Opinie o VERTRAPOL Sp. K. w Otrębusy

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy VERTRAPOL Sp. K.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w VERTRAPOL Sp. K. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VERTRAPOL Sp. K. w Otrębusy

Martyna

O co chodzi z wyrabianiem norm pracy ? Chodzi o przepracowane godziny wyznaczone przez pracodawce czy normy są wyliczane w jakiś inny sposob ?

menago76@wp.pl
@Wojciech B.

Kto był dłużej niż miesiąc w pracy w Niemczech ten wie że tam Polak.Polakowi wilkiem niestety.... Im mniej tam na swojej drodze spotkasz rodaków tym lepiej dla Ciebie,taka jest gorzka prawda.

Czarny

Pasowała by mi, zwłaszcza pod kątem lokalizacji praca w Berlinie. Tak właśnie w oko mi wpadła Wasza oferta z pracą na magazynie dla par w okolicach stolicy. W tagach podajecie, że doświadczenie nie jest wymagane, a stawka, to 13,50 euro / godz (brutto?). Widzę też, że zapewniacie zakwaterowanie. A co z autem, posiadanie własnego jest niezbędnym warunkiem zatrudnienia i czy solo też można pojechać?

@Vertrapol

A co z podanymi wyżej kwotami, za pracę i za mieszkanie? Nadal są aktualne? Chcę się dowiedzieć, czy zarobię u Was 13,5 euro netto / h?

Pracownik BM Nowy wpis

Pracowałem na magazynie w Berlinie Schönefeld. Za czasów poprzedniej firmy praca była znośna. Od kilku tygodniu wszyscy stamtąd uciekają. Jeśli nie chcecie trafić do koszarów to trzymajcie się z dala. Firma jak i agencja ma ogromne problemy z organizacją. Jeśli nie dajesz sobie w kaszę dmuchać chcą się Ciebie pozbyć jak najszybciej. Liderzy nowej firmy sami nie wiedzą co robią w tej firmie, udają że są mądrzejsi od Ciebie. Problemy zgłaszane do agencji są olewane lub wmawia się nam, że wcale ich nie ma mimo, że to my przebywamy w magazynie na codzień. Ponoć można liczyć na pomoc koordynatorów, ale mają Cię głęboko w (usunięte przez administratora) Nadal zapewniane są wspólne dojazdy oraz ułożenie grafiku pod grupę z którą przyjechałeś, później okazuje się że nie masz jak dojeżdżać do pracy. Musisz chodzić 6 dni w tygodniu do pracy tylko dlatego, że oni tak chcą, a tłumaczą się piękną formułką, że jesteśmy drużyną. Pani koordynator, która przyjechała, aby pomóc w rozkręceniu nowej firmy gardzi pracownikami jakbyśmy nie byli ludźmi. Syndrom Sztokholmski gwarantowany, dla słabszych osób. Nie polecam ani agencji, ani tego magazynu. Z Vertrapolu za moment nie będzie tam nikogo, bo nie trafili na ludzi z klapkami na oczach. Sam zarząd byłej firmy tego magazynu nie daje rady psychicznie.

Jakub Nowy wpis
@Pracownik BM

Dobrze ze o tym napisałeś. Ja chce się dostać na komisjonera w okolicach Berlina i mam nadzieje że będę miał kontakt z koordynatorem i mnie nie będzie zbywał. Niby to też praca na magazynie ale nic nie piszą o 6 dniowym tygodniu pracy. Zarobki do 2 tys eur. Ty jaką miałeś stawkę?

Pracownik BM Nowy wpis
@Jakub

Myślę, że może to być ta sama oferta o której napisałem. Stawka jest 13,50 brutto. Kontakt z agencją jest ciężki jesli jest sie zainteresowanym, byłem zbywany około 3 miesięcy. Ostatnio wszyscy stamtąd uciekają.

