Opinie o HRBC Group Sp.z o.o. w Kraków

INTERIMAX jest agencją doradztwa personalnego, agencją pracy tymczasowej i agencją pośrednictwa

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HRBC Group Sp.z o.o. w Kraków

Zawiedziona

Dziwny sposób wypłacania wynagrodzenia. Pierwsza niepełna wypłata po 3 dniach od zakończenia zlecenia, natomiast na drugą część trzeba czekać ponad 2 miesiące. Mimo wieli maili obiecujących pieniążki, do tej pory brak przelewu. Nie wiadomo co sądzić. ;/

pxvx

Nie wypłacają pieniędzy na czas :(

my hero

@39 pozostaje tylko pytanie jakie są szanse żeby zostać po tym okresie

Firma porażka, nie wypłaca pieniędzy!!! Brak kontaktu, spychologia, szukanie durnych haków.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy HRBC Group Sp.z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Praca na magazynie ze skanerem. Jaki był jej rezultat?
Rekrutowany

Witam, Byłem w tej firmie kilkanaście dni temu na rozmowie kwalifikacyjnej na wewnętrzne stanowisko administracyjne. Przy pierwszej rozmowie (polka) wydawała się pełna profeska. Przy drugim spotkaniu (francuz) nawet nie raczyli poinformować o wyniku rekrutacji - pomimo wcześniejszych zapewnień. Jeżeli tak postępują z potencjalnymi "zasobami wewnętrznymi" to nie chcę wiedzieć jakie podejście mają względem osób na projekty które rekrutują. GENERALNIE NIE POLECAM!!! Straciłem tylko czas, ZERO informacji zwrotnej.

STOP WYZYSKOWI

Ludzie, nie dajcie z siebie zrobić niewolników! Jesteście dla agencji żywym towarem, jedźcie za granicę nawet z taką agencją, ale tam na miejscu szukajcie pracy, jeśli kuszą Was wyższe zarobki. Takie agencje to raj dla cwaniaków, którzy bogacą się dzięki Waszej ciężkiej pracy!

firma ma kilka dobrych cech, zespół z którym pracowałam był w porządku, wypłaty na czas, firma jest uczciwa, za to mogę ręczyć ale nie fajne było wynagrodzenie, wręcz śmieszne, oczywiście przoduje umowa zlecenie ale jeśli szef sprzedaje rekrutacje na śmiesznej marży to nie dziwota, że brakuje pieniędzy i nie ma szans by zarobić i to największa słabość tej organizacji

monterrrau

ja jestem zadowolony robie od ponad roku zalezy u ktorego klienta sie pracuje roznie bywa ale pieniadze sa wporzo problemow dotond nie bylo

gaju819

hej?jest tu ktos aktywny?czy moge od kogos uzyskac informacji na tem pracy za granicą a dokladnie we francji?taka oferte pracy otrzymalem od interimax- juz pisalem ale bez echa - moze i ciekawa ta oferta ale moze m ktos odpisac czy aby to pewna robota?bo jechac tam a pózniej wracac stopem to zadna frajda no i jak z zarobkami?info z zarobkami na euro mi przyslali-przeliczylem na zotówi jeden tydzien-niby ok- ale jak i co to moze ktos mi tu odpisac- jechac czy nie? róznie tu piszecie i róznie do tego podchodze- z gory dzieki za kazde info

lolo

ja wam powiem jak jest w tej agencji byłem z tej agencji w franci i jak oni cyganią to wam się w głowie nie mieści na początek dają umowe na zlecenie puzniej daja umowe na dwa tygobnie a w tym czasie dostajecie zjadz do polski ba malo tego jeszcze na godzinach cygania mie ocyganili na 100 euro wiec ludzie uwarzajcie na ta agencje i ubran roboczych nie daja i nazedzi do pracy tez nie daja niby obiecóją ze dojaz do franci jest na koszt agenci i trz z powtotem to tylko sciema nie placa za nad godziny wiec jak ktos sie wybiera z to niech pomysli dwarazy bo nie warto jak mnie orzneli stracilem przez ta agencje.

olo
@lolo

naucz się pisać po polsku a potem dodaj opinie

zatrudniony
@lolo

jeżeli jesteś takim pracownikiem o takich "wysokich" kwalifikacjach, z taką ortografią - jaką tu się popisujesz - to będą zawsze ci dziękować po jednym dniu. Predyspozycje słabe, to i zainteresowanie firm na zatrudnienie takich - niewielkie. Wszak Polska miała i nadal ma obowiązkowe nauczanie swojego języka, więc mniemam, że ten czas na przyswojenie tak elementarnej wiedzy - zmarnowałeś. Z urzędu zaś takich "uczonych" jak ty, powinno się gonić od klawiatury jak najdalej. Bo z takim poziomem umiejętności pisania będziesz zarażał cały internet. Praca za granicą jednak nie dla wszystkich.

naiwna

Uważaj na tą firmę oszukują ludzi nie zwracają kosztów podróży choć zapewniają że wszystko będzie zwrócone.Umowy są fikcją nawet po 1 dniu możesz dostać telefon że są z ciebie niezadowoleni i masz opuścić swoją kwaterę.Wykorzystają cię i wrócisz tylko z długami.A jak będziesz miał pretensje to nie będą odbierać telefonu.

sam
@naiwna

witaj,mam rozumieć że miałaś z nimi do czynienia?Faktycznie jest tak nieciekawie?A jak wygląda sytuacja traktowania Polaków ,tam gdzie pracowałaś?Sam już nie wiem co o tym sadzić.Z góry dzięki za wiadomość.

