Opinie o HRBC Group Sp.z o.o. w Kraków

INTERIMAX jest agencją doradztwa personalnego, agencją pracy tymczasowej i agencją pośrednictwa

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HRBC Group Sp.z o.o. w Kraków

Witek

Szkoda, że tak rzadko tu piszecie. Takie informacje pomogłyby przy decyzji.

@Witek

Umowa Francuzka pseudo byłem 5 miesięcy nie mieliśmy ani kont ani kart wital co tam są podstawą u lekarza przez 5 miesięcy były tylko obietnice i nic więcej....wypłaty różne były raz się zgadzały raz się nie zgadzały wyrównania w kolejnym miesiącu i tak prawie co drugi trzeci miesiąc schemat ten sam pracowałem i w interimaxie i hrbc księgowa się pomyliła itp to ja wywalcie i będzie po problemie ale jak ktoś o godziny się nie upomnie to nikt nie zwoci mu kasy....a i całą Dominisia Alicja itp to mówią co chcesz usłyszeć a nie prawdę więc radzę uważać na tą firmę nie jest zła ale cudowna też nie jest i trzeba pilnować swojej kasy i wydzwaniać pracowałem w obu firmach prawie rok to wiem co piszę...

Odp umowy
@Witek

À co do umowy o pracę pseudo Francuzka to kolejna lipa jakaś jest cały social nie istnieje ...konto załatwiają pół roku i to za około 100 e kosztuje założenie niby...pracuje teraz w innej firmie francuskiej to od pierwszego dnia mer miasteczka nas zameldował dostaliśmy od pracodawcy numery telefonu francuskie żebyśmy mogli konto założyć bo taki jest wymóg i maks tydzień mieliśmy konta a po miesiącu karty witala bo z kartą witał się ma u lekarza za wizytę 1 e się placi. Bo działa to tak że płacimy 25 e u lekarza a potem państwo na konto francuskie zwraca 24 e i z kartą witał mamy dostęp w aptece do darmowych leków...a będąc tam na ich pseudo umowach nie macie kompletnie nic lekarza płacicie sami leki też kupujecie sami....był przypadek kolega był miał problemy ze zdrowiem płacił z własnej kieszeni za wszystko nie była to mała suma z własnej kieszeni i zero zwrotu bo gdzie państwo francuskie miało mu zwrócić jak firma zakładała pół roku konto francuskie....czyli reasumując ich umowa to tylko w nazwie miała Francuzka nie leżała koło francuskiej ale najlepsze jest to że w Polsce nie macie nic żadnego ubezpieczenia bo jak coś się stanie i lekarz zrobi np gips to się jedzie Polski i tu macie kontynuację leczenia jak jedziecie na polskim zusie w delegacje jak to robią polskie agencje a tu nie macie nic zostajecie z niczym ani w Polsce nie macie ubezpieczenia ani za granicą. Tyle że was zgłoszą do urzędu ale w razie choroby płacicie wszystko sami....

Odp umowy
@Witek

À i zapomniałem dodać urlopy zdrowotne itp to możecie zapomnieć bez konta francuskiego i karty wital raczej też nie dostaniecie kolega to przerabiał....

Nie byłeś zameldowany to nie dostałeś nr security socjal nie mogłeś też założyć nr konta bankowego itd

pepek

dziwie sie że tak oceniacie hrbc ja otrzymałem cart vitale i konto fr oraz zwrot chorobowego po zakończonym kontrakcie dali mi adres oraz zwrot chorobowego otrzymałem również deklaracje podatkową i certificat de travail nadmieniam że miałem kontrakt fr

Wojtek
@pepek

Chyba mają jakiś wysyp tych kart ostatnio bo też dostałem chociaż teraz w Polsce jestem i do chlopakow z roboty dzwonili że wysłali.

japo

Swięta prawda co piszesz i dalej tak robią z wynagrodzeniem trzeba będzie zwrócić się do odpowiednich organów aby sprawdziły firmę bo reakcji nie ma żadnej udają że wszystko w porządku myślę że po interwencji odpowiednich organów kontrolnych zaczną postępować normalnie

Karol

Bardzo dobrą pracę mi znaleźli.

Sebastian
@Karol

Fajnie, że jesteś zadowolona z zatrudnienia. Mogłabyś opisać przebieg rozmowy rekrutacyjnej? Czy była wieloetapowa i trudna do przejścia? HRBC Group zajmuje się doradztwem personalnym i rekrutacją na stanowiska specjalistyczne oraz średniego i wyższego szczebla w kadrach i płacach. A na jakie stanowisko Ty kandydowałaś i czy firma spełniła Twoje oczekiwania odnośnie zatrudnienia?

