Opinie o Call Center Inter Galactica w Wrocław Rzeźnicza 32/33

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Call Center Inter Galactica. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Call Center Inter Galactica o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Call Center Inter Galactica w Wrocław Rzeźnicza 32/33

maku

zwolnili ja, ale nie wiem za co. pozrowienia dla calego keepingu popoludniowego. jestescie najelpsi

wsad

A czy ktoś wie, co się stało, że wielka gwiazda managerow o nazwisku kojarzącym się z [usunięte przez moderatora] zakończyła swoją "karierę" w CCiG? :P

mo

poczytaj sobie forum to Ci się odechce tam pracy. odradzam !!! a praca polega na podpisywaniu umowo z klientami orange, konkretnie to wciskasz wszystko na siłę pod presją managera, ktory stoi nad Tobą i kaze Ci na sile wciskać ludziom wyzsze abonamenty... setki niedomowien, niezadowoleni klienci... praca pod silną presją.. jesli uwazasz sie za inteligentną osobę to po pierwszym dniu pracy czy szkolenia zobaczysz idiotyzm tej pracy, managerow i całą otoczke wzajemnej adoracji, pod przykrywką plotek, obgadywania Cie przez managerów (sam słyszałem takie rzeczy)... długo by pisać... pozdrawiam

Agaaa

a czy ktoś w ogóle moglby opisać na czy polega ta praca? wiem tlyko co to jest konsultant telefoniczny i zarobki sa uzleznione od podpisanych jakis umow ? nie mam pojecia o co chodzi i prosze o szybka odpowiedz bo wlsnie wyslalam im formularz z chęcią współpracy i nie wiem czy mam zcząć żałować :d

Czy kandydat na stanowisko Jesteś młody? Chcesz zarobić? Aplikuj do nas! w firmie Call Center Inter Galactica ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy JavaScript Backend Developer
Wrocław
Trans.eu Group S.A
jnmikcdonwca

Zalezy o ktora(usunięte przez administratora) pytasz? byly tylko dwie, jedna awansowala a druga sie zwolnila juz dawno wiec (usunięte przez administratora) na oewno nie bedzie Twoim menadzerem. Pewnie mieli jakis blad w systemie i na szkoleniu sie dowiesz do ktorego menadzera naprawde jestes przypisany

anonim - rzecz jasna

co za brednie, przez tą anonimowość już totalny upust czują co niektórzy.. plus jest taki, że komentarze przestają być wiarygodne i dobrze, ludzie którzy szukają zatrudnienia będą mogli w końcu zarobić...

xxccvv - 2011-09-02 09:32:51czekalam na token 2 tygodnie, czyli nie pracowalam (w grafiku bylam uwzgledniona) ale przeciez to nie moja wina, ze oni nie zalatwili tego wczesniej. Menadzerka powiedziala, ze nie zaplaca mi (usunięte przez administratora)Byliscie w podobnej sytuacji?? Tez wam nie zaplacili? bylem w takiej sytuacji, ale pracowalem wtedy na cudzym tokenie.(usunięte przez administratora)mi i normalnie zaplacili. jesli pracowalas ten czas i nie uwzglednili ci tego, powiedz ze ich zaskarzysz. zrob zdjecia jako dowody - zdjecia czasu pracy itp. CCIG beda probowali zedrzec z ciebie jak najwiecej - nie daj sie

nowy

dostałam SMS'a że moim managerem (usunięte przez administratora)Powiedzcie mi czy już mam zacząć płakać czy jest ok? Swoją drogą to na sam dźwięk tego nazwiska nasuwa się jakieś takie negatywne skojarzenie.

prześmiewca

sorry ziomus ale jesli pijesz wodke z menadzerami albo chodzisz na imprezy to masz lajcik i zawsze bedziesz bronil swoich "kolegów" :) ccig jest fajne? pranie mozgu oj pranie mozgu.

luka

"wymaga sie i wymaga a nie dostaje nic wzamian..." nic wzamian? a wypłata? sory ale z tego co wiem to menagerowie i trenerzy maja dosyc wysokie wyplaty. jak to niby nic nie dostaja wzamian??? pozatym jak odpowiednio pracujesz to zbierasz pochwaly i jestes doceniany wyzsza wyplata. chyba kolejna sfrustrowana nastolatka ktora sie zakochala w menagerze i nie umiala nic sprzedac. zal!!!! ja pracuje na keepingu i mam swietnego menagera i robie dobre wyniki. wiem ze menagerowie i trenerzy sie staraja zeby nam pomoc. wiadomo ze jest kilka wyjatkow ktorzy nie powinni tam pracowac ale tak jest w kazdej firmie. ccig jest fajne!

