Opinie o HRBC Group Sp.z o.o. w Kraków

INTERIMAX jest agencją doradztwa personalnego, agencją pracy tymczasowej i agencją pośrednictwa

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HRBC Group Sp.z o.o. w Kraków

Montaz

Po nowym roku wracamy do pracy w ekipie jestesmy zadowoleni. Na panie mozna liczyc pomoga jak trzeba a zadko trzeba polecam

Miły
@Montaz

Współczuje :)

Karol
@Miły

Czemu? Takie złe doświadczenia masz z tą firmą? Napisz coś więcej :)

Tak
@Karol

No raczej żę ma

@Tak

A co się takiego stało że tak uważacie?Napiszcie, myślałam o pracy tu :)

Gosc

Jest ok

Max

Brak feedbacku po rozmowie rekrutacyjnej (na stanowisko wewnętrzne).

Jarosław G.

Witam, pracowałem przy Ostrygach, dzięki firmie HRBC, jestem zadowolony, praca sezonową na miesiąc, lub trochę więcej i jest to ciekawą pracą, szczerze polecam. Bardzo dobra agencja pośrednictwa pracy HRBC. Wykfalifikowana kadra, miła obsługa, pomoc w załatwianiu formalności, szybko i precyzyjnie, dobre doradztwo, i miła współpraca. Pozdrawiam pracowników HRBC.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy HRBC Group Sp.z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Praca na magazynie ze skanerem. Jaki był jej rezultat?
SEBASTIAN

Moja opinia na temat firmy pozytywna. Był to moj trzeci kontrakt z hrbc gdzie trzeci poniewaz sam nie szukam pracy na stałe. Opinia pozytywna poniewaz w razie problemow nie ignoroja pracownika staraja sie problem rozwiazywać. I Panie sa bardzo pomocne i uprzejme wiec po nowym roku moze jeszcze powrot. Polecam firme. Pozdrawiam

Zb

Ostrzegam osoby aplikujące na stanowisko stolarz do Felices. Będziecie się sami zwalniać po miesiącu.

Bebe

Mam pytanie czy ktoś wybiera się do pracy do miejscowości Fuhlenhagen Hamburg do rozbiórek

@Bebe

Wroga bym nie wysłał do ful Hagen no chyba że ktoś lubi pracę jako nie silnik lub jako pies wyjeżdżasz rano i wracasz wieczorem bo zanim zbiorą wszystkie osoby to zajmuje trochę ty robisz do 15 max nieraz krucej warunki mieszkaniowe spartańskie . Co niedzielę każą ci sprzątać posesję w okul tego domu jak by to miało należeć do twoich obowiązków i co najlepsze codziennie w ine miejsce pracy jak jesteś na liście bo może być tak że cię nie ma praca przy azbeście bez uprawnień .Ludzie z tamtad szybciej uciekają niz tam dojeżdżają .Szew Tomek do tej pory zalega mi 380 euro

@Marcin

HRBC Group nie rekrutuje pracowników do Fuhlenhagen. Zaszła pomyłka – prosimy o usunięcie komentarza i zamieszczenie go pod własciwym pracodawcą/firmą rekrutacyjną. Dziękujemy. HRBC Group

Były Pracownik
@Marcin

Witam proszę Pana o kontakt bo tez zostałem (usunięte przez administratora) przez Pana Tomka. Zalega mi ok 1 tys euro

@Były Pracownik

Raz jeszcze proszę o przeniesienie rozmowy pod właściwego pracodawcę, HRBC Group nie rekrutuje pracowników do Fuhlenhagen. Ciężko jest nam się odnieść do oskarżeń, które tu padają. HRBC Group gwarantuje uczciwe i terminowe wypłacanie wynagrodzeń. Staramy się zapewnić najwyższy poziom współpracy z naszymi Klientami oraz kandydatami/pracownikami. Jesteśmy do dyspozycji pracowników 7 dni w tygodniu. Działamy legalnie.

Pawel

Firma daje fajne mieszkania Za to (usunięte przez administratora) z wyplatamibi godzinami Zatrudnia byle kogo Alkoholików Cpunow Ludzi poszukiwanych przez policję Wydaje im się ze jak dają dobre lokum to człowiek bd milczał Najgorsza firma w moim zyciu

@Pawel

Prosimy o wskazanie dokładnego miejsca pracy abyśmy mogli zbadać sprawę i odpowiednio zareagować. Dziękujemy.