Mrożonka Nowy wpis
@Jakub

Agencja jakiś czas temu wysłała wszystkim pracownikom maila, że nie mamy sugerować się działem pracy, który jest opisany w umowie pracy. Kolejnego dnia pracownicy masowo wysyłani na działy chłodnie -3 stopnie i mroźnie -30 stopni XD a jak ci się nie podoba to idź do domu. NAJGORSZA AGENCJA I FIRMA W JAKIEJ KIEDYKOLWIEK PRACOWAŁEM

Pytam sie

Witam. Czy ktoś już pracował nie daleko Berlina na magazynie spożywczym owoce , warzywa? Jakaś opinia?

@Pytam sie

Ja nie pracowałem, ale tez chętnie dowiem się czegoś o tej pracy, bo także myśle o wyjeździe. Dajcie też znać czegoś o mieszkaniu. jakie kwatery zapewnia firma? Czy to hotel pracowniczy, czy mieszkania takie zwykłe? I czy jak firma zapewnia mieszkania, to jak daleko one są od miejsca pracy jest konieczny długi dojazd?

Nie profesjonalne podejście do osoby zainteresowanej pracą. Gdy zadzwoniłem pierwszy raz było wszystko okej dostałem informację na maila o pracy, o tym jakich słówek się muszę nauczyć itp. Zadzwoniłem kolejny raz po upływie kilku dni dostałem informację że poszukują mi osoby z którą mógł bym dojeżdżać do pracy. Po zadzwonieniu po raz kolejny poinformowano mnie, że szukają mi jeszcze miejsca pracy. Po upływie jakiegoś czasu zacząłem wydzwaniać ale nie odbierano ode mnie połączeń oraz nie odpowiadano mi na smsy, dziś mija 10 dni od momentu nie odbierania przez nich telefonu. Nie polecam, brak profesjonalizmu, olewanie chętnej osoby.

Byli pracownicy

Firma nieprofesjonalna, koordynatorka Dor..K., nie interesuje się swoimi pracownikami, nie odbiera telefonów, nie pomaga w rozwiązywaniu problemów, tak jak oferowała przed rozpoczęciem pracy. Mieszkanie drogie, grzyb na suficie, w damskich toaletach obcokrajowcy(mężczyźni) golą się, palą papierosy, myją się. Naliczane dodatkowe koszty za zakwaterowanie, koszt za jedną osobę na miesiąc wyszedł 500euro, mimo iż w mailu od agencji dostaliśmy informację, że całkowity maksymalny koszt może wynieść 420 euro. Firma w której byliśmy zatrudnieni, zwalnia szybciej do domu średnio co drugi dzień aż o 4 godziny przed planowym zakończeniem pracy. Brak ubezpieczenia. Nie polecamy nikomu tej agencji jeśli ma ktoś zamiar zarobić normalne pieniądze.

@Byli pracownicy

z tego co mi wiadomo wiekszosc ludzi pod vertrapolem mieszka w warunkach nie spelniajacych jakichkolwiek norm ludzkich. Pani Dorota i Joasia przez telefon zawsze super wszystko fajnie opowiadaly ,a przed cala nasza kariere bo pracowalem u nich pelne 18 miesiecy i po przerwie kontraktowej zapewnialy ,ze wrocimy do firmy bo praca mimo wszystko tragiczna nie byla ,zero kontaktu ,tylko jak zdarzylo nam sie z powodu X nie trafic do pracy. Mieszkalismy w Eldorado w czasie korony gdzie ciezko bylo cokolwiek zalatwic na wlasna reke. Syf,kila i mogila. Caly tydzien na hotelu dyskoteka ,wiekszosc pokoi niezamykana o kazdej porze dnia i nocy ktos mogl Ci wejsc do pokoju co zdarzalo sie nagminnie ,po wielu telefonach i zapewnieniach ,ze ktos sie tym zajmie i cos nam pomoga zalatwic. No coz. Nikt nie pomogl. Druga strona medalu panie sa tak super doinformowane ,ze nawet nie wiedza gdzie swoich pracownikow wysylaja do pracy bo oprocz podpisywania umow z firmami nigdy w zyciu nikt z kadr w naszej firmie nie byl ;)

