Opinie o E Leclerc Kielce w Kielce Massalskiego 3

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy E Leclerc Kielce. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie E Leclerc Kielce o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E Leclerc Kielce w Kielce Massalskiego 3

Oferty są w Miejskim Urzędzie Pracy, ale ja osobiście pytałam przez maila i na FB. Udzielono mi informacji również, że można wysyłać podanie i CV na maila rekrutacja@eleclerc.net.pl lub biuro@eleclerc.net.pl Wysłałam i dziś jestem ich pracownikiem- nie narzekam.

klient

szanowny panie Dyr zal ściska jakich pracowniokow pan zatrudnia jako klient w tym eleganckim sklepie chciałbym być obsłużony mile przez pana kasjera , ale niestety porażka. OPOWIEM swój monolog jaki mnie tu spotkał. bylem juz przy kasie czekam i nic. pan kasjer sobie gadał z jakąś kobieta , gdy zwróciłem mu uwagę by mnie obsłużył powiedział oburzony "zaraz" poczułem sie jak intruz, ba który przyszedł poprzeszkadzać kasjerowi w rozmowach., co jeszcze zwróciłem mu grzecznie uwagę, ze jest w pracy, a on na to "to co z tego". Panie Dyr gratuluje, to świadczy jakich pan zatrudnia pracowników. Z całym szacunkiem klient

y8

umowa zlecenie -.. niech sobie studentów zatrudniają, co taką rotację mają że tak szastaja pracownikami? taki mądry kierownik za byle co potrafi wyrzucić czymś się zdenerwowal na pracownika to od razu sie go pozbywa, albo ktos mu coś powiedział polityka wyższa nie? nie ma upomnienia słownego jakiejś inteligencji emocjonalnej, tylko pozbycie się, traktowanie jak najgorszych poniewieraczy

ola

po zwolnieniu byłej kierowniczki kas pani Gabrysi w końcu się tam zrobił spokój

Sprzedawca

Rozmowę przeprowadzał ze mną kierownik działu świeżej żywności na dział wędliny.Nie wypytywał szczegółowo o moje poprzednie zatrudnienie ani o moje kwalifikacje-spytał tylko czy pracowałam kiedyś przy mięsie i wędlinach.Opowiadał jak praca na dziale przebiega itp.Pod koniec rozmowy powiedział że będę pracować na umowę o pracę ale nie od razu.Na początek umowa zlecenie ze stawką 5zł./godz.(przez jeden miesiąc).Zgodziłam się bo mieszkam blisko i stwierdziłam że miesiąc szybko minie i że wreszcie jest szansa że będę normalnie pracować,że znalazłam stabilizację zawodową.Niestety MYLIŁAM SIĘ...

Nie padło żadne trudne czy skomplikowane pytanie.Wszystko na temat np.czy mam dojazd na 6 rano

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy International Land Acquisition Manager
Green Capital S.A.

klient

Jeśli można dodać to jeszcze kolejki,kolejki,kolejki ..........duże kolejki

volvo

Na samą myśl o byłej pracy w e'leclerku w Kielcach robi mi się nie dobrze. Pracowałam tam aż 4 lata i o 4 za dużo. Człowiek gdy nie ma innego wyjścia musi pozwalać tym wyzyskiwaczom na takie traktowanie. Dlatego do puki będzie istniał E'Leklerc w Kielcach będę ostrzegać innych przed tym zakładem pracy.

ssss
@volvo

o tak super ostrzegać

ktoś

kiedyś ten sklep był na dobrym poziomie:dobrzy pracownicy i tłumy klientów,zatem teraz schodzi na psy,niestety wina zarządzających nim

NIEZADOWOLONY

super oferty w Kielcach;dorsz w promocji-nie dojechał,kabanosy z łososia-została tylko cena,filet w ofercie jednodniowej-dziś nie ma będzie jutro ale w wyższej cenie,ogórki gruntowe-chyba sprzed tygodnia,arbuz zaczyna już się psuć-ale ma dobrą cenę,majonez w super cenie bo za chwilę kończy mu się data.KTO ZARZĄDZA W TYM SKLEPIE?

hihi
@NIEZADOWOLONY

zarządza ta osoba która marnie opłaca swoich pracowników

@NIEZADOWOLONY

To po co chodzisz i kupujesz w tym sklepie ?

ktoś

pogódź się z tym Polaku "kapitalizm to wyzysk i masz do wyboru albo tyrasz na siebie mając swój biznes albo u kogoś dla kogoś"

hihi

W Kielcach nie jest lepiej pracowałam tam i mam kontakt z obecnymi pracownikami nic się nie zmieniło....

ela

Halo halo to jest stona marketu Kielce a nie Kalisza

zawiodłam się na tym sklepie. myślałam ze jako nowo powstający market da mi możliwość rozwoju a tu po m-cu pracy i wypowiedzenie. najgorsze jest to ze jedynym powodem do zwolnienia jest zatrudniona zbyt duża ilośc osób, przecież to żenujące. ja osobiscie zwolniłam się z poprzedniej firmy dla leclerca a oni mają to gdzieś ze z człowieka zrobili frajera.

