Opinie o CKW SUŁKOWSKI w Boszkowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie CKW SUŁKOWSKI. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie CKW SUŁKOWSKI o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CKW SUŁKOWSKI w Boszkowo

Annkka

Zastanawiałam się ostatnio nad podjęciem pracy w CKW Sułkowski, niestety nie znalazłam żadnych ofert. Pomimo to będę próbowała skontaktować się bezpośrednio z hotelem i podesłać moje CV. Pracowałam przez kilka lat w hotelu i dla mnie to oczywiste, że są wysokie wymagania co do pracowników. Na gwiazdki niestety trzeba zasłużyć. W 3* hotelach teraz pracuje się na poziomie tych z 5* i nie ma co narzekać. Taką pracę trzeba po prostu lubić.

Magda
@Annkka

Dzień dobry, Nawiązując do Pani posta zachęcam do podesłania CV ze zdjęciem na adres: rekrutacja@hotelsulkowski.pl. Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko recepcjonista/stka Pozdrawiam, Kierownik Recepcji

Magda
@Annkka

Liszaj

Jak się miewa nasz alkoholik??? Pozdrowienia dla nygusa !!!!!

Gang Olsena

Panie M prawo jazdy zabrali za jazdę w trzeźwości???? LOL Osz ta niedobra policja... ;)

profesor miodek

Panie Mariuszu Proponuje najpierw konsultacje na temat nauki pisania. Przed wypowiedzią na forum stwierdzam, że brakuje Panu podstawowej wiedzy z zakresu ortografii. Zalecam studiowanie Języka polskiego. Tak przy okazji: podobno winny się tłumaczy .

Recepcjonistka

Rozmowa przeprowadzona profesjonalnie, wszystkie informacje na temat stanowiska, wymagań i przywilejów zostały mi jasno przekazane.

Pytania standardowe, część rozmowy w języku angielskim

MAriusz

Witam serdecznie, W nawiązaniu za zarzutów Pani Kokoszki, podejrzewam jedną z pracownic Resortu. Napiszę kilka zdań na tent temat. Jestem osoba która przyjmuje konstruktywna krytykę która jest wypowiedziana w twarz, spotkania są organizowane po ty by każdy mógł się wypowiedzieć. Rozumiem dyskomfort spowodowany moja osoba która w zespole jest nowa i ma inne spojrzenie na dotychczasowa moja prace. Niemniej jednak oparte to jest wieloletnim doświadczeniem nie alkoholizmem o którym wspomnienia osobo wypowiadająca się na forum w internecie. Zaznaczam również ze sa to pomówienia które posiada dla danej osoby daleko idące konsekwencje. Prace traktuje ambicjonalnie i nie pozwolę na podważanie swoich kompetencji. Do ich weryfikacji możne posłużyć moja praca której będą widoczne efekty tylko i wyłącznie we współpracy z osobami które wiedza czego chcą wykazują się zaangażowaniem w prace oraz kierują się w poprawna forma współpracy.Słowa kierowane w moją strone, absolutnie nie są wstanie zawładnąć nad moją psychiką. Znam swoją godność. Jedynie jeszcze dodam, że nie zostawię tego bez echa. W tym monecie będą sprawdzane Pani IP. Z poważaniem (usunięte przez administratora)

buhahah

Pani Prezes ! Gratulujemy doskonałego - jak zwykle - wybory i decyzji personalnej dokonanej - jak zwykle - tak że tylko podziwiać ;) . "Daję słowo" że podziwiam !

swój
@buhahah

Naprawdę nie wierzę, że ktoś z nas tak obsmarowuje innego z nas. Takie sprawy załatwia się wewnątrz firmy, a żale wylewa w domu. Nie rozumiem, że ktoś z nas musi upubliczniać i to w taki sposób własne żale... A podszycie się pod gości jest żenujące.

buhah
@swój

przyznaję - nie jestem i nie byłem pracownikiem Hotelu - gościem też nie, byłem współpracownikiem tej firmy w znaczeniu ogólnym, "przeżyłem" chyba 5 menadżerów płci obojga za każdym razem z podziwem obserwując to co się dzieje i nie rozumiejąc tego jak można aż tak sobie samemu strzelać gola - Personel jest jako całośc bardzo ok i aż dziwię się że mimo wszytko nadal jest - moja dezaprobata nie dotyczy jednak sposobu pracy personelu - w każdym razie nie całego :) tak więc droga / drogi "swój" nie bierz tego do siebie !

kokoszka

Po spotkaniu z nowym menagerem gast. stwierdzam, że nigdy więcej nie odwiedze tego miejsca. Zero profesjonalizmu brak ogólnej ogłady, wyniosłość i smród starego pijaka. Kto zatrudnił tego pajacyka? Miałam tam zorganizować wesele ale stanowczo odradzam to miejsce.Jak można przyjmować gości pod wpływam alkoholu? niedopuszczalne i obużające. Pan.....jak się pochwalił pracuje dopiero tydzień. Życze owocnej pracy w takim razie.......

