Politech Sp. z o.o.

Osielsko

Opinie o Politech Sp. z o.o.

kamik 2014-05-29 19:21:12
Ludziska a jak z zarobkami u szeregowego pracownika?
Kurnik 2014-06-05 16:49:04
Nowi dostają śmieciówki i 9,5 zł/h. Atmosfera lipna. Pracują tam same snoby. Wszędzie padają przekleństwa. Majster, to nudziarz i gadać nie umie. Jesteś nowy - nic Ci nie mówią, musisz wszystkiego dowiadywać się sam. Każdy jest tam plotkarzem i każdy przeinacza, to co usłyszy na swój sposób. Jak coś Ci się nie podoba, to wylatujesz. Od początku za wszystko odpowiadasz. Nie polecam!
filozof 2014-06-05 17:17:29
To czemu tam pracujesz?
nick 2014-06-27 15:20:46
Czy to prawda ze zwalniaja u nas? I kogo zwalniaja....z produkcji czy z biura?
baska 2014-06-27 16:13:30
Kot zwalnia.
baska 2014-06-27 16:14:39
Kot zwalnia.
eis law czytaj od konca 2014-09-12 11:39:42
Hahahah jak to nie ma załatwiania pracy po znajomości. Niby tam nie pracują córka i matka, chłopak i dziewczyna, małżeństwa. no chyba ze poznają sie w pracy to ok. W wiekszosci przypadków jest tak że załatwiają. Bo najważniejsze to dobro wspólne a nie jednostki. Wiec kłamco obudz sie. I nie wmawiaj komuś ze nie można. No chyba ze ktos nie chce ci załatwic pracy bo albo uwaza ze jestes idiota, albo ze ma panienke lub chłopaka do upolowania i najlepiej aby ta druga osoba o tym nie wiedziała( popieram tym pytaniem do ciebie: zaprosił/ła cie na spotkanie firmowe gdzie można było brać partnerów ze sobą....NIE? więc sam/sama widzisz).
Nie daj sobie wmawiać kłamstw. Bo kłamie ten kto kręci.
a no 2014-09-12 12:17:34
Wszyscy inteligentni odchoda poniewaz junior szefowa zadzi tatkiem. Firma z takim potencjalem a nie idzie do przodu bo sie sypnie z braku wyksztalconych z praktyka a nie teoria. Inteligencja odchodzi a motloch panuje....klepacze plecow, eurydyci, poplecznictwo niech panuje.
BR 2014-09-13 16:45:41
Ona własnymi 4 literami nie potrafi nawet zarządzać, co było widać po wynikach ankiety których się bali nam pokazać na produkcji.
a no 2014-09-15 11:40:18
Wlasnie o tej firmie mowie. Niech zgadne...uzyles kopiuj wklej bo sam nie potrafisz napisac o potencjale firmy?
a no 2014-09-15 11:55:36
Z tym tez moge sie zgodzic. Dobro firmy sie nie liczy tylko poplecznictwo wewnatrz firmy. Angaz na inne stanowiska odbywa sie na zasadzie zgaduj zgadula albo jak kto wyglada.
nick 2014-09-15 12:20:39
To jak ma problem to niech zatrudni osobe juz pracujaca w tej firmie studiujaca lub po studiach zarzadzanie itp. Co za problem...ta osoba bedzie bardziej pomocna niz na innym dziale. No chyba za takich osob nie ma firmie albo sa juz zatrudnione na inny chdzialach tam gdzie nie powinny ze wzgledow wyksztalcenia.
BR 2014-09-19 22:28:01
Co wy p... jak ktoś nie ma pomysłu na swoją firmę (jak prowadzić i co dalej) to co myślicie, że zatrudnienie kilku studenciaków zmieni coś. Nie dziwie się, że co mądrzejsi uciekają z Politechu. Szkoda czasu i zachodu na walkę z wiatrakami, szumnymi hasłami i nadmuchanym ego.

Do tych co myślą, że po znajomości się dostaje tam. Ludzie skończcie p.... bzdury albo inaczej przyznajcie się, że byliście na tyle ciency i nie dostaliście się.

