Opinie o S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż chemii gospodarczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Biuro magazynu

Bama polska najgorszy syf jaki można w Gorzowie dostać pod kątem pracy . Tomasz z biura magazynu najgorsza osoba w Bamie. Nawet kiero konfekcji przy nim wysiada. Boi się o swój stolek . Zmiana Jureczka jest pupilem Wiesława W. Nic złego nie można na tamtą zmianę powiedzieć . Każdy robi błędy, a nie myli się ten kto nic nie robi. 15,74 brutto na godzinę to stawka za jaką musisz pracować na magazynie. Kierowcy kokosów też nie mają bo tylko 16.76 brutto. A roboty od (usunięte przez administratora)** a osob do pracy z każdym miesiącem mniej . A jak pokażesz cos co nie idzie na rękę kierownikom to szykuj się do odlotu z pracy. Nie polecam pracy w tej komunie !

Piotrek
@Biuro magazynu

Jak go oceniasz to sie podpisz a nie anonimowo

Joanna

@Ola to nie miejsce o rozmowach na tematy prywatne pracowników. Forum służy do opisywania doświadczeń stricte związanych z pracą w firmie Bama Polska. @Gość tutaj masz kontakt do firmy: bama@bama.com.pl Może napisz zapytaniem o oferty pracy? Oni już tam powinni Cie pokierować co dalej.

Witam chciałabym podjąć prace w bamie, może ktoś mi zaoferować swoją pomoc i opowiedzieć trochę o tej pracy ? Gdzie się zgłosić żeby dostać się do pracy itp ? Pozdrawiam :)

Ola

Pozdrawiam wszystkie panie które pracują tam i są tak bardzo uczciwe wobec swoich mężów.Wiadomo jakie działy i oczywiście tez biura.Wstyd tak grzeszyć i wszystko z czasem tu się pojawi bo tak nie można robić.

logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Cichy Szczecin

Szalony robocik napisz konkret a nie żeby ludzie musieli kombinować co i jak i kto bo z tego potem zrodzi się plotka.Czuje ze wiesz co się z czym konsumuje wiec plissss napisz twarde i gole fakty miej to co facet ma w spodniach ☺️ I nie chodzi mi o klucze ????

Zielony 85

Stawka jak podaje @biuro magazynu to stawki dla magazynierów i kierowców Kat.C więc szału nie ma a coś koło 19zl/h zarabiają na utrzymaniu ruchu.

Joanna

@Biuro magazynu a dlaczego tak uważasz? Chodzi o relacje między pracownikami i płacę? Pamiętaj, że regulamin zabrania opisywania konkretnych pracowników. A co takiego ta osoba z biura Ci zrobiła, że uważasz ją za najgorszą? @Kisiel pisze o stawce 19 zł/h. To jak jest z tymi pensjami? Jaką w końcu można dostać w firmie Bama Polska?

Boss

Uwaga Wisz kłamie

tomek
@Boss

Wszyscy wiedzą

Pracowity Janusz

Dostaliście jakieś konkretne podwyżki czy znów tylko puste obietnice?Zmienia się coś na lepsze po odwiedzinach amerykańca?

Lukasz

Chyba mówisz o produkcji.

Chetna

Czy ktoś może mi napisac jak się ma praca na produkcji i czy na magazyn przyjmują kobiety z uprawnieniami na widlaki?

@Chetna

tak, przyjmują kobiety na wózki

chętna

Znajomi mówili ze na tym magazynie to same cyrki odchodz, a stanowiska głównych clownów już zajęte,wiec chyba poległam na starcie.

@chętna

jeśli polegasz na tak gruntownej analizie sytuacji przez znajomych i tak profesjonalnej opinii, to fakt, szukaj gdzie indziej

Chetna

Tak mnie poinformowal policmajster a człowiek wie wszystko.Wiekszosc znajomych potwierdza jego wiedze.

Beksa

pozdrawiam kapownikow to mi się opłaca przez tyle lat.Nikt nowy mnie nie pokona.Nikt nigdy mnie nie pokona takie mam plecy u kierownika.

Joanna

@Pulpet a jak pracodawca wyobraża sobie sytuację, że zatrudnia osobę, która nie wie na czym dokładnie jej praca ma polegać i sadza ją, żeby już wykonywała swojej zadania? Przecież mija się to z celem, bo wiadomo, że ta osoba nie wykona tych zadań. Czy zgłasza taki nowych pracownik choćby działu HR, że potrzebuje szkolenia?