swój
@kokoszka

lepiejanonimowo

Na początku swojej pracy w Sułkowskim w ogóle nie rozumiałam narzekania na "królową", wydawało mi się, że ludzie po prostu wymyślają sobie problemy, ale bardzo szybko zorientowałam się, że jedynym problemem tego miejsca jest idiotyczny system zarządzania. Tutaj paradoks goni paradoks, co tydzień wchodzą inne ustalenia odnośnie pracy wewnątrz hotelu i obsługi gości, nie ma miejsca na dialog między pracownikami a rzeczoną "królową". Szkoda, bo ta pani w ogóle nie ma pojęcia ani o hotelarstwie, ani o obsłudze gości, ani o zarządzaniu pracownikami - w zasadzie nie wiem na czym się zna. Gdyby zechciała posłuchać, co mają do powiedzenia pracownicy (których traktuje jak złodziei i ludzi gorszego gatunku) niejednokrotnie bardziej od niej doświadczeni, to ten hotel miałby o wiele więcej gości i lepszą opinię niż ma teraz. Założony (ponoć) podsłuch, by kontrolować nawet prywatne rozmowy pracowników, zwracanie się do nich na "ty", "pomyłki" przy wypłacaniu wynagrodzenia świadczą o tym, że to raczej właścicielka jest osobą niższej kategorii. Czy polecam? Jedynym dobrym aspektem pracy w tym miejscu są pracownicy, od których można się wiele nauczyć, którzy są bardzo życzliwi i sympatyczni. To dobre miejsce, by zacząć swoją karierę w hotelarstwie, bo niestety rozwój w Sułkowskim jest raczej niemożliwy. Pozdrawiam całą ekipę Sułkowskiego :)

krk

Po niej zdążył być tu już kolejny menadżer i to też na kilka miesięcy... najwyraźniej nikt tak nie nadaje się do zarządzania tu jak sama Szefowa, więc jeszcze wiele nowości z nowym rokiem przed Sułkowskim...

Memo

Co nie widzę już w hotelu szefa kuchni i pani dyrektor.czyżby to przypadek że małżeństwo pracowało razem w tym hotelu. A tak dobrze się kryli że nikt nie widział że są razem. Dobrze że ich nie ma ,czas na zmiany

kubas

Robi się niezły kibel :(

jordix

nie jest źle lepiej też, ale zauważcie że hotel został zmodernizowany na ładny trzy gwiazdkowy hotel. jest ładna plaża piaszczysta a obok niej ładna restauracja blue cafe, sauna gorąca balia wigwam i w hotelu klub orange z zapleczem rozrywkowym jak kręgielnia bilard dart snocer. Nawet zadbano o to by z hotelu do restauracji można było przejść przez łącznik ewakuacyjny, by goście mogli poczuć się jak w trzy gwiazdkowym hotelu. Latem plaża zapełniona po brzegi dlaczego? Dlatego że jest miła atmosfera dobra muzyka i świetne animacje dla dzieci. Przy plaży jest pac zabaw dla dzieci oraz w hotelu sala zabaw. Minusem jest zła atmosfera między pracownikami brak szacunku do starszych pracujących tu od młodych którzy świeżo co przyszli i myślą że będą rządzić to oni mogą własnymi osranymi gaciami :/ Pozdrawiam tych byłych pracowników i tych co zasłużyli, również pozdrawiam byłego Managera Pana (usunięte przez administratora)

ALICJA

Na pewno tu wrócę w sezonie. Dobre doświadczenie i fajna atmosfera. Pozdrowionka dla pracowników.

uczennica

bardzo dziękuje za doświadczenie i szacunek jakim obdarowano mnie w tym miejscu na pewno kiedyś tu wrócę.Dobra kadra zarządzająca i mili współpracownicy :* Pani Kasia surowa ale pomocna. Pozdrowienia dla Pana Menagera. :D

Ale jak to ? Pani Dyrektor sama się skrytykowała i obsmarowałą "swój" personel czy co ? Która to gwiazda z firmamentu taka sprytna ? no no no ... ;)

thanatos

Zdecydowanie odradzam pracę w tym miejscu. Nigdy nie otrzymasz wynagrodzenia za przepracowane nadgodziny za to możesz liczyć na poniżanie i upadlanie. Kto ma choć trochę poczucie własnej godności i szacunku do siebie omija to miejsce szerokim łukiem.

ciekawski

ktoś wie o czyms (o ta klapę) lub chce tylko obczernic hotel. nie dziwnie sie kelnerka bo jak przychodzą do restauracji tzw gbury które wogole sie nie usmiechaja tylko kamienna twarz to co wy myślicieli ze one będą dla was mile? wątpliwe ja bardzo lubię chodzić do tej restauracji kelnerki są również w porządku wiec nie zraża mnie żadne opinie!

no co ty
@ciekawski

Naucz się pisać po polsku ...

samoa

Dziwne mało kto zna nasz zespół tak dobrze jak ty Memo może ty równiez jesteś rozgoryczonym już byłym pracownikiem myśle ze tak właśnie jest pozdrawiam serdecznie

Dżoana :)

To jak, znowu zmiana menadżera ? 3 miesiace czy 4 ? Fantastyczne miejsce pracy, ludzie tak szybko odchodzą - ciekawe czemu co ? Może Państwo wreszcie pójdziecie po rozum do głowy ? Powód dla którego właściciele w tego typu firmach wykazują taki brak zdroego rozsądku jest nie do zrozumienia.

do Memo

Opinie w Google wpisują lub wpisywali byli lub obecni jeszcze pracownicy : Łukasz i Mateusz więc absolutnie nie obiektywne.

Zostaw merytoryczną opinię o CKW SUŁKOWSKI - Boszkowo

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CKW SUŁKOWSKI?

Kandydaci do pracy w CKW SUŁKOWSKI napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CKW SUŁKOWSKI