Opinie o Drukarnia Color-Print sp.j. Maria Cicherska Patrycja Śliwińska w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Drukarnia Color-Print sp.j. Maria Cicherska Patrycja Śliwińska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Drukarnia Color-Print sp.j. Maria Cicherska Patrycja Śliwińska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drukarnia Color-Print sp.j. Maria Cicherska Patrycja Śliwińska w Bydgoszcz

Kandydat.

Byłem wczoraj na rozmowie o pracę na magazyn. Zachwyceni byli, ale : miałem operacje 13 lat temu, wypadek w pracy. I decyzja pani że za długo chorowałem pół roku. Masakra. Nie ma ludzi zdrowych tylko nie przebadani. A zakład jest podobno zakład pracy chronionej. Nie polecam tej firmy. Omijajcie dużym łukiem.

@Kandydant Nowy wpis

Czemu co chwilę jest ogłoszenie na sprzątaczkę ? Coś nie tak ? Źle sprzatają panie czy o co chodzi ?

GK Nowy wpis
@@Kandydant

Tam sprzątaczka samochód myję pracodawcy.

Ale sprząta się teren firmy po prostu? jedna Pani terapeuta wykonuje? Jaka jest przy tym atmosfera skoro piszą, że wciąż ktoś jest poszukiwany? jakie maja podejście inni pracownicy?

Dla sprzątaczki akurat oferty nie widziałem, mnie pokazywała się ta dla zaopatrzeniowca, może o tej pracy by mi ktoś cos napisał? za dużo aktualnych komentarzy o magazynie nie widzę, a widnieje napis, że to oferta dla pomocnika. Powiecie jak wdrażają nowych? I czy warto pójść?

Czy są w planach jakieś zmiany w organizacji pracy lub podejściu do samych ludzi? Zastanawiam się nad tym w kontekście poprzednich opinii oraz tego stwierdzenia o zaniedbaniu. Jakie warunki ma przy tym teraz krajacz? Szukają ich właśnie i zastanawiam się czy te stawki od 4500 do 5000 zł to tegoroczne czy już założone na kolejny? Nastąpią jeszcze jakieś podwyżki?

Czy ktoś jeszcze tak miał jak poprzednik ze chorował przez pól roku kiedyś i to stało się powodem rezygnacji z podjęcia współpracy? zastanawiam się czy zatem nie jest to weryfikowane jeszcze przed zaproszeniem kogoś na rozmowę, skoro uznano to za kluczowy czynnik? Jakie warunki teraz są do spełnienia by mieć pewność?

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Drukarnia Color-Print sp.j. Maria Cicherska Patrycja Śliwińska. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Praca pon/piątek do sklepu przy przystanku KOROTYŃSKIEGO 04?
Kandydat.

Rosomak

Cześć. Właśnie do mnie dzwonili na stanowisko magazynier operator wysokiego składu. Jak się tam pracuje? Jakie pieniądze idą w grę na w/w stanowisku?

@Rosomak

Może się znajdzie odpowiedź na Twoje pytania, ale ja sam mam jedno do Ciebie :) Jak to zrobiłeś, że do Ciebie zadzwonili z ofertą pracy? jesteś na jakimś portalu, można Ciebie wyguglać, czy po prostu składałeś wcześniej CV? Mi się nie zdarzyło, żeby jakaś firma się sama o mnie upomniała, mimo że też mam 2WJO na wysoki skład. Pomyślałem, że zagaję, do kogo firma uderza :)

Czy pracownicy Drukarnia Color-Print sp.j. Maria Cicherska Patrycja Śliwińska mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Na stawka 3,2 tys to netto, tak? ale rozmawiałeś jeszcze czy wyszedłeś? Pytam, bo zastanawiam się czy przypadkiem później podwyżki żadnej nie ma czy cos? zwłaszcza, że to pomocnik. To po jakim czasie średnio się przechodzi? Dopytywałeś?

Rysiu

Za dużo aktualnych opinii to nie ma a właśnie są ogłoszenia na magazyn oraz produkcję. Padło jeszcze jakiś czas temu stwierdzenie o dużych wymaganiach i małych zarobkach. Jak tak patrzę na te oferty to podana jest kwota od minimalnej. Czy ona zostanie przy tym poziomie? Te poszukiwania to rozwój czy rotacja?

