Opinie o Hanplast w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Hanplast. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Hanplast o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hanplast w Bydgoszcz

Ann

Ludzie! Tak bardzo ubolewam nad stanem waszych umysłów, a raczej ich brakiem! Od dawna wiadome, że hp to zgraja idiotow i marginesow społecznych w 90%. Czepiacie się dziewczyny na forum bo w rzeczywistości jesteście nikim i tylko tutaj możecie się dowartościować pieprzone tchórze. Waszym jedyną pożywką są plotki które chłoniecie jak gąbka wodę, dodajcie swoje zepsute 3 grosze i wypuszczacie je dalej bo nic innego w życiu wam lepiej nie wychodzi. Topcie się dalej w tym bagnie patologii. Gwarantuje, że karma wróci i tylko wytkniecie nos zza tego zakładu to ludzie was zjedzą, bo z daleka widać czym pachniecie. Tak bardzo chciałabym zobaczyć jak wyrażacie swoje domysły i opinie na realnym forum- byłaby komedia jak się patrzy, bo język utknąłby wam w dupskach. Dla was już nie ma ratunku. A dziewczynom które są tu mieszane z błotem życzę znalezienia pracy gdzie indziej, niż w gnieździe tych pasożytów. Pozdrawiam kumatych????

Dominika

Jak widać - na forum nadal pojawiają się komentarze, które są zainteresowane pierwotnym tematem wątku, czyli warunkami pracy i zatrudnienia w Hanplast. Jak już zostało to napisane - najlepiej kwestie i niesnaski osobiste wyjaśniać bezpośrednio z daną osobą. Tutaj natomiast warto skupić się na głównym temacie. Czy ktoś może opowiedzieć więc, jak ocenia firmę jako pracodawcę?

Polsko
@Dominika

pracodawca bez szału 4brygady brak na nic czasu same j.e.b,a,n.e ukraince a bedzie ich jescze wiecej jak chcesz czuc sie jak na banicji zapraszam do handpalast ukraince turcy litwini japonki Ormianie

dla polakow
@Polsko

Ukraińcy są lepiej od Nas traktowani!! Dosłownie!! A o swoje musisz się prosić - dajesz z siebie wszystko, na maxa i tak najważniejsze żeby zgadzało się tylko w papierach a ciebie mają gdzieś..

@dla polakow

To prawda, wszędzie tylko rozmowy po ukrainsku, awansują ukraince, śmieją się z nas, czujemy się nieswojo, noszą głowy wysoko. Ukrainka jak nie daje rady dostaje pomoc, my musimy dać radę zwłaszcza że na hali ponad 35st,nikt nie zapyta czy potrzebujesz pomocy, premie zabierają za byle co aby zabrać tylko, pewnie im dokładają żeby nie uciekli powoli mamy dosyć, ludzie uciekają bo nikt nie czuje się doceniony, jesteśmy w swoim kraju a czujemy się jakbyśmy byli u nich, na ich warunkach. Dość już tego!!!

FalStart

Powiedźcie mi ludziska czy jest taka możliwość zatrudnienia sie ponownie do HP po upływie jakiegoś określonego czasu?

BBB
@FalStart

Oczywiscie, bez problemu

BUC

Jak to jest z tymi nadgodzinami ? Dają ciągle w umowach o dzieło ? Jakie nazwy innych firm na papierze od których dostajecie przelewy ?

Dominika

Przypominam, że na forum gowork.pl obowiązuje regulamin, który jasno wskazuje zasady jego funkcjonowania. Należy więc umieszczać na forum tylko te wpisy, które nie naruszają godności innych osób. Wszystkie opnie na temat pracy są ważne - jednak trzeba pamiętać o szacunku wobec innych osób. Możecie napisać coś na temat możliwości rekrutacyjnych do Hanplast?

nowypracownik

A to ciekawe co piszesz, bo na rozmowie kwalifikacyjnej powiedziano mi że po roku stawka wzrasta do 15zł/h a Ty po 2 latach miałeś cały czas taką samą? :D No i powiedziano że co miesiąc przyznawane są premie które bardzo ciężko nie dostać. No nic spróbować trzeba, na szczęście przez pierwszy miesiąc umowy podpisywane są raz na tydzień więc można łatwo zrezygnować.