Gosc

Frencje z polecam

IF182

Witam, szukam kontaktu z osobami wyjezdzajacymi do Francji na kontrakt '' Monter konstrukcji stalowych'' kontrakt teoretycznie zaczyna sie 27/09/21. Pozdrawiam

Zespół rekrutacji Interimax
@IF182

Dzień dobry, chętnie pomożemy - proszę o kontakt na rekrutacja.zagranica@interimax.com, skontaktujemy Pana z osobami które rozpoczynają pracę. Jeżeli będzie taka potrzeba możemy również przekazać kontakt do osób, które już pracują u naszego Klienta. Pozdrawiamy serdecznie

Przemysław

Witam firma bardzo rzetelna zawsze wszystko na czas mieszkania również są w porządku bardzo mila atmosfera w biurze nie trzeba nikogo prosić o to samo dwa razy również w razie wypadku nie zawiodlem się na podejściu biura serdecznie polecam

Radek

Serdecznie polecam HRBC, praca we Francji cud malina, zawsze idzie się dogadać , oraz nie ma problemu z pieniędzmi ????

Panie z Warszawy bardzo pomocne. Praca jak praca ale co wymagać od magazynu.... Polecam współpracę z Panią Tetianą i Panią Magdą. Zawsze pomogą , wyjaśnią POLECAM

Regipsiarz

Z przyjemnoscia polecam innym pozdrawiam panie z krakowa co naj wazniejsze wyplaty wtedy kiedy maja byc

Seba

Polecam te firme byłem na elewacjach we Francji ze strony agencji wszystko załatwione...zakwaterowanie w dobrych warunkach zero problemu z pieniędzmi. Panie z biura wszystko załatwiaja na czas

Mikołaj
@Seba

To super, że jesteś zadowolony z tego, jak faktycznie obsłużyła Cię w Twojej pracy we Francji firma HRBC Group. Chcę dowiedzieć się od Ciebie, czy bariera językowa nie była, dla Ciebie żadną przeszkodzą i firma ta z chęcią załatwiła za Ciebie wszelkie formalności? To ważne dla osób szukających zatrudnienia, dlatego liczę na Twoją odpowiedź.

Zibi

Witam wszystkich zadowolonych i niezadowolonych korzystających z usług tej agencji pracy ja należę do tej pierwszej grupy pracowałem ostatnio we Francji wszystko załatwione na czas przemiła kadra którąkolwiek przy telefonie zawsze pomocna polecam naprawdę współpracę z tą agencjaj pozdrawiam i czekam na nastepnywyjazd oo

mario

Witam, różne są tutaj komentarze na temat Agencji HRBC Group. Współpracuję z firmą HRBC Group już od prawie10 lat. Szczerze Polecam, to Profesjonalna Agencja Pośrednictwa Pracy i Rzetelny i Uczciwy Pracodawca. Proces rekrutacji bez zastrzeżeń, mało formalności, sprawnie i szybko zorganizowany wyjazd, wypłata zawsze wchodzi na konto w terminie, Dobra komunikacja z Agencją, mając problem zawsze można uzyskać pomoc, potrafią w każdej sytuacji znaleźć rozwiązanie. Przeglądając poprzednie wpisy, myślę, że narzekają ludzie, którzy się nie sprawdzili lub usłyszeli nie prawdziwe informacje od tych osób. Na potwierdzenie mojej opinii może świadczyć fakt, że we francuskiej firmie w której pracuję, od 6,7 lat pracują Ci sami ludzie z Polski. Jestem zadowolony z długotrwałej współpracy i naprawdę polecam Agencję HRBC Group wszystkim pragnącym podjąć pracę we Francji. Pozdrawiam miłe Panie z Lyonu i dziękuję za uzyskaną, profesjonalną pomoc w sprawach urzędowych.

