Opinie o Euro-Apteka Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Euro-Apteka Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Euro-Apteka Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro-Apteka Sp. z o.o. w Warszawa

gonia

Chcesz tam pracować? Odpowiedz na kilka pytań: -Czy masz ochotę uczyć się nowego programu aptecznego, dużo gorszego od kamsoftu, bez dostępu do bazy bloz (bazyl to nie to samo)? -czy podoba ci się opcja pracy w ograniczonej obsadzie, ograniczonej do granic? (autentyk z apteki w małym mieście, gdzie pracują dwie techniczki i jeden mgr, kierownik na papierze, czasem jakiś mgr wpadnie na zlecenie, apteka z dziennym obrotem 8-9 tys, duża , samoobsługowa, zero pomocy aptecznej---telefon koordynatorki do mgr--pani Aniu, musimy ograniczyć koszty, za dużo personelu ....!!!!) -czy lubisz mieć dużo pracy papierkowej--głupie wprowadzanie faktury wymaga dwóch pieczątek imiennych, pieczatki firmowej i wpisania na oryginale numeru PZ) -lubisz stary, zdezelowany sprzęt elektroniczny, który ciągle się psuje? -lubisz informatyków, którzy cie olewają (kolejny autentyk--w grudniu i styczniu w pewnej aptece niemal codzienne była podwójna fiskalizacja, albo-co gorsza paragon sie nie zafiskalizował....zanim naprawią trzeba wysłać kilka maili, podzwonić kilka razy ....kiedyś nam się nie zafiskalizował paragon z receptą refundowaną na antybiotyk, trzeba było usunąć receptę i ...rp przeterminowana...nikt sie nie poczuwa do zapłaty---mamy prawie maj i nikt do tej apteki nie przyjechał naprawić tych drukarek fiskalnych, chcociaż przysłali kabelki jakieś ;) -lubisz , gdy w niedzielę coś wysiądzie w kompie, dzwonisz do informatyka, który grzecznie cię słucha, a potem stwierdza, że oni dziś nie pracują i nie pomogą ???!!!! -spodoba ci sie to, że karty na niektóre preparaty są blokowane i nie można tego zamawiać? Albo nagle blokują, bo nie ma dobrej oferty cenowej i nie możesz przez jedno g...przyjąć faktury. Żeby otrzymac zgodę, trzeba wysłać wypełnioną tabelka w excelu (czas, czas....obsada ograniczona) .... to nie wszystko, ale po czymś takim powinno się kazdemu odechcieć...

TM7

Apteki z potencjałem, wielokrotnie świetnie zlokalizowane, lecz fatalnie zarządzane z poziomu centrali. Kierownicy nie mają żadnej decyzyjności ( nie możesz nawet zamawiać, nawet pod pacjentów, jeśli dany produkt nie ma karty, wtedy czekasz pól roku na jej założenie,a i tak w wielu przypadkach firma ci odmówi, bo produkt nie spełnia ich założenia biznesowego, heh), obsada ograniczona do minimum, brak pomocy aptecznej, brak magistrów na zastępstwo, brak możliwości dorobienia w ramach sieci (wolą płacic pracownikom zewnętrznym , którzy śpią na zmianach,a ty potem robisz za dwóch), premie śmieszne. Po drugiej stronie rozdymana do granic absurdu centrala, stale tworzące nowe coraz dziwniejsze stanowiska - a na nich albo ludzie na studiach, próbujący dorobić, albo osoby urwane z choinki, w ogóle nie znające rynku. Biznesowe decyzje tragiczne (sieć zachowuje się tak, jakby sama chciała dorżnąc i tak dogorywające apteki), chaos decyzyjny, ciągłe zmiany na stanowiskach , upieranie się przy nietrafionych decyzjach, po pól roku wycofywanie ich, ehhh... można by pisać w nieskończoność. Plusy - rzeczywiście stawki mają dobre, ale nie dziwota biorąc pod uwagę opinie na rynku i brak chętnych do pracy, w miarę dobry asortyment kosmetyczny, pomimo (usunięte przez administratora) w zarządzaniu, apteki sprawiają wrażenie czystych i nowoczesnych.

zyta
@TM7

czystych??? Buchcacha!!!!

