Opinie o Hanplast w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Hanplast. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Hanplast o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hanplast w Bydgoszcz

Najgorsza firma jaka może być najgorszy dział PalPlay co drugi to tam jest lepszy nie potrafią powiedzieć komuś prosto w oczy tylko za plecami szczególnie pozdrawiam parę Lasek z tego działu żal mi was :)

Firm spółek, matek i córek tam na metry, co druga w biurze to właścicielka jakiejś firmy, a o tym, że to ten HP dowiadujesz się jak masz już umowę i cię zawiozą pod drzwi. Ukraince siedzą centralnie na wuwerze i praktycznie skręta od skręta odpalaja, zresztą co drugi na tych wózkach chwiejny. Kilku Polaków, co ostatkiem się trzymają, bo kredyty, dzieci itp. ale wyzysk Polaka jest straszny. Polak musi,a Ukraińiec "może jak mu się zechce" (słowa kierownika). Na maszynach - jedna Polka, na drugi dzień dokładnie to samo minimum 2 ukrainki. Jak skojarzą kierownicy, że mówisz po polsku to masz przesrane.

Ukrainiec

Cześć wszystkim! Już rok jak pracuję tutaj paletowym, w porównaniu z tym co było wcześniej teraz spokój i łatwizna. Nie słuchajcie tych kto tutaj mówi niby Polacy tutaj pracują za dwóch, a Ukraińcy odpoczywają, wszyscy pracują tak samo, a zazdrośni ludzie wszędzie są. Jeśli ktoś ma problem z matematyki, radzę wziąć kalkulator i policzyć ile na owiejarce pracuje Polaków, a ile Ukraińców. A więc kto jeszcze nie podjął decyzję iść na Hanplast czy nie, moja porada oczywiście iść. Z kolei chcę poprosić wszyscych kto tutaj siedzi i pisze wszelkie bzdury, troszeczkę tolerancji i szacunku.

Taka ja

Nieprawda

Taka ja

prawda

@Ukrainiec

Jeśli wydaje ci się, że widzisz pracujących Ukraińców, to masz rację - wydaje Ci się.

Gozban
@Ukrainiec

witam. czy możesz znaleść mnie na FB i odpowiedzieć więcej na temat firmy? bo narazie piszą wszyscy negatywnie i sama nie wiem co zrobić. Pracowałam na wtryskarkach i znam tą pracę. Nie jest zła. Pracowałam z ludźmi z Ukrainy i się z nimi zaprzyjaźniłam. Proszę pomóż mi podjąć decyzję. Pozdrawiam. Małgorzata Schreiber

@Gozban

Jeśli jesteś zadecydowana na zatrudnienie powinnaś spróbować i złożyć CV. Wtedy sama się przekonasz jakie warunki pracy i wynagrodzenia oferują rekruterzy. Na stronie http://www.hanplast.com/praca są trzy oferty pracy na stanowisko automatyk, mechanik i operator młynka. Masz tam także formularz kontaktowy i jeśli żadne z proponowanych stanowisk Ci nie odpowiada możesz złożyć CV i czekać na pasującą Ci rekrutację. Napisz jaką podjęłaś decyzję.

Były

Nie polecam nikomu

Helena
@Były

W porządku, rozumiem. Jednak byłoby lepiej, jakbyś zechciał chociaż trochę rozwinąć swoją myśl. Dlaczego nie polecasz nam pracy w firmie Hanplast? Czy chodzi o wysokość wynagrodzenia, niezbyt dobrą atmosferę, niewłaściwie traktowanie pracowników, czy o coś całkowicie innego? Bardzo proszę, abyś postarał się w odpowiedni sposób uargumentować swoje zdanie.

Jola

Jak pracuje sie na wtryskarkach ?

Witam,jaka stawka na umowę o dzieło?można przyjść na wsparcie? Jeśli jeszcze coś takiego istnieje... Proszę o odp.

Yeti
@Monika

Pewnie 20.00 / godz

@Yeti

Brutto czy netto?

@Monika

Firma nie zatrudnia na podstawie umowy o dzieło. Tylko umowa o pracę przez agencje. Po roku pracy przez agencje możliwość przejścia na umowę o prace z firmy. Stawka początkową 14 zl brutto ( nie jestem dokładnie pewien może wypowie sie ktoś z hali) Coś takiego jak wsparcie istnieje jednak nie wiem na jakiej zasadzie to działa.

@Xyz

Dobrze wiedzieć, że najpierw zostajemy zatrudnieni za pośrednictwem agencji pracy, a dopiero po przepracowaniu roku możemy liczyć na umowę przez firmę. Wiesz może, czy wraz z przejściem na umowę o pracę rośnie również wynagrodzenie? To dosyć istotna kwestia, więc mam nadzieję, że wiesz, jak to wygląda.