Zibi

Znakomita agencja pracy polecam w100 procentach wszystko na czas pozalatwiane

M.K

Serdecznie polecam firmę HRBC Group, ponieważ posiada elastyczne podejście przy współpracy. Moja firma od kilku lat może liczyć na wsparcie w projektach kadrowych (rekrutację w Polsce i za granicą chyba też robią). Ich outsourcing pozwala nam na obniżenie kosztów naszej firmy. Cieszę się, że dzięki ogromu rzetelnej pracy, można spotkać się z ludzkim podejściem do mnie i moich współpracowników... wiadomo, konkurencja na rynku spora, ale nie ma się pewności na kogo się trafi i jaki będzie tego efekt. Dlatego z firmą HRBC Group dobrze się nam układa współpraca. Ludzie z HRBC Group zawsze znajdą czas na to, żeby wyjaśnić etapy współpracy czy jej postępy. Panie przez telefon bardzo miłe i nie słyszę w głosie, żeby pracowały za karę czy sprawiały wrażenia wiecznie zmęczonych i sfrustrowanych, noo ba... nawet przy robieniu wspólnych biznesów jest czas na żarty czy śmiech! Wiem, że mogę zadzwonić i zapytać o kwestie, które są dla mnie i moich współpracowników zawiłe. Nigdy nie zdarzyło się tak, że moja firma została bez wiadomości zwrotnej. Jasne, czasem czekamy na odpowiedź 2-3 dni albo dłużej, ale jak mają mi konkretnie odpowiedzieć (a nigdy się nie zdarzyło inaczej), to czasem trzeba poczekać bo w końcu oni się znają na płacach czy kadrach, a ja i moja firma nie musimy jakoś wnikliwie. Oczywiście, że spotkałem się z sytuacją, gdzie firmę HRBC Group gonił czas bo pewnie było dużo pracy dla wielu klientów w jednym czasie i rzeczywiście, termin realizacji naszego projektu był przesuwany - to racja. Jednak pracownik firmy do mnie zadzwonił i po prostu wytłumaczył jak jest, co więcej, usłyszałem słowo "przepraszam". Od razu wtedy jest inna rozmowa... po prostu bez owijania w bawełnę czy bez słuchania tekstów jak z reklam... "już bielsze nie będzie". Ponadto, zarówno ja i moja firma otrzymała wiadomość na maila z potwierdzeniem przesunięcia terminu realizacji projektu (a tak naprawdę już jego kwestii finałowej). No i właśnie, to sobie cenię w HRBC Group, że jak umowa to umowa, a jak słowo to słowo. No wiadomo, że nie zawsze mają czas na odebranie telefonu czy szybką odpowiedź na maila. Jednak nie zostajemy bez wiadomości zwrotnej, przecież jesteśmy tylko ludźmi i należy wzajemnie zrozumieć sytuację każdej ze stron. Lubię jak firma HRBC Group pamięta o nas, jako o swoim kliencie, np. przed świętami ...zaskoczyła moją firmę swoimi gadżetami (kalendarzami), a to miłe i widać, że firma dba o kolejną współpracę. Niby to tylko gadżet i co z tego, że np. kalendarz, ale gest zapada w pamięć. Ogólnie firma z potencjałem i nieszablonowym podejściem do współpracy. Polecam firmę HRBC Group i daję 3xTAK!

@M.K

Skoro polecasz HRBC to czemu nie napiszesz jaką firmę prowadzisz ? Bo teraz to ewidentnie widać że to post na zlecenie Prezesa.

luki
@Anonim

A TY widzę że koniecznie chcesz komuś zaszkodzić ,pamiętaj o IP komputera :)

Ktoś
@Anonim

Oczywiście jeżeli post jest pozytywny to od razu musi być od szefa.... Proszę sobie wyobrazić sytuację w której ktoś ma odmienne zdanie.... A teraz poczuć to w sobie i głęboko oddychać.... No i co ?chyba da się to przeżyć :)

Mikołaj
@Ktoś

Pozytywne opinie to coś normalnego, jak dany pracodawca zapewnia pracownikom godne warunki pracy. Wszedłem do tego wątku, aby dowiedzieć się jaką pensję podstawową oferuje ten pracodawca. Czy dzięki Wam uda mi się to ustalić? Mam taką nadzieję.

Miś

Dostałem od dnich propozycje pracy jako murarz w francji prosil bym o jakies opinie.

Jano
@Miś

Od dawna jezdze z firma, stolarz. Klient rozny sie trafi ale biuro ok, kontakt jest, wyplaty tez. Nie narzekam. Powodzenia

Zostaw merytoryczną opinię o HRBC Group Sp.z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w HRBC Group Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HRBC Group Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HRBC Group Sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 20 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HRBC Group Sp.z o.o.