Opinie o ABA-Service w Otrębusy

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie ABA-Service. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ABA-Service o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ABA-Service w Otrębusy

Altanis

Z samą Aba Service nigdy nie miałem negatywnych doświadczeń. Raczej pozytywne. Bardzo pomocny personel i zawsze fajny kontakt z koordynatorami. Bardzo im dziękuję za to że zawsze byli mi pomocni. Gorzej z punktu widzenia samej pracy pracowałem w Auchan Tychy i był to fatalny okres dla mnie. Dla pracodawców jesteś pracownikiem drugiej kategorii. Raczej nie wspominam tych 4,5 lat pozytywnie. Po przeprowadzce do Wrocławia wiele zmieniło się na plus. Przede wszystkim trafił mi się o wiele lepszy manager i wiele zmian wyszło mi na plus także robiąc to samo lepiej się tam odnajduje.

Renata
@Altanis

Witam Pracuje w Auchan w Warszawie mam podobną sytuację od 4 lat zachodzą zmiany na gorsze nowa menadżer okropna osoba i dyrektor też nowy bo poprzedni był ludzki ,myślę o zmianie ale w moim przypadku będzie problem pozdrawiam serdecznie Renata

Mirosław

Pracuję w ABIE już od kilkunastu lat, wady duże wymagania, dużo obowiązków na głowie z biegiem lat doszło ich jeszcze więcej.. natomiast jeśli chodzi o wynagrodzenie to oczywiście jest to najniższa krajowa brak jakikolwiek premii uznaniowych by zmotywować pracownika zachęcić niestety tego nie ma.. Firma raczej jest nastawiona na wyzysk pracowników niż godne płace za wykonywaną pracę. Moje sugestie dla ABA-Service: premie motywacyjne/uznaniowe za staż pracy tak by pracownik poczuł się doceniony, dodatki świąteczne których nie ma w porównaniu do innych firm. Lubię atmosferę w ABA-Service za: ludzie z którymi pracuję w miejscu pracy

@Rysia55

Ostatnio zaczęłam pracę miesiąc przed świętami. To za krótko aby coś dostać. Mam porównanie z EKON-em tam trzeba było mieć poł roku stażu pracy aby dostać bony na święta. Jak dawniej pracowałam(bo miałam dłuższą przerwę od tej pracy) to dostałam bony. Ale to było jeszcze przed pandemią. Teraz spytałam czy coś dostaniemy to dostałam odpowiedź że to zależy od tej firmy gdzie pracuje czy coś dadza.

Altanis

@Altanis

Czyli przez ponad cztery lata zatrudniałeś się w miejscu gdzie warunki niebyt Ci leżały? Nie można było prosić wtedy o jakąś podmiankę czy coś? Zastanawia mnie po prostu to czemu dopiero przeprowadzka na to wpłynęła, czemu nie można na wiosek czegoś zmienić?

Joanna

Aha no dobra. Ciekawa jestem ile osób jest obecnie w podobnej sytuacji. Czyli taki w miarę dłuższy staż pracy jednak występował? jak w ostatnim czasie jakaś rotacja mogłaby wyglądać i ile osób mniej więcej się zatrudnia?

I tu ta kadra wyższa jest raczej niezmienna czy również jakieś rotacje występują? ciekawi mnie to stanowisko kierownicze, które opisujesz. Myślicie, że trudno jest na takie się dostać? stawki dla przykładu znacie? Może sam bym się podjał, awanse są możliwe czy przez ogłoszenie trzeba?

Renata Nowy wpis
@Altanis

Ok, ktoś niedawno napisał na przykładzie bonów świątecznych, że wszystko zależy w tym przypadku od firmy do której przyjdzie się pracować w kontekście warunków. jeśli tak to czy macie jakieś sugestie co do wyboru teraz w przyszłym roku żeby ogólnie wyjść jak najbardziej korzystnie? Dopiero się wdrażam w temat

Czy zdarzają się nadgodziny w ABA-Service?