Dominika

@Ania, dla lepszego zrozumienia i nie wprowadzania chaosu na forum, możesz wyjaśnić czy to na pewno prawda z tymi umowami, o których pisze @Marysia? Wcześniej użytkownicy pisali, że można liczyć na czas nieokreślony, więc tak jak piszesz jest to nieprawdą, czy rzeczywiście coś jest na rzeczy?

UWOLNIONY

I jeszcze jedno. Dzisiaj się cieszę, że tak się stało. Uważam, ze to jest ich STRATA a mój ZYSK . Pracuję już gdzieś indziej i póki co, jestem bardzo zadowolony. Nigdy więcej euro-apteki w moim życiu. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania dotyczące pracy tam . Wystarczy wpisać pytanie w odpowiedziach.

@UWOLNIONY

Dlaczego tak zle wspominasz prace tam? Pracowalaes jako technik, mgr czy kierownik? I dlaczego nie polecasz tej firmy? Sama mam oferte pracy dla nich ale po tych komentarzach to nie wiem. Chociaz stawke dają dobrą. ..

Naamah
@UWOLNIONY

Pracowałeś w którym miejscu Polski?

uwolniony
@Naamah

południe- śląsk

uwolniony
@Ewa

kierownik

mgr
@Ewa

Stawki mają dobre, bo nikt nie chce pracować w tym (usunięte przez administratora). Uwerz mi, zdrowie jest najważniejsze, a zszargane nerwy nie są wart tych pieniędzy.

Marysia
@mgr

Teraz będzie jeszcze ciekawiej. Nie dają umów na czas nieokreślony więc nikt tam nie popracuje dłużej niż 33 miesiące. Będzie się działo jesienią tego roku.

@Marysia

oj to już akurat totalna bzdura

logo firmy Dietetyk
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
kiedyś tam pracowałem

To co się tam wyprawia woła o pomstę do Nieba! (usunięte przez administratora)Mają absolutnie gdzieś problemy personalne w każdym znaczeniu tego słowa. A co najgorsze, wszelkie sygnały od pracowników ignorują. Czyli metoda zamiatania spraw pod dywan. Ale świat aptekarski jest dość mały i długo nie da się ukrywać pewnych zaniedbań.

zyta

Podpisuje sie pod tymi opiniami. Absurd goni absurd w tej firemce....ksiazki mozna pisac. I ten koszmarny Eurosoft...Kamsoftowi niech buty czysci.

ada

czy jest mi w stanie ktoś podać jak wyglądają,w jakich wysokościach sie kształtują pensje dla magistrów? zastanawiam się nad aplikowaniem w moim mieście własnie do euroapteki, tylko czy warto pod względem finansowym? porównywalne stawki z innymi sieciami, wyższe/niższe?

Miśka
@ada

Zwykle oferują lepsze pieniądze niż inne apteki, ale wynika to z tego, że nikt tam nie chce pracować. Powiem tylko, że za ŻADNE pieniądze nie warto tam iść. Zdrowie tam stracone jest warte znacznie więcej niż zarobione pieniądze.

@Miśka

wyższe niż taka słoneczna? z tego co sie orientuję w sonecznje zarobki sa bardzo w porządku, ale jak mozna porównać euro do słonecznej?

kluski
@ada

Nt 5 mgr, 8 kier + dojazd, mazowieckie

Abcd

To jest masakra jakaś kto zarządza kadrami.(usunięte przez administratora) Zatrudniaja a za chwile zwalniaja nie patrzac w jakiej sytuacji jest drugii czlowiek. Nikomu nie polecam pracy w tej aptece (usunięte przez administratora) dla mnie.

