Opinie o Hanplast w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Hanplast. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Hanplast o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hanplast w Bydgoszcz

Stara nie nowa

Kto jeszcze Pana Romana Borutę inżyniera pamięta?To był człowiek klasa i cool.

Damian

Widzę ładnie zareklamowales firmę a na dodatek jeszcze dział PalPlay :). Ludzie naprawdę nie polecam tam pracy szkoda waszego czasu pozdrawiam.

Cesarz
@Damian

Opinie to wystawiają takie osoby jak ty, którzy nie potrafią pracować a z ocenianiem i oczernianiem nie mają problemu. Popracuj w jednym miejscu trochę dłużej i wtedy się wypowiadaj. Nie pozdrawiam oraz życzę nie powodzenia

La Donna
@Cesarz

Ludziska Pal Pley to ciężka robota... Kabaret na żywo. Podział roboty zależy od tego czy nowy brygadzista Cie polubi. Większość ekipy szuka innej roboty ... Jedna druga pogania. Niwiadomo kto rządzi. Szok w trampkach ...

@Cesarz

Tu się mylisz!!!!Pracowalem jako paletowy i cooo!!!!! Ze nie wchodziłem nikomu w d.. e na nikogo nie donosilem za to mnie zwolnili i miałem długi staż pracy w tym zakładzie!!

Łysy

Mam do was pytanie pracuję od niedawna i od niedawna podoba mi się kobieta wiem że ma na imie Ania i nazywają ja rudą czy ktos może powiedzieć coś o niej

Alicja
@Łysy

Wiem że lubi żonatych i rozbijać związki małżeńskie nie polecam jej znajdź sobie kogoś innego

Ruda
@Łysy

Jak masz coś do mnie to już wiesz jak mnie znaleźć. Podejdź do mnie sam a nie na forum pytasz się ludzi. PS.... nie rozbijam małżeństw z tego co mi wiadomo

Operatorka

jakie Paula związki rozbija ,coś więcej się wypowiedz bo to ciekawe ,albo podejdz do niej i jej to powiedz mądralo a nie się ukrywasz

Operatorka

Ciekawe kto by się zdziwił po tych testach ,ty czy ja ;) (usunięte przez administratora)

Paula

Taki mądry to podejdź i to mi powiedz w oczy ,czekam (usunięte przez administratora) ;)

Paula

No tak bo jesteś taka (usunięte przez administratora) że się boisz podejść ,w internecie to potrafisz pocisnąć kogoś a w oczy to nie bo byś się osrał że w zęby byś dostał

Damian

Ja współczuję tylko tym którzy tam pracują jaa tam pracowałem 2 mówiące wydaje mi się że i tak za długo dałem radę z tymi ludźmi jak pisali inni znając życie (usunięte przez administratora) PalPlay może i się nie nadaje ale nie jestem taki fałszywy jak ty Janek mała i ta gruba i resztę zresztą cały palplay myślicie że stworzyliśmy super ekipę haha a gdzie nie byłem to hasło uważaj na dział montaż playplay najgorsi ludzie no i się zgadza ostatnia moja wiadomość ale serdecznie Nie Polecam.

Jola

Więcej zrozumienia dla nowych

@Jola

@Jola Jaki czas pracujesz już w Hanplast? "Nowi" mogą liczyć na pomoc od starszych stażem pracowników? Dziękuję.

Kkk
@Damian

Ja pracowalam 2 dni... starczy mi. Patologia na kazdym kroku masakra. Wspolczuje tym którzy tam pracują bo np nie maja wyjscia.

Dwu_dniowa_przygoda
@Kkk

Widzę że nadajesz się do tarcia chrzanu, skoro po dniu siedzenia na szkoleniu i po dniu poznawania pracy jesteś w stanie stwierdzić że patola. Zapraszam na dłuższy okres współpracy zima idzie przy latarni zimno trochę no i fakt te miejsce trzeba zmieniać co dwa dni bo konkurencja rośnie (u nas ciepło)!!!

@Dwu_dniowa_przygoda

Proszę, nie wyzywajcie się w komentarzach, bo ciężko się to czyta i trudniej znaleźć przez takie wpisy wartościowe informacje. Rozumiem, że emocje czasami biorą górę, szczególnie jeżeli przychodzi do warunków pracy, ale nie tędy droga. Wracając do tematu - z Twojej wypowiedzi wynikało, że masz dobre mniemanie o ludziach, z którymi pracujesz, dobrze zrozumiałam?

Dwu_dniowa_przygoda
@Zuzanna

Dokładnie tak jak myślisz

@Dwu_dniowa_przygoda

Tam wcale nie trzeba pracować żeby wiedzieć, że patologia. W lesie chlanie przed pracą i po pracy. W każdej brygadzie znajdziesz dilera, ja akurat nie ma czego Ci potrzeba, to na telefon przez płot przy palarni podrzucą. Na stanowiskach kontrolnych albo babcie donosicielki czy ruskie albo znajomi królika. To co o sobie piszą i mówią przed niby "klientami" i "inwestorami" to są takie bajki, że akcje w Biedronce można by zrobić "samelki" i książeczkę dla dzieci napisać.

