Opinie o VERTRAPOL Sp. K. w Otrębusy

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy VERTRAPOL Sp. K.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w VERTRAPOL Sp. K. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VERTRAPOL Sp. K. w Otrębusy

X

Omijajcie tą agencję szerokim łukiem, zero pomocy w przypadku problemów z mieszkaniem, które nie jest takie jakie było pieknie przedstawiane w ogłoszeniu

@X

A gdzie pracowałeś?

@X

Zawsze na bieżąco staramy się rozwiązywać kwestie/problemy mieszkaniowe, przykro nam że ma Pan/Pani w tej kwestii inne zdanie. Pozdrawiamy, Vertrapol

Xbxb

Pracował ktoś na magazynie opon w Werle? Jak wygląda praca i jakie są zarobki?

Arbeiter
@Xbxb

Robota jak robota ,są stanowiska lepsze i gorsze ,ogólnie robota lajtowo i przyjemna ,bez spiny ,pracownicy rożnej narodowości ,lecz na firmie szacunek i kupa śmiechu obecnie ATU przejęło ID i jest trochę cyrków i nie wszystko idzie tak jak powinno ,ale polecam ???? jedna z gorszych prac na ATU to rajfenlaga czyli kontenery ,ale po kilku dniach i to cieszy ,przyjemne z pożytecznym ,człowiek formy nabierze a i atmosfera (usunięte przez administratora) na kontenerach ,kupa śmiechu ,a kasa spoko ,ale ile by nie było to zawsze mało???? a z mieszkaniami zależy jak trafisz ,ale tu w okolicach Hamm,Soest,Bönen czy nawet zadupia jak soonern zawsze idzie coś wyłapać

Misiek
@Arbeiter

Co ty mu piszesz gość przyjedzie na 2-3 miesiące schludnie o połowę i ucieknie . Praca bardzo ciężka tyle w temacie budowa to przy tym Pikuś. Nie będę się więcej wypowiadal sam podejmiesz decyzję

Roman
@Misiek

A czy skoro praca jest tak ciężka jak to opisujesz, to płaca jest adekwatna do tej pracy? Może podasz jakieś widełki wynagrodzenia w Vertapolu? Daj znać koniecznie! :)

Misiek
@Roman

Jedź na bilet powrotny też starczy

Beata
@Xbxb

No a o jakim Ty konkretnie piszesz stanowisku bo z komentarza jak widać nie wynika a produkcja to dosyć pgolnikowe pojęcie?

Jimi Neutron

Vertrapol jak najbardziej na plus ,większość ludzi narzeka na normy i płacze o roboty w akordzie ,ludzie mamy 21 wiek ,czy w Polsce czy w Niemczech ,w robocie na akord trzeba tyrać żeby narobić ,a większość z was ma dwie lewe ręce i myśli ,ze przyjedzie do Niemiec do teddy czy kika z podstawówka i będzie zarabiać kokosy ,zejdźcie na ziemie i zacznijcie pracować a nie tylko narzekać ,druga strona medalu są tez projekty w których jest stawka godzina i tzw. Czy się robi czy się leży... tylko warto się dobrze porozglądac i dopytać pan z biura???? Narzekacie tez na kontakt ,fakt w biurze nie zawsze na czas są odpisywane esemesy czy odbierane telefony ,ale nie jesteśmy kłębkiem świata i nie jesteśmy w danym momencie tylko my ,trzeba panie trochę pomęczyć i na pewno Ci pomogą ,o to biuro dba ,a jeśli chodzi o warunki mieszkalne ,tak nie zawsze jest kolorowo ,ale jest coś takiego jak ebay czy air bnb zamiast spuszczać swoje żale w internecie jak to jest zle ,może warto czasem wsiąść sprawy w swoje ręce ,bariera językowa to nie problem zawsze można zerknąć w translator ,jeśli chodzi o zarobki ,myśle każdy będzie zadowolony ,a jak dla kogoś 1800-2000e to mało za 9h pracy ,niech spróbuje sił na szklarni w holce po 12h dziennie.

