Opinie o ABA-Service w Otrębusy

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie ABA-Service. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ABA-Service o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ABA-Service w Otrębusy

Ta firma jak i inne zatrudnia os. niepełnosprawne ale te po których nie widac niepełnosprawności. Koleżanka ma karłowatość plus wadę wymowy i jakos ani aba service ani inne firmy zatrudniające chorych nie są nią zainteresowane. Wiec jak niby pomagają skoro nie chca zatrudnić dziewczyny o wzroście 120 cm?!

@Ania

Pani Aniu. Nie jest to prawdą. W firmie są zatrudnione dwie Panie o wzroście około 130 cm. Jakie to ma znaczenie? Są jednymi z najbardziej docenianych i chwalonych pracowników. Poza tym pracuje mnóstwo osób z niedosłuchem bądź głuchoniemych....Proszę nie wprowadzać w błąd i nie wypisywać rzeczy, o których Pani nie ma pojęcia. Na sortowni pracowało (nie wiem czy nadal pracuje) ponad 40 osób ciężko chorych psychicznie. Takie opinie są krzywdzące zarówno dla firmy jak i dla tych, którzy czytając takie wpisy nie spróbują się zatrudnić w tej firmie, a często to ten pracodawca daje możliwość polepszenia bytu takiej osobie.

Ewka
@Ania

No ja śmigam na 4 kołowym kadilaku i nie było żadnego problemu z moim zatrudnieniem. A z tego co mi wiadomo to dosyć widoczna niepełnosprawność, więc nie mogę się z tym zgodzić

@Ewka

Ponieważ jest prawdziwa i wiarygodna. Wiem, że takie osoby pracują w firmie:)

kotek
@Niepełnosprawna 7 lat w ABIE

nie masz co robić odpisujesz na stare opinie z przed kilku lat.......nawet koordynatorzy nie zwalniają....pozostają pożyteczni i....i.......

Wojciech

Pracuje aba-serwise prawie 7 lat na piekarni, do tego bardzo utrudnione kontakty z koordynatorkami, mogło być lepsze kontakty, po drugie prosiłem o skierowanie na badania okresowego, chciałem wcześniej zrobić badania więc nie było problemu. Poza tym git, wypłata na czas. Pani koordynatorka Ś. Jest spoko, odpisuje miarę szybko niż poprzednie koordynatoki, ale nie narzekałem za bardzo na nich że długo musiałem czekać na odpowiedzi raz czekałem podajże o ile pamiętam to prawie po dwóch tygodniach odpisałab jedna koordynatorka, zacząłem pomalutku denerwować że nie odpisuje, ale w końcu odpisała prawie po dwóch tygodniach, gdyby dwa razy w ogóle by nie odpisała to bym zaczął myśleć na rozwiązaniu współpracy. Więc takim razie, w abie na danym stanowisku warto spróbować pracę, tylko są czasami problemy z kontaktami koordynatorami, wiem że mają czasem dużo roboty i dlatego nie mają czasu żeby odpisać, nawet spytać czy jest porządku, czy co innego, gdyby raz na pół roku spytała koordynatorka czy jest porządku u mnie to byłoby fajnie.

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w ABA-Service?

Potoczny :) Chodzi o to, abyś swobodnie mówił i pisał w tym języku. Pozdrawiam

Adonis

Z jakiego kraju do nas przyjechałeś, że chcesz z Nimi podczas rozmowy rekrutacyjnej rozmawiać w języku angielskim?

Czy nowo zatrudnione osoby w ABA-Service otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Piotrek, 6 lat w Aba.

Tak, już od pierwszego dnia. Umowy są 3 (czas określony, 36 miesięcy) później umowa na stałe według potrzeb danego pracodawcy. Umowa na stałe nie jest gwarantowana, wszystko zależy od zapotrzebowania w danej firmie.

Kasjer

gadka - szmatka pitu, pitu i robota jest. tylko w dziwnych miejscach typu kawiarnia

czy chcesz pracować i tyle

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Jaki jest wkład kierownictwa ABA-Service w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Niepełnosprawna 7 lat w ABIE

Organizowanie wyjazdów integracyjno - szkoleniowych ( 5 dniowe), wyjścia z Koordynatorami (przed pandemią) na imprezy kulturalne, rozrywkowe, "na piwko", indywidualna pomoc dla każdego pracownika będącego w trudnej sytuacji życiowej ...o innych nie wiem:)

Justyna
@Niepełnosprawna 7 lat w ABIE

Ooo, a jak często takie wyjazdy się odbywają w ABA-Service? Jak wygląda organizacyjnie taki wyjazd? Czy jest płatny/bezpłatny? Jak często też są organizowane różne wyjścia? Czyli generalnie atmosfera pracy jest dobra w firmie? :)

@Justyna

Wyjazdy chyba raz w roku (w zależności od zakwalifikowania się), ABA pokrywa wszystkie koszty, w tym dojazd, noclegi, wyżywienie i wszystkie wycieczki. Wyjścia integracyjne organizuje Koordynator raz-dwa razy w roku. Atmosfera zależy od ludzi, a tu pracują fajni :) Pozdrawiam