Kasia zaczarowany ołówek

Ale jesteście inni.Zycie nie polega na zazdrości i ludzkiej głupocie.Jesli komuś się nie układa i musi pracować w bamie to odrazu wini innych za swoje niepowodzenie. Ciut to chore ale, widać ze w firmie nie musi się myśleć tylko mieć ręce bo mądry układa sobie życie inaczej i lepiej.Coz czas mija a ludzie ciagle w tym samym miejscu.Czy nosisz niebieski fartuch czy zielone spodnie jesteś w grupie która raczej nie radzi sobie z życiem.Szczera prawda i wiem ze zaboli.Praca w mojej opini w tej instytucji to nie to co powinien normalny człowiek mieć w życiu.Wiem co mówię bo jednak jakiś czas ZMARNOWAŁEM w tej instytucji tzw firmie rodzinnej hehehehehehehehehhehehehehehehhehehehehe!

Jacek Szef Drukarni

Zgadzam się z przedmówca.Stronie od plotek i plotkarzy.

Rysio Mądrala

" Poruszył bym temat pana Tomasza (który od niedawna gości w składzie zarządzającym magazynami) na którego każdy strasznie narzeka. Ale po opiniach które dane było mi usłyszeć a także przebiegu kariery tego pana nic nie muszę dodawać (KARMA WRACA)". Wszystkie Tomki, które pracowały i pracują w Bamie, mieli lub mają z głową, trochę nie teges. Tamarze to oni do pięt nie dorastali pod względem: inteligencji, pracowitości, kultury, itd.

Rysio Mądrala

O co ci chodzi pajacyku? Ja prawdę piszę.

Tomasz
@Rysio Mądrala

Ty nie wiesz co to prawda.Kryjesz się pod nickiem bo masz pełne galoty.Idz popłacz się mamusi.I przestań każdemu rąbać tyłek bo tak tylko robią plociuchy.

Pulpet

Witam serdecznie. Na temat tej firmy nie można nic dobrego powiedzieć. Na rozmowach kwalifikacyjnych kłamią w żywe oczy. Jaka ta firma stała się wspaniała. Jaki mega rozwój cie czeka. no i góra pieniędzy bo jak to jest w ogłoszeniach "atrakcyjne wynagrodzenie". Praca na różne zmiany zależy od stanowiska produkcja 1-2 zmiany, Konfekcja 3 zmiany, Magazyn 1-2 zmiany. Przewietrzmy to troszeczkę, ROZWÓJ= ludzie po 15 latach nadal siedzą na tych samych stanowiskach, a jak jakieś utworzą to oczywiście rodzina i znajomi na pierwszym miejscu wiec nie ważne ile pracujesz i tak będziesz ciągle tym samym robolem (przepraszam po 10 latach pracy dostaniecie czajnik elektryczny) Góra pieniędzy = NAJNIŻSZA KRAJOWA (stawka godzinowa) czyli jak więcej świąt w miesiącu to nawet najniższej nie dostaniesz. Za nadgodziny nie płacą choć każą przychodzić żebyś później na ich życzenie wybrał sobie jako wolne (to w przypadku logistyki która moim zdaniem leży i kwiczy poprzez niewykwalifikowany personel zarządzający). Poruszył bym temat pana Tomasza (który od niedawna gości w składzie zarządzającym magazynami) na którego każdy strasznie narzeka. Ale po opiniach które dane było mi usłyszeć a także przebiegu kariery tego pana nic nie muszę dodawać (KARMA WRACA). No i na koniec moje Osobiste odczucie wole zbierać puszki lub rozdawać ulotki niż pracować w firmie która przeżywa kryzys od 20 lat. Na taka opinię naprawdę trzeba pracować latami. Jeżeli ktoś z pracowników obecnych na forum się z tym nie zgadza proszę o konkrety. Pozdrawiam

zielony 85
@Pulpet

pracowalem i zgadzam sie z tym a kto powie inaczej to klamie lub siedzi na cieplym stoleczku wiec tez klamie.

Wwwwwwwwww

Witam, chciałabym iść tam do bamy do pracy , czy ktoś może mi opowiedzieć trochę o firmie ? Ile zmian, ile płaca, czy jest zatrudnienie bezpośrednio przez firmę , bardzo proszę o informacje

Matrix
@Wwwwwwwwww

Omijaj chłopie wielkim łukiem rodzinna firmę Bama jak chcesz tyrać jak koń to szukaj innej pracy nie warto.

divx

mam nadzieje ze te dwie czarne w niebieskich fartuchach po piecdziesiatce zostana sciagniete z dzialu skor.

Wwwww

Witam czy może mi pani/pan powiedzieć trochę o firmie. ? Idę za rok dopiero na studia i chciałabym iść gdzieś do pracy . Ile jest zmian ile soe zarabia itp ??

Zostaw merytoryczną opinię o S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.