Opinie o HRBC Group Sp.z o.o. w Kraków

INTERIMAX jest agencją doradztwa personalnego, agencją pracy tymczasowej i agencją pośrednictwa

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HRBC Group Sp.z o.o. w Kraków

ja1234

Od trzech tygodni jestem w alpach na kontrakcie. wszystko się zgadza, praca ok, mieszkanie w porządku, czekam na pierwszą wypłatę. Inni mówią że nie ma problemu z płatnościami więc na dziś pozytyw.

Gosc

Jak dla mnie spoko. moze dobrze trafilem.

Anka
@Gosc

(usunięte przez administratora) inne agencje wypłacają wcześniej pieniądze a ci mimo że jest napisane na umowie do 15tego każdego miesiąca oni czekają do ostatniego dnia i dadzą ci 15tego inne agencje wypłacają nawet 5dni wcześniej a oni wogole wcześniej nie wypłaca tragedia

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Kwatery jak popadnie były bez telewizora pralki internetu czasem średniowiecze było szczególnie w górach kasa w większości nigdy się nie zgadzała zawsze korekty i wyrównania itp i miłe słówka żeby do kraju nie zjechać i tak w kółko...panie w biurze obiecują tylko i na tym się kończy a jak jest problem to z klientem to pod dywan aby godziny panu leciały niech pan się nie przejmuje itp....nie polecam

Pracownik HRBC GROUP

Szanowni państwo, jako firma nie mamy możliwości usuwania ani moderowania komentarzy oraz opinii na gowork. Komentarze są usuwane przez administratora gowork jeśli w komentarzu zostały użyte wulgaryzmy. Zachęcamy do przesłania opinii bezpośrednio na adres rzecznik_pracownika@interimax.com. To pozwoli odnieść się nam do konkretnej sytuacji i osoby.

@Pracownik HRBC GROUP

Jaki rzecznik jakie co?? Telefony szły do góry do głównego kierownictwa i zero reakcji co pisanie i żale dadzą było trzeba wytrzymać aby kasę za wyjazd odrobić i nigdy więcej współpracy porażka totalna...przez 1.5 roku pracowałem dla interimax potem hrbc nikomu nie polecam tej firmy z kontraktu na kontrakt coraz gorzej było kwatery czasem średniowiecze i pralki internet itp w swoim zakresie gdzie mamy dziś niby cywilizacje dla tej firmy czas się zatrzymał na niektórych kwaterach...

zaskoczenie

1,5 ROKU?! To czemu tak długo skoro było źle?

@zaskoczenie

Po pierwsze to sytuacja życiowa było do (usunięte przez administratora) się zaciskało zeby i się robiło bo komornik na karku siedział i nie było wyboru więc nie miałem wyjścia kasa może że 2 razy się zgadzała tak to non stop wyrównania czasem po 1000 e brakowało a jak wiem od znajomych nie można było zakończyć współpracy z firmą bo oni wtedy mieli to gdzieś zaległą kasę zaległe godziny .jak byłi pewni że pracownik nie wróci to inna piłka na koniec sam się przekonałem powiedziałem koniec współpracy z tą firmą i mi kasy nie dopłacili rzekomo wina klienta miała być ale ja w takie bajki nie wierzę ja dla hrbc pracowałem ich rozliczenia mnie nie powinny dotyczyć ja pracuje u nich oni mi płacą a z francuzem niech oni idą nawet do sądu wisi mi to ale firmą się nie zachowała...i powiem tak jedni chwalą ich co u nich pracują wszystko się zgadza drugich olewają totalnie tacy sami pracownicy ta sama firma inni są lepiej traktowani inni gorzej i nie ma znaczenia kto jak pracował pijaki i ćpuny nie raz miały lepsze wypłaty niż normalnie co pracowali i bylo ok dla firmy....ja osobiście nie polecam nikomu

zaskoczenie

Takie gadanie na gowork to... chłopie przez 1,5 roku mogłeś zmienić agencję sto razy. To widocznie ja jestem w tej grupie co chwalą. Nie mam problemu. Ale nie pracowałem z Tobą (chyba) to się nie wypowiadam już. Twoja sprawa. Twoje zdanie.