O Politechu można powiedzieć tyle: firma ekstra wyposażona ale co z tego jak nie ma w niej właściwego zarządzania bo tych co potrafią odsuwa się na n-ty plan
Jak myślicie co można osiągnąć z fantastą prezesem i junior prezes-managerem numer 1 marketingu na świecie. Już odpowiadam: to co zwykle czyli nic lub powtórka z 2008.
jacol 2014-09-22 16:13:44
Wiesz co to jest latwosc adaptacji. Juz wyjasniam... rob swoje a nie za innych.
Zdziwiony 2014-10-01 20:29:54
Szukają ludzi do działu handlowego, bo cały dział się zwolnił, w bardzo krótkim czasie. Ciekawe dlaczego???
no cos ty 2014-10-02 13:29:19
To bardzo proste. Tam ktos nie cierpi rywalizacji bo uwaza sie za gwiazde. Jak jestes laska to kieruj sie do dzialu jakosci lub produkcji tam poszykuje sie mlodych lasek nie koniecznie wyksztalconych.
Pracownik, tfu Beduin. 2014-10-14 15:27:39
Praca ok, produkcja jak produkcja. Latem 38 stopni C.Ludzie, Stopień wyżej jak na zlecenówce to już nic nie robi,bo jak on, ona był na zleceniu to musiał-a zap!erdalać.Juz nie wspomnę o stanowiskach funkcyjnych tam to dopiero są Paniska i Szlachta. Zarobki najniższa krajowa + dodatek nocny, i czy robisz tam już 5 rok czy 1 miesiąc. Zero premi,socjalu jakich kolwiek talonów na święta nie ma! Ogólnie jak wiedziesz sobie spokojne bez plotek,pomówień życie i brakuje ci nerwów to jest praca dla ciebie. Podsumowując. Jak wspomniałem wyżej praca ok, tylko ludzie i pieniądze do bani.
starynowy 2014-10-15 20:28:00
Jestem osobą nie paląca i obserwuje pracowników którzy pala papierosy wg mnie powinni pracowac przynajmniej po 12 godzin by dorównac tym co pracuja 8 godzin
starynowy 2014-10-15 20:28:36
duma osielska 2014-10-25 03:38:35
Moze ktos wie czy ta nowa od marketingu ma kogos?
Ktos 2014-10-27 21:39:38
Gdzie ty masz oczy? Nic ladnego ani ciekawego.
pracownik produkcji 2014-11-12 11:13:08
Hr juz zakończył nabór do działu handlowego. Nie masz na co liczyć ze znajdziesz konkretny link aby złożyć swoje CV. Hr po całkiem niedawnym naborze sspoczął na krzesełka. Tak poza tym właśnie tam nie chcesz pracować, uwierz mi. Pracownikom z handlowego płacą ze pożal się boze wymagają bóg wie czego. Ja pracuje długo na produkcji i nie rozumiem dlaczego inni dostają podwyżkia ci co naprawdę pracuja mają wciąż te samo wynagrodzenie. Niedosc ze praca fizyczna i umysłową. I nie rozumiem dlaczego dział handlowy dostaje tak mało w wynagrodzeniu gdzie w dziale jakości kierownik daje podwyżki co roku, a nie którym dwa razy na rok. Niby co oni tam robią? Nie tylko bawi się w obrońcę swoich pupilków ale i romansu je z pracownica. No tak jaka praca tak płacą. Dwa razy prosiłem o podwyżkę i nic. Ja się nie będę sprzedawać za podwyżkę.
niewolnik 2014-11-22 11:13:36
witam tu zebranych czy jestescie w stanie opisac jakie zarobki w tej firmie sa na dzialach i stanowiskach
xmen 2014-11-29 23:33:46