Mamma mia

Szukają kadrowej, kolejny raz. Nie mają szczęścia i dziewczyny zachodzą w ciążę, że co i rusz szukają, czy o co chodzi? Warto aplikować?

Penes
@Mamma mia

Jeśli chcesz zajść w ciążę to warto.

Mamma mia
@Penes

Nie chcę. Chciałabym się zaczepić na dłużej, na stałe może.

@Penes

To sugestia, że każda tak robiła? Czyli warunki nie odstraszają ani nic i dbają nawet o kobiety w ciąży tutaj?

Bronislaw

Ta firma jest po prostu żałosna.W skrócie dużo wymagają, a mało płacą.

Orion

Jak tam u brygadzistki? Wylizała się już z zadrapań które poniosła w starciu z prawcownicą?

@Orion

Podobno jeszcze liże

Ilona
@Orion

Ale to doszlo do jakichś rękoczynów? Jak to się skończyło?

@Ilona

Skończyło się na KSW 44 i podobno już się szykują na KSW 45

@Ilona

Po nowym roku ma ruszyć sprzedaż biletów, a walka jest planowana na 31 lutego.

@Lizak

zabawne. ;p a tak serio to dzieją się takie rzeczy czy wciąż to żarty jakieś? jak kierownictwom na to by zareagowało?

CMYK

Chyba najdziwniejszy zakład w którym dane było mi pracować. Załoga w porządku, chociaż jest kilku "dziwaków". Niestety piętro wyżej jest już inny świat. Zarząd to grupa osób z którymi lepiej nie mieć nic wspólnego (nie będę się wypowiadał bo nie wypada), jedyna miła i kompetentna osoba pracowała tam krótko niestety. Zakład na chwilową zaczepkę, gdyby nie aroganckie podejście szefa i jego głupie momentami pomysły myślę że nie byłoby problemu. Nie polecam.

@CMYK

Aż ciekawa bym była co konkretnie uważasz tutaj za dziwnego. wspominasz o jakiś pomysłach, przytoczysz jakieś skoro takie zaskakujące się zdawały? Mocno wpłynęły na warunki pracy tutaj?

Taurus

Co się dzieje w tej firmie że co, 2 miesiące szukają drukarza? Czyżby co 2 miesiące kupowali nowe KBA? :)

Przemysław
@Taurus

Serio tak często są rekrutacje na to stanowisko? Ty aplikowałeś i czegoś się dowiedziałeś co proponują? Jakby co to pisz.

Szukam pracy w mieście Bydgoszcz na stanowisku Magazynier. Najlepiej na Magazynier. Słyszeliście o jakiejś ciekawej ofercie?

Zapraszamy ???? jest jeden magazynier i potrzebuje wsparcia na 2 zmianie

@Eldorado

A kobiety też zapraszacie?? Bo ja chętna.

@Marta

Masz chęci , możesz spróbować .. kto nie robi nic błędów nie popełnia ????

Potencjalny kandydat
@Eldorado

Cześć, mam pytanie. Czy zarobki podane na stanowisku magazyniera w ogłoszeniu są realne? Z tego co pamietam, to były podane na poziomie chyba 4200 brutto i wzwyż.

@Potencjalny kandydat

Kwestia dogadania i doświadczenia

@Potencjalny kandydat

JASNE> . ale... Najniższa krajowa na reke,reszta pod stołem . Krzysiu tylko patrzy jak uwalic pracownika z wynagrodzenia . za byle co potraca z wyplaty. BHP nie istnieje absolutnie. Nawet jesli pracownik nasle inspekcje ,to wpadaja ze wczesniejszym "ogłoszeniem" wiec firma wysprzatana itp. Robiłem tam nie dawno łacznie z półtora roku ,wiec jesli ktoś napisze że jest inaczej to śmiechem zabije :P :P :P .Sam jestem w trakcie 3 spraw sadowych z tym dziadpolem o "nie płacenie całości wynagrodzenia na konto","bezprawne odciąganie wynagrodzenia" i "moobing".