Sandra

Odnosząc się do tego komentarza, napiszę tak: Niekompetentni ludzie to właśnie już tu nie pracują. Pewnie tacy jak Ty. Odnoszę się na "Ty", ponieważ, no niestety ale osoba, która napisała ten komentarz nie miała zbyt wiele odwagi aby się przedstawić. No cóż tak już mają tchórze. Ale nie o tym mowa. Co do firmy i kompetencji operatorów to żadna firma nie znajdzie lepszych. Ale jak może się wypowiadać o tym ktoś kto pracował krótko z nami i sam się do niczego nie nadawał. Nie bronię firmy bo w żadnej nie jest kolorowo ale jak by tacy ludzie jak ta Pani, która w ten sposób komentuje kogoś sama się przykładała do pracy i pomagała innym aby każdemu się lepiej pracowało a nie tylko tej Pani. Też by było inaczej. Co do wychodzenia na "siku". Nie znam żadnej firmy w której można sobie od tak odchodzić od taśmy i wychodzić. A tu wystarczy poinformować, że idę za potrzebą. To raczej normalne. Widać, że nie pracowałaś w zbyt wielu. A co do godzin kto jak woli. Nikt absolutnie nie jest przymuszany do pracy tu. Trafiłaś akurat na moment gdzie było zbyt mało godzin. I szanowny operatorzy chodzili i pytali się każdego z osobna jak wolą pracować. Po 3 godziny na drugiej zmianie, czy może aby było sprawiedliwie dla wszystkich ciągnęły jedną zmianę i miały więcej godzin. Szkoda, że pomijasz takie fakty. Jeżeli już tu pracowałaś i koniecznie chcesz obsmarować kogoś pisz jak było a nie jak Tobie nie pasowało i dlatego już tu nie pracujesz. Życzę powodzenia w szukaniu innej pracy.

M.
@Sandra

"Pani"Sandro.. proszę się nie wypowiadać,bo akurat "Pani" ma rodzinę wśród operatorów :) gdyby mój narzeczony i mój brat byliby operatorami również opowiadałbym same supernatywy :) Życzę "Pani" trafienia na firmę w której będzie "Pani" tak traktowana jak "Pani" traktuje innych ludzi. Prędzej czy później znajdzie się osoba która będzie miała odwagę zająć się takim mobingiem. Skoro "Pani" nie jest tchorzem aby ujawniać swoje dane,to niechaj wszyscy wiedzą jaka jest Sandra z food impact bratem i narzeczonym przy boku.

zawiść , zazdrość
@M.

Czyta się te wpisy ,opinie , negatywne , pozytywne ale nikt nie chce pisać o faktach jak naprawdę mają miejsce , najprostszym rozwiązaniem dla osoby która sama odeszła lub z która nie została przedłożona umowa jest wypowiadać się negatywnie bo swoje nie powodzenie i goryczkę trzeba w jakiś sposób z siebie wyrzucić , ale żeby nie przynudzać zacznijmy od początku . Podczas samej rekrutacji przyszły pracownik dowiaduje się wszystkich informacji o zatrudnieniu , dostaje numer kontaktowy do koordynatora na miejscu i jak poprosi do osoby pracującej na miejscu , następnie podczas rozmowy z koordynatorem dostaje adres zamieszkania , po przyjeździe na miejsce dostaje pokój jedno osobowy ze wszystkimi mediami . Teraz wypada naświetlić sama prace , to praca na produkcji to czego się tu spodziewać , trzeba stać przy linii produkcyjnej i uzupełniać foremki , na jednej linii pracuje zawsze kilka osób , nic nadzwyczajnego uzupełniać foremki daną gramatura w określonym czasie , ciężko znaleźć prostszą pracę , ale jak to na zakładach pracy bywa ktoś przychodzi ktoś odchodzi , niektórzy sami odchodzą inni się nie nadają ale i są dziewczyny które pracują kilka lat . Opinia że nie pozwalają wyjść do łazienki wyssana z palca , oczywiście że trzeba się operatora zapytać od wyjście bo jak jedna osoba chce odejść od linii to operator musi znaleźć na ten czas załatwiania potrzeb zastępstwo , a często się zdarza że ktoś chce siku a w rezultacie siedzi na palarni i kopci fajeczki . Albo narzekanie na małą ilość przerw , a gdzie drogie koleżanki spędzały czas jak się któraś z maszyn zepsuła - siedzą na kantynie czasami godzinami - no przecież taka praca najlepsza :) . Dla mnie firma jest OK , praca prosta za przyzwoite pieniądza i opieka na miejscu też OK , jak któraś chora to koordynator godzinami w szpitalu siedzi .

Była pracownica
@Sandra

pani Sandra jest niezrównoważona psychicznie i ma problemy emocjonalne , przez takie osoby jak ona i jej najbliższe otoczenie( chłopak , i kuzyn ) firma tylko traci dobrych pracowników którzy wyjeżdżają pracować , najgorsze w tym wszystkim jest to że sygnały o wręcz nieludzkim zachowaniu ( słowa na k.... (usunięte przez administratora) ) do nowych pracowników , idą do szefostwa które nic z tym nie robi , nie życzę nikomu trafić na zmianę na której ona pracuje .

