Opinie o Hanplast w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Hanplast. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Hanplast o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hanplast w Bydgoszcz

Maruciak777

Hej chciałbym starać się o pracę na stanowisku Freezer Cnc. Jaka jest płaca w tej firmie na tym stanowisku

Stary
@Maruciak777

Dobre. 2700 masz pewne mysle.

Kulawy z wuwera
@Stary

Co się dzieje, że nie ma ludzi do pracy. Czyżby tu słabo płacili?

Jacek 84
@Kulawy z wuwera

Tak słabo place i (usunięte przez administratora)system pracy dodatki to kpina

Damian

Najlepszy zakład w Polsce najlepiej placa najlepsza kadra kierownicza szacunek dla pracowników socjal odzież ochronna zabezpieczenie przed pijanym nacpanymi

Były pracownik 1 brygady.Do"z"

Czas nadszedł. Typku Z (awisza). Misja 1 - znajdź inną pracę w ciągu miesiąca bez udziału Mamy. Że do tej pory robi Ci kanapki do pracy wiemy... Nie mieszaj jej w honorowe zadanie poza piciem piany dzień w dzień. Mordo Mateuszowi B. Czas ogarnąć się

Xyz
@Były pracownik 1 brygady.Do"z"

Czemu miałby zmieniać pracę? Kim Ty jesteś żeby mu misje wyznaczać? Mamy mu zazdrościsz? Temat rzeczywiście koniecznie nadaje się do poruszania na forum. Może odważniej byłoby w twarz? No tak, ludziom którzy tu głupoty wpisują odwagi brakuje. Niech się lepiej każdy swoim życiem zajmie, świat będzie piękniejszy.

Jan Nowak 83

Dlaczego płacą 15pl brutto a nie 17pl jak państwo nakazuje. Każdy księgowy powie i prawnik że dodatki się nie wlicza do stawki godzinowej która na dzień dzisiejszy wynosi 17pl brutto.

Gabi

Mam pytanie czy można palić tam marihuanę? Bo słyszałam że można.

Kandydatka

Proszę o opinie na temat pracy w biurze w firmie, warto?

Buła
@Kandydatka

Swietna atmosfera. Polecam! Szczegolnie jak zmienisz pracę.

Umiejący Do błędu się przyznać

Tylko nie pierwsza brygada. Personalne zgliszcza po Pani która za pewne swojego życia w ryzach utrzymać nie potrafi. A co dopiero brygadę. Prawdziwych pracowników już dawno nie ma lub sami odchodzą. Zostały tylko Gagadki i Typki typu Zawiszak śmieszny gość Polecam ambitnemu pracownikowi który chce się wgryźć i przejąć pałeczkę wyciągnąć z dna.

H_plastuś
@Umiejący Do błędu się przyznać

Pracownicy odchodzą, bo nikt ich nie szanuje. Warunki pracy tragiczne, po 2, 3 maszyny. Detale spieprzone, niedolane, pęcherze.

@H_plastuś

2,3 maszyny? codziennie mam pięć tu gdzie robię teraz.. składam CV do HP

niktWielki
@H_plastuś

detale spieprzone bo tworzywo gówniane. Do tego maszyny. Brak czasu na przeglądy itp.

Andrej
@niktWielki

Tworzywo pierwszy sort, przemiły, odpady, rąbią kontrahentów na wszystkim.

Typek typu Zawisza

H_plastuś

To składaj na pewno Cie przyjmą. Szukają takich.

Vvvv
@Umiejący Do błędu się przyznać

Jak to Pani??? W pierwszej brygadzie jest kierownik a nie kierowniczka....????

Umiejący
@Typek typu Zawisza

Czy mi się zdaje czy znów się zblazniles. Mijamy się praktycznie co dziennie z tym że nie zobaczysz kim jestem bo po mieście pomykasz tylko z głową w dół a jak już patrzysz na wprost widzisz świat przez butelkę. I nie rzucaj słów na wiatr. Nikt na z-etce nawet Ciebie nie zna. Jesteś w rzeczywistości jak ten text Jak jesteś osobą o której myślę (usunięte przez administratora) cię w powietrze, skoro umiesz się przyznać do błędu będziesz też za nie płacił. {{{Płacą twoi rodzice i znajomi za znajomość z Tobą. I pisz tak by admin nie usuwał twoich info lub przyjdź z mama

Stare czasy

Że względu na zaistniałą sytuację na świecie jak i w naszym kraju. Apeluje do osób, które są trochę podupadły na zdrowiu i są lekko niedysponowane, aby poszły na chorobowe. Nie macie przyzwolenia zarażać innych. Patrzcie co się dzieje na świecie. Nie lekceważcie tego! Apel również kieruję do tych pań, które fiurgaly sobie za granicą. Nie bądźcie już bardziej głupie niż jesteście. Latać po świecie gdy żniwo zbiera coronavirus. A i jeszcze jedno poproszę kwitek na emeil. A jak już robicie sobie kwarantannę to na fajkę też sobie zróbcie. Życzę zdrówka dla wszystkich

Septyk
@Stare czasy

Napiszcie, gdzie jest płyn do dezynfekcji rąk?