XxX
@nowypracownik

Jak może Pani szkolaca informować ze nie ciezko jest dostac premie jak ona nie ma o tym zielonego pojęcia. Prawda jest taka ze milion sposobów znajdą na to aby Ci ja tylko zabrac. Gadanie tam jest jedno a rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej.

Dominika

Przypominam, że forum gowork służy do wymiany sprawdzonych informacji o pracodawcy. Funkcjonuje na nim regulamin, który jasno wskazuje, że nie można obrażać innych osób, a wszystkie obraźliwe opinie mogą częściowo lub w całości z niego być skasowane. Merytoryczna rozmowa o warunkach zatrudnienia ma pomóc w podejmowaniu decyzji zawodowych, więc może wróćmy do głównego tematu na wątku. Czy ktoś może opowiedzieć, jak aktualnie przedstawiają się warunki zatrudnienia w Hanplast?

Dominika

Upominam, że na forum nie powinno się obrażać innych ani publicznie wytykać im błędów popełnianych w pracy. Forum służy wymianie informacji na temat warunków pracy w Hanplascie. Czy moglibyście zatem odnieść się do nowych ofert pracy i napisać na jakie premie może liczyć automatyk? To będą bardziej przydatne informacje dla innych.

Sitarkowy
@Dominika

ja pracuje i widze co sie dzieje niby premia 300zl a jej nie widac marne wyplaty okolo 2200 za tydzien roboty w kazdy weekend praktycznie w pracy.ja juz na oku mam inna prace ,nie dlugo trzeba rzucic wypowiedzenie i nara.. niech finansuja cala cpalnie .kiedy to sie skonczy?jak nie jeden wyleci za dragi to przychodza nowi i tak w kolko..tak mowia ze Sitarek sie za to bierze (usunięte przez administratora) prawda..tam wszyscy sa nacpani nawet operatorzy.niech sie przypatrzy na nockach..ale Pan Sitrek nic nie widzi

Xxxx

Dietetyk ???????????? J.angielski- podstawowy J.niemiecki - dobry ???????????????? Przecież ty nawet dobrze po polsku nie umiesz się wysławiać Nie shlebiaj sobie...... Lepiej weź się do pracy i nie pij

Ciekawa

Praca w hanplascie : da się przeżyć od wypłaty do wypłaty ?

Packman
@Ciekawa

Da się! Jak będziesz tyrać po 12h to i na wycieczkę do Biskupin zarobisz ????

Księgowe z D.u.p.y.
@Ciekawa

Jeśli już Ci wypłacą, to tak. Ale norma, że nie dość że z opóźnieniem, to często niepełne kwoty : wypłata w ratach to norma i tylko wtedy kiedy sama zorientujesz się, że 1000zł na miesiac pracy to troche malo i brakuje paru stowek. Uwielbiane slowo w Hanplascie - korekta. Czyli łaskawe wypłacenie Ci twoich pieniedzy dopiero po tym jak zaczynasz straszyc pipem.

Ciekawa
@Księgowe z D.u.p.y.

Firma nie wypłaca czy agencje ?

Zmieniajace to chyba same marki karmiace albo z orzeczeniami, bo jak przepracuja 7h na 8hzmiany to duzo. Ze stolowki wychodza po godzinie z hali schodza godzinę prZed koncem. I tak w kaDej brygadzie

Joasia

Wstyd Polacy! Zamiast trzymać razem to się nawzajem osmieszacie, oczerniacie a te ruski się z was śmieją, nie lepiej trzymać razem i pokazać się z lepszej strony? Tej plagi coraz więcej, nierobow, wy naginacie na ich premie a oni się z was śmieją, wstyd!