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy HRBC Group Sp.z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Praca na magazynie ze skanerem. Jaki był jej rezultat?
Grego

Pracowałem przed covidem w Polsce przez Interimax na sklepie, robisz swoje jest w porządku. Zależy gdzie trafisz i na jakiego kierownika. Agencje polecam, problemu nigdy nie miałem.

OK

Po wyplacie to moge trochu wiecej napisac. Pieniondze sie zgadzaja duzo godzin jak obiecywali. Kwatera do poprawy ale tragedi niema. Ogolnie moge polecic jak ktos sie zastanawia

Krzysio

Mógłbyś dać znac jak w tej Francji,bo moge tez tam wyjechac,

OK

Udalo nam sie wyjechac ekipom mimo obecnej sytuacji. obsluga bardzo pomogla. zaczynamy prace we Francji i zobaczymy jak bedzie - narazie na plus.

Ciekawski
@OK

@Ok daj znać później jak wrażenia

Lukas

Nie polecam stanowiska specjalista ds Rekrutacji. Bardzo słabe wynagrodzenia, osoby które pracują wiele lat w firmie właśnie się zwalniają - to chyba o czymś świadczy. Druga połowa dziewczyn ucieka na macierzyńskie. Firma "rodzinna" w negatywnym sensie tego słowa. Słabe projekty gdzie nigdy nie ma ludzi do pracy. Osoby niekompetentne na wysokich stanowiskach, chaos i brak wystarczającej kadry w stosunku do ilości pracy. I tak delikatnie to ująłem.

@Lukas

Dokładnie. Dostaniesz 200 zł więcej jako "podwyżka" i roboty za 3 osoby. Ale naiwni dalej się na to zgadzają.

Pracownik-rekruter
@Marta

A ja z kolei uważam, że to fajne miejsce pracy a pracuję tu już długo. Jeśli komuś praca nie pasuje to przecież może ją zawsze zmienić, negocjować warunki itd. A projekty owszem są trudne ale my jako rekruterzy musimy się z tym liczyć bo niemal w każdej branży jest ciężko o kandydatów :) Pozdrawiam!

Zuza
@Lukas

Szewc bez butów chodzi - niestety brak porządnego wewnętrznego HRu i employer branding'u daje się w nastrojach mocno odczuć. Decyzje podejmowane na szybko w ostatniej chwili, zero planowania i przewidywania, łatanie braków personalnych byle jakoś było, zarzucanie obowiązkami zwalniajacych się na porządku dziennym, a urlop? Pod telefonem, zrób to, trzeba tamto. Nie ma systemów motywacyjnych, nikt nie dba o wigor i zaangażowanie w zespołach. O szkoleniach i podnoszeniach kwalifikacji można zapomnieć. Na nic nie ma czasu albo pieniędzy. A szkoda bo w moim odczuciu firma ma duży potencjał i dzięki ludziom którzy tu pracują mogłaby być naprawdę świetnym miejscem. Codzienna atmosfera przy kawie na wysokim poziomie.

@Pracownik-rekruter

Zauważ jaka jest u Was rotacja co chyba oznacza, że wszyscy którzy mieli rozum i godność człowieka znaleźli sobie pracę gdzie są doceniani i odpowiednio nagradzani. Zostali tylko ci, których coś trzyma w firmie, ale do czasu.

@Pracownik-rekruter

Długo czyli ile? Zapewne ślub się zbliża albo plany powiększenia rodziny jak to w prorodzinnej firmie. Negocjować warunki? Równie dobrze można przy okazji wypowiedzenie wręczyć bo z negocjacji i tak nic nie wyniknie. Nawet nie próbują zatrzymać ludzi z doświadczeniem bo przecież znajdzie się ktoś inny, a że bez doświadczenia... ważne że za mniejsze pieniądze.

Albo kredycik wpadnie i trzeba przetrzymać.

@Zuza

To prawda HR wewnętrzny jest na żenującym poziomie. O EB tam nawet nikt nie słyszał. Wynagrodzenia nie są w żaden sposób rynkowe, a ilość obowiązków kosmiczna. Firma działa po najmniejszej linii oporu i z założenia osoby które się zwalniają budzą entuzjazm bo na ich miejsce przyjdzie ktoś "o połowę tańszy". Nie ma ludzi niezastąpionych ale tez nikt nie jest skazany na te firmę i życzę innym dojrzeć do tej decyzji.

