Opinie o E Leclerc Kielce w Kielce Massalskiego 3

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy E Leclerc Kielce. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie E Leclerc Kielce o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E Leclerc Kielce w Kielce Massalskiego 3

szira

a jaki dział?

oktan
@szira

No właśnie nic nie wiem, poza tym , że rozmowa dot. stanoiwiska zastępcy kierownika.

szira
@oktan

jedyne czego moge Ci zyczyc to powodzenia :D

!!!!!!!
@szira

nie radzę warunki fatalne a i zwolnić mogą bardzo szybko!!!!!!!!

Jola
@szira

Na pewno nie kasy więc możesz spać spokojnie o swoją posadkę :)

oktan

Witam serdecznie.Otrzymałam zaproszenie na rozmowe na stanowisko zastepy kierownika w tym sklpeie.Czy ktoś z Was pełnił taka funkcje w tym sklepie i jakie sa zarobki, czy pracuje sie w Swieta?Pozdrawiam,

ktos

to co sie dzieje teraz to jest jakas porazka chyba!?w roznych miejscach sie pracowalo ale to jest najgorszy market jaki moze byc!!tego sie nawet nieda opisac wiec raczej niebede pisac!!tym sie ktos powinien zajac!!

banan
@ktos

Inspekcja pracy.....

taki jeden

Sama uczestniczy w procederze wyzysku pracowniczym....Kasa...Zyski....Ot i cała filozofia

Sprzedawca

Rozmowę przeprowadzał ze mną kierownik działu świeżej żywności na dział wędliny.Nie wypytywał szczegółowo o moje poprzednie zatrudnienie ani o moje kwalifikacje-spytał tylko czy pracowałam kiedyś przy mięsie i wędlinach.Opowiadał jak praca na dziale przebiega itp.Pod koniec rozmowy powiedział że będę pracować na umowę o pracę ale nie od razu.Na początek umowa zlecenie ze stawką 5zł./godz.(przez jeden miesiąc).Zgodziłam się bo mieszkam blisko i stwierdziłam że miesiąc szybko minie i że wreszcie jest szansa że będę normalnie pracować,że znalazłam stabilizację zawodową.Niestety MYLIŁAM SIĘ...

Nie padło żadne trudne czy skomplikowane pytanie.Wszystko na temat np.czy mam dojazd na 6 rano

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy International Land Acquisition Manager
Green Capital S.A.
ccccc

bo tam niechca ludzie robic

Szukająca Pracy

Witam. Chciałabym się zatrudnić w Leclercku w Kielcach na wykładanie towaru. Czy ktoś może mi napisać o warunkach pracy? Ile godzin dziennie się pracuje, od której godziny najwcześniej się przychodzi, ile dni w tygodniu? Na jaką umowę?? Bardzo proszę o informacje.

@Szukająca Pracy

od wykładania towaru są pracownicy zatrudnieni na pełne etaty albo na umowe zlecenie. są także serwisanci ale oni nie podlegają pod leclerka tylko pod danego przedstawiciela np z firmy kosmetycznej, spożywczej itp i to z nimi trzeba się kontaktować a nie z kadrami e leclerca. praca zazwyczaj jest od 6-9 ale to zależy od danego serwisu, i czasu jakim dysponuje osoba wykładająca.jesli chodzi o kase to wszystko tez zalezy od tego jak się umówisz z danym przedstawicielem, zazwyczaj chcą płacić jak najmniej

?

a co sadzicie o atmosferze u nas w pracy? dla mnie to jest chore co sie teraz tam dzieje! godz otwarcia to juz przeszly ludzkie granice!nigdzie niema zeby inne dzialy przychodzily na 5 rano!szok!!

Pan Jan
@

Jak sklep otwarty od b to też mnie dziwi dlaczego trzeba przyjść na 5??? Zmień nieborkaku pracę bo wykończą Ciebie osychicznie....

@Pan Jan

psychcznie to i tak nas wszystkich już wykańczają .......

xenia

Tu nie chodzi o pracę tylko o dobre w niej relacje....Nie nauczona jestem być niewolnicą i cieszę się bo jakbym chciała pracować i postępować jak Ty to z takim podejściem poszłabym na ulicę.....

zigi

Pewny jesteś tego bo ja nie????

zigi

A co wy chcecie od Nadzoru Kasowego,nie macie sie juz kogo czepić?

?

wow niezle sie dzieje!kto by pomyslal ze tak tam jest teraz wczesniej tak niebylo(usunięte przez administratora)! Cudowna kobieta bez niej to juz nietosamo zawsze pomogla jak byl problem i doradzila!Ateraz to nawet niema sie do kogo zglosic z problem:(

XXXXXXXX
@

a się dzieje ale cóż skoro z 8 stron usunięto do 4 zaczynają dbać o opinię chyba .......

nie dla wyzysku

Jaki pozew zbiorowy....Pracujący tam nie mają szans bo w przypadku robienia szumu z pozwem zbiorowym wylecą z pracy...A rynek pracy jest taki jaki jest... I ci wyzyskiwacze o tym wiedzą......

?

Ludzie czy wam się w głowach pomieszało jaki pozew zbiorowy ,na dodatek nikt się nie podpisał pod tym głupim pomysłem dajcie mi spokój (usunięte przez administratora)

klient

Najgorszy market w Kielcach- jest to market na zasadach franszczyzny - total porazka - ochrona smiech na sali, obsługa na stoiskach żenująca a na owocach kataklizm, kasy z kilkoma wyjatkami -dwie starsze panie i dwie małode jedyne usmiechnięte i rzeczowe- reszta to karykatura

gosc
@klient

Pasaż Świętokrzyski z okazji 6 urodzin rozdaje doladowania do wszystkich operatorow :D Nie wierzysz... Trudno niech skorzysta kto inny ;) (usunięte przez administratora)

?

z tymi co tam pracowali !!!!!!!!!

?

A z kim można się kontaktować .

?

A może pozew zbiorowy o nadgodziny i tak tam już nie pracujemy to co nam zależy

leo

nie ma tak źle ta asystentka , to tylko gadanie że tak dużo mają pracy. Pracowałem tam i bardzo dużo wiem aż co niektórzy bardzo by się zdziwili dlaczego tak jej lub innemu asystentowi współczujecie. Na siłę nikogo na danym stanowisku nie trzyma się! jak im tak źle to niech zrezygnują, ale na pewno tego nie zrobią bo im mało i tylko czyhają na to żeby zwolnili jakiegoś kierownika a oni zajmą jego miejsce, a za plecami (usunięte przez administratora) obrabiają swoim kierownikom.zawiść, zawiść i jeszcze raz zawiść!

witam!niezwolnili tylko przeniesli na warzywa!a kieowniczke z warzyw na wedliny tylko z tego co mi wiadomo poszla na zwolnienie!i sloch po niej zaginol:(jak to sie mowi zle sie dzieje!!

eve

to kierowniczkę z ryb też zwolnili, czy może ktoś pomylił dział serów z wędlinami?

Zostaw merytoryczną opinię o E Leclerc Kielce - Kielce

• Jak się pracuje w E Leclerc Kielce?

Zobacz opinie na temat firmy E Leclerc Kielce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E Leclerc Kielce?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E Leclerc Kielce?

Kandydaci do pracy w E Leclerc Kielce napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

E Leclerc Kielce