Opinie o Drukarnia Color-Print sp.j. Maria Cicherska Patrycja Śliwińska w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Drukarnia Color-Print sp.j. Maria Cicherska Patrycja Śliwińska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Drukarnia Color-Print sp.j. Maria Cicherska Patrycja Śliwińska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drukarnia Color-Print sp.j. Maria Cicherska Patrycja Śliwińska w Bydgoszcz

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Drukarnia Color-Print sp.j. Maria Cicherska Patrycja Śliwińska. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Praca.gov.pl, ostatnie dodali 13 kwietnia.

Prime Minister

Nie polecam. Wredni ludzie.

Kacha
@Prime Minister

Ja polecam, mam dobrą pensję pracuję jako operator maszyny, z Szefem można się dogadać. W firmie zwiększają zatrudnienie , moce przerobowe.

Ja też polecam

Kamila
@Kacha

Czy aplikując na takie stanowisko w Color-Princie miałaś już jakieś doświadczenie w tym temacie? Czy może bez niego można się dostać i liczyć na przyuczenie? Jaka stawka obowiązuje na starcie i czy po czasie doczekałaś się jakiejś podwyżki? :)

Dzień dobry. Co nie tak jest ze stanowiskiem magazyniera ze ponownie wisi ogłoszenie?

Brunetka

Halo! U nas żaden "Rudy nie pracuje" Pomyliłeś firmę.

Siwy
@Brunetka

Faktycznie, "Rudy nie pracuje, tylko się (usunięte przez administratora)

Marian

Witam. Jakie opinie macie o tej firmie? Proszę o jak najwiecej szczegółow, bo szukają na brygadzistę i pracownika magazynu. Proszę o i formacje

@Marian

Ja mam pozytywną opinię odnośnie pracy w drukarni Color-Print Bydgoszcz.

Szybki
@Marian

Ok. Mam wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji.

@Marian

Pracuję już kilka lat, pensja ok, ludzie w porządku

Dziwni ludzie ????????????????
@pracownik

Zgadzam się z Panią w 100 % ????????????????????????????

@Marian

Jest ok, praca jak każda inna

Kamila
@Szybki

Czyli rozumiem, że wysokość wynagrodzenia na start w Color-Print jest zależna od posiadanych umiejętności oraz wiedzy? :) Czy mogłabym poznać chociaż widełki kwoty netto, na którą można liczyć mając już jakieś doświadczenie?

Kaska
@Kamila

Proszę sprawdzić ogłoszenia na konkretne stanowiska na OLX tam wszystko jest napisane. Pozdrawiam

Donnie Brasco

Dziwna firma, dziwni ludzie, brak taktu ze strony Pani "kadrowej". Czuć w tej firmie jakąś chorą atmosferę. Niestety Państwo od kadr po samą "górę" są niesłowni, zakłamani na każdym kroku, dlatego potencjalny kandydacie bierz wszystko na dystans, to co do Ciebie mówią. Praca raczej dla ludzi o podobnych cechach, lub zdesperowanych na góra kilka miesięcy. Drukarnię Color-Print, można zaliczyć do takich dziadostw jak Telefonika Kable, czy też Stomil. Niepoważni ludzie, z brakiem szacunku do człowieka. Bądźcie dobrymi ludźmi, a firma urośnie...

Max Verstappen
@Donnie Brasco

Jak Ci było źle, to zostań influencerką ????

Ktoś
@Donnie Brasco

Bo wiesz w pracy to się pracuje ...

Helena Majdaniec
@Ktoś

Argumentum ad personam. Szanowny "Ktosiu", zabłysnąłeś / zabłysnęłaś.., po prostu imponujesz mi tą błyskotliwością. Boli dzieciaczku mentalny prawda, co nie? :)

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Drukarnia Color-Print sp.j. Maria Cicherska Patrycja Śliwińska. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Praca pon/piątek do sklepu przy przystanku KOROTYŃSKIEGO 04?
Dziwni ludzie ????????????????

Parodia zakładu a Sam właściciel nic dodać nic ująć z chytrości by zrzarł najlepiej ...... A dalej nie dokończę ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Lech

Czy jako operator sztancy dostanę coś więcej niż najniższa?