Arti82

Polecam. Jest ok. Francuz przynajmniej jest Francuzem a nie pseudo francuzem, nawet sympatyczny, zdarzylo się winko wypic do kolacji z innymi chłopakami i nim. Wiadomo ze różnie może człowiek trafic, czasem toba pomiatają, bo jesteś ze wschodu a czasem im (usunięte przez administratora) ratujesz, bo u nich robic nie ma komu

Jagi

Witam. Teraz firma HRBC Group poszukuje SPECJALISTY DS. KADR. Czy ktoś kiedyś pracował na tym stanowisku i może coś powiedzieć na ten temat? Jakie zarobki? I jaką ta pierwsza umowa próbna....na 3m-ce czy dłużej?

@Jagi

Nie polecam. Będziesz robiła na kilka etatów bo cały czas brakuje Pracowników. Zarobki marne.

Jagi
@Anonim

Dzięki serdeczne za podpowiedź! Już teraz robię ma 3 etatach więc nie chce wpaść z deszczu pod rynnę :)

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy HRBC Group Sp.z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Praca na magazynie ze skanerem. Jaki był jej rezultat?
zainteresowany

mam pytania czy ktoś może mi na nie odpowiedzieć ? 1- jaki rodzaj umowy jest podpisywany ( praca tymczasowa, umowa zlecenie itd... ) i czy na polskich czy zagranicznych warunkach? 2- gdzie jest opłacany ZUS w Polsce czy za granica i od jakiej kwoty podstawa czy średnia krajowa? 3- zakwaterowanie , darmowe czy trzeba opłacać?, pokój jednoosobowy czy grupowe, czy gwarantowany jest dostęp do internetu ? 4- czy jest podpisywany tzw. weksel in blanco czy inne zabezpieczenia finansowe przy podpisywaniu zalacznikow do umowy? 5- jak wygląda wyjazd własnym autem i korzystanie tam na dojazdy do pracy czy firma akceptuje kilometrówkę czy amortyzacje 6- jakie dodatki oprócz stawki godzinowej sa płacone? np dieta, nadgodziny+%, premie, urlopy, itd... 7- czy koszty podroży PL-zagranica-PL kto pokrywa? 8 - czy na rozmowę i podpisanie umowy trzeba sie udać z drugiego końca Polski do siedziby biura , czy można to np: załatwić przez pocztę- elektroniczna 9 . pierwsza umowa na jaki okres jest zawarta 10 . gdzie odprowadzany jest podatek Polska czy zagranica ? 11. Czy trzeba wpłacać przed wyjazdem jakies zaliczki , opaty , np: za tłumaczenie dok. , czy manipulacyjne, inne ukryte? z góry dziękuje za odpowiedzi !

Marian
@zainteresowany

Takie pytanie do chyba należy kierować bezpośrednio do firmy i w zależności od konkretnej oferty, a nie tutaj. Agencja ta zatrudnia zarówno w Polsce jak i za granicą, więc chyba logiczne, że nawet nie da się odpowiedzieć na te pytania.

Sebastian
@Marian

Miąłeś okazję pracować za pośrednictwem firmy HRBC Group? Chciałbym dowiedzieć się, czy będzie to dobre miejsce pracy dla studentów, którzy chcieliby nabyć doświadczenia zawodowego oraz rozwinąć swoje umiejętności i wiedzę, która może być przydatna w przyszłości? Może firma woli zatrudniać tylko i wyłącznie osoby doświadczone, które będą mogły same wnieść coś nowego do funkcjonowania firmy? Jestem ciekaw, jak to wygląda.

Agnieszka

Do pracy w Krakowie HRBC Group poszukuje specjalisty do spraw sprzedaży regionalnej. Dla wszystkich zainteresowanych osób podaję link: https://www.gowork.pl/oferta/specjalista-ds.-sprzedazy-regionalnej,2LVUNxMsVhlLIwoHKPAxwv,krakow Firma oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i atrakcyjny system wynagradzania. W zamian jednak wymagane jest doświadczenie średnie techniczne oraz minimum dwa lata doświadczenia w B2B. Czy kogoś z Was zainteresowała ta oferta?

Wojtek

Po pol roku pracy moge powiedziec ze jestem zadowolony. Klient we Francji ok, wyplata sie zgadzala, jak cos potrzebowalem dzwonilem, albo odzwaniali, ogolnie nie mam sie do czego przyczepic. Jak beda miec dobra oferte to wroce w nowym roku.

galanonim

Chyba pracownicy firmy dostali polecenie pozytywnego komentowania. Ja za to nie polecam.