#hejter
@Anonim

Nigdy nie zrozumiem po co to wszystko wypisuje się w necie wylewając (usunięte przez administratora) na firmę która większości piszących tu osób DAŁA SZANSĘ. Większość z niezadowolonych to Ci którzy przyszli do firmy bez doświadczenia i zdobywali je właśnie tutaj. Nie pasowala Ci kasa - poszedłeś, a jeśli dalej pracujesz to zamiast robić czarny PR sobie i swoim współpracownikom którym być może zależy, przedstaw swoje odczucia f2f przed przełożonym. Bo jedyne pretensje możesz mieć do siebie jeśli nie mówisz wprost co i jak.

Ilona
@#hejter

Racja, ale zauważ, że padły tu również stwierdzenia, że przełożeni HRBC nie są zainteresowani negocjacjami, czy też zatrzymaniem doświadczonych pracowników. Więc dlatego uciekają. Czy rzeczywiście? Dla jasności - nie pracuję w tym miejscu, próbuję jedynie wywnioskować, jak by mi się tam pracowało.

Krzysiek
@Marta

Zgadza się rotacja jest u nich duża zarówno w Polsce,jak i zagranicą.Pracują tylko nieudaczniki,którzy nie umieją sobie znaleźć lepszej pracy.

Praca we Francji

Kwatery w kiepskim stanie na prowincji.dojazd do pracy daleko,Francuzy jakieś oszołomy,po pracy trzeba wypełniać śmieszne komputery,praca za francuskie minimum.Piszą w ofercie,że praca jest od kwietnia a okazuje się,że jest od czerwca. Nie polecam.

Ireneusz
@Praca we Francji

Rok temu był taki komentarz... Wnioskuje, ze tam pracowales. Wygląda tak jakbyś chciał wrócić- skąd wiesz, że praca jest od czerwca? Po co kontaktowales się w tej sprawie z HRBC Group, jeśli tak jak mówisz, nie odpowiada Ci współpraca?

Arek

Czy to jest prawda ,że szukają Ogrodników do Francji do Bonne? Ponoć tam jest daleko do pracy,kwatera o wątpliwej jakości,dojazd do pracy płatny,praca do 17,a później wypełnianie komputerów listy wykonanych prac i na 19 w domu.... A najlepsze,że trzeba płacić dziennie haracz za rzekomą opiekę jak mafii. Opieka polega tylko na ściąganiu kasy z konta, a ten opiekun nic nie robi. Żenada nie polecam.

Karol
@Arek

Piszesz "ponoć", więc to Twoje domniemania, a potem piszesz że nie polecasz pracy w firmie? To jak to w końcu jest, pracowałeś tam czy usłyszałeś gdzieś opinię i przekazujesz ją dalej? Jestem ciekaw co możesz mi powiedzieć na ten temat, Twój wpis jest negatywny ale jednocześnie piszesz że to tylko domniemania...

Praca we Francji
@Karol

Informacja ta jest na 100 pewna i nie czepiaj się!!!

luk

Polecam !!!!

W.K

Nie są najgorsi. Agencja jak agencja. Na koniec roku moge powiedzieć że było ogólnie ok. Zobaczymy co jaką robotę beda miec po nowym roku.

Zadowolony

Mi robota we Francji pasi. Płacą na czas.

Zainteresowana

Pojawiła się oferta pracy jako specjalista ds.Rekrutacji, czy jest ktoś w stanie opisać jaka atmosfera panuje w biurze? Może pracował tam ktoś na tym samym stanowisku i może opisać czego się można spodziewać? Będę wdzięczna za odpowiedzi!

Ilona
@Zainteresowana

Faktycznie - na Indeed pojawiło się ostatnio ogłoszenie, dotyczące pracy jako Specjalista ds. Rekrutacji. Także jestem ciekawa, jaka atmosfera panuje w HRBC Group. A masz już doświadczenie na podobnym stanowisku?

Pracownik może przyszły

Witam dostałem propozycję pracy w hrbc i mam pytanie czy nadal jest tak kiepsko jak tu piszą karty vital po pół roku zero meldunku itp zero kont bo dostałem propozycję na warunkach francuskich jak to jest naprawdę bym prosił o opinie bo czytam wcześniejsze wpisy i nie wyglądają one dobrze...dziękuję za odpowiedzi...