Niepełnosprawna 7 lat w ABIE

Od Koordynatorów, którzy pracują w terenie z pracownikami wymaga się nienagannych relacji z pracownikami. Pracownik może zawsze liczyć na wszelką pomoc, zarówno w adaptacji w nowym miejscu pracy, jak i w sytuacjach dla niego trudnych życiowo (pomoc finansowa, dofinansowanie do leków, rehabilitacji...). Od zeszłego roku Zarząd wykupił dla wszystkich pracowników pakiet medyczny w bezpłatnej placówce medycznej. Organizowane są wyjścia integracyjne, wyjazdy szkoleniowe. Przebywając na szkoleniu można osobiście spotkać się i porozmawiać z Zarządem firmy, co w wielu firmach jest to niemożliwe. Ludzie pracują tu po 15 lat i to już chyba świadczy o tym, że to dobre miejsce pracy.....Pozdrawiam

Agnieszka

Sprawdziłam, ABA-Service nie prowadzi obecnie żadnych rekrutacji. Czy moglibyście mi podać link do strony internetowej firmy? Być może jest tam zakładka "kariera" , a nie mogę jej znaleźć.

@Agnieszka

Witam. Poszukaj na poltalento.pl To oficjalny portal rekrutacyjny dla ON, gdzie zamieszczane są aktualne ogłoszenia. Można tez się samemu zarejestrować (bezpłatnie) i wysłać swoje cv. Jak pojawi się stanowisko szukane przez Ciebie, zadzwonią. Pozdrawiam

@Agnieszka

Proponuję zarejestrować się na poltalento.pl ABA-Service tam zamieszcza swoje ogłoszenia, jednak nie podpisuje ich jako ABA. Poszukują w całej Polsce. Na stronie firmy znalazłam numer 22 729 25 10 bądź 22 729 40 04. Pozdrawiam

Bromberg

Moja pierwsza praca - za pośrednictwem ABA Service, we Wrocławiu, w większym hipermarkecie. Bardzo dobrze wspominam ten czas, dopiero wchodziłem w dorosłość, cieszyłem się, że ktoś dał mi szansę na wyrwanie się z domu rodzinnego, komuś bez żadnego doświadczenia. Dobrze, że taka firma jest na rynku, prace może i mało wykwalifikowane, ale przestrzegają kodeksu pracy i dają stabilne zatrudnienie. Jest uczciwość i pomoc koordynatora.

Justyna
@Bromberg

Czy jeśli chodzi o pracę poprzez ABA Service to jest to stała współpraca czy również pojedyncze zlecenia? Mógłbyś podpowiedzieć jak długo z nimi współpracowałeś? Czy często zdarzały się prace, w których nie trzeba było posiadać żadnego doświadczenia?

anna

koordynatorzy rekrutujący byli zatrudnieni w agencji VERTRAPOL dawniej rekrutacja była na targach pracy, może szukaj przez urząd pracy pozdrawiam

wow

@Bolton aż takie różnice w płacach ?

Bolton

Nie mam zbyt dobrej opinii o tej firmie, niestety jak większość zakładów pracy chronionej są nastawieni na wyzysk pracowników, płaca najniższa krajowa, a praca ta sama co zdrowi pracownicy u kontrahenta którzy za tą samą wykonaną robotę otrzymują wynagrodzenie kilkaset złotych wyższe, tak więc nie polecam tej firmy podobnie zresztą jak większość zakładów pracy chronionej.

@Bolton

Firma nie jest zakładem pracy chronionej! Jak się nie wie, po co wprowadzać w błąd? A wynagrodzenie jest różne, najczęściej najniższa krajowa, ale są często premie. Natomiast płaca jest zawsze na czas!

kot

wynagrodzenie najniższe " z urzędu", praca tymczasowa , (usunięte przez administratora) TAK ( koledzy, koleżanki z pracy) (usunięte przez administratora) menadżerowie sklepu lepsi i gorsi , ogólnie OK polecam jednak pracę jako REHABILITACJĘ + AKTYWNOŚĆ, wybór firmy to cel drugorzędowy pozdrawiam

HARPIA

Dodaj treść twojego wpisu .....(usunięte przez administratora)

@HARPIA

Chyba coś nie załapało w Twoim komentarzu. A chciałam spytać w jakich godzinach pracujecie w ABA-Service. Postarasz się odpisać w miarę szybko?

@Agata

Witam. Biuro w Otrębusach w godz. 8-16 (osoby z niepełnosprawnością do 15.00). W sklepach od 6.00 (7 godzin)- praca dwuzmianowa, inne biura od 9.00 bądź 10.00 (7 godzin). Nie ma pracy w nocy i nadgodzin :)

Harpia
@HARPIA

Firma " dziwna" zatrudnia osoby po czym się nimi nie interesuje, brak wsparcia ze strony koordynatora, dokumenty kadrowe totalny chaos. Masz 2 kierowników= a w praktyce -umiesz liczyć licz na siebie. Wszystkie decyzję Auchan + ABA podejmują za ciebie nad głową i za Twoimi plecami. Przepracowałam tam 15 m-cy = zero zrozumienia i współpracy. NIE POLECAM ani AUCHAN ani ABA Service Sp.z o.o.