Janusz Pol
@Jimi Neutron

Jeśli chodzi o mieszkania w Oldenburgu/Bad Zwischenahn to za mojego pobytu bardzo ciężko było coś znaleźć na własna rękę i każdy Polag Ci to powie który przyjechał tu zaczynajac przez agencje. Z tego co pamietam jakaś para znalazła mieszkanie dopiero po roku pobytu, bywaly przypadki, ze w ogóle. W każdym mieszkaniu czy hotelu oferowanym przez agencje mega lipa, bedac tam czułem się jakbym przyjechał pracować za karę, jedyne co podtrzymało mnie aby zostać trochę dłużej to wypłata bo fakt faktem jeśli pracujesz to idzie coś zarobić i odłożyć ale po za tym nic więcej.

Jimi Neutron
@Janusz Pol

Wiadomo ,ze nocleg i mieszkanie to nie takie hop siup ,ale dla chcącego nic trudnego????‍♂️

Nie polecam firmy zachorowałem tydzień wysłałem zwolnienie lekarskie do Vertapolu A na L4 wzięli kwotę z umowy ( podstawę 2600 ) gdzie kierownik magazynu powiedział że oni normalnie zapłacili dla firmy . Mieszkania tragedia. Kontakt z koordynatorem tragedia . Jak już pojedziesz to mają na cb wywalone. Krótko mówiąc nie polecam .

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie VERTRAPOL Sp. K.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Pracownik magazynowy?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Urszula

Jakie podejście do pracowników ma kierownictwo w Vertrapolu? Czy firma w nich inwestuje? Zastanawiam się, czy rozpoczynając pracę u nich jako pracownik niskiego szczebla, mogę liczyć na jakieś kursy doszkalające?

Ali bomaye
@Urszula

Podejście do pracownika okej, wszystko załatwisz bez problemu, oprócz zamieszkania które jest mega słabe pod względem warunków. Nikt w Ciebie nie zainwestuje, jedziesz tam jako beduin, a nie nadzieja firmy na przyszłe lata. Max 2 kontrakty o ile na pierwszym się sprawdzisz i siemanko, wyjazd do innego kołchozu hehe

@Urszula

Żadne ponieważ nie ma tu na miejscu nikogo z vertapolu. Nie znasz języka twój problem z załatwianiem na miejscu formalności .

@Andrzej

Na miejscu rzeczywiście nie mamy koordynatora, ale zawsze służymy wsparciem telefonicznym - w tym też językowym. Jeśli Pracownik prosi o pomoc w jakiejś kwestii językowej, zawsze staramy się pomóc!

Helo

Czyli kolejna polska agencja gdzie normy są takie że nie wyrobisz i jak niewolnik robisz a warunki mieszkalne jak dla śmieci, masakra kiedy się to skończy i zaczną ścigać te Agencje które na polakach się bogacą

Pracuje ktoś na delikatesach w Reichenbach?

Tak, pytaj o co chcesz.

@Cashew

Ogólnie fajnie jakbyś napisał wszystko co wiesz. Jak wspolpraca z Vertrapol. Jakie wypłaty. Ile godzin pracy dziennie. Co dokładnie komisjonujecie tam? (czy praca nadaje się dla kobiet) Jak z mieszkaniami Jakie kierownictwo. Szukam czegoś na długi okres czasu nie na pół roku i czy opłaca się starać się o tą prace.?

@Piotr

Praca jest akordowa także wypłaty są zależne od włożonej pracy. Są tacy co zarobią 1200€ a są i tacy co zarobią 2400€ netto. Wszystko zależy od wydajności. Dziennie praca po 8:15h w czym 30 min nie płatnej przerwy. Tutaj wszyscy mają umowy na 3/4 etatu (130h) ale póki co zawsze jest więcej godzin (150-180h) .Zdarza się że puszczają wcześniej jak jest mniej pracy ale też jak jest więcej pytają czy przyjdzie się w sobotę. Mieszkanie ok w spokojnej okolicy. Komisjonuje się produkty spożywcze, od jogurtów przez chemię po napoje i chipsy. Na chłodni praca dla kobiet jest lekka. Niestety na dziale suchym różnie to bywa, zależności od zlecenia jakie się dostanie można zbierać przyprawy(usunięte przez administratora). Kierownictwo ok.