Jaa

Dlaczego nie polecasz?

@galanonim

Czy uważasz, że w tej firmie nie można znaleźć żadnych pozytywów? Forum GoWork.pl odwiedzane jest przez wiele osób. Każdy ma prawo wyrażenia swojej opinii. Może pracownicy są po prostu zadowoleni z warunków. Zechcesz powiedzieć nam coś więcej na ten temat?

galanonim
@Patrycja

Jak piszesz każdy ma prawo wyrażenia swojej opinii, moja jest negatywna. Jesteś taka aktywna na forum to może sama byś się podzieliła tymi pozytywami... Zero benefitów (Luxmed w dzisiejszych czasach to standard więc się nie liczy), zero motywacji, oszczędności na każdym kroku, cięcia etatów albo ludzie sami się zwalniają, spychologia, brak premii, brak podwyżek, zero szkoleń. Plusem jest tylko i wyłącznie atmosfera, która z dnia na dzień chyba również się zatraca, więc niedługo nie będzie żadnych plusów...

szkoda czasu
@galanonim

Zgadzam się z przedmówcą- firma nie dba o pracowników, rotacja wśród kadry wewnętrznej jest mega wysoka, obiecują gruszki na wierzbie i nie spełniają żadnych z danych obietnic, tylko mydlą oczy. Kto by się nie zwolnił to jego zakres obowiązków jest przydzielany na kolejne osoby w efekcie pracy przybywa a wynagrodzenia nie. Jedynie atmosfera jest na plus, ale tworzą ją ludzie- którzy niestety- ciągle rotują więc i atmosfera niebawem się skończy. Pracodawca niczym nie chce zatrzymać sprawdzonych pracowników, bo założenie jest takie że prace wykona ktoś inny a w kieszeni zostanie wypłata po osobie odchodzącej. Kwestie negocjacji warunków, przedłużania umów to wygląda tak, że pracownik dostanie +100/200zł i niech się cieszy że cokolwiek dostał. Trochę to przerażające. Są osoby, które potrafią się dobrze ustawić bo wiedzą do kogo się przypucować i gdzie to może zaprocentować. Ogólnie to jedno wielkie kumoterstwo i jakieś dziwne powiązania.

Patrycja

@Dominika33, czy możesz napisać coś więcej o obowiązkach i firmie, w której pracujesz? Dlaczego wybrałaś akurat firmę HRBC Group? Czy długo czekałaś na załatwienie wszystkich formalności i rozpoczęcie pracy? Proces rekrutacyjny jest bardzo istotny dla firmy także wizerunkowo, to pierwsze miejsce bliższego spotkania kandydata z pracodawcą.

Dominika33

Polecam !

kuba
@Dominika33

a za co?

Dominika33
@kuba

Dzięki agencji dostałam fajną prace w Skawinie, jest to moja pierwsza praca i Panie pomogły mi ze wszystkimi formalnościami, jestem zadowolona

kacha288

Firma jak najbardziej mi odpowiada, profesjonalne podejście do klienta. Wszystko dokładnie omówione , wytłumaczone bez nieprzyjemnych niespodzianek.

Polecam ! Panie w Krakowie zawsze pomocne i mie :)

Józef Ligaro

Powiem tak, pracowalem w trzech agencjach, w zadnej mi sie krzywda nie stala. Z ciekawosci poczytalem o innych i tez opinie podobne ludziom zawsze cos nie pasuje. Powiem tak, jak jestes fachowcem a nie fachofcem i nie pijesz, zle nie bedzie. Jedziesz zarobic, masz robote, kwatere przyzowita i jest ok, jak szukasz niewiadomo czego to znajdz sam. Niech cie Francuz zatrudni i zaplaci za mieszkanie i caluje po rekach bo z Polski przyhechales. Dogadac sie zawsze mozna to pewnie zalezy od nastawienia, to polowa sukcesu. Ja jestem zadowolny i jak zdrowie pozwoli pojade jeszcze nie raz. Pozdrawiam wszystkich

Polecam:)

Dobra firma, wiadomo, praca za granicą nie jest łatwa, ale jedzie się po to, żeby zarobić. Ja jestem zadowolona

Patrycja

@Sanczez, jakie dokładnie masz pytania do osób odwiedzających wątek o firmie HRBC Group? Warto rozwinąć swoją wypowiedź i sprecyzować swoje pytania. Zadając je na forum łatwiej i szybciej uzyskasz odpowiedź. Zagląda tutaj wiele osób. Czy będzie to twój pierwszy wyjazd z tą firmą? Jak oceniasz pierwszy kontakt z firmą?