Damian

LA donna masz rację ale nie chodzi tu o brygadzistke ale o ludzi co tam pracują to jest dopiero szok tam jest jedną stała ekipa na PalPlay co nasmiewaja się z nowych takie kozaki że nie potrafili powiedzieć prosto w oczy tylko za plecami obgadywac masakra jak przychodzi wypłata to nie wiadomo co z nią zrobić i właśnie poganianie jeden drugiego za ile za 10 zł? Hahah ludzie żałosne

La Donna
@Damian

Nie no na mojej zmianie chodzi Nowy ma przekichane. Co jedna to mądrzejsza. Szok . Niedowierzanie że można być aż tak fałszywym i ograniczonym. Ludzie dajta spokój.

Kolo
@La Donna

A dejta spokój

Kolo
@La Donna

Zamiast sie dogadac jeden na drugiego nadaje do brygadzisty. Dejta spokój Ogarnijta sie

Damian

Nawet nie mam zamiaru tam pracować (usunięte przez administratora) jeszcze z takimi ludźmi jak wy nie pracowałem i nikomu nie polecam tam pracy z wami porażka totalna na dodatek nikt tam do was nie chce przyjsc a jak przychodzą to tylko na chwilę cały hp jak słyszałem najgorszy dział PalPlay nie ma co się dziwić :)

Jazda z kasztanem
@Damian

Jak przychodzą tacy jak ty to nie ma innej opcji żeby zostali bo się po prostu nie nadają i są eliminowani z debilem nikt nie chce pracować. Nie pozdrawiam

Damian

Ooo widzę super wypowiedź ale widać kolejny (usunięte przez administratora) który się pucuje Beci :)

Jazda z kasztanem
@Damian

Nie muszę się pucować pajacu, tak jak ty się wszystkim pucowałeś. Weź kasztanie przejrzyj na oczy. Pucusiu nigdy nie będziesz dobrze pracował. Z automatu życzę tobie nie powodzenia (usunięte przez administratora) ssij kondomie

Bruton

Witam, jak wygląda praca paletowego w Hanplast i ile idzie zarobić?;)

Wladek

Fajna, idzie

Burton
@Wladek

A jako operator młynka dobra paraca?

@Bruton

Przez Agencje Ranstad około 2000 zł przy wydajności!

@Jeje

Kwestia wysokości wynagrodzenia to rzecz raczej indywidualna. Mnie zaciekawiła inna sprawa. Wspomniałeś, iż takie zarobki obowiązują w Hanplast, ale przy zatrudnieniu przez agencję. A czy można się tam zatrudnić w inny sposób, nie przez wspomnianą agencję? Jestem ciekawa.

@Bruton

Nędza!!!!!!!!!! wykorzystanie do ostatniej kropli potu padniesz na ryj to cie kopna jeszcze w (usunięte przez administratora) i powiedzą że się nie wyrabiasz i za bramę!!!!!

Damian

Mi nie chodzi ludzie o Beatę tylko o ludzi którzy pracują na PalPlau a najbardziej to ta mała chuda i ta druga gruba masakra a zresztą tam jeden i drugi nie mają do siebie szacunku co tu dużo mówić wypłata 1000 zł za 3 tygodnie pracy hahah żałosne pozdrawiam :)

Damian

Nie polecam tam pracy a zwłaszcza dział PalPlay najgorsi ludzie pucuja się Beacie szok żal mi was :)

Dorin
@Damian

Tak jest. Nerwówka . Poganianie. Wyzwiska. Zawiść. Jeden pilnuje drugiego. Ploty. Żalosne.

@Damian

Bzdury piszecie Beata jest ok!! ????????

Nędza i bieda!!

Piotr D.

Jutro mam wolne to wypiję wasze zdrowie;)

@Piotr D.

Dołączam się:D Też wypij (usunięte przez administratora) zdrowie:)

xo
@Piotr D.

piotr d on jeszcze tam pracuje

Zadowolona

To ja w moim zakładzie przy pracy od pn-pt od 7-15 zarabiam 2700na rękę a jak idę sobie w jedną sobotę to mam i 3000zl. Praca na produkcji. Weekendy i niedziele wolne. A w hanplascie ile zarabiacie przy 168h? ;)

Garfild
@Zadowolona

Ten zakład to chyba u niemca

Antek

3500-4000

Aniaa
@Zadowolona

A mogę wiedzieć jaka firma? Chętnie się przeniosę

Jan
@Zadowolona

I co zadowolona, nie umiesz odp?

Gozban
@Zadowolona

a możesz napisać mi priv jaki to zakład ? Znajdziesz mnie na FB. (usunięte przez administratora)Będę wdzięczna. Pozdrawiam.