@Septyk

Płyn znajduje się u kierowników,jeżeli uznasz, że potrzebujesz dezynfekcji rąk to napewno Ci go udostępni. W toaletach znajdziesz również mydło, które jest skuteczne. Polecam tylko ciepłą wodę, nie zimną:-) Rekawiczek również jest nadmiar. Informacje są na każdych drzwiach. POPROS CZYTAJ DOSTANIESZ Osobiście cieszę się, że mierzą nam temperaturę. Mam nadzieję, że również słusznie zawrócą innych do domu. Szanujmy własne zdrowie i obce też.

Arvzi

Co za brednie, nam daja po 1 rekawiczce na tydzien

@Arvzi

Jedna gumowa niebieska rękawiczka na tydzień. Dobre:-) PS Jak powiesz, że chce dwie to napewno nikt Tobie nie odmówi :-)

Arvzio
@Septyk

Koronowirus nadal szaleje, płynu brak, dezynfekcję nikt już nie robi ...

@Arvzio

Covid nie ma sobie równych, co niektorym wypalił mózg. Zadam Tobie pytanie forumowiczu bez płynu dezynfekujacegoo. To co robisz w pracy? Zostań w domu i kop bunkier:-)Aaa polecam również rowniez różaniec i pampersa. bo wirus nie śpi i Cię zje:-)

możliwe ze nowy pracownik

Jaki procent jest kobiet i mężczyzn pracujących tam? Wiecej kobiet czy mężczyzn? Jak atmosfera? praca czysta? halasliwa?

Dyspenser

Drodzy Państwo, Uwielbiam przychodzi do roboty. Codziennie coś nowego. Przykłady: - sraka w dyspenserze - sraka na klapie od kibla - najebka krzesłami przy maszynie - ożenione szafki w szatni - bezczelne leaderki, które maja siano w glowie, nic nie robią i leżą jak żaby na liściu - potrzebne są tam, jak sanki w maju.

!!!

Co to za wpis?

@Dyspenser

Ty lepiej nauczy się pisać. Czytaj:Ty lepiej naucz się pisać. Jak Tobie literki uciekają to i na braki jesteś ślepy. Taka liderka powinna Cię pałować codziennie:-)

@Stare czasy

To się nazywa mobbing, widze firma działa jak dawniej, wszystko wraca do normy.

XXX
@Stare czasy

Ty naprawdę pouczasz kogoś jak pisać? Zaiste interesujący plot twist.

???
@Dyspenser

Jeśli usażasz że są takie beszczelne to zgłoś swoją kandydaturę. W I brygadzie liderki są bardzo pomocne i miłe.

Czy zdarzają się nadgodziny w Hanplast?

Tak

Kris

Tak, bezplatne.

@Kris

A czy możesz uzasadnić jakimiś dowodami swoją wypowiedź. Dlaczego kłamiesz na forum. Każdy pracownik za nadgodziny dostaje pieniądze. Nie bądź hipokrytą

@Stare czasy

Są przecież urzędy jak między innymi IP, US,ZUS, Sąd Pracy..........

Praca

A co już Ukraińców nie macie, że Polaków szukacie do pracy? Rzenada.

@Praca

A czy kiedykolwiek był podział w ogłoszeniach?

Wózkowy

Co jest grane szukają wózkowego od roku przez agencję pracy i nie mogą znaleźć? Co jest?(usunięte przez administratora)

@Wózkowy

Masz racje i jest. Więc odradzam. Myśle, że jest pracy sporo i nie trzeba tam już pracować.

Stare czasy.

Kto się ukrywa pod psełdonimem ,, STARE CZASY ''?

@Stare czasy.

Ja :-) Czy masz jakieś pytania do mnie?

Ja, czyli kto?

@Stare czasy.

Stare czasy to okres gdy funkcjonował jeszcze Formet. Tak to rozumiem. Może się mylę, ale to co Tusk i jego banda zrobili to był rozbój w biały dzień!

@Marek

Witam. To napewno były dobre czasy, które już niestety nie wrócą niestety. Pozdrawiam.

@?