Michu

Najniższe na rękę.Skoro taką umowę podpisałeś.Dzieki takim jak Ty takie firmy istnieją i mają się dobrze.

Honorata
@Michu

Najniższa ??? Serio? A ktoś się rozmawiał na temat wyższych stawek? Jaka była reakcja?

Neutralna

Może byłoby lepiej, żeby Twój partner przestał pracować w tej fiirmie? Jeśli jest tak źle, to po co tu pracuje? Zastanów się co piszesz. Przestań oczerniać ludzi.

@Neutralna

No ale czyli twierdzisz, że to czyste oszczerstwo i żadnych spraw w sądzie tu nie ma?

Pan Tadeusz

Dzień dobry, chciałbym się dowiedzieć jaki jest powód szukania przez Państwa pracowników na te same stanowiska już od kilku lat? Jestem wstępnie zainteresowany pracą.

@Pan Tadeusz

A jak myślisz ? ????????????????????????

@Pan Tadeusz

Szefostwo do (usunięte przez administratora) wiecznie pretensje (usunięte przez administratora) coś odajesz kasę ! Atmosfera do (usunięte przez administratora) i nie tylko idź tam do pracy to się Sam Pan przekonasz !!!!!

@Pan Tadeusz

Oni non stop się oglaszą bo tam nikt nie chce przyjść do pracy najlepiej to z grupą bo najwięcej kasy na takie osoby dostają a traktują je jak psy !!!!! A jak ktoś przyjdzie do pracy to długo nie popracuje bo szefowi ciągle się coś nie podoba i (usunięte przez administratora) pracownika z pieniędzy !!!!!

@Pan Tadeusz

I dlatego non stop inne stawki zależy od stanowiska co ogłoszenie o pracę dodają to inna stawka żeby ludzie przyszli do pracy !!!!

Szybki
@Mała

A TY się obijasz w pracy, czy jesteś na chorobowym, że tak aktywnie wystawiasz fałszywe opinie?

@Mała

@ Pan Tadeusz . Mała nie wie co pisze dla niej każda praca wydaje się być ciężką bo w jednej dłoni nie może trzymać telefonu i przeglądać internetu ... I pewnie boli ją to że ktoś zwraca jej uwagę .. takie pokolenie młodych nie nauczonych sumienności i chęci do pracy .. IM PO PROSTU SIE WYPLATA ZA CZAS KTÓRY SA W PRACY A NIE ZA PRACE KTORA MAJA WYKONAĆ ☺️

@Eldorado

Oni myślą że wypłata im się należy za bycie w niej a nie za wykonaną pracę ..

Dziwni ludzie ????????????????
@Eldorado

A to Ty pupilki szefa TTTTTTTTTT ????????????????????????????

@Dziwni ludzie ????????????????

Dziwni ludzie ?????.. realnie patrzę na świat i na młodych ludzi co przychodzą do pracy sobie dorobić ...a. Nie zarobić bo rodzice im zapełniają lodówkę ☺️☺️

@Mała

Firma się rozwija i potrzebuje więcej, nowych pracowników. Ogłoszenia będą nadal.

@Mała

Ogłoszenie będą nadal. Firma się rozwija i poszukuję ciągle nowych i więcej pracowników.

@Pan Tadeusz

Firma się rozwija i potrzebuje więcej pracowników. Ogłoszenia będą non stop.

Teresa
@Chudy

Mąż się zastanawia nad pomocnikiem drukarza, duże są zarobki?

Taurus

Witam. Czy może ktoś powiedzieć co się dzieje w tej firmie że rotacja pracowników jest jak w roller coaster.... Co tydzień szukają drukarzy i pomocników..... Czyli każdy kto przychodzi pracuje tydzień i ucieka? To jakiś (usunięte przez administratora) czy co?

Fajna
@Taurus

Właśnie dokładnie tak jest w tej pracy ????????????????????????

Dziwni ludzie ????????????????
@Taurus

Prawie każdy pomocnik drukarza pracuje od tygodnia do miesiąca albo się nie nadaje albo Sam ucieka ????????????????????????????????????????????