@Lech

Jasne, operatorzy maszyn mają dużo więcej niż najniższa

Niezła firma, pensja zawsze na czas, spoko ludzie

Matylda

@Color-Print a to co działo się i na rozmowie i w pierwszym dniu?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Drukarnia Color-Print sp.j. Maria Cicherska Patrycja Śliwińska?

Wuja

Atmosfera do bani. Każdy to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Ciekawy

Witam, interesuje mnie oferta pracy technologi planista. Nie dawno był nabór na to stanowisko. Czy to dodatkowy etat czy poprzedni się zwolnił? Proszę o opnie o tym stanowisku. Pozdrawiam

@fajna@

Praca na intoligatorni jeśli ktoś chce iść do pracy na tym stanowisku to kłamią kłamią w jeszcze raz kłamią ciężka praca dźwiganie kartonów papieru itd itp nie prawda jak jest napisane w ogłoszeniu za najniższą Krajowa ewentualnie dadzą Ci premie w wysokości 20 zł zeru szacunku do ludzi wykorzystywanie osób z grupą do cna zero organizacji !!!!

Kino jak .....

Spierdzielisz robotę, nie przyjdziesz w sobotę robić za groszę w takim razie masz nad sobą znaczek LIPY! Elo ????????????

Pieronek

Uważajcie na stwardniałe szmaty !

Zenon
@Pieronek

Balaton ????

Ogłoszenie na Pracownik Produkcji do Drukarnia Color-Print sp.j. Maria Cicherska Patrycja Śliwińska pojawiało się w Gratka.pl, czy ktoś ma jakieś informacje na ten temat?

Maniek

Zasuwasz jak beduin , zero organizacji , śmieszne stawki, nadgodziny w kopercie bez dodatkow itp, zero BHP, sknocisz coś ? - szef ci w wypłaty potrąca badż odrabiasz

Zenon
@Maniek

No mi właśnie potrącił czas spadać z tego obozu...

A o co chodzi z tym problemem z komunikacja ?

Jak wygląda podstawa w Drukarnia Color-Print sp.j. Maria Cicherska Patrycja Śliwińska?

michu

podstawa wyglada bardzo "licho".

Czy zdarzają się nadgodziny w Drukarnia Color-Print sp.j. Maria Cicherska Patrycja Śliwińska?

Keeper

Na dziale druku oczywiście w dodatku nie spytają czy możesz zostać, musisz koniec tematy. Inaczej idziesz na rozmowę do kadr ????????????????

Dokąd Nocą Tupta jeż

Parodia Firmy ????

Obywatel

Nic lepiej jak było ,, nawet bym napisał że z dnia na dzień coraz gorzej . Ale każdy może spróbować swoich sił bywali tacy co wytrzymali po 3 godziny ahah lecz są też tacy co pracują kilka lat i atmosferę mają w (usunięte przez administratora)

tommy

Zero szacunku dla ludzi. - sprzątaczka która dostaje najniższe wynagrodzenie myje prezestwu drogie samochody nawet na mrozie - pracownicy produkcji koszą trawnik wokół firmy albo załatwiają prywatne sprawy właścicieli tego folwarku - kierowcy są zmuszani do przewozu przeładowanym oraz zdezelowanym autem dostawczym ponad 2T towaru! - pracownik który choruje "okrada firmę" - zero BHP - totalny chaos organizacyjny - nie mają nawet kierownika produkcji bo nikt nie chce zarządzać tym bałaganem - archiwizują porysowane i pogięte płyty poligraficzne, a następnie straszą karami pomocników drukarzy za "niedomycie" O prezesowej nie wspomnę bo szkoda słów. UNIKAJCIE TEGO MIEJSCA SZEROKIM ŁUKIEM.

Zostaw merytoryczną opinię o Drukarnia Color-Print sp.j. Maria Cicherska Patrycja Śliwińska - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Drukarnia Color-Print sp.j. Maria Cicherska Patrycja Śliwińska?

Zobacz opinie na temat firmy Drukarnia Color-Print sp.j. Maria Cicherska Patrycja Śliwińska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drukarnia Color-Print sp.j. Maria Cicherska Patrycja Śliwińska?

Drukarnia Color-Print sp.j. Maria Cicherska Patrycja Śliwińska
  • S.J.Rolbieskiego 9