@Byli pracownicy

Szanowni Państwo, Koordynatorzy obsługujący polską infolinię wsparcia, służą pomocą naszym pracownikom 5 dni w tygodniu (często także w dni wolne od pracy) w godzinach 8-16, tj. w godzinach rekomendowanych do kontaktów w sprawach służbowych, w praktyce pozostając z nimi w telefonicznym kontakcie od rana do późnego wieczora. Dodatkowo, ze wszystkimi sprawami wymagającymi pomocy/interwencji na miejscu, pracownicy mogą (i Państwo również mieli taką możliwość) kontaktować się bezpośrednio z Koordynatorem zatrudnionym w Niemczech. Zdarza się, że interwencji wymagają sprawy lokalowe, wtedy to rozmawiamy z właścicielami mieszkań wskazując na konieczność usuwania usterek, lub wręcz przenosimy pracowników do innych mieszkań. Taka sytuacja miała miejsce w Państwa przypadku, zatem trudno tu mówić o braku pomocy w rozwiązywaniu problemów. Opłaty za mieszkanie – koszt mieszkania dla pracownika wykonującego powierzoną mu pracę wynosi 250 EU miesięcznie (pozostałą kwotę dopłaca pracodawca), koszt ten wzrasta jednak, jeżeli pracownik nie chodzi do pracy. Ubezpieczenie - każdy pracownik posiada wymagane przez ustawodawcę ubezpieczenie. WAŻNE: w magazynie, w którym Państwo pracowali, zatrudniamy nieprzerwanie od 3 lat - 35 do 50 osób w zależności od sezonu. Kontrahent docenia pracowników rzetelnych i zaangażowanych w pracę, umożliwiając im pracę w systemie Equal Treatment/Pay (praca powyżej 9 miesięcy) lub przyjmując do pracy ponownie po wymaganych przerwach.

@Byli pracownicy

Ja mam pytanie odnośnie kosztów tego mieszkania, to w cenie jest także internet w tych kwaterach? Czy tylko pokój i miejsce do spania i funkcjonowania? Tam są jakieś pralki, czy też trzeba iść gdzieś indziej, aby sobie pranie zrobić? Czasami jest tak, że trzeba też oddzielnie płacić za każde pranie, a tu jak jest?

@Vertrapol

"Opłaty za mieszkanie – koszt mieszkania dla pracownika wykonującego powierzoną mu pracę wynosi 250 EU miesięcznie (pozostałą kwotę dopłaca pracodawca), koszt ten wzrasta jednak, jeżeli pracownik nie chodzi do pracy." czyli wychodzi na to ,ze zostalismy (usunięte przez administratora) na ponad 1500euro. Wszyscy pracownicy ,ktorzy pracowali na naszym turnusie placili za mieszkania ponad 330euro i zadnej doplaty z waszej strony nie bylo ;)

Byli pracownicy

Dodatkowo płatny internet 8 euro, pralka płatna 3 euro za każdym razem.

@Vertrapol

Najgorsza agencja w jakiej mogliśmy podjąć współpracę. Z tymi 250 euro to już sobie nie żartujcie, bo jest to totalna kpina. Oszukujecie ludzi. Nie ma żadnego kontaktu z koordynatorami. Ubezpieczenie? Wypraszam sobie, gdy chciałam podjąć wizytę u lekarza okazało się, że ubezpieczenia brak. A uwaga wszyscy czytający, prośba o wysłanie paska wynagrodzeń trwała kilka dni, a koordynator miał totalnie gdzieś aby odebrać telefon lub chociaż napisać SMS. Maila z wszystkimi ważnymi dokumentami dotyczącymi pracy oraz rozliczeniem godzin pracy dostaliśmy dopiero po zakończeniu współpracy z firmą, gdy prosiliśmy o zmianę nr konta, także kochani omijajcie szerokim łukiem.