@Cashew

A jakie są tam normy? Ila na godzinę? Łatwo zrobić 100%? Długo planują tam wszyscy pracować? Tak pytam bo przeważnie jak wszyscy zostają to oznacza, że firma warta uwagi. Może już na niemieckiej niektórzy? Soboty często? Mieszkania na 4 osoby? Dzięki za wszystkie odpowiedzi

@Cashew

Witam moge z toba porozmawiac na priv? Szukam pracy a czytajac twoja opinie jest ok

Tak, daj namiar.

@Cashew

W sumie mam jeszcze najważniejsze pytanie czy w tej firmie dają umowę niemiecka po jakimś czasie czy chcą tylko pracowników agencyjnych? No i czy Ci którzy pracują widzą przyszłość w tym miejscu czy tylko na krótki okres. Pracowałem na magazynach gdzie norma była 270 da się zrobić ale to nie jest przyszłościową praca. Jak święta wyglądają i czy zarząd jest ludzki bo przeważnie na takich magazynach jest praca i ma być zrobione, nikogo nie interesuje ile pracujesz i jak ciężko, także pytanie czy da się tam zostać dłużej i robić normalna normę za powiedzmy 1600 do 1800eur żeby jeszcze na prywatne mieszkanie z tego było. Słyszałem że caly czas macie stała ekipę ale podobno umowy od vertrapol na 9 miesięcy. Dzięki za opinie.

wybrany
@Cashew

Witam ciebie , Cashew mógłbyś dopisać jak są dokładnie zmiany w pracy ile jest i w jakich godzinach się odbywa praca , czy są nadgodziny i czy obowiązkowe one są , w jakie dni praca się odbywa 5 dni normalnej pracy ? Jak wygląda kwestia z mieszkaniem ile pokojowe i czy wyposażone w podstawowe rzeczy i np jest wifi ? Koszt kwaterunku dziekuje . Praca dział suchy jak i zimny znam bardzo dobrze .

@Piotr

Tak umowa dawana jest na 9 miesięcy przez Vertrapol, czy niemiecka firma daje umowy to nie wiem. Ludzie którzy tu pracują chcą tu zostać i pracować poprzez Vertrapol ze względu na warunki jakie oferuję Vertrapol.

@wybrany

Praca na 2 zmiany 5:30 - 13:45 i 14:00-22:15 4-6 dni w tygodniu(pon-sob) zależności od zmiany i ilości pracy. W domu w któym mieszkamy jest wszystko wifi , 2 kuchnie 2 łazienki i 2 toalety.

Wybrany
@Cashew

A masz może jakieś zdj z pracy magazynu albo mieszkania i jakbym ci podał e-mail byś podesłał?

Patryk90_22
@Cashew

Czesc mam kilka pytań. Napisz do mnie na priv jak mozesz

Patryk9022
@Cashew

Powiesz jak to jest z komunikacją? Nie znam niemieckiego czy można sobie poradzić bez tego? Niby dali jakieś zwroty. Ale z tego co wiem przyjma mnie nawet bez ich znajomosci

@Patryk9022

Pojawiło nam się miejsce na tym magazynie od 01.06.2020 - zapraszamy do rekrutacji!

emi
@Cashew

jak się liczy np wielopaki jako jedną sztukę? i jak to wygląda od strony praktycznej ciągnie się takie piętrowe metalowe wózki jak w AH ? i ile to ok waży?

Tampaw

Tak . Ja z mezem

John Smith

Zacznijcie dawać nowym pracownikom zakwaterowania w NORMALNYCH, ludzkich warunkach to może nie będą uciekać max tydzień po zatrudnieniu

Czy pracuje ktoś na projekcie Mittenweld , jaka panuje atmosfera , ile jest godzin w miesiącu czy duże są normy ?? Czy warunki mieszkaniowe są znośne ??