Zagraniczny
@Pracownik może przyszły

Pracowałem we fr pare lat i sam wiem ze urzad francuski roznie podchodzi do tematu wydawania kart vitale, takze czasem jest fart ze dostaniesz w ciagu pol roku, a czasem zaś beda ci co chwila wysylac prosby o dostarczenje aktualnych dokumentow. To nawet nie jest zalezne od agencji. Tez mam oferte do pracy, ale raczej skorzystam bo koledzy mi w sumie polecili.

Może pracownik
@Zagraniczny

No dobrze a co z meldunkiem i kontem to podstawa...byłem we Francji i byłem w Niemczech na niemieckich papierach ale procedura ta sama meldunek plus konto wyglądają podobnie pierwszego dnia meldunek numer telefonu i konto mieliśmy odrazu a tu wypisują że formalności podstawowe trwają pół roku to. Coś tu chyba nie tak jest??

Zagraniczny
@Może pracownik

We fr to inaczej wyglada bo ani tel ani stalego meldunku miec nie musisz zeby dostac karte. Polecam sobie poczytac w necie na forach, ludzie co tam mieszkaja piszą ruzne historie. To ze ci agencja bd to ogarniac moze byc nawet lepsza opcją zwlaszcza jak z jezykiem nie bardzo. Pozdro

JA

Czy to w tej firmie jest pakowanie czekoladowych jajek w Belgii?

Belg
@JA

Tak w interimaxie ale tam tylko pracodawca chce kobiety z autem bo dzwoniłem tam 3 dni temu

Teresa
@JA

Tak, firma HRBC Group oferuje pracę na terenie Belgii przy produkcji słodyczy. Chciałbyś podjąć pracę w takim charakterze? Firma zaoferowałaby Ci na pewno: belgijską umowę o pracę, zatrudnienie od sierpnia do kwietnia, pracę dla nowoczesnej firmy, gdzie produkcja oparta jest w 100% na naturalnych surowcach, atrakcyjną stawkę godzinową, nadgodziny płatne 150%. Tu znajdziesz szczegóły dotyczące oferty: https://interimax.com/oferty-pracy/pakowacz-ka-produkcja-slodyczy/ Poinformuj nas koniecznie, jak już coś zdecydujesz!

nowy 777

czy ktos pracowal w magazynie opon W SAINT VITz bedę wdzięczny za info

@nowy 777

Twoje zapytanie związane jest, z tym że agencja pośrednictwa pracy HRBC Group poszukuje pracownika na to stanowisko? Mam nadzieję, że ktoś odpowie na Twoje pytanie a tymczasem ciekawi mnie, czy pracowałeś już kiedyś za granicą?

nowy777
@Sebastian

Tak pracowalem w Belgii jak i Francji i nawet tą agencją .Spoko.

nowy777
@nowy 777

Witam ,czy nikt nie pracowal na tych oponach w SAINT -WITZ

Teresa
@nowy777

A zatem masz już całkiem spore doświadczenie, jeśli chodzi o pracę za granicą. W dalszym ciągu musimy poczekać, aż jakaś dobrze zorientowana osoba zechce przekazać interesujące Cię informacje. Tymczasem może powiesz, dlaczego zainteresowałeś się akurat firmą HRBC Group? Co Cię do tego skłoniło?

Kris

Nie polecam .Firma nie jest wiarygodna płaci jak uważa można stracić częśc wypłaty .Z tymi kartami vital i kontami to prawda Prawda że biuro powie ci to co będziesz chciał słyszeć i nic się nie zmieni.

japo
@Kris

Prawda w stu procentach trzeba załatwić kontrolę może wtedy będzie normalnie

@japo

Mam przez to rozumieć, że pensje nie są stałe i uzależnione są od tego, jak oceni nas pracodawca? Nie bardzo rozumiem Twoje zdanie, które dotyczy wynagrodzenia. Mógłbyś bardziej precyzyjnie je przedstawić? Będę wdzięczny za podanie bliższych szczegółów.

Wojtex

Są ok.

@Wojtex

Dość krótka wypowiedź. Z kontekstu wnioskuje, że jesteś zadowolony, więc rozwiń swoją opinię i opisz pozytywne strony zatrudnienia. Czy atmosfera Ci odpowiada, a umowy zawierane z pracownikami są długoterminowe i stabilne? Twoja wypowiedź może bardzo pomóc innym osobom, które odwiedzają forum i są zainteresowane zatrudnieniem.

japo
@Wojtex

Z tym że nie na pewno

Zostaw merytoryczną opinię o HRBC Group Sp.z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w HRBC Group Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HRBC Group Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HRBC Group Sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 20 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HRBC Group Sp.z o.o.