@Michał

Z tego co mi wiadomo to po roku dostaje sie podwyżkę. Są tez dodatki do systemu 4b( 250zl netto, nie jestem pewien dokładnej kwoty dodatku) oraz dodatek 100 zl za bhp 100 zl za jakość 100 zl za frekwencję - to są miesięczne dodatki dla każdego nie zależnie od tego czy jest zatrudniony przez agencje , czy przez firmę. Raz na 3 miesiące jest wypłacany dodatek za brak l4 300 zl tez dla wszystkich.

@robert

zarobić można wszędzie - ale trzeba być człowiekiem.......

robert

Opinia Firma jest Super płaci wypłaty zgodnie z umową nadgodziny są płacone co do jednej minuty , monitoring jest 24 H na dobę aby pracownicy czuli się bezpiecznie w zakładzie . Szkolenia są wykonywane co dwa tygodnie dla pracowników . Paczki dla pracowników są zawsze na święta duże talony pieniężne wszyscy pracownicy mają jak w bajce. Prezes cały czas myśli o Nas opiekuje się nami jest jak ojciec mało jak ojciec , dziadek i mamusia razem wzięci jest naprawdę super. W żadnym zakładzie w Polsce nie ma tak dobrze jak tutaj .

@robert

ile ci za to zapłacili ??????

Abcd

W Poniedzialek jest mój pierwszy dzień w hanplascie - montaż, dekoracja, wytryskarki, może mi ktoś powiedzieć coś więcej o tym? Jak tam wyglada praca? Pani z agencji powiedziała ze jest możliwość elastycznego grafiku, myślicie ze to prawda? Bo szczerze mówiąc tylko dlatego pasuje mi ta praca ze mogę chodzić np na same ranki. Jakieś dobre rady na pierwszy dzień w nowej firmie? :D

@Abcd

serduszko skoro zatrudniłaś się przez agencję to z góry masz pod górkę....w firmach nie ma czegoś takiego jak praca elstyczna wg grafiku...no chyba że idziesz do biura, a wtedy to zupełnie inna sprawa. Piszesz " montaż, dekoracja (chociaż nie wiem czego ?), wtryskarki...Określ się kobieto.. na produkcji nie chodzi się tylko na 1 zmianę...

Rybka

Ktoś coś powie o technologach zwłaszcza tych od heat treatment ?

Ta firma to porażka. Na tworzyli jakiś firemek krzaków, nikt tego nie ogarnia, kto w w jakiej pracuje, jak nie straszysz Inspekcją Pracy, to nic nie dostaniesz, włącznie z wypłatą, bo ciągle "ojej źle mi się policzyło - potem się wyrówna" - no nie, nie wyrówna, bo jak nie przypilnujesz, to rżną na pieniądzach równo. Nawet ruskie patole nie chcą już tu robić. O zachowaniu kierownictwa nie wspominając...

Kulawy

Nareszcie nadgodziny. Pracy za równo nie było tak i nie ma. Chodzimy do pierwszej brygady na nadgodziny i nic nie robimy, jeżdzimy na policzkach, jak na hulajnogach całą zmianę. Praca super, wszyscym polecam!

Xyz

Witam, czy ma ktoś informacje czy poszukują w hanplascie do pracy na dziale montażu, przepakowni albo po prostu czegoś na dwie zmiany dla kobiety?

Kris

Witam Pracuje ktoś na magazynie ?? Mogłby podzielić sie opinią i opisać co i jak .

Wołodia
@Kris

Całkiem fajna praca, super atmosfera.

Anonimek

Cześć, czy możecie coś więcej opowiedzieć o firmie Hanplast? Czy mają może jakieś benefity? Jak wygląda wynagrodzenie? Dowóz do pracy? Premie?

Leon
@Anonimek

Napisz co ty firmie możesz swoją osobą zaoferować?

Anknjm
@Anonimek

Firma nie płaci wypłat normalnie tylko w ratach, a temu się benefity marzą...

Julia
@Leon

No właśnie ludzie dużo chcą, a nie mają nic do zaoferowania sobą.

@Anonimek

Benefity? Oni wszystko ucinaja jak mogą ludzie uciekają z tej firmy bo nie robi nic aby zatrzymać swoich pracowników. Szczególnie tych dobrych.