Mirosław

Maria
@Mirosław

Oczywiście, że są w ABA premie motywacyjne. Sama taką dostaję :)

@Mirosław

Panie Mirosławie. Skoro pracuje Pan kilkanaście lat, to chyba nie jest to taki zły pracodawca? Wynagrodzenie owszem, najniższa krajowa (chociaż nie zawsze - zależy od stanowiska, w call center to ponad 5000,00 zł brutto), ale pensja zawsze na czas, paczki na święta, premie za brak absencji, pomoc z ZFRON na leki, rehabilitację itp.). Szkoda, że o tym Pan nie wspomniał. Pozdrawiam

@Niepełnosprawna 7 lat w ABIE

Te pierdoły co Pani wymieniła niby są, ale to jest wszystko z innych źródeł, jest zapewnione. A to, że firma ABA (usunięte przez administratora) swoich pracowników, szkoda, że o tym Pani nie wspomniała.

Skąd masz już a 100% pewność ze niczego teraz nie dostaniesz? Z jakich przyczyn nie? i jak to w takim razie było wcześniej? Jak przyszłaś to co inni otrzymywali? I ile trzeba popracować by się pod to zakwalifikować?

@Rysia55 Nowy wpis

Kasjer

gadka - szmatka pitu, pitu i robota jest. tylko w dziwnych miejscach typu kawiarnia

czy chcesz pracować i tyle

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Wstyd

Gdzie osoby niepełnosprawne traktowano jako maszynki do zarabianie kasy ,brak szacunku do pracownika niepełnosprawnego.Liczy się orzeczenie najlepiej z schorzeniami specjalnymi, nie ważne wykształcenie tylko jakie posiada orzeczenie ,bo za tym idą pieniądze z Pfronu. A Pfron nie kontroluje pracodawców jak postępują z osobami niepełnosprawnymi, zwalniają bez przyczyny,zmuszają ludzi do pracy nadgodzinach, a czemu państwo nie wprowadza reformy dofinansowania dla pracodawców ,pracodawcy są bezkarni i robią co chcą.Czas zmienić kryteria dofinansowania do wynagrodzeń osób niepełnosprawnych to nie jest pomoc dla osób niepełnosprawnych ,tylko dla pracodawców , którzy maja prawie darmowego pracownika.,po prostu trzeba wprowadzić reformę dofinansowania wynagrodzenień.

Justyna
@Wstyd

Znaczy to nie jest zakład pracy chronionej w ogóle? Daj znać, czy są jakiekolwiek dostosowania czy na nic nie można liczyć. A mają jeszcze jakieś wymogi odnośnie tego, jaka to ma być grupa niepełnosprawności? Bo ostatnio wszędzie gdzie patrzę to minimum z umiarkowanym.

Ba!

Nigdy nie pracujcie u pośrednika!!!! Od jednego kradnie za ciężką pracę to drugiemu daje. Winni są pośrednik,kierownik i ten co dostaje no chyba sie podzielili. To jest wielkie (usunięte przez administratora). Róbcie u nowej pracodawcy bezpośrednio i wszystko wyjaśni!!!! Ja to znam takich ludzi. Aba i pracodawca to wielkie (usunięte przez administratora)!!!!! Do 3 lat po umowie macie ważne do SĄDU iść z tym jak najbardziej!!!! Zapłacą za to!!!

Poszukuję zatrudnienia na Pracownik Restauracji. ABA-Service oferuje taką pracę. Czy zdarza się zmiana formy zatrudnienia w późniejszym czasie?

Nigdy przenigdy nie pracujcie w Abie. To są (usunięte przez administratora),darmo zjady!!!!!!To że gdzieś u kogoś we firmie robi ktoś niepełnosprawność też (usunięte przez administratora)wykorzystują kase i robić jak wielki(usunięte przez administratora)

Ktoś

Bo Aba i pracodawca (usunięte przez administratora)niepełnosprawnemu za ciężką pracę jak zwykle a z drugiej z strony niepełnosprawny nic o tym nie wie i nie rozumie.

Tak, zgadza sie najgorsze (usunięte przez administratora) potrafią szantażować i okradać ludzi.

Ela

Czy są jakieś bony na święta ABA- Service? Spotkania firmowe? Dofinansowania do kolonii dla dzieci? Pakiet medyczny?

