nie co 1 h )Jakieś premie dostajecie i jak tak to za co (za wyniki i czy wtedy każdy czy tylko ci co najdłużej pracują )

george

zarobki najnizsze jak sie da, dziadostwo i syf, kolesiowo straszne, wyzysk totalny, i ta zenujaca kulejaca sucha niedozywiona przepita ochrona, rzolnieze biegajacy za ludzmi czy ktos batonika niezjadl.

euro spoko

ile sie teraz zarabia w eklerku ? :D

ząbi

ale bzdury opowiadasz, widać że nie znasz tematu, na 99,9 % jesteś pracowniczką/pracownikiem , który ma coś do działu lub konkretnych osób z działu piekarniczego. zwykli klienci nie bawią się we wchodzenie na net i opisywanie, ponieważ takie rzeczy zawsze zgłaszają na konkretnym dziale a w ostateczności na P.O.K (punkcie obsługi klienta),wiec zanim niedowartościowana osobo zaczniesz wypisywać takie pierdoły zastanów się 10 razy, zresztą pokarz mi w XXI wieku produkt który nie zawiera chemii!!!!! a z tego co wiem to wyroby na piekarni jak i na cukierni są dobre.

Zostaw merytoryczną opinię o E Leclerc Kielce - Kielce

• Jak się pracuje w E Leclerc Kielce?

Zobacz opinie na temat firmy E Leclerc Kielce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E Leclerc Kielce?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E Leclerc Kielce?

Kandydaci do pracy w E Leclerc Kielce napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

E Leclerc Kielce