@Adam

Panie Adamie, Zapraszamy do kontakt z naszym działem rekrutacji, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Pozdrawiamy

Ali Bomaye

FIRMA: Panie w biurze bardzo miłe i przyjazne, czasem nie odpiszą na czas ale to najmniejszy szczegół. Wynagrodzenia na czas, bądź przed czasem także na duży plus. Jeśli chodzi o zarobki to bywa różnie, zależy od normy jaka się wyrabia, żeby zarobić jakieś porządne pieniądze trzeba poświecić minimum jeden miesiąc na przyswojenie trybu pracy jeśli ktoś wcześniej nie pracował na tym stanowisku. Średnia zarobków to ok. 1800/1900€, mało czy dużo? Nie wiem jak dla mnie ok. MIESZKANIA: No tutaj zaczynają się schody, warunki bardzo słabe. W przypadku hotelu Ammerland brak pralek w mieszkaniach oraz tak, kuchenka indukcyjna oraz zlewozmywak w szafie na ubrania (przypominam, mamy 21 wiek). Rozmieszczenie routerów w budynku to jakaś kpina, w niektórych pokojach internet jest, w niektórych go nie ma (są na to sposoby). LUDZIE Z VR/PRACOWNICY EDEKI: Jeśli chodzi o prace to nie mam jakichkolwiek zastrzeżeń wszyscy pomocni i tłumacza jak jest jakiś problem. Jeśli chodzi o samych ludzi, ciężko powiedzieć jakieś dobre słowo, na pierwszy rzut oka Polacy tam pracujący stwarzają dobre wrażenie, lecz po jakimś czasie można dostrzec, ze wcale tak nie jest, wręcz na odwrót. Każdy każdemu robi koło pióra, jeśli stwarzasz zle bądź mylne pozory od razu jesteś szufladkowany bądź zostają wymyślane na twój temat plotki, które nigdy nie miały miejsca i rozchodzą się po magazynie z prędkością światła. Typowa Polska Śmietanka heh, co więcej mówić. Trzeba trzymać te pasożyty na dystans. Pozdrawiam, kadry Vertrapolu. Nie pozdrawiam Polaczków którzy tam pracują.

Ali Bomaye
@Ali Bomaye

Nie wspomnę o współlokatorach, trole i brudasy, pojęcie woda i środki czystości to dla nich odległa galaktyka, chyba zatrzymali się gdzieś w rozwoju na 7/8 roku życia (w 90% intelektualnie również). Patrząc po zawodzie nie ma co liczyć, ze trafi się na kogoś normalnego, prędzej na jakiegoś polaczka z bagien od Shreka hehe

Czy pracodawca VERTRAPOL Sp. K. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Vertrapol

Oczywiście, staramy się jak możemy:)

Nie

Luka

Słyszałem, że firma dobrze sobie radzi ale zastanawiam się czy są aktualnie jakieś szanse na pracę?

@Luka

Zapraszamy do kontaktu z Działem Rekrutacji - mamy aktualnie kilka ofert pracy do zaproponowania - pomożemy coś dobrać:)

Krzysztof

Polecam firmę Vertapol w 80% . Zarobki w wielu magazynach firmy 1500-1850 euro(tak zarabiałem) oczywiście wszystko zależy czy wyrabiasz normy narzucone przez magazyn , jeżeli nie wyrabiasz norm żadnych bo są takie osoby , które myślały że zarobią nie pracując . To podstawa około 1200 euro nie polecam bo dochodzą ceny mieszkań ; Pracę POLECAM ! Mieszkania NIE POLECAM ! Standard mieszkań bardzo przeciętne przydałoby się , żeby znalezli pracownikom minimalny lepszy standard życia i ceny niższe za mieszkanie . Ponieważ koszt 10-13 euro dziennie to dużo nawet jak zarobisz przy premi wiecej nadal wychodzi dosyc przecietnie . Znam bo pracowałem w konkurencyjnych firmach pieniadze mniejsze niz w Vertapolu ale mieszkania lux :D Zarobki tu i jak u konkurencji wtedy wyjdą podobne , ale naprawde mieszkanie też sie liczy dlatego POLECAM VERTAPOL w 80% WYNAGRODZENIA NA CZAS :)

Ewelina
@Krzysztof

Czy firma pomaga w wymaga jakichś badań przed rozpoczęciem pracy?