@Byli pracownicy

Jezeli chodzi o ubezpiecznie jako pracownik kontraktowy na polskich umowach w DE. Za kazdym razem ubezpiecza sie w karty europejskie.(EKUZ) Na niemieckich umowach wyglada to inaczej bo ubezpiecza was pracodawca. Ale oprocz wyjazdu do roboty zagramanice i pretensji wystarczy tez troche poczytac lub sie doinformowac. Co nie zmienia faktu ,ze tak kontakt z biurem i jakakolwiek pomoc z ich strony to kpina, nagminne spoznianie sie z paskami ,czesto niezgadzajace sie wyplaty. Jezdzilismy do pracy w czterech,kazdy pracowal na tym samym stanowisku,te same godziny,kazdy mial inny przelew :) , i fakt ,ze w wiekszosci miejsc internetu nie bylo,byl platny lub byl tak slaby ,ze nie szlo z niego korzystac ,platne smierdzace pralki to druga strona medalu. A koordynatora w niemczech zadnego tez nie bylo ,nie wiecie oprocz nazwy firmy nawet na jakie stanowiska i do jakiej pracy ludzi wysylacie ;) Wysylaliscie ludzi do ATU na wozki widlowe a dziadki w kontenerach rzucali opony po 25,30kg kontener w godzine,poltorej. Albo pracowali na windach po 9h na wygietym kregoslupie rzucali tarcze hamulcowe do wind. Super praca.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie VERTRAPOL Sp. K.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Pracownik magazynowy?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Gosia

@Pracodawca na jaki okres czasu podpisywana jest umowa? I czy umowa jest niemiecka czy polska? I jak wygląda później rozliczenie, czy Państwo dają swoim pracownikom co roku papiery do rozliczenia się z podatku? I czy praca jest stała?

@Gosia

No cześć, a to jeszcze na pracownika magazynowego można iść do nich ? Bo jak próbuje wejść w ogłoszenie o pracę to się wyświetla tylko komunikat, że niedostępne. I wiadomo, do jakiej to obecnie pracy w ogóle? W takim sensie, że co się robi.

@…

Zapraszamy po konkrety do Działu Rekrutacji - tel 513 651 315 lub 512 789 474

@…

Zapraszamy po konkretne informacje do działu rekrutacji - 513 651 315. Pozdrawiamy

@Vertrapol

Witam a czy ta oferta jest jeszcze otwarta, że Państwo proponujecie teraz kontakt? Jeśli tak to proszę o wstępny opis warunków które musi spełnić dany kandydat, żebyśmy wiedzieli z chłopakiem czy jest sens zawracać sobie głowę (nie wiemy czy wpasuje się w profil wymagań)

@Gosia

Zapraszamy do działu rekrutacji - odpowie na wszystkie pytania!

@Vertrapol

po jakie konkrety jak do was nie idzie dodzwonic sie od ponad pol roku ,w biurze nic nie wiedza nigdy ,tak sa traktowani pracownicy ktorzy od was jezdzili dwa lub i wiecej lat ; )

@byly pracownik

Ale to może inny dział. Bo tutaj jest kontakt do działu rekrutacji, to może można się normalnie skontaktować. A do biura może jest inny numer?? Jak to w biurze nic nie wiedza, to do przełożonego nie można po prostu zadzwonić i załatwić sprawę?

Czarny

@Czarny

W sprawie szczegółów odnośnie ofert pracy zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszym działem rekrutacji - 513 651 315 lub 512 789 474. Pozdrawiamy!

Pula
@Czarny

Odlicz 350 euro za mieszkanie 13,50 brutto ,znajomi tam robili, niewiele zarobili, lepiej szukać z darmowym zakwaterowaniem, lub z wyższą stawką, po kosztach życia i mieszkania około 1000 euro oszczędzisz, mało jak na te czasy, teraz na czysto akceptowalne to 1400 euro wzwyż. Pozdrawiam

@Czarny

Dzień dobry, idealnie jest posiadać własny samochód na dojazdy, co do więcej szczegółów zapraszam do kontaktu z naszym działem rekrutacji. Pozdrawiam

AAA
@Pula

A można samemu ogarnąć nocleg czy trzeba zdać się na firmę w tym temacie? Nie można wynegocjować sobie większej stawki żeby wyjść na czysto te 1400?