Sanchez Belgijski Majster
@Patrycja

Dobry kontakt jak narazie wszystko przejrzyste wyjeżdżam we wtorek lub środa to napiszę jak to wygląda wszystko b

Sanczez

Witam . wybiera się ktoś na magazyn do Verviers ? Jak coś to kontakt tadarthor@gmail.com

Patrycja

@777, dlaczego uważasz, że praca w firmie HRBC Group to praca chwilowa? Może warto dać coś więcej od siebie i zaangażować się w rozwój działu lub nawet całej firmy. Czy myślałeś o tym? Tacy pracownicy zawsze będą zauważeni, a z biegiem czasu być może przełoży się to na wzrost wynagrodzenia? Pełne zaangażowanie nawet w najmniejszej firmie pozwala rozwinąć się zawodowo.

Benek

Idealnych firm nie ma to fakt. Wystarczy dobrze pracować i z całą pewnością nie trzeba będzie narzekać!!

Jarek
@Benek

Kolego Benek się zastanów co ty piszesz co ma praca do umów czy do zachowania biura wobec pracownika!!!! mialem aplikować do nich ale po tej ostatnich opiniach piszą że z kasą są problemy to chyba innej agencji poszukam.

@Benek

Praca w takich firmach i na takich warunkach jest pracą na krótki okres---trzeba ogarniać język,poszerzac kontakty--- nie imprezować a na max oszczędzać!!! Jest to tylko etap w życiu!!! Chwilowe pracę zawsze są oparte na wyzysku.

Patrycja

@Bezstronny, czy nadal pracujesz w firmie HRBC Group? Czy od czasu Twojego ostatniego wpisu w firmie zaszły jakieś zmiany? Rozumiem, że negatywnie oceniasz sposób zarządzania firmą. Czy próbowałeś w jakiś pozytywny sposób wpłynąć na poprawienie tej sytuacji? Czy sugerowałeś jakieś rozwiązania lub usprawnienia ze swojej strony? Zawsze łatwiej krytykować niż docenić. Może w firmie sytuacja się będzie zmieniać na lepsze?

Bezstronny
@Patrycja

Już nie pracuje w tej firmie... Umowy francuskie to lipa w firmie Hrbc niby ja masz ale reszta socjal itp to z tym nie wiadomo nic niektórzy byli na kontrakcie po 6 miesiecy w Lyonie nie mieli ani kont bankowych które im obiecywano ani kart Vital to co we Francji w razie choroby w razie wypadku jest niezbędne bo mając to nie pokrywamy leczenia z własnej kieszeni a w biurze tylko ściema że się uczymy i wkrótce będzie to załatwione bajki które pracownicy chcieli usłyszeć to biuro im mówiło...a poza tym jaka to Francuzka umowa jak mieliśmy ubrania do 80euro kupować w Polsce oni mieli zwroty robić za to...jak Francuzki pracodawca przyjmuje do pracy obecnie pracuje na dużych wysokościach dostałem wszystko od pierwszego dnia plus przeszkolenie BHP...a w Hrbc od pierwszego dnia do pracy najważniejsze aby tam zajechać i godziny leciały do biura a pracownicy niech se radzą...byłem raz i nie polecam tej agencji osobiście a jak ktoś jedzie to niech se sprawdzi w necie jakie są rzeczywiste warunki umów Francuzkich a jakie są pseudo warunki Hrbc i wtedy może zrozumiecie o co mi chodzi...

Bezstronny
@Patrycja

A i co do tego czy nie próbowaliśmy czegoś zmienić to próbowaliśmy ale jak ludzie dzwonią do firmy że jest problem z pracodawcą i biuro reaguje i znów jest gorzej niz było zamiast zabrać pracowników z danego projektu to oni ciągną jak najdłużej żeby tylko godziny leciały...to jest chore ale wtedy by na wczasy i dobre życie nie mieli kosztem pracowników...a poza tym jak się dzwoniło do biura to nikt nie poinformował że czegoś się nie da załatwić czy np pracodawca na coś się nie zgodził ...tylko odp biura zawsze była taka żeby pracownikowi kid wcisnąć i žeby na kilka dni był spokój....

Zostaw merytoryczną opinię o HRBC Group Sp.z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w HRBC Group Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HRBC Group Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HRBC Group Sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 20 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HRBC Group Sp.z o.o.