Wszędzie, gdzie się pojawię wzudzam zainteresowanie. To miłe. Nie wiem co to jest ten cały formet, czy jak wy to tam nazywacie. Nie rozumiem dlaczego moje wpisy tak Was bolą. Przecież nie kazdy ma zle zdanie o tej firmie. Ja ja bardzo lubię. A już jakąś przeszłość na produkcji posiadam. Tylko porównuję, że jest mi tutaj dobrze i cenie sobie pracę w hp. Pamiętajcie jedno praca na produkcji nie jest dla leniwych stękaczy. Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych

@Stare czasy

Wymyśl proszę swój login, a nie się podszywasz pod mój..

Stare czasy.

Na dzień dzisiejszy forumowicze udowadniają mi, że jestem Pan kierownik.(mile to jest) A tak poza tym to stare czasy był tylko moim loginem a potem ktoś, nie potrafił docenić własnej twórczości i zrobił "kopiuj wklej" niczym Doda w tej piosence coś tam o kopiuj. Śpiewać wam nie bede:-)

Jaka jest historia tej firmy i jej powiązanie z nieistniejącym już Formetem?

Gruby
@Marek

Powiązanie jest duże. Z tego co wiem założyciele HP pracowali w formecie. Nie pamiętam na jakich stanowiskach.

@Gruby

Formet został zlikwidowany przez Bieleckiego i jego bandę.Wcześniej jeszcze obawiał się tego Wiese, którego komuna pozbawiła stanowiska w okresie stanu wojennego.Czy znasz nazwiska założycieli HP?

@Gruby

Likwidacji Formetu dokonał niejaki Budzanowski ówczesny minister skarbu w rządzie Tuska na podstawie zafałszowanych sprawozdań finansowych spółki. Sam Tusk po dokonaniu likwidacji Formetu odwołał Budzanowskiego ze stanowiska dla zatarcia śladów .Obawiam się, że obecnie może dojść do podobnej sytuacji w HP, tym bardziej, że w obecnym rządzie PiS żona Budzanowskiego piastuje wysokie stanowisko.

Czytaj ze zrozumieniem! Pytanie było o powiązania kierownictwa HP z Formetem i „Gruby” jasno napisał, że powiązania są bezpośrednie, bo założyciele „prywatnego” HP wywodzą się z państwowego Formetu. Jak podacie ich nazwiska, to być może opowiem wam o ich drodze do sukcesu. Chyba, że boicie się konsekwencji, rozszyfrowania waszych ksywek i dyscyplinarnego zwolnienia! Firma i tak padnie i przyjdą nowi właściciele! Nie ma strachu w waszym fachu!

Przy państwowym Formecie była przyzakładowa szkoła zawodowa. Absolwenci tej szkoły po jej skończeniu dalej doskonalili swoje kwalifikacje w Fabryce. A gdy już osiagnęli wysoki poziom zawodowy, to pojawił się Grabowski "Graform", Miszczuk z "Hanplast", Pietraszak i podkupywali tych pracowników. Dopływu nowych już nie było od wielu lat, za kilka lat zaczną wykruszać się obecni pracownicy i skończy się zagłębie narzędziowni!

(usunięte przez administratora) to tylko teoretycznie firma prywatna, bowiem powstała w wyniku rozpadu Formetu tj. sprzedaży jego majątku państwowego za zgodą Tuska. (usunięte przez administratora)

Random
@Marek

Hmmm, ale wiesz że HP ma trochę więcej lat i powstało ciut wcześniej niż premier Tusk sformułował rząd? Wiesz mam także nadzieję że każdy gdzieś zaczynał i "znikąd" nie nauczysz się fachu? W czasie komuny każdy duży zakład miał szkółkę i szkolił nowych więc to raczej wiedza powszechna. Rozumiem iż twierdzisz że HP to przykrywka. Tylko do czy też DLA kogo/czego? Ruskie czy masoni?

@Random

Dobre, czy złe firmy nie poznaje się po tym jak zaczynają swoją działalność, tylko po tym jak ją kończą.Formet był dobry za czasów, gdy jego dyrektorem był Wiese.To on budował i kształtował tę firmę.To on dbał o kształcenie narybku dla tej firmy, był prawdziwym organizatorem produkcji.Wszyscy, którzy przyszli po nim, nie dorastali mu nawet do pięt.Dzisiaj nowych pracowników bierze się z tzw. ulicy. Obsługi automatów (wciskania odpowiednich przycisków w określonej kolejności) można i małpę nauczyć.Nie ma to nic wspólnego z KI, nie ma to nic wspólnego z zawodem narzędziowca.Nikt tu nie twierdzi, że HP to przykrywka, czy krysza jak wolisz. Jednakże z produkcji nie można zrobić polityki, ani odwrotnie.Jeśli jednak zakład o takich tradycjach, produkuje obecnie wieszaki ubraniowe lub siedziska, to trzeba faktycznie zadać sobie pytanie, o co tu właściwie chodzi? Jak nisko trzeba upaść (technologicznie), żeby robić takie „chińskie” bzdety?