@Ela

Bonów nie ma, ale są premie roczne, dofinansowania do rehabilitacji, wyjazdów wakacyjnych (ale są limity - jeśli masz fakturę na 6 tys. nie dostaniesz całości), wyjścia integracyjne, jeśli pracownicy wyrażą takie zainteresowanie. Dopłat do wypoczynku dzieci nie ma. Pomoc finansowa jest tylko dla pracownika i pakiet medyczny, ale częściowe koszty chyba pokrywa tez pracownik (tego nie jestem pewna). Pozdrawiam

CzarnyKsiażę

Przez 7 lat byłem zatrudniony przez Aba service. Dopiero w tym roku otrzymałem jakikolwiek zwrot podatku. Co ciekawe, moja żona była zatrudniona dokładnie w tej samej firmie co ja tyle że bezpośrednio i ona otrzymywała dobre zwroty podatku. Ta firma Ava service tak kombinuje by pracownik nie wyszedł nie daj Boże na plus podczas rozliczenia rocznego? Dlaczego jedni pracownicy dostają zwrot podatku robiąc ta sama pracę a inni są traktowani jako pracownik gorszego sortu? Kto dokładnie takie rzeczy robi? Proszę o dokładne wyjaśnienie sytuacji inaczej kieruje przeciwko tej firmie pozew do sądu pracy. Jest to tym bardziej niestosowna sytuacja, że inni pracownicy zatrudnieni przez ten podmiot dostawali regularnie zwroty podatku.

@CzarnyKsiażę

Widać, że z Ciebie specjalista od podatków wysokiej klasy jest, hahahaha ! A pasków wynagrodzeń nie dostawałeś ? Tam wszystko było napisane czarno na białym ! Czy ty chociaż wiesz jak PIT wygląda ? No i pracując od 7 lat nigdy o uldze podatkowej , kosztach uzyskania przychodu, ani o Nowym Ładzie pewnie też nie miałeś pojęcia ? I może jeszcze przy okazji rentę z ZUSu dostawałeś ?

@Marek

Osoba niepełnosprawna ma masę ulg w tym zwłaszcza podatkowe! Nie mów że o tym nic nie wiesz? A jak wytłumaczysz fakt że inne osoby zatrudnione przez ten podmiot dostawali regularne zwroty podatku? Według Twojej teorii się nie da. Będę się musiał z nimi sądzić. Jestem już byłym pracownikiem więc nie mam już nic do stracenia prócz nerwów. Renty z ZUS żadnej nie dostałem to tym bardziej mi się te pieniążki zwyczajnie należą.

@CzarnyKsiazę

Może piszesz o ulgach które możesz wykorzystać do rozliczenia PITu, ale to już nie ma nic wspólnego z liczeniem i wypłatą pensji. (usunięte przez administratora)

@Marek

Ma rację. Pracodawca przesyła każdemu pracownikowi paski z wynagrodzeń ze wszystkimi składnikami wynagrodzenia i potrąceniami. Taka sama kwota wynagrodzenia brutto da inną kwotę do wypłaty, w zależności od ulgi, kosztów uzyskania przychodu i tego, czy pracownik pobiera np. rentę z ZUS czy socjalną. Nowy Ład namieszał nie tylko w naszych wynagrodzeniach, ale jak widać i w głowach niektórych z pracowników. Za co straszyć Sądami pracodawcę? Za stosowanie się do wytycznych Nowego Ładu? Nie zapominajcie, że każdy pracodawca podlega kontroli z ZUS (teoretycznie co 5 lat), zatem nie ma w tym żadnego interesu, aby nie działać zgodnie z litera prawa. Pozdrawiam

@CzarnyKsiażę

Jeśli to taki zły pracodawca, to dlaczego pracowałeś tam aż 7 lat? Szkoda, że nie wspominasz, że przez te wszystkie lata pracodawca nie spóźnił się z wypłatą wynagrodzenia. Szkoda że nie napisałeś, że z każdej wypłaty otrzymywałeś paski i zawsze mogłeś interweniować, jak się coś nie zgadzało. Szkoda też, że nie napisałeś o premiach rocznych, ani o pomocy indywidualnej, czy bezpłatnych integracjach 5-dniowych dwa razy w roku finansowanych przez firmę. Szkoda, że te wszystkie żale wylewasz teraz a na koniec straszysz sądem? Żałosne....

@Niepełnosprawna 7 lat w ABIE

Bo teraz nie jestem ich pracownikiem i mogę powiedzieć co mi na sercu leży bez obawy o to że zostanę zwolniony z pracy. Na razie zainteresowałem sprawa PIP. Niech ich tam przetrzepią ja nie mam już nic do stracenia..mogę tylko na tym zyskać. Sąd to ostateczność. Jeśli pip nic nie wykaże.