@AAA

Oczywiście można samodzielnie zorganizować sobie zakwaterowanie.

Ula
@Vertrapol

A czy zwracane są wtedy koszta dojazdu do firmy, gdy dojeżdża się swoim samochodem? I dlaczego właściwie idealnie jest posiadać auto na dojazdy? Czy wykorzystuje się je jeszcze jakoś podczas pracy? Jak bez niego? Ciężko?

@Ula

Samochód gwarantuje niezależność podczas pobytu w Niemczech. Nie zwracamy za dojazd do Niemiec, mamy natomiast dodatki do paliwa. Po więcej szczegółów zapraszamy do Działu Rekrutacji -w odniesieniu już do konkretnej oferty.

@Czarny

Zapraszamy do kontaktu z działem rekrutacji! Odpowie na wszystkie pytania

@Vertrapol

Czy w VERTRAPOL Sp. K. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Widziałam, że kiedyś szukali na Order pickera. Z doświadczenia wiem, że z roku na rok się potrafi zmienić magazyn, powiększyć i wtedy jest po prostu więcej pracy. Obecnie jak tutaj to wygląda, ile kilometrów wam się zdarza najwięcej wychodzić? Mają teraz jakieś rekrutacje w ogóle?

Martyna

@Martyna

Martyna! Oferty związane z wyrabianiem norm są adresowane zazwyczaj do mężczyzn - jest to tzw.: praca akordowa, wtedy wynagrodzenie stanowi podstawa + premie przypisane do danej ilości zamówień, którą wyrabia pracownik. Każdy magazyn, w którym pracują nasi pracownicy podaje wcześniej średnią ilość zamówień jaką pracownicy w nim wyrabiają, wtedy my jako pracodawca, tak tworzymy ofertę, żeby dostosować do niej system premiowy. Podsumowując - norma to średnia/przeciętna ilość zamówień, które wyrabia pracownik na danym magazynie. Jeśli chciałby Pani, żeby kwestię wyjaśnić bardziej szczegółowo, zapraszamy do naszego działu rekrutacji.

@Martyna

Jeżeli chcesz jako dziewczyna przyjechać odradzam . Norma 280 zgrzewke na godzinę. Np masz mleko które idzie w dużych ilościach i waży 10 kg to jest 1 sztuka . Nie polecam dla dziewczyn .

Edyta
@Andrzej

A ile obecnie kobiet pracuje poprzez Vertapol? A jak sądzisz, czy do tego dźwigania się można byłoby przyzwyczaić? Może jakieś Panie się wypowiedzą jak to z ich perspektywy wygląda i czy można sobie poradzić?

Bizee
@Martyna

Ty tak serio kobieto? Nie wiesz co to norma w pracy? Jprdl gdzie ten świat zmierza

Janusz Pol
@Martyna

Tobie jako dziewczynie (jeśli nick jest zgodny z twoja płcią) odradzałbym iść tam do pracy, chyba, ze jesteś twarda fizycznie/psychicznie. Nie jest to lekka praca gdy musisz przerzucać od (usunięte przez administratora) i co pare sekund schylać się po różne rzeczy. Po paru miesiącach będziesz zajechana gorzej niż koński powóz na Morskie Oko ;))))

Edyta
@Janusz Pol

A czemu dodałeś o tym, że trzeba byś twardym psychicznie? Czy zdarzają się jakieś stresujące sytuacje w Vertapolu? Jakie? Opiszesz dokładniej?