bylem na rozmowie o prace w tej firmie jakiś czas temu.Prezes sprawiał dobre wrażenie choć czasem miałem wrażenie że wizjoner , trochę oderwany od rzeczywistości-aczkolwiek to czasem in plus.Mimo zapewnien odnośnie informacji jaki status rekrutacji firma w ogole sie nie odezwala,choć umawialiśmy się na konkretny termin.Biorąc pod uwagę mój czas,paliwo etc to firma ma w poważaniu pracowników
pracownik 2014-12-08 07:17:52
Czy ktos wie, czy bedzie bal karnawalowy jak w tamtym roku? I kiedy?
lolita 2014-12-16 07:18:42
Na wlasne oczy widzialam jak kierownik jakosci dazy niesamowita sympatia jedna z naszych pracownic. Jadnak plty sa prawdziwe, ma romans. No panie kierowniku....lalalalala
Pracownik 2014-12-20 00:11:52
Zarobki na produkcji od 1200 to ta większość ludzi i nieliczne osoby 1500 w wielkiej tajemnicy. Premia i motywacja 0 zł fundusz socjalny nie obsługiwany ;-)
Majster 2015-02-02 17:15:19
Pracowałem w Poli techu miałem okres próbny na 3 miesięcy i po miesiącu posłem ponieważ pracowałem w jednej brygadzie i kierownik mówił ze zostaje godzinę a robiłem po 12h i non stop płacili taka sama stawkę jaka wynosiła stawka podstawowa i dlatego wole siedziec w domu niz pracowac po 12h za ta sama cene nocki soboty/niedziele
ola 2015-04-14 07:28:02
Jesli juz piszesz "...kierowniku p......" napisz jasniej, dokladniej, ktory kierownik.
Bossy 2015-06-19 16:54:23
Witam jestem zainteresowany podjęciem pracy w tej firmie na stanowisku Ustawiacz Wtryskarek i moje pytanko idzie zarobić na tym stanowisku??bo z tego co przeczytałem wypowiadają się same robole(osoby na produkcji) i studenci którzy nie mają doświadczenia a by chcieli zarabiać kokosy za darmo.
Klara Klementynka 2015-08-22 08:50:01
Niby kogo?
albertt 2015-09-09 23:37:57
mistrz produkcji to najgorszy,najbardziej zarozumialy oraz posiadajacy najmniej kwalifikacji przelozony jakiego mialem nieprzyjemnosc poznac.
jesli chodzi o jego znajomosc procesu przetworstwa,to niestety jest znikoma,
konczy sie na oklepanych kilkudziesieciu formach jakie znajduja sie w tym smutnym miejscu. przykro patrzec jak ludzie znajacy sie na jednej marce wtryskarek robia tam kariere. ZADEN Z 3 PANOW (CHLOPCOW) PELNIACYCH OBECNIE
STANOWISKA BRYGADZISTOW, NIE MIALBY SZANS UTRZYMAC SIE NAWET JAKO POMOCNIK W ZADNYM INNYM ZAKLADZIE ZAJMUJACYM SIE PRZETWORSTWEM. POZDRAWIAM WYTRWALYCH PRACOWNIKOW OBSLUGI WTRYSKAREK,I ZYCZE ODWAGI W POSZUKIWANIACH NOWEJ PRACY. ZYCZE WAM TEGO Z CALEGO SERCA.
P .S . - NIE PRZEJMUJCIE SIE "MAJSTREM" - TO CALKOWITY LAIK.
Adam 2015-11-05 20:47:27
Dziwie sie zarzadzajacym ta firma, ktorzy "mysla" o rozwoju tej firmy, eliminujepracownikow ktorzy osiagaja sukcesy dla firmy wnoszac ogrom korzysci i wiedze. na wlasne zyczenie, traca osobe, ktora jako jedyna poswiecila tyle czasu pracownikom, mobilizujac ich do pracy, lepsej pracy, co za tym idzie wzmacniajac firme od srodka.
Pudrowac to mozecie staruszke. Badzcie (zarzadzajacy ta firma) uczciwi do pracownikow jak i swoich kliento.