OTL

No to ja powiem tak - same wyniki sprzedazy Orange w ostatnim polroczu swiadcza wlasnie o jakosci obslugi klienta i nie jest to wina nasza lecz menadzerow ktorzy nie radza sobie z presja nakladana przez nich przez firme. Takie korporacje jak CCIG wyciskaja z ludzi wszystko co sie da, najmniej szanujac innych! Przykladem chocby na to sa wczorajsze wyniki badania na najatrakcyjniejsze miejsce pracy dla studenta no i wyszlo jak wyszlo, CCIG nie ma w pierwszej setce w Polsce... a jakby zrobili badanie na najbardziej 'chora' firme w Polsce z pewnoscia byliby na podium. Ciagnac dalej temat, duzo w tym racji ze menadzerowie to dzieci, przychodza odchodza... A odchodza wlasnie ci najlepsi ale nie mowie tu o sezonowcach ale o tych co pracuja lub pracowali na dluzej. Dlaczego odchodza? Jeden z tych co odszedl powiedzal wprost, ze ma dosyc tego przedszkola i ukladow jakie panuja w firmie, tego ze nie docenia sie pracownika, wymaga sie i wymaga a nie dostaje nic wzamian... To tak w skrocie bo nie chce pisac o przykladach podajac nazwiska i sytuacje bo po co komus kolo tylka robic - i tak najwieksza kara to praca w tej firmie. Zaraz ktos pewnie napisze ze nikt nikogo nie zmusza do pracy tam a prawda jest taka, ze 3/4 menadzerow i trenerow juz dawno by tam nie pracowalo, gdyby nie ubogi rynek pracy. No coz, jesli firma chce trzymac pracownikow wiedzac ze pracuja tam tylko ze wzgledu na rynek to przykre bo satyfakcja i zaangazowanie jest na najmniejszym poziomie a co za tym idzie jakos pracy. Nie zgodze sie tez z opinia we wczesniejszych wpisach ze po CCIG zadnej lepszej pracy sie nie dostanie. Znam przyklady ze jest inaczej, nie tylko byli menadzerowie ale tez i byli konsultanci... To co dzie dzieje na OBK to jest parodia. Jesli chcesz isc do pracy musisz byc silny psychicznie i byc bezwzglednym wobec klienta szczegolnie na takich wlasnie projektach biznesowych. Ja cale szczescie pracuje na gorze wiec jest tu tez inaczej ale narazie nie zamierzam odchodzic z tylko jednego wzgledu - brakuje innej pracy. I jeszcze jedna rzecz, jesli zatrudnicie sie w tej firmie pamietajcie ze dla nich nie liczy sie Wasz komfort pracy i zadowolenie lecz wynik a Wy bedziecie tylko osobami ktore pomoga zgarnac setki tysiecy 'zarzadowi' zarabiajac przy tym marne grosze oszukujac klientow. Jest taka stronka (wszystko pisane razem) [usunięte przez moderatora]

hej

dobrze, że są jeszcze tacy ludzie jak OBK:) pozdrawiam!

OBK

Nikt nie dyktuje jak maja wygladac rozmowy..?? a nacisk na pseudo-zamkniecie sprzedazy.?? ( ktore wyglada tak ze pytamy ''NA JAKI ADRES WYSLAC KURIERA Z UMOWA'' zaraz po przedstawieniu oferty podczas gdy klient na nic nie wyrazil jeszcze zgody.?? to nie jest chamstwo wg Ciebie.? Menager stojacy nad Toba krzyczacy ''ZAMYKAJ TO SZYBKO BO CI UCIEKNIE''.. .?? :) Mi to juz wisi wypieprzam z tad zaraz i mozecie sobie nawet zastraszac klientow..mam to gdzies;p wiec nie bd sie sprzeczal o moje czy Twoje racje..Po prostu wypowiadam swoje zdanie i uwierz ze ta moja opinia jest dzielona przez wielu ludzi, co chyba widac po rotacji w tej firmie..I wcale nie chodzi o ludzi ktorym sie nie chce pracowa..bo znam takich co odeszli i teraz pracuja w innych miejscach bo musza sie utrzymac...ale przynajmniej nie żebraja by klient wzial od nich umowe:) dobra koncze bo zaczynam sie powtarzac;P jedynie co mnie tu tyle trzymalo to fajne godziny pracy, i niektorzy fajni ludzie:)

kurka

Ale pierdy opowiadasz xD hahah... co Ty myślisz że jak ktos ma nawet tylko kilkuosobową firmę, nawet jeśli obraca tylko kilkadziesiąt tys. miesięcznie to wielka strate będzie miał z tego że abonament będzie 5 czy nawet 10zł droższy?? przecież żaden z menadżerów nie każde Ci 'wciskac' starego abonamentu, czy nowej idei żeby klient płacił 1zł/min. Zacznijmy od tego, że nikt nie każe Ci niczego 'wciskać' - to że Ty prowadzisz tak chamsko rozmowy i wciskasz to jest Twój problem.. Przesadzasz... po paru miesiącach tak ogromne wyrzuty sumienia że będziesz miał traume do konca życia, looooool xD większej dziecinady nie słyszałam :D jeśli masz jakieś wyrzuty sumienia to za swoje rozmowy, które sam prowadzisz, których nikt Ci nie dyktuje. Znam konsultantów i konsultantki którzy potrafią pokazać klientowi co z tego będzie miał i wcale nie muszą naciskac na niego żeby się zdecydował. Z reszta skoro rzekomo pracujesz kilka miesięcy to na pewno znasz najlepszych sprzedawców z keepingu

