Opinie o E Leclerc Kielce w Kielce Massalskiego 3

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy E Leclerc Kielce. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie E Leclerc Kielce o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E Leclerc Kielce w Kielce Massalskiego 3

gosc

1520zl na rękę za 7 dni w tygodniu,tyle mi zaproponowali,omijać z daleka

masakra
@gosc

jakie stanowisko?

Wyzysk
@masakra

Wszyscy dostają równo, a dodatkowo dochodzi odpowiedzialność materialna i pokrywanie niedoborów w kasie z własnej kieszeni. Cienki pracodawca

Julita

@omar czy całe kierownictwo tego oddziału Cie tak traktowało? Czy może tylko jedna osoba? Czyli wspomniana przez Ciebie pani prezes. Atmosfera jest ważna w pracy, dlatego dobrze byłoby to załatwić. Czy inne osoby też czuły się tak źle w E Leclerc Kielce jak Ty? Jak Ty to może warto było to zgłosić? Pracujesz jeszcze i chcesz spróbować to zrobić? Daj znać jak poszło i czy coś się zmieniło.

SUZANA
@Julita

A niby komu się poskarżyć na złe traktowanie skoro to rodzinny biznes. cała rodzina tam żądzi. Synusia p. Prezes wyautowali z e.leclerca z Ostrowca to teraz wKielcach się panoszy . A tak w ogóle to całą rodzinę wyautowali z Radomia i u nas karierę robią. prawie wszyscy kierownicy działów pouciekali . A to chyba świadczy jak traktują ludzi.

@SUZANA

Zawsze można nieprawidłowości zgłosić do centrali firmy Leclerc.

zbój

Czy pracował ktoś z Państwa jako serwisant Herbapol? Jakie opinie?

Julita

@SUZANA rozumiem, ale czy coś z tego było Ci przez firmę E Leclerc Kielce było obiecane? Jeżeli tak, to masz prawo być niezadowolona, a jeżeli nie to rozumiem, że zgodziłaś się na takie właśnie warunki racy. Jak było?

Sprzedawca

Rozmowę przeprowadzał ze mną kierownik działu świeżej żywności na dział wędliny.Nie wypytywał szczegółowo o moje poprzednie zatrudnienie ani o moje kwalifikacje-spytał tylko czy pracowałam kiedyś przy mięsie i wędlinach.Opowiadał jak praca na dziale przebiega itp.Pod koniec rozmowy powiedział że będę pracować na umowę o pracę ale nie od razu.Na początek umowa zlecenie ze stawką 5zł./godz.(przez jeden miesiąc).Zgodziłam się bo mieszkam blisko i stwierdziłam że miesiąc szybko minie i że wreszcie jest szansa że będę normalnie pracować,że znalazłam stabilizację zawodową.Niestety MYLIŁAM SIĘ...

Nie padło żadne trudne czy skomplikowane pytanie.Wszystko na temat np.czy mam dojazd na 6 rano

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
Julita

@Borsuk dlaczego tak uważasz? Chciałbyś z innymi użytkownikami forum podzielić się swoimi doświadczeniami? Pracowałeś w E Leclerc Kielce? Może ktoś jeszcze ma podobne odczucia? Według wywiadu http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,60658,wywiad-marcin-zajaczkowski w E Leclerc Kielce dbają o pracownika poprzez integracje i pakiety motywacyjne. Chciałby ktoś się do tego odnieść? @Kinia 13 czy zgłaszałaś to przełożonemu Tych pracowników?

SUZANA
@Julita

JEŚLI CHODZI O DYR. (usunięte przez administratora)TO JUŻ OD DAWNA NIE PRACUJĘ W KIELCACH. NIE MA ŻADNYCH PAKIETÓW MOTYWACYJNYCH, NAWET NA POCHWAŁĘ NIE MA CO LICZYĆ. GOŁA PENSJA - OCZYWIŚCIE TA NAJNIŻSZA I ZERO SZACUNKU DO PRACOWNIKA . TRAGEDIA

Julita

@Kamil sam twój nick i cała wypowiedź obraża poszczególne osoby, które pracują w sklepie E Leclerc Kielce. Jak mam nadzieje wiesz, jest na forum regulamin, którego trzeba przestrzegać. I według niego wpisy obrażające mogą zostać usunięte. Także musisz być świadom, że Twój wpis zniknie i jak coś chcesz napisać o tej firmie to przestrzegaj regulaminu.