Random
@Marek

Zauważyłeś rozumiem iż trochę czasy się zmieniły i teraz nie ma porównania do tamtych dni kiedy to pracownik czekał u bramy aż zwolni się choć jedno miejsce? Teraz jest jakby odwrotnie i trzeba się nagimnastykować aby takowego pozyskać. Może właśnie przez to jest tak trudno? Może jak ktoś myśli jak kiedyś to właśnie są tego skutki? Trzeba się przestawić i pokonywać nowe wyzwania i trudności na obecnym rynku pracy jak i sprzedaży. Wiesz naturalnie iż część managerów nie umie się przestawić bądź ma spore trudności z tym i takie firmy właśnie padają a po zastąpieniu ich nowymi, młodymi rozumiejącymi meandry obecnego rynku firma wraca do życia? Choć niejednokrotnie jest to bolesne i trudne oraz nie obywa się bez ofiar... Pomyśl nad tym.

Stare czasy

HP upada nie ma taniej siły roboczej z Ukrainy widząc parking przed firma to bardzo mało ludzi tam robi po epidemii

Tak.

@Stare czasy

Informuję teraz wszystkich, że zmieniam nik na inny. Bo jak widać ktoś zazdrościł mi sławy tutaj... Pewnie znowu jakiś frustat co sobie w pracy nie radzi i nawet tutaj nie jest w stanie nic osiągnąć. Pokazałeś że nie masz jajj, albo masz tyle tylko, że puste

@Stare czasy

Muszę Cię zaskoczyć. Nie nie upada i niedługo się o tym dowiesz. Nie wiem skąd wy ludzie macie takie wiadomości?mysle że macie za mało pracy, a za dużo czasu na takie pierdzielenie. Chyba muszę zadziałać teraz....

@?

Myśle,że będzie bardzo źle.

Będzie, napewno.

Kmio

Wy tam w ogole macie prace?

Czy Hanplast zatrudnia studentów?

Stara

Słuchaj, dobra zwolnili, ale to jest nie przedłużenie umowy na następny okres przez agencję. Ale to agencja dostała informacje odgórnie od kierownika, że dalszej współpracy nie ma. Jeśli sytuacja nasza się poprawi w Polsce to masz szansę na powrót do firmy. Ale to każdy będzie decydował, czy wróci czy nie.

Anty HP
@Stara

Buahahahha. Szanse na powrót do firmy która ledwo zipie? Z całego serca życzę żeby ten (usunięte przez administratora) upadł i jedynie ludzi szkoda

Stare czasy

Jakie drastycznie? Nie siej paniki. Ten obcięty etat to tak jakbyś był na chorobowym.lepsze to niż bruk,albo wybory korespondencyjne. :-) ps fryzjerzy mają gorzej tak na pocieszenie

maiti

Patologia jakiej mało i ukraincy połowa osob (usunięte przez administratora)albo (usunięte przez administratora), mam wrazenie ze cala patologia tam pracuje, wytrzymalem tydzien i podziekowalem ze wzgledu na toksyczna atmosfere

Bekowicz

KOCHAM CZYTAC POSTY NA GOWORKU O HANPLASCIE PROSZE O WIECEJ

@Bekowicz

Proszę bardzo już wpisuje moje złote myśli. Ludzie w pociągach, autobusach, tramwajach opowiadają swoje historie. Rozmawiając przez telefon możemy dowiedzieć się kto, co będzie robił po pracy, na co choruje i, który lekarz, ewentualnie wystawia L4 bez problemu. Wiemy, kto co je, kto w domu kupuje chleb, a kto odbiera dzieci. Słychać porady małżeńskie oraz to, że niektórzy jeżdżą komunikacją bo limuzyna stoi w garażu, zepsuta. Wielu w pociągach kręci biznesy (dość głośno) i wiemy jak bardzo przeżywa swoje inwestycje w wycieraczki do Passata. I tak słuchasz tego wszystkiego i się zastanów, że jak to się dzieje, że ludzie chrzanią takie bzdury, niemalże na forum, a Tobie głupio mówić o swoich potrzebach, swoim bliskim, we własnym domu, w dużym pokoju czy w sypialni. Dziwne, co?

Zbyszek
@Bekowicz

W hanplascie jak w serialu moda na sukces, niby wielki dom mody ale nigdy nikt nie pracuje ????

Zostaw merytoryczną opinię o Hanplast - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Hanplast?

Zobacz opinie na temat firmy Hanplast tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hanplast?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 6 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hanplast?

Kandydaci do pracy w Hanplast napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hanplast
2.8/5 Na podstawie 523 ocen.
  • Władysława Paciorkiewicza 3
    85-862 Bydgoszcz