Nord
@Harpia

Witam masz rację tak się tam dzieje naprawdę zatrudnić s dalej radź sobie sam pozdrawiam

Jak wygląda ścieżka awansu w ABA-Service?

Niepełnosprawna 7 lat w ABIE

Zdarzają się, chociaż rzadko. Wynika to przede wszystkim od stażu pracy, predyspozycji i zaangażowania w obowiązki. Firma zatrudnia nie tylko na stanowiskach fizycznych....coraz częściej szukają do biura, do różnych działów. Jak masz wiedzę i predyspozycję, zawsze masz szansę....Pozdrawiam

ajaa

nie ma ścieżek awansu firma lipna Nie polecam

też niepelnosprawny

Polecam firmę Aba-Service wszystkim niepełnosprawnym poszukującym stabilnej pracy z dobrym wynagrodzeniem, bo jest pensja na czas i jest zfron i jest ogólnie ok.

xxx
@też niepelnosprawny

minimalna krajowa z mobbingiem w sklepach carrefour w poznaniu i krakowie to stabilna praca z dobrym wynagrodzeniem???

@xxx

To poważne oskarżenie. A niby kto kogo mobbinguje?

Iwona

Hej, pracuje w Abie już 3 lata i mam pytanie do osób bardziej doświadczonych (z dłuższym stażem) Powiedzcie mi czy macie umowe na czas nieokreślony? Ja ciągle mam na rok. Z tego co wiem, mogą być 3 okreslone na rok w zwiazku z tym juz mi sie ta ostatnia konczy a co pozniej?

Maria
@Iwona

Po 33 miesiącach przepracowanych dostaniesz umowę na czas nieokreślony.

Maria

Pracuję w ABA już piąty rok i nie mam powodów do narzekań. Pieniądze są na czas. Koordynator w porządku. Generalnie polecam :)

Agata

@mariusz a jakie są godziny pracy dla osób niepełnosprawnych na stanowisku sprzedawcy?

Ona

7 godzin I 30min przerwa

@Ona

@Drozapol-Profil Dzięki za info. A, czy dodatek w formie premii również istnieje w ABA-Service?

@Agata

Tak jest premia do wyplaty , patrzą mniej więcej czy nie chorujesz , Twoja absencja w pracy.

michuu

Czy firma aba-serive kiedyś przestanie współpracować z sklepami Auchanem? Pytam się ponieważ obawiam się o swoją pracę nie chcę stracić pracę po przez poprzestania wspólpracy z Auchanem. Proszę o odpowiedź.

@michuu

michuu myślę, że w tej kwestii musiałbyś porozmawiać z osobami zarządzającymi. Pracownicy, którzy zaglądają na to forum mogą nie mieć o tym rzetelnych informacji. Gdzie właściwie jesteś zatrudniony, w ABA-Service?

Ryszard

Na premie trzeba zapracować i może niektórym nie przysługuje z prostej przyczyny?

@Ryszard

Mirosław, skoro Ci tak źle w tej firmie, dlaczego pracujesz w niej kilkanaście lat? Powiem Ci dlaczego. Bo masz pensję wypłacaną terminowo, bo pracodawca przestrzega KP (brak nadgodzin, pracy w nocy, przestrzega 7 godzinnego dnia pracy, przerwa 2x15 minut), bo możesz korzystać z pomocy indywidualnej (zwrot za leki, sprzęt do rehabilitacji, turnusy rehabilitacyjne, dwa razy w roku wyjazd integracyjny, opieka koordynatora). Płaca minimalna? Często jest dużo, dużo wyższa, w zależności od zajmowanego stanowiska, umiejętności, wiedzy i osobistego zaangażowania. Są w firmie pracownicy, którzy jak Ty, pracują po kilka i kilkanaście lat pracy. Myślisz, że gdyby było tak źle, wiązaliby swoją przyszłość na tak długie lata z nie rzetelnym pracodawcą? Pracownicy w większości mają umowy na czas nieokreślony. Ty za pewnie również, skoro pracujesz już dłuższy czas :) Generalnie, lekko nie jest, ale nie ma w firmie mowy o łamaniu przepisów KP, przestrzega się praw ON i ceni się dobrych, rzetelnych pracowników. Pozdrawiam

Czarek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników. słyszałem, że to bardzo dobry pracodawca.

Zostaw merytoryczną opinię o ABA-Service - Otrębusy

• Jak się pracuje w ABA-Service?

Zobacz opinie na temat firmy ABA-Service tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ABA-Service?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ABA-Service?

Kandydaci do pracy w ABA-Service napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ABA-Service