Alemasznick

No a jak chodzi dumnie po sklepie, w stylu patrzcie na mnie sam doszłem swoją praca na to stanowisko :)

Julita

We wrześniu odbyła się III edycja Targów Produktów Spożywczych E.Leclerc. Na takich targach mają szanse przedstawić swoje oferty różni producenci. Czy ktoś był na takich targach? Jak oceniacie taką inicjatywę hipermarketu? https://kielce.leclerc.pl/aktualnosci-dla-ciebie/III-Edycja-Targow-Produktow-Spozywczych-E-Leclerc

Pawel

Ile teraz placa na godzine?

omar

WITAM JESLI KTOKOLWIEK MYSLI O PODJECIU W E. LECLERC KIELCE- STANOWCZO ODRADZAM, jak cenicie sobie zdrowie psychicznie oraz fizyczne natychmiast zrezygnujcie z tej oferty, wyzysk, wyzysk, pracownik traktowany jest gorzej niz smiec, jesli cos nie pasuje pani 'prezes' mozesz zostac wyautowany, rodzinny biznes zwyklych prostakow takze omijajcie to miejsce szerokim łukiem

nickt
@omar

wyatuowany - masz racje,jeszcze za byle co,prawda?

PITER

Ludzie beznadzieja ludzi którzy by udzielili informacji na telefon a jak są to nie mogą opuscic stanowsko ---po 18 na RTV nie ma osoby informujacej klijentów aby sie dodzwonic na punkt informacyjny trzeba wybierac 3 wew albo czekac na zgloszenie sie sekretariatu DYREKCJO ZRÓB COŚ ABY TEZ TELEFONICZNIE MOZNA SIE BEZPOSREDNIO DODZWONIC NA PUNKT INFORMACJI A NIE PRZYJEZDZAC PO 4 KM ABY ZOBACZYC ZE JEST DOSTEPNY ODPOWIEDNI TOWAR ZATRUDNIC LUDZI A NIE BYC CHYTRYM I SKĄPYM!!!!!!

fgdffrfrfdfd

kto zwolnił Karola

Kinia 13

Ostatnio wE Leclerc kupowalam cerate nikogo nie bylo na dziale wiec poszlam do punktu obslugi klienta poprosilam pania by przyszla I mi uciela bo samemu nie wolno owszem przyszly dwie Panie pokazalam ktory wzor mi sie podoba a tu nagle jedna do drugiej - ten wzor jest taki do DUPY nienawidze go ciac Zeby sie tak wyrazac przy kliencie? BRAVO! !!

Borsuk

E.lecrerc jest bardzo nieuczciwym sklepem..

No mi się wydaje, że wszystko jest tutaj w najlepszym porządku, ale faktycznie, ładnie to ubrali w słowa, nie powiem

xyz

zgadza się firma rodzinna....ale niech sobie działają życzę im sukcesów.....ale jedno jest pewne jeśli ktoś dopuścił się niegodziwości w stosunku do innych ludzi to zbierze odpowiednie żniwo. Do zarządzających troszkę szacunku dla podwładnych bo to są ludzie a nie motłoch którym można pomiatać. Tak czy inaczej kapitałem firmy są jej pracownicy jeśli są niezadowoleni to źle się w firmie dzieje co widać w komentarzach.

On

Porażka nie sklep wyzysk,wyzysk,wyzysk coz ze płacą jak niema kto pracowac nic dziwnego ze ludzie odchodza ha rodzinna firmaa brak słów!!!

hello

Ciekawe czy na wejsciu jest jeszcze ten gruby ochroniarz, miły tylko dla tych którzy dawali mu jakieś słodkości. Niektóre osoby traktował jak śmieci- myślał ze jest panem świata. Skąd się biorą tacy ludzie

kajka

Zastanówcie się dobrze zanim przyjmiecie pracę w tej firmie...

Ciekawa

Czy miła asystentka Ania już nie pracuje?

Zostaw merytoryczną opinię o E Leclerc Kielce - Kielce

• Jak się pracuje w E Leclerc Kielce?

Zobacz opinie na temat firmy E Leclerc Kielce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E Leclerc Kielce?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E Leclerc Kielce?

Kandydaci do pracy w E Leclerc Kielce napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

E Leclerc Kielce