@Niepełnosprawna 7 lat w ABIE

Twoja argumentacja jest doprawdy żałosna. Widać że się nie znasz. Co ma ZUS do aspektów podatkowych. Owszem robi audyty ale pod swoim kątem. Od podatków to jest skarbówka. Nowy ład jest od roku a ja pracowałem 7 lat. Także jeśli uważam że zostałem skrzywdzony i mi się te zwroty z podatków za te lata należą nic dziwnego że postanowiłem o nie powalczyć bez konsekwencji zwolnienia z pracy.

@Niepełnosprawna 7 lat w ABIE

Pracodawca się nie spóźnił? Żałosne. Przecież to jego (usunięte przez administratora) obowiązek jest rozliczyć się w terminie z pracownikiem. Poza tym łatwiem jest to zrobić jak masz pracownika jak oni: za pół darmo. Bo państwo do niego dopłaca (usunięte przez administratora) kasy.

Joanna

Witam, ktoś zadał niedawno pytanie o wsparcie w formie dofinansowania. Zauważyłam, że szukają obecnie konsultanta do obsługi dla osób z orzeczeniem. Można prosić o opinię na temat pracy? Z tego co wyczytałam jest opcjonalny tryb zdalny. Nawiązując do tematu wsparcia to na jakie może tak naprawdę liczyć taka osoba zatrudniając się tu w firmie? Proszę o szczegóły

Ela
@Joanna

W jakim mieście poszukują? Do jakiej firmy?

Hanna

Cześć, ja w sprawie ogłoszenia na Project Managera do ABA. Czy ktoś wie, jaka jest proponowana aktualnie stawka? I czy jest możliwość zatrudnienia na B2B? Będę ogromnie wdzięczna za każdą informację.

Xyz
@Hanna

Aba service to praca wyłącznie fizyczna.najgirzej opłacana.

@Xyz

A napiszesz jakieś konkrety odnośnie tej wspomnianej fizyczności? Jak praca jest zorganizowana, co konkretnie się wykonuje? Jest bardzo ciężko? Najgorzej opłacana tzn?

Xyz

Najgorszy zakład pracy chronionej w jakim pracowałam.

Harpia
@Xyz

wszystkie negatywne wpisy usuwają, Twój też to czeka pozdrawiam więcej wiary w siebie życzę

@Harpia

Nikt nic nie usuwa, negatywne wpisy są. Musisz albo czuć się bardzo skrzywdzona przez tę firmę, albo z natury uwielbiasz siać zamęt i wypowiadać się na tematy związane z tą firmą, od kilku lat nie pracując już w niej. Daj możliwość podjąć pracę potencjalnej zainteresowanej osobie, niech potem sama napisze o swoim doświadczeniu w firmie. Nie wszyscy Koordynatorzy nie dają wsparcia pracownikom. Przykład- Pani Madzia i Pan Marek z Warszawy są super. Wcześniej miałam okazję współpracować z Panią Agnieszką i Marcinem z Krakowa -profesjonaliści w tym co robią. Pozdrawiam

To nie jest ZPCH.

Harpia
@Niepełnosprawna 7 lat w ABIE

każdy ma swoje kółko zainteresowań ja nie muszę adorować twojej firmy , ty tam pracujesz to się podlizuj do emerytury pa pozdrawiam

@Xyz

ABA-Service nie jest zakładem pracy chronionej. Można zapytać, jak długo pracowałaś? Z tego co wiem, pracują tam ludzie po kilka a nawet kilkanaście lat. Gdyby było tak źle, odeszliby jak Ty. Jednak mają małą rotację i w większości dobre opinie. Co było nie tak?

@Harpia

Przykro mi, że tak to odbierasz. Życzę Ci spełnienia zawodowego i wykonywania pracy, która da Ci wiele satysfakcji i zadowolenia, bo chyba do tej pory nie doświadczyłaś tego. Ja mam to szczęście :) A o swoją emeryturę jestem spokojna, bo ...już na niej jestem, a ta firma daje mi możliwość ją powiększyć:) Pozdrawiam

ciekawy
@Xyz

a gdzie jeszcze pracowałeś?