Abc
@Joasia

Niejeden Ukrainiec pracuje lepiej niż Polak. Przecież naszym to się należy kasa za darmo. A to jak się ludzie zachowują na tym forum świadczy tylko o nas niestety. Polak polakowi wilkiem.

Joasia
@Joasia

Bo polacy sa lepsi, na kazdym kroku kierownicy to podkreslaja. Maszyna na 1 osobe - 2 ukrainki, bo jedna nie daje rady, ale polki 0.25 bo sa tak wspaniale, ze nie jedna a cztery maszyny obskoczy. Ukrainka nie potrafi miotl obsluzyc - polka posprzata za nia. Nie widziałem bardziej leniwych i falszywych ludzi niz ukraincy

@Joasia

A ty na nich nie robisz ??? Teraz mam się wstydzić ze jestem polakiem ??? .

Rjsko

Oni maja te same stawki. A wychodza nawet lepiej, bo dodatkowo agencja daje na pokoj. Oni tylko robia z siebie takie ofiary.

@Rjsko

No właśnie

Paletowy nowy

Kogo?

Paszkomania

Depczy - on to trzyma na legalu jakiegos dilera, ktory u niego nacpany pobil paletowego, a jak wczesniejs robil u paszka to ponoc wylecial za napasc na operatorke. Nie wazne ile pijesz i cpasz. Wazne kogo znasz.

Lena

Po co te żale. Jak Wam tak tam źle to jest bardzo dużo pracy w innych podmiotach gospodarczych za bardzo dobre pieniądze. Zamiast tutaj pisać głupoty to poszperajcie w nowych ofertach pracy. Ogarnijcie się . Albo pracujcie albo sio do nowej pracy.

blondi
@Lena

zobacz ile ludzi odchodzi ..firma prosi sie zeby ludzie na nadgodziny przychodzili..paletowych brak.. nie dziwie sie jak z(usunięte przez administratora)jak roboty tak samo operatorzy.. polowe ludzi tam nie ma nie (usunięte przez administratora)sie..dzieje sie zle i bedzie gorzej.. firma kombinuje jak moze potem sa skutki

Dominik Giza

a gdzie nasze W>A?? zawsze sie dostawalo po 2200 wyplaty a teraz ledwo 1900 co tu jest grane?o co chodzi?

niezadowolona

teraz ludzie beda uciekac z tej firmy .przekrety robia i ludzie po sadach chodza:)nawet na wyplaty kasy nie maja..a ludzie musza po zaplacac pewne rzeczy

XxX
@niezadowolona

Zle sie zaczyna dziać ojjj zle sie.... Czyżby firma zaczęła podupadac?

Dominik Gizaaa

masakra..dzis 13 i nie ma wyplaty bi jakas firma niby im nie zaplacila ..z czego mamy zyc teraz?? zal pl

Była, Ale Zaglądająca

Tunelu co wylot we Lwowie Mógł świeży dać napływ w Bydgowie Nie znajdziesz na Kresach Bo bez GPS-a Przebiły się ... w Pacanowie.

Kamyk

Hanplast to (usunięte przez administratora) Dzisiaj czekałam na przelew do godziny 18 po 18 dostałam wypłatę nie dość że nie mają to z innej firmy niż ta z którą podpisywalam umowę to jest jakaś masakra !! (usunięte przez administratora) nic więcej!

Abc
@Kamyk

Ciesz się bo niektórzy nie dostali dostali wcale.

@Kamyk

Ja też mam z niby innej firmy. To teraz jeszcze czekamy na wypłatę z firmy z którą popisaliśmy umowę. Tamto uznajmy za za zaległe karpiowe z paru lat

Xxx

Do kogo po odsetki za brak terminowości ? Co tam się odpier.... ?

Zostaw merytoryczną opinię o Hanplast - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Hanplast?

Zobacz opinie na temat firmy Hanplast tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hanplast?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 6 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hanplast?

Kandydaci do pracy w Hanplast napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hanplast
2.8/5 Na podstawie 524 ocen.
  • Władysława Paciorkiewicza 3
    85-862 Bydgoszcz