Maciej
@Zadowolona

co to za firma.że tak ładnie płacą

Leszek
@Maciej

Jesteś zainteresowany zatrudnieniem? Na stronie http://www.hanplast.com/praca firma szuka mechanika, automatyka i operatora młynka. Oferują stabilną umowę i premie. Chętnie dowiem się, czy będziesz aplikował.

HP

Firma rozwija się coraz lepiej mi tam się podoba. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, (usunięte przez administratora)

Piątek sobota czy niedziela

Jolanta
@HP

Hanplast przez ponad 25 lat działalności w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych zyskał pozycję jednego z liderów. Dobrze jest słyszeć, iż firma nadal tak prężnie się rozwija. A jak to tam jest z zarobkami? Czy można powiedzieć, że z roku na roku przedstawiają się coraz lepiej?

HP

A tak przy okazji to podwyżkę poproszę bo 16 zł to trochę mało jak tacy co na początek 14 dostają

Mikołaj
@HP

Od jak dawna pracujesz w firmie Hanplast? Może jesteś jeszcze zbyt mało doświadczonym pracownikiem, aby pracodawca przyznał Ci podwyżkę wynagrodzenia. Zastanawia mnie, czy w ogóle zwracałeś się do pracodawcy z takim wnioskiem?

Damian Woźniak

No ogólnie żenada Krupka tylko sra ze strachu kto go weźmie nic nie umie tylko (usunięte przez administratora) lize zeby go nie zwolninini pewnie jakis z rodziny ja mu dalej daje propozycje jeżeli uważasz sie.za inteligentna.pudełko papierosow zrob mi rysunek techniczny ale Krupka to po prostu dupka z jakisz ukladow pewnie z rodziny kogoś nikt takiego nawet.do Biedronki by nie wziął no to macie efekty chłopaki sie staraja no ale niestety to fachowca trzeba a nie po ukladaxh

Mikołaj
@Damian Woźniak

Widzę, że jesteś osobą, która pracuje obecnie w firmie Hanplast, dlatego chciałbym zadać pytanie związane ze stanowiskiem, na które poszukiwany jest obecnie pracownik. Chodzi o stanowisko operatora młynka. Pracodawca nie wymaga od potencjalnego pracownika wykształcenia kierunkowego, dlatego chciałbym dowiedzieć się, czy w Twojej ocenie warto aplikować na to stanowisko? Mógłbyś coś na jego temat napisać? Będę wdzięczny.

delikfent

Na nasypie znaleziona Cała od krwi Kominiarka od ekipy M. ŚitarQa podbijamy ! UP!!!

Damian Woźniak

A to tak narzekecie to pozwalniajcie sie ale fakt jezeli przełożony lakierni najpierw byl jakis mlody tereaz mgr.inz Krupka czy tam Dupka nie pamiętam jak mu było jeden i drugi rzuciłem pudełko od papierosow zrob mi rysunek techniczny żaden sie nie podjal to jest zenada żeby majac Daniela Czecha z pelna wiedza nie zrobic przełożonym czy jakims kierownikiem ma facet wiedze nawet Maciej sie wyrobil no.ale jak już Krupka Dupka tam jest przezozonym.to juz Hanpast na psy schodzi a taka fajna ekipa byla Damian Woźniak

Bąk Zenon z firmy Dacar

Firma w której panuje straszny bałagan, osoby zatrudnione o braku poczucia jakiejkolwiek odpowiedzialności .Sekretarka bardzo arogancka-pytana o nazwisko -twierdzi,ze nie ma obowiązku się przedstawiać.Nie chce połączyć z przełożonym. Jednak z gorszych firm w naszym kraju.

Helena
@Bąk Zenon z firmy Dacar

Rozumiem, że możesz czuć się nieco rozżalony zaistniałą sytuacją, ale pamiętaj, iż każdy może mieć nieco gorszy dzień. Czy ostatecznie udało Ci się się skontaktować z tym, z kim chciałeś? Hanplast w chwili obecnej chce zatrudnić Automatyka, Mechanika oraz Operatora Młynka. Firma oferuje pracę od zaraz, wynagrodzenie podstawowe + premia, a także zatrudnienie na umowę o pracę: http://www.hanplast.com/praca Jestem ciekawa, czy ktoś z Was zechce aplikować. Koniecznie dajcie mi znać!

Szymon

Witam mam pytanie odnośnie monterów form i ustawiaczy ktoś się wypowie z tego działu polecacie czy tez nie?

Zostaw merytoryczną opinię o Hanplast - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Hanplast?

Zobacz opinie na temat firmy Hanplast tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hanplast?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 6 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hanplast?

Kandydaci do pracy w Hanplast napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hanplast
2.8/5 Na podstawie 523 ocen.
  • Władysława Paciorkiewicza 3
    85-862 Bydgoszcz