Bronisław
@Xyz

To może napisz konkretnie co ci nie pasowało w ABA-Service. :) Każdy ma prawo do własnej opinii, ale jednak warto to zawsze poprzeć jakimiś argumentami, zamiast po prostu napisać że było źle.

@Harpia

Jak widać, nie usuwają. Na takich stronach rzadko wpisują posty osoby zadowolone z pracy. Te pracują i to dla nich najważniejsze. Żółć wylewają jedynie ci, którzy najchętniej kasę przygarnialiby za nic nierobienie. Brać zasiłki i żalić się na wszystko i na wszystkich, że jest tak źle a wszyscy pracodawcy to złodzieje i wyzyskiwacze. Pozdrawiam serdecznie tych, którym nadal się chce pracować pomimo swoich ograniczeń zdrowotnych :)

@Xyz

Ta firma nie jest zakładem pracy chronionej.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Niepełnosprawna 7 lat w ABIE

Zatrudnienie wyłącznie na podstawie umowy o pracę. Firma przestrzega godzin pracy (35 tygodniowo), nie ma nadgodzin, pracy w godzinach nocnych. Premie za brak nieobecności. Były premie świąteczne w grudniu. Paski z wynagrodzeń przesyłane co miesiąc elektronicznie (bądź papierowo ). Są dofinansowania do leków, rehabilitacji...Prywatna opieka medyczna opłacana przez firmę. Pomoc Koordynatora :)

Agata
@Niepełnosprawna 7 lat w ABIE

Rozumiem, że wspomniane przez Ciebie godziny pracy oraz dofinansowania dotyczą osób niepełnosprawnych? Jak to wygląda w pozostałych przypadkach? Czy każdy pracownik może skorzystać z prywatnej opieki medycznej? Wspominasz o pracy w nocy, czy takie zmiany są obowiązkowe dla wszystkich?

@Agata

Witam. Tak, praca 35 godzin tygodniowo i dofinansowania dot. osób z orzeczeniem. Jednak w firmie nie ma nadgodzin i pracy w nocy. Opieka medyczna opłacana przez firmę dot. wszystkich zatrudnionych pracowników:0) Pozdrawiam

Kecaj
@Niepełnosprawna 7 lat w ABIE

Pracuje wiele lat w tej firmie i po raz pierwszy słyszę o grudniowej premii, nie wspomnę o prywatnej opiece medycznej☹️

Elżbieta
@Kecaj

Ale pracujesz w samej firmie, czy w innej, która wzięła u nich opcję personelu zewnętrznego? Bo po mojemu to Wasze wpisy się różnią, bo któreś z Was albo oboje pracujecie u innych pracodawców po prostu :)

Nina

Zatrudniona jestem trzy lata było dobrze teraz się zepsuło od jakiegoś czasu opóźnienia w zwrotach zwroty poobcinane mam premia świąteczna zależy od L4 nie można było mieć więcej niż 30 przez cały okres zatrudnienia a tu robią osoby chore z grupami inwalidzki no śmieszne to no cóż chyba bedę musiała zmienić pracę szkoda bo fajni ludzie na kasach ale cuż za cos trzeba żyć

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz większą rolę. A jak to wygląda w ABA-Service? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Ktos

Wyzysk pracownika.nie ma premia motywacyjne.

Dawid

Niestety atmosfera beznadziejna, czujesz się jak w więzieniu, mają Cię za nic i tak traktują/

@Dawid

Czemu jak w wiezieniu? Masz na myśli tak duży nadzór? Chyba miałeś przerwę żeby zjeść śniadanie i odpocząć? Szczególnie osoby z grupą niepełnosprawnością powinny mieć do tego dostęp. Ile wynosiły takie pauzy w robocie?