Wojciech B.
@Edyta

Dla czego twardym psychicznie , jest takie powiedzenie że ,, Na emigracji Polak , Polakowi Polakiem '' Wyjedziesz to przekonasz się na własnej skórze .

menago76@wp.pl
@Wojciech B.

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w VERTRAPOL Sp. K.? Co poradzicie osobie poszukującej tam pracy? Na Lento.pl pojawiło się 19 marca kilka ogłoszeń.

Lukasz jarosiewicz

Witam i polecam...dlaczego bo pracowalem u nich i popelnilem blad przechodzac na niemiecka umowe ...prawda taka ze jak robisz szybko i dobrze to spokojnie ponad 2tysiace zarobisz ...pieniadze do 15 kazdego miesiaca zawsze na koncie ...mila pani w biurze oraz pomoc byla dobra ...uczciwa forma platnosci ile zbierzesz tyle dostaniesz jak na agencje pracy ok ...moglem liczyc na zaliczki i pomoc w kazdym zakresie takze polecam i pozdrawiam zespol Vertrapol....

@Lukasz jarosiewicz

Panie Łukaszu, bardzo się cieszymy z Pana opinii i tak jak ustaliliśmy jak tylko będziemy mieć dla Pana ofertę to dajemy Panu znać! Pozdrawiamy, Zespół Vertrapol Ps. A pensje staramy się żeby były na kontach do 10-tego :)

Pracuje ktoś w Köln jako komisjoner? Chętnie poznam opinie ???? Pani mi powiedziała, że stawka godzinowa od 14-16 euro, a później się troszkę zmieszałem, bo powiedziała, że to akord.

@Marek

Panie Marku, Zapraszamy do rekrutacji - jeszcze raz z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

Iza

Mąż znalazł ofertę dla komisjonera w Niemczech, niewiele zdaje się pisaliście o takiej. Piszą o konieczności posiadania własnego samochodu, w jakich sytuacjach konkretnie będzie używany i jak często? Pracodawca zwraca za paliwo? :)

@Iza

Zapraszamy do działu rekrutacji - chętnie odpowiemy na wszystkie pytania: Samochód jest potrzebny Pracownikowi na dojazdy do pracy, których my jako Agencja nie organizujemy, Pracownicy dojeżdżają samodzielnie. Mamy dodatki do paliwo - 1,5 euro brutto dziennie.

Rudy

Chciał bym się dowiedzieć o oferty pracy w sklepie wysyłkowym online pod berlinem. Może ktoś coś wie ?

@Rudy

Zapraszamy do Działu Rekrutacji - chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!

Marchewka07

Witam, Czy rekruterka rozmawiająca z wami przez telefon chciała od was dowody osobiste aby zostały przesłane na e-maila?

Grażyna
@Marchewka07

A od Ciebie ktoś czegoś takiego oczekiwał? Bo w zdaniu raczej padłoby "też" i zastanawiam się czy to tylko prewencyjne pytanie. Z jaką rekruterką masz rozmowę?

Marchewka07
@Grażyna

Rekruterka Justyna Zdanowska poprosiła abym adres i dowód osobisty przesłała na e maila żeby mogła podać dalej sprawę

Betii
@Marchewka07

Podałaś dowody? Nie powinno sie podawać dowodów, bo możliwe jest (usunięte przez administratora)

Grażyna
@Betii

Ano ale raczej w firmie by tego nie zrobili, no bo na jakiej podstawie niby... Ale fakt faktem to zastanawiające, wiesz może kazała zakryć drażliwe dane? Typu numer dowodu itp?

Ziomek

Pracował ktoś na magazynie w mittenwalde? Może się ktoś wypowiedzieć jak wygląda praca tam na wysokim składzie?

Barbara
@Ziomek

A to jakaś oferta nowa jest na magazyn?

Zaciekawiony

Jak wygląda praca dla doświadczonych operatorów wózków jak wygląda praca przy oponach,????

