Opinie o Hanplast w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Hanplast. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Hanplast o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hanplast w Bydgoszcz

Ukrainiec

Pierwszą umowę zawierasz jeśli się nie mylę na 2 tygodnie, a później raz na miesiąc. Najlepsza agencja przez którą można tędy się zatrudnić, to oczywiście Refinanse - teraz nazywa się Confinans. Powodzenia...

@Ukrainiec

Bardzo ci dziękuje i pozdrawiam

I na jak długi okres jest zawierana pierwsza umowa i kolejna?

Przez jaką agencje pracy można się u Was zatrudnić?

Cieniu

A która tak daje?jestem chętny!!!

Napaleniec
@Cieniu

Dajcie namiary. Chociaż imię.

Gil

Czy ona jest zmieniająca na przerwy?

Nieeee

Ukrainka, 30 lat, tatuażE na ręce jeden i drugi na nodze

Ona 1356

A to Polka ?

Wróbel
@Ona 1356

U Sitarka na zmianie to się dzieje

Tak

Ma 2 tatuaże, na ręce i nodze.

Jacy ludzie pracują na produkcji?

@Nowy

Całkiem normalni ludzie, jeśli o to chodzi. Oczywiście czasami zdarzają się jakieś nawiasem mówiąc "negocjacje" nie zgodnych z sobą, ale to raczej wyjątek niż reguła. Powodzenia...

Jaka plota? Nikt was tutaj nie chce jeszcze tego nie zauważyliście?!

Kulawy z wuwer

Tak, ma rację, korzystalim z niej

Beduin

Jest z 4 brygady jutro będzie na nocce

Hanplastowy

To Pomyłka daje taki gościu Ukraińska ciota i co jest chętny?

Skrrrt

Witam, chciałabym zapytać jak wygląda praca na produkcji? Jacy ludzie? Jaka płaca przez Agencje? :-)

kandydat

17 zł jest to minimalna na umowie zlecenie, a nie umowie o pracę. Czy w hanplaście można pracować na umowie zlecenie za niższą stawkę?

Gargamel

A czego się boicie? Czyżby pisali ci co korzystali!?

Józef

Zboczency która daje choroby chcecie idiotyczne??!!

Antyukraina

Moze ktoś zrobić coś z tą Ukraina najlepiej połapać ich wszystkich i wsadzić w kontener i wysłać do swojego kraju :)

Ukrainiec

To co teraz napiszę, nie dotyczy zwykłych pracowników, raczej przewodniczących oraz prezesa tego zakładu, mam nadzieję, że oni czasami też tędy wpadają, żeby zobaczyć co ludzie tutaj obgadują. Nurtuję mnie jedno pytanie. Po co zatrudniać cały czas nowych ludzi, opłacając im cały tydzień szkolenia i tak non stop. Może poprawnie by było po prostu podnieść wynagrodzenie stałym pracownikom, żeby oni nie odchodzili z tej pracy. Zakład za równo by zaoszczędził na jakości produkcji, jak i pieniądzach. Nie czekam na odpowiedź, ale mam nadzieję, że niebawem w tym kierunku coś się zmieni..

Ukrainiec

Takie wrażenie, że tutaj niektórzy mieli problemy z frekwencją w podstawówce, urządzając sobie wagary z języka polskiego. Jeszcze raz powtarzam, prawo jest prawem, nie zależnie od tego, czy to Ukraina, czy to Polska. Osoba, która celowo naraża inną osobę na HIV ulega pozbawieniu wolności do 3 lat.(usunięte przez administratora)

HIV

Podobno 2 przypadki zarażenia są już we firmie

Ciekawy
@HIV

Która dziewczyna zaraża?

O

Ukraińcu nie podoba się to proponuję wrócić do swojego kraju

marta 27

A ci pracownicy lakiernii ,nic nierobią , Co chwila chodzą palić a wszczególności Brygadziści a zanim sz. p (usunięte przez administratora)

Nn
@marta 27

Ty cembale prądowy nie robią pisze się osobno, popracuj nad pisownią, ale ciekawe co Ty robisz, że wszystko widzisz. Weź się do pracy, bo za to Ci płacą. Powodzenia

Hanplastowy

Jedna Ukrainka to podobno kiedyś pracowała ciężko a wiecie gdzie? Otóż stała na drodze do Solca i pracowała zbierała tylko grzybki w lesie hi hi teraz pracuje 2lata w hanplast

Mały
@Hanplastowy

A jakiś kierownik jest z Solca?

Sleserrowaa :)
@Hanplastowy

No ja się domyślam która to. To właśnie przed nią chronić muszę mojego meżusia, bo jakby mogła to by wyskoczyła do łóżka. Trzeba zapobiegać takim sytuacją.. chronicie kobitki swoich chłopów bo różnie może się to zakończyć.. pozdrawiam wszystkich :*

@Sleserrowaa :)

Opisz ją, żeby wiedzieć na kogo uważać. Pozdrawiam.

Wtryska
@Mały

Ty się odczep od niego, to najlepsa zmiana mozna z ustawkami Bartkiem i Putinem dogadac aby maszyny nie uruchomili

Norek

Teraz chłopaki mają do myślenia który ma HIV. A jeszcze nie wiadomo ile tych Ukrainek ma HIV?

Zostaw merytoryczną opinię o Hanplast - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Hanplast?

Zobacz opinie na temat firmy Hanplast tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hanplast?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 6 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hanplast?

Kandydaci do pracy w Hanplast napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hanplast
2.8/5 Na podstawie 523 ocen.
  • Władysława Paciorkiewicza 3
    85-862 Bydgoszcz