Btw. Slaba to firma ktora ma czere rotacje nowych pracownikow. Co rusz to inna osoba na wyzszym stanowisku.
byla 2015-11-10 10:13:29
o jakim doswiaadczeniu mowisz. jakiez moje zdziwienie gdy w innej firmie nie musze odpracowac tego co niby zepsulam. raz ze robimy aby do psucia nie dochodzilo a dwa ile mozna odpracowywac cos na co nie ma sie wplywu co zawsze jest cos zapsutego a wina obarczaja nas. nauczylam sie ze wszystko co zle to moja wina teraz wiem ze nie wiec alez mam doswiadczenie chyba takie jak zly sen
albert 2015-11-21 10:46:12
Dzieje sie sama sieka a ktos zachwalal ten kiepski towar
DeC 2016-01-08 12:53:50
Na stanowisku project managera mozesz liczyc od 3600 brutto do 4500 (moze ;) ). Zapomnij i stosowaniu jakich kolwiek metod mgmt w tej firmie (tu rzadzi prezes i jak mu sie wstanie tak sie robi). Zapomnij o samodzielnosci i o czasie prywatnym na tym stanowisku bedziesz obarczany wszystkimi problemami firmy. Produkcja, jakoscia, problemami kadrowymi etc etp. Nie polecam tej firmy, wiem co mowie bylem na tym stanowisku i z tego co wiem nic na lepsze sie nie zmienilo.
jacol 2016-01-15 20:13:44
Stary lub byly kierownik metalizacji jak kto woli(osoba ktorą wielu darzylo szacunkiem bo byl w oczach pracowników kompetencyjną i konsekwentną gwiazdą ktora nie rzuca słów na wiatr) powiedzial kiedys do jednego z nas "nie zachowuj sie jak wioskowy glupek" pozniej wyjasnil sens tych slow. Kto pamieta rozumie czym pisze. Dzis te slowa nadal nietraca na znaczeniu i gdy patrze na panaw zarzadzajacych ta firmą bardzo wyraznie przypomina mi sie tamta sytuacja. Dzis miec profesjonalnego szefa to wielka sztuka.
DeC 2016-01-20 13:45:53
Ok inaczej, bo juz nie mam sil na tlumaczenie tego wszystkiego. Pracowalem tam wystarczajaco by wiedziec ze zadnych wiecej firm rodzinnych. Jak chcecie probojcie tylko nie placzcie pozniej tutaj. Ostrzegam z przyzwoitosci (dziwie sie czemu jeszcze ta firma nie trafila na liste czarna pracodawcow z bydgoszczy i okolic). Nie polecam zadnego stanowiska i zal mi ludzi ktorzy sa dobrzy a z braku opcji musza tam siedziec. Jezeli lubisz Mobbing, zarzadzanie z palca, brak procedur i procesow, zmuszanie do lamania KK (przyklad art. 270 paragraf 1 KK), oraz innych akcji to zapraszam ale nie mow pozniej ze nie byles ostrzegany
Adam 2016-01-25 06:26:24
nie czytaj tego co pisza w ogloszeniach o prace dla tej firmy, pani z kadr jest tak madra i kompetentna osoba ze poza potrafi tylko skopiowac inne ogloszenie i je wystawic jako wlasne. co kopjuje sama juz nie wie bo sie nie zna ale ze ledanie wygladalo to skopiowala. pozostali sa takimi fachowcami ze sa zachwyceni ze ktos cos ma pod inna nazwa w cv a ze gdzes cos slyszeli zaraz sa znawcami i ekspertami w temacie nawet wszystko maja u siebie. w kadrach wypadalo by miec troche oleju w glowie a pozostali przygotowali sie lepiej do rozmowy. chyba ze jak widza madra osobe to NIE bo zagrozeniem bedzie madrzejsza osoba od nich
anonim 2016-01-25 16:27:16
Witam, jutro ide na rozmowe chciałabym sie dowiedziec czy na produkcji jest system 4 brygodowy ? pozdrawiam
Anka 2016-01-29 01:04:31
Jak jest w dziale handlowym, warto rekrutować?
DeC 2016-01-29 11:51:27
Kiedys bylo slabo (mobbing, pomowienia etc). Obecnie powinno byc lepiej pod warunkiem ze prezes sie nie wtrynia do pracy dzialu. Generalnie stawki: 1600 -2400 na reke, inzynier sprzedazy a.k project manager 3600 - 4200
Anka 2016-01-29 18:26:37
dzięki
nlody 2016-02-06 10:46:37
Ustawiacz na jakie zarobki moze liczyć?
mlody 2016-03-02 22:23:28
jak zarobki ustawiaczy wtryskarek?
DeC 2016-03-30 14:17:48
Ten poprzedni post napisal ktos inny uzywajac mojego nicku ;) Jezli sie odnosilem do czegokolwiek w tej firmie dotyczylo to zaszlego czasu a nie obecnego ;)
zainteresowany 2016-04-21 19:40:20
Skoro w tej firmie jest tak źle, to może chociaż ładne kobiety tam pracują?
arti 2016-06-29 14:16:10
Obecnie poszukiwani są specaliści ds. marketingu, jest umowa o pracę
Nowy 2016-10-26 15:28:51
Witam.

Wybieram się na rozmowę proszę mi powiedzieć jak z zarobkami na produkcji i jaki system zmian ??
Nowy-ja 2016-11-01 22:41:22
A jak wygląda w tej firmie dział jakości?
Warto złożyć papiery?
Zostaw swoją opinię o Politech Sp. z o.o. - Osielsko
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Politech Sp. z o.o.