Wu
@Abcd

niedługo już jedna osoba na zmianie będzie dla nich za dużo

Teo

Dobrze płacą

@Teo

Jesli nikt nie chce tam iść to jakoś muszą płacić żeby zachęcić. A prawda jest taka, że rotacja tak taka jak nigdzie indziej.

klient

w Bełchatowie w Galerii Echo przed godziną zostałem bardzo niegrzecznie potraktowany przez młody personel. Uważam, że to nie jest na porządku dziennym, a złe samopoczucie pani, próbującej wcisnąć mi drogi lek spowodowało jej rozdrażnienie , gdy próbowałem odmówić, gdyż wiele dobrego słyszałem o tej sieci aptek.

Julita

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Farmaceuta
@Julita

A nie prościej wpisać w wyszukiwarce euro-apteka praca? To byś zobaczyła ze wszędzie szukają :) bo to taka firma gdzie nikt pracownika nie szanuje, nie warto tam się starać bo za chwilę się okazuje ze w centrali/ regionalni są nowi i kompletnie nikt cię nie zna i nikt nie docenia tego ze się starasz :)

Karola
@Julita

Ale w aptekach czy centrali? Jeśli w aptece, to najlepiej podejść do wybranej i podpytać albo wysłać CV do centrali.

Pan Kierownik

Pracuję tutaj już dobrych kilka lat i naprawdę nie rozumiem tylu negatywnych opinii, ociekających wręcz wściekłością. Raz jest lepiej, raz gorzej - jak w każdej firmie. Dużo zależy od własnego zespołu i szefa. A Ci zmieniali się ostatnio często, fakt, ale z obecnego jestem zadowolony. Baba twarda, ale konkretna. I to lubię. Wszystko ustalisz, wyjaśnisz, załatwisz. Z przyjściem nowych RKSów, paru kierowników zostało zmienionych i domyślam się, że to oni teraz szaleją na forum. Ale jak się latami nic nie robi w aptece oprócz wałków to co się dziwić, że w końcu ktoś się zorientował. Raczej szkoda, że tyle czasu to trwało. Wszystkich zastanawiającym się nad pracę w tej sieci (jak i każdej innej), radzę pójść do apteki i pogadać z zespołem jak naprawdę jest i nie wierzyć w opinie kilku frustratów, którzy jedyne co potrafią to wyrzygać się w internecie :)

były kierownik w euro-aptece
@Pan Kierownik

Sam napisałeś, że z przyjściem nowych RKSów, paru kierowników zostało zmienionych. No właśnie, czy to nie dziwne? Czy Ty jak rozpoczynasz nową pracę to pierwszym posunięciem są czystki personalne??? Ja tam nie żałuję zmiany pracy. Obecnie pracuję też w sieciówce, ale obecny pracodawca dba o pracowników. Teraz mam porównanie i w klasyfikacji moich dotychczasowych aptek euro-apteka zajmuje ostatnie miejsce. Życzę wytrwałości w tym kołchozie.

WarsawFarm
@były kierownik w euro-aptece

Przecież to były ewidentne przypadki do zmiany, każdy z firmy kto znał jedną/drugą/trzecią sytuację nie ma żadnych, żadnych wątpliwości. Tak jak nikt nie ma wątpliwości że firma od kilku miesięcy wychodzi na prostą, ludzie lepsi, zasady czytelne. Oczywiście są też i mankamenty - niskie premie motywacyjne, wciąż nie wiadomo czy będzie jakaś premia na święta (w zeszłym roku nie było) i wciąż nie ma dodatków - prywatnej opieki zdrowotnej czy kart na basen i siłownię. Ale uczciwie to teraz jest bardzo nieźle - przynajmniej w aptekach w Warszawie.

