Opinie o Hanplast w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Hanplast. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Hanplast o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hanplast w Bydgoszcz

Pan (usunięte przez administratora)z utrzymania ruchu jest super każdemu pomoże nawet pieniądze pożycza bez procentu każdemu pomoże nawet da kawałek chleba bezdomnemu z Siecienka , wszyscy go znają i kochają jest też super fachowcem z zakresu budownictwa wielopowierzchniowego powyżej 1000 m2 jest też super fachowcem z zakresu spawalnictwa oraz maszyn CNC i systemów sterujących siemes , heidenhain , fanuc.(usunięte przez administratora)wie wszystko fotowoltaikę ma w małym paluszku ma wszystkie możliwe uprawnienia . Jego zastępca (usunięte przez administratora)jest jeszcze lepszym fachowcem jego wiedza jest aż tak potężna ,że po zakładzie chodzi w laczkach ,żeby buty mu się nie ślizgały bo gdy myśli musi się skupić . Naprawdę jestem pod wielkim wrażeniem takich fachowców naprawdę nie wiem co mam powiedzieć ,może to ,że Gratuluję Tobie (usunięte przez administratora)za tak wspaniałych fachowców.

Pozdrawiam

ja pracowalem w Hp juz 2 lata tam nie robie..wyzysk ludzi ..wyplata po zal sie boze i do tego 4brygadowka w ktorej zarobisz 2200 max oczywiscie bez nadgodzin..ukraincy swieci na nich nie mozna powiedziec zlego slowa.sa tak jakby pod ochrona.. chodz ukrainki nawet bym wyru... ;d;d u Sitarka same cpuny pijakow nie widzialem to jeden plus

Pieter
@Pozdrawiam

Wyzysk - teraz przestali wypłacać nadgodziny. Czemu - bo miesiąc wcześniej byłeś na chorobowym. Więc teraz robisz za darmola.

Żółw Ninja
@Pieter

Nie potrafię zrozumieć jak można tam pracować na wtryskarkach?! Przecież to jest tragedia i wyzysk! Jedyne działy, które są warte zainteresowania, to fotowoltaika i oczywiście narzędziownia. Pozdrawiam spoconych robotników z produkcji :)

@Żółw Ninja

Jakbyś robił na foto, to byś wiedział, że umowe masz na foto a i tak zapierdzielasz na maszynie. A jak się odezwiesz, że nie do tego się zatrudniałeś, to w najlepszym wypadku Cie wyśmieją

robert

firma super

Kkkkk
@robert

:D :D A ile tu pracujesz że masz takie wspaniałe zdanie o tej firmie? Ja na początku swojej kariery w tej firmie też miałam świetne zdanie na ten temat aż nie zaczęłam dłużej pracować.

Młynek
@robert

Hahaha Doceniam ironię ;) Plusik żartownisiu

Xxx

Kiedy będą pity?

@Xxx

Zgodnie z prawem, pracodawca powinien dotrzymać dwóch terminów: - do końca stycznia pracodawca musi wysłać elektroniczną formę (e-deklaracja) PIT-11 do Urzędu Skarbowego - do końca lutego PIT-11 powinien otrzymać każdy pracownik, w formie papierowej lub formie elektronicznej. Skoro pytasz o PIT, to rozumiem, że pracujesz w Hanplast w Bydgoszczy. Jaka jest Twoja opinia o pracy w tym miejscu?

popo feat brx

a ten Sławekk e(R) wózkowy z brygady pijaka Andrzejaaajaa bendzie kiedys wogule trzezwy? kazda nocna zmiana i co chwile idzie pic ,czuc woń od tego czlowieka! to moze doprowadzic do wypadku, tragedi firmo! otwórz oczy! HGBRH

darianna
@popo feat brx

haha Rogal :D to Stary pijaczyna przecierz , swojego czasu robiłem u was to nie było dnia żeby 4 piwek zóberów nie wypił w szatni co 2 godz:D artysta kombinator że do tej pory jężdząć wóżkiem elektrycznym nie podpadł ani nie spowodował wypadku:D pozdro pijaku dla ciebie i twojej kamili oby firma otworzyła oczy jak pisal kolega i cie wkoncu wziela na alkomat kierowniku andrzejuuuuuu

dud3k ppk
@popo feat brx

tylko nie on =/ eh kazdy

popo solo krol alabamy

dlaczego wara? przecierz kazdy orpucz andreja wie jaki to typ czlowieka i co pan slaveq odpiernicza

Zosia
@popo feat brx

Ha ha dobre jakieś dowodziki, bo tak się składa że Sławek jest zawsze trzeźwy. Woń to chyba czujesz od siebie. Niejeden z Was nieprzeszedl alkomatu a Sławek był zawsze czysty. PS kłania się ortografia i nauka pisania leszczu.