sam

Witam,dostałem ofertę pracy na magazyn ,okolice Liege.I mam takie zapytanie do osób które tam pracują/pracowały,czy warto brać tą ofertę pod uwagę?Interesuje mnie oprócz samej pracy,zakwaterowanie,dojazdy,itd.Będę bardzo wdzięczny za info.

naiwna

Po 1 dniu już podjęli decyzję że się nie nadaję i nawet nie wytłumaczyli dlaczego tak poprostu podziękowali i kazali opuści hotel nawet współpracownicy byli zdziwieni

prezeskawa
@naiwna

Dla firmy nie lezy w interesie by pracownik ,którego wysłali wracał po 2 -3 dniach ..Firma daje pierwszą umowe na dwa tygodnie ,czyli okres próbny i jak przepracujesz ten okres to i pracownik i firma nie wychodzi na "0" ...co do platnosci i nadgodzin ? Ja raczej nie miałem problemów i z platnosciami i z nadgodzinami ..wszystko zalezy od klienta do ,którego Cie wysylają ...czasem jest stawka dobra ,nadgodziny ,obiady ,zakwaterowanie itd ..a czasem nie masz płaconych nadgodzin bo ich po prostu niema albo"polaczki " wolą dogadac sie z pracodawcą frncuzkim ze wypłaca im nadgodziny do ręki nie przez firme ...i tu zaczynają sie problemy bo czekają czasem po 3 miesiące na pieniądze ...a wtedy firma palcem nie kiwnie bo na listach ,które oni dostają od Francuzkiego klienta niema nadgodzin a papier jest podpisany przez pracownika ...Ja chetnie pojade jeszcze z tej firmy (oczywiscie nie w ciemno tylko po selekcji ofert ) .. Pozdrawiam "prezeskawa"

naiwna

Podpisujesz umowy tygodniowe i inblanko wypowiedzeni a jak już jesteś na miejscu to po dosłownie 3 dniach dostajesz telefon że ci dziękują za współpracę i wracasz z długami

były
@naiwna

Naiwa, to nie agencja decyduje, że już nie pracujesz tylko firma zagraniczna. Próbowałaś dopytać się na miejscu co źle robisz?

naiwna

Masz rację ta firma to jakaś lipa Malo że jedziesz własnym samochodem to po 2 dniach już cię oceniają i podejmują decyzje o rozwiązaniu śmiesznej umowy i wydajesz kasę na wyjazd i wracasz z długami UWAŻAJCIE na tych naciągaczy

Były Łoś

Zdecydowanie masz rację. Powinien zacząć szanować pracowników. Doceniać. Jest fajnym szefem,ale czasem zbyt wolno podejmuje pewne decyzje. Nie słucha racjonalnych wyjaśnień i powodów dla danej sytuacji. Skupia się na blahostkach tym samym ignorując doświadczonych pracowników a ufając tym mniej lojalnym. Ale czas wszystko weryfikuje....

pablo
@Były Łoś

śpieszmy się doceniać ludzi, tak szybko odchodzą..

pablo

Dlaczego do biura w Krakowie zatrudnia się niepełnosprawnych zwykle na okres 1,5 roku? Po tym czasie dziękują za współpracę i na to miejsce zatrudniają kolejną osobę na 1,5 roku - max 2 lata. Ostatnio zbyt duża rotacja.. Czy prezes nie chce wyłożyć pieniędzy ze swojej kieszeni i liczy tylko na dofinansowanie z PFRON? Pracownicy nie są doceniani, ciężko o jakąkolwiek podwyżkę, do tego masa nadgodzin niepłatnych. Niejednokrotnie praca zabierana do domu. Szkoda, bo atmosfera wydaje się bardzo dobra - prezes powinien zmienić swoje podejście do pracowników bo wydaje się w porządku tylko warto zacząć doceniać ludzi..

miłł

ta firma stosuje mobbing i częste rotacje nawet wobec swoich wewnętrznych pracownikow prezes bardzo lubi omijać wszelkie przepisy i minimalizować zobowiązania/koszty w zamian tego pracownicy mają totalną niestabilność zatrudnienia za granicę wysyłane są dość przypadkowe osoby - więc jak ktoś ma poczucie własnych kompetencji to niech nie wystawia się na tak duże ryzyko jak praca w "Interimax" praca w takich firmach jak powyższa odbija się nie tylko na psychice le też na innej bardzo ważnej dziedzinie życia jaką jest samoocena w wybranym zawodzie ;))

ZESPÓŁ INTERIMAX
@miłł

Dziękujemy za Państwa opinie - są one dla nas bardzo istotne. Drogi Użytkowniku „miłł”, zarzuty skierowanie pod adresem naszej Firmy są poważnymi oskarżeniami. Bardzo prosimy o kontakt w tej sprawie bezpośrednio z naszą Firmą. W przypadku braku bezpośredniego kontaktu z nami uznamy powyższy komentarz za mające nas oczernić pomówienie. Pozdrawiamy, Zespół Interimax

max

Taa... Firma ogarnia transport... Prywatnymi autami pracowników zwracając im tylko za paliwo. W normalnym systemie byłaby kilometrówka. Auto to nie tylko paliwo, ale przeglądy, awarie, zużycie, spadek wartości wraz z przejechanymi kilometrami. A tych nie brakuje. Z tymi wysokimi zarobkami to pojechałeś po bandzie. Minimalna francuska to nie są wysokie zarobki. Więc zastanów się trochę...

Nano

Umowy co miesiąc albo wcale, tutaj jest wielki problem. Umowy są tak skonstruowane ze ty masz (usunięte przez administratora) do gadania. Świadectwo pracy za cały okres pracy, otrzymasz i tu jest jedyny plus.

Zostaw merytoryczną opinię o HRBC Group Sp.z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w HRBC Group Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HRBC Group Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HRBC Group Sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 20 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HRBC Group Sp.z o.o.