Opinie o ABA-Service w Otrębusy

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie ABA-Service. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ABA-Service o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ABA-Service w Otrębusy

P

Ja pracuje w tej firmie od kilku miesięcy. Oczywiście w handlu. I nie mam przekonannia takiego pozytywnego że to jest to co chcę robić. Głównie dlatego że moje zdrowie coraz bardziej mi nawala ( druga grupa) Jest ciężko i trudno. Coraz bardziej skłaniam się ku temu by szukać czegoś innego no i nie jestem zadowolona ze współpracy z moim koordynatorem. Smsy i poczta to żaden kontakt.

TT

Rowniez zaczelam wspolprace z firma ABA service.Pracuje krotko i musze zrezygnowac.Mam II grupe a pracuje ciezko jako kasjerka w Auchan.Jest mi zdecydowanie za ciezko w tej pracy.Troche jestem zawiedziona.

NN

Szef tylko liczy ilosci makulatury nazbieranej licza się tony i reczny załadunek bez wozka widłowego a to ludzie niepełnosprawni.(usunięte przez administratora)

NN

Pracowalem w tej firmie w Inowroclawiu (usunięte przez administratora)Nawet stosuje się metode wręczania wypowiedzenia w dniu Mikolaja.(usunięte przez administratora)Ostrzegam wszystkich.

Kasjer

gadka - szmatka pitu, pitu i robota jest. tylko w dziwnych miejscach typu kawiarnia

czy chcesz pracować i tyle

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Ja również pracowałem w firmie aba service, a konkretnie przez nich w auchan i...po niecałym półtorej roku moja współpraca z nimi zakończyła się, powodem podanym przez menagera auchan było, że nie potrafię wypełnić swoich obowiązków (mimo drugiej grupy robiłem wszystko co inni pracownicy, oprócz obsługi elektrycznych wózków), co uwazam jest krzywdzące...po nieprzedłużeniu mi umowy przyjęto dwie inne osoby,bo dla firmy mającej status zakładu pracy chronionej bardziej opłaca się przyjąć nowe osoby z grupą niż trzymać stare, a dodam jeszcze, że właśnie pod koniec umowy miałem dostać umowe na czas nieokreślony :)

xxxxxxxxxxx

firma Aba Service niej est godna polecenia.[usunięte przez moderatora] ludzi i maja ich za smieci.a zatrudniaja osoby niepelnosprawne czyli chore a nie w pelni okazy zdrowia

damianek1986
@xxxxxxxxxxx

firma Aba service zle traktuja ludzi dwa razy pracowalem dla tej firmy i dwa razy byli zadowoleni mimo to nie przedluzyli mi umowy cwaniakuja na okresach probnych.

Witam chciałam powiedzieć że Firma ABA service jest godna polecenia wszystkim osobom niepełnosprawnym gdyż dzieki niej każa chora osoba może poczuć się potrzebna innym osobą. Dzięki tej firmie znalazłam pracę w jednym z Łódzkich Marketów z czego sie bardzo cieszę mam też stały kontakt z moim opiekunem [dane osobowe usunięte przez administratora] który jest naprawde dobrym opiekunem i cieszę się że jestem pod jego "skrzydłami" i nie chcę innego.Życze wszystkim Takiego opiekuna. P.S Wczesniejszy mój komentarz na temat opiekuna był skkierowany do mojego byłego opiekuna Grzegorza G. a nie do obecnego Damiana który jest stworzony do pracy z ludźmi :) ito własnie z Damianem występowałam w tym programie :)

JAD57

[usunięte przez moderatora] w Szczecinie, brak możliwości uzyskania zaświadczeń dla niepełnosprawnych uzyskujących dodatki mieszkaniowe z MOPR, syn utracił dodatki bo nie wystawiono zaświadczenia, musiał się zwolnić bo był [usunięte przez moderatora]mnie też skrzyczał przedstawiciel w Szczecinie. Zwolnienia kończą się nagonką na pracownika.Koszmar

Ja tez miałam problem z odebraniem pieniedzy za badania i nic nie dała rozmowa z moim opiekunem (łącznikiem miedzy mna a firma) więc zadzwoniłam do Pani [usunięte przez admina] która stworzyła projekt zatrudnienia osób niepełnosprawnych w marketach OBI i w ciągu niecałych dwóch tyg. przelano mi pieniądze na konto. Teraz co miesiąc otrzymuje tez ekwiwalent BHP w wysokośći 39,00 zł a także zostałam zaproszona do TVP3 Łódź gdzie udzielałam wywiadu do programu : " Kapitalne możliwości dobre praktyki" --> link do tego wywadu: http://efs.wup.lodz.pl/index.php/pl/tvp/972-odcinek-1 ja jestem ta młoda blondynka w okularach siedząco na ławce w parku bede na początku a potem od 5minuty i 44 sekund :))

beniaminek

Jestem pracownikiem ABA Service w skierowanym do pracy w Markecie OBI w Kielcach. Moja współpraca z firmą przebiega wzorowo jestem bardzo zadowolony z warunków pracy i ze stanowiska na którym pracuje. Żałuje tylko, że tak późno, dopiero w lutym tego roku ABA Service otwarła siedzibę na terenie Kielc... Pracuje już tutaj dzięki nim od kwietnia, teraz dostałem umowę na rok. W Markecie jest też oprócz mnie 3 osoby niepełnosprawne. Dziękuję przede wszystkim Pani Annie Pabis, która dba o wszystkie nasze sprawy, jest bardzo dobrym łącznikiem między nami, a główną siedzibą firmy. Naprawdę życzę każdemu takiego pośrednika jak Ona. :) Angażuje się w pomoc we wszystko.

Zostaw merytoryczną opinię o ABA-Service - Otrębusy

• Jak się pracuje w ABA-Service?

Zobacz opinie na temat firmy ABA-Service tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ABA-Service?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ABA-Service?

Kandydaci do pracy w ABA-Service napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ABA-Service