@38

trzeba było dopytać ludzi a tu tak jest na porządku dziennym

@38

a gdzie gabrysia

@ja

bardzo dobrze wreszcie się doczekała zasłużyła na to

iiiiiiii

mierne to mało powiedziane słowo , ale już niedługo i i tak to padnie , czarne piątki nadchodzą ..

bobel
@iiiiiiii

W Kaliszu już mają(usunięte przez administratora)opinię. To małe miasto wieści sie szybko rozchodzą a jak traktuje się ludzi jak gówno to nie ma co się potem spodziewać że będzie się miało dużo Klientów i dobrych pracowników...

4435rr

Szacunek dla wszystkich pracowników tego sklepu, waszej ciężkiej pracy)w nim

4435rr

ludzie nie chodźcie tam do pracy ten sklep to niewola pańska, a kierujący nim są pożal się boże, pozdrawiam

.........
@4435rr

masz rację sam tam pracowałem i nikomu nie życzę !!!!

LOLA

O tak masz rację az takie pieniądze pracują

5 zł / h

Tu masz rację,jak masz niską samoocenę a wykształcenie na poziomie zerówki to i tak dużo Ci płacą.Proponuję abyś pracowała społecznie jak podejmiesz moją decyzję daj mi znać mam dla Ciebie dużo ciekawej i ciężkiej pracy. Propozycja dla Ciebie aktualna.

ona

A w stosunku do mojego wykształcenia i włożonej pracy powinnam zarabiać dwa razy tyle.

ala

Witam.Ile zarabia pracownik rozliczeniowy Leclercu?Pozdrawiam,ala

@ala

a najniższą krajową porażka a mnóstwo pracy (usunięte przez administratora)

lukasz

Na portalu Ecentrum.pl zainteresowało mnie ogłoszenie Firmy ELeclerc szukali Pracownika na dział AGD złożyłem podanie. Poczym Zostałem zaproszony na rozmowę Pani Marlena G. poinformowała mnie ze jestem już zatrudniony poczym powiedziała ze będzie się ze mna kontaktować bo nie wie czy ruszają 18 czy 24 lutego w każdym razie będą dzwonić aby mnie zaprosić na podpisanie umowy kadrowa zadzwoniła do mnie abym przyszedł Do Galerii Amber po skierowanie na badania lekarskie które oczywiście wykonałem poniosłem koszt ale to Malo istotne zrobiłem badania i czekałem bo mijaj termin w którym miałem isc do pracy zacząłem się niepokoić dzwoniłem na telefon ale trudno się dodzwonić nikt tam nie odbiera a jest to numer do firmy w galerii tam na miejscu i co dziwne nikt nie odbiera .Nastepnie w dniu 24 lutego czyli dzisiaj zostałem zaproszony przez Kadrowa na podpisanie umowy Oczywisice, wcześniej Pani Marlena do mnie dzwoniła i kłamiąc w zywe oczy ze do mnie dzwoniono> galy mi wyszły ze zdziwienia bo Obiecała mi ta Pani ze zadzwoni ale nie w tym samym dniu tylko wcześniej A Pan kierownik Działu nie pamiętam Imienia nazwiska bo nawet mi się nie przedstawił Chamsko zwalił na mnie winę ze taka informacja była mi przekazana ze do mnie dzwoniono Jestem gotów wam przedstawić bilingi :) Bo nikt nie dzwonił No cóż Podsumowując Jeśli tak Firma E-leclerc traktuje Pracowników to tak samo traktuje klientów dlatego odradzam wam ta firmę  już mnie lepiej obsłuży Starsza Pani na straganie która ma więcej kultury i przyzwoitości Natomiast Jeśli chcecie isc do pracy do Leclerc za 1200 zl miesięcznie to uwaga gwarantuje ze sa inne fimry który tak samo będą od was wymagać dyspozycjnosci ale będą o was o wiele bardziej dbac

Dziwna sytuacja
@lukasz

Witam Sytuacja którą Pan przedstawia jest bardzo dziwna , podejrzewam że chodzi Panu o inny sklep niż E.Leclerc Kielce .

lukasz
@Dziwna sytuacja

czy dziwna to mało powiedziana wręcz nie poważna firma a ten opis dotyczy nowego marketu powstającego w Kaliszu w Geleri Amber no coz jakaś wyjątkowa firma skoro dostaje negatywne opinie zanim " powstanie"

xxxxxx
@Dziwna sytuacja

a kielce lepsze jeszcze gorzej

ktos
@Dziwna sytuacja

hehe no ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo :) bo skonczylem kurs i po kursie ide do pracy ktora daje mi wynagordznie 12 zl netto na h ;0 wiec moge powiedziec ze olewam ta cala sytuacje

on

Dobre wszystkie stanowiska sa obsadzone juz to ciekawe na jaki dzial? Niema tylko kierownika na wedlinach ale tam jest ta asystentka juz kupe czasu.powinni z niej zrobic kierownika!

Zostaw merytoryczną opinię o E Leclerc Kielce - Kielce

• Jak się pracuje w E Leclerc Kielce?

Zobacz opinie na temat firmy E Leclerc Kielce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E Leclerc Kielce?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E Leclerc Kielce?

Kandydaci do pracy w E Leclerc Kielce napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

E Leclerc Kielce