Zeta

NIGDY W ŻYCIU tam nie idźcie!!! Proponują ciut wyższe wynagrodzenie niż inne sieci ale stracicie tam swoje zdrowie i nerwy. A teraz pokrótce: Po pierwsze najpierw umowa na okres próbny. Nie ma zmiłuj. Nawet jak masz wieloletnie doświadczenie, to im trzeba udowadniać przez 3 miesiące, że nie jest się wielbłądem. Potem w grę wchodzi tylko umowa na czas określony. Nie liczcie ani trochę na umowę na czas nieokreślony. Po drugie: jak już Cię złapią to Cię tak gnoją i próbują udowodnić, że do niczego się nie nadajesz. Codziennie przychodziły maile o zastraszeniu, że obetną pensje, że wnikliwie kontrolują to co robisz, a jak źle zrobisz to wyciągną surowe konsekwencje. Po trzecie: jak masz w aptece donosiciela, to już po Tobie. Trudno w to uwierzyć, ale ta firma stosuje coś w rodzaju inwigilacji wewnętrznej. Może to być ich zaufany technik, który chętnie poinformuje górę o błędach kierownika. Zwykła ludzka pomyłka? Nie ważne, nie nadajesz się! Po czwarte: nieustanne zmiany polityki cenowo-marketnigowej, które prowadzą do wszechobecnego chaosu. Po piąte kompletny brak szacunku dla pracownika. Poprzez notoryczny brak personelu zostajesz w aptece sama na cały dzień. W tym czasie sama masz obsłużyć pacjentów, wprowadzić towar, sprawdzić recepty, zamówić towar, umyć podłogę i ustawić produkty na półkach wg wytycznych. A i odebrać telefony z centrali, bo potem panie z biura są oburzone, że nikt nie odbiera telefonów. Generalnie ta firma to jakiś koszmar. Na portalach pełno ogłoszeń, że potrzebują pracowników, bo firma się rozwija. Oczywiście to blef, bo mnóstwo osób odchodzi z tego cyrku. Liczy się tylko koszyk i ilość produktów na paragonie. STANOWCZO ODRADZAM

bekka
@Zeta

w każdej aptece to samo. UWAŻAJCIE NA DONOSICIELI!!! To często jest głupia techniczka , która trzęsie się ze strachu , że ją zwolnią i donosi i śledzi i szpieguje i podsłuchuje.UWAŻAJCIE!!! to do tych pracowników, którzy tam jeszcze pracują.

as
@Zeta

W kwestii rekrutacji wygląda na to, że nie chcą się do siebie przyznawać skoro w ogłoszeniach podają inny niż euro-apteczny adres e-mail. No cóż, każdy jest kowalem swojego losu. nawet taka euro-apteka.

ela

Cała prawda, potwierdzam i szczerze odradzam.

ada

zgadzam sie całkowicie. U nas jest to samo. zastanawiam się nad zwolnieniem.

para

U nas jest dokładnie tak samo. Nie ma gdzie umyć rąk. Jak jedna osoba wypadnie , to dramat. Żadnej pomocy , tylko rozkładają ręce i mówią damy radę, damy rade, wierzę w was.

B.G.

od Twojego wpisu minął rok, ale w firmie nic się nie zminiło na lepsze. jest tylko gorzej Najwyższy czas na zmianę.

Aptekarz

Jesteście pewni, że nie można napisać coś pozytywnego o firmie? Narzekanie też nie pomoże w pracy!

VB
@Aptekarz

Chciałbym napisać cos pozytywnego, ale plusów w euro-aptece BRAK. Tak jak notoryczny brak personelu, brak merytorycznej dyskusji, brak socjalu. Ech... Można by dlugo wymieniać.

Gabi

Niedawno pożegnałam sie z tym (usunięte przez administratora). I byla to najlepsza decyzja w moim życiu. Poświęciłam 8 lat dla nich: Pełne zaangażowanie, dyspozycyjność, rekrutacje pracowników (choć nie jestem HR), wyjazdy do innych ich aptek bo personelu brak. Apteka którą prowadziłam często wyrabiala plany. Ale pojawiła sie znajoma regionalnej i z dnia na dzień podziękowano mi. Oczywiście regionalna chyba szósta w ciągu ostatnich 3 lat. I to jest kolejny problem. Kadra zarządzającą tak często sie zmienienia, że zanim się coś ustali to juz są nowo zatrudnieni, nie w temacie. Ponadto totalne zakłamanie i brak wiarygodności. (usunięte przez administratora) Absolutnie odradzam!!! Nie idźcie tam za żadne pieniądze. Szkoda nerwów.

demo
@Gabi

ja w lipcu dostałam dyplom za sprzedaż i merci-czekoladki a we wrześniu mnie wylali.