@Taurus

Co tydzień jest ogłoszenie na drukarza bo nikt nie przychodzi .. a wiadomo że trzeba odświeżać aby ludzie widzieli że nadal jest potrzebny ... Dodam że jest 4 drukarzy i każdy z nich pracuje już dłuższy czas. Od roku .. do lat 15 ???? pozdrawiam

Michu

Szukają sprzątaczki.Zapomnieli o myciu samochodów

Teresa
@Michu

Nie szukają żadnej sprzątaczki, po co to piszesz, jeszcze ktoś weźmie na serio. Widzę, że samochody Ci nie podpasowały, po prostu. Mają pełno ofert pracy na produkcji, od drukarzy i introligatorów po operatorów sklejarki. Ale nie dla sprzątaczki.

@Teresa

Teresa ale ogłoszenie na sprzątaczke jest.A z samochodami nie zrozumiałaś aluzji. Pan C. "Ciężko" pracował na taką a nie inną opinię dlatego piszę.

@Teresa

Ludzie omijajcie to miejsce szerokim łukiem !!!!!! A Teresa to najgorsze babsko w tym zakładzie pupilek szefa !!!! Zakłamane fałszywe babsko uwaga na Teresę !!!!!!

Interesuje mnie kariera na stanowisku Drukarz. Czy ktoś mógłby opowiedzieć o pracy w tej branży i podzielić się doświadczeniami z zatrudnienia w firmie Drukarnia Color-Print sp.j. Maria Cicherska Patrycja Śliwińska?

Jak masz doświadczenie zapraszamy ???? maszyny Kba 105 , 145

Color-Print

NIE POLECAM najgorszemu wrogowi. Rotacja pracowników mówi sama za siebie niezależnie od stanowiska. Cała prawda w komentarzach co doświadczysz na rozmowie i w pierwszych dniach pracy. Masz szacunek do samego siebie to omijaj szerokim łukiem. Brak jakichkolwiek zasad . (usunięte przez administratora)

Bolo
@Color-Print

Podwójny wyzysk za najniższą krajową .

Mati
@Bolo

To co TY tam robisz, jeśli tak uważasz? Chyba piszesz kłamstwa?

Kaśka
@Color-Print

Jest spora grupa osób, która pracuje ponad 10 lat w tej firmie! Nie pisz kłamstw!

Baldurej
@Color-Print

Zasadą jest codzienny tel wuja do każdego i wypytywanie o każdego. Bo każdy to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Lecz praca w nadgodzinach czy w sobotę za zwykła stawkę godzinowa w kopercie to nie (usunięte przez administratora) Ojjj panie C. Kto i kogo tu kogo (usunięte przez administratora)

...
@Bolo

Na (usunięte przez administratora) się podajesz kim nie jesteś

Kamila
@Color-Print

A czego można doświadczyć na rozmowie? ;-) Opiszesz jak wyglądała Twoja rekrutacja w firmie? Jak wyglądały też pierwsze dni pracy?

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Drukarnia Color-Print sp.j. Maria Cicherska Patrycja Śliwińska. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Praca.gov.pl, ostatnie dodali 13 kwietnia.

Prime Minister

Nie polecam. Wredni ludzie.

Kacha
@Prime Minister

Ja polecam, mam dobrą pensję pracuję jako operator maszyny, z Szefem można się dogadać. W firmie zwiększają zatrudnienie , moce przerobowe.

Ja też polecam

Kamila
@Kacha

Czy aplikując na takie stanowisko w Color-Princie miałaś już jakieś doświadczenie w tym temacie? Czy może bez niego można się dostać i liczyć na przyuczenie? Jaka stawka obowiązuje na starcie i czy po czasie doczekałaś się jakiejś podwyżki? :)

Zostaw merytoryczną opinię o Drukarnia Color-Print sp.j. Maria Cicherska Patrycja Śliwińska - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Drukarnia Color-Print sp.j. Maria Cicherska Patrycja Śliwińska?

Zobacz opinie na temat firmy Drukarnia Color-Print sp.j. Maria Cicherska Patrycja Śliwińska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drukarnia Color-Print sp.j. Maria Cicherska Patrycja Śliwińska?

Drukarnia Color-Print sp.j. Maria Cicherska Patrycja Śliwińska
  • S.J.Rolbieskiego 9