@Zaciekawiony

Zapraszamy do kontaktu z działem rekrutacji - odpowiemy z chęcią na wszystkie pytania :)

Pracownik Werl.
@Zaciekawiony

Jeśli chodzi o pracę wózkowego ,to wiele osób może sie zawieść ,stanowisko operator wózka w Werlu jest bardzo źle sformułowane bo z jazdą na wózku widłowym nie ma to zupełnie nic wspólnego. Są dwa wózki wysokiego składu urzędujące na komisjonerce opon ,które obsługuje dwóch niemców i jest stanowisko Waren Ausgang. Gdzie chłopacy również trzech czy czterech od nas z Vertrapolu ładują kontenery tzw.(pieskami) czyli ,krótko mówiąc wózek stojący ,ale z pracą wózkowego to ma tyle wspólnego co balet z breakdancem. Jest to typowo robota fizyczna ,chłopaki mają 3 stanowiska w jednym. Cały dzień stoją na tych psach,rzucają oponami ręcznie z tzw.rajfen reków na większe palety żeby wszystko weszło ,czy nie raz (usunięte przez administratora)je ręcznie do kontenera ,muszą też nie raz przekładać klatki z klamotami do samochód w których bywa nie raz sporo tarcz hamulcowych na ciągłbym schyleniu bo nowa firma w dalszym ciągu nie potrafi pojąc ,że do kontenera wchodzi 18 palet a nie 26. ogólnie praca nie jest tragiczna ,ale Nie jest też tak kolorowo jak jest napisane ,bo wózka widłowego w tej pracy nikt nie doświadczy i było już sporo osób co po tygodniu ,krótko mówiąc (usunięte przez administratora) ,bo dostało informację ,że będzie jeździć na wózku a wylądowali na rajfenladze w kontenerze. Ogólnie sama w sobie praca nie jest zła ,atmosfera na każdym stanowisku na duży plus ,ludzie są życzliwi ,normalni idzie się pośmiać co w robocie na duży plus bo w obecnych czasach kij w (usunięte przez administratora) nie jest dobrą opcją ,w firmie jest dobry (usunięte przez administratora) i często gęsto coś się zepsuje ,czy nie działa co znaczy ,czy się robi czy sie leży. Jeśli ktoś ma silną psychę i nie jest człowiekiem pokroju wyżej (usunięte przez administratora) niż (usunięte przez administratora) ma to z czystym sumieniem mogę polecić ,jeśli chodzi o mieszkania fakt ,bywa lepiej i gorzej ,ale każdy co chociaż raz był za granicą w pracy ,wie że w hotelach dzieją sie cudawianki godne pamiętników z wakacji ,więc zamiast narzekać na forach warto przejrzeć airbnb czy ebaya i poszukać coś na własną rękę ,tłumaczenie się problemem w komunakcji nie rozwiąże problemu ,a w robocie jest sporo polaków co język w jakimś stopniu tam znają i chętnie pomogą.

X

Omijajcie tą agencję szerokim łukiem, zero pomocy w przypadku problemów z mieszkaniem, które nie jest takie jakie było pieknie przedstawiane w ogłoszeniu

@X

A gdzie pracowałeś?

@X

Zawsze na bieżąco staramy się rozwiązywać kwestie/problemy mieszkaniowe, przykro nam że ma Pan/Pani w tej kwestii inne zdanie. Pozdrawiamy, Vertrapol

Xbxb

Pracował ktoś na magazynie opon w Werle? Jak wygląda praca i jakie są zarobki?