OBK

Ja na szczescie po wielu miesiacach opuszczam to miesjce walki i chorej rywalizacji, jeszcze pare dni sie pomecze i koniec..powiem tak, raz bylo lepiej raz gorzej ale calosc opiera sie na nachalnosci i niemoralnych praktykach..JEDYNYM celem jest podpisanie umowy za wszelka cene: ''umowa ma pojsc TU, TERAZ I NATYCHMIAST , TRZEBA WCISNAC ZA WSZELKA CENE.''.---> cytat mojego menadzera. Menagerom wsumie tez bardzo wspolczuje..Ci to dopiero sa gnojeni i wyciskani..dlatego proboja nas zmuszac do akwizycyjnej nachalnosci..Ale Pomysl sobie [usunięte przez moderatora] jakby wasza babcie ktos probowal tak naciskac by wziela kiczowata umowe z gownianymi warunkami. To wszystko jest smieszne, ja juz dluzej nie zamierzam robic z siebie szmaty ktorej jedynym celem jest zmuszenie klienta do wziecia umowy. Jeszcze wracajac do jednej sytuacji obrazujacej styl tej firmy: Pewien menager na zebraniu po raz kolejny prawil moraly o tym by za wszelka cene umowy szly od razu bez planowania. jeden z konsultantow powiedzial ze przeciez to nie fair wobec klientow by ich oklamywac ze jesli sie dzis nie zdecyduje to juz nie dostanie takiej oferty, na co menager: ''dla satysfakcji klienta tu pracujesz..? Jesli tak to podaj mi wzor jak obliczyc nasza premie z zadowolenia klienta...'' Sami sobie skomentujcie ta uwage.. Skandaliczne to jest by 18, czy 20 letnie osoby byly uczone tego by traktowac bez odrobiny szacunku doroslych ludzi badz emerytow. Tym sposobem raz na zawsze rozstaje sie ta firma.. Co do samej mozliwosci dorobienia to miejsce ok..skladasz formularz i po tygodniu juz pracujesz..jednak tak sobie mysle ze czasem warto troche bardziej sie wysilic i znalezc prace godna w ktorej jestesmy w stanie wkorzystac swoje prawdziwe zdolnosci a nie rozwijac sie pod katem manipulacji i nachalnosci... Pozdrawiam wszystkich i dziekuje za wspolnie spedzone miesiace.:)

krolik

a ktora to? mam sie zatrudnic i chce dobrze trafic =D

wsad

Praca jak praca - chcesz kase? [usunięte przez moderatora]. Managera się nie wybiera, a wiadomo, jacy są :) Słabi psychicznie i dzieci pracują miesiąc i odchodzą. Bardziej martwiłaby mnie kwestia przyzwolenia na pewne rzeczy pewnej managerki z góry - dwóch zjaranych przyjemniaczków na słuchawce to codzienność ;)

robeh

nie rozumiem czekos ???z jakiej paki na wycieczkę do Turcji pojechali sami wielce menadżerzy? czy oni siedzieli na słuchawce jak trwał konkurs i dawali wypociny żeby srzedac umowę z sony ersc??? NO RACZEJ NIE!!! gdyby nie my na słuchawce to teraz byście [usunięte przez moderatora] na gorącym słońcu w Turcji nie smażyli! a zero , nic, jakiegokolwiek podziękowania ze jechaliście tak naprawdę i tylko i wyłącznie DZIEKI NAM!!!KONSULTANTOM danego teamu!!

garnek

Płacą Ci za godziny które jesteś w pracy a nie które masz w grafiku, kochana :P gdyby było inaczej każdy ustawiałby sobie grafik na 13h dziennie :D A jesteś na keepingu? bo generalnie tak panuje taka zasada, że jeśli przeszłaś szkolenie, certyfikację scenki itd. to nawet jesli nie masz token zaczynasz od dzwonienia nowej aktywacji, gdy Twój token bedzie aktywny zaczynasz dzwonić utrzymanie. Wtedy nie ma problemu z tym, że po szkoleniu jeszcze czekasz by zacząć prace.

xxccvv

czekalam na token 2 tygodnie, czyli nie pracowalam (w grafiku bylam uwzgledniona) ale przeciez to nie moja wina, ze oni nie zalatwili tego wczesniej. Menadzerka powiedziala, ze nie zaplaca mi tego 7zl/h. Byliscie w podobnej sytuacji?? Tez wam nie zaplacili?

Zostaw merytoryczną opinię o Call Center Inter Galactica - Wrocław

• Jak się pracuje w Call Center Inter Galactica?

Zobacz opinie na temat firmy Call Center Inter Galactica tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Call Center Inter Galactica?

Call Center Inter Galactica