Opinie o CKW SUŁKOWSKI w Boszkowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie CKW SUŁKOWSKI. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie CKW SUŁKOWSKI o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CKW SUŁKOWSKI w Boszkowo

Joda

z kasą się nie przelewa hahaha, a te remonty i samochody to są za szyszki? Zakład pracy chronionej gdzie jakieś 90% kadry to "inwalidzi" generalnie pracownicy niemalże bez kosztowi bo państwo dotuje wynagrodzenia takich ludzi. Raz do roku za cały rok[usunięte przez moderatora]bez mydła dostali wódki i resztki z sylwestra, albo prezenty ale tylko wybrana grupa wazeliniarzy i hura, ale tu jest (usunięte przez administratora) . Jesteście ślepi czy głupi?

Sue

Oby tylko nowe szefostwo nie dało się zbyt szybko zniechęcić czy mówiąc wprost nie doszło do wniosku, że gdzieś indziej będzie im lepiej czy normalniej w relacjach z Zarządem... wtedy - nie daj Boże - będziemy mieli tu "Powrót Króla" i powróci "normalność"

ZGADZAM SIĘ Z TWOJĄ OPINIĄ ZMIANA WŁADZ SPRAWIŁA TO ŻE PRACOWNIK CZUJE SIĘ W KOŃCU JAK CZŁOWIEK A NIE JAK ŚMIEĆ OBY TAK DALEJ

maro

Fakt jest taki że z kasą się tutaj nie przelewa ale już po sezonie więc super że jest wogóle praca. Poza tym zmieniły się władze w końcu proszę, dziękuję i rozmowa z dyrektorem to norma a nie przypadek. Jeszcze nigdy nie widziałem szefa gastronomii jak zasówa z talerzami, pomaga ludziom i stara się zrobić coś aby podnieść ich kwalifikacje. Panie Jacku tak dalej dziękujemy i czekamy na więcej

Recepcjonistka

Rozmowa przeprowadzona profesjonalnie, wszystkie informacje na temat stanowiska, wymagań i przywilejów zostały mi jasno przekazane.

Pytania standardowe, część rozmowy w języku angielskim

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
ulala

Bilbo - 2012-08-20 13:55:50 A ja się ciesze że tu pracuje, bo generalnie z robotą w okolicy nie jest lekko. Od sierpnia dużo pozytywnych zmian zostało wprowadzonych.na przykład jakie? 1,5 etatu żeby zarabiać oszałamiające 2000 zł za 264h w miesiącu, czyli nadal za jakieś 7,5 na godzinę :D

Bilbo

cruciatus

Więc tak, hmm od czego tu zacząć, praca do[usunięte przez moderatora] brak perspektyw rozwoju, równanie w dół, krzyki, obraźliwe kąśliwe uwagi pana S. Na rozmowie kwalifikacyjnej obiecają ci wszystko! że ci będą kiełbachę [usunięte przez moderatora]że wyliżą ci rowa, że samochodem z przyczepką po wypłatę będziesz przyjeżdżać, a później ZONK, darcie japy, przez tego co nie potrafi zarządzać własnym czasem a co dopiero czasem innych, i inne historie które sprawiają że każdy kto tam przestaje pracować czuje się BOSKO, nawet jeśli nie ma za co żyć, ale nikt już po nim nie jeździ jak po burej [usunięte przez moderatora]

karolona080596@gmail.com

bardzo mi się podoba smarowanie (usunięte przez administratora) y tym gnojom ,moja mama tam pracuje sprząta poczte główną i dostaje krocie za taką prace .to niby szefowa odwala dobrą robotę i jest święta (trędowata anka myśli z anfolsami że im wszystko wolno). miałam być tam zatrudniona ale wolę mieć na spółe spółdzielnie socjalną to chyba lepsze rozwiązanie niż poniżać się dla nierobów prawda? trafnie ktoś określa prawdę o alkocholikach ztej firmy.

Radek

by nikt nie dał się zwieźć pozorom BMC Hotels, Sułkowksi, Vitalia, Wioska Wakacyjna, to jest to samo, się tylko maskują pod różnymi nazwami

po-ziomka

Co tu dużo mówić, pracodowca nie jest godny polecenia. Prawo pracy, hmm? Warto znać. Ale tutaj wiedza ta na nic się zda. Ciekawe usytuowanie (bezpośrednio przy plaży), ładny wygląd budynków - wydawałoby się, że interesująca i godna praca za tymi murami czeka. Tak naprawdę dopiero pracując tam jesteś w stanie zrozumieć ten cały negatywizm, słowami sie tego nie ujmie. Dzięki Bogu w porę opuściłem ten system. Kurcze, tyle mądrych i inteligentnych ludzi tam pracuje. Oj nie!!! Pomyliłem się! Z mądrością to kojarzą mi się inne typy ludzi. Bo jak mądry człowiek to wie, co to szacunek, kultura itd. Inteligencji też sa różne rodzaje. W tym środowisku inteligencja ogranicza sie do przebiegłego sprytu, obliczania rachunków tak aby wyszło, jak ma wyjść, a nie jak rzeczywiście jest. Umiejętności perswazji też rozwinięte w sumie. Żal tych ludzi, bo świadczy to o ich niskim poziomie. Dobrze by im zrobiło np. poczytanie czegoś o moralności lub savoir-vivre w pracy, bo tych wartości jak na lekarstwo w tym miejscu pracy. Odradzam!

Zostaw merytoryczną opinię o CKW SUŁKOWSKI - Boszkowo

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CKW SUŁKOWSKI?

Kandydaci do pracy w CKW SUŁKOWSKI napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CKW SUŁKOWSKI