@Anonimek

Przeciętne wynagrodzenie na Hanplaście wynosi 2500 netto, zresztą jak i wszędzie w Bydgoszczy. Ostatnim czasem brak nadgodzin nie pozwala zarobić na normalne życie. Proszę nie zwracać uwagę na komentarze podobnie - A co ty możesz zaoferować zakładu? Coś podobnego mogą pisać dopiero ludzie którzy mieszkają z rodzicami w ich mieszkaniu i żyją całkowicie za koszt rodziców. Zanim coś wymagać od pracownika niezbędnie jego zachęcić do pracy, najpierw godnym wobec niego wynagrodzeniem. Pozdrawiam

Marian
@Ukrainiec

Wynagrodzenie - to Ty podczas rozmowy kwalifikacyjnej przedstawiasz swoje propozycję, a jeśli pracodawca nie aprobuje ich, to idziesz gdzie więcej płacą. Z twojej wypowiedzi widać że nie reprezentujesz nic wartościowego dla pracodawcy.

@Marian

Jak sie starasz na dyrektora to i może możesz warunki stawiać a nie jak idziesz na maszynę :D Poza tym skąd takie info ze masz (usunięte przez administratora)? Nie wyciągniesz więcej niz 2200 przy dtawce 15 brutto, (usunięte przez administratora)to chyba jak masz wa

@Leon

A niby co ty sobą reprezentujesz i kim ty jesteś w tej firmie!!! Panie (usunięte przez administratora)! Że pytasz innych co mogą zaoferować, a niby co ta firma od siebie daje raczej wielkie nic i nie pie.... ol głupot że ta firma jest taka dobra bo to wielkie KŁAMSTWO.

@Julia

Kolejna się znalazła mądra która nie wie co pisze tak jak ten (usunięte przez administratora), wy się póknijcie w te wasze głowy co wy robicie, i co za bzdury opowiadanie że niby jest tak fajnie jeszcze raz powtarzam!!! Kłamstwo i jeszcze raz Kłamstwo firma nie ma szacunku dla pracowników pot po tyłku się leje sprawa za sprawą w sądzie itp itd brak nadgodzin bo mają kłopoty finansowe i nie potrafią ludzią wprost powiedzieć. Tak Tak ja pracuje i wiem co się w tej firmie dzieje moja droga a ty to chyba musisz na wysokim stołku siedzieć jak jesteś taka zadowolona. Wstyd że takie bzdury piszesz o tym co dany człowiek sobą reprezentuje, ludzie z takimi zawodami tam przychodzą że ja się dziwię co oni tam robią.

Ona

Chyba masz nierówno pod sufitem lub jesteś postawiona lub swiecilas (usunięte przez administratora) bo wszystko o tej firmie i sposobie traktowania to prawda.

Ciekawski

Dzień dobry pracownikom. W przyszłym tygodniu mam rozmowę na stanowisko Project Managera. Jest w stanie ktoś pwoedzieć coś więcej o tym stanowisku? Jak dokładnie to wygląda i ile można zarobić?

toyo2019

їдять тільки хороші порошки

Jaś
@toyo2019

Może zaczniesz po polsku pisać, nie zapominaj gdzie jesteś

Putin
@toyo2019

Won na Ukrainę do siebie

@robert

Zgadzam się, nie zakład, a bajka. Praca łatwizna, bo prawie nie ma tej pracy, sporo maszyn stoją nie uruchomione - postój. Paletowych nadmiar zwłaszcza w 2, 3 i 4 brygadach, chodzimy plujemy na sufit oraz podłogę, nas tak dużo że aż paleczaków nam brakuje, pracujemy po kolei. Super zakład, gorąco jego wszyscym polecam!

Niezadowolona

Pani kierowniczka D. G lekko obrosla w piórka... jest nieprzyjemna za głupstwa zabiera kase i doprowadza operatorów do łez!! Tak nie powinna się zachowywać kierowniczka

Kkkkk
@Niezadowolona

I na czele z nia ta pozal się Boże Pani zastępca. W ogóle nie jest pomocna operatorom. Daria jak byłaś zastępca serio byłaś dla mnie najlepsza teraz się bardzo na Tobie zawiodlam.

amid
@Niezadowolona

Daria. Zjedz skinkersa bo gwiazdożysz dziewczyno........

paletowy

w jakimś stopniu ta firma to fenomen bo w której firmie można legalnie pić czy cpać ? nie muwiąc już o grillu :):)

paletowy

ki

bolek
@Marcin

(usunięte przez administratora)chlopie.karpiowego ci nie dadza za l4 i to tylko 200zl

@bolek

Przecież ta cała wypowiedź to jeden wielki sarkazm :P

Zostaw merytoryczną opinię o Hanplast - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Hanplast?

Zobacz opinie na temat firmy Hanplast tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hanplast?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 6 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hanplast?

Kandydaci do pracy w Hanplast napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hanplast
2.8/5 Na podstawie 523 ocen.
  • Władysława Paciorkiewicza 3
    85-862 Bydgoszcz