martika

aż mną zatrzęsło fundusz-srundusz !!!!!!!!! pracowałam w jednym z marketów w Warszawie. przyj eta oczywiście byłam jako kasjer z gwarancją pracy na kasie po 7 godz. dziennie a jakie realia były to już wiadomo przynieś-podaj-pozamiataj. żadnego zwrotu za dojazdy, dofinansowania do leków itd. zwolniłam się na szczęście po miesiącu bo z obiecanych tfu gwarantowanych 2100+premia ( wg umowy) dostałam 1371 zł wypłaty-. kpina i żenada !!!!!!!!! Pani koordynator nie osiągalna, mająca w d.... osoby którymi miała się zajmować. powiem tak oni bazują na zatrudnianiu nas osób niepełnosprawnych . bo my "frajerzy" bardzo pracy potrzebujemy. dostają kolosalne dofinansowania do takich pracowników z PEFRONu a nas traktują jak śmieci

znający firme
@martika

ZFFRON działa dla pracowników po okresie próbnym. Jak przepracowałaś miesiąc to jakiego wynagrodzenia się spodziewasz ? Premia jest z jedno miesięcznym opóźnieniem więc dolicz sobie że dostaniesz ją z nastepnym wynagrodzeniem. No ale jak miałaś się o tym przekonać pracując miesiąc ?

@martika

Niestety dokładnie jest jak piszesz, (usunięte przez administratora) i wyzysk na każdym kroku.

Alicja

czy ABA-Service przestrzega pracy 7h zatrudniajac osoby niepełnosprawne do pracy, czy jednak trzeba się starac i pracowac 8h ?

Ta firma jak i inne zatrudnia os. niepełnosprawne ale te po których nie widac niepełnosprawności. Koleżanka ma karłowatość plus wadę wymowy i jakos ani aba service ani inne firmy zatrudniające chorych nie są nią zainteresowane. Wiec jak niby pomagają skoro nie chca zatrudnić dziewczyny o wzroście 120 cm?!

@Ania

Pani Aniu. Nie jest to prawdą. W firmie są zatrudnione dwie Panie o wzroście około 130 cm. Jakie to ma znaczenie? Są jednymi z najbardziej docenianych i chwalonych pracowników. Poza tym pracuje mnóstwo osób z niedosłuchem bądź głuchoniemych....Proszę nie wprowadzać w błąd i nie wypisywać rzeczy, o których Pani nie ma pojęcia. Na sortowni pracowało (nie wiem czy nadal pracuje) ponad 40 osób ciężko chorych psychicznie. Takie opinie są krzywdzące zarówno dla firmy jak i dla tych, którzy czytając takie wpisy nie spróbują się zatrudnić w tej firmie, a często to ten pracodawca daje możliwość polepszenia bytu takiej osobie.

Ewka
@Ania

No ja śmigam na 4 kołowym kadilaku i nie było żadnego problemu z moim zatrudnieniem. A z tego co mi wiadomo to dosyć widoczna niepełnosprawność, więc nie mogę się z tym zgodzić

@Ewka

Ponieważ jest prawdziwa i wiarygodna. Wiem, że takie osoby pracują w firmie:)

kotek
@Niepełnosprawna 7 lat w ABIE

nie masz co robić odpisujesz na stare opinie z przed kilku lat.......nawet koordynatorzy nie zwalniają....pozostają pożyteczni i....i.......

Wojciech

Pracuje aba-serwise prawie 7 lat na piekarni, do tego bardzo utrudnione kontakty z koordynatorkami, mogło być lepsze kontakty, po drugie prosiłem o skierowanie na badania okresowego, chciałem wcześniej zrobić badania więc nie było problemu. Poza tym git, wypłata na czas. Pani koordynatorka Ś. Jest spoko, odpisuje miarę szybko niż poprzednie koordynatoki, ale nie narzekałem za bardzo na nich że długo musiałem czekać na odpowiedzi raz czekałem podajże o ile pamiętam to prawie po dwóch tygodniach odpisałab jedna koordynatorka, zacząłem pomalutku denerwować że nie odpisuje, ale w końcu odpisała prawie po dwóch tygodniach, gdyby dwa razy w ogóle by nie odpisała to bym zaczął myśleć na rozwiązaniu współpracy. Więc takim razie, w abie na danym stanowisku warto spróbować pracę, tylko są czasami problemy z kontaktami koordynatorami, wiem że mają czasem dużo roboty i dlatego nie mają czasu żeby odpisać, nawet spytać czy jest porządku, czy co innego, gdyby raz na pół roku spytała koordynatorka czy jest porządku u mnie to byłoby fajnie.

Zostaw merytoryczną opinię o ABA-Service - Otrębusy

• Jak się pracuje w ABA-Service?

Zobacz opinie na temat firmy ABA-Service tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ABA-Service?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ABA-Service?

Kandydaci do pracy w ABA-Service napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ABA-Service