Arbeiter
@Xbxb

Robota jak robota ,są stanowiska lepsze i gorsze ,ogólnie robota lajtowo i przyjemna ,bez spiny ,pracownicy rożnej narodowości ,lecz na firmie szacunek i kupa śmiechu obecnie ATU przejęło ID i jest trochę cyrków i nie wszystko idzie tak jak powinno ,ale polecam ???? jedna z gorszych prac na ATU to rajfenlaga czyli kontenery ,ale po kilku dniach i to cieszy ,przyjemne z pożytecznym ,człowiek formy nabierze a i atmosfera (usunięte przez administratora) na kontenerach ,kupa śmiechu ,a kasa spoko ,ale ile by nie było to zawsze mało???? a z mieszkaniami zależy jak trafisz ,ale tu w okolicach Hamm,Soest,Bönen czy nawet zadupia jak soonern zawsze idzie coś wyłapać

Misiek
@Arbeiter

Co ty mu piszesz gość przyjedzie na 2-3 miesiące schludnie o połowę i ucieknie . Praca bardzo ciężka tyle w temacie budowa to przy tym Pikuś. Nie będę się więcej wypowiadal sam podejmiesz decyzję

Roman
@Misiek

A czy skoro praca jest tak ciężka jak to opisujesz, to płaca jest adekwatna do tej pracy? Może podasz jakieś widełki wynagrodzenia w Vertapolu? Daj znać koniecznie! :)

Misiek
@Roman

Jedź na bilet powrotny też starczy

Beata
@Xbxb

No a o jakim Ty konkretnie piszesz stanowisku bo z komentarza jak widać nie wynika a produkcja to dosyć pgolnikowe pojęcie?

Jimi Neutron

Vertrapol jak najbardziej na plus ,większość ludzi narzeka na normy i płacze o roboty w akordzie ,ludzie mamy 21 wiek ,czy w Polsce czy w Niemczech ,w robocie na akord trzeba tyrać żeby narobić ,a większość z was ma dwie lewe ręce i myśli ,ze przyjedzie do Niemiec do teddy czy kika z podstawówka i będzie zarabiać kokosy ,zejdźcie na ziemie i zacznijcie pracować a nie tylko narzekać ,druga strona medalu są tez projekty w których jest stawka godzina i tzw. Czy się robi czy się leży... tylko warto się dobrze porozglądac i dopytać pan z biura???? Narzekacie tez na kontakt ,fakt w biurze nie zawsze na czas są odpisywane esemesy czy odbierane telefony ,ale nie jesteśmy kłębkiem świata i nie jesteśmy w danym momencie tylko my ,trzeba panie trochę pomęczyć i na pewno Ci pomogą ,o to biuro dba ,a jeśli chodzi o warunki mieszkalne ,tak nie zawsze jest kolorowo ,ale jest coś takiego jak ebay czy air bnb zamiast spuszczać swoje żale w internecie jak to jest zle ,może warto czasem wsiąść sprawy w swoje ręce ,bariera językowa to nie problem zawsze można zerknąć w translator ,jeśli chodzi o zarobki ,myśle każdy będzie zadowolony ,a jak dla kogoś 1800-2000e to mało za 9h pracy ,niech spróbuje sił na szklarni w holce po 12h dziennie.

Janusz Pol
@Jimi Neutron

Jeśli chodzi o mieszkania w Oldenburgu/Bad Zwischenahn to za mojego pobytu bardzo ciężko było coś znaleźć na własna rękę i każdy Polag Ci to powie który przyjechał tu zaczynajac przez agencje. Z tego co pamietam jakaś para znalazła mieszkanie dopiero po roku pobytu, bywaly przypadki, ze w ogóle. W każdym mieszkaniu czy hotelu oferowanym przez agencje mega lipa, bedac tam czułem się jakbym przyjechał pracować za karę, jedyne co podtrzymało mnie aby zostać trochę dłużej to wypłata bo fakt faktem jeśli pracujesz to idzie coś zarobić i odłożyć ale po za tym nic więcej.

Jimi Neutron
@Janusz Pol

Wiadomo ,ze nocleg i mieszkanie to nie takie hop siup ,ale dla chcącego nic trudnego????‍♂️

Zostaw merytoryczną opinię o VERTRAPOL Sp. K. - Otrębusy

• Jak się pracuje w VERTRAPOL Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy VERTRAPOL Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VERTRAPOL Sp. K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

VERTRAPOL Sp. K.
1.9/5 Na podstawie 58 ocen.

VERTRAPOL Sp. K.