@Krzysztof

Panie Krzysztofie! Dziękujemy za podzielenie się opinią :) Cieszymy się, że tak dobrze ocenia Pan współpracę z nami. Cały czas pracujemy nad tym, żeby mieszkania, które zajmują nasi Pracownicy były w coraz lepszych standardach i po jak najkorzystniejszych cenach wynajmu, co nie jest zadaniem prostym :) Pozdrawiamy serdecznie, Vertrapol

@Ewelina

Każdy nasz Pracownik przed rozpoczęciem pracy zostaje skierowany na badania lekarza medycyny pracy pod kątem wymogów stanowiska, na które podejmuje pracę. Pozdrawiamy.

Dawtona
@Krzysztof

1500 e i 400 pokoj? Do tego kupie zarcie za kolejne 400 to mi zostanie ile? 700 euro? Chyba by mnie zdrowo po......o aby tam pojechal za taki geld

Pytający 88

Czy posiadacie oferty pracy dla par , jeśli tak to czy pracuje się razem na zmianie , czy jedna osoba wystarczy by znała język . Dzięki za info.

@Pytający 88

Niestety głównie posiadamy oferty pracy dla mężczyzn - oferty pracy dla par zdarzają się rzadziej. Natomiast jeśli rekrutujemy pary, to one zawsze pracują razem w tym samym miejscu i na tej samej zmianie. Każda osoba pracująca z nami musi znać język - ale najczęściej tylko proste, powtarzające się zwroty i liczby.

Nieznajomy

Totalnie nie polecam zatrudniać się w tej firmie. Na jedną kuchnie przypada 6 osób,

Pewex
@Nieznajomy

Faktycznie, lepiej jak w jednym mieszkaniu są 3 kuchnie????

Wojtek

Witam , Chciałem zapytać się odnośnie do Lockdown w Niemczech , czy na ten czas Vertapol prowadzi rekrutacje , był bym zainteresowany projektem w okolicach Lipska ( jakie warunki mieszkaniowe , ilosć coli na magazynie , posiadam uprawnienia na wózek , jak z transportem czy wymagany jest samochód własny ). Był bym wdzięczny za informację .

@Wojtek

Tak, prowadzimy rekrutacje - każdego Pracownika kierujemy na testy przed rozpoczęciem pracy (na nasz koszt) - z ujemnym wynikiem stawia się do pracy, wtedy nie ma potrzeby kwarantanny. Zapraszamy bo szczegóły do naszego działu rekrutacji. Pozdrawiamy

Tami

Witam. Można wiedzieć jaka jest stawka dla osob świeżo zatrudnionych przez pierwszy miesiąc?

@Tami

Zależy od oferty - najczęściej jest to 12 euro brutto/h, ale nie jest to normą. Naprawdę wszystko zależy od oferty. Pozdrawiamy, Vertrapol

FBS85

Witam, jakie lokalizację pracy państwo posiadają?? Czy na każdy projekt wymagany jest samochód.??

Czarna mamba

Hej. Czy ktoś pracuje w magazynach Metro w Mittenwalde (okolice Berlina). Proszę o szczerą wypowiedz nie wyssana z palca. Jakie warunki mieszkaniowe, czy jest net itp.Jakie srednio wypłaty. Wiadomo wszystko zalezy od coli

@Czarna mamba

Zapraszamy do Działu Rekrutacji, który z chęcią odpowie na wszystkie pytania odnośnie mieszkania. Co do wypłat - to pracownicy zaczęli pracę na tym magazynie dopiero w tym miesiącu, więc jeszcze nie otrzymali wypłaty za swoją pracę (wypłaty u nas są w systemie miesięcznym). W pierwszym miesiącu jest czas na wdrożenie - wtedy stawka jest godzinowa:) Pozdrawiamy Vertrapol

emi

Witam jak wygląda praca i mieszkanie komisjoner okolice Dortmundu – praca w Hamm lub okolice Bremen miejscowość Wiefelstede?

Zostaw merytoryczną opinię o VERTRAPOL Sp. K. - Otrębusy

• Jak się pracuje w VERTRAPOL Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy VERTRAPOL Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VERTRAPOL Sp. K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 2 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

VERTRAPOL Sp. K.