Zosia
@darianna

Ha ha nauka pisania się kłania. Widzę że co niektórzy nie znają zasad pisowni. Podstawówka się kłania.

@popo feat brx

Złapali go, bo odwalił niezły numer. Dostanie kilka dni chorobowego i wróxi jak gdyby nigdy nic.

Piooter

Złe info masz koleś

andrzej
@popo feat brx

widze że jesteś konfiturą! o takich rzeczach się nie pisze...

Mari

Jacy wy jesteście poje.ani. Same ćpuny i alkoholicy a oceniacie innych zamiast samych siebie. Jesteście tak samo żałośni jak ci o których piszecie. A co do pracy to gadacie jak wam źle a nadal pracujecie. Albo rezygnujecie po to zeby potem wracać na kolanach. Nie ma to jak idioci oceniaja idiotów...

vover

sabaka karwarrrrrrrr rarr

B.A.Z.

Limeryk na Nowy Rok Gdy pieniądz częściej z plastiku Niż złoty czy zwinięty w pliku Silosa pełnego Roku Szczęśliwego Strumienia plastiku w kraniku !

Seba

Paszoł won sabaka do(Ukrainiec) szujo ty brudna. Ty pachołku nic nie umieta patałachy lenie donosiciele.

Seba

Tak sobie wszedłem na forum i powiem że wierzę to co piszecie o Ukraincach robiłem w jednej firmie jak zaczęli ich zwozic to jak mrówek ich było. Nienawidzę Ukraińców to są lenie straszne kapusie i brudasy już wolę murzynow chociaż za to że bambusy są wesel. A Ukraińcy są niesympatyczni strasznie kabluja dlatego uciekam od zakładów z Ukraincami nigdy więcej pracy z tą chołota.

Ukrainiec
@Seba

Jak mnie (usunięte przez administratora) kiedy ktoś z Polaków ponosi Ukraińców, przecież jesteście tacy sami. Za równo z waszej strony są leniuchy oraz brudasy, jak i z naszej, więc nie jesteście święci. Niektórzy mówią że źle mówimy po polsku, a jak wy mówicie za granicą? Ładnie mówicie? Podoba się mi Polska również jej obywateli i obojętnie mi co tam sobie myśli jakiś Seba, bo wiem normalnych Polaków którzy nas traktują jako siebie podobnych więcej.

Paletowy

Moi drodzy nie wszyscy mają w te święta Bożego Narodzenia wesoło a to za sprawą zabieranych premii w tej firmie oraz tzw karpiowego że względu na tzw chorobowe lub inne zdaniem firmy przyczyny o których firma nie potrafi powiedzieć wprost w oczy mydlą oczy wszystkim i mówią co im wygodne bo nikt z pracowników nie jest w stanie się odezwać nawet głupich życzeń świątecznych nie mogą człowiekowi złożyć i choć drobnego upominku dać a cały rok na ZFŚS z naszych pensji pobierają pieniądze więc pytam :NA CO WYDALISCIE TE PIENIĄDZE. Miejcie odwagę powiedzieć pracownikom co i jak to są też ludzie którzy mają rodziny i chcą mieć wesołe święta i móc co kupić swoim bliskim chociaż skromny prezent.

Mamut
@Paletowy

Widzę, że nic się nie zmieniło w tym (usunięte przez administratora). Cieszę się, że już mnie tam nie ma i życzę Wam zmiany pracy w nadchodzącym roku.

@Paletowy

A czy jest jakiś określony czas, na którym pracownik mógł przebywać na zwolnieniu i mieć możliwość otrzymania świątecznej premii, czy raczej nie? Ciekawi mnie ta kwestia, czy na przykład za jedno L4 już otrzymanie premii było nierealne. Czy to istotny zastrzyk gotówki?

Alfred

Ukraińcy wszystko dostali są lepiej traktowani jak Polacy do czego doszło w tym kraju wstyd być Polakiem.

karpik
@Alfred

eh to jest nie dopomyślenia co w tej firmie sie dzieje polak cały rok zapiee$$$$rdala po czym idzie na chorobowe ponieważ praca wyssała z niego doszczędnie wszystkie witaminy siły i taki polak juz nie dostaje karpiowego. a ukrainiec? NIE DOŚĆ,że nic nie robi to przyjezdza , odjezdza abstynencja w pracy ponad 2/3 miesiące i DOSTAJE KOPERTE . to jest nienormalne

