Szkoła Pływania Nurkowania i RatownictwaArgonaut

Gdańsk

Opinie o Szkoła Pływania Nurkowania i RatownictwaArgonaut

Karin 2011-06-19 12:56:57
Dziękuję pracownikom Argonaut za atmosferę i podejście do dzieci;) ze strony Argonaut spotkałam się z przyjaznym nastawieniem, fachowością oraz uczciwością; jak tylko moje dzieci nauczą się, to i ja pływać z chęcią zapiszę się na naukę;) 3 X TAK http://www.argonaut.gda.pl/naukaplywania/naukaplywania.php
Tom 2013-09-06 18:52:05
Firma nastawiona na jak największy zysk na mały basen tyle dzieci wpuścili do wody że po jednym dziecku pływało, instruktor i właściciel nawet do wody nie wszedł chociaż w piankę ubrany chyba dla bajeru.
Jak zwróciłem uwagę zachował się chamsko(nie będę opisywał). Właścicielka bardziej kontaktowa i lepiej prowadzi zajęcia ale aprobuje ten spęd. Nie polecam.
Marek 2013-09-16 23:02:31
Na swojej stronie usuwają negatywne opinie. Na stronie gazety tylko pozytywne opinie ciekawe ile ich to kosztowało, aż za słodko.
migiel 2015-10-13 14:25:41
No ale jak widać tutaj na forum są pozytywne i negatywne opinie, więc ogólnie rzecz biorąc nie można ich od razu spisywać na straty, bo jednak już są trochę czasu na rynku i usługi jakie świadczą są na wysokim poziomie. Ja ogólnie mogę powiedzieć, że jestem zadowolony z ich oferty bo nie jest drogo a jest dobrze.
Zostaw swoją opinię o Szkoła Pływania Nurkowania i RatownictwaArgonaut - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szkoła Pływania Nurkowania i RatownictwaArgonaut