Nikolaus

Mam pytanko, ile zarabia technik w zachodniopomorskim?

ben
@Nikolaus

Jeśli chodzi o tą sieć, to zdecydowanie za mało w stosunku do ilości zadań.

Greg

Przez 7 lat jak pracowałem nie brałem ani jednego dnia zwolnienia lekarskiego. Byłem mocno zaangażowany w ich projekty i utożsamiałem się z firmą. Łatałem każdą dziurę personalną, jak trzeba było to jeździłem do innych ich lokalizacji (nawet 200km) bo takie były potrzeby. Niekiedy nie wpisywałem swoich nadgodzin w grafik, bo tyle było roboty. Zależało mi na dobrych relacjach, bo jak wiadomo prędzej czy później drogi mogą się ponownie skrzyżować.(usunięte przez administratora) Kompletnie nie liczą się z człowiekiem. Dla nich istotne jest to co widać w tabelkach. Tylko to. Jakieś konstruktywne argumenty do nich nie docierają. Na każdy argument znajdą 20 kontrargumentów. Szczerze ODRADZAM pracy w tej firmie. Nie idźcie tam, choćby proponowali naprawdę atrakcyjne stawki. Jest tyle innych lepszych pracodawców. Szkoda zdrowia.

humuluslupulus

Ogromny bałagan personalny w aptekach. Notoryczny brak obsady, dlatego euro-apteka ciągle szuka nowych rąk do pracy , co bynajmniej nie jest to związane z rozwojem firmy, jak czytamy w ogłoszeniach:) tylko z dobrowolnymi, masowymi rezygnacjami pracowników. Brak stabilności zatrudnienia, nieustające zmiany grafiku, atmosfera pracy nie do zniesienia . Stanowczo odradzam!

misia
@humuluslupulus

pracowałam w tej korporacji dwa lata. Koszmar po prostu. (usunięte przez administratora)I braki w obsadzie. I ciągłe cięcia kosztów, zwalnianie pracowników z dnia na dzień. (usunięte przez administratora) Nigdy w życiu nie idźcie tam do pracy.

AS
@misia

Od mojego odejścia (2 lata temu) jest już 5-ty regionalny. Obecna regionalna delikatnie mówiąc nie ma bladego pojęcia o pracy w aptece.

nie

Nie. Teraz jest porządna Dyrektorka, farmaceuta z wieloletnim doświadczeniem jako kierownik apteki. Zna się na tym co robi i jest przy tym sympatyczna. Jest dużo lepiej! :)

@Karolina

sympatyczna to słowo na wyrost w przypadku tej osoby. Kobieta z dr.maxa. JEŻELI ktoś miał kontakt z tą siecią to wiedzą o czym piszę.

@bara

Nie wiem o co Ci chodzi. Ja ją polubiłam i można z nią sporo załatwić. A to, że ktoś pracował w Dr Maxie to jakieś piętno na całe życie? Nie pracowałam tam, aż tak źle wspominasz?

@Karolina

przekonasz się kiedyś ...a wtedy wspomnisz moje słowa.

AS

jeśli masz na myśli tzw. dyrektora z komfortu to nie, nie pracuje. Co nie znaczy że zmieniło się na lepsze. Wręcz przeciwnie.(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Euro-Apteka Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Euro-Apteka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Euro-Apteka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 72.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro-Apteka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 4 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro-Apteka Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Euro-Apteka Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro-Apteka Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 821 ocen.

Euro-Apteka Sp. z o.o.