Uciekajcie

Nigdy więcej. Jeśli jesteś Polakiem (usunięte przez administratora) jak dzika świnia. Ukraince nie muszą nic robić, nawet słowa po polsku znać (za to do kierowników latać, że mają za ciężko, to potrafią po polsku) trzymaja ich ewidentnie dla dopłat, a nie po to żeby robili. Potrafią położyć się na paletach i zasnąć na środku nawy, a kierownictwo przczepi się Ciebie jak to zgłosisz. Dodatki, premie itp - Polakom odbieraja za każde krzywe spojrzenie. Coraz mniej rodaków chce tam robić, zwożą ludzi autobusami nawet ze Żnina. Z kilkunastu osób w parę dni zrobiło się kilka. Dno, jak się tam traktuje Polaków. Takie rzeczy to kiedyś były w wiadomościach z Niemiec czy Holandii, a tu na miejscu Polak jest śmieciem i ma usługiwać banderowcom.

Mngr

Zakład średni. NOWY. nowoczesny. Marne płace. Przez agencję 14 zł brutto. Śmiech na sali. Dlatego sprowadzają tanich Ukrainców. Wiadomo każdy zakład walczy o przetrwanie. Takie są prawa rynku. Trzeba to zrozumieć. Niestety blondyna z rekrutacji bardzo zakłamana. FALSZYWY CZŁOWIEK. Jeśli Cię przyjmie to uważaj na nią. Pracodawca taki sobie. Tolerować można kiepskie płace w granicach prawa. Niestety trzeba uważać na falszywych ludzi.

Xxx

Będą karpiowe?

Wstawiacz
@Xxx

Jak zawsze max 200 Jak zawsze dużo mniej 120-150 Jak zawsze wydane z krzywym ryjem..

Crazy
@Wstawiacz

Znowu zabiorą za chorobowe? Czyli znowu będą oszukiwać?

ela elka
@Crazy

pytanie do was niezawodni . miałam problemy ze stopą przez co nie było mnie 2 miesiące , czy pomimo mej abstynencji jest szansa jednak na koperte karpiową?

ela elka
@Crazy

@ela elka

Powyżej miesiąca l4 w ciągu roku karpiowego nie ma.

Zmiana 1
@Paletowy

Powinni się za to zabrać.... W moim poprzednim zakładzie byli wszystko. Paczki dla dzieci, kasa na święta (500 zl), A dodam że to również był prywatny zakład pracy. Zwykle oszukiwanie ludzi.

@Zmiana 1

"Świadczenia te mają bowiem charakter uznaniowy. Oznacza to, że pracodawca ma prawo, a nie obowiązek je przyznawać." Tak to tylko tu zostawie. Przypominam ze HP to prywatny zakład pracy a nie państwowy. Więc pracodawca ma prawo a nie OBOWIĄZEK dawania grantów Świątecznych. Nikt tu nikogo na siłe nie trzyma. Jak komuś sie pracować nie chce to i leżenie na kanapie za pieniądze nie wygodne.

Dobrze poinformowany gość
@Xxx

Dziękujemy Państwu za tak wyczerpujące wypowiedzi. Zarząd Hp podjął decyzję, że w tym roku nie będzie wypłacał tzw. "karpiowego" Pozdrawiam

@Paletowy

Rozumiem, że to "karpiowe", o którym piszecie na forum, to jakaś forma premii przyznawanej w okolicach Świąt osobom zatrudnionym w Hanplast. W jaki sposób jest ona wyliczana i czy dostaje ją każdy pracownik (oczywiście oprócz przypadków, o których piszesz) w takiej samej wysokości?

Mały
@ela elka

Jasne, już dostałaś

Pablo

Nie polecam ciężka praca

Mam pytanie o stanowisko operator produkcji w dziale fotowoltaiki, ma ktoś opinie o tej pracy, podobno 2 zmiany, a jak zarobek? Praca stojąca?

Taki ktoś

Najgorsza firma w jakiej w życiu pracowałem, nie polecam

Smed

Zakład specjalnej troski. O wszystko sie prosisz nawet o niezbędne narzędzia i oczywiście nie ma pieniędzy. Czekam na zielone światło. Zenada! Co dzial to większa patologia. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Byc wyrozumiały i doceniać pracowników

Karlos

Idealne miejsce gdzie Ukraińcy zarabiają więcej i nic nie robią.

Zostaw merytoryczną opinię o Hanplast - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Hanplast?

Zobacz opinie na temat firmy Hanplast tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hanplast?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 6 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hanplast?

Kandydaci do pracy w Hanplast napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hanplast
2.8/5 Na podstawie 523 ocen.
  • Władysława Paciorkiewicza 3
    85-862 Bydgoszcz